Мудрість робота і те, як Джорн Баргер винайшов ведення блогів

jorn-barger-post


Джорн Баргер і звідки прийшов “Блог”

Блоги є скрізь. У всіх, у кожного бізнесу, у будь-якому місці є блог в наші дні, деякі працюють на безкоштовних платформах, як-от Блогер та WordPress, але більшість блогів створені на власних платформах, де ви відповідаєте за все. Є блоги про сім’ю, здоров’я, письмовій формі, музиці, новинах, мільйон інших речей, і, так, блоги на блогах.

Але треба було десь почати, правда? Звичайно, люди записують речі в Інтернеті з першого дня, але хто вирішив почати записувати їх у форматі веб-журналів? З цього питання, хто вирішив, його слід назвати “веб-журналом”?

Рекомендоване читання: Що таке блог?

Що ж, не найкращий сюрприз в історії, це був інтелігентний, дещо виправлений, злегка божевільний чоловік, із справді чудовою бородою.

Jorn Barger Pic

Хто такий Jorn Barger?

Джорн Баргер, в основному, був одним із оригінальних комп’ютерних оленів. Народився в Огайо, без сумніву, у 1953 році, він був розумним молодиком. Джорн вперше зіткнувся і закохався в комп’ютери в 1964 році. Більшість людей сьогодні, мабуть, навіть не пізнали б Minivac 601 як комп’ютер, але це зробив одинадцятирічний Йорн Баргер. Більше того, він бачив у цьому потенціал.

Джорн вивчав математику та науки в середній школі, а потім відскакував від коледжу до коледжу, до університету, але насправді ніколи не обіймався, щоб отримати ступінь. Потім він кинув кар’єру в комп’ютерах, щоб провести деякий час, розкриваючи себе Ферма, знамениту комуну хіпі в Теннесі та інших місцях протягом кількох років.

Він знову пережив у 1980-х роках програміст, написавши програмне забезпечення протягом більшої частини десятиліття, перш ніж слідкувати за своїм глибоким інтересом у 1989 році та влаштуватися на роботу в Північно-Західний університет як дослідник штучного інтелекту.

Цей біт має значення, оскільки він вписується в особисту одержимість Джорна ідеєю аналізу поведінки людини за допомогою комп’ютерного моделювання, або, як він його назвав, “Роботської мудрості”.

Ріки Usenet

Колись, у 1980 році, перед приходом Google, перед AOL, перш ніж хтось навіть думав називати це Інтернетом, перш ніж з’явилися такі речі, як крапка, і телефонний дзвінок означав відключення, Usenet. Люди, які використовували 4Chan, Reddit або будь-який Інтернет-форум з голими кістками, вважають його знайомим, як не трохи складним і несамовитим. Usenet був (і досі є) просто місцем, куди люди могли ходити і говорити один з одним, а з Джорном Барджером з 1989 року він був домом. Все починається десь, Інтернет як спільнота починається з Usenet.

Джорн сприйняв це з майже нав’язливим рівнем пориву. Тут було місце, створене з метою створення громад, доступних лише іншим кмітливим людям. Якщо зателефонувати на те, що він написав там, то це було б коротко. Джорну приписують понад десять тисяч постів. Він допоміг написати деякі найдавніші відповіді на такі питання, як мистецтво ASCII, і був активним на форумах на такі різні теми, як AI, співак Кейт Буш, і письменник Джеймс Джойс. Він був відомий і, по всій видимості, перші кілька років роботи в громаді добре любив. Однак з часом Джорн почав відчувати особисті тертя як на роботі, так і на Usenet. Наприкінці 1992 року все це наголосило, і він виявив, що він більше не працює в Північно-Західному регіоні і вплутався в конфлікт на своїх старих форумах на Usenet, зокрема на фан-форумі Кейт Буш.

Він звинувачує всіх інших у тому, що повернувся проти нього, невинної жертви. Не можна сказати, чи це правда, але з його написання легко зрозуміти, як він опинився в цьому злодієм. У ній є якась невинна відсутність самосвідомості, особливо враховуючи, що він витратив більшу частину 1970-х років, працюючи над тим, щоб усвідомити себе.

У будь-якому випадку він знайшов нове місце, і саме тут він піднявся на найвищі висоти і віддав його рахунок цих минулих розбіжностей. Повертаючись до своїх філософських коренів, він назвав місце Робот мудрості.

Блог про народження робота мудрості

Концепція була проста, але нова. Джорн створив сторінку, що посилається на інші публікації та сторінки, деякі на Робот мудрості, десь деінде. Кожного разу, коли він публікує щось нове, воно з’являється вгорі сторінки, а все інше трохи рухається вниз. Прокрутившись вниз, ви перемістилися назад у часі.

Саме тут Джорн мав намір створити власний простір і пояснити свої інтереси широкому світові, який він сподівався зрозуміти і вітати їх. І вони це робили. Він почав публікувати публікації в 1995 році і продовжував публікувати ціле десятиліття. Протягом того часу, Робот мудрості змінив спосіб спілкування світу.

Весь процес збору цікавих речей з усього світу та написання про них в Інтернеті був новою ідеєю, і тому він потребував нової назви. Джорн вирішив назвати це “реєстрацією в Інтернеті”, який зробив Робот мудрості, звичайно, перший веб-журнал. Так і стало Веб-журнал мудрості робота, а блогосфера народилася 17 грудня 1997 року.

Робот мудрості продовжував користуватися різноманітними інтересами Джорна та його плодовитою природою. Він оновлювався один чи кілька разів на день, і практично не було нікого, хто не міг би знайти десь своїх інтересів, а Джорн перекрився, і так Веб-журнал мудрості робота рос. Правда, він також почав працювати над першим Щоденники, випущений у 1999 році.

FAQ варто прочитати, оскільки він дійсно містить елементи сучасного ведення блогів. Джорн Баргер, назвавши блог, зараз його визначив. У ньому він, серед іншого, каже: “Якщо ви думаєте про краще ім’я, ніж” weblog “, просто почніть використовувати його і подивіться, чи не зачепилося воно. Це все дарвінське ».

Як би там не було, що привозило людей на його сайт, це спрацювало. Робот мудрості став надзвичайно популярним, і Джорн знайшов щось із ранньої веб-ікони, піонера цієї нової ідеї. Він зібрав посилання на цікавий контент. Все – все! – була чесною грою, наскільки це було цікаво. Джорн Баргер виявив себе впливовим, частиною крихітного кадру Інтернет-модників. Саме в цій якості він зробив свій слід в історії блогу. Щодня він збирав найкращий вміст, який він міг знайти, і розміщував його вгорі стрічки.

Найважливіша частина Робот мудрості була така структура. Ця структура поточної дати є основою WordPress, Blogger, Facebook та Twitter; саме Myspace почав працювати. Якимось чином цей чоловік, у якого виникли проблеми, помістився в основу того, що стане соціальними медіа. Звичайно, це був просто журнал, але він був доступний для всіх, хто має Інтернет. Джорн міг поговорити про штучний інтелект, його дещо складне дитинство, Кейт Буш або посилання на новинну статтю, все в одному місці, і все за один день. Не потрібно було вписуватися, бо це було його місце і тільки його. Кожен міг це зробити, і багато людей це зробили. Щороку більше.

Джорн Баргер допоміг йому разом зі своїм незаперечним і привабливим ентузіазмом до безлічі тем, але в багатьох його особистих публікаціях є страждання Робот мудрості. Зрозуміло, що Джорн Баргер бачить – він завжди бачив себе як сторонній чоловік, самоописаного «дивного бана». Дивна людина, яка знала, що він дивний, але ніколи не дуже, як і чому. І, можливо, саме це бачили люди, бо мало ниток, що намотують себе через людський досвід, настільки поширений, як відчуття, що нас не цілком зрозуміли всі інші. Як завжди, хоч і садили насіння його виходу.

Якщо Джорн мав рацію, а виживання найсильніших – це правило, то “блог”, безумовно, був найкращим. З тих пір щоденник розвивався, розщеплювався та проріджував незліченну кількість потомства. Робот мудрості, однак, він не був настільки придатний для оточення все більшої інтернет-спільноти.

Смерть мудрості робота

Це дається те, що якщо ти скажеш достатньо, ти щось скажеш, щоб розлютити людей. Початок довгого слайду від слави за Робот мудрості прийшов лише через пару місяців після того, як Баргер опублікував перший FAQ-блог у грудні того ж року, коли опублікував уривок від Ізраїль Шахак до свого блогу. Хоча Шахак є дещо суперечливим, це, мабуть, не було б головним питанням, окрім Барджера, який наполегливо істинно формується, а може бути, істинної форми, наполягаючи з цього часу, публікуючи заяви у заголовку свого сайту, такі як “Іудаїзм – це расизм несумісний з демократією », що відчужувало багатьох читачів. Незабаром він скоротив його до тексту банера: “Іудаїзм – це расизм”, а велика капіталізація збереглася, до речі.

Це, звичайно, не померло все відразу. Робот Мудрість стікав, мов акумулятор, що протікав, кілька разів мерехтів і вимикався, поки Барджер не міг дозволити собі запустити його, і він назавжди вимкнувся. Сьогодні простежити шлях Баржера в Інтернеті – це пригода через зарості розірваних посилань та термінів, що втратили чинність.

Робот мудрості тепер доступний лише через Інтернет-архіви Wayback Machine.

Де Джорн Баргер?

З того часу Джорн Баргер кілька разів відскакував і пропав безвісти – як фізично, так і в Інтернеті. В обох випадках він врешті-решт знову вийшов у інше місце. Він був на Блог трохи, тоді він був на Twitter протягом кількох років, але він засмутився тим, що люди переглядали його корм замість того, щоб його читати поглиблено, і залишали в хаффі, щоб ніколи не повертатися. Певний час він нібито перебував у Чикаго, потім переїхав у Сокорро, штат Нью-Мексико, невелике містечко, в якому знаходиться Інститут технологій Нью-Мексико.

Він досі відповідає на питання Quora чи принаймні когось використовуючи свою персону є.

Спадщина

Отже, Джорн залишає дивну спадщину. Він допоміг створити блогосферу, назвав її і визначив, якою вона стане. Та сама інтенсивність, яка змусила його залишитися на передовій технології та досягає стільки часу, перебуваючи там, постійно підриває його. Він є людиною, яка шукає громади, а коли їх не знаходить, будує громади, аби лише врешті-решт від них бути вимушеними. Незалежно від особистих викликів, він зробив величезний внесок в Інтернет. Він отримав визнання CNET Builder.com (зараз не існує) у першій нагороді Web Innovator Awards (зараз не існує) за його вплив. Незважаючи на те, що його слава занепала в невідомість, стежки, якими він пробігав пустелею, стали одними з найжвавіших маршрутів на інформаційній магістралі.

Звичайно, блогінг відбувся б з Джорном Барджером або без нього Робот мудрості– це просто б не було блогів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked