Найкращі генератори імен блогу – знайти ідеальний домен

Learn-Blogging_Blog-name-generator-instg


Починаючи блог, однією з речей, про які ви повинні визначитися, є назва вашого блогу (домену). Коли ви виберете своє ім’я блогу, воно буде там назавжди, і це ім’я буде тим, що представляє вас в Інтернеті. Важливо, щоб ваше ім’я було запам’ятовується і легко запам’ятовується.

Хороше доменне ім’я збільшить шанси людей запам’ятати його. Ваш показник кліків може бути вищим, якщо люди впізнають ваш блог у результатах пошуку. Корисно мати URL-адресу та назву блогу, які відповідають, оскільки вашим потенційним читачам буде легше знайти ваш блог.

Але, враховуючи той факт, що блогів сьогодні дуже багато, шанси на те, що потрібна URL-адреса вже взята. У цих ситуаціях вам доведеться виконати деякий копання, щоб отримати домен, який добре відповідає темі вашого блогу.

Рекомендований інструмент:

Але придумати оригінальне доменне ім’я – непросте завдання. Ось чому ми вирішили поділитися цими генераторами імен блогу, які можуть допомогти вам досягти цього.

Бюст Імені

домашня сторінка bustaname

Bust a Name – це веб-сайт, який пропонує різні інструменти фільтрації, які допоможуть вам підібрати правильне доменне ім’я для ваших потреб у блоги. Перше, що вам потрібно зробити – це відфільтрувати ключові слова, які ви шукаєте. Як тільки ви це зробите, перевірте параметри “кінців” та “запусків” і подивіться, як ваше ключове слово справляється з ними.

Ви можете звузити пошук, встановивши кількість символів, які ви хочете мати. Ім’я Bust Name дозволяє шукати домени за їх розширеннями, включаючи .org, .net або .com. Шукаючи ідеальне доменне ім’я, ви зможете побачити подібні пропозиції внизу сторінки.

Ви не зрозумілі і не знаєте, з чого почати? Не хвилюйся Bust a Name дає вибір випадкового домену, який ви можете використовувати для мозкового штурму та отримання ідей або вибору випадкового домену, який відповідає вашим потребам.

Panabee

домашня сторінка панабі

На відміну від інших генераторів доменів, Panabee не пропонує лише різні фонетичні параметри вибраної доменної фрази. Він також проходить через дві найбільші соціальні мережі, Twitter та Facebook та всю мережу, щоб шукати подібні фрази чи імена, якими користуються деякі інші люди..

Panabee також має функцію перекладу, і це дозволяє шукати споріднені фрази у Вікіпедії. Якщо доменне ім’я є, у вас є можливість придбати його через їх партнерську реєстраційну компанію GoDaddy.

Пікідомени

домашня сторінка вибору доменів

Якщо ви хочете мати цілу спільноту блогерів, які працюють над вашим іменем, то Pickydomains – це правильна річ для вас. Все, що вам потрібно зробити – це зареєструватись, пояснити всі деталі завдання: вашу нішу, аудиторію, ринок, цілі та тип імені, який ви віддаєте перевагу.

Як тільки ви це зробите, люди Pickydomains поділяться всією цією інформацією з великою спільнотою користувачів. Там є багато маркетологів, і вони почнуть мозковий штурм різних ідей домену, які можуть вам бути цінними.

Ви отримаєте пропозиції від досвідчених людей, і все, що вам потрібно зробити, це вибрати той, який вам найбільше подобається. Якщо ви хочете отримати рекомендоване доменне ім’я, вам доведеться сплатити гонорар у розмірі 50 доларів. Половина від нього надійде людині, яка його створила, а друга половина піде на PickyDomains.

Отвір домену

домашня сторінка domainhole

Дімовий отвір – це повний універсальний генератор доменних імен, який може служити різним цілям. Крім цього, у нього є вісім різних підходів, які ви можете скористатися, щоб знайти ідеальну назву блогу, яка вам сподобається. Ось вісім інструментів, якими можна скористатись доменним отвором:

 • Пошук домену з минулим терміном: проходить обширну базу даних про термін дії доменних термінів, що минув, і ви можете побачити, чи можете ви скористатися будь-яким для отримання кращих результатів.
 • Спінер імен: введіть своє ключове слово та комбінуйте його з різними іншими словами, щоб знайти цікаві пропозиції щодо доменного імені.
 • Миттєва перевірка наявності: не має стільки варіантів пошуку порівняно з деякими іншими інструментами для пошуку незареєстрованих доменів.
 • Повна перевірка: знайдіть TLD з доступних доменів.
 • Генератор імен: якщо у вас немає ідей щодо імені блогу, використовуйте цей інструмент для пошуку фірмових і запам’ятовуваних доменних імен.
 • Сповіщення про домен: підпишіться на цей інструмент, і ви зможете переглянути кілька доменних імен та отримувати сповіщення, коли вони будуть доступні.
 • Перевірка масового домену: працює як інші інструменти, але якщо ви введете більше варіантів ключових слів або доменних імен, це перехресно перевірить їх і дасть кращі результати.
 • Мозковий штурм: назва цього інструменту говорить все; це допомагає вам придумувати нові ідеї доменних імен блогу.

Ім’я Mesh

Намемеш домашню сторінку

Name Mesh – це ідеальний генератор імен блогу, якщо у вас є кілька ключових слів. Вставте два або три ключові слова у вікно пошуку та створіть власний список. Ім’я Mesh має інший підхід до отримання результатів. Вони будуть класифіковані на основі таких факторів, як SEO, схожі назви, нові імена, загальні імена та короткі назви.

Назва Mesh покладається на антоніми та синоніми, щоб ви могли створити унікальні домени під час використання близько 20 інших генераторів. Під час пошуку ключових слів він фільтрує результати на основі довжини, незареєстрованих доменів або на основі розширення їх домену. Як і інші генератори доменних імен, Ім’я Mesh надасть вам пропозиції щодо пошуку ключових слів, щоб вивчити більше варіантів, якщо потрібно.

Доменр

домашня сторінка доменаr

У Domainr може не бути багато інструментів, функцій або фільтрів для пошуку ваших доменних імен, але цей інструмент працює бездоганно. Domainr може пройти через весь простір доменних імен між .org, .net. і .com Це допоможе вам дізнатися нові доменні імена, які мають великий потенціал.

Як ми вже згадували раніше, важко знайти хороше, фірмове ім’я блогу, яке закінчується традиційним розширенням .com. Цей інструмент має можливість шукати різні TLD, завдяки чому деякі найуспішніші нішеві блоги виділялися та ставали відомими. Він спирається на дві зовнішні бази даних і має можливість відстежувати пошуки близько 2000 TLD. Ви можете зареєструвати домен із понад 200 акредитованими реєстраторськими компаніями.

Якщо ви хочете забити великий і створити реальну стратегію навколо свого імені, Domainr – це інструмент, який вам потрібен.

Lean Search Domain

домашня сторінка leandomainsearch

Коли ви вводите Lean Search Domain, вам доведеться ввести одне ключове слово та пошукові домени. Цей генератор пропонує безліч результатів, і іноді може бути понад тисячу пропозицій щодо ідей доменних імен. Отримані результати – усі розширення .com, і всі вони доступні.

Крім того, цей інструмент також дозволяє фільтрувати результати за популярністю, за довжиною та в алфавітному порядку. Ви можете зберегти вподобані доменні імена та перевірити їх пізніше. Ви також можете відслідковувати історію пошуку, ділитися результатами, якщо ви працюєте з ким-небудь, і пізніше перевіряти свої ідеї, щоб побачити, чи вони ще доступні.

Більшість людей, які використовують Lean Search Domain, не мають нових ідей, і вони покладаються на цей інструмент, щоб придумати повні доменні імена. Це популярний вибір, він працює добре, і саме тому він у нашому списку.

Генератор імен Softwarefindr

скріншот softwarefindr

Генератор імен Softwarefindr – це чудовий інструмент, який дозволяє миттєво шукати за тисячі різних комбінацій доменних імен. Це дозволяє значно скоротити витрачений час на створення великого імені та більше часу на виконання ваших ідей.

На відміну від інших генераторів, інструмент Sofwarefindr робить все важке підняття за лаштунками, додаючи до ваших ключових слів понад сто різних префіксів і суфіксів, організованих за найпопулярнішими та найкоротшими довжинами.

Більшість людей, які використовують цей генератор доменних імен, – це ті, хто хоче вжити рішучих дій і не хоче сортувати тисячі результатів. Натомість вони швидше побачать комбінацію перших 20, яка доступна для прискорення процесу прийняття рішень.

Wordoid

домашня сторінка

Якщо ви намагаєтесь знайти унікальне ім’я для свого блогу, яке буде виділятися серед натовпу, то Wordoid – це те, що ви шукали. Як працює Wordoid? Він надає вам безліч різних варіантів імен, які допоможуть людям знайти вашу URL-адресу.

Wordoid пропонує багато мов, включаючи англійську, італійську, французьку та іспанську. Друга незвичайна особливість полягає в тому, що ви можете вибрати, чи хочете ви базувати свої результати на деяких літерах на початку, посередині або в кінці.

Третя особливість, яка приваблює багато людей до Wordoid – це той факт, що ви можете вибрати, чи хочете, щоб запропоновані вами слова були абсолютно природними. Це робить весь процес набагато простішим, і це досить зручно, ви повинні погодитися.

Усі слова, створені Wordoid, є унікальними та розроблені таким чином, щоб бути марочним, що означає, що вони виглядають і чудово звучать. Створені слова мають довжину десять літер, максимум, і ви навіть можете комбінувати дві різні мови, щоб отримати незвичайне поєднання.

Неможливість

неможливість домашньої сторінки

Генератор доменних імен з іншим підходом. Перше, що вам потрібно зробити, – це мозковий штурм власного ключового слова, а потім додати до його початку дієслова, прикметники та іменники. Неможливість дає вам можливість додати слово 4, 5 або 6 літер, або ви можете змішати все, що завгодно, із цим ключовим словом.

Це чудовий інструмент для мозкових штурмів імен, які доступні під час задоволення протягом усього процесу. Неможливість також посилається на Namecheap або GoDaddy для імен, які доступні, і ви можете продовжувати купувати своє ім’я, приймаючи рішення. Неможливість покладається на декілька серверів, щоб дати найкращі результати.

Доменне колесо

Домашня сторінка доменного колеса

Доменне колесо може мати простий і чистий вигляд, але воно засноване на складних комбінативних методах. Це один із нещодавно запущених інструментів, який оновлюється щодня. Як і в більшості генераторів доменних імен, ви зможете дати власний вклад та ввести (необмежено) ключові слова, але ви також отримаєте кілька пропозицій, щоб розпочати роботу.

Після натискання кнопки «Пошук домену» результати відображатимуться у трьох категоріях. У першу чергу ви отримаєте найпопулярніші розширення домену, такі як .com, .blog, .net, .org з акцентом на доступні, позначені зеленим кольором. Потім ви отримаєте справжні результати колеса домену з пропозиціями, які “підбираються” для вас.

Якщо ви не задоволені списком створених доменів, ви отримаєте третій список слів, натхненний обраним вами початковим ключовим словом. Вони ґрунтуються на різних діях змішування та прядіння (додавання / додавання, скидання літер, зворотнє написання, змішування складів, подвоєння літер тощо).

Чудово бачити нові інструменти, що піднімають планку та створюють приголомшливі домени для приєднання нових веб-сайтів до Інтернету.

Готовий розпочати свій власний блог?

Якщо ви тільки починаєте, радимо перейти з WordPress. Ви зможете встановити будь-які теми, плагіни та послуги, які бажаєте, запускати рекламу та монетизувати блог так, як вам захочеться. Блог для WordPress, що розміщується, практично не обмежується.

Для початку вашого першого блогу ми завжди рекомендуємо Bluehost. З Bluehost навіть найнижча ціна дає вам можливість Безкоштовне доменне ім’я, Сертифікат SSL для забезпечення безпеки вашого блогу та підтримка 24/7.

Bluehost дозволить БЕЗКОШТОВНО зареєструвати нове доменне ім’я. Є 14 доменів верхнього рівня, з яких ви можете вибрати, зокрема .com, .net та .org, щоб назвати декілька. Чудова річ у них – якщо доменне ім’я, яке ви хотіли, вже використовується, Bluehost дозволить вам вибрати його пізніше. Це дасть вам час на деякі дослідження та роздуми.

Пізніше вільний домен

Висновок

З наведеними вище варіантами вам буде що вибрати, і знайти інструмент, який найбільше підходить вам. Вивчіть ці генератори доменних імен, і ми гарантуємо, що ви зможете придумати найкраще ім’я, яке буде відповідати вашим потребам. Не витрачайте свій час і не приймайте швидкого рішення; пам’ятайте, вам доведеться жити з ним деякий час, і багато чого буде залежати від цього. Пощастить і не соромтеся поділитися своїм досвідом з цими інструментами або згадати якийсь інший генератор, який ми пропустили.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map