50 найкращих веб-сайтів для позаштатних робочих місць, щоб знайти роботу та заробити гроші в 2020 році

позаштатні робочі місця основні


Якщо ви шукаєте позаштатних онлайн-робочих місць, щоб швидко заробити гроші та уникнути жахливих щоденних поїздок на роботу, ви прийшли в потрібне місце! Фрілансінг може допомогти вам створити довготривалі стосунки з клієнтами, які навіть можуть надовго наняти вас на постійну постійну роботу. Як фрілансер, ви можете скористатися своїми інтересами та взяти участь у заходах, які вам подобаються.

Оновлення: Оскільки уряди у всьому світі намагаються обмежити поширення COVID-19, робота на дому вже не є можливістю, а необхідністю у кількох галузях та робочих ролях. Багато компаній страждають, сповільнюються, спричиняють ускладнення у своїх працівників або просто вимикаються назавжди, поки весь коронавірусний фіаско не злетить. Багатьом людям стає все складніше зводити кінці і заробляти, перебуваючи під карантином вдома. На щастя, фріланс пропонує гнучкі та віддалені можливості роботи, які можуть допомогти працівникам у багатьох галузях, на які впливає новий коронавірус. Незалежно від того, чи були ви звільнені з урахуванням цих подій, або ваші години були скорочені, можна заробити цей дохід, коли ви почнете фрілансувати.

Щоб процвітати як фрілансер і гідно заробляти на життя, потрібно встановити правильні зв’язки, створити портфоліо та отримати своє ім’я там. Там є безліч фрілансерних робочих місць, поки ви знаєте, де шукати. Дослідження показують, що 59% компаній у США мають гнучку робочу силу, згідно Forbes.

Але як можна знайти ці онлайн-фрілансерські роботи та забезпечити своє фінансове виживання в ці часи? Відповідь: на позаштатних веб-сайтах! Але спочатку вам потрібно знати, що таке фріланс та тип проектів, які ви можете оцінювати на позаштатних сайтах.

Contents

3 найкращих веб-сайти для позаштатних робочих місць – травень 2020 року

РЕКОМЕНДОВАНО
flexjobs логотипFlexJobs правління роботи розміщує понад 20 000 віддалених та позаштатних оголошень.Відвідати
FlexJobs
fiverr логотипФіверр це, мабуть, найкращий веб-сайт-фрілансер, який розпочав свою кар’єру як фрілансер.Відвідати
Фіверр
solidgigs логотипSolidGigs це дуже винахідлива платформа для фрілансування за допомогою простої панелі пошуку.Відвідати
SolidGigs

Зміст

 • Що потрібно знати, перш ніж почати працювати фрілансером
 • Загальні веб-сайти з пошуку роботи
 • Позаштатні письмові роботи
 • Позаштатні графічні роботи
 • Позаштатні маркетингові роботи
 • Роботи позаштатних розробників
 • Роботи позаштатних фотографів
 • Роботи позаштатних віртуальних помічників
 • Позаштатні завдання редактора відео
 • Роботи з позаштатних продажів
 • Роботи із обслуговування клієнтів у позаштатному режимі
 • Висновок

Що потрібно знати, перш ніж почати працювати фрілансером

Що таке фріланс?

Фрілансінг – це коли самозайнята особа надає послуги декільком клієнтам одночасно. Він пропагує цифровий спосіб життя кочівників, коли фрілансери працюють із затишку своїх будинків. Вони можуть встановлювати робочий час, відстежувати свої проекти та виставляти рахунки своїм клієнтам відповідно до встановлених цінових ставок.

Фрілансери знаходять роботу на найкращих веб-сайтах з фрілансу або безпосередньо, без використання сторонніх ресурсів. Фрілансер заробляє гроші щодня або щогодини.

Що таке веб-сайти-фрілансери та як вони працюють?

Веб-сайти з фрілансування – це майданчики для позаштатних концертів, де бізнес та фрілансери взаємодіють та виграють взаємно. Ці веб-сайти із пошуку позаштатної роботи дозволяють роботодавцям розміщувати списки вакансій, на які фрілансери розміщують ставки чи запити. Їм рекомендується створювати свої профілі на цих веб-сайтах з фрілансу, щоб продемонструвати їх портфоліо, навички та репутацію. Вони можуть заробляти гроші, забезпечуючи і виконуючи відповідні проекти, розміщені на цих платформах щодня.

Деякі з цих позаштатних платформ пропонують безкоштовну передплату, а інші стягують комісію або членський внесок. Ці веб-сайти інтегровані із захищеними способами оплати, щоб уникнути перешкод для обох сторін.

Що потрібно пам’ятати, перш ніж почати працювати на фрілансері

Початок роботи фрілансером може бути простим, оскільки все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на веб-сайті, що займається фрілансуванням, і почати подавати торги для проектів. Тоді вам доведеться встановити ціни на свої послуги – саме так ви демонструєте свою цінність у всьому світі, тому переконайтесь, що ви робите це правильно.

Ми зібрали унікальний, вичерпний посібник на найкращих веб-сайтах, що допомагають вам розпочати роботу. Тут ми знайомимо вас з деякими найкращими позаштатними платформами в бізнесі, розповімо про їх основні особливості та обговоримо їх ціни серед інших характеристик. Це повинно допомогти вам розпочати кар’єру позаштатної роботи з правильної платформи відповідно до відповідної ніші та уподобань.

Нижче наведено всі найкращі сайти-фрілансери на вибір:

Загальні веб-сайти з пошуку роботи

Загальні фрілансерні роботи

Ці веб-сайти, що займаються фрілансуванням, мають широкий спектр роботи позаштатних працівників у сферах написання, дизайну, веб-розробки, маркетингу, продажів, фотографії та багато іншого.

Тож якщо ви шукаєте кілька різних позаштатних онлайн-завдань, що розширюють ваш горизонт, це найбільш повний список для вас.

FlexJobs

згинання

Це платформа, яка не тільки пропонує роботу з фрілансування для початківців, але також є центром для інших гнучких робочих місць. Маючи понад 50 категорій робочих місць, віддалена кар’єра варіюється від позицій початкового рівня до високооплачуваних робочих місць з усього світу. Він також обіцяє забезпечити безвідступні та гнучкі робочі місця для віддалених кар’єрно орієнтованих фрілансерів. На даний момент в роботі колегії FlexJobs Corporation розміщено понад 20 000 віддалених та позаштатних оголошень, які перевірені на законність.

Ключові особливості:

 • Списки відображаються добре продуманим чином
 • Наявність описів компаній більшості роботодавців
 • Створює клієнтську базу позаштатних

Ціна: FlexJobs стягує 14,95 долара за місяць, 29,95 долара за три місяці та 49,95 долара за рік

Фіверр

лютіша

Напевно, найкращий веб-сайт-фрілансер, який розпочав свою кар’єру як фрілансер. Завдяки роботі, яка починається від $ 5 за проект, платформа пропонує невеликі проекти, які ви можете виконати та створити свій портфель для потенційних клієнтів. Можливості фрілансу в Інтернеті на Fiverr можуть допомогти вам створити портфель для ніші та перейти до більш значущих проектів.

Ключові особливості:

 • Пропонуємо безкоштовні курси для розширення набору навичок
 • Посилає клієнтів, які платять
 • Не потрібно робити ставки для клієнтів

Ціна: Фіверр стягує фрілансерів від 5,00 до 995,00 доларів за роботу, залежно від проекту

SolidGigs

SolidGigs

Це дуже винахідлива платформа для фрілансування та віддаленої роботи з простою панеллю пошуку. Це економить час – переглядаючи позаштатні оголошення та підбираючи найрелевантніші – на основі ваших знань. Тож якщо ви зайнята особа, SolidGigs може стати вашим веб-сайтом для позаштатної роботи.

Ключові особливості:

 • Інтернет-ресурсна бібліотека курсів, інтерв’ю, шаблонів
 • Надсилає 2% найкращих позаштатних концертів

Ціна: $ 19 / місяць

Відвідайте SolidGigs для отримання додаткової інформації >>

Обробка

Обробка

Оновлення було сформовано в результаті злиття двох провідних платформ для позаштатної роботи в Інтернеті: oDesk та Elance. Він пропонує можливості для фрілансерів у найрізноманітніших нішах – для всіх видів позаштатних працівників в Інтернеті. Для залучення проектів фрілансери повинні створити свій робочий портфель, профіль, рейтинги та ціни торгів. Тоді Upwork знайде для вас відповідність завдяки потужним пошуковим системам, за допомогою різних фільтрів. У ньому є щось для всіх, починаючи від коротко- чи довгострокових проектів до базових та експертних завдань.

Ключові особливості:

 • Ефективний пошук
 • Безпечні платежі
 • Точна виставлення рахунків

Ціна: 20% за перші 500 доларів, зароблені клієнтом, за 10 мільйонів доларів – 10% за рахунки за все життя від 500 до 10000 доларів, і 5% за все життя рахунки для проектів на суму понад 10 000 доларів.

Топтал

верхній

Це найбільш конкурентна платформа, яка обіцяє найняти топ-3% фрілансерів з усього світу. Фрілансери повинні пройти скринінговий тест, і як тільки ви пройдете тест, це гарантує найкращі проекти від чудових клієнтів. Помітні компанії, такі як Zendesk та Airbnb, наймають фрілансерів із цього веб-сайту, що свідчить про те, що конкуренція на цій платформі дуже висока, але справедлива компенсація також присуджується. Щойно ви станете частиною спільноти Toptal, ви зробите кілька дуже важливих зв’язків, які призначать вам кілька вигідних проектів.

Ключові особливості:

 • Швидкий процес розміщення
 • Двотижнева безкоштовна пробна політика

Ціна: Стартова ціна – 60 доларів

CloudPeeps

хмарність

Це платформа “все в одному”, яка з’єднує онлайн-фріланс-спільноту з ринком і заохочує обох вести бізнес. Учасники можуть встановлювати свої ставки та позаштатні роботи в Інтернеті за категорією, типом роботи або за допомогою заробітної плати. Якщо у вас є вражаючий портфель і ви хочете отримати більше досвіду, тоді CloudPeeps – найкраща платформа для вас. Через їхню ексклюзивність може бути важко приєднатися, але як тільки ви зареєструєтеся, забезпечити можливості фрілансування досить просто..

Ключові особливості:

 • Оперативна оплата
 • Бездоганні процеси
 • Віддалену роботу

Ціна: CloudPeeps Standard для $ 9 / місяць, тоді як CloudPeeps Plus – для $ 29 / місяць

Справді

справді

Це веб-сайт номер один у світі, який щомісяця розважає понад 250 мільйонів відвідувачів. Він надає пріоритет віддаленим працівникам роботи та фрілансерам, надаючи їм вільний доступ до пошуку роботи, дозволяє їм розміщувати резюме та проводити дослідження компаній. Веб-сайт дуже простий у використанні, і ви можете знайти багато віддалених списків вакансій на платформі. При такій високій популярності цієї платформи будь-який фрілансер або віддалений працівник роботи зобов’язаний знайти щось відповідно до набору вмінь.

Ключові особливості:

 • Вбудований онлайн-резюме-конструктор
 • Наймання великого масштабу
 • Електронні повідомлення про роботу

Ціна: $ 5 / день за спонсорські посади

Фрілансер

фрілансер

Це найбільший інтернет-ринок позаштатних робочих місць із зареєстрованими понад 32 мільйонами користувачів, а це означає, що багато компаній використовують веб-сайт для передачі аутсорсингу своєї роботи. Він пропонує різноманітні позаштатні роботи, включаючи розробку програмного забезпечення та додатків, написання, послуги цифрового маркетингу тощо. Все, що вам потрібно зробити, – це скласти профіль і почати розміщувати ставки на потрібні вами завдання.!

Ключові особливості:

 • Незліченна кількість проектів на одній платформі
 • Найдешевші комісійні ставки

Ціна: 10% на фіксовану погодинну роботу, 20% на послуги та 15% на проектну плату

Відвідайте фрілансера для отримання додаткової інформації >>

Гуру

гуру

Гуру допомагає вам створити профіль, який ідеально відображає ваш досвід та навички – щоб покращити ваші шанси на те, що зв’язатися з роботодавцем. Вони мають величезну кількість позаштатних оголошень, які щодня оновлюються з різних галузей.
Це найпростіший веб-сайт із фрілансу з інтерактивним інтерфейсом, який дозволяє фрілансерам переглядати завдання без зайвих клопотів..

Ключові особливості:

 • Підтримує транзакції за допомогою декількох способів оплати
 • Широкий спектр категорій робочих місць
 • Упорядкований процес проекту

Ціна: 29,95 дол

Позаштатні письмові роботи

Позаштатні письмові роботи

Починати писати позашляховики з нуля може бути дуже непростим завданням, особливо якщо ви не знаєте, з чого почати. Інтернет – це найбільший ринок позаштатного написання, але відокремлювати законну можливість роботи від афери за клік може бути важким..

Тому, щоб допомогти вам придбати якісні концерти позаштатного написання в Інтернеті, ми створили вичерпний список найкращих веб-сайтів для написання фрілансів..

Контена

Контена

Це один з найкращих веб-сайтів для написання позаштатних програм через кількість робочих місць для написання, доступних редакторам, письменникам та творцям вмісту. Вони забезпечують суміш вільних та віддалених можливостей роботи. Більше того, Contena допомагає фрілансерам знаходити роботу відповідно до своєї ніші, звужуючи результати, включаючи найвигідніші категорії написання. Ви можете взяти участь у роботі з написанням позаштатних робіт із технологій, освіти, оздоровчого, фінансів, краси та багатьох інших галузей.

Ключові особливості:

 • Ефективні навчальні курси
 • Послуги посередництва
 • Підтримка клієнтів

Ціна: 500 доларів США на рік для членства в золото та 800 доларів США на рік для членства в платині

Блог Pro

bloggingpro

Цей веб-сайт із позаштатного написання надає можливість віддаленого працевлаштування також для різних категорій, таких як блоги, написання контенту, журналістика, коректура чи технічне написання. Вони збирають усі найкращі роботи в Інтернеті для написання та полегшують пошук фрілансерів. Отже, якщо ви хочете заробляти гроші на дому, використовуючи свої навички письма, майте під рукою кілька зразків, коли ви подаєте заявку на роботу через Blogging Pro.

Ключові особливості:

 • Надайте поради, які допоможуть вам розвивати свій блог
 • Безліч віддалених письмових робіт

Ціна: 30 доларів на 30 днів

Skyword

небесне слово

Це основна платформа контент-маркетингу, відома тим, що забезпечує постійні можливості позаштатного написання. Клієнти використовують цю платформу для підключення, розміщення їх вмісту на веб-сайті та управління стосунками з фрілансерами, на які передають свою роботу. Люди, які стоять за Skyword, переглядають опубліковані завдання та відповідають запитам клієнта із автором. Потім письменника запрошують працювати над проектом клієнта, і їм навіть дозволяють працювати над кількома проектами в часі. Борт позаштатних робочих місць Skyword не обмежений лише американськими та англійськими компаніями, оскільки він підтримує понад 13 мов та клієнтів з понад 27 країн.

Ключові особливості:

 • Фрілансери можуть зв’язуватися із помітними клієнтами
 • Різноманітність письмових завдань
 • Цінові ціни краще, ніж інші веб-сайти, які пишуть позаштатно

Ціна: Не надається веб-сайтом

Позаштатний текст

Позаштатний текст

Це найбільша платформа для позаштатних письмових завдань, яка складається з найбільшої кількості концертів, що пишуть – навіть більше, ніж Дійсно чи Craigslist. Через цей сайт-фріланс ви отримаєте можливість співпрацювати з деякими найбільшими іменами на ринку, такими як Netflix, Facebook та Adobe. Окрім оголошень про роботу, він дає можливість фрілансерам брати участь у написанні конкурсів та отримувати винагороду.

Ключові особливості:

 • Підходить для письменників усіх рівнів досвіду
 • Прості фільтри пошуку
 • Конкурентні ставки оплати праці

Ціна: Безкоштовно

Свобода з написанням

свободопису

З хорошим кроком ви впевнені, що виграєте проекти, які дуже добре платять за допомогою цієї платформи. Він пропонує вибрану кількість можливостей для позаштатного написання, які регулярно надсилаються електронною поштою. На цій платформі ви знайдете безліч змістовних завдань з журналістики, нарисів, блогів та художньої літератури.

Ключові особливості:

 • Безкоштовна підписка
 • Варіант роботи

Ціна: Безкоштовно

PubLoft

опушення

Це позаштатна платформа для письма, яка забезпечує надійних клієнтів – без необхідності взаємодії – з ними. Цей письмовий веб-сайт гарантує, що фрілансер може зосередитися на роботі, і не потрібно турбуватися про обробку клієнтів та керування ними. Щоб потрапити в PubLoft, вам потрібно заповнити форму та пройти кілька тестів, після чого ви зможете отримати доступ до великої кількості помітних клієнтів, які будуть платити вам справедливо відповідно до ваших зусиль..

Ключові особливості:

 • Безпроблемні записи концертів без взаємодії з клієнтами
 • Розрахунки за два тижні

Ціна: Починаючи від 150 доларів / пост

Змістовно

Змістовно

Це найбільша платформа контент-маркетингу, яка працює з великими компаніями, такими як Google, Walmart, Marriott та багато інших. Змістовно допомагає фрілансерам оцінювати вміст та покращувати свій портфель. Це агентство високого класу, яке з’єднує вас безпосередньо з клієнтами, щоб отримати можливості написання позаштатних програм. Вам просто потрібно створити та розмістити яскраву платформу, яка буде обрана командою управління обліковими записами для подальшої роботи.

Ключові особливості:

 • Легко відстежувати робочий процес
 • Прозорість платежів

Ціна: Від 50 000 до 200 000 доларів на квартал

Позаштатні графічні роботи

Позаштатні роботи

Якщо вас благословить талант продовжувати кар’єру на фрілансі як графічного дизайнера – але не можете зрозуміти, з чого почати – ви прийшли в потрібне місце.

Існує багато сайтів, що працюють на позаштатних роботах, які пропонують розробляти роботу позаштатних, але далеко не всі вони підходять для різних видів фрілансерів. Тут ми склали список веб-сайтів графічного дизайну та їх унікальні особливості.

Позиція

Позиція

Це найбільша у світі творча мережа для дизайнерських завдань, яка забезпечує платформу для графічних дизайнерів, щоб продемонструвати свої таланти. Це не суто вільний сайт роботи, але дозволяє дизайнерам ділитися своєю роботою – щоб їх бачили потенційні клієнти. Ви можете гортати по портфоліо зображень, розміщених креативними дизайнерами, та повідомляти дизайнеру, чия робота вам найбільше подобається. Як фрілансер, ви можете також розміщувати свій портфель безпосередньо на робочій сторінці веб-сайту, що дає вам доступ до великої кількості творчих дизайнерів.

Ключові особливості:

 • Проекти, видимі широкій аудиторії
 • Збережіть роботу улюбленого дизайнера
 • Послуги з налаштування

Ціна: $ 399 / місяць за одну посаду

99 конструкцій

99 Дизайн

Ця платформа є найкращим фрілансерським сайтом для графічних дизайнерів, які демонструють та продають свої навички. Як випливає з назви, 99 дизайнів призначені для фрілансерів, які можуть допомогти клієнтам із понад 90 різними типами дизайну, такими як візитні картки, цільові сторінки чи веб-сайти тощо. на конкурс, і дизайнери повинні подати свої роботи, які згодом обираються клієнтами.

Ключові особливості:

 • Безкоштовна консультація по дизайну від команди підтримки клієнтів
 • Гладкий досвід для обох сторін

Ціна: Пакети починаються від 399 доларів

Відвідайте 99 Дизайнів для отримання додаткової інформації >>

Дриблінг

Дриблінг

Це провідна у світі платформа для незалежних дизайнерів, що пропонує можливості віддаленої роботи та позаштатні роботи з веб-дизайну. Найбільша перевага цієї платформи полягає в тому, що вона дозволяє іншим дизайнерам та потенційним клієнтам надати вам відгуки про вашу роботу.
На цьому веб-сайті ви можете знайти справді якісну роботу від висококваліфікованих клієнтів, включаючи такі компанії, як Buffer, Zendesk і Tinder. Крім того, що ви просто шукаєте позаштатних робочих місць в Інтернеті для початківців, ви також отримуєте можливість розробити своє портфоліо та додати вибіркові роботи, щоб потенційні клієнти могли побачити.

Ключові особливості:

 • Величезна спільнота, з якою можна співпрацювати
 • Приголомшливий і простий у використанні дизайн платформи
 • Отримайте відгуки від дизайнерів

Ціна: Dribbble Pro – 12 доларів на місяць

Студія Envato

Студія Envato

Це веб-сайт із вільного дизайну, який користується популярністю для дизайну логотипів та налаштування тем WordPress. Це величезна платформа для дизайнерів, яких підбирає бізнес. Envato Studio – це простий у користуванні веб-сайт, де фрілансери можуть знайти хороші можливості та отримати гарні платежі.

Ключові особливості:

 • Зручна платформа
 • Гарна виплата
 • Плавне спілкування між фрілансерами та клієнтами

Ціна: Починаючи з 5 доларів

Дизайнерська натовп

Дизайнерська натовп

Це ринок інтернет-дизайну, який пропонує безліч послуг графічного дизайну. Веб-сайт має меншу кількість клієнтів, ніж 99 дизайнів. Або власники бізнесу проводять конкурси дизайнерів, щоб дозволити дизайнерам-фрілансерам подати свою роботу, а потім вибирати їх, або вони звертаються до дизайнера, який вони віддають перевагу. Цей веб-сайт для дизайнерів-фрілансерів пропонує унікальну платформу, де фрілансери можуть демонструвати свої таланти, встановлювати контакти та створювати портфелі.

Ключові особливості:

 • Відмінне обслуговування клієнтів
 • Короткий час повороту
 • Експертні дизайнери

Ціна: 99 доларів – 1100 доларів

Натовп

Натовп

Це онлайн-ринок фрілансерів, де ви можете знайти власні логотипи, дизайн веб-сайтів, ілюстрації та проекти промислового дизайну. Фрілансери демонструють свої можливості дизайну, беручи участь у конкурсах, організованих професіоналами бізнесу. Ви також можете знайти індивідуальні проекти на платформі, якщо ви не підходите до змагань.

Ключові особливості:

 • Легко зареєструватися
 • Безкоштовна реєстрація

Ціна: 399 доларів за пакет срібла тощо

Позаштатні маркетингові роботи

Робота з позаштатного маркетингу

Якщо ви фанатик соціальних медіа або любите створювати захоплюючий контент, але хочете займатися позаштатною роботою з дому – фріланс-маркетингові роботи для вас.

Зараз більшість компаній вважають за краще найняти людей на віддалену роботу через позаштатні сайти пошуку роботи. Все, що вам потрібно, це доступ до ПК та Інтернету.

Люди за годину

Люди за годину

Платформа позаштатного маркетингу призначена для любителів SEO, інженерів програмного забезпечення та творчих людей, які хочуть спробувати свою удачу у світі фрілансерів. Фрілансер подає заявку на завдання, і якщо він буде обраний, проект забезпечується фрілансером. Щоб захистити фрілансерів від підроблених клієнтів, веб-сайт стягує авансовий платіж за завдання. Це мінімізує ризик виникнення будь-яких суперечок між клієнтом та фрілансером.

Ключові особливості:

 • Професійні клієнти для роботи
 • Встановіть власні тарифи

Ціна: 3,5% до 5% комісійної винагороди

Виносний

Виносний

Це щомісячний інформаційний бюлетень для віддалених працівників, а також людей, які шукають маркетингову роботу позаштатної роботи в Інтернеті. Окрім робочих місць, він пропонує поради щодо того, як прийняти на роботу за віддалену роботу та вести цифровий спосіб життя кочівників. Перелік робочих місць класифіковано та допоможе вам знайти конкретну роботу, яку ви шукаєте, з інформацією про компанію у соціальних мережах та контактною інформацією..

Ключові особливості:

 • Зручний інтерфейс
 • Ефективні вказівки щодо віддаленої роботи

Ціна: Безкоштовно

Акент

Акент

Це відомий фрілансерський веб-сайт, який, як відомо, забезпечує високооплачувану роботу фрилансерам з маркетингу. Однак, Аквент вважає за краще найняти фрілансерів із досвідом понад два роки. Але свіжі випускники також можуть вивчити необмежену кількість робочих місць на платформі.

Ключові особливості:

 • Керуйте фрілансером щодо встановлення цінового діапазону
 • Персоналізований сервіс
 • Талант нагороди

Ціна: 30% плата за конверсію для кожного фрілансера

Роботи позаштатних розробників

Роботи позаштатних розробників

Фрілансінг для розробників може стати мрією – якщо вони втомилися від 9 – 5 молоти. Вони можуть вільно обирати роботу, яка їх цікавить, за допомогою гнучких годин, які найкраще їм відповідають.

Але проблема виникає, коли вони не знають, де знайти роботу. Щоб допомогти вам зрозуміти, що найкраще для вас, ми склали список найкращих веб-сайтів для розробників.

Лорем

асклорем

У ньому розміщена мережа кваліфікованих веб-розробників та дизайнерів із помітними відгуками у Facebook, ProductHunt та Reviews.io. Вона зростає як одна з найбільших платформ для розробників веб-сайтів-фрілансерів, яка також може допомогти вам створити магазин Shopify або новий сайт WordPress. Основна приналежність веб-сайту для розробників-фрілансерів полягає в тому, що немає щомісячної плати за зарахування на позаштатні роботи, а концерти платять красиво. Всі незалежні веб-розробники перевіряються веб-сайтом, перш ніж вони можуть працювати на платформі.

Ключові особливості:

 • Швидке спілкування
 • Якісний професійний досвід
 • Виняткова підтримка клієнтів

Ціна: Без комісії за місяць, платежі починаються від 25 до 250 доларів

Gun.io

Gun.io

Це позаштатний сайт роботи, розроблений спеціально для веб-розробників-фрілансерів. Веб-розробники Gun.io працюють з гігантами галузі, такими як Tesla, Cisco та багато інших. Веб-сайт позаштатного розробника ветеринує як компанію, яка наймає людей, які працюють з дому, так і віддалених працівників, які подають заявку на цю роботу. Перевірка проводиться на основі технічної експертизи та рівня досвіду людини. Фрілансери, які відповідають критеріям, перевірені і тоді можуть працювати з клієнтами один на один.

Ключові особливості:

 • Має найбільш затребуваних талантів, перелічених на веб-сайті
 • Направляє фрілансера до завершення проекту
 • Забезпечує, щоб підприємства отримували цінність за те, що вони платять

Ціна: Від 75 до 150 доларів / годину

Гіґстер

Гіґстер

Це веб-сайт для незалежних розробників, що базується в Силіконовій долині, де розробляються та розробляються вибрані спеціальні додатки. Багато технологічних компаній використовують свої ресурси через платформу для впорядкування своїх операцій. Gigster призначений для людей, які мають знання та досвід у цій галузі. Вони наймають таких фрілансерів через процедуру перевірки, де вони використовують AI для узгодження фрілансерів з проектами.

Ключові особливості:

 • Першокласні розробники
 • Швидкий процес проекту
 • Повідомляє клієнтів про прогрес

Ціна: Додатки за різними цінами можуть коштувати близько 52 000 доларів

Талантний шафа

Талантний шафа

Веб-сайт для розробників фрілансу дозволяє фрілансерам працювати для висококваліфікованих клієнтів та пропонує їм якісні позаштатні роботи в Інтернеті. Фрілансер повинен створити профіль та підтримувати портфоліо, яке показує рівень їх досвіду, сферу знань та навички. На цьому веб-сайті для позаштатних робочих місць є ряд завдань, де клієнти переглядають профіль фрілансера. Веб-сайти, розроблені за допомогою платформи, містять усі основи сучасного веб-сайту – і допомагають бізнесу перетворювати відвідувачів у клієнтів.

Ключові особливості:

 • Створює ваше цифрове резюме
 • Подати заявку може будь-який фрілансер

Ціна: Безкоштовно для тих, хто шукає роботу

Законний

Законний

Це один з найкращих веб-сайтів для розробників позаштатних програм, який особливо присвячений розробникам WordPress у всьому світі. Клієнтам не потрібно перевіряти фрілансерів, натомість алгоритм веб-сайту виконує свою роботу. Як фрілансер, все, що вам потрібно зробити, – це створити привабливий профіль, подати заявку на проекти та поставити якісні дизайни веб-сайтів. Ви можете встановити конкурентну ціну і отримати більше проектів.

Ключові особливості:

 • Ексклюзивна платформа для розробників WordPress
 • Жодних торгів на роботу

Ціна: $ 70 – $ 120 / година

Роботи позаштатних фотографів

Роботи позаштатних фотографів

Більшість фотографів віддають перевагу позаштатним робочим місцям вдома або на контрактній основі. Хоча вони не отримують регулярні зарплати, заробляти на життя за допомогою фотографії просто надто корисно.

Якщо ви хочете увійти в царину фотографії позаштатних, і ви вже придбали всю передачу, витратили години на зйомку і нарешті створили вражаюче портфоліо – але ви не можете знайти концерти для початку?

Ми тут, щоб допомогти вам знайти позаштатні фотографії в Інтернеті, доступні на багатьох найкращих веб-сайтах роботи в Інтернеті.

Craigslist

Craigslist

На веб-сайті представлені позаштатні концерти, а також віддалена робота для фотографів, які хочуть створити свій портфоліо на цікавий спосіб. Ви можете знайти національні позаштатні посади для довготривалої або тимчасової роботи, доступ до яких можна отримати за допомогою веб-сайту фотографії на веб-сайті. Це абсолютно безкоштовно для всіх, але ви повинні перевірити вибрані вами посади. Крім цього, ви можете знайти безліч віддалених робочих місць і регулярно заробляти гроші.

Ключові особливості:

 • Ідеально підходить для початківців фрілансерів
 • Персоналізований досвід

Ціна: Безкоштовно для тих, хто шукає роботу

Airbnb

Airbnb

Веб-сайт наймає фотографів-фрілансерів на договірних засадах, для яких в основному потрібні фотографії нерухомості для їх місцезнаходження. Вони надзвичайно особливі щодо якості зображень, які вони розміщують на веб-сайті. Щоб подати заявку, вам потрібно мати потужне портфоліо, щоб ваша робота була розглянута. Airbnb також очікує на якісну обробку зображення від фрілансера – тому фотограф повинен володіти всіма необхідними навичками.

Ключові особливості:

 • Красиві платежі
 • Шанс зустріти людей і побачити приємні місця

Ціна: $ 95 – $ 125 за список

Фотографія Вакансії Центральна

Фотографія Вакансії Центральна

Завдяки дошкам фотографій на веб-сайті, фрілансери можуть націлювати на кращих клієнтів. Він працює як міст між роботодавцями та незалежними шукачами роботи, де вони можуть насолоджуватися необмеженою роботою на посадах за цілодобового обслуговування клієнтів. Крім того, він обіцяє позаштатні робочі місця у вашій галузі та не наймає недосвідчених людей, що полегшує кваліфікованим фахівцям забезпечення більшої кількості проектів.

Ключові особливості:

 • Безкоштовно приєднатися
 • Вакансії, доступні у вашому районі

Ціна: Безкоштовно

Журналістика Джобса

Журналістика Джобса

Цей позаштатний сайт пошуку роботи отримав високу оцінку в сотнях публікацій, таких як The New York Times і The Wall Street Journal. Він здебільшого включає робочі місця з медіа-індустрії та пропонує профорієнтацію та медіа-ресурси. Платформа забезпечує хорошу можливість для всіх фотографів-фрілансерів розпочати кар’єру. На його платформі розміщуються великі медіа-компанії, такі як ESPN, National Geographic, CNN та багато інших.

Ключові особливості:

 • Відновити доступ до бази даних
 • Пропонує всі види медіа-завдань

Ціна: 100 доларів за одну посаду

Фото Робота в Інтернеті

Фото Робота в Інтернеті

Він трохи відрізняється від інших веб-сайтів-фрілансерів, оскільки дозволяє розміщувати фотографії замість того, щоб подавати заявки на роботу. Він працює як розробник портфеля, а не позаштатна робота, за яку вам потрібно сплачувати щомісячну плату. Замість того, щоб вибирати фрілансерські проекти, ви повинні мати можливість сфотографуватися, які вам найбільше комфортні та пристрасні.

Ключові особливості:

 • Дає вам уявлення про ринок фотографії
 • Ви можете використовувати свої фотографії

Ціна: $ 27 на місяць

Роботи позаштатних віртуальних помічників

Роботи позаштатного віртуального помічника

Якщо ви хочете працювати віртуальним помічником у домашніх умовах, ви можете допомогти людям із завданнями введення даних, управління соціальними мережами або обслуговування клієнтів. Все, що вам потрібно, – це виняткові навички організації та спілкування, щоб почати працювати.

Ось повний список найкращих веб-сайтів-фрілансерів, які можуть допомогти вам знайти хороші концерти як віртуального помічника.

Белай

Белай

Це виключно віддалений робочий веб-сайт, який наймає віртуального помічника для різних завдань клієнтів, серед яких посади помічників виконавців, веб-спеціалістів та бухгалтерів. Доступ до віддалених робочих місць можна отримати через веб-сайт, а також на веб-сайті справді та Glassdoor. Кандидати повинні пройти процес набору, який включає в себе декілька співбесід, і весь процес займає приблизно від чотирьох до п’яти тижнів.

Ключові особливості:

 • Гарна культура компанії
 • Позаштатні можливості, засновані на вашому досвіді

Ціна: $ 25 / годину

Зіртуальна

Зіртуальна

Це віддалений сайт роботи, який дозволяє працювати повний робочий день, але також наймає фрілансерів для різних проектів. Веб-сайт наймає віртуальних помічників і призначає їх своїм шановним клієнтам для виконання конкретних завдань. Це дозволяє клієнтам обирати якісних помічників та масштабувати свій бізнес за допомогою додаткової допомоги. Він включає різні категорії роботи з віртуальними помічниками, такі як введення даних, маркетинг, підтримка бізнесу та обслуговування веб-сайтів.

Ключові особливості:

 • Ефективна доступність
 • Потенціал високого прибутку

Ціна: Починаючи з $ 398 / місяць

Час і т.д..

Час і т.д.

Час і т.п. працює в галузі вже більше 10 років, що підтверджує їх надійність. Веб-сайт також розміщений на Forbes, Telegraph та The Guardian. Він надає безліч онлайн-фрілансерів віртуальним помічникам, які проходять складний процес відбору. Фрілансери повинні працювати з командою експертів спільноти Time Etc під спеціалізованим менеджером облікових записів.

Ключові особливості:

 • Безкоштовний період випробовування
 • Доступ до сотень помітних клієнтів

Ціна: Починаючи від $ 25 / годину

Амазонський механічний турк

Амазонський механічний турк

Це один з найкращих веб-сайтів-фрілансерів для швидкого пошуку роботи віртуального помічника. Деякі з популярних завдань віртуального помічника включають створення контенту, упорядкування списків, збирання даних та отримання зворотного зв’язку від клієнтів бізнесу.

Ключові особливості:

 • Різноманітність доступних завдань
 • Сторонні форуми підтримки

Ціна: 20% комісії за всі позаштатні послуги

VA Мережі

VA Мережі

Це віртуальний помічник позаштатної роботи, який також працює як інструмент соціальних мереж. Вам не потрібно робити ставки на веб-сайті, натомість ви поєднуються із зацікавленим клієнтом відповідно до ваших навичок та досвіду. Більше половини публікацій на веб-сайті призначені для роботи з віртуальними помічниками. Платформа також надає рекомендації фрілансерам, які шукають роботу. Це хороший веб-сайт, якщо ви шукаєте позаштатну роботу з дому.

Ключові особливості:

 • Безкоштовне членство
 • Спілкуйтеся з галузевими експертами

Ціна: $ 35 / годину

Модні руки

Модні руки

Цей веб-сайт-фрілансер наймає віртуальних помічників для різноманітних повсякденних бізнес-завдань, таких як здійснення дзвінків, зустрічей та введення даних тощо. Для того, щоб увійти до спільноти, ви повинні мати швидке підключення до Інтернету, і ви повинні добре розбиратися з різні програми. Найбільша перевага веб-сайту полягає в тому, що він навіть пропонує керівні посади для віртуального помічника з гарними виплатами.

Ключові особливості:

 • Гнучкі терміни роботи
 • Різноманітні робочі місця

Ціна: $ 29,99 за 5 запитів на місяць

Позаштатні завдання редактора відео

Позаштатний відеоредактор

Відеоредактор може бути дуже корисною для кар’єри, особливо коли ви працюєте з дому. Фрілансери більше насолоджуються роботою за допомогою гнучких годин та свободи вибору проекту, над яким хочуть працювати.

Незалежно від того, чи є ви досвідченим редактором відео чи ви тільки починаєте роботу, вам потрібно ознайомитись із веб-сайтами для відео-фрілансерів.

Манді

Манді

Веб-сайт позаштатних робочих місць – це дуже відома платформа для виробництва відео та послуг редагування. Хоча це звучить ідеально, конкуренція дуже велика і приймає тисячі інших професіоналів з відео та кіно – тож вам слід мати гарне портфоліо, щоб розширити можливості фрілансування.

Ключові особливості:

 • Безкоштовний період випробовування
 • Наявність професійних робочих місць

Ціна: абонентська плата починається від $ 19,39 на місяць

Виробничий центр

Виробничий центр

Це провідний позаштатний та віддалений веб-сайт для виробництва відео. Він став досить відомим, оскільки багато кваліфікованих фахівців забезпечили робочі місця у великих телевізійних мережах та студіях через платформу. Це хороший веб-сайт як для виробничих компаній, так і для віддалених фрілансерів, які розпочинають свою кар’єру із роботи на неповний робочий день або на повний робочий день..

Ключові особливості:

 • Обширна база даних клієнтів
 • Багато можливостей для стажування

Ціна: Членство починається від $ 4,99 / місяць

Кінооператор

Кінооператор

Це веб-сайт для позаштатних та віддалених робочих місць, який має найкращі доступні робочі місця у створенні фільмів, анімації та візуальних ефектах. Деякі з робочих місць включають генераліста, дизайнера графічного руху та спеціаліста з візуальних ефектів.

Ключові особливості:

 • Працюйте разом з відомими аніматорами, дизайнерами та арт-директорами
 • Ідеально підходить людям з різним рівнем кваліфікації та досвідом

Ціна: 129 дол. США за стандартну публікацію протягом 30 днів

Творча корова

Творча корова

Це форум, який має вказівки та поради щодо усунення несправностей із програмним забезпеченням та їхньої освіти. Спільнота веб-сайту включає експертних редакторів, які допомагають фрілансерам отримати більше навичок. Щоб знайти позаштатну роботу на веб-сайті, вам просто потрібно опублікувати відеоролик у своєму профілі та подати заявку на доступні завдання для редагування відео..

Ключові особливості:

 • Посібники з використання складного програмного забезпечення
 • Наставництво від досвідчених редакторів відео

Ціна: Залежить від різного рівня кваліфікації

Зібрати.tv

Зібрати.tv

Це організована та систематизована платформа, яка дозволяє висококваліфікованим особам працювати з помітними брендами та з’єднуватися з найгеніальнішими талантами. Їхній фонд талантів складається з режисерів, копірайтерів, фотографів та відеоредакторів тощо. Щоб стати частиною їхньої творчої мережі, фрілансери повинні пройти процедуру екранізації та пройти встановлені ними стандарти. Вам потрібно подати безкоштовно, і якщо ви вибрали цей список у списку, ви можете стати частиною спільноти веб-сайту.

Ключові особливості:

 • Спілкуйтеся з помітними особами з галузі
 • Працюйте над пристрасними проектами

Ціна: Залежить від проекту до проекту

Роботи з позаштатних продажів

Робота з позаштатних продажів

Веб-сайти по роботі з позаштатними послугами представляють вам унікальну можливість отримати позаштатні концерти, які в іншому випадку важко приземлитися. Вони наймають найкращих талантів для бажаних проектів і можуть допомогти прискорити вашу кар’єру. Все, що вам потрібно зробити – це створити портфоліо продажів та зареєструватися на топ-сайтах позаштатних продажів, які перелічені нижче.

Рекрутер на блискавці

Рекрутер на блискавці

Це найпопулярніший веб-сайт з підбору персоналу, який знаходить людей з правильним досвідом роботи та відповідає їм найбільш сумісною роботою. Багато гігантів галузі використовують платформу, щоб найняти талантів-фрілансерів. Фрілансери повинні подати заявку на роботу, заповнивши профільну форму, після чого їм дозволяється переглядати фрілансерські списки вакансій і подавати заявку на те, що їм здається цікавим.

Ключові особливості:

 • Простий у користуванні інтерфейс
 • Нові повідомлення про роботу
 • Бюлетені

Ціна: Безкоштовна чотириденна пробна версія, після якої застосовується щомісячна плата за підписку

червоний капелюх

червоний капелюх

Ще один веб-сайт з підбору персоналу, який наймає фрілансерів, а також пропонує одні з найкращих віддалених робочих місць – допомогти клієнтам знайти ідеальних кандидатів на роботу, головним чином для відділу продажу. Якщо ви думаєте, що у вас є необхідний набір навичок та досвід роботи торговим представником для якоїсь помітної компанії – Red Hat – це правильна платформа для вас.

Ключові особливості:

 • Можливості просування по службі
 • Співпраця та гнучка обстановка

Ціна: Залежить від вибраного місячного пакету підписки

Пропустити диск

Пропустити диск

Веб-сайт, який пропонує одні з найкращих віддалених робочих місць та позаштатних концертів у продажу. Платформа робить пошук роботи дуже легким завдяки вдосконаленій системі перевірки. Віддалені завдання класифікуються і можна отримати доступ до фільтрів за датою, релевантністю або місцеположенням. На веб-сайті також є віддалені робочі місця від інших веб-сайтів з підбору персоналу, що дозволяє кандидатам легко вибрати один із усіх доступних варіантів.

Ключові особливості:

 • Спрощує процес пошуку найкращих віддалених завдань
 • Не потребує реєстрації

Ціна: Перелік вакансій коштує $ 79, а передплата безкоштовна

Роботи із обслуговування клієнтів у позаштатному режимі

Вакансії з обслуговування клієнтів у позаштатному режимі

Якщо ви природний вирішувач проблем і хороший з людьми, але ненавидите їздити на роботу щодня, тоді ви можете розпочати кар’єру позаштатної роботи як представника служби підтримки клієнтів.

Щоб розпочати нову кар’єру, ось кілька веб-сайтів-фрілансерів, які надають робочі місця у сфері підтримки клієнтів.

Ми працюємо віддалено

Ми працюємо віддалено

Це віддалений сайт роботи, який публікує завдання, які не потребують вашої присутності. Це одна з перших плат віддалених робочих місць, яка до сьогодні залишається найбільш відвідуваною платформою для віддалених робочих місць.

Ключові особливості:

 • Різноманітність доступних робочих місць
 • Простий у навігації

Ціна: 299 доларів за перелік робочих місць протягом 30 днів

Віртуальні покликання

Віртуальні покликання

Веб-сайт віддаленої роботи пропонує найкращу дошку для віддаленої роботи з більш ніж 10000 корпоративних списків, що підходять для телекомунікацій. Якщо ви зареєструєтесь у віртуальних програмах, веб-сайт із роботи з комунікаціями надсилатиме вам електронні листи, коли завдання узгоджуються з вашим досвідом.

Ключові особливості:

 • Хороші фільтри роботи
 • Вакансії для всіх рівнів досвіду

Ціна: Щомісячна плата за передплату 15,99 доларів США для користувачів

Висновок

Бути фрілансером або віддаленим працівником означає, що ви можете вибрати роботу, яка найкраще відповідає вашим потребам. Позаштатні роботи дозволяють підтримувати гнучкий графік, щоб ви могли заробляти гроші і одночасно піклуватися про свої обов’язки.

У цьому посібнику міститься інформація про деякі найкращі веб-сайти-фрілансери, які можуть допомогти вам влаштувати наступну роботу позаштатної роботи. Все починається з якоїсь самоаналізу, щоб виявити свої сильні сторони – і вирішити, чи є вашим закликом фріланс чи віддалена робота!

Ми пропонуємо вам вибрати веб-сайти з пошуку роботи, які відповідають вашим потребам та дозволяють робити щось, що захоплюється. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map