Як стати авторитетним блогером у своїй ніші

Learn-Blogging_Authority-blogger


Існує так багато різних блогерів, деякі хочуть висловити себе та надати надихаючі поради тим, хто цього потребує, інші хочуть перетворити свої блоги на щось більше, ставши справжніми авторитетними блогерами, які поважають у своїй галузі та досягають дикого успіху..

Однак велика кількість з них просто не мають уявлення, як перетворити себе з аматорів на профі. Вони хочуть утвердити себе як владу у своїй ніші, але просто не можуть підняти голос і почути.

Це дуже галасливий світ, тому, якщо ви хочете мати гучний голос, вам потрібно мати авторитет. Без цього ти просто закінчуєш шепотіти, і ніхто насправді не може почути, що ти маєш сказати. Коли ти маєш авторитет, ти маєш і авторитет, і ти легко привертаєш увагу, виділяючись з натовпу та надихаючи вірність.

Як ви можете це досягти? Як можна стати авторитетним блогером у своїй ніші? Безумовно, немає секретної формули, яку можна використати, щоб досягти бажаного успіху протягом ночі, але є кілька перевірених методів, які напевно можуть допомогти вам на шляху стати професійним блогером, тому читайте далі, щоб перевірити їх.

8 кроків, щоб стати авторитетним блогером у вашій ніші

Встановлення довіри

Для того, щоб ваш блог отримав більше уваги, вам потрібно виховувати довіру у своїх читачів. Побудова довіри вселяє лояльність та допомагає вам по-справжньому виділитися з тисяч блогерів там. Встановлення довіри означає надання вашій аудиторії відповідної та корисної інформації, яка надає їм реальної цінності.

Вміст є королем, як ви, можливо, чули тисячу разів, адже саме це допомагає людям дізнатися більше про вас і про те, що ви можете запропонувати. Якщо ви послідовно надаєте якісний контент, який допомагає вашим цільовим читачам вирішувати свої проблеми, вони побачать вас як надійне та надійне джерело інформації. Ви станете їх ресурсом, коли їм буде потрібно щось, що ви лише можете надати.

Ви можете подумати, що це простіше сказати, ніж зробити, але якщо ви дослідите цільову аудиторію та дізнаєтесь більше про їх інтереси та вподобання, ви точно будете знати, в якому напрямку рухатись під час створення свого контенту, і зможете скласти переконливі публікації блогу що задовольнить потребу кожного читача. Надання регулярної вартості – саме те, що допоможе вам встановити довіру до своїх читачів і поставить вас на правильний шлях до того, щоб стати авторитетним блогером.

Мережі

мережеві роботи

Мережа є одним із головних ключів до успіху в блогосфері. Є багато авторитетних блогерів, які привертають увагу мільйонів людей, і, якщо ви з’єднаєтесь з ними і станете частиною їх внутрішнього кола, ви отримаєте дивовижну можливість виділитися у величезному морі блогерів.

Налагодження контактів з іншими блогерами та налагодження стосунків з ними може відкрити для вас багато дверей та забезпечити доступ до значної кількості нових читачів. Люди, котрі слідують за ними, справді їм довіряють, тому, якщо вони добрі слова для вас і рекомендують ваш блог, їхні послідовники також побачать вас як надійне джерело. Ви більше не будете просто ще одним блогером, який намагається зробити це там, тому що ви будете грати з великими собаками, врешті-решт ставши одним самим собою.

Якщо ви відвідуєте блоги-конференції, ви отримаєте шанс познайомитися з низкою авторитетних блогерів у вашій ніші. Ви можете створити зв’язки, які можуть призвести до років плідної співпраці та навіть довготривалих партнерських відносин. Ви навіть можете взяти співбесіду та запросити на деякі інші конференції та події, можливо навіть попросити виступити на заході. Може статися дуже багато захоплюючих речей, саме тому мережа – це одна з найкращих речей, яка може трапитися з блогером.

Одна з найважливіших речей, яку ви повинні зробити, коли справа стосується мереж, – це увійти у світ запрошених блогів. Це допоможе вам створити безцінні зв’язки та охопити набагато більше читачів. Ви отримаєте більшу експозицію та позиціонуєте себе як авторитет у своїй галузі.

Професійні методи написання

методи написання

Ми повернулися до питання змісту, але його важливість дійсно не може бути достатньо наголошена. Якщо ви хочете стати успішним блогером, вам потрібно намалювати портрет справжнього професіонала. Ваш стиль письма повинен показувати, що ви – хтось, хто знає галузь і виходить, і хто точно знає, що потрібно для вирішення проблем ваших читачів..

Додавання особистого дотику та жартівливого зауваження, коли це доречно, точно не є непрофесійним. Насправді персоналізований контент – це те, що люблять і хочуть читати люди. Тому сміливо розпустіть і покажіть людям, ким ви є насправді. Саме це допоможе вам краще зв’язатися з ними та залучити їх до свого блогу.

Однак, що найбільше допоможе вам встановити авторитет, – це хороші дослідження, а також зарахування джерел, які ви використовуєте, замість того, щоб представляти їх як власну думку. Ніколи не крадіть вміст інших людей, а скоріше цитуйте їх, якщо ви хочете скористатися їх публікаціями. Найголовніше – переконайтеся, що ваша граматика є бездоганною, оскільки вона допоможе вам стати більш надійними.

Співпраця

Співпраця з іншими блогерами – це завжди хороший вибір. Однак не плутайте співпрацю з мережами. Хоча мережа – це все, що стосується встановлення нових зв’язків та встановлення стосунків з іншими блогерами, співпраця є результатом роботи в мережі.

Тому, встановивши міцні зв’язки, переконайтеся, що ви працюєте над співпрацею з авторитетними блогерами, оскільки це допоможе вам вийти за рамки свого потенціалу. Об’єднавши зусилля з однодумцями, ви можете досягти набагато більше, ніж якби працювали над собою.

Крім публікації гостей, ви можете працювати разом над різними груповими проектами, наприклад, написанням електронної книги, за яку кілька блогерів внесуть рівний внесок. Постійна співпраця з впливовими блогерами дійсно може пройти довгий шлях, тому вам обов’язково слід використовувати її для повного потенціалу.

Володіння своїми помилками та виправлення вашої роботи

володіти своїми помилками

Слід уникати численних помилок в блогах, але якщо ви помилитесь у своєму блог-подорожі, це, звичайно, не кінець світу. Хоча, якщо ви постійно робите помилки, вам потрібно зупинитися і подумати, що ви можете зробити, щоб покращити свій блог, щоб не ризикувати потраплянням у кролячу нору, з якої ви не зможете знайти вихід.

Тим не менш, якщо ви зробили помилку, вам потрібно це зробити. Незалежно від того, що це типова помилка чи ви, на жаль, подали неправдиву інформацію через неякісне дослідження, вам потрібно визнати, що ви помилилися і виправите свою роботу.

Якщо ви не ховаєтесь за власними помилками або навіть звинувачуєте їх у когось іншого, ви створите більше довіри. Зрештою, ви людина, і помилки є у вашій природі, але володіння ними вимагає мужності та самосвідомості, і саме те, що змусить ваших послідовників поважати вас більше.

Пошук унікального краю

Надання чогось унікального, що ваші читачі не можуть знайти більше ніде, саме те, що відрізнятиме вас від інших блогерів у вашій ніші та допоможе вам виділитися. Пошук унікальної межі дозволить вам надати читачам щось нове та свіже, що по-справжньому змінить значення.

Скільки разів ви стикалися з новою публікацією в блозі, яку можете поклястися, що вже читали раніше? Ви знаєте, що це не плагіат, але це, здається, не забезпечує нічого, про що не говорили тисячу разів. Люди не хочуть витрачати час на читання того, що вони вже знають. Вони хочуть чогось нового, що може дати їм цінність і принести користь їхньому життю.

Не потопайте в морі блогерів, які розкручують один і той же вміст знову і знову, а натомість зробіть свій власний твіст і скористайтеся іншим підходом. Погляньте на теми, якими ви займаєтесь, з цілком нової точки зору, і ви неодмінно просвітите свій шлях до справді стати авторитетним блогером у вашій ніші.

Спілкуйтеся як професіонал

Якщо ви хочете авторитету, вам потрібно спілкуватися як професіонал. Уникайте кліше і не тримайтеся подалі від жаргону, але обов’язково пишіть, як говорите. Використовуйте доброзичливий та розмовний тон голосу, адже ви говорите перед аудиторією, а не пишете шкільний твір.

Однак важливо потрапити на те приємне місце між доброзичливим спілкуванням та професійним. Перший життєво важливий для залучення та підключення до своїх читачів, але остання має вирішальне значення для встановлення довіри та довіри і, зрештою, авторитету.

Один з найкращих порад, який ви можете отримати, – це діяти так, як у вас є авторитет, навіть якщо ви цього ще не маєте. Це означає, що вам потрібно проявити впевненість і твердо стояти за кожним словом, яке ви пишете. Це допоможе вам по-справжньому спілкуватися як професіонал, і перш ніж ви це дізнаєтесь, ваші читачі впізнають вас як авторитетного блогера, який знає, як покращити своє життя кращим.

Не лізьте

Це одна з найгірших помилок, яку ви можете зробити як блогер. Якщо ви клейкі, єдине, чого ви досягнете, – це залишити поганий смак у вустах своїх читачів, не кажучи вже про інших блогерів у вашій ніші. Це точно так само, як бути клейким у вашому повсякденному житті – нікому це не подобається.

Наприклад, не рекламуйте себе в блогах інших людей без попередньої згоди і навіть не крадіть їх вміст або зображення, які вони опублікували. Це великий жир НІ, і ви точно не заслужите ніякої поваги. Це надзвичайно непрофесійно, і будь-який вид липкості – це вірний шлях до невдачі.

Висновок

Якщо ви хочете стати авторитетним блогером у своїй ніші, не забудьте дотримуватися цих порад, оскільки вони, безумовно, допоможуть вам прокласти шлях до швидкого переходу від аматора до професіонала. Вам потрібно вкласти чимало зусиль, щоб побудувати свій шлях до успіху, але ці способи, що генерують успіх, – це відмінні ярлики, які ви повинні взяти на озброєння, оскільки вони, безумовно, допоможуть вам підвищити голос і виділитися в світі блогів..

Додатковий ресурс, який ми рекомендуємо вам прочитати – якщо ви хочете стати визнаним у своєму професійному житті та впливати на інших, – це книга під назвою «ЗНАНЬ», написана Марком У. Шефером, потужним впливовим і чудовим маркетологом. Ви можете це перевірити тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map