100+ типів цифрового контенту, який ви можете зробити

Learn-Blogging_100 + типи цифрового вмісту


Дуже багато людей хотіли б створити блог, але не можуть вирішити, який тип вмісту вони можуть розміщувати. Дехто хотів би мати змішаний вміст, але не може вирішити, що вибрати. Щодня ми можемо бачити різні типи контенту, і всі вони мають свою відповідну аудиторію. Звичайно, не можна ставитись до кожного типу вмісту. Також майже кожен день виходять нові типи контенту. Тож як ви вирішите, який тип контенту вам найбільше підходить? Що ж, ми створили для вас список із понад 100 типів вмісту. В кінці цієї статті ви зможете визначити, який тип вмісту знаходиться вниз по вашій алеї.

По-перше, вам потрібно знати, що ми розділили цифровий контент на три широкі групи:

 • Текстовий зміст
 • Мультимедійний контент
 • Інший

Текстовий контент – це той тип контенту, який не потребує аудіо- чи відеоматеріалу. Все, що вам потрібно, – це ваша любов до слів і знання, щоб ці слова формувати переконливо. Є багато вмісту, який ви можете створити, використовуючи лише текст, і аудиторія також величезна.

Мультимедійний контент включає суміш різних матеріалів, і це значно більша група, ніж перша. До цієї групи належать відео, аудіо, зображення або комбінація всього вмісту.

Тож давайте подивимось, які типи вмісту можна створити для свого блогу та що може запропонувати кожен тип вмісту.

Contents

Текстовий зміст

 • 1. Повідомлення в блозі
 • 3. Як-то
 • 5. Списки
 • 2. Статті
 • 4. Посібники
 • 6. Питання та відповіді

дивитись більше

Мультимедійний контент

 • 45. Інфографіка
 • 47. електронні книги
 • 49. Аудіо повідомлення
 • 46. Шпаргалки
 • 48. Скріншоти
 • 50. Аудіокниги

дивитись більше

Інший

 • 86. Плагіни
 • 88. Безкоштовні інструменти
 • 90. QR-коди
 • 87. Шаблони
 • 89. Розширення браузера
 • 91. Безкоштовні ресурси

дивитись більше

Текстовий зміст

1. Повідомлення в блозі

Повідомлення в блозі – це тип текстового контенту, який дозволяє створювати безперервний та послідовний контент. Повідомлення в блозі дозволяють висловити свою творчість та думку з будь-якої заданої теми. Завжди корисно скласти графік публікацій і зробити їх послідовними.

2. Статті

Інший тип текстового контенту, який дозволяє публікувати новини компанії, оголошення чи будь-який інший контент. Це як би мати свій журнал.

Рекомендоване читання: Найбільші відмінності між статтями та блогіми

3. Як це зробити

У більшості випадків це текстовий контент, який дає вказівки своїм читачам. Ви можете допомогти людям навчитися робити різні речі, створювати речі або використовувати якесь програмне забезпечення. Не рідкість також створювати відео- чи аудіоконтент “Як зробити”.

4. Посібники

Якщо ви вважаєте себе Гуру певною темою, то створення путівників було б чудовим способом навчити інших. Діліться своїми знаннями та проводите людей через усілякі різні питання.

путівники

5. Списки

Подумайте про будь-яку тему, і ви зможете створити список. Ви можете перелічити найкращі фільми, книги, всі види продуктів та послуг. Цей тип вмісту має широку аудиторію, і якщо вам подобається створювати списки, просто перейдіть на нього.

6. Питання та відповіді

Питання та відповіді – це завжди улюблений контент. У багатьох людей в Інтернеті виникають питання майже про все. Створення такого типу контенту пропонує чудову можливість для вражаючої кількості відвідувань. Він може бути текстовим або мультимедійним, залежно від ваших уподобань.

q & a

7. Тематичні дослідження

Тематичні дослідження розповідають історії ваших клієнтів і про те, як ви допомогли їм вирішити свої проблеми. Це відмінний спосіб вплинути на ваші перспективи та перетворити їх на клієнтів.

Рекомендоване читання: Як написати тематичне дослідження

8. Відгуки

Це те саме, що і тематичні дослідження, але з поворотом. Відгуки показують, що ваші клієнти розповідають (своїми словами) про ваші товари чи послуги. Це прекрасний спосіб розширити свій ринок, тому що у вас будуть справжні клієнти, які діляться своїм досвідом.

відгуки

9. Інтерв’ю

Інтерв’ю – це корисний контент, який може бути текстовим та мультимедійним. Ви можете мати експертів у будь-якій галузі та поговорити на різні суміжні теми. Ви можете поговорити про деякі поточні проблеми або звернутися до деяких минулих подій. Все залежить від вас і вашої творчості.

інтерв'ю

10. Відгуки про товар

Цей також може бути текстовим та мультимедійним контентом. Знайдіть захоплюючий продукт і дайте всім знати все, що можна знати про нього. Огляди товарів користуються великою популярністю, оскільки допомагають аудиторії вирішити питання про придбання спеціального товару.

11. Огляди книг

Якщо ви любите читати книги, і хочете поділитися своєю думкою з Інтернетом, це ваш тип контенту. Огляди книг цікаво робити і мають чудову аудиторію, з якою можна взаємодіяти. Він є прекрасним прикладом того, як це зробити правильно.

12. Контрольні списки

Контрольний список – це тип вмісту, який дозволяє читачам слідувати покроковому керівництву через неминучий процес. Ви ділитесь зі своїми читачами усіма кроками, які вони повинні зробити для досягнення чогось.

Рекомендоване читання: Контрольний список для блогерів, які хочуть створити прибутковий блог

13. Дослідження

Якщо ви любите досліджувати гарячі теми та ділитися своїми висновками та висновками, тоді створіть дослідницький блог. Ви можете дослідити будь-яку тему, яка вам цікава, або мати доступ до неї. Цей вміст має широку аудиторію, і ви можете зробити собі ім’я таким чином.

14. Білі папери

Ви можете створити документи, якщо хочете надати читачам технічну інформацію. Для завантаження ви можете поділитися здебільшого вмістом у форматі PDF. Білі книги можуть також представити приклади, які пропонують проблеми та рішення цих проблем.

Рекомендоване читання: Білі статті проти публікацій блогу

15. Новини галузі

Знайдіть галузь, яка вам подобається, або ви думаєте, що вона має широку аудиторію. Шукайте новини та повідомляйте свою аудиторію. Будьте обережні, щоб не копіювати / вставляти історію, а скоріше надайте свій погляд на історію.

новини галузі

16. Новини компанії

Ще один чудовий контент для всіх власників бізнесу. Ви можете писати новини про свій бізнес та ділитися з клієнтами та інвесторами.

17. Пост гостей

Повідомлення гостей – це вміст, який дозволяє відвідувачам розміщувати свій вміст у вашому блозі. Ви можете вибрати вміст, який вам подобається, перш ніж публікувати його, щоб уникнути будь-яких проблем. Останні статистичні дані показують, що 59,8% блогерів відвідують повідомлення принаймні зрідка.

18. Особисті історії

Якщо у вас є багато життєвих історій, щоб розповісти, це прекрасний спосіб поділитися ними зі світом. Ви також можете мати запрошених письменників, щоб ділитися своїми особистими історіями з людьми. Ось хороший приклад ділитися особистими історіями та дозволяти іншим ділитися власними історіями.

19. Історії успіху

Нехай усі знають, як ви потрапили на вершину. Поділіться своєю тактикою з іншими, щоб вони могли досягти поставлених цілей. Цей вміст може бути текстовим та мультимедійним, залежно від того, як ви хочете його представити. В Інтернеті є багато людей, які шукають історії успіху.

20. Особисті біоси

Біо – це чудовий зміст для створення. Це може бути текстовий або мультимедійний контент, і він завжди буде актуальним. Ви можете використовувати різні ресурси в Інтернеті, щоб допомогти вам дослідити та створити цей переконливий контент.

21. Коментарі

Коментар – найкращий спосіб отримати зворотній зв’язок від ваших читачів. Незалежно від того, про що йдеться у вашому блозі, коментарі будуть корисними. Це також хороший спосіб генерувати нові ідеї на майбутнє.

22. FAQ

Розділ із запитаннями, що часто задаються, є найкращим способом зменшити кількість контактів, які ви отримуєте щодо свого товару чи послуги. Ця інформація може надати вашим відвідувачам деякі поширені запитання, які люди вже вам задавали.

23. Глосарій

Глосарій – це текстовий контент, який приваблює величезну аудиторію. Він включає перелік фраз та абревіатур, що стосуються унікальної тематики, з їх визначеннями.

словник

24. Вікі

Створіть вміст Wiki на тему, пов’язану з вами. Дозвольте відвідувачам додавати вміст, і у вас буде безліч відвідувачів точно. Крім того, це зробить ваш блог спільним у багатьох місцях і використовуватиметься як довідник в Інтернет-суперечках. Це Сторінка вікі Star Wars – прекрасний приклад того, як повинна виглядати вікі-сторінка.

25. Versus статті

Цей приклад змісту, на відміну від «Порівняння», має на меті довести, чому певний продукт чи послуга кращі за своїх опонентів. Це також може бути текстовий або мультимедійний контент. Це винятковий спосіб просувати товар, який ви можете запропонувати.

26. Порівняння

Порівняння – це тип контенту, де ви порівнюєте два чи більше продуктів, щоб визначити, що краще. Ви можете створити подібний вміст у текстовій або мультимедійній формі. Погляньте на наше порівняння десяти найкращих блог-платформ.

27. Прогнози

Якщо ви думаєте, що ви можете передбачити окремі події на основі певної інформації або досвіду, тоді вам слід вести блог про це. Люди могли завітати у ваш блог та прочитати ваші прогнози щодо президентських виборів чи чемпіонату світу з футболу. Звичайно, підготуйся до безлічі бурхливих коментарів, адже не всі погодиться з тобою.

28. Надихаючі повідомлення

Якщо у вас є талант і можете надихнути людей своїми словами, тоді ви можете розміщувати свої натхненні повідомлення. Ці повідомлення можуть створити багато спільних публікацій, і є велика ймовірність, що частина ваших публікацій стане вірусною.

надихаючі повідомлення

29. Як уникнути невдачі

Навпаки історій успіху, це вміст, який допомагає людям зрозуміти, як вони могли зазнати невдач у своїх починаннях. Неважливо, чи ви вирішили створити текстовий чи мультимедійний контент, він може працювати в будь-якому випадку.

30. Цікаві факти

Люди люблять читати цікаві факти про все, що є. Чим гарячіша тема, тим більше людей буде цікаво. Факти можуть бути текстовим або мультимедійним контентом, хоча було б найкраще, якщо ви просто збережете його в текстовому вигляді. Звичайно, обов’язково підкріпіть свої факти відповідними джерелами.

31. Кумедні історії

Якщо ви хочете розважити свою аудиторію, тоді ви можете розміщувати смішні історії у своєму блозі. Люди люблять витрачати час на пошуки кумедних історій та іншого подібного змісту. Світ кумедних історій, а чому б не розмістити їх у своєму блозі.

32. Цитати

Цитата може бути текстовим вмістом, який ви можете розмістити у своєму блозі. Цитуйте відомих людей і діліться своїми думками зі своєю аудиторією. Цей тип контенту привертає широку аудиторію та обіцяє велику кількість акцій соціальних медіа. Якщо ви є власником бізнесу, ви можете розмістити цитату від впливу або гуру галузі.

33. Літературні твори

Якщо у вас є талант до розповідей і ви творчі, ви можете використовувати свій блог для публікації оригінального вмісту. Це можуть бути новели, вірші чи будь-який інший літературний зміст.

34. Мікроблоки

Якщо ви хочете опублікувати короткий, але цінний текстовий контент, щоб коментувати певну подію або поділитися своїми загальними думками, це приємний спосіб. Люди часто скаржаться, що Twitter не пропонує достатню кількість персонажів, тому побийте Твіттер у власній грі.

Рекомендоване читання: Визначення мікроблогінгу з прикладами

35. Краща практика

Непогано поділитися своїм досвідом найкращих практик із аудиторією. Люди люблять полегшувати свою роботу, і якщо ви можете допомогти їм у цьому – чому б і ні?

36. Метафори

Якщо ви хочете написати про щось, про що всі пишуть, це не погано робити це по-іншому. Підійдіть до теми з іншого ракурсу і розкажіть ту саму історію з зовсім іншого погляду.

37. Заплановані заходи

Ви можете розміщувати графік на заходах, які плануєте організувати або відвідувати. Дозвольте своїй аудиторії знати, де вони могли б стежити за вами. Крім того, це стане корисним нагадуванням для ваших відвідувачів, якщо вони хочуть познайомитися з вами.

заплановані заходи

38. “Чому” зміст

Поясніть своїй аудиторії, як щось сталося або чому деякі речі певним чином. Ви можете це зробити, використовуючи ґрунтовні факти або бути суперечливими – що завжди веселіше.

39. Лист витрат

Якщо ви є власником бізнес-сайту та продаєте деякі продукти, добре б скласти аркуш витрат. Аркуш витрат відображає ціни вашої продукції для ваших клієнтів.

40. Оголошення про товар

Якщо вам доведеться незабаром випустити новий продукт, було б розумним кроком оголосити його. Ви можете підготувати свою аудиторію до цього і запропонувати їм чекати, щоб розвинути суспільний інтерес.

оголошення про товар

41. Бюлетені

Цей матеріал служить для інформування людей про нові товари та послуги. Цей вміст корисний, якщо ви володієте бізнесом. Ти можеш створювати бюлетені щоб повідомити своїх клієнтів про ваші останні оновлення.

бюлетені

42. Популяризований пост

Ви можете підштовхнути певний товар, наприклад, безкоштовні або подарункові пропозиції від конкретної марки, що стосуються вашої ніші. Промо – це звичайна практика, і блогери це роблять постійно.

43. Рецепти

Якщо ви добре готуєтесь і хотіли б поділитися своєю майстерністю з рештою світу, це правильний зміст для вас. Ви можете зробити цей текстовий або мультимедійний контент, залежно від ваших особистих переваг.

44. Відмова від відповідальності

Відмова від відповідальності, як правило, є однією сторінкою текстового вмісту, яка пояснює проблеми з авторським правом. Ви також можете скористатись відмовою від відповідальності, щоб пояснити свої наміри та мету свого блогу чи публікації.

Рекомендоване читання: Зразок шаблону відмови від відповідальності

Мультимедійний контент

45. Інфографіка

Цей вміст стосується візуалізації. Він наочно показує факти, статистику та іншу відповідну інформацію. Інфографіка є тенденцією до зростання, і є світле майбутнє для всіх, хто створює подібний контент.

46. ​​шпаргалки

Шпаргалка – це тип контенту, який привертає величезну кількість відвідувачів. Люди люблять вирізати кути і робити речі найпростішим способом. Ви можете використовувати та створювати шпаргалки, залежно від ваших потреб та уподобань.

47. Електронні книги

Ви, напевно, можете здогадатися, що електронні книги – це практично електронні книги. Ви можете створювати їх і ділитися на різних веб-сайтах або зберігати їх у своєму блозі у форматі PDF для кожного, хто бажає завантажити. Основна відмінність електронної книги від простої публікації в блозі полягає в тому, що електронні книги набагато більші та детальні.

48. Скріншоти

Якщо ви хочете довести свою думку, і ви не хочете витрачати занадто багато часу на пояснення себе, це спосіб зробити це. Просто робіть скріншоти вже створеного контенту і уточнюйте свою думку.

49. Аудіо повідомлення

Цей тип мультимедійного контенту дозволяє надсилати повідомлення слухачам своїм голосом. Ви можете скористатись програмним забезпеченням для запису, а потім просто опублікувати аудіофайл, щоб усі його слухали.

50. Аудіокниги

Те саме, що електронні книги, але використовує звуковий носій. Якщо у вас є електронна книга, ви можете записати себе, читаючи розділ за розділом, і поділитися ним у своєму блозі. Якщо вам не подобається те, як звучить ваш голос, ви завжди можете найняти когось, щоб зробити це за вас. Ось як можна розповісти власну електронну книгу:

51. Фотографія

Якщо ви любите робити фотографії, то розміщення вмісту фотографії – це винятковий спосіб виразити себе та свою роботу. Ви можете створити фотографії, які люди можуть завантажити за певну плату. Або ви можете дозволити їм користуватися ними безкоштовно. Все залежить від вас.

52. Подкасти

Підкаст – це аудіо-вміст, який ви можете створити для обміну думками щодо різних тем. Люди можуть підписатися на ваш подкаст, якщо ви вирішили публікувати файли послідовно. Ви записуєте аудіофайли та розміщуєте їх у своєму блозі, щоб люди завантажували чи слухали.

подкасти

Рекомендоване читання: Як запустити подкаст

53. Влог

Vlog – це відеоконтент, який ви можете розміщувати у своєму блозі, а люди приходять і слідкують за вами. Ви можете створювати Vlog для подорожей та ділитися історіями зі своїх подорожей. Наразі це гарячий вміст, і він все більше збільшується. Ось – цікавий приклад Vlog.

54. Відео в прямому ефірі

Використовуйте свій блог для створення живого відеоконтенту. Відвідувачі можуть насолоджуватися трансляцією та коментувати вашу діяльність. Цей тип контенту досить популярний серед молодого населення.

55. Мікро відео

Короткі відеоролики, які можуть просувати продукт чи ідею. Це хороший спосіб викласти своє коротке повідомлення аудиторії. Вони можуть тривати кілька секунд і все ще передають потужне повідомлення. Ось цікавий список коротких відеозаписів від Lowes.

56. Презентації

Створіть презентацію свого товару чи послуги та вставте його на свою сторінку. Презентація – це всебічний спосіб поділитися ідеєю чи проектом зі своєю аудиторією.

57. Вебінари

Якщо ви маєте високу кваліфікацію у вашому районі, ви можете розпочати вебінари, а люди ввійдуть у систему та почують, що ви маєте сказати. Це прекрасний спосіб створити справжнє ім’я для себе та поділитися своїми знаннями із зацікавленими.

Рекомендоване читання: 15 порад щодо збільшення кількості реєстрацій на вебінарах

58. Опитування

Басейни – це мультимедійний контент, який можна створити для отримання громадської думки з будь-якої теми. Їх легко створити, є багато плагінів, які можна використовувати для проведення опитувань. Ось – прекрасний приклад опитування, створеного Деніз Вакеман.

59. Події в Інтернеті

Ваш блог може бути місцем, де люди могли дивитись події в Інтернеті, які ви відвідували, чи читати про них. Це хороший спосіб поділитися своїм досвідом від подій, пов’язаних із вашою нішею.

60. Курси

Курс – це тип навчального контенту, який збирає людей, зацікавлених у вивченні нового. Ви також можете допомогти людям отримати певні навички, які ви б їм передали. Ось чудовий приклад цього курс блогів запропонований Джеффом Гойнсом.

61. Опитування

Якщо ви хочете збирати дані чи різні думки, ви можете створити всілякі дослідження, які ваші відвідувачі могли б заповнити для вас. Ви також можете надіслати їх електронною поштою та отримати ще більше відвідувачів.

опитування

62. Раундап

Щоб створити цей вміст, все, що вам потрібно зробити, – це зібрати вміст, пов’язаний з вашою галуззю, яка вас цікавить. Потім ви перераховуєте все для своїх відвідувачів, щоб їм не довелося витрачати час на дослідження. Найрозумнішим кроком було б вибрати найпопулярніший вміст в Інтернеті. Ви можете публікувати ці повідомлення щотижня, щотижня або щомісяця. Ось хороший приклад того, як це зробити робити експертні рейтинги.

63. SlideShares

SlideShare – це мультимедійний контент, який дозволяє створювати слайд-шоу та розміщувати їх у своєму блозі. Таким чином ви можете представити свою роботу, ідеї чи веселі фотографії зі своєю аудиторією.

Рекомендоване читання: Посібник A-to-Z до SlideShare

64. Візуалізація даних

Цей вміст дозволяє візуально показувати всі ваші дані за допомогою всіляких діаграм та графіків. Це також зростаюча тенденція, і вона може знайти своє призначення майже в будь-якій галузі.

Рекомендоване читання: Візуалізація даних

65. Збір даних

Ви можете опублікувати цікаві дані або результати досліджень, які людям було б цікаво побачити. Ця інформація є прекрасним способом залучення конкретної аудиторії у ваш блог.

66. Діаграми

Це візуальний контент, який використовує мультимедіа для показу стосунків між певними подіями чи людьми. Це прекрасний спосіб спростити складні дані, оскільки ваша аудиторія має візуальний контекст. Ось хороший приклад маркетингових діаграм, що пояснюють контент-маркетинг.

67. Ілюстрації

Ви можете створити малюнки, щоб зробити точку або розповісти коротку історію. Ілюстрації – це графічний контент, який ви можете налаштувати та розмістити у своєму блозі. Ви також можете комбінувати ілюстрації та текстовий вміст, щоб зображення посилило ваш текст.

68. GIF

Gif Animated – мультимедійний контент, який показує коротку дію, що повторюється знову і знову. В основному використовується для розваги та показує розважальний контент. Це відмінний спосіб отримати масу лайків та діл у соціальних мережах. Ви можете користуватися Інтернетом gif maker легко збивати GIF-файли, використовуючи відео чи фотографії YouTube як джерело.

GIF

69. Демонстрації

Демонстрація в значній мірі сама собою пояснює. Ви можете створити мультимедійний контент і показати, як працює ваш продукт. Якщо ви не пропонуєте жодного товару, ви можете показати, як працюють інші продукти. Молодим поколінням властиво показувати ігри у відеоігри.

70. Прозорість

Скажімо, ви є власником бізнесу. Можливо, ви хочете поділитися своєю фінансовою інформацією зі своїми клієнтами. Можливо, ви хочете показати своє зростання та інвестиції чи плани. Ось в чому полягає прозорість. Це також може бути текстовий або мультимедійний контент; все залежить від того, як ви хочете представити свої дані. Microsoft – одна з найбільш прозорих великих корпорацій. Ось як вони це роблять.

прозорість

71. Плакати

Цей тип контенту передує цифровій ері. Він показує інформацію, але не покладається на текст стільки, скільки на візуальний аспект. Ти можеш створювати плакати якщо ви хочете вказати на проблему якомога менше слів.

72. Меми

Мем – це графічний контент, який використовується для комедії та розваг. Меми – це фотографії чи скріншоти із жартівливим повідомленням, написаним у верхній чи нижній частині. Людям подобається бачити меми, і вони є одними з найпоширеніших контентів в Інтернеті.

Рекомендоване читання: Що таке блог Meme?

73. Комікси та мультфільми

Якщо ви творчі і хочете змусити людей сміятися, то це ідеальний зміст для вашого блогу. Не можна багато пояснювати, ми всі знаємо, що таке комікси та мультфільми. Візьміть ручку або мишку, починайте малювати і створюйте цікаві та кумедні історії.

74. Змагання

Ви можете створювати всілякі конкурси, на які можуть брати участь люди. Щоб гарантувати справедливість, ви можете дозволити відвідувачам голосувати за свого фаворита.

Рекомендоване читання: Як провести конкурс щоденників, щоб знайти нових читачів і зробити свій блог липким

75. Інтернет-журнал

Журнал – це мультимедійний контент, який можна створити та мати велику аудиторію, яка стала б регулярною. Це залежить від ваших особистих уподобань, що буде містити журнал. Є стиль життя, технології, будівництво, розвиток дому та багато інших тем, якими можна скористатися.

Інтернет-журнали

76. Вікторини

Вікторина – це цікавий зміст, який можна створити, і він може залучити величезну аудиторію. Існує маса плагінів, які можна використовувати для створення цікавих і цікавих вікторин.

77. Музичні відеоролики

Якщо ви шанувальник музики і хочете ділитися музикою, яка вам подобається, з іншими людьми, то ви можете вставляти у свій блог усілякі музичні відео. Музика може залучити чимало аудиторій і вивести ваш блог на новий рівень.

78. PSA

Оголошення громадських служб можуть представляти собою текстовий або відеоконтент, який може мати вплив на широку громадськість. Ви можете використовувати PSA для вирішення будь-яких актуальних питань або для ознайомлення громадськості з різними темами. Творці контенту PSA віддають перевагу відеоконтенту, оскільки вони можуть простіше передати свої емоції громадськості.

PSA

79. Карти

Карта – це мультимедійний контент, який ви можете розміщувати у своєму блозі та ділитися з відвідувачами. Ви можете вказати на цікаві місця чи історичні події, які сталися в точному місці чи місцевості.

80. Форуми

Цей тип вмісту є прекрасним способом залучити багато відвідувачів на вашу сторінку. Люди можуть обговорити широку кількість тем та отримати відповіді. Це чудовий спосіб ділитися своїми знаннями та досвідом.

Рекомендоване читання: 10 способів зробити свою інтернет-спільноту чи форум більш активними

81. Сторінка фанатів

Якщо ви любитель якоїсь поп-зірки чи кінозірки, то це хороший спосіб поділитися своєю відданістю з іншими. Ви можете розміщувати свої шанувальники фотографії, історії, відео та інші пов’язані речі. Цей тип контенту зазвичай приваблює молодшу аудиторію.

82. ЗМІ згадують

Якщо ваш бізнес коли-небудь помічали засоби масової інформації, це не погана ідея створити сторінку та поділитися нею з клієнтами та відвідувачами. Нехай усі знають, що ЗМІ думають про вас та ваш бізнес.

ЗМІ згадують

83. Подарунки

Люди люблять безкоштовні речі. Якщо ви хочете залучити до свого блогу більше аудиторії, то це непересічний спосіб досягти цієї мети.

84. Сторінки ознак

Цей вміст стосується специфічних особливостей одного продукту. Це прекрасний спосіб просувати продукт, який ви любите або продаєте. Ось кілька цікавих прикладів чудово оформлені сторінки товарів.

85. Щоденні шоу

Цей тип мультимедійного контенту дозволяє регулярно звертатися до своєї аудиторії. Ви можете поговорити з будь-якої заданої теми та черпати натхнення у своєї аудиторії. Askgaryvee Show приємний приклад для вас.

Інший

86. Плагіни

Цей тип вмісту – хороший спосіб заповнити пусті плями у своєму блозі. Ви можете спробувати знайти всілякі плагіни, якими можуть користуватися ваші відвідувачі.

87. Шаблони

Цей вміст дозволяє пояснити аудиторії, як щось робити. Наприклад, ви можете створювати шаблони для різних форм і аркушів. Просто переконайтеся, що ви зрозуміли всі свої факти. Ви також можете дозволити своїм відвідувачам безкоштовно завантажити шаблони та заробити трохи грошей на дорозі.

Рекомендоване читання: Тут, щоб допомогти: Створення власної теми або шаблону для форм вашої команди

88. Безкоштовні інструменти

Ви можете запропонувати своїй аудиторії різні безкоштовні інструменти для будь-яких цілей. Ви також можете створити різні розділи свого блогу, кожен з яких містить пристрої відповідно до цього розділу. Ви можете вирішити, чи збираєтесь ви лише поділитися історією цих інструментів або розмістити посилання для завантаження. Погляньте на наш Список інструментів для блогерів, веб-майстрів та стартапів.

безкоштовні інструменти

89. Розширення браузера

Цей вміст дозволяє просувати та розширювати ваш бізнес із вмістом інтегрований у Chrome або якийсь інший веб-переглядач.

90. QR-коди

Якщо у вас є товар або послуга, яку можна запропонувати своїм відвідувачам, то QR-коди можуть бути корисним вмістом. Люди можуть сканувати QR-код і замовити товар або підписатися на послугу.

Рекомендоване читання: Як зробити QR-код

91. Безкоштовні ресурси

Просто збирайте стільки безкоштовних речей, які відвідувачі зможуть завантажити. Якщо ви хочете, ви можете поділитися зовнішніми посиланнями на ці ресурси. Також ви можете створити різні розділи, щоб люди могли легко знайти те, що їм потрібно. Погляньте на наш розділ Корисних ресурсів для ведення блогів, створених для того, щоб допомогти новачкам в Інтернеті встановити свою ідентичність у мережі.

92. Чати

Ви можете створювати живий чат у своєму блозі та залучати користувачів таким чином. Відвідувачі могли поговорити та розважитися, поділитися інформацією та досвідом. Ви можете переглядати чат і побачити, чи є проблеми, які виправили проблеми.

Рекомендоване читання: Додайте живий чат на свій сайт або блог за 3 простих кроки

93. Мобільні програми

Це стара новина, що все більше людей користуються мобільними пристроями над настільними комп’ютерами. Ви можете використовувати це, щоб зібрати всіх людей у ​​своєму блозі. Діліться мобільними додатками або розробляйте свої власні та розміщуйте їх у своєму блозі, щоб кожен міг їх завантажити.

94. Відліки

Відліки – цікавий та кумедний зміст. Ви можете розмістити цей вміст у своєму блозі, щоб показати зворотний відлік до Нового року чи початок важливої ​​події. Є блоги, присвячені лише відліку часу, поки не відбудуться конкретні події.

95. Кнопки соціальної мережі

Якщо ви хочете, щоб ваш блог бачив якомога більше людей, тоді вам потрібно розмістити соціальні кнопки у своєму блозі. Люди можуть ділитися вашими публікаціями одним натисканням кнопки. Таким чином вас побачать у Facebook, Instagram, Google+, Pinterest, LinkedIn тощо.

96. Калькулятори

Калькулятори – корисний вміст, який може допомогти відвідувачам зрозуміти багато речей. Ви можете допомогти їм підрахувати, скільки грошей вони витратять на конкретний проект чи поїздку. Все залежить від вашої творчості та потреб ринку.

калькулятори

97. Перетворювачі

Цей тип вмісту дозволяє вашим відвідувачам конвертувати валюту чи різні одиниці (метри, фунти, дюйм, унція тощо). Не всі люди в світі використовують однакову систему одиниць, і тому перетворювачі можуть бути корисними.

Рекомендоване читання: Як розробити додаток конвертора валют?

98. Вміст, створений користувачем

Відкрийте свій блог для відвідувачів і дозвольте їм розміщувати будь-який вміст з вашого дозволу. Цей вид контенту є прекрасним способом формування масової аудиторії. Ви можете адмініструвати все, що відвідувачі публікують та видалити небажаний вміст.

99. Співпраця

Іноді ви можете створити контент, працюючи разом з іншими блогерами. Таким чином, блогери просувати один одного і допомагати один одному.

100. Електронна пошта

Тип маркетингового контенту, який дозволяє ділитися новинами та проектами зі своїми клієнтами. Створіть список одержувачів та повідомте їх щоразу, коли у вас є щось виняткове.

101. Цільові сторінки

Дивовижний спосіб розширити список електронної пошти. Цільові сторінки зазвичай пропонують відвідувачеві щось в обмін на його електронну адресу.

102. Промо-сайти

Цей досить зрозумілий. Промо-сайти – це сторінки, які рекламують унікальний продукт чи послугу. Це може бути ваш продукт, або хтось може заплатити вам за просування їх товару чи послуги.

103. Звіти про доходи

Деякі власники бізнесу хочуть ділитися звітами про прибутки. Це приємний спосіб бути прозорими та показати своїм клієнтам, як розвивається ваш бізнес.

звіти про доходи

104. Найкращі нагороди

Блогери люблять змагатися. Події, які пропонують нагороди за найкращий цифровий контент – ще один цікавий спосіб просування вашої сторінки та отримання нової аудиторії. Ось приклад такого змісту.

105. Інтернет-ігри

Якщо ви вмієте розробляти прості ігри для браузерів, які б залучали людей до вашого блогу, це ви можете зробити. Є також онлайн-ігри, які ви можете просто влаштувати у своєму блозі та охопити також аудиторію.

106. Офлайн-журнали

Якщо ви шануєте друковані засоби масової інформації, ви можете сканувати деякі друковані журнали та розміщувати їх для своєї аудиторії. Це приємний спосіб зберігати архів, який люди використовуватимуть у разі потреби.

107. Шваг

Подякуйте своїм клієнтам та прихильникам. Надсилайте їм веселі та корисні подарунки логотип вашого бізнесу. Це прекрасний спосіб проявити свою вдячність та просувати свій бренд.

108. Оголошення

Якщо у вас є блог, ви можете розміщувати рекламу на деяких публікаціях, щоб рекламувати відповідний бренд. Це законний і простий спосіб заробити собі зайві гроші.

Висновок

Вміст не обмежується письмовим матеріалом, але легко пропускається. Найчастіше найкраще використовувати численні форми контенту і давати аудиторії більше одного способу отримання знань. Чудовий контент знає, чого хоче аудиторія і це доставляє. Зробіть це, і ви не можете провалитись.


Ця запис була розміщена в Blogging. Закладка постійної посилання.

Додаткове читання

 • Що таке контент-маркетинг і як це може допомогти вашому блогу?
 • Як створити власні типи публікацій у WordPress
 • Як продавати цифрові та фізичні продукти в Інтернеті
 • Що таке блог-маркетинг?
 • Корисна Інтернет-статистика та факти 2020
Почати книгу блогу

СТАРИТИ ВЛАСНИЙ БЛОГ

Цей посібник – це вступ до оволодіння мистецтвом ведення блогів. Це забезпечує легко виконувати кроки, щоб створити, підтримувати та розвивати свій блог.

Прочитайте посібник

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map