Що таке публікація в блозі? – Ідеальна структура

Learn-Blogging_blogspot-content


Якщо ви хочете завести новий блог або вже розпочали його, наступним кроком буде розібратися, що написати. Незалежно від мети блогу, особистого чи ділового, контент відіграватиме вирішальну роль в успіху блогу.

Вам потрібно усвідомити, що Інтернет перенасичений текстовим контентом. Таким чином, щоб ваші публікації в блозі виділялися, потрібно вкласти серйозні зусилля, щоб створити чудовий контент.

У цій статті ми покажемо вам, як писати свої дописи в блозі та зробимо їх інформативними.

Визначення публікації в блозі

Повідомлення в блозі – це запис (стаття), який ви пишете в блозі. Він може включати вміст у вигляді тексту, фотографій, інфографіки чи відео.

Структура публікації в блозі

Далі йде основна структура хорошого допису в блозі:

Структура блогу

Не соромтеся використовувати цей шаблон на своєму сайті

Використовуйте ці елементи для оптимізації кожної публікації як для читачів, так і для пошукових систем:

Заголовок

Заголовок або назва вашої публікації в блозі повинна привертати увагу потенційних читачів. Люди можуть бачити це у стрічці новин у соціальних мережах або результатах пошуку. Переконайтеся, що ви включили головну фразу ключових слів, яку люди могли використовувати при пошуку теми, яку ви охоплюєте.

Дата публікації

Дата публікації вашого вмісту не є обов’язковою, але рекомендується. Якщо ви часто оновлюєте свій блог, дати публікації можуть допомогти вашим відвідувачам визначити останні публікації. Це не так важливо на вічнозелених сторінках контенту, але часто використовується у щоденно опублікованому контенті.

Автор по рядку

Авторський авторський рядок допомагає читачам визначити, хто написав контент і особливо важливий для блогів з багатьма письменниками. Окрім того, авторський порядок автора може надати вашому контенту більше довіри, якщо створений ним визнаний автор.

Категорія допису

Класи категорій, які використовуються для групування вашого вмісту в окремі розділи. Рекомендується використовувати теги категорій для кожної створеної вами публікації в блозі. Згрупування релевантного вмісту буде корисним для ваших відвідувачів та пошукових систем, які сканують ваш блог.

Вступ

Перший параграф вашої публікації в блозі або змусить людей читати, або змусить людей піти. Переконайтеся, що воно змушує людей читати решту вашого вмісту. Ви повинні використовувати цільову фразу ключових слів для пошукових систем хоча б один раз у цьому пункті.

Основний зміст

Це основна частина вмісту вашого блогу. Розгляньте заголовок як обіцянку, а основний зміст – як виконання цієї обіцянки. Ваш основний вміст повинен радувати всіх, хто відвідує вашу публікацію на основі заголовка. Якщо ви створите вміст, який не відповідає обіцянкам вашого заголовка, люди почнуть ідентифікувати ваш блог як невиконання. Довжина публікацій вашого блогу може становити від 300 до 3000 або більше слів. Краще чергувати довжину ваших публікацій, коли ви розумієте, що найкраще підходить для вашої аудиторії.

Підзаголовки

Багато людей скануватимуть вміст вашого блогу, на відміну від того, щоб читати його слово за словом. Напишіть підзаголовки, які розбивають ваш вміст на засвоювані розділи. Переконайтеся, що ці підзаголовки представляють вміст у них.

Жирний текст

Використовуйте жирний текст у кількох областях основного вмісту, щоб допомогти виділити важливі моменти. Використовуйте його вибірково. В іншому випадку вся ваша стаття буде здаватися жирною, тим самим позбавляючи можливості виділення ключових частин вмісту.

Марковані / пронумеровані списки

Хоча ви не хочете, щоб вся ваша публікація була заповнена пунктами чи номерами, ці списки допомагають розділити кроки та таблиці з корисним вмістом.

ЗМІ

Доповнюйте текстову частину вашого вмісту засобами масової інформації, такими як пов’язані зображення та відео. Це допоможе розбити вміст і краще проілюструвати ваші бали.

Найменше, що ви можете зробити, – це включити зображення до своєї публікації. Додайте головну фразу вашої публікації до назви файла зображення, а також тегу ALT. Це допоможе вам в оптимізації пошуку вашої публікації.

Висновок

У висновку має бути абзац або два в кінці вашої публікації, щоб узагальнити написаний вами вміст. Читач повинен зрозуміти, яким матеріалом ви охоплювали. Якщо цього не зробили, швидше за все, вони повернуться, щоб побачити, що вони могли пропустити.

Заклик до дії

Останній рядок вашої публікації в блозі має бути якоюсь формою заклик до дії. Це може бути так само просто, як попросити читачів поділитися своїми думками в коментарях або поділитися публікацією в соціальних мережах. Якщо ви написали публікацію для просування певного товару чи послуги, заклик до дії повинен спонукати читача дізнатися більше про нього.

Кнопки соціального доступу

Соціальні медіа – корисний інструмент для просування вмісту вашого блогу. Вам потрібно обов’язково включити соціальні кнопки до всього вашого вмісту, щоб люди могли легко ділитися ним у соціальних мережах. Ви можете розмістити їх у верхній частині вмісту, внизу вмісту або збоку, як плаваючий віджет.

Розділ коментарів

Крім вмісту публікації в блозі, коментарі є найважливішою частиною вашого блогу. Цей розділ надає вашим читачам можливість взаємодіяти з вами та іншими відвідувачами. Важливо, щоб ви відповідали на коментарі та відкривали розмову.

Вам не потрібно включати всі елементи зі цього списку в кожну публікацію. Переконайтеся, що у вас завжди є цікавий вступ, якісний вміст та надійний висновок.

Як написати свою першу публікацію в блозі

Перший буде найскладнішим для написання, і шанси на те, що ви будете почувати себе як Аліса в країні чудес. Але важливо виштовхнути себе із зони комфорту і приступити до роботи.

У своєму першому дописі ви можете взяти хвилинку і представитись. Розкажіть своїм читачам, хто ви є, що мотивувало вас на блозі та що ви будете писати. Назва публікації може бути “Ласкаво просимо в мій блог” або “Моя перша публікація в блозі”. Ви також можете представити свою наступну публікацію в блозі тут, де ви будете говорити про якусь конкретну тему.

Рекомендоване читання: Як написати вміст блогу

Приклади хороших дописів у блозі

Заголовок вашої публікації в блозі повинен охопити читачів і показати їм ціннісну пропозицію. Він повинен містити ваші основні ключові слова та користь, яку отримають ваші читачі від публікації блогу.

Кілька ідей блогу:

Висновок

Тепер ви освоїли основи та зрозуміли структуру публікації в блозі. Наступне – експериментувати зі своїм вмістом. Ваші публікації в блозі повинні виділятися з моря вмісту, що заливає Інтернет. Постарайтеся бути іншим і підходите до свого предмета з нового ракурсу, який може бути навіть суперечливим. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map