8 типів блогів та блогерів. Який тип Ваш

блоги-типи


У світі блогів є різні типи блогів та блогерів, які ведуть блог для досягнення конкретних цілей. Якщо ви вирішили створити блог, але ви не впевнені, з чим збирається вирішити ваш блог, то допомогти визначити тип блогера, яким ви хочете стати. У цій публікації ми розглянемо типи блогів та блогерів, які існують, і те, як кожен прагне стати успішним у світі блогів.

1. Особисті блоги

особисті

Коли блоги почалися в кінці 90-х, першим типом блогерів з’явився блогер з онлайн-щоденників. Це були люди, які хотіли взяти свій щоденний журнал в Інтернеті, щоб поділитися своїм досвідом, почуттями та найпотаємнішими думками з аудиторією. Для особистого блогера не було правил, яких слід дотримуватися, або дотримуватися тем. Їхні блоги являли собою відкриті сторінки своїх щоденників, введені через текстовий процесор та опубліковані на простих HTML-сторінках.

Персональні блогери сьогодні схильні дотримуватися тієї самої траєкторії, хоча їм більше не доводиться боротися із бар’єром для входу у створення веб-сайту. Вони можуть використовувати Блогер, WordPress, Tumblr, і подібні мережі, щоб запустити блог менше ніж за п’ятнадцять хвилин і почати ділитися своїм блиском зі світом.

То про що пише особистий блогер? Все. Деякі зосереджуватимуться на певному інтересі, наприклад, хобі. Деякі зосереджуватимуться на чомусь пристрасному, як, наприклад, на політиці. Деякі зосереджуватимуться на такій причині, як боротьба з раком. Деякі зосереджуватимуться на тому, що їм спадає на думку, коли вони починають нову публікацію в блозі.

Вдалий особистий блог

Успіх особистого блогера – пошук інших, щоб поділитися своїми написаннями. Найкращий спосіб створити спільноту для особистого блогу – знайти інших особистих блогерів, які поділяють той самий інтерес. Як тільки ви їх знайшли, починайте коментувати їхні блоги та з’єднуватися з ними в соціальних мережах. По мірі розвитку взаємодії з іншими персональними блогерами вони почнуть спілкуватися з вашими публікаціями в блозі.

Приклад хорошого особистого блогу:

2. Ділові блоги

бізнес

Ділові блогери – це ті, хто ведуть свій блог. Це може бути бізнес у них, або компанія, в якій вони працюють. Мета бізнес-блогера – отримати більше експозиції, трафіку та, в кінцевому рахунку, клієнтів для свого бізнесу. На відміну від особистого блогера, їх написання менш орієнтоване на себе і більше зосереджене на бізнесі та своїй галузі.

Діловий блогер напише про теми, які привернуть своїх ідеальних клієнтів. Наприклад, працівники поліграфічної компанії пишуть вміст блогу, який орієнтований на інших власників бізнесу, які є на ринку візиток, флаєрів, брошур та інших поліграфічних послуг. Повідомлення в блозі висвітлюватимуть теми, як “Як створити чудову візитну картку”, “Типографія 101” та “Створення брошури, яка сприяє розвитку вашого бізнесу”.

Блог успішного бізнесу

Успіх для бізнес-блогера полягає в тому, щоб залучити читачів, які в кінцевому підсумку підписуються на їхній список електронної пошти, надішліть форму заявки або здійснить покупку. Найкращий спосіб створити спільноту для ділового блогу – визначити людей, які, швидше за все, стануть клієнтами вашого бізнесу, та створити контент, який їм буде цікавим. Потім переконайтеся, що кожен фрагмент вмісту спонукає цих людей бажати дізнатися більше про ваші продукти та послуги.

Приклад хорошого бізнес-блогу:

  • Блог HelpScout з усім, що потрібно знати про лояльність клієнтів.

3. Професійні блоги

професійний

Професійні блогери – це ті, хто блогують, щоб заробляти гроші в Інтернеті. Іншими словами, їхня кар’єрна мета – заробити заробітну плату за допомогою зусиль, пов’язаних із блогів. Професійні блогери, як правило, використовують різні стратегії монетизації для досягнення цієї мети, включаючи продаж медійних оголошень, створення інформаційних та цифрових продуктів, просування продуктів інших людей на комісію тощо..

Професійні блогери, як правило, зосереджуються на одному блозі або на багатьох нішевих блогах, щоб отримати прибуток. Кожен блог повинен мати потенціал для залучення великої аудиторії, отримання великого обсягу трафіку та корисності для рекламодавців та продажів товарів.

Успішний професійний блог

Успіх професійного блогера залежить від їх цілей монетизації. Тим, хто хоче заробити гроші за допомогою реклами, буде потрібно багато трафіку від аудиторії, зацікавленої певною темою. Наприклад, популярний блог з персональних фінансів, ймовірно, приверне аудиторію, яку рекламодавці з пенсійних ощадних компаній, банків та подібного бізнесу хочуть отримати перед собою. Окрім реклами, блогер з персональних фінансів також може монетизувати, створивши свій курс з персональних фінансів або стати партнером для інших, хто має курси з персональних фінансів.

Приклад хорошого професійного блогу:

  • 4-годинний робочий тиждень та блог дизайну стилю життя від Тім Ферріс.

4. Ніші блоги

ніша

Замість того, щоб просто зосередитись на широких темах, нішеві блоги є дуже специфічними! Однією з ідей блогу про ніші можуть бути продовольчі блоги, навчальні програми з власною вагою, написання віршів, а також любителі французьких бульдогів. Так, це може бути саме так!

За допомогою нішевого блогу ви можете більше зосередитися на певній темі, тим самим полегшуючи дослідження. Простіше визначити сильні та слабкі сторони цієї ніші та написати про речі, які ти найкраще знаєш. Ви також можете використовувати цей блог і змінити свою пристрасть у невеликий особистий бізнес.

Блог успішної ніші

Важливо вибрати тему, яка сподобається вам, і ту, яку ви захоплюєте. Прагніть до успіху, щастя, безпеки та визнання. Вибравши свою нішу, що цікавить, і мати свою точку зору, ви зможете позиціонувати та відрізняти свій блог від інших нішевих блогів. З іншого боку, також важливо визначити розмір ніші. Навіть якщо ви вважаєте, що у вас є ідеальна ідея блогу, досягти успіху буде складно, якщо ваш ринок ніші не приверне достатньо людей. Ви не хочете, щоб ваша ніша була занадто маленькою або занадто великою.

Приклад хорошого нішевого блогу:

Деякі популярні нішеві блоги:

Блог про стиль життя

Хоча строго визначена ніша, блог про спосіб життя дозволяє звертатися до десятків тем. Це дійсно ефективний спосіб накопичити базу послідовників та збільшити трафік за короткий час.

Блог домашнього декору

Люди люблять дізнаватися про всі ті маленькі проекти, які вони можуть самостійно здійснити у своїх будинках. Ось чому блоги DIY для домашнього декору стали дуже популярними. Теми, які вони охоплюють, охоплюють діапазон від настінних прикрас до світильників на замовлення.

Блог здоров’я

Блоги про здоров’я стали надзвичайно популярними останнім часом. Конкуренція в цій ніші дуже жорстка, але це не означає, що ви не зможете досягти успіху. Є багато місця для цінної інформації, порад, порад та підтримки.

Блог для батьків

Виховання батьків – дуже популярна ніша, яка також підходить для початківців блогерів. Існує так багато тем для висвітлення, і в перспективі монетизація також не є проблемою, оскільки існує десятки продуктів, розроблених для батьків і дітей.

Пошиття блогу

Хто б міг подумати, що там величезна аудиторія, яка чекає змісту про в’язання та шиття, правда? Ведення блогів стало величезною річчю, і швейна ніша – дуже популярна.

Релігійний блог

Релігійні блоги також дуже популярні. Тут люди можуть знайти слова мудрості та зв’язатись на значущому рівні. Є багато релігійних блогів там.

5. Зворотні блоги

зворотний

Зворотні або запрошені блоги-хости – це унікальний, але сучасний тип блогу. Замість того, щоб власник створював контент, контент подається громадськістю. У зворотному блозі є команда, яка модерує публікації, запобігає неприємній взаємодії та рекламує повільні теми для більшої інтерактивності. Незважаючи на те, що в блозі запрошених відвідувачів в основному міститься вміст від запрошених письменників, власник також повинен писати власні публікації. Майте на увазі, що різні типи блогерів поділяють різні ідеї, коли мова йде про блоги.

Насправді, будь-який блогер повинен шукати блоги у своїй галузі, де він чи вона може стати запрошеним блогером. Це допоможе вам залучати відвідувачів до вашого блогу, а деякі читачі веб-блогу, що приймають участь у мережі, можуть стати вашими підписниками.

Вдалий зворотний блог

Хитрість тут полягає в тому, як ви залучаєте різних авторів, які вже мають репутацію в Інтернеті, і в більшості випадків вони допоможуть вам просувати свій блог, поділившись частинами вмісту, які вони розміщували зі своєю аудиторією, як правило, в соціальних мережах. Зі свого боку, вам доведеться скласти хороший план модерації, щоб ви могли щодня показувати вміст від гостей.

Приклад хорошого зворотного блогу:

  • Середній це химерний зворотний блог із зростаючим наступним.

6. Партнерські блоги

Партнерська компанія

Партнерські блогери – це ті, що ведуть блог для створення комісій з маркетингових послуг. Замість того, щоб створювати власні продукти, вони пишуть повідомлення в блогах, де рецензують продукти інші. Мета полягає в тому, щоб заохотити відвідувачів купувати ці продукти за допомогою афілійованого посилання блогера, що дозволяє блогеру заробляти комісію, як зазначено в створенні продукту..

Партнерський блогер зазвичай пише оглядові повідомлення про партнерські продукти. Одні будуть писати багато відгуків на одному веб-сайті, а інші створюватимуть веб-сайти, присвячені просуванню одного конкретного партнерського продукту. SEO – важлива частина процесу, оскільки афілійованому блогеру потрібні їхні огляди, щоб зайняти перше місце в результатах пошуку.

Блог успішного партнерства

Успіх для афілійованого блогера – це те, щоб їх відгуки про партнерські товари читали ті, хто, ймовірно, купує ці продукти. Вони також працюють над створенням широкого списку розсилки, щоб просувати запуск партнерських продуктів із спеціалізованими підписниками. Деякі афілійовані маркетологи скажуть вам, що їх список електронної пошти є основним джерелом їх доходу.

Приклад успішного блогу-партнера:

7. Медіа-блоги

ЗМІ

Блоги медіа визначаються вмістом, який вони створюють. Якщо вам подобається відеоблог, то ви влогер. Якщо ви відбираєте вміст з інших веб-сайтів, у вас є посилання посилань. Якщо ви публікуєте фотографії чи художні ескізи у своєму блозі, ви розміщуєте фотоблог або арт-блог.

Цей тип блогу популярний серед людей у ​​різних сферах. Молодша натовп записує свій відеоігра та ділиться ним з людьми, які цікавляться цією грою. Фотографи можуть поділитися тоннами знімків, які вони зробили в останню поїздку. Люди, які мають подкаст, можуть розміщувати аудіофайли останнього записаного епізоду.

Успішний медіа-блог

Одним з важливих факторів тут буде вибір платформи для ведення блогів, яка б відповідала вашим потребам. І, можливо, знайти постачальника веб-хостингу, який би дозволив вам зберігати файли більшого розміру, не стягуючи з вас цілі гроші.

Приклад успішного медіа-блогу:

  • Блог PostSecret де люди надсилають свої секрети анонімно на листівці.

8. Позаштатні блогери

позаштатний
Позаштатні блогери – це ті, кому платять за надання послуг, наприклад, написання вмісту для інших підприємств. Якщо ви шукаєте спосіб отримати зарплату за написання як послугу та маєте досвід роботи в блогах, позаштатний блог – це шлях.

Позаштатні блогери висвітлюють теми, які надають їх клієнти. Одні продають себе як експертів у певній галузі чи ніші, а інші продають себе як загальних письменників, які можуть прикрити що завгодно невеликими дослідженнями. Експерти в певній галузі чи ніші, як правило, можуть платити більше, ніж загальні автори.

Успішний блогер-фрілансер

Успіх для блогера-фрілансера – створити портфоліо, яке робить їх привабливими для підприємців та підприємств, які потребують якісного контенту, написаного для їхнього блогу компанії. За винятком ghostwriters, незалежні блогери можуть використовувати свою роботу для інших клієнтів як плацдарм для отримання нових клієнтів. Коли вони стають все більш затребуваними, блогери-фрілансери можуть отримати більші контракти та заробляти на життя як фрілансер.

Приклад успішного блогера-фрілансера:

  • Жан біжить Блог Catswhocode і пропонує послуги з веб-розробки.

Готовий розпочати власний блог?

Створити свій особистий блог можна зробити так швидко. Вибираючи ім’я для свого блогу та платформи для блогів, вам потрібно вибрати постачальника веб-хостингу. Для всіх нових блогерів ми рекомендуємо Bluehost, компанію, яка працює над 2 мільйонами веб-сайтів по всьому світу. Ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я коли ви підписуєтесь з ними і якщо вам не подобаються їхні послуги, вони пропонують 30-денна гарантія повернення грошей.

Рекомендований інструмент:

Після запуску нового блогу вам доведеться підтвердити його в майбутньому для того, щоб не було великих перешкод на вашому шляху. Ваше бачення має бути довгостроковим. Що б ви не робили сьогодні, це вплине на вашу присутність в Інтернеті в майбутньому.

Висновок

Це основні типи блогів, але є ще багато, що потрібно відкрити. Є також спільні блоги, неприбуткові блоги, блоги в прямому ефірі, блоги в прямому ефірі ігор, блоги типу пристроїв, блоги підкастів, різні відео-блоги та суміші всіх типів. Сподіваємось, вам слід мати змогу вибрати свій тип та запустити власний блог, щоб розпочати свою подорож у блогах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked