Статистика та факти пошуку Google 2020 (ви повинні знати)

статистика пошуку Google


Google – найбільша в світі пошукова система. Існує кілька надзвичайних статистичних даних пошуку Google, які слід переглянути, коли ви дивитесь на це з ширшої точки зору. Друга за популярністю пошукова система на ринку – її китайський конкурент, Байду, що становить лише меншу частку світового ринку пошукових систем.

Щоб зрозуміти розмір Google, нам потрібно знати масштаби Інтернету в цілому. Google – служба індексації, яка надає нам веб-сайти та сторінки на основі конкретних пошукових запитів. Хоча він може індексувати все, про що ви могли подумати, Інтернет в цілому набагато більша річ. Дослідження показують, що Google лише індексує 35 трильйонів веб-сторінок. Так, тільки. Вірите чи ні, це навіть не дряпає поверхню Інтернету. Деякі дослідження показують, що Інтернет в цілому є домом для колосальних 17,5 квадратних різних сторінок.

Хоча Google ще довгий шлях, це на сьогодні найбільша колекція веб-сторінок, доступних в Інтернеті. Ця велика кількість доступних веб-сторінок надає Google певний перспективний маркетинговий потенціал, що робить його інструментом інструментального маркетингу для бізнесу.

Цікава статистика пошуку Google
 • Щодня проводиться понад 3,5 мільярда пошукових запитів Google
 • 76% усіх глобальних пошукових запитів здійснюються в Google
 • Індекс пошуку Google містить понад 100 000 000 ГБ
 • Більше 60% пошукових запитів Google надходять із мобільних пристроїв
 • 16-20% усіх щорічних результатів пошуку Google є новими

Contents

Світове домінування Googles

наскільки глобальний google

Google, можливо, є найбільшою пошуковою системою в світі, але чи знаєте ви, що на неї припадає колосальні 76% глобальних пошукових систем. Щоб зрозуміти, наскільки вона глобальна, слід знати, що вона залишається без цензури у всіх країнах, окрім Криму, Куби, Ірану, Північної Кореї, Судану та Сирії, в яких вона заборонена або цензурована..

Google – це не лише пошукова система, але й величезний власник бізнесу. Він володіє численними різноманітними онлайн-сервісами і там працює з гігантами, такими як Apple, Amazon, Facebook та Microsoft. Поєднання цих компаній становить більшу частину широко розповсюдженої активності в Інтернеті.

Google також є рушійною силою у світі бізнесу, оскільки її маркетинговий потенціал величезний. Оскільки це найпопулярніша пошукова система, від реклами Google виграють різні галузі. Це виросло настільки, що його дохід від реклами в 2017 році досяг 95 000 000 000,00 доларів.

1. Виконується 40 000 пошукових запитів Google щосекунди

(Джерело: Інтернет Live Stats)

Пошукові запити Google

Ні секунди не йде, що Google не має близько 40 000 пошукових запитів для обробки. Це означає, що в глобальному масштабі Google обробляє понад 3,5 мільярда пошуків щодня і 1,2 мільярда пошукових запитів щороку.

Щоб переглянути речі в перспективі, погляньте на статистику Google з ранніх днів гігантської пошукової системи.

Одразу після її заснування в 1998 році пошукова система обробляла лише 10 000 пошукових запитів Google на день. Хоча це зараз здається незначним, на той час воно було величезним. Тільки через рік ця кількість зросла до 3,5 мільйонів пошукових запитів на день. Це річний обсяг пошуку на 17 000%. Говоріть про зростання! Менш ніж через рік після цього щодня було колосальних 18 мільйонів пошукових запитів Google.

У наступні роки статистика Google показує, що пошуки в Google постійно збільшувались блискавичними темпами, що допомагає досягти глобального домінування пошуку в Інтернеті, який він має сьогодні. Хоча він, безумовно, ніколи не стане свідком того ж рівня зростання пошуку, що і на початку (оскільки майже всі в світі вже користуються ним), Google, безумовно, продовжить бути силою пошукової системи, з якою слід рахуватися..

2. Топ-10 глобальних пошукових запитів Google у 2019 році

(Джерело: Google.com)

Нижче наведено найпопулярніші слова у Google у всьому світі у 2019 році:

 1. Індія проти Південної Африки
 2. Камерон Бойс
 3. Копа Америка
 4. Бангладеш проти Індії
 5. iPhone 11
 6. Гра престолів
 7. Месники: Endgame
 8. Джокер
 9. Нотр-Дам
 10. Чемпіонат світу з крикету ICC

В усьому світі найпопулярнішими словами Google у 2019 році були “Індія проти Південної Африки”. Це стосується матчу з крикету, який відбувся у вересні на Чемпіонаті світу з крикету в 2019 році.

Хоча людей у ​​всьому світі насамперед цікавили останні спортивні події 2019 року, топ-пошуки Google у США намалювали дещо іншу картину. Для порівняння, 5 найпопулярніших пошукових запитів Google у США – це “Дісней Плюс”, “Кемерон Бойс”, “Ніпсі Хусл”, “Ураган Доріан” та “Антоніо Браун”.

Люди в США здебільшого хотіли дізнатися більше про нову потокову послугу трансляції відео під замовлення, тобто Disney Plus. Вони також хотіли почитати про деяких знаменитостей, а також бути в курсі останніх новин про найбільш руйнівний ураган, який потрапив на Багами.

Що насправді цікаво, це те, що Disney Plus був запущений 12 листопада 2019 року. Тож за менш ніж два місяці йому вдалося вийти на вершину всіх пошукових тенденцій Google у 2019 році в США. Він перевершив усі інші щорічні пошуки в країні.

3. 76% усіх глобальних пошукових запитів здійснюються в Google

(Джерело: Інтернет Live Stats)

Популярність пошуку Google неймовірна. Він домінує на світовій частці пошукового ринку, оскільки 76% усіх пошукових запитів відбувається у його домені. Baidu займає друге місце з 15%, тоді як Yahoo, Яндекс, Ask, DuckDuckGo, Naver, AOL та Dogpile мають спільну частку 9%.

4. Топ-5 доменів з найбільшою кількістю відвідувань у лютому 2020 року

(Джерело: SimilarWeb)

домени з більшою кількістю відвідувань

Як провідний домен, Google нараховує 74,14 мільярда відвідувань, а потім YouTube з 27,365 мільярдами відвідувань, Facebook з 21,35 мільярда відвідувань, Baidu з 6,38 мільярда відвідувань та Twitter з 4,54 мільярда відвідувань.

5. Індекс пошуку Google містить понад 100 000 000 ГБ

(Джерело: Google)

Розмір сторінки, який індексується Google

Розмір Індексу пошуку Google величезний – понад 100 000 000 ГБ. Розмір може здатися дивним, але сканери веб-сайтів Google проіндексували сотні мільярдів веб-сторінок.

6. Google має найвищу частку пошукового ринку в Бразилії з 95%

(Джерело: Statista)

Популярність пошуку в Google є найвищою в Бразилії з 95% часткою пошукового ринку. Найменш популярний у Китаї, де частка ринку становить лише 8,04%.

Звички пошуку споживачів Google

пошукові звички

Примітно, що цей відсоток не змінився з 2013 року. Статистика пошуку Google показує, що 25% усіх пошукових запитів були абсолютно новими в 2007 році, ніколи раніше Google не бачив.

Крім того, що постійно шукають нові речі, люди також все частіше шукають у Google, використовуючи природну мову, тобто вводячи запити так, як вони спілкувалися з реальною людиною. Все більше розмовних пошукових запитів, які допомагають людям знайти більш конкретні відповіді на свої запитання.

Так само вони все частіше використовують голосовий пошук, щоб ефективніше знайти свої відповіді.

Ще одна зміна звичок пошуку споживачів Google – наростаюче нетерпіння людей. Вони додають такі слова, як “поруч”, “поруч зі мною”, “відкрити” та “зараз” до своїх запитів, щоб швидко знайти різні потрібні послуги для миттєвого залучення. Наприклад, пошук конкретного ресторану вже не збирається скорочувати. Вони хочуть одного, до якого вони можуть негайно піти або замовити. Ці статистичні дані пошуку Google змушують багато підприємств вкладати гроші в місцеві SEO в Google, допомагаючи споживачам знайти їх простіше.

Оскільки Google є найбільшою в світі пошуковою системою на сьогоднішній день, то цілком природно, що користувачі будуть розвивати різні звички пошуку. Статистика Google показує, що звички пошуку користувачів Google різко відрізняються, причому вражаючі 15% усіх пошукових запитів є першими у своєму роді. Цей химерно високий відсоток зобов’язаний певним своїм розміром неправильним написанням, помилками та помилками в пошуковому запиті. Google індексує всілякі речі – від галузей, захоплень та інших служб, що сприяє значній популярності пошуку в Google та різноманітній базі користувачів.

7. 23,98% пошукових запитів у Google є принаймні двома словами

(Джерело: Моз)

Люди зазвичай використовують у своєму пошуковому запиті два слова (23,98%), одне слово (27,71%) та три слова (19,60%). Менше людей в пошуку Google використовує 4 (13,89%), 5 (8,70%) або 6+ слів (12,12%).

8. Між 16% та 20% усіх щорічних пошукових запитів Google є новими

(Джерело: Інтернет Live Stats)

нові пошукові запити google

Google обробляє між 16% та 20% абсолютно нових пошуків щороку. Це пошукові запити, які раніше ніхто не використовував.

9. Більше 60% загальних пошукових запитів Google надходять із мобільних пристроїв

(Джерело: Знай свій мобільний)

пошук в Google для мобільних пристроїв

Мобільне використання все ще зростає, тому цілком природно, що пошук Google на мобільних пристроях (понад 60%, за підрахунками 2019 року) також постійно зростає.

10. У 2019 році на мобільні пристрої припадало 69% усіх платних кліків Google в США

(Джерело: eMarketer)

Платні кліки пошуку на мобільному пристрої

У другому кварталі 2019 року 69% платних кліків Google у США надійшли з мобільних пристроїв. Це набагато вище, ніж кліки на мобільних пристроях на Bing, які складали 34%

11. Google має понад 1 мільярд користувачів своїх продуктів та послуг

(Джерело: Популярна наука)

Використання продуктів і послуг Google

Продукти та послуги Google налічують понад 1 мільярд користувачів у всьому світі, і їх кількість постійно збільшується. Маючи 250,5 мільйонів користувачів, Google Sites має найбільшу клієнтську базу.

12. Місцевий пошук Google на мобільному телефоні збільшився більш ніж на 250%

(Джерело: 99 фільмів)

Місцеві пошуку Google

З усіх пошукових запитів Google 46% місцеві. І з величезним збільшенням на 250% місцевих пошукових запитів на мобільних пристроях у період 2017-2019 років, підприємства повинні вкласти більше зусиль у місцеве SEO та мобільну оптимізацію.

13. На кожні 1 долар, який бізнес вкладає в Google Ads, вони отримують 8 доларів прибутку за допомогою Google Search

(Джерело: Google)

Google для бізнесу

Інвестувати в Google Ads може бути дуже прибутковим – перетворюючи кожні 1 долар на 8 доларів. У 2018 році пошук Google збільшив економіку США на 335 мільярдів доларів.

14. Випадкова статистика пошуку Google

Споживачі швидко застосовують технологію голосового пошуку, оскільки це допомагає їм швидко знайти відповіді на свої гострі питання. Це природно, оскільки ми говоримо набагато швидше, ніж набираємо текст. На думку багатьох експертів, 30% усіх пошукових запитів здійснюватимуться голосом у 2020 році. Отже, ми зобов’язані побачити більший стрибок обсягу голосового пошуку в найближчі роки.

Що стосується Google Images, на них припадає 22,6% усіх пошукових запитів в Інтернеті, але насправді вони складають 62,6% усіх пошукових запитів у веб-пошуку Google. Цей високий інтерес до зображень, ймовірно, спонукає компанії вкладати більше коштів у візуальний контент.

Статистика Google показує, що голосовий пошук з 20% та пошук зображень Google з 22,6% зростають.

Ще один цікавий факт – один середній сеанс пошуку в Google не триває більше 1 хвилини.

Google Trends

Google Trends – безкоштовна послуга пошуку від Google, яка дозволяє вам знайти безліч найпопулярніших пошукових запитів в Google. Ви можете знайти тенденції Google за державою чи країною, тенденції за роками, скільки людей користуються Google на день та багато іншого.

Ви можете виявляти щоденні пошуки в режимі реального часу, шукати ніші та нішеві теми, розкривати сезонні тенденції в різних галузях, використовувати їх для тенденцій ключових слів Google і навіть порівнювати позиції конкурентів на ринку. Ви також можете порівнювати різні запити, виконані протягом певного періоду часу, та переглядати графіки для кращого візуалізації даних про обсяг пошуку.

Зрозуміти, як знайти найпопулярніші пошукові запити Google за допомогою Google Trends, досить просто. Вам просто потрібно ввести пошуковий термін або тему на панель пошуку і побачити, як магія розгортається перед вашими очима.

На сайті розміщена панель пошуку вгорі та функція “Модні пошуки”. Він також має функцію Рік пошуку з великою кількістю різних категорій для вивчення, таких як новини, люди, спортсмени, дієти, фільми, домашній пошук та багато іншого.

Ви можете миттєво бачити останні історії та відомості, останні пошуки Google у будь-якій точці світу, найпопулярніші слова в Google та всі графіки візуалізації даних..

Висновок

Ця статистика пошуку Google показує нам, що Google постійно зростає з моменту створення та, схоже, не показує жодних ознак уповільнення свого швидкого темпу. Мало хто з веб-сайтів може похвалитися тим, що вони досягли цифр, які має Google.

Немає передбачуваного майбутнього, в якому пошукові системи не відіграватимуть вирішальної ролі в нашому щоденному житті, тому ми можемо з впевненістю припустити, що Google нікуди не піде.

Джерела:
https://www.s подобниweb.com/top-websites
https://www.google.com/search/howsearchworks/crawling-indexing/
https://www.internetlivestats.com/google-search-statistics/
https://www.statista.com/topics/1001/google/
https://moz.com/blog/state-of-searcher-behavior-revealed
https://www.knowyourmobile.com/news/google-search-stats-2019-rise-of-conversion-rate-optimization/
https://www.emarketer.com/content/mobile-search-ad-performance-plays-catch-up
https://www.popsci.com/google-has-7-products-with-1-billion-users/
https://99firms.com/blog/google-search-statistics/#gref
https://economicimpact.google.com/methodology/
https://economicimpact.google.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map