Чому Блог людей? 15 переваг блогів

Learn-Blogging-2_What-is-a-blogging-platform-


Коли почалися блоги та ведення блогів, первісна мета полягала в тому, щоб люди могли ділитися своїм власним життям в Інтернеті, подібно до інтернет-журналу. За останнє десятиліття блогінг перетворився від більш особистих до більш професійних цілей. Замість людей, що ведуть блоги лише для своїх друзів та родини, блоги стали охоплювати професіоналів, що ведуть блоги для громадськості, щоб просувати свій особистий бренд та свій бізнес. У цій публікації ми розглянемо типові причини, через які люди вирішили почати вести блоги та його переваги.

Contents

Причини, чому люди ведуть блог

чому люди блогують

Ділитися своєю пристрастю

Коли ти щось захоплюєшся, ти хочеш поділитися цим із світом. Незалежно від того, чи є пристрасть до риболовлі, фотографії чи маркетингу, блоги – це відмінний спосіб поділитися цією пристрастю. Коли ви ведете блог про те, про що ви захоплені, це відкриває двері до спілкування з тими, хто в усьому світі розмовляє вашою мовою та має однакові пристрасті.

Виховувати інших

Якщо ви хтось, хто любить викладати, блогінг може стати платформою для навчання людей, які мають інтерес до вашої галузі знань. За допомогою ведення блогів ви не тільки навчите інших, але й навчите себе більше про цю тему. Ви навчитесь, тому що завжди будете шукати більше речей, щоб навчити своїх читачів. Навчання через ведення блогів, природно, може призвести до монетизації шляхом створення Інтернет-інформаційних продуктів.

Для отримання впливу

Власники бізнесу, які ведуть блог, збільшують вплив на свій бізнес різними способами. Регулярно створюючи вміст блогу для вашого веб-сайту, Google дає щось нове для індексації, тим самим збільшуючи ваш видимість веб-сайту в результатах пошуку. Створення вмісту блогів для інших публікацій у вашій галузі надає новим, релевантним аудиторіям можливість дізнатися вас і ваш бізнес. Ця експозиція дає вам більше трафіку, який ви можете перетворити на потенційних клієнтів та клієнтів.

Для формування авторитету

Для тих, хто хоче виступати на заходах у своїй галузі або стати автором, блоги – це платформа, яку ви можете використовувати для створення авторитету. Коли ви ведете блог про нішу, про яку ви найбільше знаєте, люди почнуть визнавати вас авторитетом у цій ніші. Це визнання призведе до інтерв’ю, подкастів і, в кінцевому рахунку, запрошень на виступ та контрактів на публікацію книги.

Ранжувати в пошукових системах

Як згадувалося раніше, ваш блог регулярно індексує новий вміст Google. Ви можете використовувати кожен фрагмент вмісту для ранг за певними ключовими словами що приверне вашу цільову аудиторію на ваш веб-сайт. Для підприємств поєднання статичних веб-сторінок та дописів у блогах дозволяють орієнтуватися на комерційні ключові слова (ті, які приваблюють клієнтів), а також некомерційні ключові слова (ті, які залучають шукачів інформації). Обидві аудиторії – клієнти та шукачі інформації – можуть призвести до нового бізнесу.

Щоб мати вміст для спільного використання

Аудиторії соціальних медіа сприйнятливіші до публікацій блогу, ніж рекламні сторінки або сторінки продажів, і, тим самим, більше шансів поділитися публікаціями блогу зі своїми зв’язками, ніж оголошення або сторінки продажів. Створюючи вміст блогу, ви даєте більше можливості ділитися у своїх профілях соціальних медіа, а також надаєте відвідувачам чим поділитися, коли вони відвідують ваш веб-сайт. Соціальний обмін вашим вмістом збільшить вплив вашої цільової аудиторії та призведе до збільшення кількості вхідного трафіку.

Повідомлення в блозі також дають вам спосіб непродажного просування вашого бізнесу. Якби хтось попросив зробити щось у соціальній мережі, ви можете легко відповісти за допомогою повідомлення в блозі. На відміну від відповіді на сторінці продажів ваших товарів чи послуг, відповідь на повідомлення в блозі буде розглядатися як корисний і, природно, приведе людину до ваших товарів і послуг, особливо якщо ви включите гарний заклик до дії в кінці кожного ваших постів.

Ось як блоги можуть принести користь вашому життю

переваги ведення блогів

Як ви вже могли знати, блоги допомагають багатьом людям та компаніям протягом останніх 10-15 років. Це правда, що більше двох десятиліть тому блоги майже не існували. Сьогодні в усьому світі є мільйони блогів в Інтернеті!

Але ми все ще хвилюємось, намагаючись переконати людей у ​​перевагах блогів. Навіть якщо заробляти гроші в Інтернеті не є основною метою, блог може допомогти багатьма іншими способами. Давайте подивимось на всі бонуси, які отримують блогери.

1. Ви можете керувати своєю інтернет-ідентичністю та формувати довіру

Як люди, так і компанії розміщують свою інформацію в Інтернеті. Що станеться тоді, коли хтось шукає ваше ім’я? Однією з переваг блогів є те, що вона дозволяє будувати та контролювати свою ідентичність в Інтернеті.

Окрім профілів у соціальних мережах, люди, які шукають ваше ім’я, можуть знайти ваш блог або вашу сторінку автора в інших блогах. Ця інформація допоможе людям пізнати вас краще, прочитавши вашу роботу.

2. Ви навчитесь новому

Ви не тільки навчаєте інших, коли ведете блог. Ви також вчитеся. Спочатку ви дізнаєтесь більше про свою нішу, тому що вам потрібно виховувати себе вчити інших. Ви також багато дізнаєтесь про інші сфери, такі як інтернет-маркетинг, незалежно від того, що ви пишете.

Вам це подобається чи ні, вам потрібен певний обсяг маркетингових знань, щоб збільшити трафік на ваш блог. Ваші знання щодо маркетингу електронною поштою, маркетингу пошукових систем та маркетингу в соціальних мережах продовжуватимуть зростати.

3. Ви вдосконалите свої навички письма

Чим більше ви щось зробите, тим краще станете в цій майстерності. Писання не є винятком. Навіть якщо ви не налаштовані на вивчення писемності, ваше письмо буде покращуватися тим більше, як ви це зробите. Ви навіть можете інвестувати в інструменти перевірки граматики, наприклад Граматично, щоб допомогти вам з основами написання, пунктуацією, написанням, структурою речення та стилем під час написання.

Навіть ті з вас, хто не зосереджується на письмовому вмісті, наприклад, підкастери та відео-блогери, покращать навички письма через ведення блогів. Як? Вам доведеться писати описи для власних подкастів та відео. І вам доведеться взаємодіяти з підписниками вашого блогу в коментарях до публікацій подкастів та відео.

4. Ви можете стати новою мовою

Якщо говорити про навчання та вдосконалення своїх навичок, якщо ви хочете вивчити другу мову, вести блоги – це шлях. Ті з вас, хто веде ведення блогів на рідній мові, стануть більш знаючими на цій мові.

Ви отримаєте шанс взаємодіяти з іншими людьми, які говорять новою мовою, завдяки коментарям та участі у соціальних мережах. Ви не тільки будете писати кращою мовою, але і зможете краще говорити, запросивши взяти участь в аудіо та відеоінтерв’ю.

5. Ви можете отримати технічні знання

Незалежно від того, чи ви цього збираєтесь, чи ні, ви дізнаєтесь нову лексику. А також системи, інструменти та методи, пов’язані з технологіями, під час процесу створення та росту блогу.

Це не повинно бути мовою програмування або професійним досвідом веб-дизайну. В наші дні в Інтернеті доступно багато напівавтоматизованих інструментів та процесів для нових користувачів. А ви можете навчитися ними користуватися, читаючи інформацію в Інтернеті або переглядаючи відео-уроки.

6. Ви будете спілкуватися з новими людьми

Однією з найбільших переваг ведення блогів є з’єднання з іншими. Ви не просто робите підписників у соціальних мережах чи списках електронної пошти. Ви будуєте справжні стосунки. Ви дружите з людьми, яких би ви не зустрічали інакше.

Щось дивує багатьох людей – це те, що вони розвивають фан-базу через блоги. Якщо ви відвідуєте події у своїй галузі, вас впізнають люди, яких ви ніколи не зустрічали. Вони подякують вам за всю велику роботу, яку ви зробили. В основному це люди, яких ви зустрічаєте на початку вашої подорожі до блогів. Вони стануть вашими найвідданішими шанувальниками, якщо ви продовжите розвивати свої стосунки з ними.

7. Вас оголосять експертом

Справжнім експертам ніколи не потрібно називати себе експертами. Інші зроблять це за вас. Коли ви станете визнаними у своїй ніші, вас запросять взяти участь в інтерв’ю та публікаціях блогу, де викладаєте поради та поради експертів. Останній поставить вас у компанію інших експертів у вашій ніші та допоможе вам частіше ставати етикетом як експерта.

Одним із ключів до здобуття експертного визнання є завжди корисність. Хоча ви не хочете починати пропонувати безкоштовні консультаційні послуги, ви хочете невеликими способами допомогти якомога більше людей. Відповідаючи на питання тут і там, змусить вас поважати більше людей.

8. Вас запросять виступити

Наступним кроком після визнання вашим експертом ніші є запрошення виступити на відповідних галузевих заходах. Це може початись із запрошень засісти на панелі гостей, або можуть бути прямо запити провести сеанс.

Виступи можуть допомогти вам продовжувати зміцнювати свою репутацію як експерта у своїй ніші. Ви отримуєте миттєвий авторитет, коли можете сказати, що ви виступали на популярних заходах. Для тих, хто шукає більше способів заробити гроші, ви можете почати стягувати плату за спілкування.

9. Ви можете стати автором

Ваш блог – це ваше портфоліо. Блогери, які мають цікаву інформацію, виняткові навички письма та велику аудиторію, мають перевагу, якщо вони хочуть стати опублікованими авторами. Багато кращих блогерів визнані видавничими компаніями та часто пропонують угоди про книги. Інші змогли надсилати смоли у видавничі компанії, щоб забезпечити угоди для книг, які вони хочуть написати.

Якщо ви хочете, щоб ви помітили видавця, спершу зробіть кілька досліджень щодо видавців, які, швидше за все, зацікавлять книгу у вашій ніші. Подивіться на інших блогерів, які написали книги у вашій ніші, і подивіться, хто їх опублікував. Тоді починайте спілкуватися з видавничою компанією в соціальних мережах, щоб перейти на їх радари.

10. Ви отримаєте пропозиції щодо роботи

Блог у ніші, пов’язаній з бізнесом, може допомогти вам влаштуватися на роботу. Компанії, які визнають переваги контент-маркетингу, завжди шукають працівників, які можуть створювати переконливий контент. Об’єднавшись з іншими людьми у свою нішу, ви, швидше за все, натрапите на людей, які набираються на відкриті вакансії.

Якщо ви працюєте на ринку, професіоналізм є ключовим. Ваш блог та загальнодоступні соціальні профілі повинні бути вільними від усього, що може негативно проявити вас. Це включає в себе фотографії п’яних вечірок або ставки щодо вашого поточного роботодавця.

11. Ви можете розпочати новий бізнес

У деяких ситуаціях блог може починатись як хобі лише для того, щоб визріти на повний та добре оплачуваний бізнес. Наприклад, Пат Флінн створив Академія зеленого іспиту блог, щоб поділитися своєю думкою та думками щодо архітектури. Після звільнення з роботи він вирішив серйозно поставитися до ведення блогів. Як це змінило його життя?
Його блог перетворився на справжній бізнес, і він може на це заробляти на життя. Історія Фліна – одна з багатьох людей, які розпочали успішний бізнес через блоги.

12. Ви можете продати більше продукції

Ви маєте власний веб-сайт для бізнесу? Блог допоможе вам продати більше. Все, що вам потрібно зробити, – це створити контент, який примусить читачів зацікавитись вашими продуктами та послугами. Популяризуйте свій вміст ідеальним клієнтам, і ви побачите, що починаєте фіксувати потенційні клієнти та закривати більше продажів.

Продаж більше стосується продуктів та послуг, які ви пропонуєте, а також деяких партнерських пропозицій. Для продажу афілійованих товарів застосовується те саме правило. Пишіть публікації в блогах, які залучають читачів до взаємодії з предметами, які можуть пропонувати інші підприємства. І ви могли отримати від них комісію.

13. Ви можете отримати негайний відгук

Не має значення, чи ведете ви особистий блог або блог для компанії, в якій працюєте, блог допоможе отримати зворотний зв’язок від шанувальників і клієнтів. Це може бути негативною чи позитивною, але важливо знати, що люди думають про вміст, який ви розміщуєте.

Як блогер, ви можете читати коментарі того ж дня, коли ви публікуєте вміст. Це допомагає вам отримувати майже миттєвий зворотній зв’язок та отримувати уявлення про ефективність вашого вмісту.

14. Ви будете створювати більше блогів або писати в інших блогах

Більшість блогерів не зупиняються на одному блозі. Деякі блогери, які починають з конкретних нішевих блогів, розгалужуються на блоги про сам процес ведення блогів. Інші займаються зароблянням грошей в Інтернеті, коли їх нішеві блоги стають успішними. Або блогери, які починають із дуже узагальнених блогів, можуть розгалужуватись у ніші конкретні блоги.

Якщо ви хочете запустити новий блог, ви будете краще розуміти, як зробити ваш новий блог успішним. З усіма випробуваннями та помилками, які ви пройшли у своєму першому блозі. Ці знання допоможуть вам зробити ваш новий блог успішним за коротший період. І допоможе вам знову або в більшій глибині відчути всі перераховані вище переваги.

15. Блог може дати вам свободу

Блог дає вам право працювати з будь-якого місця та в будь-який час. Крім того, ви також отримуєте шанс робити те, що любите робити! Проведіть більше часу з сім’єю, займайтеся спортивними заходами та приймайте участь у програмах розвитку громади.

Якщо ви любите подорожувати, блоги також допомагають вам піти і побачити красу світу. Ви можете зробити все це, насолоджуючись скромним життям від блогів!

Ви готові розпочати власний блог?

Створення особистого блогу можна зробити так швидко. Спершу потрібно вибрати ім’я для свого блогу. Це один з найважливіших кроків при запуску нового блогу.

Рекомендований інструмент:

Вибравши своє доменне ім’я, вам потрібно визначитися з платформою блогу та провайдером веб-хостингу. Для всіх нових блогерів ми рекомендуємо влаштовувати WordPress.org та Bluehost, що влаштовують понад 2 мільйони веб-сайтів у всьому світі. Ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я коли ви підписуєтесь з ними і якщо вам не подобаються їхні послуги, вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Висновок

Ви хочете поділитися своєю пристрастю, навчати інших, отримувати експозицію, створювати авторитет, рейтинговий пошук або мати вміст для спільного використання? Якщо це так, можливо, ви будете готові запустити свій новий блог. Але пам’ятайте одне, ваше бачення має бути довгостроковим. Що б ви не робили сьогодні, це вплине на вашу присутність в Інтернеті в майбутньому. І як ви бачите, існують різні переваги ведення блогів, які виходять за рамки заробітку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map