نحوه نوشتن مطالب وبلاگ

آمار استفاده از سیستم عاملهای وبلاگ نویسی


استفاده از سکوی وبلاگ نویسی

محتوای وبلاگ جدید شما طعمه ای خواهد بود که خوانندگان شما را به خود جلب می کند. در این راهنما ، ما مطالبی را که شما باید هنگام راه اندازی یک وبلاگ بنویسید و بهترین کارهایی که باید دنبال کنید ، پوشش خواهیم داد.

بدون محتوای عالی ، حتی وبلاگهای با طراحی مناسب و کاملاً ساختاری در نهایت شکست خواهند خورد. دو بلوک وجود دارد که شما باید نگران آنها باشید ، محتوای قبل از راه اندازی و پس از راه اندازی:

Contents

محتوای قبل از راه اندازی

 • صفحات استاتیک: مانند “About” ، “Contact” و غیره

 • محتوای نوار کناری: محتوایی که در نوار کناری وبلاگ شما ظاهر می شود (اگر می خواهید یکی از آنها را داشته باشید)

 • صفحات دسته وبلاگ: محتوا (حدود 100 کلمه) برای صفحات دسته بندی در وبلاگ خود (بعلاوه دسته ها را برای تقسیم محتوای خود انتخاب کنید)

 • تگ های متا SEO: محتوا برای عنوان SEO و برچسب های توضیحات هر صفحه (در صفحه واقعی مشاهده نمی شود اما باید آن را آماده کنید)

محتوای پس از راه اندازی

48٪ 100 وبلاگ برتر Technorati با وردپرس مدیریت می شوند
 • پست های وبلاگ: مقالات منظم که می خواهید بنویسید

 • محتوای سنگ بنای اصلی: این پایه وبلاگ شما خواهد بود

وبلاگ راه اندازی

محتوای مورد نیاز شما
برای راه اندازی یک وبلاگ

قبل از شروع به نوشتن پست های روزانه خود در وبلاگ ، می خواهید مطمئن شوید که صفحات استاتیک و سایر قسمت های وبلاگ شما ، مانند نوار کناری و پاورقی ، از اطلاعات مناسب پر شده اند. بیایید هر یک از این زمینه های محتوا را بررسی کنیم.

محتوای صفحات استاتیک

ابتدا برای انواع زیر اطلاعات لازم است که صفحات محتوای ثابت ایجاد کنید.

درباره صفحه

سنتی ترین صفحه در هر وبلاگ ، صفحه About است. در این صفحه به بازدید کنندگان جدید وبلاگ شما گفته می شود که در مورد چیست ، شما کی هستید و چرا یک وبلاگ در مورد موضوع خاص دارید. بسته به طاقچه و سبک شما ، اطلاعاتی که ارائه می دهید می توانند “همه مشاغل” یا شخصی و سرگرم کننده باشند.

صفحه تماس با ما
94٪ افراد محتوای وبلاگ را به اشتراک می گذارند زیرا فکر می کنند ممکن است برای افراد دیگر مفید باشد

این صفحه به بازدید کنندگان وبلاگ شما اجازه می دهد تا در هر زمان با شما ارتباط برقرار کنند. این می تواند یک صفحه ساده با آدرس ایمیل شما به علاوه پیوندهای شبکه های اجتماعی باشد ، یا می توانید از پلاگین هایی مانند فرم تماس با شماره 7 استفاده کنید تا یک فرم تماس ساده وجود داشته باشد که بازدید کنندگان بتوانند بدون ترک وب سایت خود با شما ارتباط برقرار کنند.

محصولات و خدمات
وبلاگ روشی کم هزینه و کم خطر برای دعوت خوانندگان به دنیای شما و شروع گفتگو با شرکت شما است. 68٪ احتمالاً مصرف کنندگان وقت خود را صرف خواندن مطالب تولید شده توسط شرکتی که به آنها علاقه مند هستند ، می کنند

اگر وبلاگ خود را برای ارتقاء مشاغل خود ایجاد کردید ، می خواهید مطمئن شوید صفحه ای وجود دارد که کالاها و خدمات شما را می فروشد. از طرف دیگر ، درصورتی که وب سایت خود را برای تجارت خود در اختیار دارید می توانید از طریق منوی خود پیوندی برای آن تهیه کنید.

سلب مسئولیت / خط مشی

برای اینکه کمی از مسئولیت خود در امان بمانید ، باید یک سلب مسئولیت را در نظر بگیرید صفحه خط مشی.

به عنوان مثال ، اگر شما یک وبلاگ بهداشتی می نویسید ، اما شما متخصص پزشکی نیستید ، ممکن است بخواهید سلب مسئولیت ایجاد کنید گفتن اینکه شما پزشک یا ارائه دهنده خدمات بهداشتی دیگر نیستید و توصیه می کنید که خوانندگان برای اطلاعات و ارزیابی پزشکی خود به پزشکان مراجعه کنند.

با اضافه کردن یک عکس خوب به بیوگرافی و صفحه خود ، اعتماد ایجاد کنید. مشتریان بالقوه شما دوست دارند به چشمان شما نگاه کنند

همچنین ممکن است بخواهید بازدید کنندگان به وب سایت خود اطلاع دهید که از ردیابی تجزیه و تحلیل ، Google AdSense ، پیوندهای بازاریابی وابسته و انواع دیگر محتوا استفاده می کنید.

حتماً از بهترین وبلاگهای طاقچه خود – ترجیحاً بزرگترها – برای دیدن صفحات پیوند در فهرست اصلی و پاورقی خود دیدن کنید. شانس وجود دارد ، بازدید کنندگان شما به دنبال همان نوع صفحات در وبلاگ شما خواهند بود.

محتوای نوار کناری

صفحه “تماس با ما” یکی از مهمترین صفحات وب سایت شماست. برای 70٪ شرکت ها ، این یکی از پر بازدید ترین صفحات سایت است

ستون کناری شما ستون کوچکتر در سمت چپ یا راست است (بسته به موضوعی که انتخاب کرده اید) محتوای اصلی وبلاگ شما. می خواهید مطالب زیر را در ویجت های نوار کناری برای بازدید کنندگان خود اضافه کنید.

اشتراک در

بازدید کنندگان را به وبلاگ خود ترغیب کنید تا از طریق ایمیل یا RSS مشترک شوند. البته ایمیل بهترین حالت است ، به ویژه اگر دوست دارید در آینده از وبلاگ خود سود کسب کنید. MailChimp یک سرویس عالی است که می تواند از آن استفاده کند ، زیرا برای 2،000 مشترک اول رایگان است.

پیوندهای مربوط به صفحه تماس با ما را در فهرست های کشویی مخفی نکنید که بدون کلیک فعالانه در مورد پیمایش ، مشاهده نمی شوند
اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل به صورت پیوند لینک شده است ، در صورت کلیک به طور خودکار مشتری ایمیل بازدید کننده را باز می کند
خبرنامه سر و صدا
در باره

یک جمله یا دو جمله ساده درباره شما و وبلاگ شما برای بازدید کنندگان جدید که ممکن است وقت لازم را برای خواندن صفحه درباره شما نداشته باشند. داشتن عکس شما در این آشفتگی از متن ، به بازدید کنندگان کمک می کند چهره خود را به وبلاگ برسانند ، خواه شما صاحب و ویراستار باشید که نویسندگان دیگری را مدیریت می کنید ، یا نویسنده محتوای اصلی.

تقریبا 40٪ در مورد وب سایت ها بیانیه هایی بدون حاشیه مانند “لطفا با ما تماس بگیرید” یا “ما دوست داریم از شما بشنویم” و تقریباً وجود دارد 38٪ شرکت ها فقط یک آدرس ایمیل یا یک فرم تماس کوچک را که در انتهای وب سایت آنها دفن شده است ، ارائه می دهند
61٪ مردم نسبت به شرکتی که محتوای سفارشی را ارائه می دهد احساس بیشتری می کنند و احتمالاً از آن شرکت خریداری می کنند
88٪ از افراد بررسی می کنند تا کیفیت یک کسب و کار را تعیین کنند
در باره

همچنین می توانید پیوندهایی را به پروفایل های اجتماعی خود نمایش دهید تا افراد بتوانند از شما پیروی کنند. برای نشان دادن هر شبکه می توانید از نمادها استفاده کنید یا از جعبه های رسمی ، دکمه ها و نشان های رسمی از این شبکه ها استفاده کنید. حالت دوم به شما امکان می دهد بدون اینکه وب سایت خود را ترک کنید با شما ارتباط برقرار کند ، مخاطبان رسانه های اجتماعی خود را بسازید.

80٪ تصمیم گیرندگان کسب و کار ترجیح می دهند اطلاعات مربوط به شرکت را در یک سری مقالات در مقابل یک تبلیغ بدست آورند
پست های محبوب

یک ویجت پست محبوب به بازدید کنندگان به قسمتهای برتر مطالب شما کمک می کند. افزونه Posts Posts Popular WordPress در ایجاد پست های آسان و نمایش بر اساس نظرات و تعداد مشاهده به شما کمک می کند.

پست خود را با داستان گویی شروع کنید (داستان نویسی تسلیم نمی شود 300٪ خوانندگان بیشتر)
احساسی بگیرید. پست هایی که باعث احساسات ، هیبت و خنده می شوند بیشترین اشتراک را دارند

پست های برتر


تبلیغ کننده

اگر می خواهید آگهی های تبلیغاتی را به وبلاگ خود اضافه کنید ، از ابتدا آنها را اضافه کنید ، بنابراین وقتی شروع به بدست آوردن تبلیغات می کنید ، بازدید کنندگان معمولی متعجب نخواهند شد. بانرهایی که تا آن زمان استفاده می کنید می توانند به محصولاتی که شما یک بازاریاب وابسته هستند یا به کالاهایی که دوست دارید پیوند برقرار کنند.

68٪ خریداران گفتند که آنها غالباً به بررسی های همتا و بازخورد ایجاد شده توسط کاربر اعتبار می دهند.60٪ درصد اعتبار خود را به مطالبی که توسط یک نشریه شخص ثالث یا تحلیلگر نوشته شده است ، می دهند.
تبلیغ کننده
مقالات مکتوب ، به ویژه پست های “چگونه” و همچنین مطالعات موردی ، انواع محتویاتی هستند که بیشترین اعتبار را به وبلاگ ها می دهند.

حتماً به وبلاگ های دیگر در طاقچه خود مراجعه کنید تا ببینید چه چیزی در نوار کناری نشان داده شده است.

محتوای دسته بندی وبلاگ

اولین چیزها ، ابتدا مجبورید دسته بندی هایی را برای وبلاگ خود انتخاب کنید.

اینفوگرافیک ها 3 برابر بیشتر از هر نوع محتوای دیگر ، در رسانه های اجتماعی 3 بار دوست و به اشتراک گذاشته می شوند
بر فراز 50٪ بازاریابانی که محتوای تبلیغاتی را تبلیغ می کنند می گویند که این امر باعث افزایش دیداری در برند ، رهبری فکر ، سئو ، ترافیک وب و تعامل خریدار شده است

سپس مرحله بعدی ایجاد متن کوتاه برای هر صفحه دسته ای است که می خواهید در وبلاگ خود داشته باشید. متن ممکن است بین 50-150 کلمه باشد. ممکن است فکر کنید چرا؟ به این صفحات کمک می کند تا در موتورهای جستجو رتبه بهتری پیدا کنند.

متن کوتاه

محتوای SEO برچسب می زند

برچسب متا یک قطعه کد است که شامل اطلاعات مربوط به یک صفحه خاص برای موتورهای جستجو است. این محتوا را نمی توان در صفحه واقعی بلکه فقط درون کد مشاهده کرد. اما ایجاد برچسب های مناسب برای هر صفحه در وب سایت شما بسیار مهم است بنابراین موتورهای جستجو می توانند درک کنند که این صفحه درباره چیست.

تعامل برند افزایش می یابد 28٪ وقتی مصرف کنندگان در معرض هر دو محتوای حرفه ای و ویدئوی محصول تولید شده توسط کاربر قرار بگیرند
برچسب ها seo meta
از اضافه کردن یک لیست برچسب لباسشویی به هر پست خودداری کنید. در عوض ، برخی از فکرها را در یک استراتژی برچسب زدن قرار دهید. به برچسب ها به عنوان “موضوعات” یا “دسته بندی” فکر کنید ، و 10-20 برچسب را انتخاب کنید که تمام موضوعات اصلی شما می خواهید در وبلاگ خود پوشش دهید. سپس به آن ها بچسبید

هنگام ایجاد صفحات یا پست های جدید در وبلاگ خود ، باید مطمئن شوید که برچسب های متا زیر را درج می کنید:

 • برچسب عنوان – در صفحه نتیجه موتور جستجو نمایش داده می شود و عنوان صفحه موتورهای جستجو را نشان می دهد. طول مطلوب 50-60 نویسه.

 • توضیحات متا – اطلاعاتی که محتوای صفحه وب را خلاصه می کند و در زیر عنوان ظاهر می شود. طول مطلوب حدود 290 نویسه است.

برای پیاده سازی برچسب های متا در وبلاگ خود نیازی به یادگیری کد یا برنامه نویسی ندارید. اگر تصمیم گرفتید با WordPress CMS بروید ، به راحتی می توانید یکی از افزونه های SEO مانند آن را نصب کنید SEO SEO و از آن استفاده کنید تا اطلاعات لازم را به هر صفحه اضافه کنید.


برنامه محتوا

ایجاد برنامه محتوا

برای ساختن و حفظ یک وبلاگ موفق باید یک برنامه محتوا و تثبیت شده داشته باشید. این باید شامل تمام جزئیات مربوط به پست های وبلاگ آینده ، برنامه های انتشار ، توسعه مخاطبان و موارد دیگر باشد. بدون این برنامه مشخص ، حفظ محبوبیت و کیفیت مداوم کار شما غیرممکن است.

در زیر گام های دقیقی را که می توانید برای ایجاد برنامه ای برای محتوای وبلاگ خود بردارید ، به شما نشان خواهیم داد. از این مثال به عنوان الگو استفاده کرده و آن را با توجه به نیازها و توانایی های خود تنظیم کنید.

مرحله 1. لیست موضوعات ایجاد کنید

مرحله 2. محتوای سنگ بنای را انتخاب و آماده کنید

مرحله 3. 5-10 پست وبلاگ را انتخاب و بنویسید

مرحله 4. تقویم سرمقاله را ایجاد کنید و ارسال را شروع کنید

مرحله 5. مرحله 2 تا 4 را تکرار کنید

مرحله 1. لیست موضوعات ایجاد کنید

تا این مرحله ، شما می دانید که بلاگ شما در مورد چیست و یک طاقچه را انتخاب کرده اید.

محتوای کیفی ، انتشار منظم ، طراحی خوب و حضور رسانه های اجتماعی مستقر به عنوان چهار عامل برتر تعیین کننده اعتبار وبلاگ

ایجاد لیست مباحث ممکن است مانند یک روند پیچیده به نظر برسد ، اما در واقعیت اینگونه نیست. و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید با یک مثال در زندگی واقعی این کار را انجام دهید. بیایید بگوییم که شما می خواهید یک وبلاگ یوگا را شروع کنید.

ساده ترین راه برای ساختن آن لیست ، نکات مختلفی برای طاقچه شماست و مخلوط کردن آنها. می توانید از این اسناد به عنوان نمونه استفاده کنید.

در اینجا چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم:

هم اکنون بیش از 200 میلیون نفر از مسدود کننده تبلیغات استفاده می کنند ، از جمله حدود 16٪ از کاربران وب ایالات متحده است. کاربران در مورد کم رنگ کردن تبلیغات ناخواسته با ابزاری مانند مسدود کننده تبلیغات ، بیشتر و بیشتر می شوند. این می تواند مواردی را برای بازاریابان محتوا که از راههای پرداخت شده استفاده می کنند پیچیده تر کند تا بتواند تلاش های بازاریابی محتوای خود را افزایش دهد
لیست موضوع

با استفاده از این رویکرد و اتخاذ ترکیب های مختلف می توانید به راحتی صدها موضوع ایجاد کنید.

69٪ شرکت ها گزارش می دهند که بودجه بازاریابی ویدیویی در حال افزایش است
رویکرد موضوع

مرحله بعدی ، می توانید لیست مواردی را که طولانی تر و عمیق تر از محتوا هستند ، شروع کنید. همچنین به عنوان محتوای سنگ بنای نامیده می شود (در مرحله بعدی در مورد آن صحبت خواهیم کرد). اینها می توانند برخی از راهنماها یا آموزشها باشند. به همین دلیل است که ما این نکته را ذکر می کنیم که باید طاقچه خود را انتخاب کنید. بنابراین ایجاد ایده راحت تر خواهد بود.

در مورد ما ، در اینجا لیستی که ما برای وبلاگ یوگا قرار داده ایم.

تا سال 2020 تقریباً هر شرکتی یک سازمان اجرایی در سازمان خود دارد که مستقیماً مسئولیت یک استراتژی کلی بازاریابی محتوا را دارد ، به عنوان مثال. مدیر ارشد محتوا ، VP یا مدیر محتوا
وبلاگ یوگا

اکنون بیایید تمام ستون های صفحه گسترده کارشناسی ارشد را پر کنیم. آنچه در هر ستون نشان می دهد در اینجا آمده است:

80٪ بازاریابان B2B یک استراتژی بازاریابی محتوا دارند. در میان آنها 32٪ ثبت شده, 48٪ مستند نشده است
جدول مباحث

عمق

1. پست های وبلاگ کوتاه تر < 1,000 words

2. مقالات متوسط ​​1000-2000 کلمه

3. راهنماهای عمیق 2،000+ کلمه

خواننده متوسط ​​فقط خرج می کند 37 ثانیه خواندن مقاله یا پست وبلاگ

کلید واژه ها

کلمات کلیدی اصلی که می خواهید با محتوای خود هدف گذاری کنید.

خواندن توصیه شده: چگونه می توان تحقیقات کلیدی را انجام داد

حجم کلمات کلیدی (KW)

به طور متوسط ​​تعداد جستجوها در هر ماه از طریق موتورهای جستجو. ما از ابزار SemRush استفاده کردیم زیرا Google فقط فواصل حجم ترافیک را تخمین می زند.

محتوای وبلاگ طولانی تر و تجسمی تر می شود. میانگین پست وبلاگ حدود 1،050 کلمه طولانی است

دسته بندی

انتخاب کنید که در چه گروه بندی محتوای خود را ارسال کنید.

در اینجا آن را دارید ، لیست مباحث را تهیه کرده اید و بر اساس اهمیت و رقابت آن را در اولویت قرار داده اید. اکنون زمان آن رسیده است که به مرحله بعدی بروید.

مرحله 2. محتوای سنگ بنای را انتخاب و آماده کنید

چه مدت یک پست وبلاگ معمولی است?

یک پست وبلاگ معمولی چقدر است؟

پست های وبلاگ با فرم طولانی 9 برابر بیشتر از پست های وبلاگ کوتاه دارند

راهنماهای اصلی شما (3) محتوای سنگ بنای شما خواهد بود. این محتوا است که به عنوان پایه و اساس وب سایت شما استفاده می شود ، و پست های وبلاگ کوچکتر در مورد آن هسته نوشته می شود.

محتوای سنگ بنایاگر مطمئن نیستید که چگونه برای مباحث مربوط به محتوای گوشه سنگ بنویسید ، اینجا کارهایی است که می توانید انجام دهید:

29٪ بازاریابان پیشرو بطور منظم از محتوای مجدد استفاده و استفاده مجدد می کنند.
 • برای به دست آوردن ایده ها از ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی Google استفاده کنید. فقط کافیست به حساب Google خود وارد شوید یا در صورت نداشتن حساب جدید خود را ایجاد کنید. در زیر “کلمات کلیدی جدید را پیدا کنید و داده های حجم جستجو را پیدا کنید.” “جستجوی کلمات کلیدی جدید را با استفاده از برگه عبارت ، وب سایت یا دسته” باز کنید ، کلید واژه “یوگا” را در کادر وارد کرده و دکمه “دریافت ایده” را فشار دهید. لیست کلمات کلیدی را با حجم جستجوی آنها دریافت خواهید کرد.

 • همچنین می توانید از ابزاری مانند SemRush استفاده کنید و بررسی کنید که وب سایت رقبای کلمات کلیدی برای چه رتبه هایی قرار دارد تا ایده خود را برای موضوعات دریافت کند. این یک ابزار پرداخت شده است ، اما می توانید دو هفته آزمایش رایگان دریافت کنید. وارد ابزار شوید ، URL وب سایت رقیب مورد نظر خود را وارد کنید و دکمه explore را بزنید. در مرحله بعد ، بخش “صفحات برتر” را در سمت چپ خود انتخاب کرده و ستون “کلمات کلیدی برتر” را بررسی کنید تا ایده های کلمات کلیدی برای موضوعات خود دریافت کنید.

این تمرین به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی محبوب پیدا کنید ، و می توانید مواردی را برای محتوای پرچمدار خود بیابید.

66٪ وبلاگ نویسان کمتر از روزانه ، اما بیشتر از ماهانه منتشر می کنند

اکنون زمان آن رسیده که محتوا را ایجاد کنیم. شما در مورد بهینه سازی مطالب خود برای موتورهای جستجو مطالب زیادی خواهید خواند ، و در حالی که این مهم است ، اگر محتوای خود را برای انسان بهینه نکنید ، در این صورت هرگز در معرض مورد نیاز خود را برای دستیابی به لینک ها و رتبه های خوب به دست نخواهید آورد. موتورهای جستجو. اگر محتوایی بنویسید که مردم دوست دارند آنها را بخوانند ، با رشد مخاطبان خود ، به ترافیک ، سهام اجتماعی و پیوندها دسترسی پیدا خواهید کرد.

مرحله 3. 5-10 پست وبلاگ را انتخاب و بنویسید

اکنون می توانید پست های وبلاگ را که می خواهید در وبلاگ خود بنویسید و ارسال کنید ، انتخاب کنید. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، شما پست های خود را برای پشتیبانی از محتوای سنگ بنای خود می نویسید. در مورد ما ، اگر “راهنمایی برای انواع مختلف یوگا” را به عنوان قطعه اصلی ایجاد کنیم. مجموعه پست های وبلاگ ما “یوگا چیست؟” سلسله.

به طور متوسط ​​، پست های وبلاگ مرکب را تشکیل می دهند 10٪ از همه پست های وبلاگ و تولید کنید 38٪ ترافیک کلی
نوشتن پست های وبلاگ

پست وبلاگ یک مطلب (مقاله) است که شما در یک وبلاگ می نویسید. این می تواند شامل مطالب به صورت متن ، عکس ، اینفوگرافیک یا فیلم ها باشد.

اطمینان حاصل کنید که همیشه مقدمه ای جذاب ، محتوای با کیفیت و نتیجه گیری جامد داشته باشید.

بهترین شیوه های نوشتن

برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق در هر مکان ، می خواهید این بهترین روشها را دنبال کنید.

شرکتهایی که 16 یا بیشتر پست وبلاگ در هر ماه منتشر می کردند ، نسبت به شرکتهایی که 4 یا کمتر پست ماهانه منتشر کرده اند ، 4.5 برابر از امتیازات برتر برخوردار هستند
اهداف وبلاگ نویسی خود را تعیین کنید

اگر هرگز هدف خود را برای وبلاگ خود تعیین نکرده اید ، هرگز نمی دانید که از وبلاگ نویسی بیشترین استفاده را می کنید. آیا هدف شما از درآمدزایی است؟ شغل جدیدی می گیرید؟ افرادی را پیدا کنید که در مورد یک موضوع خاص با آنها ارتباط برقرار کنند؟ اهداف وبلاگ نویسی خود را مشخص کنید و به صورت دوره ای از خود بپرسید که آیا وبلاگ شما به شما در تحقق آنها کمک می کند یا خیر. اگر اینطور نیست ، از خود بپرسید که چگونه می توانید وبلاگ خود را برای رسیدن به اهداف بهبود ببخشید.

متعهد شوید که یک متخصص شوید

مهم نیست که اهداف وبلاگ نویسی شما چیست ، اگر می خواهید متخصص در طاقچه خود باشید ، حتماً اهداف خود را دنبال خواهید کرد. افرادی که به عنوان متخصص در طاقچه خود شناخته می شوند ، تمایل دارند که به خاطر محتوای خود ، شناخت و درآمد بیشتری کسب کنند. آنها همچنین تمایل دارند که مخاطبان بیشتری داشته باشند و گزینه ای برای ارائه خوانندگان خود به مشتریان با ارائه محصولات و خدمات مرتبط هستند.

پس از نوشتن 2154 پست وبلاگ ، ترافیک وبلاگ می تواند افزایش یابد
تا حداکثر 30٪
با مخاطبان خود درگیر شوید

بهترین راه برای هماهنگی با خوانندگان خود ، تعامل با آنها است. برخی از راه های انجام این کار عبارتند از پاسخ دادن به نظرات ، پاسخ دادن به سؤالات از فرم تماس شما ، پیوستن به مکالمه با کاربران در شبکه های اجتماعی و بازدید از وبلاگ های خوانندگان خود برای دیدن آنچه علاقه مند هستند و به بحث ها بپیوندید. با انجام این کار ، با خوانندگان خود روابط قوی تری برقرار خواهید کرد و در مورد آنچه می خواهند اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد ، چیزی که می تواند به شما کمک کند الهام بخش مطالب آینده شما باشد.


بهترین ساختار پست
سازگار و واقع بین باشید

ایجاد یک برنامه منظم برای ارسال در وبلاگ شما به خوانندگان شما کمک می کند تا بدانند چه موقع می توانند انتظار داشته باشند دوباره از شما بشنوند ، چه روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا حتی سه ماهه. نکته اصلی حفظ قوام واقع بین بودن است. وبلاگ نویسان فردی ایجاد روزانه محتوای با کیفیت بالا را دشوار می کنند. اگر هدف نهایی شماست ، از پست های هفتگی یا دو هفته ای شروع کنید و تا پست های روزانه خود را انجام دهید. فقط برای کیفیت کیفیت قربانی نکنید.

کار خود را ویرایش کنید ، یا ویرایشگر استخدام کنید

برای بسیاری از افراد ، ایجاد محتوای آن دشوار است – سپس آنرا تصحیح و ویرایش کنید. در حقیقت ، ویرایش در حالی که می نویسید می تواند مانع جریان خلاق شما شود. نسخه برداری اختیاری نیست. یک پست وبلاگ پر از کلمات و اصطلاحات اشتباه غلط بر شما منعکس می شود. اگر نمی توانید این وظایف را به تنهایی انجام دهید ، در نظر بگیرید که یک دستیار مجازی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. این مهم است که اگر شما به زبان مادری خود نمی نویسید. داشتن یک زبان مادری از زبانی که در وبلاگ شما ویرایش کار می کند می تواند اعتبار شما را تقویت کند. اگرچه محتوای وبلاگ نیازی به کامل بودن ندارد ، لازم است خواندن و مصرف آن آسان باشد.

بهتر بنویس ، همین حالا!

گرامرلی با پیدا کردن و تصحیح اشتباهات بیش از 10 دقیقه بیشتر از پردازنده کلمه شما ، شما را به نویسنده بهتر تبدیل می کند

مرحله 4. یک تقویم سرمقاله ایجاد کنید و ارسال را شروع کنید

برای کمک به حفظ قوام خود ، حتما از نوعی تقویم سرمقاله استفاده کنید. می توانید از تقویم Google ، تقویم Outlook یا حتی یک صفحه گسترده ساده استفاده کنید. از آن برای مدیریت ایده های خود استفاده کنید و برای هر ماه مضامین محتوای خود را برنامه ریزی کنید تا بلاگ نویسی چیزی باشد که بر روی آن تمرکز می کنید ، نه کاری که در اوقات فراغت انجام می دهید.

لازم نیست هر روز منتشر کنید ، جریان برنامه ارسال را مطابق برنامه خود انتخاب کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک روز محتوای سنگ بنای خود را ارسال کنید ، روز بعد اول پست وبلاگ را ارسال کنید و پست های وبلاگ را یک بار در هفته ادامه دهید.

تقویم سرمقاله
75٪ نظرات وبلاگ HubSpot و 90٪ منجر به وبلاگ از قدیمی است
نوشته ها

مرحله 5. مرحله 2 تا 4 را تکرار کنید

نحوه نوشتن عناوین مناسب

اکنون می توانید همان روند را تکرار کنید. اگر پست های وبلاگ بیشتری دارید که می توانید مربوط به اولین قطعه محتوای سنگ بنای باشید ، می توانید آنها را بنویسید. یا می توانید یک راهنمای جامع و عمیق جدید ایجاد کنید و شروع به ایجاد مقاله در اطراف آن کنید. این مرحله یک انتخاب شخصی تر است و شما باید تصمیم بگیرید که چه رویکردی برای شما مؤثر خواهد بود.

نحوه نوشتن عناوین مناسب

عنوان یا عنوان ، پست وبلاگ شما باید توجه خوانندگان بالقوه را به خود جلب کند. افراد ممکن است آن را در اخبار یا نتایج جستجوی رسانه های اجتماعی خود مشاهده کنند. اطمینان حاصل کنید که عبارت اصلی از کلمات کلیدی را که افراد می توانند هنگام جستجو برای موضوعی که پوشش می دهید استفاده کنند.

سه اصل عناوین ویروسی

عنوانی که شما استفاده می کنید در بازدید بیشتر و سهم اجتماعی نقش اساسی خواهد داشت. عناوین خوب باعث می شود افراد به دلیل اینکه یکی از موارد زیر را نشان می دهند اقدام کنند:

8 از 10 افراد یک عنوان را می خوانند ، اما فقط 2 از 10 تمایل دارند که مطالب دیگر را بخوانند.
 • ارز اجتماعی

 • ارزش عملی

 • تهدید

در زیر مثالهایی وجود دارد که نکات را ثابت می کند و یکی از معیارها را برآورده می کند.

ایده هایی برای بهینه سازی عناوین خود برای ایجاد بارهای زیاد در ترافیک

وقتی یک عنوان می نویسید ، به لحن و ظاهر آن توجه کنید

– یک تایپ قوی را انتخاب کنید

– اندازه عناوین خود را برای ایستادگی کردن اندازه دهید

ارز اجتماعی

هرچه مردم بیشتر از چیزی استفاده کنند یا افراد با نفوذ بیشتری از چیزی استفاده کنند. افراد با احتمال بیشتری از آن تقلید می کنند.

 • چرا 1000 وبلاگ نویسان به کنفرانس SMX 2019 می آیند

 • 5 نکته برتر ارنست همینگوی در مورد نوشتن خوب

اندازه های محبوب ترین سرخط ها از 20 تا 36 پیکسل متغیر است
ارزش عملی

چیزهای مفیدی برای جلب توجه. در صورت اقدام ، منافع را برجسته کنید و قول به دست آوردن چیزی را بدهید.

برای جلب توجه از رنگ استفاده کنید

67٪ از مردم می گویند سیاه بهترین انتخاب برای کمک به آنها در درک مطلب است

نمونه سرفصل ها:

 • 10 دقیقه در روز را بگذرانید و در هر 2 ماه باورنکردنی خواهید داشت

 • چگونه می توانیم از یک پست وبلاگ تنها در 24 ساعت 1000+ مشترک داشته باشیم

طول یک عنوان

بهترین طول عنوان است 50 تا 70 کاراکتر یا 6 تا 8 کلمه طولانی است
تهدید

مردم غالباً در صورت نیاز به محافظت از خود در برابر تهدید ، اقداماتی را انجام می دهند.

نمونه سرفصل ها:

 • هشدار: یک اونس دیگر از غذای سگ خریداری نکنید تا زمانی که این مطلب را بخوانید

 • 50 دلیل وب سایت شما مجاز به مجازات شدن توسط گوگل است

اینجا است ورق تقلب شما می توانید استفاده کنید که به شما کمک می کند ایده های اصلی را ارائه دهید.

منابع مفید برای کمک به شما در حفظ و رشد وبلاگ خود:
 • چگونه یک وبلاگ را راه اندازی کنیم
 • نحوه استفاده از WordPress (با آموزش های ویدیویی)
 • نحوه تبلیغ وبلاگ و محتوای آن
 • چگونه می توان از وبلاگ خود درآمد کسب کرد
 • بهترین ابزار و منابع بلاگ نویسی
 • یک راهنمای نام دامنه را انتخاب کنید
 • خدمات میزبانی وب توضیح داده شده است

نتیجه

اگر می خواهید وبلاگ شما شکوفا و رشد کند ، پاسخ به ایجاد محتوای با کیفیت است. روی کیفیت بیش از کمیت متمرکز شوید ، حتی اگر مجبور باشید فرکانس و قوام را قربانی کنید. خوانندگان شما از این امر قدردانی می کنند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map