Як знайти нішу для свого блогу (Покрокове керівництво)

новий8


Перш ніж створити блог і рухатися вперед, стати успішним блогером, врахуйте наступне:

Сенс життя полягає у досягненні найвищої форми пізнання, що є ідеєю добра. ” – Давньогрецькі філософи

Те ж стосується ведення блогів. Ви хочете досягти найвищої форми знань у вибраній вами темі. Отже, виберіть ту, яка вам подобається – ту, яка вам пристрасна і найбільше зацікавлена. Прагніть до успіху, щастя, безпеки та визнання. Вибравши свою нішу, що цікавить, та висловивши свою точку зору, ви зможете позиціонувати та відрізняти свій блог від конкуренції..

Існує маса способів визначити, яка ніша підходить для вашого нового блогу, але ми можемо зробити процес ще простішим. У цій статті ми покажемо вам точні кроки, які потрібно зробити, щоб вибрати правильну нішу, створюючи новий блог.

Мозковий штурм вашої теми

Не замислюючись ні про що інше, починайте процес прийняття рішення щодо ніші, записуючи всі речі, які вас цікавлять. Це можуть бути особисті інтереси або професійні інтереси.

 • Почніть з думки про те, що вам подобається робити, або ви б насолоджувались тим, що робите, якби мали можливість. Наприклад, ви фотограф-аматор. Блог із фотографіями може стати чудовою нішею. Ви можете поділитися своїми фотографіями, своїми детальними знаннями або своїм досвідом роботи з технологією камери.
 • Далі подумайте про речі, які б вам сподобалося вивчити. Наприклад, вам цікаво пройти заняття з приготування їжі. Навіть якщо у вас немає часу або бюджету, щоб розпочати заняття з приготування їжі, ви можете запустити блог про їжу, де аналізуєте рецепти, які ви знайдете в Інтернеті. А також обговоримо, як вибрати ідеальні інгредієнти та зважити переваги органічних та GMO інгредієнтів.
 • Нарешті, подумайте про речі, у які ви вже пірнаєте глибоко. Наприклад, скажімо, що ви доросла людина, яка збирається закінчити ступінь в коледжі. Ви збираєтеся зробити багато досліджень на кампусі проти онлайн-програм ступеня, який університет обрати, як повернутися в розпал навчання тощо. Це чудові теми для нішевого блогу про вищу освіту.

Під час цієї вправи ви відчуєте краще відчуття тем, що перегукуються з вами. Ті, кого ти найбільше захоплюєш, – найкращі кандидати у твою нішу. Також прочитайте цю публікацію, щоб зрозуміти, які типи блогів існують в Інтернеті.

Незалежно від того, чи хвилюєтесь ви про одну нішеву ідею або декілька з них, перелічіть їх. Далі ми покажемо вам формулу з 3 кроками, щоб підтвердити свою нішу для успіху.

Перевірка успіху блогу

Незалежно від того, чи хочете ви вести блог за престижем, доходом, розвагами або зв’язками, вам доведеться дослідити обрану нішу і переконатися, що тема є життєздатною. Наступна вправа «Перевірка успіху блогу» допоможе вам визначити, чи має ваш блог реальний потенціал. Це також допоможе вам зрозуміти, чому 90% блогів не вдається.

1. Потенційний розмір ніші

Навіть якщо ви вважаєте, що це ідеальна ідея блогу, ви, ймовірно, будете боротися за успіх, якщо не знайдете ринок ніші, який приверне достатньо людей. Ви не хочете, щоб ваша ніша була занадто маленькою або занадто великою.

Наприклад, розмір ніші для гольфу є занадто великим і широким для мільйонів ідей ключових слів. Але якщо ви переслідуєте дуже вузьку нішу, наприклад, “свердла для гольфу на площині”, обсяг пошукових запитів буде занадто малим. Однією нішею від «гольфу» були б «підказки для гольфу» або ще глибше «підказки для гольфу для початківців».

Перевірте розмір своєї ніші

Перевірте п’ять ключових слів для вашої нішевої теми. Шукайте щонайменше 10 тисяч пошукових запитів щомісяця разом за п’ятьма ключовими словами. Можна використовувати Планувальник ключових слів Google (безкоштовно), Інструмент SERPs (безкоштовно) або WordTracker (freemium), щоб перевірити обсяг пошуку та отримати ідеї для ключових слів. Ви хочете бути впевнені, що достатньо велика аудиторія, яка шукає інформацію, яку ви надасте. Але це не повинно бути занадто великим, щоб ви загубилися в натовпі.

За допомогою інструмента планування ключових слів Google ви можете отримати ідеї найкращих ключових слів. Однак він не дасть точну кількість обсягу пошуку та лише інтервал загальних пошукових запитів. Ця інформація дасть вам приблизне уявлення про ключові слова та обсяги пошуку. Таким чином, ми пропонуємо використовувати інструмент Google для отримання ідей щодо ключових слів та інших інструментів для отримання середнього обсягу пошуку для конкретних ключових слів.

Якщо ви хочете отримати точний обсяг пошуку, використовуйте інструмент SERP. Введіть своє основне ключове слово (наприклад, скористайтеся «підказками для гольфу») та отримайте ідеї, переглянувши список запропонованих ключових слів. Виберіть п’ять найкращих ключових слів, які відповідають темі, яку ви вибрали. Перевірте обсяг пошуку для кожного ключового слова та додайте їх разом.

Інструмент SERPs

Наприклад, застосувавши цей процес пошуку до наших п’яти ключових слів для гольфу, ви отримали такі результати пошуку:

 • “Підказки для гольфу” – 6 600
 • «Підказки для гойдалок для гольфу» – 6 600
 • “Підказки для гольфу” – 1000
 • “Поради щодо гольфу для початківців” – 880
 • «Підказка по гольфу» – 880

За допомогою цих п’яти ключових слів у нас є трохи більше 20 000 середньомісячних пошукових запитів. Цей ринок ніші (“поради для гольфу”) має достатньо обсягу і був би хорошим вибором для блогу.

Рекомендований інструмент: Відстеження рейтингу

2. Потенційна конкуренція

Це хороший знак, якщо у вас конкуренція. Це означає, що інші говорять про вашу нішу і проводять її. Також важливо зазначити, що блогери у вашій ніші не завжди є вашою конкуренцією. І вам доведеться познайомитися з ними рано чи пізно через вашу подорож по блогам.

Далі йде процес огляду конкурсу, який ви можете використовувати:

 • Зробіть a Google шукайте “[нішевий] блог” або “найкращий [нішевий” блоги “. Чи можете ви знайти блоги, орієнтовані на вашу нішу? Чи є принаймні п’ять популярних блогів, орієнтованих на вашу тему? Не втрачайте інтересу, якщо ви бачите велику кількість блогів у своїй ніші. Якщо вони можуть це зробити, так і ви!
 • Йти до Facebook і зробіть пошук [вашої ніші]. Чи є активні сторінки у Facebook? Не всі теми піддаються Facebook, але більшість так і роблять. Шукайте сторінки у Facebook і подивіться, скільки у них є підписників. У чудових нішах буде виставлено щонайменше 1000 шанувальників.
 • Йти до Twitter і зробіть пошук [вашої ніші]. Чи є активні акаунти Twitter? Ви можете знайти багато посилань на свою нішу в Twitter. Перевірте Twitter-акаунти людей, які беруть участь у вашій ніші. Подивіться, скільки у них є підписників (має бути принаймні 1000).
 • Чи існують офлайн-журнали? Це золотий стандарт для ніші. Якщо хтось зіткнеться зі створенням паперового журналу, зосередженого на вашій ніші, ви можете бути впевнені, що інтернет-шанувальники шукають цю інформацію. Ви можете перевірити Журнали Amazon або просто шукайте в Google “журнал чи журнал” [ваша ніша]. ” Що стосується нашого прикладу “підказки про гольф”, то це було непросто, ми бачимо всі журнали, пов’язані з гольфом, у місцевих продуктових магазинах..

Якщо один або два з цих пунктів є позитивними, це хороший знак, що ваша ніша має потенціал.

3. Потенційна монетизація

Ви хочете заробляти гроші на своєму блозі? Багато людей починають вести блоги як хобі, не дивлячись на монетизацію свого блогу. Але інші хочуть заробити додаткові гроші або навіть мріяти заробляти на життя блогами. Не має значення, яка ваша категорія. Не завадило б дізнатися, чи може ваш блог приносити бажаний дохід. Якщо ви знайшли інші блоги, активні соціальні профілі та офлайн-журнали в попередніх розділах, це вказує на те, що ніша жива і монетизована.

Щоб переконатися, що ваша ніша є монетизованою, досліджуйте наступне:

 • Хтось продає інформацію чи продукти, пов’язані з вашою нішею? Найпростіший спосіб визначити це – подивитися, що рекламують ваші конкуренти.
 • Чи є у вашій ніші відомі рекламодавці? Це можуть бути великі бренди або сайти електронної комерції.
 • Чи є у вашій ніші партнерські пропозиції? Ось як знайти партнерські пропозиції: Перевірте партнерські мережі (Clickbank.com, CJ.com і ShareSale.com і Партнерська компанія Amazon).
 • Пошукайте в Google “партнерську програму” [ваше ключове слово] чи “[ваше ключове слово]”.

Ці моменти можуть допомогти вам визначити, чи можете ви створити блог у вибраній вами ніші, яка допоможе вам отримати дохід.

Прийняття остаточного рішення

Тепер ви виконали процес перевірки всіх перелічених вами тем. Ви повинні мати чітке уявлення про розмір, конкуренцію та потенціал монетизації для кожного предмета. Настав час звузити свої ніші.

Якщо ви закінчили цю вправу з однією нішею, тоді ви готові піти і можете розпочати свій новий блог.

Якщо ви захоплені кількома нішами, ви можете відчувати, що хочете створити блог про них все одночасно. Найкращим підходом все-таки було б зосередити увагу на одному. Таким чином, ви можете створити грунтовну стратегію блогу та вдосконалити її, досліджуючи нові теми згодом.

Висновок

Не стрибайте в ніші, що ведуть блоги без плану. Переконайтесь, що ваш вибір ніші – це те, чого ви хочете дотримуватися на довгі роки. З особистим інтересом, інтересом з боку інших та здатністю отримувати дохід, ваш нішевий блог може стати успішним підприємством!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map