Статистика блогів 2020: Скільки блогів там?

блог-статистика заголовка


Ця стаття отримає відповідь на найпоширеніше запитання:

Скільки є блогів?

Є більше, ніж 600 мільйонів блогів в Інтернеті в 2020 році, і це число зростає з кожним днем.

Також ви знайдете відповіді на наступні запитання:

Скільки людей блогу? Скільки людей читають щоденники регулярно? Скільки часу вони проводять, читаючи їх? Звідки беруться всі ті люди? Яка платформа блогів є найпопулярнішою?

Цікава статистика блогу
 • В Інтернеті до 2020 року є понад 600 мільйонів блогів
 • 77% людей регулярно читають блоги в Інтернеті
 • 67,5% блогерів розпочали свою кар’єру, оскільки хотіли заробити гроші
 • Успішні блогери витрачають в середньому 4 години на написання публікації
 • 67% блогерів, які публікують щодня, кажуть, що вони успішні
 • Середня довжина публікації в блозі 1890 слів, найкраща для SEO
 • 97% блогерів використовують соціальні медіа для підвищення своїх результатів
 • 61% користувачів Інтернету в США щось купили, прочитавши блог

Якщо ви серйозно ставитесь до ведення блогів, вам слід витратити час, щоб регулярно переглянути статистику щодо ведення блогів. Не маючи чіткого розуміння ефективності своїх публікацій у блозі, ви не можете знати, чи є необхідність у деяких коригуваннях чи ні.

Однак ви також повинні перевірити загальну статистику ведення блогів, доступну в Інтернеті, а не лише ті, що стосуються вашого блогу. Таким чином, ви будете краще розуміти, як ви можете вдосконалити текст, щоб правильно відповідати потребам цільових читачів.

Зрештою, блоги часто використовуються як бізнес-стратегія або як частина більш широкої стратегії цифрового маркетингу. Щоб будь-який план був успішним, вам потрібно ознайомитись із сучасними тенденціями, вподобаннями читачів та ефективністю конкурентів.

Наведені нижче статистичні дані та факти про середню тривалість публікації блогу, кількість блогів, найбільш читаних блогів тощо, дозволять зрозуміти, що саме робить цей блог успішним та що ви можете зробити для збільшення читацької читацької аудиторії.

Читайте далі, щоб вивчити 47 основних статистичних даних про ведення блогів, про які повинен знати кожен блогер.

Contents

Підкрадається погляд на світ блогів

пік підкрадання в блогах

Це все важливі питання, які допоможуть вам краще ознайомитись зі статистикою читачів блогу та вашою конкуренцією.

Чим більше ви дізнаєтесь про загальні тенденції, тим краще будете розуміти успіх власного блогу. Залежно від середньої кількості регулярних читачів блогів, ви можете оцінити розмір аудиторії, яку слід очікувати. Залежно від того, скільки часу вони проводять для читання, ви можете адаптувати довжину ваших блогів. Якщо у вашій ніші занадто багато блогерів, ви можете переконатися, що ваш блог виділяється трохи конкретніше або вибираючи теми, які не є такими поширеними.

Читайте далі, щоб дізнатись про кількість блогерів у Сполучених Штатах, їх основні причини ведення блогів та іншу помітну статистику блогів.

1. Орієнтовна кількість блогів – понад 600 мільйонів

(Джерело: Statista.com)

Важко визначити точну кількість блогів, що існують в Інтернеті. Хоча існують численні веб-сайти, що стосуються блогу, багато сайтів просто містять невеликі розділи та статті блогу. Не кажучи вже про те, що нові веб-сайти щоденників створюються щодня, незліченна кількість видаляється дуже часто, а тисячі більше стають неактивними. Маючи це на увазі, ми все ще можемо зробити здогадку, щоб визначити приблизну кількість онлайн-блогів. Нам просто потрібно буде займатися математикою.

Тож давайте спочатку розглянемо кількість веб-сайтів будь-якого типу в Інтернеті. Згідно з InternetLiveStats, В Інтернеті існує 1,7 мільярда веб-сайтів. Близько 36% працює від WordPress, найпопулярнішої у світі CMS для блогів. Але, звичайно, не всі ці веб-сайти WordPress – це блоги, і ми зараз значно нижче 600-мільйонної позначки.

Однак є й інші надзвичайно популярні сайти для ведення блогів та CMS. Показано статистику використання Tumblr 463,5 млн. Рахунків, Площа простору з його 24,6 мільйонами веб-сайтів, Wix та 22,8 мільйона сайтів, Blogger та 15,5 мільйона сайтів тощо. Навіть якщо ми песимістично вважаємо, що дуже низький відсоток усіх вищезгаданих сайтів і CMS мають активні блоги, ми можемо вирахувати, що це понад 600 мільйонів.

2. Кількість блогерів у США до 2020 року досягне 31,7 мільйона

(Джерело: Statista.com)

Кількість блогерів у США

Із 1,7 мільйонами сайтів та приблизно 600 мільйонами блогів є логічним висновком, що також мають бути мільйони блогерів. Особливо зараз, коли багато підприємств починають все більше орієнтуватися на органічний маркетинг і потрібні блоги для побудови посилань, поширення поінформованості про бренд та сприяння органічному трафіку.

Це основні причини, через які кількість блогерів експоненціально зросла за останні кілька років. За даними відділу досліджень статистики, кількість блогерів у США у 2014 році становила 27,4. Прогноз на 2016 рік показав, що в 2020 році буде 31,7 мільйона блогерів, що на 14% більше. Високі очікування, що ця тенденція збережеться, і незабаром ми побачимо мільйон більше блогерів.

3. Щодня публікується близько 5 мільйонів публікацій блогу

(Джерело: Internetlivestats.com)

Оскільки кількість активних блогів становить близько 600 мільйонів, не дивно дізнатися, що щодня публікується понад 5 мільйонів публікацій в блогах. Це винятково високо, якщо врахувати той факт, що багато веб-сайтів блогу фактично не публікують щодня. Багато з них публікують лише кілька разів на тиждень, навіть кілька разів на місяць.

4. 36% веб-сайтів побудовані на WordPress

(Джерело: WordPress.com, W3techs.com)

36% усіх 1,7 мільярдів веб-сайтів, що існують в Інтернеті, працюють за допомогою єдиної системи управління вмістом, WordPress. Це загалом понад 635 мільйонів сайтів WordPress, що робить очевидним, що це остаточний лідер на ринку.

Ще одним доказом того, що більшість блогів працює на WordPress, є той факт, що 20 мільярдів сторінок блогу щомісяця переглядає 409 мільйонів користувачів.

Хоча WordPress дотримується 63,2% частки ринку CMS, Є багато інших подібних платформ. Joomla, Shopify, Drupa та Squarespace – лише деякі приклади. Вони займають 4,2%, 3,9%, 2,8% і 2,5% частки ринку відповідно, і хоча жоден з них не може конкурувати з WordPress, вони швидко зростають, щодня набуваючи сотні нових користувачів..

найпопулярніші смс

5. 24,2% людей починають блоги, оскільки хочуть самозайнятись

(Джерело: Convertkit.com)

Найбільша мотивація для створення блогу – це самозайнятість (24,2%), тоді як 17% хотіли висловитись творчо, а 16% – створити власну аудиторію..

6. 77% користувачів Інтернету регулярно читають блоги

(Джерело: Quoracreative.com)

Близько 43% людей лише скуповуються через повідомлення в блогах, але 36% читачів вважають блоги достовірними, якщо вони включають тематичні дослідження.

Статистика довжини вмісту блогу

написання публікації в блозі

Незалежно від того, чи ви запрошений письменник, автор привидів, чи у вас є власний блог, найголовніше питання, напевно, – скільки слів мають містити ваші публікації.
Як довго ви повинні заробляти свій вміст, щоб забезпечити читачам справжню цінність, але продовжувати займатися ними весь шлях? Чи можете ви отримати коротке повідомлення, яке люди проводять за читанням публікації в блозі? Як довго повинні бути заголовки для отримання більш високих показників кліків? Ці питання життєво важливі для того, щоб ваші зусилля з ведення блогів окупалися.

Але майте на увазі, що хоча є багато статистики блогу, які показують, що певна тривалість публікації приносить кращі результати, ніж інші, і хоча це може вказувати на вас у правильному напрямку, ви все одно повинні бути обережні. Успіх ваших блогів залежить від делікатного балансу між якістю та кількістю, і ви не повинні цим нехтувати. Зважаючи на це, давайте розберемося у вищезазначених питаннях і подивимось, яка ідеальна довжина публікації (принаймні на папері).

Наведена нижче статистика блогу допоможе вам краще зрозуміти, як можна писати переконливі дописи в блозі та привертати та утримувати читачів.

7. Повідомлення в блозі, довжиною яких 1890 слів, в середньому є найкращими для SEO

(Джерело: Neilpatel.com)

найкраща довжина блогу для seo

Це не означає, що це магічне число для продуктивності SEO. Однак це вказує на те, що довші пости мають кращу ефективність SEO.

8. Близькі 2400 слів у блогах є найкращими для успішних блогерів

(Джерело: Growthbadger.com)

Growthbadger запитав загалом 1117 блогерів про те, яка з їх публікацій найкраще працює. Середня довжина публікацій блогу становила 2424 слова (на 83% довше, ніж найефективніші публікації менш успішних блогерів).

9. 55% блогерів повідомляють про чудові результати для публікацій в блозі, що мають принаймні 2000 слів

(Джерело: Orbitmedia.com)

Тенденції показують, що успішні публікації блогу щороку збільшуються, кількість публікацій понад 2000 слів збільшується з кожним роком

10. Більш довгі (3000 – 10000 слів) публікації отримують найбільшу частку

(Джерело: Quoracreative.com)

Зважаючи на той факт, що довші пости краще для ключових слів із довгими хвостами, вони мають кращі показники SEO, що призводить до прямого збільшення акцій.

11. Довгі повідомлення в блозі мають на 77,2% більше вхідних посилань порівняно з коротшими публікаціями

(Джерело: Backlinko.com)

Більш довгі публікації в блогах просто містять у них більше інформації, і тому більше шансів хтось їх знайде та зв’яже з ними.

Статистика звичок написання блогу

Крім того, щоб вивчити та вивчити статистику блогу, серйозні автори також повинні вивчити статистику блогерів. Вони можуть показати вам, чи витрачаєте ви занадто багато (або занадто мало) часу на написання своїх публікацій, чи слід адаптувати те, як ви придумуєте заголовки та заголовки, чи варто оновлювати та повторно публікувати цю стару публікацію в блозі, яка була значною успішний.

Вивчення звичок інших блогерів може допомогти вам покращити процес написання та показати, як підвищити свої публікації. Отже, давайте перевіримо деякі найважливіші статистичні дані про блоги та факти блогу.

12. 23% блогерів повідомили, що для написання публікації в блозі їм потрібно 2 -3 години

(Джерело: Sidegains.com)

Це опитування також показало, що блогерам потрібно в середньому 3,5 години для однієї публікації в блозі. Крім того, це також показує, що блогери, які витрачають на написання свого вмісту 6 годин або більше, мають більший успіх.

13. 38% блогерів, які витрачають принаймні 6 годин на написання публікації, відзначають чудові результати

(Джерело: Orbitmedia.com)

час писати хороший пост у блозі

В середньому 30% блогерів повідомляють про успіх, тоді як 38% – це значно вище показника.

14. Для успішного блогера потрібно майже 4 години, щоб написати повідомлення в блозі

(Джерело: Orbitmedia.com)

У порівнянні з 2014 роком, блогерам потрібно в середньому на 65% більше часу, щоб написати блог. Однак повідомлення в блогах зараз також на 56% довше, ніж було у 2014 році.

15. 38% блогерів кажуть, що вони оновлюють свої старі повідомлення в блозі

(Джерело: Optinmonster.com)

Навіть якщо публікація блогу була опублікована деякий час, вона все одно може стимулювати органічний трафік та отримувати акції. Ось чому важливо оновлювати ці повідомлення свіжою інформацією.

16. Заголовки блогу, що містять мінімум 8 слів, мають на 21% кращий клік

(Джерело: Seotribunal.com)

Ця статистика показує, наскільки важлива назва блогу. Завдяки правильному поєднанню ключових слів і привабливому вмісту заголовка, творці можуть різко збільшити свою швидкість кліку.

17. Заголовки блогів з двокрапками або дефісами мають 9% вищу кількість кліків

(Джерело: Socialmediaexaminer.com)

Хоча дефіси чи колонки не збільшують натискання самостійно, вони є цінними інструментами, що дозволяють блогерам додавати свої ключові слова та кліки, зберігаючи логіку своїх назв.

18. 58% блогерів пишуть 2-3 заголовки, перш ніж зважитися на один

(Джерело: Orbitmedia.com)

Лише 1% блогерів випробовують від 11 до понад 20 заголовків для своїх блогів, перш ніж приймати рішення. Однак кількість заголовків безпосередньо пов’язана з успіхом публікацій блогу.

19. 54% блогерів працюють з редакторами, а 46% редагують власні публікації

(Джерело: Optinmonster.com)

Ця статистика показує, що не має значення, чи хтось редагує свої публікації самостійно чи за допомогою когось. Все зводиться до того, щоб зробити вміст бездоганним.

20. 71% публікацій блогу на WordPress написані англійською мовою

(Джерело: WordPress.com)

Статистика блогів WordPress показує, що більшість з них англійською (71%), іспанська займає друге місце (4,7%). Вони мають глобальне значення, оскільки більшість людей сьогодні розмовляють англійською мовою як своєю другою мовою.

Статистика звичок щодо розміщення в блозі

Оскільки ми вивчили статистику написання, подивимось статистику публікації. Як ви можете очікувати, як часто ви публікуєте нові блоги, може мати великий вплив на те, наскільки ваша цільова аудиторія зверне на вас увагу.

Якщо ви не публікуєтесь досить часто, ваші читачі можуть забути про вас та знайти інші блоги у вашій ніші, щоб розважати та навчатись. Якщо ви щодня публікуєте дуже велику кількість блогів, ви можете легко переповнити свою аудиторію та отримати репутацію спаму. Жоден із цих варіантів не підходить серйозному блогеру.

Отже, давайте подивимося на наступну статистику ведення блогів, щоб побачити, як часто деякі з найуспішніших блогерів публікують свої публікації, і ви можете визначити, чи варто підсилювати написання чи знімати його на виїмку.

21. Блогери, які публікують кілька разів на тиждень, мають на 250% кращі результати

(Джерело: Neilpatel.com)

183 блоги повідомили, що вони публікують в середньому 22,8 публікацій в місяць. Для досягнення кращих результатів важлива послідовність.

22. 60% блогерів, які щодня публікують повідомлення, відзначають чудові результати

(Джерело: Quoracreative.com)

15% блогерів щодня випускають та публікують контент, тоді як більшість тих, хто публікує щоденник, повідомляють про хороші результати.

23. 67% блогерів, які публікують раз на день, відзначають чудові результати

(Джерело: Orbitmedia.com)

Більшість блогерів, які публікують щодня, кажуть, що їх частота дає результати. Однак лише 46% блогерів, які публікують кілька разів на день, кажуть, що вони мають бажану ефективність.

Статистика звичок читання в блозі

Знання звичок читання блогу вашої цільової аудиторії – це найкращий спосіб забезпечити, щоб ваші блоги помітили.

Якщо ви знаєте, в який час доби ваша аудиторія любить читати, ви можете запланувати свої публікації відповідно до своїх читачів. Якщо ви знаєте, скільки часу їм подобається проводити за читанням, ви можете налаштувати тривалість публікації свого блогу.

Просто майте на увазі, що для вас буде важливо зробити власне дослідження своєї аудиторії. Існує загальна статистика ведення блогів, яка може вказувати на вас у правильному напрямку, коли ви починаєте, але як тільки ви зібрали достатньо велику читацьку базу, ви можете побачити, що ваша власна аудиторія має дещо інші звички читання.

24. Більшість людей вважають за краще читати блоги з 7 ранку до 10 ранку

(Джерело: Hubspot.com)

Відібравши 170 000 дописів у блогах, HubSpot дійшов висновку, що більшість людей читають блоги з 7 ранку до 10 ранку, особливо у вихідні дні.

25. 7 хвилин – це бажаний час читання блогів

(Джерело: Buffer.com)

Середній досліджував ефективність публікацій блогу, враховуючи їх довжину та кількість людей, які насправді їх читають. Ретельно проаналізувавши, вони дійшли висновку, що 1600 слів або 7-хвилинних дописів у блогах найкраще працюють.

Статистика типів вмісту блогу

вміст блогу

Вибір типу вмісту, який ви будете використовувати при створенні публікації в блозі, іноді може бути надзвичайно важливим. Наприклад, ви можете віддати перевагу написанню списків до посібників із інструкціями, але як бути з повідомленнями з круглим повідомленнями та інфографікою? Якщо вам потрібно раз по раз підживлювати речі іншими типами вмісту?

Все залежить від ваших особистих уподобань та ваших читачів. Але вам слід вивчити, які типи вмісту дають найбільш позитивні результати в плані трафіку, щоб ви могли постійно збільшувати його.

Однак все ж важливо вибрати тему, яку ви захоплюєте і знаєте. Вам потрібно буде надати своїм читачам цінний вміст, і ви не зможете це зробити, якщо вам ця тема дратує чи не маєте достатнього досвіду в ній.

І вірите чи ні, більшість читачів чутливо сприймають і помітять, чи пишуться ваші публікації в блозі напівсердечно. Зосередьтеся на якості та знайдіть теми, що відповідають вашим інтересам та досвід.

Наведена нижче статистика ведення блогів дасть вам уявлення про те, які типи блогів, як правило, працюють добре. Використовуйте їх як натхнення, не обов’язково як суворі вказівки.

26. Якісний контент може збільшити трафік блогу на 2000%

(Джерело: Omnicoreagency.com)

Google встановлює правила для органічного трафіку і вирішує, який вміст відображатиметься. Вони надають великого значення якості вмісту, і саме тому хороші статті отримують більше трафіку.

27. 17% назв публікацій щоденників – це заголовки “Як”

(Джерело: Optinmonster.com)

Заголовок блогу

Заголовки, як робити, – це особлива категорія, яка дуже популярна і впізнавана читачами. Це чітке повідомлення про те, що очікують читачі.

28. Повідомлення в блогах з високою емоційною цінністю мають шанс на спільний доступ у 1000 разів

(Джерело: Okdork.com)

Чим вищий показник емоційної цінності заголовка, тим більше буде поділено публікацією. При оцінці 40 є хороший шанс отримати 1000 акцій за кожну посаду.

29. Понад 60% маркетологів розміщують той самий вміст у соціальних мережах

(Джерело: Neilpatel.com)

Дублюваний вміст у соціальних мережах не карається. Ось чому багато блогерів репостують свої статті через кілька днів після публікації у своїх блогах. Багато з них також розміщують той самий вміст у соціальних мережах, як Facebook, Medium, Tumblr …

30. 80% маркетологів покладаються на візуальний контент

(Джерело: Hubspot.com)

Візуальний контент перевершив блог, оскільки лише 60% маркетологів використовують блоги, тоді як 80% використовують візуальний контент. Однак це не перешкоджає блогерам додавати візуальні матеріали до своїх публікацій.

31. 47% блогерів додають у свої дописи від 2 до 3 зображень

(Джерело: Orbitmedia.com)

Зображення безпосередньо пов’язані з успіхом публікацій блогу. Лише 30% блогерів, які додають 2–3 зображення, повідомляють про успіх, тоді як 75% блогерів, які додають 10 або більше зображень, кажуть, що вони досягли надійних результатів.

32. Фотографії реальних людей мають на 35% більше конверсій, ніж фотографії

(Джерело: Optinmonster.com)

Йдеться не лише про те, щоб додати якомога більше зображень. Важливо додати унікальні зображення, які є правдоподібними та релевантними. Крім того, нові зображення можуть надати більше значення SEO.

33. Аудіовміст у публікаціях блогу допоміг 45% блогерів досягти кращих результатів

(Джерело: Optinmonster.com)

Більшість аудіоконтенту, що входить до публікацій, включає подкасти. Якщо зробити все правильно, звук може додати більше вмісту до вашого вмісту та приправити його.

Статистика трафіку в блозі

seo та просування вмісту

Оптимізація вашого блогу для пошукових систем – один з найважливіших кроків, який потрібно вжити для збільшення органічного пошукового трафіку та SEO-рейтингу. Це починається з дослідження ключових слів і поширюється на реалізацію захоплюючих зображень та відеозаписів та оновлення старих публікацій блогу для підвищення їх ефективності.

Але щоб привернути більше трафіку до вашого блогу, вам потрібно регулярно просувати свій вміст. Соціальні медіа – це найкраща пропозиція на сьогодні, але є також платні оголошення, маркетинг по електронній пошті, SEO-акції, гостьовий блог та маркетинг впливів..

Однак майте на увазі, що керування органічним трафіком – це процес, і знадобиться деякий час, щоб помітити результати. Важливо – бути послідовними та рішучими та максимально охоплювати свою аудиторію. Якщо ви використовуєте соціальні мережі для просування своїх блогів, спробуйте розпочати дискусію зі своїми підписниками. Задавайте запитання, відповідайте на їх коментарі, відповідайте на їхні твіти та загалом просто намагайтеся їх зацікавити.

Отже, маючи на увазі, давайте подивимось, як інші блогери спрямовують трафік свого веб-сайту, і подивимось, що можна дізнатися з них.

34. Відеовміст приводить у 50 разів більше органічного трафіку

(Джерело: Hubspot)

Відеоконтент, що сприяє руху трафіку

Дослідження Omnicore з 2018 року показують, що відеовміст має на 50 більше шансів залучати органічний трафік. У той же час 51% користувачів Інтернету віддають перевагу відеоконтенту перед будь-яким іншим.

35. У 2019 році 97% блогерів використовували соціальні медіа для залучення трафіку до своїх публікацій

(Джерело: Orbitmedia.com)

Незважаючи на те, що в основному всі блогери використовують соціальні медіа, лише 29% з них вважають, що отримують хороші результати від трафіку соціальних медіа. Це об’єднані зусилля, і соціальні медіа є для того, щоб додати більше палива до вогню. 69% блогерів використовують SEO, а 66% також використовують електронний маркетинг.

36. 97% блогерів повідомляють, що соціальні медіа допомагають їм збільшити трафік

(Джерело: Socialmediaexaminer.com)

Для безкоштовного каналу соціальні медіа можуть збільшити трафік вашого блогу. 93% маркетологів погоджуються, що соціальні медіа надають їм більше експозиції, а 88% з них кажуть, що через них більше трафіку.

Статистика зростання блогу

Як тільки ви досягли певної віхи, коли мова йде про розмір вашої аудиторії, ви можете відчути вміст і успіх і перестати намагатися розвивати свій блог далі.

Однак якщо ви по-справжньому серйозно ставитеся до своєї кар’єри в блозі, завжди потрібно робити все можливе, щоб розширити сферу своєї діяльності та зосередитись на зростанні блогу. Нижче наведено лише деякі статистичні дані щодо ведення блогів, які показують, як інші збільшують свою аудиторію та розширюють охоплення свого сайту.

37. 83% блогерів роблять дослідження ключових слів, тоді як 26% ​​з них роблять це для кожної публікації

(Джерело: Orbitmedia.com)

17% відсотків блогерів ніколи не роблять дослідження ключових слів, і лише 17% з них мають успішні результати. 53% блогерів, які завжди роблять дослідження ключових слів, відзначають високі результати.

38. 80% платної реклами використовується для побудови аудиторії

(Джерело: Searchenginewatch.com)

Дослідження “Search Engine Watch” прийшли до висновку, що 80% ринків використовують платні методи для створення аудиторій, 65% для залучення трафіку та 52% для нішевих аудиторій. Лише 42% прагнуть сприяти запуску нових послуг або продуктів.

39. Майже 60% блогерів періодично відвідують повідомлення

(Джерело: Webinfotech.co)

Опублікування гостей – це чудовий спосіб зв’язатись із своїм блогом та отримати більше експозиції. У той же час, блогери можуть будувати мережі, від яких вони можуть отримати користь у майбутньому.

40. Блоги – це головна стратегія вхідного маркетингу для 55% маркетологів

(Джерело: Hubspot.com)

Більшість маркетологів (61%) погоджуються, що їх головним пріоритетним напрямом є SEO, тоді як 55% з них зосереджуються в основному на блогінгу. Однак ці двоє глибоко пов’язані між собою.

41. Компанії, що ведуть блог, активно отримують на 97% більше вхідних посилань

(Джерело: Hubspot.com)

Якість контенту винагороджується не просто кількістю читачів та акцій. Інші сайти також захочуть посилатися на ваші блоги як достовірні джерела інформації.

Блог статистики бізнесу

переваги блогів

Чому ви почали вести блоги? Що саме вас спонукає до створення вмісту для однодумців, які цікавляться тими ж темами, які ви висвітлюєте? Це основна причина грошового характеру, чи ви радієте допомагати людям дізнаватися щось нове або вирішувати їх основні больові моменти? Ви, можливо, ведете блог для бізнесу та хочете зарекомендувати себе як експерта у своїй галузі?

Є багато причин, через які люди та підприємства вступають в ведення блогів, але зараз багато підприємств використовують блоги для збільшення прибутку. І вірите чи ні, простий якісний блог справді може творити чудеса для отримання прибутку. Багато хто використовує це для вдосконалення свого покоління, збільшення продажів та просування свого бізнесу вперед. Поки ця тактика виявилася досить успішною для більшості.

Отже, давайте подивимося на переваги, які мотивують більшість людей до ведення блогу та те, як вони монетизують свої блоги

42. 67,5% блогерів заробляють гроші

(Джерело: Growthbadger.com)

Заробляти гроші - це головна причина блогу

Це найбільша мотивація для кар’єри в блозі. І блогери з низьким заробітком (64%), і з високим заробітком (71%) кажуть, що саме тому вони почали це робити.

43. Компанії, що ведуть блог активно, на 126% краще приводять зростання

(Джерело: Yourblogworks.com)

Дослідження Orbit media зробили висновок, що невеликі компанії з блоги, над якими активно працюють, мають 126% вищий приріст у плані прибутків.

44. 61% покупців Інтернету в США кажуть, що зробили покупку після отримання рекомендації з допису в блозі

(Джерело: Contentmarketinginstitute.com)

Блог-маркетинг має можливість будувати довіру краще, ніж будь-який інший маркетинговий метод. Це дійсно привертає увагу споживачів і може бути досить переконливим

45. 80% блогерів кажуть, що вони бачать позитивні результати бізнесу від своїх зусиль щодо ведення блогів

(Джерело: Growthbadger.com)

Це вказує на те, наскільки хорошим може бути ведення блогів навіть сьогодні, коли існує так багато різних варіантів маркетингу.

46. ​​Блоги впливають на рішення покупців, оскільки 47% з них проходять від 3 до 5 публікацій в блозі перед процесом покупки

(Джерело: Demandgenreport.com)

Блоги як і раніше є одним з основних варіантів дослідження, коли мова заходить про покупки продуктів чи послуг. Вони мають довіру до споживачів і можуть надати їм глибоку інформацію

47. Блогерів з високим заробітком мають 5,6-кратний шанс продати послуги або продукти, ніж блогери з низьким заробітком

(Джерело: Growthbadger.com)

Блогери, які заробляють більше, просто знайшли кращі способи монетизувати свою роботу. Цілі 45% блогерів з високим рівнем доходу продають власні товари чи послуги, тоді як лише 8% блогерів із низьким рівнем заробітку роблять це.

Статистика 20 найбільших веб-сайтів блогу

Переважна більшість середніх блогів мають тисячі читачів, але є кілька вибраних, які щомісяця можуть похвалитися мільйонами та мільйонами унікальних читачів. Ці блоги відрізняють те, що вони мають дуже високий доменний авторитет. Вони надійні, інформативні та надають цінний контент, який подобається їхній аудиторії. Це покращує їхній рейтинг на SERP та вселяє довіру серед читачів.

Природно, чим вище трафік веб-сайту, тим вищий прибуток, і багато сайтів, які мають мільйони унікальних щомісячних читачів, також отримують від них мільйони доларів.

Отже, давайте подивимось на деякі веб-сайти блогу, які залучають найбільше читачів, і подивимося, який їх приблизний прибуток.

Розрахунковий щомісячний трафік від пошуку та вартості органічного трафіку станом на квітень 2020 року (Джерело: Ahrefs.com)

РангНазва веб-сайтуПриблизний щомісячний пошуковий трафікОрієнтовна цінність органічного трафіку
1.https://www.techradar.com/54,7 млн$ 46,5 млн
2.www.cnet.com/33,0 млн$ 29,5 млн
3.https://www.digitaltrends.com/21,6 млн$ 20,1 млн
4.https://www.huffpost.com/21.2М$ 13,4 млн
5.https://www.tomsguide.com/14.2М$ 13,9 млн
6.https://www.nerdwallet.com/13,9 млн$ 79,2 млн
7.https://www.howtogeek.com/13,1М$ 13,3 млн
8.https://www.pcmag.com/13,1М$ 21,1 млн
8.https://www.pcmag.com/13,1М$ 21,1 млн
9.https://techcrunch.com/10,2М$ 7,4 млн
10.https://www.consumerreports.org/9,2М14,6 дол
11.https://mashable.com/8,4М$ 5,8 млн
12.https://thenextweb.com/7,6 млн$ 2,9 млн
13.https://nymag.com/5.8М$ 5,2 млн
14.https://www.tmz.com/5.2М$ 5,4 млн
15.https://thewirecutter.com/5.1М$ 6,1 млн
16.https://lifehacker.com/4.1М$ 4,0 млн
17.https://www.t3.com/4,0М$ 2,8 млн
18.https://www.engadget.com/3.4М$ 2,4 млн
19.https://www.zdnet.com/3.1М$ 4,9 млн
20.https://gizmodo.com/2,5 млн$ 852 тис

Прогнози блогів

За останні кілька років світ блогів зазнав масових змін. Просто озирнувшись назад і порівнявши кількість блогерів з 2014 року з кількістю представлених у 2020 році, скільки саме блогів виріс.

Наразі мільйони веб-сайтів, що ведуть блоги, мільйони відданих шанувальників і читачів, і це не скоро зміниться.
Єдине, що могло змінитись – це тенденції. Блоги будуть користуватися популярністю ще довгі роки, але очікується, що їх форма, форма та зміст будуть розвиватися.

Отже, давайте подивимося на кілька прогнозів блогів і подивимося, яких тенденцій ми можемо очікувати у блогосфері:

 • Подальше зосередження уваги на візуальному контенті
 • Адаптація до тенденції голосових пошуків
 • Перехід до візуальних пошуків
 • Орієнтуйтеся на якісний контент
 • Більше випадків партнерського маркетингу
 • Більш довгий контент
 • Перехід до блогів, керованих даними
 • Більш широке прийняття SaaS

Висновок

Блог може бути одним із найкорисніших починань як емоційно, так і фінансово. Однак вам потрібно зробити це правильно, якщо ви хочете випробувати всі його переваги і змусити всі свої зусилля окупитися. Ця статистика ведення блогів допоможе вам отримати більш широке уявлення про все це та здійснить вітрила для успішного ведення блогів.

Джерела:

https://www.internetlivestats.com/
https://www.statista.com/statistics/187267/number-of-bloggers-in-usa/
https://convertkit.com/reports/blogging/motivation/
https://wordpress.com/activity/
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://wordpress.com/activity/
https://blog.hubspot.com/blog/tabid/6307/bid/7345/When-is-the-Best-Time-to-Publish-Blog-Posts-Infographic.aspx
https://neilpatel.com/blog/content-marketing-future/
https://buffer.com/library/the-ideal-length-of-everything-online-according-to-science
https://growthbadger.com/blog-statistics/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://www.orbitmedia.com/blog/blogging-statistics/
https://seotribunal.com/blog/blogging-statistics/
https://www.socialmediaexaminer.com/6-tips-for-writing-headlines-that-drive-traffic/
https://sidegains.com/content/how-long-to-write-post/
https://backlinko.com/content-study
https://neilpatel.com/blog/content-marketing-future/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://blog.hubspot.com/marketing/blogging-frequency-benchmarks
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://www.omnicoreagency.com/digital-marketing-statistics/
https://okdork.com/we-analyzed-nearly-1-million-headlines-heres-what-we-learned/
https://blog.hubspot.com/marketing/visual-content-marketing-strategy
https://optinmonster.com/google-analytics-wordpress/
https://www.hubspot.com/marketing-statistics
https://www.wordstream.com/long-tail-keywords
https://www.newmediacampaigns.com/page/seo-vs-ppc—which-provides-you-the-better-value
https://www.socialmediaexaminer.com/report/
https://searchenginewatch.com/2018/11/21/7-content-marketing-stats-2019/
https://webinfotech.co/2020/02/26/blogging-statistics-facts-and-trends-2020/
https://blog.hubspot.com/marketing/business-blogging-in-2015
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/3476323/State%20of%20Inbound%202018%20Global%20Results.pdf
https://growthbadger.com/blog-stats/
https://www.demandgenreport.com/resources/research/2016-demand-generation-benchmark-report

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map