چگونه می توان تصاویر رایگان برای وبلاگ خود پیدا کرد

کاربران قدیمی اینترنت هنوز ممکن است وب را به خاطر داشته باشند که فقط بر روی کلمه نوشته شده متمرکز شده است. اینترنت به عنوان یک رسانه محور متن شروع شد و قطعاً از نظر بصری جذاب نبود. اگرچه مردم عاشق تصاویر بودند ، به دلیل سرعت کم اینترنت و هنوز فناوری تکامل یافته ، به راحتی نمی توانند با آنها کار کنند. و صادقانه بگویم ، تصاویر دیجیتال در آن زمان خوب نبودند.


امروز ، تصور یک وب سایت بدون رسانه های تصویری غیرممکن است. تصاویر دیجیتالی در همه نوع ، اینترنت را فرا گرفته است ، و حتی می توانید در وب فقط برای تصاویر جستجو کنید. آیا باید درباره اینستاگرام صحبت کنیم؟ و اگرچه ممکن است عکس اولین چیزی باشد که به آن فکر خواهید کرد ، در واقع قالبهای مختلف زیادی وجود دارد که می توانید در وبلاگ خود استفاده کنید. اینفوگرافیک ها ، تصاویر گرافیکی ، طرح ها ، جداول ، عکس های صفحه نمایش ، واید و … وجود دارد

اهمیت تصاویر برای وبلاگ شما چیست?

انسان اطلاعات بصری را با کارایی بیشتری نسبت به متن پردازش می کند
چشم ها
چشم ما می تواند 36000 پیام تصویری در ساعت ثبت کند

یک وبلاگ نویس مبتدی ممکن است به راحتی تصاویر خود را در پست های خود فراموش کند. هنگامی که به نوشتن و نگه داشتن سایت جدید خود توجه می کنید ، دست زدن به رسانه های اضافی ممکن است بسیار پراهمیت به نظر برسد. اما اگر تصاویر را نادیده بگیرید ، اشتباه بزرگی انجام می دهید! چرا؟ خوب برای مبتدیان ، 65 درصد افراد یادگیرنده بینایی هستند و 90٪ اطلاعاتی که به مغز می رسد ، بصری است. همچنین ، مقالاتی که با تصاویر مشاهده می شوند نسبت به نمونه های بدون یک نمایش ، بیشتر نمایان می شوند. اگر این کافی نباشد ، چند دلیل دیگر برای مهم بودن تصاویر برای وبلاگ شما در اینجا آورده شده است:

صحنه تصویری
در کمتر از 1/10 ثانیه از ثانیه می توانیم حس یک صحنه بصری را بدست آوریم
مغز
بیناییها 60،000 برابر سریعتر از متن در مغز پردازش می شوند
شبکیه چشم
40٪ فیبرهای عصبی با شبکیه مرتبط هستند
 • از لحاظ بصری جذاب – به محض وارد کردن اولین تصویر در پست خود ، متوجه خواهید شد که چگونه ناگهان مقاله بهتر شد. مطمئناً اگر از نوع صحیح تصویر استفاده کرده باشید ، و اگر به محتوا مربوط باشد ، صحیح است. از تصاویر همچنین می توان به عنوان شکست متن استفاده کرد ، بنابراین خوانندگان می توانند پس از چند پاراگراف رنگ مشکی روی متن سفید چشم خود را به استراحت دهند. این امر باعث جذاب تر و طولانی تر شدن پست خواهد شد.
 • رسانه های اجتماعی – اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی کاری است که اگر می خواهید با وبلاگ خود موفق شوید باید انجام دهید. بنابراین ، هنگام به اشتراک گذاشتن مقاله ، سایت های رسانه های اجتماعی مستقیماً از مقاله شما عکس می گیرند. شما نمی خواهید یک پست را بدون رسانه به اشتراک بگذارید ، زیرا غیر حرفه ای ، کاملاً کسل کننده به نظر می رسد و به راحتی توسط بسیاری از کاربران دور می شود.
 • ترافیک موتور جستجو – آیا متوجه شده اید که گوگل و موتورهای جستجوگر دیگر به شما امکان می دهند تصاویر را جستجو کنید؟ خوب ، اگر از تصاویر در وبلاگ خود استفاده کنید ، افراد دیگر فقط به این دلیل که در موتور جستجو عکسی پیدا کرده اند می توانند جلوی سایت شما بگیرند. شگفت انگیز است ، اینطور نیست?
 • درک آسان تر از اطلاعات پیچیده– گاهی اوقات ، یک تصویر ساده برای اهداف آموزشی یا توضیح جزئیات بیشتر در خدمت شما خواهد بود. به جای نوشتن کل پاراگراف متن ، می توانید به سادگی یک تصویر را نمایش دهید.

کاری که هنگام جستجوی تصاویر برای وبلاگ خود نباید انجام دهید?

اگرچه استفاده از تصاویر در وبلاگ تازه ایجاد شده بسیار مهم است ، اما باید این کار را به روش صحیح انجام دهید. اگرچه بارگیری هر تصویری که به آن گیر می دهید آسان است ، اما این عالی نیست! قبل از اینکه به شما نشان دهیم چگونه و کجا می توانید بهترین عکس ها را برای وبلاگ خود پیدا کنید ، به ما نشان می دهیم که چه کاری نباید انجام شود.

جستجوی Google را انجام ندهید

مجازات حق چاپ
در ایالات متحده مجازات های نقض حق نسخه برداری می تواند از 200 تا 150 هزار دلار باشد و به طور بالقوه شامل یک حبس در زندان نیز می شود ، بنابراین اطمینان از داشتن مجوز استفاده از هر تصویری که در سایت خود قرار می دهید بسیار حیاتی است. در واقع ، Goodreads به دلیل عکس از یک گروه پسر مبهم که یک کاربر در سایت خود بارگذاری کرده بود ، فقط 150،000 دلار شکایت شد..

هنگامی که مردم اهمیت تصاویر را درک می کنند ، اولین قدم آنها این است که به سمت آنها بروند جستجوی تصویر Google و شروع به جستجوی یک کلمه کلیدی خاص کنید. متوقف کن قبل از انجام همان کار ، باید توجه داشته باشید که بیشتر تصاویر در جستجوی Google ممکن است دارای حق چاپ باشند. به این معنا که ، اگر فقط از یک منبع شناخته شده یا ناشناخته تصویر می گیرید ، در واقع آن را سرقت می کنید و ممکن است عواقب آن را متحمل شوید. بسته به تصویر و منبعی که از آن دزدیده اید ، ممکن است از مجازات و حتی اقدامات قانونی علیه شما رنج ببرید ، بنابراین قبل از استفاده از تصاویر تصادفی که در جستجوی تصویر Google مشاهده می کنید ، دو بار فکر کنید. و فراموش نکنید که برای انجام دیگران از سرقت مطالب از سایت خود ، تمام تلاش خود را انجام دهید.

لینک داغ نکنید

Hotlinking روشی است که به شما امکان می دهد تصویری را از منبع دیگری بارگذاری کنید. بنابراین ، به جای میزبانی یک تصویر در سایت (سرور) خود ، در واقع آن را مستقیماً از سایت دیگری بارگیری می کنید. و این بدان معنی است که از پهنای باند سایت دیگری استفاده می کند که هزینه آنها را می پردازد. این مانند تماشای یک بازی فوتبال از یک ساختمان نزدیک است بدون پرداخت بلیط برای ورود به ورزشگاه.

همچنین ، می توانید یک تصویر مرتبط با داغ را در سایتی که منشأ آن گرفته شده باشد ، پایین یا تغییر دهید ، بنابراین می توانید ناخودآگاه چیزی را که نمی خواهید نشان دهید. بنابراین ، به جای اینکه مراقب استفاده از اتصال سریع باشید ، به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز در وهله اول تصاویر هات لینک نباشید!

انواع مختلفی از مجوزهای تصویر

قبل از شروع جستجوی تصاویر برای وبلاگ خود ، باید انواع مختلفی از مجوزهای تصویر را درک کنید. اگرچه وب سایت های زیادی وجود دارند که تصاویر را برای بارگیری ارائه می دهند ، اما تحت مجوزهای مختلفی کار می کنند:

 • حقوق مدیریت می شود – تصاویر با این مجوز معمولاً فقط یک بار در هر پرداخت قابل استفاده هستند. این گرانترین قطعات هستند ، اما معمولاً بهترین مواردی که می توانید بدست آورید.
 • حق امتیاز آزاد – شما را ملزم به پرداخت هزینه ای برای تصویری می کند که می توانید در هر مکان و هر بار که می خواهید استفاده کنید. بسیاری از سایت ها اشتراک را ارائه می دهند و تصاویر را در بسته ها می فروشند.
 • Creative Commons Zero – تصاویر کاملا رایگان که می تواند توسط هر کسی استفاده شود. بعضی از سایت ها از شما یاد می کنند که از عکاس ذکر کنید ، بنابراین فراموش نکنید که قوانین را قبل از بارگیری بررسی کنید.

اگرچه این رایج ترین مجوزها است ، لطفاً توجه داشته باشید که هر سایت حق دارد قوانین را اصلاح کند. بنابراین ، در واقع گزینه های بسیار بیشتری برای مجوزهای محبوب وجود دارد ، و شما همیشه باید قوانین را قبل از پرداخت و بارگیری تصاویر بخوانید.

حقوق مدیریت می شود

تصویر سهام
همیشه از سایت های رسمی سهام تصویر استفاده کنید. در غیر این صورت خود را در معرض مسئولیت بیشتری قرار می دهید. اگر برای بارگیری “رایگان” در یک سایت ناشناخته ، تصویری واقعاً عالی پیدا کردید ، می توانید شرط ببندید که این درست است

در اینجا چند شرکت وجود دارد که حتماً از آنها شنیده اید. برخی از آنها بهترین عکسهایی را که می توانید برای وبلاگ بدست آورید ارائه می دهند ، اما برای دستیابی به عکس های با حقوق دارای حق دسترسی به جیب شما آماده هستند.

طرفداران

 • شما برای تصویری که پرداخت می کنید از حقوق انحصاری دریافت می کنید
 • تصاویر با کیفیت بالا که توسط عکاسان حرفه ای گرفته شده است

منفی

 • یک تصویر فقط برای یک پروژه قابل استفاده است. اگر می خواهید دوباره از آن استفاده کنید مجبورید دوباره برای همان قطعه پرداخت کنید
 • مجوزها بسیار گران هستند (به راحتی می توانید تا چند صد دلار برسد)
گتی ایماژ
مشهورترین شرکت صدور مجوز تصویر Getty Images است – در سال 1995 تأسیس شد

گتی ایماژ

گتی ایماژ

آرم پول
بیشتر تصاویر بدون حق امتیاز از حق امتیاز (یعنی بزرگتر از 2400 پیکسل در 3600 پیکسل) با قیمت 600 دلار در Getty Images فروخته می شوند ، و Getty به هنرمندان خود 20٪ از این پول را می پردازد.

Getty Images قطعاً معتبرترین شرکتی است که به تصاویر می پردازد. پیش از محبوبیت این رسانه در اینترنت ، روشی کاملاً شناخته شده بود و به سرعت با فناوریهای جدید سازگار شده است. میلیون ها عکس با کیفیت ممتاز وجود دارد که می توانید در Getty Images بگیرید ، اما قیمت آن عکس ها معمولاً بدان معنی است که این غول عکاسی سهام فقط برای شرکت های بزرگ که حتی قادر به پرداخت هر صدها دلار برای هر تصویر هستند ، در دسترس است. بله ، این قیمت دریافت حقوق منحصر به فرد برای یک تصویر است.

فتوکاز

فتوکاز

این یکی از سختگیرترین شرکتهایی است که با تصاویر با کیفیت کار می کند. قوانین سختگیرانه آنها منجر به تعداد کمتری از عکسهایی است که می توانید بخرید ، اما می توانید اطمینان حاصل کنید که این موارد درجه یک هستند. و در حالی که عکس ها شگفت انگیز به نظر می رسند ، شما باید برای یک تصویر 10-20 دلار بپردازید. اگر تصمیم دارید که به صورت عمده آنها را بخرید ، قیمتها پایین می رود تا بتواند برای بازیکنان حتی کوچکتر در صنعت مقرون به صرفه باشد.

حق امتیاز آزاد

پول
فروش تصاویر بصورت آنلاین یک تجارت بزرگ است. بسیار وسیع است که رهبر در این فضا ، Shutterstock سرمایه ای در حدود 2.4 میلیارد دلار دارد

در حالی که هنوز هم مجبور خواهید بود برای Royalty Free تصاویر بپردازید (آنها رایگان نیستند ؛ فقط حق امتیاز ندارند) ، آنها برای یک وبلاگ نویس معمولی بسیار مناسب تر هستند. از آنجا که بسیاری از شرکت ها بسته ها و اشتراک ها را ارائه می دهند ، تصاویر در مقایسه با برنامه های حقوقی با حقوق بسیار ارزان تر می شوند.

طرفداران

 • مقرون به صرفه تر از مجوزهای دارای حقوقی است
 • استفاده نامحدود و چندگانه از یک تصویر
 • هزینه های یک بار
 • محدودیت کمتر

منفی

 • غیر انحصاری یعنی افراد دیگر نیز می توانند همان تصویری را که استفاده می کنید خریداری کنند

Shutterstock

تعطیل
Shutterstock دارای دو نوع مجوز متفاوت است: مجوزهای استاندارد و مجوزهای پیشرفته. اساساً – مجوز استاندارد برای استفاده از وب و برای مواد چاپی تبلیغاتی (یعنی کارت ویزیت ، بروشور ، بروشور ، و غیره) یک مجوز پیشرفته برای محصولاتی است که برای سود فروخته می شوند.

Shutterstock

NY
Shutterstock.com توسط یک عکاس مجرد در شهر نیویورک آغاز شده است که 30،000 از تصاویر او را برای راه اندازی سایت بارگذاری کرده و سپس آنها را با قیمت های بسیار پایین برای فروش ارائه می دهد. میانگین تصویر در Shutterstock با قیمت 2.43 دلار فروخته می شود.

این شرکت مدل اشتراک عکس را معرفی کرده است ، بنابراین جای تعجب ندارد که یکی از شناخته شده ترین وب سایت ها برای دریافت تصاویر آنلاین است. این واقعیت که Shutterstock دارای تقریباً یکصد میلیون عکس است ، نمی تواند کاری کند اما تصویر برند را بهبود بخشد. اگرچه می توانید تصاویر را به صورت تقاضا خریداری کنید ، اگر در یک برنامه ماهانه / سالانه عضو شوید ، مقرون به صرفه تر می شوند. بسته به برنامه اشتراکی که شما انتخاب می کنید ، می توانید هر کدام از آنها با هر دلار کمتر از 20 دلار دریافت کنید!

iStock

iStock
برخی از سایت ها ، مانند iStockPhoto ، به طور خودکار ضمانت قانونی استاندارد ارائه می دهند که قول می دهد تا مبلغ معینی (10،000 دلار برای iStock) را به شما بازپرداخت کنند ، اما همچنین به کاربران این امکان را می دهد که یک ضمانت قانونی طولانی برای یک هزینه اضافی خریداری کنند ، که قول می دهد بازپرداخت را تا حدی بپردازند. مبلغ بالاتر (250،000 دلار برای iStock)

iStock

دست
همیشه از سایت های رسمی سهام تصویر استفاده کنید. در غیر این صورت خود را در معرض مسئولیت بیشتری قرار می دهید. اگر برای بارگیری “رایگان” در یک سایت ناشناخته ، تصویری واقعاً عالی پیدا کردید ، می توانید شرط ببندید که این درست است

iStock غول دیگری در صنعت است که می تواند در حمایت از Getty Images جرأت کند. این یک کار بزرگ است این شرکت تقریبا بیست سال است و از اولین کسانی است که میکروپرداختهایی را که کاربران همیشه می خواستند ارائه داد. iStock دارای صدها میلیون تصویر است که می توانید برای هر مناسبت از آنها استفاده کنید. برنامه های مختلفی وجود دارد که می توانید در آنها مشترک شوید و امکان بارگیری تصاویر با قیمت حدود 10 دلار در هر قطعه وجود دارد. این ممکن است هنوز هم برای بسیاری از وبلاگ نویسان گران باشد ، اما بسیار مقرون به صرفه تر از رقبای دفاع از حقوق است.

Depositphotos

Depositphotos

وکتور تصویر ایجاد و ویرایش
مشاهده تصویر وکتور ایجاد و ویرایش [ورق تقلب]

یک شرکت مشهور دیگر که سالها و سالها تجربه دارد. Foto تمرکز خود را روی Royalty Free تصاویر متمرکز کرده است و گزینه های متنوعی برای اشتراک را ارائه می دهد. سهام عکس 80+ میلیون نفری آنها در چند دسته سازماندهی شده است ، بنابراین می توانید به راحتی آنچه را که لازم دارید پیدا کنید. این شرکت عکس های سهام ، تصاویر برداری و فیلم ها را ارائه می دهد. بسته به طرحی که انتخاب کردید ، می توانید برای هر قطعه عکسی به دست بیاورید 2-4 دلار.

فروشگاه StockPhotoSecrets

فروشگاه StockPhotoSecrets

تصاویر سهام
مشاهده عکسها [صفحه تقلب]

این آژانس عکس به مشاغل کوچک و متوسط ​​اختصاص یافته است. این کتابخانه دارای تصاویر بزرگ است که می توانید آنها را در بسته یا با پرداخت اشتراک ماهانه خریداری کنید. بسته به طرحی که شما انتخاب کرده اید ، عکسها به طور متوسط ​​5 دلار برای شما و در صورت مشترک بودن 0.20 دلار برای هر تصویر بسته خواهند شد. اگر نمی توانید هرکدام از بازیکنان بزرگتر در صنعت را داشته باشید اما هنوز هم می خواهید تصاویر رایگان داشته باشید ، ممکن است فروشگاه StockPhotoSecrets انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Creative Commons Zero (رایگان)

تصاویر با لیسانس Creative Commons Zero کاملاً رایگان هستند. شما می توانید آنها را در هر کجا و هر زمان بارگیری کنید. این مجوز همچنین به شما امکان می دهد از تصاویر در پروژه های تجاری استفاده کنید ، اما شما نمی توانید تصاویر را به عنوان مورد نظر خود دوباره بفروشید. قطعاً محبوب ترین مجوزی است که افراد به دنبال آن هستند ، زیرا در بیشتر موارد ، شما حتی نیازی به ثبت نام در سایتی ندارید که تصاویر Creative Commons Zero را ارائه دهد.

طرفداران

هنگام ارسال تصاویر با مجوز عوام خلاق ، همیشه باید جزئیات زیر را درج کنید
qwas
عنوان تصویر یا عکس ، اگر به آن داده شده باشد
 • کاملاً رایگان
 • می توانید از تصاویر در پروژه های متعدد (حتی تجاری) استفاده کنید
 • به راحتی در دسترس است
 • کیفیت بالا

منفی

 • همین تصویر ممکن است توسط میلیونها وبلاگ نگار دیگر استفاده شود
 • هنوز محدودیت هایی وجود دارد که باید از آنها مراقبت کنید
 • تبلیغات در سایت

باز کردن

نوشتن
نام خالق تصویر

باز کردن

منبع تصویر
منبع تصویر

یکی از محبوب ترین سایت ها برای گرفتن تصاویر Unsplash است. این ویژگی بیش از 500000 تصویر دارد و تعداد آنها همچنان بزرگتر می شود. هنگامی که برای اولین بار Unsplash را باز می کنید ، احتمالاً از کیفیت تصاویری که می توانید متحیر شوید ، شگفت زده خواهید شد. و بله ، تمام آن تصاویر شگفت انگیز کاملاً رایگان هستند و بدون نگرانی از اینکه کسی شما را شکار کند ، می توانید از آنها در وبلاگ خود استفاده کنید. یک مشکل وجود دارد. Unsplash آنقدر محبوب است که میلیون ها نفر از تصاویر از این سرویس استفاده می کنند ، بنابراین احتمال وجود دارد که می خواهید آنهایی را در سراسر وب پیدا کنید.

مجوز تصویر
جزئیات مجوز تصویر

پیکسابای

پیکسابای

این سایت رایگان سهام عکس توسط برادران دوقلوی از آلمان ایجاد شده است ، و به سرعت به یکی از محبوب ترین وب سایت هایی تبدیل شده است که تصاویر رایگان را برای تقریباً هر نوع پروژه ارائه می دهند. تمرکز آنها روی تصاویر مدرن و معتبر است. همه عکس ها توسط پایگاه بزرگ کاربرانشان ارسال شده اند. در حال حاضر ، بیش از چند صدها هزار تصویر توسط کاربران بارگذاری می شود ، و تعداد آنها هر روز بیشتر می شود.

پیکسل

پیکسل

ج
طبق یک بررسی ، 60٪ از مشتریان فقط درصورتی که تصویر آن در نتایج جستجو نشان داده شده است با یک تجارت تماس می گیرند

این سایت رایگان سهام عکس توسط برادران دوقلوی از آلمان ایجاد شده است ، و به سرعت به یکی از محبوب ترین وب سایت هایی تبدیل شده است که تصاویر رایگان را برای تقریباً هر نوع پروژه ارائه می دهند. تمرکز آنها روی تصاویر مدرن و معتبر است. همه عکس ها توسط پایگاه بزرگ کاربرانشان ارسال شده اند. در حال حاضر ، بیش از چند صدها هزار تصویر توسط کاربران بارگذاری می شود ، و تعداد آنها هر روز بیشتر می شود.

اسنپ ​​سهام

اسنپ ​​سهام

این سایت محبوب روزانه تصاویر رایگان جدیدی دریافت می کند. سرپرستان تصاویر تصاویر ارسال شده را ویرایش می کنند ، و تنها بهترین عکسهایی که در وب سایت به دست می آیند را انتخاب می کنند. همه چیز کاملاً رایگان است و می توانید بدون سؤال از تصاویر برای وبلاگ خود استفاده کنید. فقط تصویری را که لازم دارید جستجو کنید یا در چندین دسته در سایت مرور کنید. در حال حاضر ، بیش از 50،000 تصویر ارسال شده توسط بیش از 5،000 عکاس مشترک.

گرافیسوگرافی

گرافیسوگرافی

پشت نام جالب ، شرکتی وجود دارد که از رویکردهای منحصر به فرد برای تصاویر رایگان استفاده کرده است. تیم Gratisography به جای دست زدن به میلیون ها عکس مشابه ، تصمیم گرفت که در مورد عکس هایی که در سایت آنها قرار دارد بسیار بسیار دلهره آور باشد. بنابراین به جای کمیت ، می توانید به جز تعداد کمتری از عکسهای کاملاً بی نظیر. این موارد دستی است و باید استانداردهای با کیفیت بالا را رعایت کند. برای نقل آنها: “برای تبدیل شدن به تصویر Gratisography ، یک تصویر باید چیزی منحصر به فرد را در جدول به ارمغان آورد. مطمئناً باید کاملاً کاملاً مرکب باشد ، با میزان مناسب نور و قرار گرفتن در معرض ، تمرکز شدید روی موضوع اصلی. “

نحوه بارگیری تصاویر?

مانند 2 برابر
پستهایی که حداقل دارای یک عکس هستند 2 برابر بیشتر در فیس بوک و توییتر دریافت می کنند که عکس های بدون تصاویر و تصاویر در فیس بوک تشکیل شده است 93٪ از جذاب ترین پست ها ، در مقایسه با به روزرسانی وضعیت ، پیوندها و حتی فیلم

بارگیری عکس بستگی به سایتی دارد که شما انتخاب کرده اید. بدیهی است ، سایت های تحت مدیریت و Royalty Free می توانند از شما بخواهند برای برنامه اشتراك ثبت نام كنید و هزینه آن را بپردازید (یا برای آنها تصویری سفارش دهید). اما بعد از آن ، بارگیری تصاویر تقریباً یکسان است. بیایید ببینیم چگونه تصویر را از Unsplash کاملاً رایگان دریافت کنیم:

 1. باز کن باز کردن سایت
 2. جستجوی یک تصویر (به عنوان مثال “ساحل”)
 3. تمام تصاویر مطابق با درخواست شما را مرور کنید
 4. بر روی تصویری که دوست دارید کلیک کنید تا نسخه بزرگتر آن باز شود
 5. بر روی دکمه “بارگیری رایگان” کلیک کنید

باز کردن

ساختمان
تصاویر خود را بهینه کنید تا سریع بارگیری شوند. طبق اطلاعات آنها, 47٪ بینندگان می خواهند بار دو ثانیه ای داشته باشند

مواردی که باید قبل از آپلود تصاویر در سایت خود ، آنها را تماشا کنید

اکنون که تصویری را در رایانه خود ذخیره کرده اید ، هنوز چیزهایی وجود دارد که باید قبل از بارگذاری تصویر در وبلاگ خود از آنها مراقبت کنید.

قطعنامه

متن جایگزین
وقتی تصاویر را به وبلاگ خود اضافه می کنید ، یادتان باشد که ابرداده سئو را اضافه کنید. موتور جستجو نمی تواند به یک تصویر نگاه کند و هوشمندانه آنچه را نشان می دهد را به همان روشی که بتواند محتوای نوشتاری شما را تفسیر کند تعیین کند. افزودن متن alt به سایت شما کمک می کند تا از ترافیک بیشتری برخوردار شود

وضوح تصویر را بررسی کنید. اگر می خواهید تصویر را در پست قرار دهید ، می خواهید حداقل 700-800px پهنای آن باشد (عرض آن به موضوعی که نصب کرده اید بستگی دارد و می تواند بسیار متفاوت باشد). همیشه بارگذاری یک تصویر کمی بزرگتر یک راه حل بهتر است – اگر از بستر وبلاگ نویسی وردپرس استفاده می کنید ، بدون از دست دادن کیفیت ، به طور خودکار آن را برای پست شما کاهش می دهد. اما اگر تصویری کوچک را بارگذاری می کنید ، اگر تصمیم به کشش آن در سراسر صفحه بگیرید ، مبهم خواهد شد.

درباره نحوه استفاده از تصاویر در وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید

قالب و اندازه پرونده

تصاویر با وضوح بالا به راحتی می توانند از 10Mb در هر پرونده بزرگتر شوند. اگر به طور صحیح قالب بندی نشده باشند ، می توانند بزرگتر شوند. قبل از آپلود باید اندازه و قالب را بررسی کنید ، به خصوص اگر فضای میزبانی و پهنای باند محدودی دارید.

بهینه سازی تصاویر برای وب

چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی تصاویر برای وبلاگ خود انجام دهید. از آنجا که ما در حال حاضر یک مقاله اختصاصی برای بهبود تصاویر در وردپرس داریم ، در اینجا به جزئیات نمی پردازیم.

نتیجه گیری – چه تصاویر برای من مناسب است?

امیدواریم که این راهنما به شما در درک اهمیت تصاویر برای وبلاگ شما کمک کرده باشد. ما همچنین امیدواریم که متوجه شوید که سرقت تصاویر از جستجوی Google و سایر وب سایتها راهی برای شروع وبلاگ نیست. اما اکنون که درباره سایت های مختلف سهام و مجوزهای ارائه شده با آنها اطلاع دارید ، چگونه می توانید یکی از وبلاگ های خود را انتخاب کنید?

بدیهی است ، اگر تازه وبلاگ خود را راه اندازی کرده اید و بودجه ای برای تصاویر ندارید ، راه رفتن Creative Commons Zero (رایگان) است. برخی از جنبه های منفی در مورد آن وجود دارد ، اما اگر به سایت های معروف که ما به آنها اشاره کردیم ، اصلاً مشکلی ندارید. میلیون ها عکس در اختیار شما خواهد بود ، و شما قادر خواهید بود که محکم بخوابید که نمی دانید چیزی دزدیده اید. اما به محض رشد وبلاگ شما ، تصاویر رایگان ممکن است شما را از دستیابی به نقطه عطف بعدی متوقف کند.

اگر خود را با تصاویر رایگان گیر کرده اید و می توانید چند دلار اضافی نیز هزینه کنید ، Royalty Free تصاویر انتخاب مناسبی برای شما هستند. عکس های سمت راست مدیریت شده گران ترین هستند ، و این فقط باید در اختیار شرکت های بزرگتری باشد که بتوانند تنها برای یک تصویر ده ها دلار (اگر نه صدها) دلار هزینه کنند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map