نحوه جابجایی وبلاگ خود از WordPress.com به WordPress.org

بنیانگذاران


اولین نسخه وردپرس راه اندازی شد 27 مه 2003, آن را حتی یک سیستم عامل وب قدیمی تر از فیس بوک ، یوتیوب و توییتر می کند. توسط بنیانگذاران آن منتشر شد مت مولنویگ و مایک کوچک پس از آن

با گذشت چند سال از هم اکنون ، همه ما این واقعیت را مجذوب خود کرده بودیم که بیش از 25٪ درصد کل وب سایت های اینترنتی از طریق وردپرس پشتیبانی می شدند. این واقعیت ساده چشمگیر به نظر می رسید ، اما امروز تعداد آنها افزایش یافته است و برخی از آمارها می گویند که می تواند وجود آنها را برای وردپرس محبوب ما تشکر کند.

بنابراین جای تعجب ندارد که حتی شما سایت خود را در وردپرس راه اندازی کرده باشید. اما آنچه ممکن است قبلاً متوجه نشده باشید اینست که در واقع دو نوع CMS محبوب وجود دارد و تفاوتهای کاملاً قابل توجهی بین این دو وجود دارد که ممکن است تنها چند هفته یا چند ماه پس از اولین ورود به آن تجربه کنید..

WordPress.com یک نسخه تجاری است که گزینه خوبی برای شروع آن است. اما هنگامی که اولین مراحل پشت سر شماست و وقتی متوجه تمام اشکالاتی از گزینه .com هستید ، شروع به پرت کردن سر خود در مقابل دیوار خواهید کرد زیرا شما سفر وبلاگ نویسی خود را “راه درست” شروع نکرده اید. هنوز نگران نباشید؛ انتقال وبلاگ شما از WordPress.com به نسخه خود میزبان (همچنین با عنوان WordPress.org نیز شناخته می شود) مشکل بزرگی نیست.

سهم بازار

وردپرس بازار CMS را با آن حاکم است بیش از 60٪ سهم بازار

Contents

چرا حرکت وبلاگ خود از WordPress.com ایده خوبی است?

نوار bluehost

یکی قدیمی ترین میزبان وب Bluehost در سال 1996 شروع به کار کرد ، وقتی میزبان وردپرس به بزرگترین نام تجاری تبدیل شد

در حالی که WordPress.com ابزاری عالی برای مبتدیان است ، دیر یا زود می خواهید آنرا پیشی بگیرید. این سیستم عامل به شما اجازه نمی دهد کنترل کاملی بر سایت خود داشته باشید و این مسئله معمولاً برای بسیاری از وبلاگ نویسان به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود.

WordPress.com دارای محدودیت هایی است. این دیوار بین شما و وبلاگ شما قرار می گیرد – به شما امکان نمی دهد خلاقیتی را که می توانید با یک نسخه خود میزبان به دست آورید نشان دهید. به شما امکان نمی دهد همه مضامین و افزونه ها را داشته باشید (مگر اینکه برای فعال کردن این گزینه هزینه پرداخت کنید) ، و کسب هرگونه پول از وبلاگ میزبان در WordPress.com بسیار سخت خواهد بود. آنها شرایط استفاده از خدمات به وضوح نشان می دهد, “Automattic حق دارد تبلیغات را در وبلاگ خود نمایش دهد ، مگر اینکه شما یک ارتقاء بدون آگهی یا یک حساب سرویس VIP خریداری کرده باشید.”

محیط را آماده کنید

یکی از کارهای بسیار خوبی که WordPress.com برای شما انجام داده ، میزبانی است. لازم نیست نگران این باشید که سایت شما کجاست و چه کسی میزبان آن است زیرا همه چیز توسط تیم متخصصان WordPress.com اداره شده است.

اما اکنون که سفر خود را آغاز می کنید ، زمان آن رسیده است که بهترین میزبانی را که می توانید بدست آورید.

و به ما اعتماد کنید وقتی می گویم دریافت میزبان مناسب می تواند به معنای تفاوت بزرگی در تمام مدت کار شما در سایت باشد. بنابراین ، اگر تصمیم دارید از یک میزبان به میزبان دیگر حرکت کنید فقط به این دلیل که مجبور به عجله و صرفه جویی در یک یا دو نفری هستید ، بهترین میزبان مورد نظر خود را در حال حاضر بدست آورید و از مشکلاتی که ممکن است در آینده به راحتی داشته باشید ، خودداری کنید..

میزبانی و دامنه دریافت کنید

سرعت وب سایت

مطالعات نشان می دهد که یک ثانیه کاهش سرعت وب سایت می تواند نرخ تبدیل شما را 7٪ کاهش دهد. تأخیر 3 ثانیه می تواند 50٪ از ترافیک شما را برای شما هزینه کند. با Bluehost ، هرگز نگران کند بودن وب سایت خود حتی در صورت وجود ترافیک زیاد نیست

اگر در زمینه وردپرس و هاستینگ تحقیقاتی انجام داده اید ، ما مطمئن هستیم که از اطلاعات و تعداد انتخاب های زیاد غرق هستید. تعداد شرکت های میزبان کوچکتر مانند قارچ بعد از باران بهاری رشد می کند و پیدا کردن محلی که مناسب شما باشد ، سخت تر و سخت تر می شود..

ما می دانیم که انتخاب میزبان مناسب کار سختی نیست ، بنابراین برخی از آسانسورهای سنگین را انجام داده ایم و برخی از محبوب ترین سرویس هاستینگ وب را آزمایش کرده ایم. اگر وقت کافی برای بازرسی کامل از همه و افراد خارج از خانه ندارید ، ما Bluehost را که به عنوان معتبرترین شرکت میزبانی سایتهای وردپرس ثابت کرده است ، اکیداً توصیه می کنیم.

اگر تجربه تنظیم حساب میزبانی ندارید ، اجازه دهید ما به سرعت به شما نشان دهیم که چگونه این کار را انجام دهید:

ساعت

پشتیبانی متخصص Bluehost 24/7 همیشه در صورت نیاز به طریق تلفن ، ایمیل یا چت زنده به شما کمک می کند

1. بازدید از Bluehost – روی این پیوند کلیک کنید و دکمه “شروع کار” را پیدا کنید که شما را به مرحله بعدی سوق می دهد

bluehost

غنائم

Bluehost در میزبانی وب برای مشاغل کوچک رتبه 1 را کسب کرد

2. برنامه میزبانی را انتخاب کنید – Bluehost گزینه های مختلفی را برای شما انتخاب می کند. اگر این اولین بار است که شما یک حساب کاربری ثبت نام می کنید ، پیشنهاد می کنیم برای یکی از Basic خریداری کنید. برای رفتن سایت شما بیش از اندازه کافی خواهد بود ، و هنوز هم می توانید بعداً تمام ویژگی ها را بررسی کنید و در صورت لزوم برنامه را ارتقا دهید.

تغییر برنامه میزبانی

3. از نام دامنه مراقبت کنید – اگر از قبل دامنه دارید ، در اینجا قادر خواهید بود آن را انتقال داده و آن را به وبلاگ جدید اختصاص دهید. اگر اینطور نیست ، به سادگی دامنه مورد نظر را تایپ کنید ، و Bluehost به شما اطلاع می دهد که آیا در دسترس است. ممکن است دریافت نام دامنه کامل کار سختی باشد زیرا قبلاً تعداد زیادی از آنها گرفته شده است ، اما اجازه دهید Bluehost پیشنهاداتی ارائه دهد و فراموش نکنید که راهنمای ما در مورد انتخاب نام دامنه برای وبلاگ جدید خود را بخوانید.

نام دامنه

مرد

Bluehost یکی از معتبرترین شرکت های میزبانی است. هم اکنون میزبان بیش از 2 میلیون وب سایت است. حدس بزن چی شده؟ 850،000 از آنها وبلاگ هستند

4. برای Bluehost ثبت نام کنید – پس از انتقال یا انتخاب نام دامنه ، باید اطلاعات شخصی و صورتحساب خود را وارد کنید. قسمت مورد علاقه همه نیست ، اما شما در عرض چند دقیقه انجام خواهید شد.

ثبت نام برای bluehost

بازو

مرکز داده Bluehost دارای 90 پتابایت است

5. گزینه های اضافی را انتخاب کنید – در صورت لزوم ، برخی از گزینه های میزبانی اضافی را انتخاب کنید. ما پیشنهاد می کنیم از گزینه میزبانی 12 ماهه استفاده کنید زیرا این امر قیمت را پایین می آورد اما کاملاً به عهده شماست. همچنین می توانید همه موارد دیگر را برطرف کنید زیرا قادر خواهید بود هر زمان به حساب Bluehost خود برگردید و در صورت لزوم آنها را انتخاب کنید.

گزینه های اضافی

وردپرس را نصب کنید

در این مرحله ، ما باید فرض کنیم که شما حساب میزبانی خود را آماده کرده اید و همه چیز برای WordPress آماده است. اگر برای به پایان رساندن حساب خود به چند دقیقه دیگر نیاز دارید ، وقت خود را صرف کنید و همه چیز را به پایان برسانید. این راهنما منتظر شما خواهد بود.

اگر در مورد WordPress مطالعه کرده اید ، ممکن است به مقاله هایی پایان داده باشید که روش های کمی پیچیده برای نصب دستی وردپرس را به شما نشان می دهد. خوب, با استفاده از Bluehost ، نصب وردپرس به آسانی فشار دادن چند دکمه است:

 1. وارد سیستم خود شوید حساب cPanel Bluehost
 2. به بخش وب سایت بروید
 3. “نصب وردپرس” را انتخاب کنید
 4. بر روی دکمه Install کلیک کنید
 5. نام دامنه را برای نصب آن انتخاب کنید (در فیلد کنار آن ، می توانید یک زیر پوشه مانند “وبلاگ” را وارد کنید یا اگر می خواهید صفحه اصلی سایت وبلاگ باشد ، آن را خالی بگذارید)
 6. اگر می خواهید آدرس جدید ، نام کاربری و گذرواژه را برای نصب جدید وردپرس تغییر دهید ، روی “گزینه های پیشرفته” کلیک کنید
 7. توافقنامه های پروانه و خدمات را بخوانید و اگر با همه چیز موافق هستید ، جعبه ها را بررسی کنید (برای ادامه کار باید موافقت کنید)
 8. بر روی دکمه Install Now کلیک کنید

خوب ، چیز بیشتری در آن نیست. شما وردپرس را با موفقیت نصب کرده و محیط را آماده کرده اید. اکنون زمان آن رسیده است که وبلاگ خود را به وردپرس خود میزبان منتقل کنید تا بتوانید مانند یک حرفه ای شروع به کار کنید.

بیایید وبلاگ شما را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کنیم

اکنون می توانیم به مهاجرت بپردازیم و وبلاگ شما را به گزینه خود میزبان وردپرس منتقل کنیم که سرانجام وبلاگ را به دست خود شما قرار می دهد.

وبلاگ WordPress.com خود را صادر کنید

دوچرخه سوخته

روند مهاجرت را می توان به دو بخش تقسیم کرد. قبل از وارد کردن همه موارد به محیط میزبانی جدید ، ابتدا باید وبلاگ قدیمی را صادر کرده و پرونده ها را تهیه کنید.

1. وارد وبلاگ WordPress.com خود شوید

وارد شدن

2. داشبورد را باز کرده و تنظیمات را پیدا کنید -> General -> Export

در اینجا شما دو گزینه خواهید داشت. گزینه اول را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد کل مطالب را صادر کنید. اگر می خواهید فقط پست یا صفحه خاصی را صادر کنید ، نمادهای پیکان کوچک را کنار دکمه انتخاب کنید که گزینه های جدیدی را باز خواهد کرد.

وردپرس-org

پس از آماده شدن ، روی دکمه “صادر کردن همه” کلیک کنید که شروع به آماده سازی پرونده خواهد کرد. بعد از چند ثانیه ، باید یک پیام تأیید با لینک بارگیری دریافت کنید. برای دریافت فایل ZIP که حاوی یک فایل XML با تمام پست ها ، صفحات ، نظرات ، فیلدهای سفارشی ، اصطلاحات ، فهرست های پیمایش و پست های سفارشی روی پیوند “بارگیری” کلیک کنید..

محتوای صادرات

اگر می خواهید رسانه خود را صادر کنید (تصاویر ، فیلم ها ، صدا و اسناد) ، گزینه های دوم را انتخاب کرده و روند را تکرار کنید.

و این همان کاری است که شما برای صادر کردن سایت WordPress.com خود باید انجام دهید. شما باید به پرونده فوق الذکر XML ذخیره شده در رایانه خود پایان دهید (فراموش نکنید که آن را از پرونده ZIP استخراج کنید) که باید برای مرحله بعدی آماده کرده باشید – وارد کردن سایت خود به محیط جدید.

وبلاگ WordPress.com خود را وارد کنید

پیش از این ، ما به شما نشان دادیم که چگونه میزبانی کنید و وردپرس را نصب کنید و در نهایت زمان آن رسیده است که به سراغ جدید بروید
محیطی که بتوانید آن را تنظیم کرده و کل فرایند مهاجرت را تکمیل کنید.

 1. با پیمایش به https://yourdomain.com/wp-admin به دامنه جدید خود بروید
 2. وارد سایت جدید خود شوید (باید از زمان نصب وردپرس نام کاربری و رمز عبور خود را تنظیم کنید. امیدوارم اعتبار را به یاد داشته باشید یا آنها را در جایی ذخیره کرده اید. صندوق ورودی خود را یک بار دیگر.)
 3. در داشبورد ، ابزارها -> Import را پیدا کنید

وارد كردن

در این صفحه چندین ابزار وارداتی به شما نمایش داده می شود که معمولاً توسط کاربران استفاده می شود. شما می توانید همه اما آخرین گزینه “WordPress” را نادیده بگیرید. این ابزارها معمولاً با وردپرس از قبل نصب نشده اند ، بنابراین شما باید روی پیوند کوچک “نصب اکنون” را در زیر گزینه ها کلیک کنید.

بعد از چند ثانیه ، باید ابزار وردپرس وارد کننده را نصب و فعال کنید. بلافاصله پس از آن ، پیوند کوچک به “اجرای وارد کننده” تغییر می کند. روی آن کلیک کنید؛ به صفحه جدید هدایت می شوید.

واردات wp

در این صفحه چند جزئیات درباره محدودیتهای بارگذاری نشان داده خواهد شد. فقط درصورتی که پرونده ای که قبلاً صادر کرده اید از حد ذکر شده در اینجا بزرگتر باشد ، باید از آن مراقبت کنید. نه ، عرق نکنید ، اگر میزبان سایت با Bluehost هستید ، چنین مشکلی نیست ، بنابراین استراحت کنید و به ما نشان دهیم که چگونه می توانید محدودیت بارگذاری پرونده را در چند مرحله افزایش دهید.

بارگذاری

نحوه افزایش حد مجاز بارگذاری پرونده

خوب ، بگذارید این حد را تغییر دهیم تا بتوانید بلاگ را بدون مشکل وارد کنید:

 1. ورود به سیستم خود کنترل پنل Bluehost
 2. File Manager را باز کنید
 3. انتخاب کرد تا به Web Root بروید و روی Go کلیک کنید
 4. در صفحه سمت راست حرکت کرده و فایل php.ini را پیدا کنید -> روی آن راست کلیک کنید
 5. کد ویرایش را از فهرست گشودنی انتخاب کنید
 6. روی ویرایش در پایین پنجره کلیک کنید
 7. برای باز کردن پنجره پاپ آپ ، از میانبر صفحه کلید استفاده کنید
 8. ویندوز و لینوکس: Ctrl + f
 9. مک: فرمان (⌘) + f
 10. در قسمت جستجو upload_max_filesize را تایپ کرده و Enter را بزنید
 11. این بارگذاری بارگذاری_max_filesize = 50M است. 50M را به اندازه مورد نیاز خود تغییر دهید. به عنوان مثال 256M
 12. پنجره بازشو را دوباره باز کنید و در قسمت متن متن جستجو post_max_size را تایپ کنید و Enter را فشار دهید
 13. برجسته خواهد شد post_max_size = 50M. این نیاز به همان شماره ای که برای بارگذاری_max_filesize درج شده است ، تغییر می یابد

وب سایت من

اکنون می توانید آپلود را ادامه دهید. بسته به سرعت اتصال به اینترنت و اندازه پرونده شما ، ممکن است حتی تا چند دقیقه طول بکشد تا پرونده با موفقیت توسط این ابزار وارد شود. تنها کاری که باید در اینجا انجام دهید این است که صبر داشته باشید. اگر کند است ، برو یک فنجان قهوه یا آب مورد علاقه خود را بگیرید و صفحه را بارگیری نکنید تا همه چیز آماده شود.

مگر اینکه یک شروع تازه بخواهید ، نویسندگان را وارد کنید. این گزینه تمام نویسندگانی را که در وبلاگ WordPress.com داشته اید منتقل می کند. با این وجود ، اگر OCD شما اجازه این کار را نمی دهد ، می توانید نویسندگان جدیدی ایجاد کرده و پست های قدیمی را به آنها اختصاص دهید. تفاوت زیادی وجود ندارد ، بنابراین کاملاً به عهده شماست.

اختصاص خودکار

احتمالاً می خواهید پیوست های خود را نیز وارد کنید ، بنابراین فراموش نکنید که روی کادر انتخاب “بارگیری و وارد کردن فایل پیوست” چک کنید..

پس از کلیک بر روی دکمه “ارسال” ، باید یک پیام موفقیت آمیز مشاهده کنید که همه کارها را انجام داده است. این قسمت وارد کننده راهنمای پایان می یابد.

صادرات و وارد کردن لینک های Blogroll

نقشه

قبل از شروع مراحل واردات ، آیا حتی می دانید پیوندهای Blogroll چیست؟ اگر پیوندهایی که معمولاً در نوار کناری وب سایت شما یافت می شود اولین چیزی است که از ذهن شما عبور می کند ، درست است!

اگرچه می توانستید هر نوع پیوندی را در اینجا داشته باشید (سایت ، سایت دوست شما یا یک وبلاگ محبوب شما دوست دارید آن را بخوانید) ، نامی که از ابتدای ابتدای کار وجود داشته است هنگامی که وبلاگ نویسان از این فضا برای پیوند با دوستان خود و سایر تأثیر گذاران استفاده می کردند.

حال اگر فقط در سایت قدیمی خود از چند لینک استفاده کرده اید ، به راحتی می توانید از این مرحله صرفنظر کنید زیرا می توانید آن پیوندها را در یک ویجت متن ساده بارگذاری مجدد کنید و کل آن را دوباره انجام دهید. اما اگر بیش از چند لینک دارید و می خواهید به جای گذر از ضرب وشتم کپی / چسباندن ، آنها را وارد کنید ، به ما نشان دهیم که چگونه.

 1. با افزودن /wp-links-opml.php در انتها به وبلاگ WordPress.com خود مراجعه کنید
  http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php
 2. در صورت استفاده از رایانه Mac ، پرونده را با فشار دادن CTRL + S یا Command + S ذخیره کنید
 3. افزونه اتصالات Manager Manager را نصب کنید (معمولاً توصیه نمی شود افزونه هایی را نصب کنید که مدت طولانی به روز نشده باشند ، اما این به سادگی نیازی به به روزرسانی ندارد و استفاده از آن کاملاً بی خطر است)
 4. پس از فعال سازی ، باید یک مورد از منوی “پیوندها” را در نوار مدیریت وردپرس مشاهده کنید
 5. به ابزارها بروید -> Import
 6. Blogroll را برای نصب وارد کننده OPML انتخاب کنید
 7. روی پیوند “اجرای وارد کننده” کلیک کنید
 8. پرونده ای را که قبلاً در رایانه خود ذخیره کرده اید ، انتخاب کنید
 9. دکمه “وارد کردن پرونده OPML” را انتخاب کنید
صدا

بلاگرول ها برابر با تبلیغات و قرار گرفتن در معرض سراسر وبلاگ کره است. علاوه بر این ، وبلاگ هایی با پیوندهای دریافتی زیادی (بخصوص آنهایی که از وبلاگ های با کیفیت بالا به عنوان Google PageRank رتبه بندی می شوند) معمولاً توسط موتورهای جستجو رتبه بالاتری دارند و این می تواند ترافیک بیشتری به وبلاگ شما وارد کند.

xml

مشکلی وجود ندارد و باید پیام موفقیت آمیز را ببینید که به شما می گوید واردات با موفقیت انجام شده است. و این تقریباً همین است؛ اکنون می توانید همان پیوندهای دقیقی را که با افتخار نشان داده اید در وبلاگ WordPress.com خود داشته باشید.

کاربران قدیمی را تغییر مسیر دهید ، روی خصوصی تنظیم کنید یا وبلاگ را حذف کنید

جهت

تغییر مسیر روشی است برای ارسال هر دو کاربر و موتورهای جستجو به آدرس اینترنتی متفاوت از محلی که در ابتدا درخواست کرده اند

وقتی نوبت به دست آوردن وبلاگ قدیمی WordPress.com می رسد ، شما سه گزینه دارید. می توانید وبلاگ قدیمی را به صورت خصوصی تنظیم کنید تا فقط شما (و آنهایی که انتخاب کرده اید در گزینه ها) می توانید آن را ببینید. می توانید کل وبلاگ را حذف کنید ، یا می توانید وبلاگ را بصورت آنلاین رها کرده و ترافیک را به وبلاگ جدید هدایت کنید.

اگر وبلاگ موفقی را اجرا کرده اید گزینه دوم را پیشنهاد می کنیم. این امکان را به شما می دهد که به جای از دست دادن آنها در پیام “صفحه یافت نشد” ، همه بازدید کنندگان منظم را نگه دارید. اما اگر فقط دو روز یا چند هفته آن را تجربه کرده اید ، و تلاش کافی نکرده اید ، می توانید آن را خصوصی کنید یا آن را کاملاً حذف کنید. تصمیم باید واقعاً آسان باشد ، بنابراین آن را سرنگون نکنید.

چگونه وبلاگ WordPress.com قدیمی و قدیمی خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید?

 1. به WordPress.com خود بروید و وارد شوید
 2. به تنظیمات بروید -> عمومی -> حریم خصوصی
 3. گزینه “Private (سایت شما فقط برای شما و کاربرانی که تأیید می کنید قابل مشاهده است) را انتخاب کنید
 4. ذخیره تغییرات

حریم خصوصی

ریل

تغییر مسیرها نقش مهمی در سئو بازی می کنند ، بنابراین مهم است که بدانید چه نوع تغییر مسیرهایی وجود دارد ، چه زمانی از چه مواردی استفاده می شود و چگونه آنها را در برابر یکدیگر اندازه گیری می کند. سه ریدایشی که معمولاً استفاده می شود عبارتند از:
301, “دائماً منتقل شد” – برای سئو توصیه می شود
302, “یافت” یا “موقتی نقل مکان کرد”
متا تازه کردن

چگونه وبلاگ WordPress.com خود را حذف کنید?

 1. به سایت WordPress.com خود بروید و وارد شوید
 2. به تنظیمات بروید -> عمومی -> ابزارهای سایت

حذف

امضا کردن

تغییر مسیرها را می توان به تغییر مسیرهای سمت سرور و تغییر مسیرهای سمت مشتری تقسیم کرد. هر دو نوع تغییر مسیر می تواند به روش های مختلفی انجام شود. در انتخاب خود برای نوع تغییر مسیر بسیار مراقب باشید: انتخاب تغییر مسیر اشتباه برای کار می تواند به مشکلات SEO منجر شود

این گزینه تمام پست ها ، صفحات ، رسانه ها و داده های شما را حذف کرده و آدرس سایت را واگذار می کند تا شخص دیگری بتواند از آن استفاده کند.

روی پیکان کوچک در سایت سمت راست کلیک کنید ، پس از آن پیام تأیید را مشاهده خواهید کرد. اگر مطمئن هستید که می خواهید سایت و هر کاری که با آن انجام داده اید را حذف کنید ، با کلیک بر روی دکمه قرمز “حذف سایت” این روند را تأیید کنید

چگونه وبلاگ قدیمی خود را به وبلاگ جدید تغییر مسیر دهید?

اگر دوست دارید بازدید کنندگان قدیمی را نگه دارید و به طور خودکار آنها را به وبلاگ جدید خود هدایت کنید ، عالی است. این گزینه قطعاً چیزی است که باید در نظر بگیرید ، اما متأسفانه رایگان نیست.

هنگامی که شما یک سایت خود میزبان دارید ، فقط کافی است یک فایل را ویرایش کنید تا تغییر مسیرها را انجام دهید. یا شما به سادگی افزونه ای را نصب می کنید که این کار را برای شما انجام می دهد. اما مشکل WordPress.com این است که شما به پرونده لازم دسترسی ندارید. این به طور تصادفی نیست – پرونده محدود شده است تا بتوانید هزینه تغییر مسیر را پرداخت کنید. این سرویس در هر سال 13 دلار برای شما هزینه خواهد داشت ، اما لازم نیست نگران تغییر مسیر سایت خود به دامنه جدید باشید.

404

404 و 410 هدر HTTP. تفاوت بین هدر 404 و 410 بسیار ساده است: 404 به معنای “محتوای یافت نشد” ، 410 به معنای “محتوای حذف شده” است و بنابراین خاص تر است. اگر یک URL 410 را برگرداند ، Google مطمئناً می داند که URL را به طور هدف حذف کرده اید ، بنابراین باید آن URL را خیلی زود از فهرست آن حذف کنید

 1. مطمئن شوید که وارد سایت WordPress.com خود شده اید
 2. از این بازدید کنید تغییر مسیر سایت ارتباط دادن
 3. سایتی را انتخاب کنید که بخواهید تغییر مسیر دهید (سایت قدیمی WordPress.com)
 4. سایت مقصد را انتخاب کنید (دامنه جدیدی که هنگام انتخاب هاستینگ انتخاب کرده اید)
 5. بر روی دکمه “برو” کلیک کنید و پس از آن باید جزئیات پرداخت خود را وارد کنید.

دامنه را وارد کنید

معمولاً مردم مطمئن نیستند که چه مدت باید هدایت کننده بازدید کنندگان به سایت جدید باشند. متأسفانه ، پاسخ صحیحی وجود ندارد ، زیرا همه چیز به سایتی که شما در آن اداره می کنید بستگی دارد. اما ما پیشنهاد می کنیم که حداقل یک سال آن را تغییر مسیر دهید.

پس از گذشت این یک سال ، بازدید کنندگان عادی باید از دامنه جدید شما اطلاع داشته باشند ، و شما باید از قبل محتوای جدید کافی برای نگه داشتن Google و سایر موتورهای جستجو داشته باشید.

پس از مهاجرت چه باید کرد?

wp-travel

اگر این بخش را می خوانید ، باید فرض کنیم که شما تمام مراحل فوق را دنبال کرده اید. این بدان معناست که شما وبلاگ WordPress.com خود را با موفقیت به WordPress.org منتقل کرده اید و زندگی جدیدتر و جدی تری برای وبلاگ نویسی آغاز کرده اید.

این پایان نیست ، این فقط آغاز است ، بنابراین شما باید راه درست را شروع کنید.

خطاها را بررسی و آزمایش کنید

به محض اینکه همه چیز تمام شد ، باید سایت خود را آزمایش کرده و خطاها را بررسی کنید. هیچ چیز فانتزی در اینجا وجود ندارد – فقط به وبلاگ خود بروید و ببینید همه چیز در آن وجود دارد یا خیر.

پست ها ، صفحات و نظرات خود را باز کنید تا ببینید آیا همه چیز به درستی وارد شده است یا خیر. به ظاهر ظاهر شوید -> فهرست ها را ببینید تا منوی قدیمی شما جایی نباشد ، و فراموش نکنید که صفحه اصلی خود را باز کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسد. اگر همه آنجا باشد ، شما آماده ادامه هستید. اگر اینگونه نباشد ، باید فرایند صادرات / واردات را تکرار کنید در صورتی که گامی را از دست داده اید که به شما اجازه نمی دهد همه چیز را از وبلاگ قدیمی داشته باشید.

برای وبلاگ جدید خود موضوعی را انتخاب کنید

یک موضوع ساده ، کل لحن وب سایت شما را تنظیم می کند. این زمان مناسب برای تغییر طراحی سایت قدیمی و گرفتن چیزی است که شما واقعاً دوست دارید. اما فراموش نکنید که بازدید کنندگان شما باید آن را دوست داشته باشند.

انتخاب یک موضوع کار ساده ای نیست. یک تن رایگان و پریمیوم وجود دارد که می توانید برای آنها اقدام کنید. طولانی کردن راهنما و صحبت در مورد موضوعات بسیار ساده است ، اما ما نمی خواهیم در اینجا از این مسئله دور شویم – قبلاً در این مورد صحبت کردیم ، بنابراین برای وبلاگ جدید خود به لیست ما از بهترین ارائه دهنده های تم وردپرس نگاهی بیندازید.

افزونه های مورد نظر و مورد نیاز خود را نصب کنید

فلش به پایین

1،250،000،000+ کل بارگیری افزونه ها در WordPress.org تاکنون رخ داده است

اکنون که سایت خود میزبان خود را اداره می کنید ، می توانید با آن کارهایی را که می خواهید انجام دهید. یکی از بزرگترین بخش ها نصب افزونه های رایگان و پریمیوم است که می تواند در چند مورد باعث بهبود سایت شما شود.

افزونه های وردپرس به شما امکان می دهد وبلاگ خود را ارتقا دهید و یک یا دو ویژگی را اضافه کنید.

مواظب سایت خود باشید

حالا که باید از سایت خود مراقبت کنید ، اطمینان حاصل کنید که همیشه بهترین کاری را که برای حفظ آن انجام می دهید انجام می دهید.

فراموش نکنید که نکات ما را در مورد چگونگی بهبود سرعت سایت خود بررسی کنید و برخی از ابزارهای عالی را بررسی کنید که به شما کمک می کند همه چیز را به طور روان و صاف نگه دارید.

سوالات متداول – سؤالات متداول

صفحه کلید

WooCommerce دارای 28٪ از فروشگاه های آنلاین در سراسر جهان است و تاکنون بیش از 30 میلیون بار بارگیری در آن صورت گرفته است

چه اتفاقی برای وبلاگ قدیمی WordPress.com من می افتد?

وبلاگ قدیمی کاملاً در دست شماست. اگر دیگر نمی خواهید ، می توانید آن را تغییر مسیر دهید ، به صورت خصوصی تنظیم کنید یا کاملاً حذف کنید. لطفاً در این راهنما بازگردید تا ببینید چگونه می توانید به نتیجه مورد نظر خود برسید.

آیا باید مشترکان خود را گم کنم?

اگر مدت زیادی است که از WordPress.com استفاده می کنید ، شانس وجود دارد که شما ده ها یا صدها مشترک داشته باشید. اگر می خواهید آنها را نگه دارید ، ممکن است اما باید از آنها استفاده کنید افزونه Jetpack.

چه مدت باید در هنگام مهاجرت بدون سایت باشم?

اگر از این راهنما همه چیز را انجام داده اید ، اصلاً لازم نیست بدون سایتی باشید! در حالی که شما انتقال را انجام می دهید ، وبلاگ قدیمی WordPress.com شما همیشه فعال خواهد بود و این بدان معنی است که بازدید کنندگان قادر به باز کردن هر یک از پست های شما هستند زیرا هیچ اتفاقی نیفتاده است. به همین دلیل ، پیشنهاد می کنیم بلافاصله وقتی که وبلاگ جدید را با موفقیت تنظیم کرده اید ، بلاگ قدیمی را تغییر دهید / حذف کنید یا تنظیم کنید.

من قبلاً هزینه دامنه سفارشی را پرداخت کرده ام ، آیا هنگام انتقال باید یک مورد جدید خریداری کنم?

دلار

شما می توانید از وردپرس خود میزبان برای ایجاد فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال یا فیزیکی ، پذیرش پرداخت کارت اعتباری و تحویل کالا به طور مستقیم از وب سایت خود استفاده کنید و همچنین می توانید سایت های عضویت ایجاد کرده و عضویت را برای محتوای برتر ، دوره ها و غیره بفروشید. و ایجاد یک انجمن آنلاین در اطراف وب سایت خود ، از ابزارهای قدرتمندی مانند Google Analytics برای تجزیه و تحلیل و ردیابی سفارشی استفاده کنید

نه ، لازم نیست دامنه جدیدی بدست آورید. به سادگی می توانید دامنه موجود را از وبلاگ قدیمی WordPress.com خود به میزبان جدید منتقل کنید. در این حالت ، فقط اطمینان حاصل کنید که هنگام گرفتن هاست (ثبت نام یک نقشه) ، به جای ثبت نام جدید ، دامنه قدیمی خود را در گزینه ها اضافه کنید. پس از آن ، شما مجبور خواهید شد تغییر سرورهای نام همچنین.

آیا می توانید وبلاگ من را برای وردپرس خود میزبان برای من جابجا کنید?

بله ، ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

نتیجه

وبلاگ نویسی مبارک! ما نمی خواهیم بیش از حد وقت خود را بگذرانیم – می دانیم که شما برای ادامه سفر به بلاگ خود بی تاب هستید ، بنابراین استراحت کنید ، وارد سایت منتقل شده شوید و فراموش نکنید که محتوا را تازه نگه دارید.

بله ، اکنون که به تنهایی کار خود را شروع کرده اید ، ممکن است سخت نگه داشتن همه چیز سخت تر باشد ، اما اگر در جایی گیر افتادید ، فراموش نکنید که به آموزشهای بی شمار ما در وردپرس مراجعه کنید که به شما یاد می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked