Різниця між заголовком і доменним іменем (URL) домену блогу

назва блогу проти доменного імені


Перш ніж почати працювати над новим блогом, ви, ймовірно, захочете назвати його. Хоча ви можете витратити тижні на розробку ідеї та навіть замальовки деяких перших концепцій, які формуватимуть весь блог, не дуже доцільно розміщувати блог в Інтернеті, не маючи назви для нього.

Але коли ви вирішите, що саме час присвоїти своєму блогу, ви повинні знати відмінності, які бентежать багатьох початківців – назва блогу та ім’я домену – це не одне і те ж!

Назва блогу

Коли ви знайдете ідею для блогу, ви, мабуть, матимете на увазі назву. Це може бути все, що завгодно, і вам не потрібно перевіряти Інтернет на наявність. Наприклад, якщо ваше ім’я Джон, і ви починаєте продовольчий блог, назва вашого блогу може бути настільки ж простою, як «Блог про їжу Джона» (ми сподіваємось, у вас є кращі ідеї, ніж у нас).

Назва блогу

Заголовок блогу можна змінити в будь-який час. Якщо ви коли-небудь вирішите змінити назву, ви просто один варіант від цього. Оскільки налаштування залежать від використовуваної CMS, неможливо пройти їх усі в цій статті. Тож давайте покажемо, як змінити назву блогу в WordPress:

 1. Йти до Налаштування -> Загальні
 2. Введіть потрібний заголовок у поле “Назва сайту”
 3. Зберегти зміни

Загальні параметри WordPress - Назва блогу

Зазвичай це все, що потрібно для зміни назви вашого блогу WordPress. Більшість тем і плагінів використовуватимуть цей параметр для відображення заголовка блогу, де це необхідно, але якщо ви хочете дізнатися більше, не забудьте перевірити наші посібники з WordPress.

Ім’я домену блогу (URL)

Перш ніж ви зможете показати свій блог громадськості, вам знадобиться чудова веб-хостинг-компанія, яка піклується про ваш сайт. Тут розміщуються ваші файли. Ми настійно рекомендуємо Bluehost для всіх ваших потреб хостингу. Але вам також потрібно буде зареєструвати доменне ім’я, яке буде призначене для вашого веб-сайту.

Уявіть доменне ім’я як адресу свого блогу. Так само, як ваш будинок має унікальну назву вулиці та номер, який ідентифікує його, ваш блог повинен мати і унікальну адресу. Ця адреса дозволить усім в Інтернеті (і людям, і машинам) розпізнавати ваш блог за його унікальним розташуванням (доменне ім’я).

На відміну від заголовка блогу, який можна змінити в будь-який час і не матиме великого впливу на сайт, доменне ім’я – це те, що ви хочете зберегти назавжди. Все, що ви робите зі своїм блогом, буде присвоєно цьому доменному імені, тож зміна цього фактично означатиме новий початок. І це не те, що ви хочете зробити через роки наполегливої ​​роботи над блогом. Наприклад, якщо хтось інший зв’язався з вашим блогом, і ви змінили ім’я домену, це посилання припинить роботу, і людина, яка натиснула, щоб перейти на ваш сайт, опиниться на порожній сторінці, де відображається помилка.

Адреса вашого веб-сайту

Отже, важливо вибрати доменне ім’я, яке вам дуже подобається і хочете з самого початку. Що ж, простіше сказати, ніж зробити. Чому? Оскільки доменні імена мають бути унікальними, ви можете уявити, що стільки з них уже зареєстровано ким-небудь ще. Наприклад, може бути лише один www.firstsiteguide.com. Оскільки ми вже володіємо доменом, ніхто більше його не може мати.

У прикладі “Блог Джона про їжу”, Джон, ймовірно, хотів би, щоб його доменне ім’я було чимось подібним www.johnsfoodblog.com. Але ви також можете зареєструвати різні доменні імена, наприклад:

 • johnsfoodblog.net
 • johns-food-blog.org
 • jfblog.com

У цьому випадку, хоча ви можете закінчити реєстрацію чогось подібного www.jfblog.com (тому що перший, мабуть, взятий), назва вашого блогу все ще може бути “Блог про їжу Джона”. Отже, кожен, хто введе доменне ім’я, зможе побачити повну назву блогу, яку ви встановили в налаштуваннях.

Чи можу я мати безкоштовний домен?

Якщо ви хочете серйозно зайнятися своїм блогом, ви хочете заплатити за доменне ім’я. Будь-який із наведених вище прикладів коштуватиме вам грошей. Але оплата доменного імені дозволить вам вибрати адресу свого блогу та персоналізувати його на свій смак.

Хоча ви можете легко мати безкоштовний домен, вони зазвичай є субдоменів. Так, наприклад, якщо ви розміщуєте свій безкоштовний блог на WordPress.com, ви також можете мати безкоштовне доменне ім’я. Але в цьому випадку ви не зможете вибрати щось унікальне, як приклади, які ми показали. Натомість ви зможете вибрати лише першу частину назви. Замість того, щоб мати щось унікальне, як johnsfoodblog.com, можна тільки мати johnsfoodblog.wordpress.com (якщо інший любитель їжі вже не стверджував, що це).

Підбиваючи підсумки

Незважаючи на те, що як заголовок блогу, так і ім’я домену важливі, очевидно, що існують величезні відмінності. Обидва імені використовуються для ідентифікації блогу, але назву блогу можна легко змінити в будь-який момент, поки ім’я домену не те, що слід змінювати (у рідкісних випадках люди змінюють свої URL-адреси, але це не те, про що ви повинні турбуватися. бал).

Назва блогу – це лише ім’я, яке використовується для ідентифікації блогу, а доменне ім’я – це адреса вашого блогу, яка буде використовуватися людьми та пошуковими системами для розпізнавання вашого сайту в рої інших блогів, знайдених в Інтернеті.

Створювати назву блогу та доменне ім’я, які ідентифікують вас в Інтернеті, непросте завдання. Щоб отримати щось цікаве і все-таки унікальне, потрібен час і фантазія. Вибравши та придбавши своє доменне ім’я, обов’язково просувайте свій блог використовуючи правильні хештеги в соціальних мережах, таких як Instagram, щоб ви могли отримати багато лайків і почати заробляти гроші на своєму блозі.

Якщо ви все ще намагаєтеся знайти доменне ім’я для свого блогу, просто подивіться на ці генератори імен блогу, які допоможуть вам, запропонувавши ідеї та перевіривши наявність доменних імен.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map