نحوه شروع پادکست

اگر همیشه می خواستید پادکست را شروع کنید ، اکنون زمان مناسبی برای انجام آن است. این رسانه نسبت به گذشته داغ تر است و با سرعتی صاعقه به رشد خود ادامه می دهد. علاوه بر این ، مردم ترجیح می دهند بیش از خواندن آن به مطالب صوتی گوش دهند.


نمی دانید چگونه پادکست را شروع کنید؟ شما به جای مناسب رسیده اید.

دلایل زیادی برای شروع پادکست وجود دارد ، یعنی برای توسعه تجارت خود ، در ارتباط با افراد در طاقچه خود ، ایجاد ارتباط با مخاطبان خود و انجام خود به خود ، نام چند مورد.

از ژانویه سال 2020 ، بیش از 1 میلیون پادکست در دسترس است که بیش از 30 میلیون قسمت پادکست برای گوش دادن به آنها وجود دارد. این اعداد ممکن است مورد ارعاب باشد ، اما با ابزار و اطلاعات مناسب مسلح شده است ، نمی توانید برای پادکست کردن یک طاقچه برای خودتان دشوار کنید..

بسیاری از شرکت ها برای تبلیغ محصولات و خدمات خود پادکست ایجاد می کنند. اما البته برخی از پادکست ها موفق می شوند در حالی که برخی دیگر در صنعت شناخته شده نیستند. کیفیت نمایش شما می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند. شنوندگان به دنبال یک نمایش جذاب و سرگرم کننده هستند که باعث می شود هر هفته برای آخرین قسمت به آن برگردید – آن را تحویل بگیرید ، و به راحتی می توانید با پادکست کردن پول بدست آورید و پرستیژ پیدا کنید.

در زیر یک راهنمای جامع “نحوه ساخت پادکست” در مورد همه چیزهایی که باید بدانید ، همراه با برخی نکات ، برای شروع یک پادکست موفق ارائه شده است. در اینجا لیستی از مراحل شروع سفر پادکست خود را امسال آورده شده است.

Contents

نحوه شروع پادکست در 9 مرحله آسان

 • مرحله شماره 1: موضوعی را که دوست دارید انتخاب کنید
 • مرحله شماره 2: عنوان پادکست را انتخاب کنید
 • مرحله شماره 3: توضیحی صوتی بنویسید
 • مرحله شماره 4: آثار هنری خود را خلق کنید
 • مرحله شماره 5: قسمت های خود را از قبل برنامه ریزی کنید
 • مرحله شماره 6: ارائه دهنده میزبانی پادکست خود را انتخاب کنید
 • مرحله شماره 7: ضبط را تهیه و تهیه کنید
 • مرحله شماره 8: یک قسمت منتشر کنید
 • مرحله شماره 9: ارسال به دایرکتوری ها

برای جستجوی معرفی اولیه ، از لینک زیر استفاده کنید:

رفتن به بخش “مرحله شماره 1: موضوعی را که دوست دارید انتخاب کنید”

3 افسانه پادکست مشترک

شروع پادکست می تواند یک کار دلهره آور باشد. بنابراین برای راحت تر کردن ذهن خود ، بگذارید تا سه اسطوره رایج پادکست که مردم را از ساخت پادکست دور می کند ، رد کنیم..

پادکست گران است

پادکست ها برای ایجاد و گوش دادن آزاد هستند. با این وجود ، برای شروع کار پادکست خود نیازی به خرید بهترین نرم افزار ضبط پادکست یا گران ترین تجهیزات را ندارید. اگر می خواهید به زودی شروع کنید ، تنها یک میکروفون ، هدفون و نرم افزار ویرایش صدا برای تولید پادکست با کیفیت نیاز دارید. هنگامی که تجربه بیشتری می کنید ، یا پادکست شما جذب مخاطبان بزرگتری را شروع می کند ، می توانید به تجهیزات بهتر ارتقا دهید. شما می توانید از نرم افزار ویرایش رایگان مانند Audacity استفاده کرده و یک بستر میزبانی پادکست رایگان را انتخاب کنید تا در سفر خود بدون شکست بانک شروع کنید..

برای پادکست شما باید یک فرد فناوری باشید

اصلا. برای دانستن چگونگی شروع پادکست لازم نیست یک متخصص فناوری باشید. با پیشرفت های تکنولوژی ، تلفن های هوشمند و رایانه های ما تقریبا می توانند همه چیز را برای ما انجام دهند. برای مبتدی ، ایجاد پادکست چندان دشوار نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید آشنایی با اسباب بازیهای شماست و خاموش هستید! شما می توانید در مورد روند کار خود را آموزش داده و قبل از تهیه پادکست ، یک لیست از موارد ضروری تهیه کنید.

هیچ کس به پادکست شما گوش نمی دهد

شما نباید برای پاداش مخاطب عظیم ، پادکست را با تنها دلیل شروع کنید. اگر این هدف پادکست شما – جذب مخاطبان بیشتر و کسب درآمد است – پس خود را برای ناامیدی تنظیم می کنید. شما باید در پادکست خود اشتیاق داشته باشید و از این طریق دانش و ایده های خود را با جهان به اشتراک بگذارید. اجازه ندهید که ترس از رسیدن به بیشتر افراد ، شما را از انجام کاری که برایتان هیجان زده است باز دارد. با تلاش بیشتر در پادکست های خود و ارائه مطالب مفید ، می توانید در هر لحظه مخاطبان بزرگتر را جمع کنید.

یک آغازگر سریع – چگونه پادکست خود را شروع کنید

همه موارد در نظر گرفته شده ، چهار مرحله ساده برای شروع پادکست وجود دارد. کمی این مراحل را با جزئیات بیشتر توضیح خواهم داد ، اما فعلاً با این مراحل آشنا شوید. پس از تسلط این موارد ، می توانید پادکست خود را طی چند روز شروع کنید ، حتی ممکن است در چند ساعت.
در اینجا چند مبانی برای کمک به درک دقیق نحوه عملکرد پادکست ها آورده شده است:

با کارهای آماده سازی شروع کنید

قبل از شروع کار واقعی و تولید فنی ، بدانید که پادکست شما در مورد چه مواردی خواهد بود. همچنین ، در ابتدا عنوان ، عنوان و قالب مناسب را انتخاب کنید.

پرونده قسمت / پرونده صوتی را ضبط کنید

هر قسمت از نمایش شما یک فایل صوتی جداگانه خواهد بود که با فرمت های مختلف قابل تهیه است. MP3 بهترین انتخاب است زیرا تعادل بین کیفیت و اندازه پرونده را ارائه می دهد.

پرونده ها را در هاست پادکست بارگذاری کرده و فید RSS خود را دریافت کنید

میزبان پادکست واسطه بین پادکست و مخاطبان شما است. پس از ارائه توضیحات و ارسال آثار هنری مربوطه ، پادکست در سرویس میزبان منتشر می شود. پیوند RSS RSS پادکست خود را از میزبان دریافت خواهید کرد.

فید RSS خود را به دایرکتوری پادکست ارسال کنید

برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض و مخاطبان برای پادکست خود ، می توانید فایل صوتی منتشر شده (خوراک RSS) را در فهرستهای مختلف پادکست مانند Spotify ، iTunes و غیره توزیع کنید که مشترکین بتوانند مستقیماً آنها را مشاهده کنند..

پادکست ها چگونه کار می کنند

مرحله شماره 1: موضوعی را که دوست دارید انتخاب کنید

درست مانند وبلاگ نویسی ، شما باید یک پادگان برای پادکست خود انتخاب کنید که اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان قرار می دهد. اما قبل از انتخاب موضوعی ، باید بدانید که شنوندگان برای مشاوره متخصص از پادکست استفاده می کنند و باید از طاقچه خود دانش خوبی داشته باشید. بنابراین در حالی که طوفان مغزی برای یک موضوع منحصر به فرد ، شما باید احساسات خود را در نظر بگیرید ، مخاطبان خود را در نظر بگیرید و نوع نمایش آنها از آن لذت می برد. تامل در مورد چنین سؤالاتی و تدوین برنامه ای برای هرکدام ، نسبت به سایر پادکست ها یک مزیت رقابتی به شما می دهد – و می تواند به گسترش مخاطبان شما کمک کند.

هنگامی که طاقچه خاصی را که می خواهید در مورد آن صحبت کنید تعیین کردید ، یک قدم به شروع پادکست موفق نزدیک هستید.

مرحله شماره 2: عنوان پادکست را انتخاب کنید

عنوان پادکست می تواند به شنونده کمک کند تا محتوا و هدف پادکست شما را پیش بینی کند. ما پیشنهاد می کنیم برای انتخاب عنوان برای پادکست خود ، کمی فکر کنید.

شما می توانید عنوانی را انتخاب کنید که به بهترین وجه برای مخاطبان شما باشد. در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام طوفان مغزی برای عنوان کامل باید به آنها توجه کنید. آیا تاکنون نمی دانید چگونه پادکست را به راحتی در اختیار شنوندگان قرار دهید؟ شما باید عبارات کلیدی مربوط به عنوان را درج کنید. این کمک خواهد کرد که پادکست شما در موتورهای جستجو قابل مشاهده تر باشد. این عنوان همچنین باید برای دسته های رسانه های اجتماعی و نام دامنه پادکست شما مناسب باشد تا شنوندگان بتوانند شما را به راحتی در محبوب ترین سیستم عامل پادکست پیدا کنند.

سه گزینه اصلی برای انتخاب عنوان برای پادکست شما وجود دارد.

اسم هوشمندانه

شما باید به عنوانی مناسب برای نمایش خود بیاندیشید که همزمان جذاب باشد اما قابل درک نیست. به یاد داشته باشید که افراد می توانند هنگام جستجوی اطلاعاتی درباره موضوع انتخابی شما ، آن را پیدا کنند. شما همچنین باید سعی کنید توضیحی را در عنوان درج کنید زیرا بدون محتوای عالی ، هیچ عنوانی وجود نخواهد داشت ، هر چقدر هم که خوب باشد.

نام توصیفی

این بدان معنی است که شما می توانید به سادگی نمایش را برای آنچه در مورد آن است نامگذاری کنید. به عنوان مثال ، پادکست مربی شخصی را می توان با نام “Fitness Podcast” نامگذاری کرد که کاملاً برجسته و برجسته تر از ویژگی های برجسته پادکست است. اما شما باید از استفاده از نامهای طولانی خودداری کنید زیرا در پادکست خود نام را اغلب می گویید.

با استفاده از نام خود

این روش مناسب برای نامگذاری پادکست شماست ، اما تنها در صورتی که مخاطب بزرگی دارید. اگر پادکست شما بر اساس هر موضوع تاریخی بنا شده باشد و شما از نام خود در عنوان استفاده کنید ، مخاطبان فکر خواهند کرد که این کیست؟ و از پادکست خود حرکت کنید.

مرحله شماره 3: توضیحی صوتی بنویسید

شما باید یک پاراگراف توصیفی در مورد محتوای نمایش خود بنویسید تا مخاطبان را به خود جلب کنید. این به آنها کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند نمایش را تماشا کنند و به اطراف بچسبند.

در توضیحات ، شما آزادی کاملی برای بازی با کلمات کلیدی و عباراتی که مخاطب هدف شما ممکن است برای یافتن پادکست در طاقچه / موضوع انتخابی شما داشته باشد ، خواهید داشت. توضیحات باید جذاب باشد به گونه ای که مخاطب شما مجبور به کلیک و گوش دادن به پادکست شما شود. شما باید با ارائه اطلاعات کمی در توضیحات ، کاری را برای مخاطبان خود شروع کنید و پس از آن ، آنها باید کنجکاو شوند که در کل پادکست بنشینند. یا می توانید در مورد خود صحبت کنید و برای آنها روشن کنید که شما کسی هستید که ارزش شنیدن آن را دارید. شما می توانید اعتبار یا هر مدرک دیگری را که قدرت خود را در مورد یک موضوع نشان می دهد ، اضافه کنید. و در صورت ارزشمند بودن ، اعتبار خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

می توانید توضیحی برای پادکست خود بنویسید ، بنابراین فضای کافی برای نوشتن آنچه در پادکست شما وجود دارد و چرا شایسته است دارید.

مرحله شماره 4: آثار هنری خود را خلق کنید

پادکست به برخی از آثار هنری یا تصویر مربعی نیاز دارد که نشانگر نمایش شما و طاقچه های متعلق به آن باشد. اگرچه بیشتر پادکست ها در رسانه صوتی قرار دارند ، اما فضای دیداری به همان اندازه مهم است.

این اولین چیزی است که مخاطبان شما قبل از انتخاب گوش دادن به هر یک از مطالب خود ، در فهرست پادکست مشاهده می کنند. اثر هنری یا لوگوی شما چهره پادکست شماست. بنابراین اطمینان حاصل کنید که توجه شنوندگان شما را به خود جلب کرده و باعث می شود شما از رقابت کنار بیایید. اگر به دنبال قرار دادن نمایش خود در Apple Podcasts هستید ، این تصویر شانس بهتری برای نمایش در بخش کاملاً قابل مشاهده iTunes ، یعنی بخش “Whats Hot” را نشان می دهد. این آرم باید حداقل 1400 14 1400 پیکسل و حداکثر اندازه 3000 3000 3000 پیکسل با فرمت JPEG یا PNG داشته باشد. با فشرده سازی فایل های تصویری ، تصاویر خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کنید.

بنابراین برای نشانگر خود روی یک آرم خوب سرمایه گذاری کنید تا افراد بیشتری را به کانال خود جذب کنید.

مرحله شماره 5: قسمت های خود را از قبل برنامه ریزی کنید

پیش برنامه ریزی یک بخش اساسی پادکست است زیرا ایجاد آنها می تواند یک روند بسیار استرس زا باشد. هر پادکست باید از پیش برنامه ریزی شده با رویکردی متناسب تهیه شود تا اطمینان حاصل شود که کیفیت در کل نمایش باقی می ماند.

در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام برنامه ریزی یک اپیزود برای پادکست خود باید در خاطر داشته باشید:

مبحث پادکست را انتخاب کنید

شما باید نسبت به مبحث پادکست مورد نظر خود اشتیاق داشته باشید تا بتواند برای مخاطب ارزشی ایجاد کند. همچنین ، شما باید سطح مشخصی از دانش یا تخصص را در آن طاقچه خاص داشته باشید تا بتوانید پادکست خود را به روشی صحیح بازاریابی کنید.

برای انتخاب موضوعی که می خواهید در مورد آن صحبت کنید ، باید ایده کلی درباره آنچه که قصد دارید در مورد آن صحبت کنید ، داشته باشید. هرچه بیشتر درباره آن موضوع اطلاعات داشته باشید ، نتایج پادکست بهتر خواهد بود. شما می توانید با گوش دادن به حداکثر موارد ممکن ، در پادکست های دیگر تحقیق کنید و در مورد یک طاقچه خاص یاد بگیرید ، لحنی را که بیشتر پادکسترها برای اتخاذ تصمیم می گیرند ، و کیفیت صدا را برای آن هدف می گیرند. شما همچنین باید مباحث گرایش را در نظر بگیرید و هدف خود را برای کار در اطرافشان انجام دهید تا آنچه را که مخاطبان شما دقیقاً می خواهند ارائه دهند.

قالب پادکست را انتخاب کنید

ساختار پادکست شما بسیار مهم است. در اینجا چند قالب پادکست برای انتخاب وجود دارد:

 • سبک مصاحبه – این محبوب ترین قالب امروزه است زیرا هر قسمت شنونده را به افراد هیجان انگیز و الهام بخش از یک طاقچه خاص معرفی می کند. این فرمت به طور کلی ناقص و پر جریان است و به حداقل ویرایش نیاز دارد.
 • اخبار و رویدادهای جاری نشان می دهد – قالب بر ورزش ، سیاست ، فناوری یا هر موضوع داغ دیگری که به شما امکان می دهد محتوای تازه متوقف نشده برای شنوندگان خود ارائه دهید ، متمرکز است..
 • نمایش چند میزبان – پادکست با بیش از دو نفر فتنه ایجاد می کند و با لحن مکالمه می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. فشار کمتری بر شما وارد خواهد شد زیرا مسئولیت ارائه مطالب عالی به مخاطبان شما بین همه میزبان ها تقسیم می شود.
 • سبک انفرادی – در این پادکست ها می توانید در هر قسمت داستانی راجع به موضوع پادکست خود بگویید. تا زمانی که مطالب آموزشی یا انگیزشی باشد ، می تواند با هر لحنی باشد. با دعوت از اوقات مهمان در این نمایش ، می توانید مخاطب را مجذوب خود کرده و آنها را در پادکست خود درگیر کنید.

طول پادکست را تعیین کنید

شما باید به زمان مخاطبان خود احترام بگذارید و یک قسمت منطقی منطقی را تنظیم کنید که در طول سریال سازگار باشد.

بیست دقیقه به طور کلی طول اپیزود ایده آل برای یک پادکست است ، زیرا بیشتر افراد هنگام مسافرت به و از کار به پادکست ها گوش می دهند. اما اگر مخاطب شما بیشتر بخواهد ، می توانید آمار را ارزیابی کرده و طول پادکست خود را تغییر دهید. برای نگه داشتن مخاطب ، یک قالب سرگرم کننده مانند مصاحبه با افراد مختلف یا اتخاذ یک شرایط متفاوت برای پادکست خود را انتخاب کنید. با افزودن تنوع به پادکست خود ، طول یک قسمت اهمیتی نخواهد داشت زیرا مخاطب شما از مطالب شما لذت می برد. تنها چیزی که طول یک قسمت را تعیین می کند ، ماهیت و کیفیت پادکست شماست. بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد این که هر قسمت چه مدت خواهد بود ، به آن فکر کنید.

برنامه پادکست

با این کار فرکانس پخش قسمت های جدید را تعیین می کنید. برای موفقیت پادکست شما ضروری است زیرا به مخاطبان شما این امکان را می دهد تا در ارتباط باشند و مشتاقانه منتظر قسمت بعدی باشند.

آمار نشان می دهد این پادکست که هفتگی نمایش های جدید را ارائه می دهد با سرعتی بسیار سریع تر از برنامه هایی که در هر برنامه دیگری منتشر می شود ، رشد می کند. بنابراین شما باید مواد تازه را بطور مرتب تولید کنید تا انتظارات مخاطبان خود را برآورده کنید. شما همچنین باید به تقویمی بپیوندید که به شما در سازماندهی مطالب خود برای پاسخگویی به خواسته های مخاطبان خود کمک کند.

مرحله شماره 6: ارائه دهنده میزبانی پادکست خود را انتخاب کنید

برای اینکه پادکست خود را در فضای دیجیتال قابل مشاهده کنید ، باید با یک شرکت میزبان ثبت نام کنید. آنها سیستم عامل هایی هستند که پرونده های شما را ذخیره کرده و دسترسی به شنوندگان شما را برای بارگیری و اشتراک پادکست شما فراهم می کنند.

سیستم عامل های میزبانی پادکست ویژگی ها و گزینه های مختلفی را ارائه می دهند ، اما آنها برای ذخیره سازی فایل های صوتی از روشی مشابه پیروی می کنند. برای انتخاب خدمات مناسب ، باید پنج معیار را ارزیابی کنید که به رشد پادکست شما کمک می کند. اینها شامل قابلیت های ذخیره سازی ، ادغام وب سایت ، تجزیه و تحلیل مخاطبان ، پشتیبانی از درآمدزایی و ویژگی های اشتراک اجتماعی است. هزینه و هزینه اشتراک هر سرویس میزبانی با توجه به ویژگی هایی که ارائه می دهد متفاوت است. برای پردازنده هایی مانند فضای ذخیره نامحدود یا دامنه وب ، ممکن است مجبور شوید بیش از هزینه معمول بپردازید.

در اینجا برخی از محبوب ترین و مطمئن ترین گزینه ها برای پادکست شما آورده شده است:

BuzzSprout

صفحه اصلی BuzzSprout

این بهترین پلتفرم میزبانی پادکست در خارج از کشور است ، که همه چیز را برای همه پادکست های جدید آسان می کند. این یک داشبورد و رابط کاربری ساده ای وجود دارد که به شما امکان می دهد تا پادکست خود را در هر زمان و در حالت فعال اجرا کنید.

BuzzSprout دارای تمام ویژگی هایی است که برای تبلیغ مطالب خود در اینترنت نیاز دارید. برنامه اصلی آن با 12 دلار در ماه شروع می شود و همچنین گزینه ای رایگان برای میزبانی قسمت ها به مدت 90 روز ارائه می دهد.

PodBean

صفحه اصلی PodBean

این یکی دیگر از راه حل های پادکست با ابزارهای ایده آل برای کمک به شما در تمام مراحل تولید پادکست است. با داشتن برنامه های قیمت گذاری عالی و قابلیت های آسان برای پادکست های جدید ، نمی توانید با این سرویس اشتباه کنید.

با 9 دلار در هر ماه که سالانه صورتحساب می شود ، به فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند ، دامنه وب سایت ، تجزیه و تحلیل جامع شنونده و برنامه iPhone یا Android دسترسی پیدا می کنید..

ترانزیستور

صفحه اصلی ترانزیستور

این یک شرکت میزبان پادکست نسبتاً جدید است اما در هیچ زمان نامی کاملاً برای خودش ایجاد نکرده است. به غیر از میزبانی فایل های صوتی شما ، این ابزار عالی برای کسب درآمد و تجزیه و تحلیل دارد. علاوه بر این ، می توانید چندین پادکست نیز میزبان ، پخش کننده خود را شخصی سازی کرده و یک وب سایت زیبا ایجاد کنید.

با تمرکز اصلی ترانزیستور بر روی افزایش مخاطبان خود ، به شما امکان می دهد پادکست خود را بدون هیچ مشکلی از یک پلتفرم پادکست متفاوت وارد کنید. این امکان را به شما می دهد تا ویژگی های آنها را با یک آزمایش 14 روزه رایگان آزمایش کنید ، که پس از آن هزینه 19 تا 99 دلار در ماه را به کاربران می پردازد.


اگر می خواهید گزینه های بیشتری را کشف کنید ، می توانید بهترین راهنمای میزبانی پادکست ما را بررسی کنید.

مرحله شماره 7: ضبط را تهیه و تهیه کنید

ضبط پادکست های با کیفیت بالا هم به محتوا و هم برای تنظیم صوتی / تصویری برای پادکست نیاز به تلاش و آماده سازی دارد.

تهیه یک برنامه

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که طرحی برای محتوای خود بفهمید. شما باید با اعتقاد به پادکست نزدیک شوید تا آن را با اطلاعاتی با کیفیت که مخاطب شما را درگیر خود می کند ، جامع تر کنید.

مهم نیست که قالب نمایش شما چقدر است ، باید نوع محتوا را که مخاطب شما می خواهد بفهمید. سپس برای هر قسمت ، باید ارزیابی کنید که شنوندگان چه سؤالی را مطرح می کنند ، چه مشکلی برای رفع آنها نیاز دارند و چه اطلاعاتی را نمی توانند در هر جای دیگر کسب کنند ، اما پادکست شما. پس از ابداع راه حل برای این سؤالات ، باید یک فیلمنامه را برای کل قسمت آماده کنید.

ایجاد یک فیلمنامه قسمت

پادکست ها معمولاً با روند نوشتن فیلمنامه برای پادکست موافق نیستند. این که آیا باید مفصل باشد یا یک مرور ساده ارائه شود ، به محتوای پادکست شما بستگی دارد. یک اسکریپت دقیق می تواند به شما کمک کند اپیزود بسته بندی شده ای را تهیه کنید که همه چیز را با احتمال کمی خطا در بر می گیرد. این اغلب خودجوشگی را حذف می کند و قالب پادکست شما را تغییر می دهد.

برای یک اسکریپت سبک تر ، فقط مجموعه ای از نقاط گلوله برای ایجاد پادکست جذاب کافی است. اما نکته منفی فیلمنامه این است که شما ممکن است نکات کلیدی را فراموش کرده و شروع به تکرار خود کنید. اگر از ما سؤال کنید ، فکر می کنیم راه حل ساده این است که با یک اسکریپت تفصیلی شروع کنید و آن را به آرامی باریک کنید تا مفهوم و اثربخش تر شود. با تمرین ، شما می توانید تعادل صحیح بین سبک ضبط خود و نوع فیلمنامه ای که باید ایجاد کنید ، برقرار کنید.

تجهیزات ضبط

برای ضبط پادکست با کیفیت بالا ، به بهترین تجهیزات ضبط پادکست نیاز دارید. چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید بدون ایجاد هزینه های هنگفت برای ایجاد پادکست خریداری کنید. در اینجا همه موارد لازم برای شروع پادکست وجود دارد:

 • میکروفون – هر میکروفون می تواند به شما امکان ضبط پادکست را بدهد ، اما استاندارد خاصی از کیفیت وجود دارد که باید برای تولید محتوای عالی رعایت کنید. شنوندگان می توانند تفاوت میان یک میکروفون کم و با کیفیت را بیان کنند. می توانید در اینترنت میکروفون ها را جستجو کنید و یکی در بودجه خود را انتخاب کنید. برای ساده نگه داشتن کارها ، می توانید با یک میکروفون USB که به راحتی می توانید به رایانه وصل شوید ، شروع کنید.
 • ضبط کننده های دیجیتال – هنگام ضبط پادکست با افراد دیگر ، این دستگاهها مفید هستند زیرا ضبط کردن با بیش از یک میکروفون USB متصل به یک رایانه دشوار است. فایل های صوتی به طور خودکار بر روی کارت حافظه سازماندهی و ذخیره می شوند ، که می توانید از طریق رایانه خود به آنها دسترسی پیدا کنید.
 • کامپیوتر – هر رایانه ویندوز یا مک برای ضبط ، ویرایش و آپلود پادکست کار می کند. اگر تصمیم دارید که مستقیماً روی رایانه خود ضبط کنید ، باید درگاه های مناسبی برای میکروفن های USB داشته باشد.
 • هدفون – اینها یک سخت افزار اساسی در تنظیم پادکست شما هستند که به شما کمک می کنند به ضبط ها گوش دهید تا بتوانید بدانید که دقیقاً چه صدایی دارید. آنها می توانند به شما اجازه دهند مناطقی از پیشرفت و مواردی را که می توانید تغییر دهید را برای بهبود کیفیت کلی پادکست خود مشخص کنید. در صورت تماس با پادکست برای ارتباط با مخاطبان خود ، از هدفون نیز برای تماس های تلفنی استفاده می شود.

نرم افزار ضبط و ویرایش

مؤلفه نهایی در لیست تجهیزات پادکست ، انتخاب نرم افزار مناسب ضبط پادکست است. در زیر برخی از بهترین نرم افزارهای پادکست شما می توانید برای حرفه پادکست خود انتخاب کنید.

 • غم و اندوه – این یک نرم افزار ویرایش صوتی کراس پلت فرم با ویژگی های قدرتمند است. مردم چندین دهه است که از این پلتفرم استفاده می کنند زیرا استفاده از آن برای مدت زمان محدود رایگان است. می توانید از Audacity برای ضبط صدای زنده از طریق میکروفون یا دیجیتالی کردن فایل های صوتی از هر رسانه دیگر استفاده کنید. این گزینه به شما می دهد تا نیش های 16 بیتی ، 24 بیتی یا 32 بیتی ایجاد کنید. کلیپ های صوتی نیز قابل ویرایش آسان هستند. اما شما نمی توانید پادکست ها را مستقیماً از نرم افزار روی یک سرویس میزبانی پادکست بارگذاری کنید.
 • Adobe Audition – این ویژه برای ویرایش پادکست طراحی شده است. دارای ابزارهای پیشرفته ای است که شامل یک ویژگی کاهش سر و صدا در پس زمینه ، فشرده سازی پیشرفته و موارد دیگر می باشد. با داشتن گزینه ضبط با کیفیت بالا در بیش از 32 آهنگ ، آنها نمی توانند کار زیادی انجام دهند.
 • گروه موسیقی دوستانه – این یک انتخاب محبوب در بین پادکست ها است زیرا طیف گسترده ای از ویژگی های نرم افزار ضبط رایگان پادکست را ارائه می دهد. می توانید چندین ضبط را بگیرید و بهترین مورد را برای اشتراک با فهرست پادکست انتخاب کنید. تنوع افزونه هایی که نرم افزار ضبط ارائه می دهد به شما امکان می دهد یاد بگیرید چگونه یک پادکست را حتی پویاتر و جذاب تر برای مخاطبان بدانید.

گرفتن موسیقی

تلفیق موسیقی در معرفی هر قسمت از پادکست شما به جدا کردن محتوای شما کمک می کند و کمی از استعداد را به آن می افزاید. آنها معمولاً با موسیقیهایی که پادکست ، میزبان یا برچسب پادکست شما را معرفی می کنند ، صداهایی کوتاه هستند. شما می توانید خودتان آن را ضبط کرده یا هر موسیقی بدون حق امتیاز را که در اینترنت موجود است انتخاب کنید.

مرحله شماره 8: یک قسمت منتشر کنید

انتشار قسمت ها به معنی بارگذاری فایل های صوتی بعد از ویرایش آنها و ارائه کلیه جزئیات لازم با آنها است. اما قبل از بارگذاری آنها بر روی میزبان پادکست مورد نظر خود ، باید از چند نکته مراقبت کنید:

قسمت را ویرایش کنید

ویرایش با توجه به طول پرونده صوتی که ضبط کرده اید و تعداد افرادی که در این نمایش داشته اید متفاوت خواهد بود. هر چه ضبط شما طولانی تر باشد ، زمان بیشتری برای ویرایش صحیح پرونده و قرار دادن آن در یک فهرست پادکست نیز خواهد بود. پس از انجام ویرایش های لازم ، برای اطمینان از سازگاری در کل قسمت ، باید مقدمه و برون رفت از نمایش خود را صیقل دهید. به خاطر داشته باشید که ویرایش صدا به دانش و تمرین خاصی نیاز دارد و در پایان ، هدف شما تهیه بهترین صدا برای پادکست است.

MP3 خود را صادر کنید

شما باید پادکست های خود را در یک سرویس میزبانی با فرمت MP3 منتشر کنید ، به خصوص در سیستم عامل هایی که محدودیت پهنای باند دارند. برخی از میزبان پادکست در صورت ارسال پرونده های بزرگتر ، هزینه اضافی را دریافت می کنند. از این رو ، در طی فرایند صادرات ، باید فایلهای MP3 خود را تا حد امکان کوچک نگه دارید – بدون اینکه کیفیت را به خطر بیاندازد. پس از صادر کردن MP3 ، باید آن را با ابرداده مانند نام پادکست ، آرم ، توضیحات و URL وب سایت خود برچسب گذاری کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که مخاطبان شما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد پادکست شما را دریافت می کنند.

قسمت را منتشر کنید

پس از تبدیل پرونده خود به MP3 و انتخاب بستر مناسب میزبانی پادکست ، باید پادکست خود را در آن سرویس میزبانی بارگذاری کنید. میزبان پیوند بین شما و دایرکتوری های پادکست مانند iTunes و Google Podcasts است. می توانید پادکست را روی میزبان منتشر کنید ، یا می توانید برای ارسال در تاریخ بعدی برنامه ریزی کنید. لحن پادکست خود را حرفه ای و در عین حال سرگرم کننده نگه دارید تا شنوندگان را درگیر خود کنید.

مرحله شماره 9: ارسال به دایرکتوری ها

پس از انتشار پادکست خود ، شما باید یک فهرست پادکست را انتخاب کنید که به شنوندگان کمک می کند پادکست های خود را کشف کنند ، گوش دهند و مشترک شوند. شما فقط باید یک لینک فید RSS که از میزبان پادکست دریافت می کنید به فهرست مورد نظر خود ارسال کنید. بسته به استراتژی خود می توانید یک یا چند دایرکتوری پادکست را انتخاب کنید ، اما باید آنها را با عاقلانه انتخاب کنید. در اینجا برخی از بهترین گزینه های شما آورده شده است:

iTunes

iTunes بزرگترین دایرکتوری پادکست است ، بنابراین باید اولویت شماره یک شما باشد. iTunes با سیستم قدرتمند جستجو و دسته بندی خود ، به طور فزاینده ای در توزیع پادکست ها محبوبیت پیدا می کند. این می تواند پادکست شما را در معرض شنوندگان جدید قرار دهد و به آنها امکان می دهد نمایش شما را رتبه بندی و بررسی کنند. نه تنها از پادکست های معروف برخوردار است بلکه روزانه در پادکست های جدید رتبه بندی نیز را ارائه می دهد ، این باعث می شود آن یک فهرست اصلی برای نمایش پادکست شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ارسال پادکست خود به iTunes ، می توانید به سؤالات متداول زیر مراجعه کنید.

Spotify

این دیگر پلتفرم محبوب پادکست است که میزبان پادکست های زیادی است. از آنجا که افراد زیادی وجود دارند که از Spotify برای موسیقی استفاده می کنند ، پادکست هایی که در Spotify ارسال می شوند شانس بیشتری برای به دست آوردن کشش و سرگرمی مخاطبان عظیم با گذشت زمان دارند. همچنین به شما یک مرور کلی می دهد که مخاطبان شما چه کسانی هستند و بیشترین جریان را در جریان قرار می دهند که به شما در برنامه ریزی قسمت های آینده کمک می کند. Spotify برای کشف پادکست ها ایجاد شد و با بروزرسانی های مداوم ، این پلت فرم اطمینان می دهد که افراد بیشتری به نمایش شما گوش می دهند.
از آنجا که شما قبلاً نحوه ایجاد پادکست را آموخته اید ، سؤالات متداول ما را در زیر بررسی کنید تا یاد بگیرید که چگونه پادکست خود را در Spotify بارگذاری کنید.

موسیقی Google Play

Google Play Music یک بخش پادکست اختصاصی دارد که به مخاطبان خود کمک می کند تا نمایش های پادکست جدید را پیدا و کشف کنند. این پلتفرم پادکست ها را بر اساس تنظیمات برگزیده و آنچه قبلاً دوست داشتند به شنوندگان توصیه می کند. علاوه بر این ، به شنوندگان این امکان را می دهد که بدون توجه به نوع وسیله ای که از آنها استفاده می کنند ، مکث کنند و دقیقاً همان جایی را که در قسمتها باقی مانده اند انتخاب کنند. این امر باعث می شود یک فهرست مفید برای دسترسی به یک پایگاه مخاطبان گسترده که بتواند در نمایش شما مشترک شود و اپیزودها را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کند.

بخیه

بخیه دومین دایرکتوری پادکست و دیگر سکوی عالی برای کشف پادکست شما توسط افراد است. بنابراین ، فقط گوش دادن یا انتشار پادکست در اینجا یک برنامه تلفن همراه است. باید برنامه را در دستگاه تلفن همراه خود داشته باشید. علاوه بر این ، Stitcher به شما امکان دسترسی به میلیون ها شنونده و فرصتی برای بارگیری آماری مانند زمان گوش دادن یا کاربران فعال ماهانه را می دهد. بسیاری از افراد به برنامه های خود روی سیستم عامل گوش می دهند و اگر قصد دارید مدتی با پادکست بچرخید ، به برنامه های شما گوشزد می کنند.

بلوبری

این یک انجمن پادکست است که به پادکست ها این امکان را می دهد که بتوانند پول در بیاورند ، به مخاطبان بیشتری برسند ، به تجزیه و تحلیل شنونده و پادکست های صوتی یا تصویری دسترسی پیدا کنند. Blubrry دارای رابط دیجیتال قابل توجهی است که می توانید پادکست خود را ارسال کنید ، و شنوندگان می توانند آن را گوش دهند و مشترک شوند. لیست پادکست شما در این پلتفرم مفید خواهد بود و حتی اگر تصمیم به دریافت خدمات آنها نگرفتید ، می توانید از مشاوره رایگان آنها استفاده کنید.

SoundCloud

این یکی دیگر از بسترهای مورد استفاده قرار گرفتن در معرض نمایش بیشتر پادکست شما است زیرا از 200 میلیون شنونده منحصر به فرد در سراسر جهان در همه دستگاه ها و سیستم عامل ها برخوردار است. این دستگاه دارای یک پخش کننده چابک و مدل اشتراکی است که برای بدست آوردن مخاطبان بیشتر برای یک پادکستر عالی کار می کند. اگر پادکست شما در یک جامعه متمرکز است و تعامل زیادی به دست می آورید ، ممکن است این بستر مکان خوبی برای شروع باشد.

جیب های جیبی

Pocketcasts خود را از سایر فهرستهای پادکست با بیش از 300،000 نمایش برای شنوندگان جدا می کند که می توان با جستجوی نام نویسنده جستجو کرد. این کشور سرمایه گذاری زیادی در طراحی این بستر انجام داده است تا روند کشف برای شنوندگان آسانتر شود. علاوه بر این ، این کار عالی برای ارائه گزینه های جدید برای شنوندگان پادکست که بطور مداوم به دنبال نمایش های منحصر به فرد هستند ، انجام داده است. بنابراین ، به عنوان یک پادکستر ، این بستر امکان دستیابی به تعداد زیادی شنوندگان را فراهم می کند و به شنوندگان کمک می کند تا محتوای شما را کشف کنند.

سؤالات متداول

پادکست چیست؟?

پادکست مجموعه ای از پرونده های صوتی دیجیتال است که بر اساس یک موضوع یا موضوع خاص ساخته شده است ، که در اینترنت برای گوش دادن به افراد ارسال شده است. بر خلاف نمایش های رادیویی ، هر زمان و هر کجا که می خواهید می توانید به پادکست ها گوش دهید. با پخش یا بارگیری پرونده می توان به رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند دسترسی پیدا کرد. همچنین ، می توانید در کانال های مختلف مشترک شوید و هر بار که یک قسمت جدید بارگذاری می شود ، اعلان دریافت کنید.

چرا باید پادکست را شروع کنید?

پادکست ها راهی عالی برای دسترسی به مردم و ارتباط با مخاطب هستند. حتی عاشقانه ترین مباحث را می توان از طریق پادکست به تجارب یادگیری هیجان انگیز تبدیل کرد. اگرچه به نظر می رسد یک فرایند پیچیده است ، پادکست نیاز به سرمایه گذاری بسیار کمی دارد و انجام آن آسان است. پادکست به شما امکان می دهد تا از هر بستر دیجیتالی دیگر اطلاعاتی با کیفیت به مخاطبان خود ارائه دهید. این فرصتی گسترده برای پادکست ها برای نشان دادن تخصص و مهارت های خود در مقابل کل جهان است.

محرک صحبت کردن در مورد موضوعاتی که به آنها علاقه مند هستید هنگام شروع پادکست بسیار مهم است. این امر در ایجاد یک مخاطب از ابتدا و موقعیت شما به عنوان یک متخصص در صنعت کمک می کند. هرچه اقتدار خود را در مورد موضوع مورد نظر خود افزایش می دهید ، بیشتر و بیشتر فرصت ها از قبیل ترافیک وب سایت خود را جذب می کنید. این امر فروش محصولات یا خدمات خود را به مخاطبان بزرگتر برای شما آسانتر می کند. پنهانی نیست که ایجاد پادکست می تواند کار سختی باشد ، اما تمایل به ایجاد روابط طولانی مدت به تبدیل ایده پادکست به واقعیت وابسته است..

چقدر طول می کشد تا یک پادکست تنظیم شود?

اگر تجهیزات مناسبی در اختیار دارید و سیستم عامل هاستینگ پادکست و دایرکتوری هایی را که می خواهید برای آنها ارسال کنید ، فهمیدید ، راه اندازی پادکست ظرف چند روز می تواند کامل شود. جدول زمانی به شما بستگی دارد و اینکه چقدر زود می خواهید آن را تنظیم کنید.

هزینه شروع پادکست چقدر است?

پاسخ مشخصی در رابطه با هزینه پادکست شما وجود ندارد ، زیرا این بستگی به نوع تجهیزات مورد نیاز پادکست شما ، بستر میزبانی و فهرست پادکست مورد نظر شما دارد. تا زمانی که شما یک کامپیوتر داشته باشید ، می توانید همه چیز مورد نیاز خود را با هزینه کمتر از 100 دلار خریداری کرده و پادکست باکیفیت تولید کنید. برای بهترین تجهیزات و یک پلتفرم میزبانی گران ، می توانید حدود 200 دلار – 500 دلار برای یک پادکست با کیفیت بپردازید. این همه به نیازهای شما بستگی دارد ، بنابراین اجازه ندهید که هزینه پادکست تصمیم شما برای ایجاد پادکست را مختل کند. به یاد داشته باشید ، این محتوای شما است که در پایان اهمیت دارد.

نحوه شروع پادکست به صورت رایگان?

اگر از قبل رایانه ، لپ تاپ یا تلفن هوشمند و اتصال اینترنتی دارید می توانید پادکست رایگان را شروع کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پادکست خود را برنامه ریزی کنید ، عنوانی را انتخاب کنید ، ضبط را با تجهیزات مورد نیاز خود شروع کنید ، توضیحی خارق العاده برای آن بنویسید ، قسمت اول خود را ضبط کنید و ویرایش کنید. پس از آن ، می توانید آن را در یک سرویس میزبانی پادکست رایگان مانند Anchor توزیع کنید ، که سپس آن را در یک دایرکتوری پادکست پخش می کند. بعد از آن می توانید پادکست های خود را از طریق حمایت مالی ، تبلیغات ، بازاریابی شرکت های وابسته ، سرمایه گذاری در جمع یا کمکهای مالی از آن استفاده کنید..

برای پادکست به کدام تجهیزات نیاز دارم?

تجهیزات لازم برای پادکست ، میکروفون ، هدفون و رایانه را شامل می شود. شما باید در یک میکروفون خوب سرمایه گذاری کنید که بتواند از طریق درگاه USB به رایانه یا لپ تاپ شما متصل شود. هدفون برای بررسی کیفیت صدا و ویرایش هرگونه نیش صدا بی ربط از پادکست شما لازم است. به غیر از این موارد ضروری ، می توانید غرفه میکروفون ، مجهز به شوک ، تقویت کننده هدفون و میکسر را خریداری کنید.

چه مدت پادکست باید باشد?

اگر می خواهید محتوای روزانه تولید کنید ، حداکثر طول پادکست شما باید بین 10 تا 15 دقیقه باشد ، اما اگر قصد بارگیری در این هفته را دارید ، آن را 60 – 90 دقیقه انجام دهید.

پادکست خود را از کجا بارگذاری کنم؟?

اگر می خواهید پادکست شما توسط جهان شنیده شود ، باید بستر میزبانی را انتخاب کنید که بتوانید آن را بارگذاری کنید. پادکست های مختلف از خدمات میزبانی متنوعی استفاده می کنند ، زیرا هر یک از آنها خدمات منحصر به فرد ، قیمت گذاری و قابلیت های بازاریابی را ارائه می دهند – رویکردی با همه اندازه وجود ندارد.

چندین سیستم عامل میزبانی پادکست برای انتخاب وجود دارد. برخی ویژگی های اضافی را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر بسیار اساسی هستند. حداقل باید به شما اجازه دهد شنوندگان بیشتری را جذب کنید ، پادکست خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از پادکست خود کسب درآمد کنید. Buzzsprout ، Podbean و Transistor برخی از محبوب ترین سیستم عامل هاستینگ پادکست با ویژگی های کارآمد هستند.

تفاوت بین میزبان پادکست و دایرکتوری پادکست چیست؟?

قبل از تفاوت بین میزبان و دایرکتوری ، باید هدف از فید پادکست را درک کنید.

فید پادکست یک فرم تنظیم شده از مطالب است که به راحتی توسط سایر وب سایت ها ، برنامه ها و دایرکتوری ها نمایش داده می شود. بستر میزبانی پادکست مورد نظر شما به طور خودکار فید ایجاد می کند که شامل کلیه کدهای لازم برای محتوای شما می باشد. این کار کاربران را قادر می سازد در هنگام انتخاب پادکست به کلیه عناوین ، توضیحات و مرور به فایل صوتی صحیح دسترسی پیدا کنند. میزبان پادکست برای نمایش خود یک لینک فید منحصر به فرد به شما می دهد که می توانید به فهرست موردعلاقه خود یعنی Apple Podcasts یا Spotify بروید..

سکوی میزبان و دایرکتوری پادکست دو مکان متفاوت است که سابق این نمایش را منتشر می کند و به پادکستر کمک می کند تا آن را به یک فهرست راهنما منتقل کند. در مقابل ، دومی در آشکارسازی این نمایش به مخاطبان خود کمک می کند و در ساختن یک جامعه یاری می کند.

پادکست ها چقدر پول می گیرند?

پادکستهای برتر به راحتی می توانند بیش از یک میلیون دلار در سال بدست آورند. دیلی پادکست توسط نیویورک تایمز در سال 2018 بیش از 10 میلیون دلار تبلیغات کسب کرد. این واقعیت با بیان این واقعیت است که مشاغل خرج کرده اند 497 میلیون دلار در تبلیغات پادکست ، هیچ منکر پتانسیل عظیم درآمدزایی پادکست موفق نیست. پادکست Joe Rogan Experience ایجاد می شود 75000 دلار در هر قسمت, در حالی که «این زندگی آمریکایی» حداقل 50،000 دلار در هر قسمت دارد.

چگونه پادکست خود را تبلیغ کنم?

تبلیغ و پخش پادکست خود بر روی بهترین پلتفرم پادکست ، کلید موفقیت در پادکست موفقیت آمیز است. آمار نشان می دهد که 70٪ از شنوندگان از طریق iTunes و سایر برنامه های بومی ارائه می شود. بنابراین برای مبتدیان ، سعی کنید پادکست خود را در iTunes و Google Podcasts بدست آورید.

بعد ، از قدرت رسانه های اجتماعی برای پخش کلمه در مورد قسمت بعدی خود استفاده کنید. نقل قول های اشتراکی ایجاد کنید ، به اشتراک بگذارید ویدیو یا قطعه های صوتی ، به هیجان مخاطب بپردازید و داستانهای اینستاگرام را به مردم نشان دهید که در پشت صحنه برای فریب آنها چه می گذرد. همچنین می توانید با پادکست ها و جمع کننده هایی که پادکست ها را برای مخاطبان گسترده جمع می کنند و بازی می کنند ، کار کنید ، که می تواند به شما در کشف گزینه های بیشتر کمک کند. برخی از محبوب ترین آنها شامل بخیه, معتاد پادکست, و TuneIn.

نحوه آپلود پادکست در Spotify?

بله ، می تواند ، و شما باید فوراً آنجا را قرار دهید. نکته جالب در مورد Spotify این است که بخش جداگانه ای را به پادکست ها اختصاص داده است. اگر قبلاً حساب کاربری ندارید ، باید فقط یک حساب کاربری ایجاد کنید, ایجاد کنید و شروع کنید.

بر روی زبانه “شروع کار” کلیک کرده و سپس روی صفحه ای که می گوید “پادکست خود را اضافه کنید” کلیک کنید. از شما خواسته می شود قبل از اقدام به افزودن LLC یا (نام پادکست / نام تجاری خود) شرایط و ضوابط را بخوانید. سپس بر روی “ادامه” کلیک کنید. سپس از شما خواسته می شود که فید RSS خود را وارد کنید. پس از درست بودن تمام اطلاعات ، در سمت راست صفحه ، عنوان پادکست ، آرم و توضیحات خود را مشاهده خواهید کرد. شما باید “اطلاعات پادکست” را در صفحه اضافه کنید ، کشور ، زبان خود را به همراه دسته خدمات پادکست و ارائه دهنده میزبانی خود انتخاب کنید. روی «بعدی» کلیک کنید و تمام جزئیات را مرور کنید. “ارسال” شوید و ممکن است 2 تا 5 روز صبر کنید تا حساب شما در Spotify ثبت شود. برای اکثر دارندگان حساب ، این روند طی چند ساعت انجام می شود. به خاطر داشته باشید که Spotify پس از اتمام مراحل ، برای شما ایمیل یا پیام ارسال نمی کند. بنابراین مجبور خواهید بود که در این لیست چک کنید تا ببینید حساب شما ایجاد شده است یا نه. به محض ایجاد حساب ، می توانید پادکست های خود را بارگذاری کنید!

چگونه پادکست را در iTunes بارگذاری کنیم?

iTunes حتی ساده تر از Spotify است! همچنین این روش مناسب برای اطمینان از اینکه اکثر شنوندگان شما می توانند به پادکست های شما دسترسی پیدا کنند. ایجاد یک حساب کاربری و آپلود مطالب خود در iTunes به همان سادگی ABC است. در اینجا نحوه شروع کار آورده شده است.

هنگامی که پادکست خود را ضبط کرده اید ، آنرا ویرایش کرده اید و بهترین پلتفرم میزبانی پادکست را انتخاب کرده اید ، پیوند یا آدرس اینترنتی فید RSS خود را بازیابی کرده و تمام داده ها را در جایی امن ذخیره کنید اکنون برنامه iTunes را بارگیری کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از راه اندازی حساب ، پادکست خود را در Podcasts Connect بارگذاری کنید و منتظر تأیید از iTunes باشید. بله ، همین است!

چگونه می توان پادکست خود را در Stitcher قرار دادم?

Stitcher و TuneIn سیستم عامل های دیگری هستند که می توانید برای بارگذاری سریع پادکست از آنها استفاده کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است و با استفاده از آنها می توانید حلقه شنوندگان را برای پادکست های خود گسترش داده و دید خود را بهبود بخشید. برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده در Stitcher ، باید یک ارائه دهنده محتوا شوید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. “ورود به سیستم” را به حساب جدید خود وارد کرده و روی “افزودن نمایش” که در بالای صفحه در نوار پیمایش موجود است کلیک کنید. از شما خواسته می شود که فید RSS خود را اضافه کرده و جزئیات خود را به اشتراک بگذارید. شرایط و ضوابط را بپذیرید و سپس روی دکمه “ادامه” ضربه بزنید. قبل از درخواست حتماً اطلاعات خود را مرور کنید. باید بین 3 تا 7 روز منتظر تأیید باشید. برنامه بخیه تمام نمایش های خود را بصورت دستی تأیید می کند ، بنابراین ممکن است کمی صبر کنید. اما انتظار ارزشش را دارد!

چگونه پادکست خود را در Google Play Music بارگذاری کنم?

برای ارسال پادکست خود در Google Play Music ، باید به پورتال مراجعه کرده و روی دکمه “افزودن پادکست” کلیک کنید. سپس باید URL خوراک RSS پادکست خود را بچسبانید و روی ارسال کلیک کنید. پس از ارسال فید RSS ، باید مالکیت را از طریق ایمیل خود تأیید کنید ، بنابراین مطمئن شوید که به روز شده است. پس از تأیید ، شما آماده هستید پس از بررسی کامل پادکست خود را مرور و منتشر کنید. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد ، می توانید به “انتشار پادکست” ضربه بزنید و سپس منتظر بمانید تا کسی قبل از پخش دستی آن را بررسی کند..

چگونه پادکست خود را در Blubrry بارگذاری کنم?

Blubrry اجازه می دهد پادکست ها را از طریق افزونه PowerPress در دایرکتوری خود ارسال کنید ، که برای همه نیازهای پادکست شما رایگان ، آسان برای استفاده و بهینه سازی شده است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک عنوان ، توضیحات ، کلید واژه برای ردیابی Blubrry و URL وب سایت برای برنامه مشخص شده شماست. پس از ارسال پادکست خود ، باید منتظر تأیید باشید ، جایی که شخصی آن را بررسی کند.

چگونه پادکست خود را در PocketCasts بارگذاری کنم?

برای راه اندازی Pocketcasts ، فقط کافی است به صفحه ارسال آنها بروید ، پیوند خوراک RSS را در جعبه نوع کپی و چسباندن کنید ، و روی ارسال کلیک کنید. پس از تأیید ، برای پیوند دادن به شما یک لینک مشترک ارائه می شود تا مردم بدانند که پادکست شما اکنون در دسترس است.

چگونه پادکست های خود را در Soundcloud بارگذاری کنم?

ارسال پادکست خود در Soundcloud بسیار آسان است ، که با ایجاد نمایه ای با یک آدرس ایمیل فعال شروع می شود. پس از تکمیل اطلاعات پروفایل خود ، توضیحی را به لینکهای پادکست و رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید. به صفحه تنظیمات محتوا بروید و یک دسته و زبان پادکست خود را انتخاب کنید. تنظیم پیش فرض بارگذاری را دو بار بررسی کنید و تغییرات را ذخیره کنید. اکنون می توانید پادکست های خود را به SoundCloud ارسال کنید.

نتیجه

می توانید بیاموزید که چگونه می توانید پادکست را شروع کنید و آن را با تمام اطلاعات ارائه شده در راهنمای ما با موفقیت حفظ کنید. با شروع یک برنامه ، موضوعی را برای پادکست خود انتخاب کنید ، و تجهیزات لازم را برای شروع ضبط پادکست خود تنظیم کنید. هنگام ایجاد پادکست ، این ایده خوبی است که با تجهیزاتی که برای انتخاب خود انتخاب می کنید راحت باشید تا از بروز هرگونه مشکل در هنگام ضبط جلوگیری کنید. پس از تولید یک قسمت ، یک سرویس میزبانی پادکست را انتخاب کرده و آن را به دایرکتوری ارسال کنید تا به مخاطبان خود برسد.

اگر هنوز درباره شروع پادکست سؤالی دارید ، امروز با ما در تماس باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked