چگونه میتوان پول بدست آورد با برنامه وابسته آمازون


جف بزوس ، مدیرعامل Amazon.com را انتخاب کرد Amazon.com به عنوان نام شرکت به دو دلیل. اولا ، در آن زمان ، فهرست وب سایت ها اغلب به ترتیب حروف الفبا و در مرحله دوم ، برای ارائه مقیاس به عنوان Amazon.com با برچسب ارائه شده است, بزرگترین فروشگاه کتاب زمین

میلیون ها نفر خرج کردند نزدیک به 235 میلیارد دلار آمریکا فقط در سال 2018 در آمازون. می توانید با پیوستن و اجرای پیشنهادات وابسته از آمازون در وب سایت خود ، نسبت به کاهش درآمد آن اقدام کنید.

در این راهنما ، ما برای شما توضیح می دهیم که برنامه آمازون همکاران و چگونگی شروع کار با آن. همچنین ما بهترین راهکارهای یافتن و تبلیغ محصولات وابسته به آمازون را به شما نشان خواهیم داد.

اولین کتاب Amazon.com که تاکنون فروخته شده از گاراژ بزوس است که در ژوئیه 1995 اتفاق افتاد. نام این کتاب بود مفاهیم سیال و آنالوگهای خلاق: مدل های رایانه ای مکانیسم های اساسی فکر
 • برنامه Amazon Associates چیست؟
 • چقدر می توانید به عنوان وابسته آمازون درآمد
 • راه های تبلیغ محصولات آمازون
 • محصولات را برای تبلیغ انتخاب کنید
 • تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید و محتوای هدفمند را بنویسید
 • نکات و ترفندها
 • نمونه هایی از وب سایت های موفق وابسته به آمازون
 • نتیجه
توسط همکاران آمازون استفاده می شود 5.2٪ از کل وب سایت ها شبکه تبلیغاتی که می شناسیم این 1.0٪ از کل وب سایت ها است

قبل از اینکه به خواندن شیرجه بزنید ، فرض کردیم که شما دو مورد را می شناسید و به پایان رساندید: یک وبلاگ را راه اندازی کردید و یک طاقچه سودآور انتخاب کردید.

برنامه Amazon Associates چیست؟

همکاران آمازون یکی از اولین برنامه های بازاریابی اینترنتی وابسته آنلاین است که در سال 1996 راه اندازی شد. این برنامه دارای بیش از 12 سال سابقه راه حل های در حال توسعه برای کمک به دارندگان وب سایت با تبلیغ میلیون ها محصول از آمازون ، در کسب درآمد است. وقتی صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان که همکاران هستند لینک ایجاد می کنند و مشتریان از طریق آن لینک ها کلیک می کنند و محصولاتی را از آمازون خریداری می کنند ، هزینه های مراجعه را دریافت می کنند. پیوستن و استفاده آسان است.

نماد آمازون با لبخندی از A تا Z به این نام نشان می دهد که “این شرکت مایل است همه چیز را به همه ، در هرجای دنیا تحویل دهد.”

روش های زیادی وجود دارد که می توانید هنگام راه اندازی وبلاگ یا وب سایت ، درآمد کسب کنید. با این حال ، آمازون همکاران یکی از روشهای شناخته شده برای کسب درآمد آنلاین را نشان می دهد. درک کل فرایند آسان است.

خواندن توصیه شده: چگونه می توان با بلاگ نویسی درآمد کسب کرد

موقعیت بازار سهامداران AMAZON ، آوریل 2019 ، W3Techs.com
موقعیت بازار انجمن های AMAZON

فقط یک حساب کاربری با آمازون همکاران ایجاد کنید (تأیید حساب معمولاً 24-48 ساعت طول می کشد) ، پیوندهای وابسته فردی را بدست آورید و آنها را در وب سایت خود وارد کنید. وقتی بازدید کنندگان روی این پیوندها کلیک کرده و خرید را انجام می دهند ، آمازون حداکثر 10 درصد از هر فروش را به شما می دهد. مهمتر از همه ، این تنها به کالایی که به آن لینک می دهید نیست بلکه به هر کالای دیگری که کاربر از آمازون خریداری می کند ، اطلاق می شود..

حالا این همه جالب به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، کل سفر به زمان و تصمیم گیری های صحیح در طول راه نیاز دارد. بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید با شرکت های وابسته آمازون درآمد کسب کنید.

چقدر می توانید به عنوان وابسته آمازون درآمد

آمازون درمورد هر کالایی که فروخته شده و از طریق پیوند وابسته شما به شما تعلق می گیرد ، درصدی از شما می دهد. یک کاربر می تواند هر محصول را در مدت زمان 24 ساعته (یا 30 روز در صورت اضافه کردن کالای مورد نیاز به سبد خرید خود) از طریق پیوند وابسته شما خریداری کند و شما کمیسیون آن فروش را دریافت خواهید کرد.

در ایالات متحده ، زمان صرف شده در 5 تای اول اولین برنامه های خرید دیجیتال در سال 2018 مطابق با داده های منتشر شده در گزارش تجزیه و تحلیل برنامه گزارش Annie “وضعیت موبایل موبایل 2019” در مقایسه با سال 2016 ، 60٪ رشد داشته است.

آمازون نرخهای مختلفی را برای دسته بندی محصولات مختلف ارائه می دهد. در اینجا تفکیک شده است:

آمازون در کل 119،928،851 محصول از آوریل 2019

رده محصولات

TOP 10 CATEGORIES با بیشترین تعداد محصولات در AMAZON.COM
موقعیت بازار انجمن های AMAZON

همه چیز در مورد ارسال بازدید کنندگان هدفمند به آمازون و گرفتن کمیسیون برای کالاهایی است که آنها خریداری می کنند. همانطور که حدس می زنید درآمد شما به تعداد افرادی که مراجعه می کنید و میزان پولی که خرج می کنید بستگی دارد. و این ارقام به ترافیک وب سایت شما و محصولات طاقچه ای که تبلیغ می کنید بستگی دارد. شما می توانید براساس عملکرد سایت یا وبلاگ خود از 50 تا 50،000 دلار درآمد کسب کنید و ما چند وب سایت موفق وابسته به آمازون را در زیر به شما نشان خواهیم داد..

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها به طور رسمی مراجعه کنید بیانیه هزینه برنامه برنامه همکاران آمازون.

راه های تبلیغ محصولات آمازون

در داخل همکاران آمازون ، انواع مختلفی از این روش ها را پیدا خواهید کرد پیوندهای وابسته ایجاد کنید. آمازون سه راه برای افزودن پیوندها و تبلیغات مربوط به محصول در وب سایت شما ارائه می دهد: پیوندهای متنی ، بانرها و تبلیغات خرید بومی.

پیوندهای متنی

تاکنون کارآمدترین روش برای مراجعه به آمازون استفاده از لینک متنی در محتوای وب سایت است. طبق گفته Darren Rowse از Problogger که صدها هزار نفر از برنامه های وابسته آمازون ساخته اند ، 99٪ از تبدیل ها از طریق لینک های متنی صورت می گیرد.

بیش از 60٪ فروشندگان گفتند که فروش آمازون بیش از سه پنجم فروش آنها را تشکیل می دهد و تقریبا 50٪ تقریباً به طور انحصاری با آمازون می فروشند و 80٪ تا 100٪ از فروش آنها را تشکیل می دهند.

در اینجا نمونه ای از پیوندهای متنی وابسته به محتوا آورده شده است:

اینو ببین باشگاه گلف. من سه ماه گذشته از این نوع باشگاه ها استفاده کردم. اگر می خواهید یکی را امتحان کنید ، آن را بخرید فقط 100 دلار و ارسال رایگان.

نحوه به دست آوردن پیوندهای متنی:

 • پس از ورود به حساب کاربری خود ، بر روی “لینک محصولات” در زیر برگه “پیوند محصول” در نوار سیاه کلیک کنید.
67٪ محصولات خود را بیشتر با تبلیغات آمازون تبلیغ می کنند

همکاران آمازون

حدود 60٪ فروشندگان آمازون کالاهای خود را از طریق سکوی محصولات حمایت مالی بازار تبلیغ می کنند
 • موردی را که می خواهید پیوند کنید جستجو کنید.
 • بر روی دکمه “دریافت پیوند” در سمت راست مورد کلیک کنید.
دو سوم از فروشندگان گفتند که محصولات خود را در برخی از راه ها تبلیغ می کنند
موقعیت بازار انجمن های AMAZON

دریافت لینک

 • برای به دست آوردن یک لینک کوتاه ، روی فلش پایین در کنار دکمه “دریافت پیوند” کلیک کرده و روی “کوتاه کردن URL” کلیک کنید.
 • اگر می خواهید متن و تصویر ، فقط متن یا فقط تصویر را انتخاب کنید و گزینه های رنگ را انتخاب کنید و آیا می خواهید در پنجره جدید باز شود.

سفارشی سازی و دریافت HTML

 • کدهای HTML را در کادر زیر “دریافت کد HTML برای این لینک محصول” کپی کنید.
 • کد HTML را در قسمت دلخواه وب سایت خود قرار دهید.

آگهی ها

از آگهی های چرخ فلک استفاده کنید. هنگام تبلیغ لینک های وابسته خود از طریق آگهی ها ، سعی کنید از آگهی های Carousel از آمازون استفاده کنید که به افزایش نرخ تبدیل شما بیشتر از آگهی های استاتیک معمولی کمک می کند. بسیاری از کارشناسان می گویند ، استفاده از آگهی های چرخ فلک از آمازون باعث افزایش درآمد شرکت های وابسته آنها شده است

ساده ترین راه برای تهیه لینک در سایت خود استفاده از آگهی بنر است. با این حال ، اثبات شده که کارآمدترین روش برای فروش نیست.

در اینجا نمونه ای از تبلیغات بنر آمازون آورده شده است:

برندهای برتر

نحوه به دست آوردن پیوندهای بنر:

سریع حرکت کنید اگر می بینید رقیب موجودی ندارد ، ممکن است زمان مناسبی برای کاهش قیمت و / یا افزایش تبلیغات باشد. اگر می بینید که بررسی رقبا با سرعتی بیشتر از شما در حال افزایش است ، سعی کنید علت آن را دریابید. به دنبال ایده های جدید و خلاقانه مانند تصاویر یا محتوای محصول از دسته های وسیع تری باشید و آنها را قبل از رقبای خود پیاده سازی کنید
 • پس از ورود به حساب کاربری خود در affiliate-program.amazon.com ، روی “بانرها” که در زیر برگه “پیوند محصول” در نوار مشکی بالای صفحه قرار دارد ، کلیک کنید.

همکاران آمازون

 • به پایین بروید و دسته ای را که می خواهید از آن بنر بگیرید ، انتخاب کنید.
به طور مرتب صفحات خود را برای سؤال و بررسی های جدید بررسی کنید. بسیاری از مشتریان نسبت به محتوای منتشر شده یک مارک ، بیشتر وقت خود را صرف بررسی سوالات و بررسی های مشتری می کنند ، بنابراین حتما مرتباً در صورت لزوم به بررسی و پاسخ به این موارد بپردازید

پیوندهای بنر

تبلیغات از جمله معاملات صاعقه راهی عالی برای فروش واحدها با سرعت بیشتر است و در نهایت منجر به بررسی های بیشتر می شود. هدف این نیست که همیشه در تبلیغ یا ارائه تخفیف های عمیق قرار داشته باشید ، اما اگر بتوانید این موارد را نسبت به ابتدای چرخه تولید محصول خود در آمازون بپاشید ، این یک راه عالی برای به دست آوردن بررسی های اضافی و ایجاد ارتباط است تا سایر مشتریان بتوانند شما را پیدا کنند.
 • شما می توانید با کلیک کردن روی اندازه زیر دسته ای که انتخاب کرده اید ، کدام یک از بنرهای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، یا می توانید در لیست حرکت کنید تا یکی از آنها را پیدا کنید.
 • کد HTML را در زیر بنر مورد نظر خود کپی کنید و آن را در کد مربوط به وب سایت خود قرار دهید.

تبلیغات خرید بومی

همین امر در مورد تبلیغات بومی است. آنها زیبا به نظر می رسند ، اما پیوندهای متنی را تبدیل نمی کنند. تعداد کلیک های کمتری به دست می آورید زیرا به نظر می رسد مانند یک تبلیغ.

در اینجا نمونه ای از تبلیغات خرید بومی آورده شده است:

آمازون در مورد ظاهر سایت خود جدی و سختگیرانه است ، بنابراین تصاویر محصول باید از کیفیت حرفه ای برخوردار بوده و محصولی را که به فروش می رسد با دقت نشان دهند

محصولات مرتبط

نحوه دریافت پیوندهای تبلیغات بومی:

 • پس از ورود به حساب کاربری خود در affiliate-program.amazon.com ، بر روی “تبلیغات خرید بومی” که در زیر برگه “پیوند محصول” در نوار سیاه بالا کلیک کنید ، کلیک کنید.
 • با کلیک بر روی “ایجاد واحد تبلیغ” و انتخاب موارد زیر ، نوع آگهی خرید بومی را انتخاب کنید.
بسیاری از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی Amazon SEO در دسترس هستند ، اما Sonar by Sellics نسخه رایگان دارد و مکان خوبی برای شروع است

تبلیغات خرید

 • تبلیغات پیشنهادی تبلیغاتی است که به طور خودکار توصیه‌های مربوط به محصول را از طریق آمازون بر اساس محتوای صفحه شما و کاربران بازدیدکننده نشان می دهد.
 • تبلیغات جستجو تبلیغاتی است که به بازدید کنندگان شما امکان می دهد از نتایج جستجوی آمازون به طور مستقیم در وب سایت شما استفاده کنند. توصیه های محصول را بر اساس عبارت های جستجو یا کلمات کلیدی انتخاب شده توسط شما یا وارد شده توسط بازدید کنندگان خود درج کنید.
 • تبلیغات سفارشی به شما امکان می دهد کالاهای مورد علاقه خود را که می خواهید تبلیغ کنید و بخش تبلیغ را در پست های مقاله شما قرار دهید ، دستگیر کنید.
 • دسته ها یا مواردی را که می خواهید در تبلیغات خود داشته باشید ، و همچنین Fallback را انتخاب کنید (در صورتی که مورد یا دسته در مقطعی در Amazon.com در دسترس نباشد ، این پر خواهد شد) و تنظیمات پیشرفته مانند اندازه.
تقریبا نیمی از مصرف کنندگان با 48٪ فروش کمتر از 2 سال در آمازون دارند. بسیاری از کارمندان معدودی دارند ، اما پاسخگویان این نظرسنجی گفتند که اکثر فروش های تجارت الکترونیکی آنها از طریق آمازون انجام می شود

محصولات مرتبط

 • کد HTML را کپی کرده و آن را در کد موجود در وب سایت خود قرار دهید.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی آمازون پیوندها به محصولات ، بنرها و تبلیغات خرید بومی مراجعه کنید.

محصولات را برای تبلیغ انتخاب کنید

مردم تقریباً همه چیز را در آمازون خریداری می کنند. شما باید بتوانید انتخاب مناسبی از محصولات مرتبط را پیدا کنید تا هرچه طاقچه سایت شما باشد را تبلیغ کنید.

اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که صفحه بهترین فروشندگان را بررسی کنید. در سمت چپ ، می توانید از طریق بخش ها فهرست کنید و دسته محصولات مربوط به وب سایت خود را انتخاب کنید.

تقریباً 50٪ از مشتریان آمازون آماده امتحان برندها یا محصولات جدید هستند

بهترین فروشندگان آمازون

عوامل اصلی برای کاربران آمریکایی برای خرید VIA AMAZON 2019
پارامترهای کلیدی

همیشه با محصولات مرتبط با طاقچه های سایت خود همراه باشید. شما می توانید یک دسته گسترده و طاقچه را به محصولات خاص انتخاب کنید تا بازدید کننده مورد نظر به دنبال موارد خاص باشد. به این ترتیب ، بازدیدکنندگان خیلی بیشتر از قبل کلیک می کنند و می توانند از طریق آن خرید کنند. به عنوان مثال ، دوربین و عکس> لوازم جانبی> کیف و کیس> کیف های فیلتر.

وقتی صحبت از چه مواردی برای تبلیغ قیمت می شود ، قاعده کلی این است که به دنبال اقلام با قیمت متوسط ​​بروید. اقلام ارزان قیمت معمولاً به راحتی قابل فروش است ، اما شما کمی از کمیسیون دریافت می کنید. از طرف دیگر ، کالاهای محصولات رده بالا هزینه های بسیار بیشتری دارند ، اما فروش آن آسان نخواهد بود.

این بدان معناست که بهترین رویکرد این است که به دنبال مواردی در حدود علامت 50 – 200 دلار برویم. در این مرحله قیمت ، کمیسیون های شما خوب هستند و فروش کالاها آسان تر خواهد بود.

به خاطر داشته باشید که تبلیغ محصولات با کیفیت بالا بسیار مهم است. بنابراین ، به بررسی و رتبه بندی مشتری توجه کنید.

چه نوع محتوا برای نوشتن و کلمات کلیدی برای استفاده

اکنون که می دانید چه کالاهایی را می توانید تبلیغ کنید ، وقت آن است که روی تولید محتوا کار کنید که بازدید کنندگان را برای خرید محصولات آماده می کند.

ما در اینجا نمی خواهیم در مورد تحقیق در مورد کلید واژه ها صحبت کنیم. در عوض ، ما فاش خواهیم کرد که چه نوع مقالاتی بهترین کار را در هنگام خرید و فروش شرکت های وابسته انجام می دهد.

در بررسی خود کاملاً دقیق باشید و سعی کنید تمام نکاتی را که می خواهید ببینید اگر خواننده هستید ، بپوشانید

بررسی محصولات

این احتمالاً محبوب ترین مقالاتی است که افراد برای کسب درآمد در آمازون می نویسند و از آنها استفاده می کنند. هر محصولی را در طاقچه خود انتخاب کنید و یک بررسی درباره آن بنویسید.

انجام یک بررسی با کیفیت برای یک محصول مرتبط با طاقچه شما بهترین راه برای گرفتن امتیازات بالاتر با کلیک بر روی فروش و فروش شرکت های وابسته است.

این بخش با همه “محتویات جعبه دار” که در چند سال گذشته پدیدار شده است ، روز به روز محبوب تر می شود. بدیهی است که مشتریان عاشق خواندن بررسی های عمیق محصول از افراد واقعی هستند.

اطمینان حاصل کنید که بررسی شما با استفاده از کلماتی که درک می کنند با افرادی صحبت می کند

عنوان عناوین:

 • بررسی اپل مک بوک 13 اینچی هوا
 • Canon EOS-1D X Mark II بررسی بدن

بهترین محصولات

به یاد داشته باشید ، محدودیتی در مورد بررسی چندین محصول برای شما وجود ندارد. می توانید یک وب سایت به سادگی برای انجام بررسی محصولات اختصاص دهید

این هیچ راز نیست؛ افرادی که همیشه به دنبال خرید بهترین چیزهای موجود هستند. این افراد معمولاً خوشحال هستند که پول بیشتری را برای گرفتن بهترین کالای ممکن خرج می کنند.

همچنین ، اگر بتوانید در موتورهای جستجوگر رتبه بالایی داشته باشید ، این نوع محتوا یک ترافیک ایجاد می کند. برخی از وبلاگ نویسان معتقدند که این محتوا بالاترین میزان ترافیک تبدیل کننده را به همراه دارد.

عنوان عناوین:

 • بهترین لپ تاپ ها برای دانشجویان 2019
 • بهترین هدفون برای دوندگان 2019

مقایسه محصولات

هرگاه به جای پیوند مستقیم با محصول ، محصولی را که مورد بررسی قرار داده اید ذکر کنید ، بهتر است اگر بتوانید به بررسی خود پیوند دهید. این امر لینکهای وابسته شما را به حداقل می رساند (که موتورهای جستجو را دوست ندارند) و همچنین به مشتری بالقوه “طعم” محصولی را که شما تبلیغ می کنید ، می دهد.

با وجود بسیاری از مارک ها و محصولاتی که امروزه در دسترس است ، همیشه انتخاب یک محصول برای خرید ساده نیست. بنابراین ، مردم قبل از تصمیم نهایی خود ، محصولات را دوست دارند و نیاز به مقایسه محصولات دارند. اگر بتوانید اطلاعات کافی را ارائه دهید و توصیه های دقیقی را انجام دهید ، بازدید کنندگان کالاهایی را که توصیه می کنید خریداری می کنند.

عنوان عناوین:

 • iPhone X در مقابل Galaxy s9
 • دوربین Leica M10 در مقابل Canon 5D Mark IV
آمازون به 250 کاراکتر برای عناوین محصول شما اجازه می دهد و هنگام نوشتن آنها از فرمول خاصی استفاده می کند: نام تجاری محصول / توضیحات + خط / مجموعه + مواد / مواد ضروری + رنگ / اندازه + مقدار

فروش ، تبلیغات و تخفیف

آمازون به سختی محصولی را که تخفیف ذکر شده نداشته باشد ، ندارد. مراقب این نوع تبلیغات باشید زیرا آنها می توانند به خوبی تبلیغ کنند (اگر به خواننده شما مربوط باشد).

عنوان عناوین:

 • ارزان MacBook Pro برای فروش
 • دریافت کوپن 10٪ تخفیف Samsung Galaxy s9
بیشتر روی مزایا تمرکز کنید. هر وقت کسی تصمیم به خرید کالای خاصی گرفت ، آنها این کار را پس از دیدن مزایا انجام می دهند ، نه ویژگی های گلوله ای

چگونه انتخاب کنیم

هنگامی که مردم قصد دارند محصول را در گروهی خریداری کنند که قبلاً آنها را نخریده باشید ، معمولاً سؤالاتی در مورد “تازه کار” دارید. اگر محتوای مفید “چگونه انتخاب کنیم” ایجاد کرده و از طریق انتخاب یک محصول خاص ، آنها را پیاده روی می کنید ، آنها به توصیه های شما گوش فرا می دهند و خرید را انجام می دهند.

عنوان عناوین:

مصرف کنندگان به طور فزاینده ای نسبت به بررسی های تجاری احتیاط می کنند (زیرا اگر یکی از محصولات را خریداری کنند ، شما می توانید سود کسب کنید). هر جا ممکن باشد ، نظرات و رتبه بندی های ایجاد شده توسط کاربر را در پست های خود بگنجانید تا اعتبار خود را افزایش دهید
 • نحوه انتخاب بهترین تشک
 • چگونه بهترین باشگاه های گلف را انتخاب کنیم

محصولات جدید راه اندازی می شوند

عرضه محصولات داغ است. مطمئناً در مورد آنها رقابت زیادی وجود دارد ، اما تعداد زیادی از افراد درمورد محصولات جدید محتوای زیادی دارند. اگر بتوانید بخشی از ترافیک پرتاب را بگیرید و آن را تبدیل کنید ، این به راحتی می تواند ارزش شما را داشته باشد.

طبق گفته آمازون ، A + محتوا با آموزش مصرف کننده درباره محصول و مارک شما می تواند فروش را به طور متوسط ​​3 تا 10٪ افزایش دهد

عنوان عناوین:

 • ویژگی ها و قیمت های جدید iPhone Xs
 • هدفون جدید بیت 2019

نکات و ترفندها

حداقل از دو پیوند وابسته در هر پست استفاده کنید

در هر مقاله ای که می نویسید از پیوندهای وابسته متعدد استفاده کنید. شما می توانید هر بار که محصول را ذکر می کنید ، لینک وابسته را درج کنید. نه تنها به شما کمک می کند تا افراد بیشتری را به آمازون ببرید بلکه کاربرپسند نیز هست.

تصاویر محصول را قابل کلیک کنید

بررسی کنید که آیا این موارد قبلاً در آمازون فروخته شده است یا خیر. ابزارهای رایگان مانند Keepa.com اگر موارد قبلاً توسط فروشگاه خرده فروشی آمازون در مقطعی به فروش رفته باشد ، می تواند به شما کمک کند

هنگامی که از تصاویر موجود در محتوای خود استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که افراد می توانند روی آنها کلیک کنند. برخی از وب سایت ها با افزودن این قابلیت ، 30٪ با افزایش نرخ کلیک می کنند.

در اینجا نمونه ای از کد HTML آورده شده است:

اگر در حالت راه اندازی هستید ، بیشتر از موارد ممکن در آمازون را در نظر بگیرید. همچنین استارت آپ های بلندپروازانه تری که به دنبال راه اندازی یک محصول کاملاً جدید هستند نیز می توانند از آمازون Launchpad استفاده کنند ، که توسعه ، بازاریابی و خرده فروشی محصولات جدید را از ابتدای کار ساده می کند. این شامل کمک در مدیریت موجودی ها و انجام سفارشات است

نمونه کد HTML

تا آنجا که می توانید تعداد افراد زیادی را به آمازون ببرید

نتایج استفاده از آمازون گاهی اوقات می تواند فوق العاده باشد: دنیس سولومون ، معاون رئیس جمهور Palmetto حکاکی گفت: شرکت زینتی مستقر در کارولینای جنوبی Palmetto حکاکی 18،000 سفارش از آمازون پس از نمایش در آمازون در طول فروش جمعه سیاه دریافت کرد. تا آن زمان ، بزرگترین سنبله فروش آنها 200 سفارش از طریق خرده فروش آنلاین Etsy بود

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، آمازون برای هر کالایی که مردم از طریق پیوند وابسته شما خریداری می کنند ، کمیسیون ارائه می دهد. بنابراین ، هر چه تعداد افراد بیشتری به آمازون مراجعه کنید ، پول بیشتری در اختیارشان قرار می گیرد و می توانید پول بیشتری نیز کسب کنید.

آماده شوید و روی تعطیلات تمرکز کنید

آماده باشید تا در پشت محصول یا خدمات خود بایستید. برای ایستادگی در دریایی از رقبا ، تهیه یک محصول خوب بسیار مهم است. پرداخت هزینه تبلیغات در آمازون به نتایج بالاتر نمایش می یابد و نباید تخفیف یابد. اما پویا آمازون همچنین بدان معنی است که کاربران می توانند بازخورد منفی را که می توانند مارک های مشتاق را غرق کنند ، رها کنند

همه ما می دانیم که فصل تعطیلات برای هرکسی که شغلی داشته باشد که می تواند محصولاتی بفروشد (خصوصاً کالاهای فیزیکی) دیوانه است ، ترافیک جستجو بالا رفته است و نرخ تبدیل از هر زمان دیگری بالاتر است.

از زمانی که می توانید بیشترین فروش خود را انجام دهید ، مطمئن شوید که برای فصل تعطیلات آماده شده اید. دو ماه قبل از کریسمس مشغول کار باشید ، اما جمعه سیاه و دوشنبه سایبر را فراموش نکنید.

حتما از طرح بندی مناسب وب سایت استفاده کنید

طرح و طراحی وب سایت شما نقش موثری در موفقیت وابسته به آمازون شما دارد. در هنگام ایجاد وب سایت خود چندین چیز وجود دارد که باید آنها را به خاطر بسپارید.

 • سازگاری موبایل و طراحی تمیز
 • یافتن لینک های وابسته آسان است
 • برای وب سایت های وابسته آمازون از قالب وردپرس سفارشی استفاده کنید
ارائه تخفیف قابل توجه هر از گاهی یا انجام معامله روزانه می تواند در معرض دید کافی برند باشد و خریداران مکرر را به خود جلب کند. این ، همراه با بررسی های عالی و سئو بهینه شده ، می تواند یک استراتژی برنده را رقم بزند

با توجه به چیزهای پایان نامه ، می توانید بیشتر روی ایجاد محتوا تمرکز کنید.

برای آسان تر کردن زندگی خود از افزونه های وردپرس استفاده کنید

اگر قصد دارید با وب سایت وردپرس وابسته به آمازون تمام تلاش خود را انجام دهید ، ممکن است نیاز به استفاده از افزونه های سفارشی مانند EadsyAzon. این کار باعث می شود زندگی شما آسان تر شود و به شما در یافتن لینک ها و تصاویر کمک کند و سریع آنها را در وب سایت خود قرار دهید.

نمونه هایی از وب سایت های موفق وابسته به آمازون

سرانجام ، ما می خواهیم نمونه ای از سایتهای وابسته آمازون را به شما نشان دهیم که آن را به سطح بعدی می رسانند. آنها را بررسی کنید و به نحوه پذیرایی محصولات پیشنهادی آمازون توجه کنید.

به عنوان مثال ، Tuft & سوزن, جف ولز از Tuft & سوزن گفت: یکی از کارگران صنعت تشک ، فعالیت خود را بصورت آنلاین و کاملاً آنلاین آغاز کرد و 100 میلیون فروش آن را فقط در سال 2016 نشان داد. ولز معاون رئيس جمهور استراتژي آمازون در تشکيل دهنده تشك است ، موضعي كه منحصراً به مديريت رويكرد شركت براي فروش در آمازون اختصاص دارد.

نتیجه

این عملاً تمام سفری است که باید در هنگام کار کردن در وب سایت بازاریابی وابسته به آمازون طی کنید. توجه به این نکته مهم است که صبر در کل فرایند نقش اساسی دارد ، زیرا ایجاد ترافیک به سایت شما زمان می برد. با این حال ، اگر تمام مراحل ذکر شده در بالا را انجام دهید ، مسلم است که به مرور زمان می خواهید موفق شوید.

بنابراین ، با فداکاری ، انگیزه ، وقت و اشتیاق کافی ، کسب درآمد با شرکت های وابسته به آمازون گزینه ای است که هرکسی می تواند انتخاب کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map