20 причин, чому слід заводити блог (для бізнесу та задоволення)

чому-почати-блог


Що таке блог і навіщо його починати? Є багато причин, чому ви повинні мати свій блог. У цій статті буде розглянуто двадцять способів, чому кожен повинен мати свій блог. Для когось із нас немає нічого більш задоволеного, ніж мати роботу мрії. Будь то інженер, мистецтво, біологія чи будь-який інший носій, який ви вибрали. Але деякі люди скажуть вам, що ніщо так не задовольняє, як бути штатним блогером!

Блог покращує та формує вашого персонажа. Це також дає вам реалізацію, а в деяких випадках і фінансову стабільність.

Ось двадцять причин, які змусять Вас прагнути завести блог:

Contents

Блог для задоволення

1. Допомагає вивчати нові речі

Навчання є найбільш обнадійливим фактором ведення блогів. Хоча це вимагає від вас публікації тексту у своєму блозі, це також допомагає вам багато чому навчитися. Дослідження того, що пишуть інші блогери. Концентруючись на тому, як коментують люди. Створення вашого змісту покращить ваші знання з певної теми.

2. Це дає чіткість думки

Здатність мислити і діяти чітко – одна з найважливіших навичок у нашому повсякденному житті. Звичайно, вони цього не навчають у школі! За допомогою ведення блогів ви навчитесь розмірковувати про свої стосунки та інші життєві проблеми. Це також допомагає вам взаємодіяти з різними людьми.

3. Це покращує ваші навички письма

Майстерність письма приходить з необхідністю постійної практики. Який кращий спосіб зробити це, якщо не через блоги? Пам’ятайте, що невідповідності послаблюють ваші письмові м’язи. Чому тоді вести блог? Ведення журналів загострює вміння писати, змушуючи вас продовжувати писати.

Можна використовувати такі інструменти Граматично і Білий дим це допоможе вам створити якісний контент.

4. Це покращує вашу впевненість

Що ж, блоги вчать як ділитися своїми думками. Це спонукає вас прийняти помилки, які ви робите. Ви впізнаєте свої особливі сили і навчитесь контролювати свої слабкі сторони. Ви також можете сприймати критику та лестощі в зрілому та професійному вигляді.

5. Це може покращити вашу промову

Гарна промова починається з ще кращого сценарію. Чим більше ви дізнаєтесь про цікаві теми, тим легше буде їх спілкуватися усно. Через деякий період у вас виросте впевненість. І може зіткнутися з аудиторією та керувати будь-яким нервовим почуттям, яке може наступити. Блог допоможе вам це зробити.

6. Це може допомогти вам у волонтерській роботі та громадських заходах

Блог також допомагає іншими способами. Мовляв, пропонувати безпечну питну воду людям, які потребують. Або платити за освіту нужденної дитини. Письменників, таких як Джефф Гойнс жертвують близько десяти відсотків своїх продажів на благодійні організації. Інші такі як Пат Флінн зібрав понад п’ятдесят тисяч побудувати дві школи в Гані, Африка.

7. Це справжній виклик

Зачекайте, але навіщо блог, якщо це складно? Нам усім потрібно виконати важкі завдання в якийсь момент нашого життя. Яким би захоплюючим було б життя, якби нам були передані речі? З веденням блогів отримати занадто комфортно досить складно. Отже, це змушує вас продовжувати рости, що не так вже й погано!

8. Блог дозволяє вам допомагати людям

Чому б не вести блог, якщо він дозволяє стати героєм? Ділячись своєю історією, ви надихаєте молодих людей досліджувати їхні приховані потенціали. Пишучи про різні ідеї, такі як любов, стосунки та інші соціальні проблеми, ви можете змінити їхнє життя.

9. Це дає найкращу дисципліну

Ви погано спілкуєтесь з людьми чи дотримуєтесь розкладу? За допомогою ведення блогів ви вдосконалюєте ці два фактори. Це допомагає дотримуватись термінів та задовольняти потреби клієнта. Якщо блогінг може вам у цьому допомогти, чому б не вести блог?

Блог для бізнесу

10. Ви можете заробляти гроші від блогів

Для тих із нас, хто не народився мільйонерами, є хороший шанс заробити неабияку суму грошей. Ви навіть можете стати блогером на повний робочий день, який заробляє на це життя. Все це, роблячи те, що любиш. Плюс – мати достатньо часу для занять іншими видами діяльності, а також провести час із сім’єю.

11. Не вимагається конкретного набору кваліфікацій

Ви можете створити свій блог WordPress менш ніж за п’ятнадцять хвилин, скориставшись простим покроковим керівництвом. Чому б не блог тоді? Завдяки доступним сьогодні інструментам вам не потрібно бути програмістом чи людиною, яка вміє вести техніку, щоб вести щоденник. Кілька кліків і ви готові піти!

12. Це доступно

Чому б не вести блог, якщо ви можете розпочати роботу і платити $ 2,75 на місяць? Так, саме стільки вам буде коштувати ведення простого особистого блогу. Крім того, якщо ви хочете, щоб ваш блог мав певну свободу, використовуйте налаштування, розміщені самостійно. Ви побачите, що це доступно для кожного, де б ви не були.

13. Це допомагає вам завоювати інтернет-аудиторію

Більшість людей приваблюють місця та людей, які покращують життєвий шлях. Блог дозволить вам створити цінність за допомогою свого вмісту. Звідси ви можете збільшити базу своїх шанувальників та охопити інших читачів в Інтернеті.

14. Це допомагає впливати на громадську думку

Блог допомагає визначити розрив у державному секторі та дозволяє ділитися своїми думками з широкою аудиторією. Хороший приклад – область, в якій майже немає профілакторій для вагітних матерів та хворих у суспільстві. Виділяючи це питання у своєму блозі, ви підвищуєте обізнаність з цього питання. Ви можете привернути увагу залучених людей, наприклад, державних зацікавлених сторін!

15. Допомагає вам створити свій авторитет

Деякі ступені освіти втрачають свою актуальність і організації, що визначають конкретну кваліфікацію. У цьому випадку з’ясувалося, що за допомогою блогів шукачі роботи отримують роботу. Компанії шукають надійних письменників та лідерів думок, щоб писати у своїх блогах.

16. Це допомагає у виданні вашої роботи

Ви ще чекаєте послуг видавця? Ну тоді вам доведеться чекати все життя! Чому б не вести щоденник і не зробити себе видавцем? Таких письменників, як Тереза ​​Раган, за дев’ятнадцять років відмовляли понад сто разів. Потім вона вирішила розважитися, і за рік продала близько трьохсот тисяч примірників!

17. Це може отримати вам можливості поговорити з людьми

Навіщо писати блог? Що ж, ваш блог дозволяє вам брати участь у багатьох розмовних заняттях. Ви можете поділитися думками у своєму блозі, що може запропонувати вам спікерську пропозицію на заході чи конференції!

18. Це може отримати вам консультаційні угоди

Чому блог для бізнесу? Марк Шефер, відомий блогер, отримав видатні угоди від різних компаній. Серед них Microsoft, Amazon, Yahoo та eBay, а також багато інших. Ви можете визначити тему, яка вам найбільше підходить, і запустити блог на її основі. Це може призвести до деяких консультаційних робіт незабаром.

19. Це може допомогти вам знайти позаштатну роботу

Сьогодні багато людей заробляють гроші з будь-якого місця світу за допомогою позаштатної роботи. Блог – це відмінний спосіб проявити свої навички, і він може допомогти вам знайти нових клієнтів. Ви можете платити за те, що робите щось, що найбільше подобається вашому серцю!

20. Допомагає просувати мистецтво чи інші захоплення

Чому б не вести блог, якщо він виявляє ваші найкращі захоплення? Ви можете полюбити футбол, виготовлення бісеру, малювання, мистецтво та дизайн, а також співати. Про свою пристрасть поговоріть у своєму блозі, і це змусить Інтернет-читачів ставитись до вас у більш глибокому розумінні!

Висновок

Якщо ви дізналися кілька порад, то поділіться цією статтею з тими, хто поділяє ваші проблеми. Чи є інші поради, які ми залишили? Будь ласка, залишайте свої пропозиції та коментарі, і ми з вами повернемось!

Чому-Ви повинні почати свій блог

Не соромтеся використовувати цю інфографіку на своєму веб-сайті

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map