نحوه شروع یک بلاگ مد

ایجاد-نام تجاری-شخصی شما

آیا غالباً از حس مد خود تعارف می کنید؟ آیا دوستانتان برای مشاوره با کمد لباس خود به شما رجوع می کنند؟ آیا داغترین لباس طراح را در کمد خود دارید?


اگر پاسخ مثبت است ، امروز یک وبلاگ مد را شروع کنید.

شما با جامعه وبلاگ نویسان مد هیچ مشکلی نخواهید داشت زیرا آنها معمولاً بسیار استقبال می کنند. همچنین ایجاد برند شما در اینترنت می تواند منبع بسیار خوبی برای درآمد باشد.

ایجاد یک وبلاگ چیز زیادی لازم نیست – اما اگر شما می خواهید راهنمایی های عمیقی داشته باشید ، ما راهنمای گام به گام نحوه شروع یک وبلاگ مد را با موفقیت تدوین کرده ایم!

پنج مرحله آسان برای شروع یک وبلاگ مد

 • بهترین بستر وبلاگ نویسی را انتخاب کنید
 • نام دامنه خود را انتخاب کنید
 • حساب خود را با ارائه دهنده هاستینگ تنظیم کنید
 • وبلاگ مد خود را آنلاین کنید
 • موضوع مناسب را پیدا کنید

بهترین بستر وبلاگ نویسی را انتخاب کنید

انتخاب-بهترین-وبلاگ نویسی-پلت فرم


تقریباً وجود دارد 76.5 میلیون وبلاگ های وردپرس
اولین قدم برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس مد ، کار کردن با تکنیک های فنی است – اولین مرحله CMS.

یک سیستم مدیریت محتوا ، یعنی سیستم مدیریت محتوا ، تلاش شما را برای یادگیری و برنامه نویسی یک وبلاگ از ابتدا صرفه جویی می کند ، در عوض ، یک وب سایت آماده برای وبلاگ را برای شروع یک وبلاگ مد فراهم می کند. درک این نکته ضروری است که یک وبلاگ مد به طور عمده به تصاویر وابسته است. به همین دلیل شما باید از CMS با کیفیت مانند WordPress استفاده کنید ، زیرا به شما امکان می دهد برای عملکرد بهتر ، گرافیکی اضافه کنید و سایت خود را بهینه کنید.

WordPress.org قابل اعتماد و بسیار کاربر پسند است و میزبان چندین میلیون کاربر در سرتاسر جهان است که این امر باعث می شود تا یک رهبر بازار در این صنعت باشد.

وردپرس مخاطبان گسترده ای از جمله وبلاگ نویسان معروف ، مشاغل و سازمان ها را به خود جلب می کند. به عنوان CMS ، بسیار قابل تنظیم و انعطاف پذیر است. بنابراین ، حتی بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی ، می توانید وبلاگ خود را مطابق ترجیحات خود تغییر دهید. این آزادی را به شما می دهد که از هر جای دنیا یک وبلاگ پویا و بدون هیچگونه موانع فنی و محدودیت های زبان استفاده کنید.

نام دامنه خود را انتخاب کنید

سیستم عامل های وبلاگ نویسی
آنچه مردم از وبلاگ استفاده می کنند

دیگر


انتخاب یک نام دامنه ممکن است مهمترین مرحله هنگام شروع یک وبلاگ مد موفق باشد. به همین دلیل است که باید فکر کنید.

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی شروع کار در بلاگ نویسی مد با URL کامل ارائه شده است:

 • کوتاه بهتر است. یک چیز مشترک در تمام سایت های مد موفق چیست؟ همه آنها دارای اسامی کوتاه ، شیرین و شوخ هستند. نامی فراموش نشدنی را به وبلاگ خود بدهید. نام های طولانی و خسته کننده به خاطر سپردن و جستجو دشوار است. شما چیزی جذاب و به یاد ماندنی می خواهید.
 • آن را خاص نگه دارید. برای یک وبلاگ نسبتاً جدید مد ، نام مربوط به مواردی را که در مورد بلاگ نویسی قرار داده اید ، نگه دارید ، به عنوان مثال لباس اداری ، کفش یا لباس شب. اطمینان حاصل کنید که مشخصات جزئی در عنوان وجود دارد ، مانند موضوع وبلاگ شما ، به گونه ای که سایت شما به راحتی قابل جستجو باشد.
 • آن را بیشتر به شما. اگر یک سبک مد یا مشاور در حال حاضر مشهور مد هستید ، سعی کنید بخشی از نام خود را در دامنه درج کنید. اما اگر نسبتاً جدید هستید و هنوز نام شما بخش عظیمی از هویت وبلاگ شما نیست ، بگذارید نام شما از دامنه خارج شود. در عوض می توانید خود را از طریق پست وبلاگ معرفی کنید.

ابزار پیشنهادی:

حساب خود را با ارائه دهنده هاستینگ تنظیم کنید

تنظیم حساب

بر فراز 850،000 افراد وبلاگ WordPress را با BlueHost راه اندازی کرده اند

اکنون که نام دامنه ای عالی پیدا کرده اید ، قدم بعدی پیدا کردن یک سرویس میزبانی است. یافتن یک میزبان وب مطمئن به همان اندازه مهم است که پیدا کردن یک نام دامنه خوب.

در اینجا در FirstSiteGuide ، Bluehost را بهترین می یابیم. آنها یک معامله با تخفیف ویژه ارائه می دهند ، از جمله نام دامنه رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول. آنها می توانند به مقرون به صرفه ، وبلاگ مد شما را به یک شروع عالی کمک کنند.

حتی WordPress.org شرکت میزبان Bluehost را به عنوان “یکی از بهترین و درخشان ترین جهان” تأیید می کند..

وردپرس Bluehost

وبلاگ مد خود را آنلاین کنید

مراحل نصب برای هر سرویس میزبانی تقریباً با وجود تفاوت های کمی در رابط کاربری گرافیکی (رابط کاربری گرافیکی) تقریباً یکسان است. در اینجا نحوه ورود به سیستم با Bluehost در چند مرحله آسان آمده است:

گام یک

از تخفیف ویژه با Bluehost خودداری کنید و مراحل ساده ای را که در این لینک آورده شده است دنبال کنید. پس از آن ، روی “شروع کار” اکنون کلیک کنید.

گام یک

گام دوم

Bluehost طیف وسیعی از بسته ها و گزینه های وبلاگ نویسی را انتخاب می کند. اما به عنوان یک تازه کار ، باید به برنامه اساسی بروید – این شامل کلیه اصول اولیه برای وبلاگ نویسان مد جدید است.

وقتی با نحوه کار همه چیز آشنا می شوید ، می توانید به برنامه های حق بیمه ارتقا دهید. پس از بدست آوردن یک مورد قابل توجه ، صعود به پرفروش “Plus Plus” ، به شما امکان می دهد از خدمات نامحدودی با عملکرد استاندارد استفاده کنید.

آنها همچنین دارای یک برنامه بسیار بزرگ Pro هستند ، همان ویژگی های کلیدی آن را به همراه برنامه Plus دارند ، اما از مزیت کارایی بالاتری برخوردار هستند – و آنرا برای وبلاگ هایی با ترافیک گسترده مناسب می کنند..

گام دوم

مرحله سوم

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، انتخاب یک نام دامنه مناسب و در عین حال جذاب ، ضروری است. این می تواند کل حرفه وبلاگ نویسی شما را ایجاد یا خراب کند. همچنین ، اگر نام شما قبلاً مورد استفاده شخص دیگری باشد ، Bluehost پیشنهادات مشابهی را برای شما ارائه می دهد.

مرحله سوم

مرحله چهارم

مرحله چهارم

مرحله پنجم

وقت آن است که هزینه های خود را پرداخت کنید. شما می توانید 12 ، 24 یا 36 ماه به طور همزمان پرداخت کنید. هر چه ماه بیشتر متعهد شوید ، کمتر از هر ماه مجبور به پرداخت خواهید شد. بقیه جعبه ها فقط خدمات اضافی هستند. اکنون آنها را بدون علامت بگذارید زیرا در صورت نیاز بعداً می توانید برگردید.

مرحله پنجم

پس از توافق با “شرایط و مقررات” ، شما به صفحه اصلی ارسال می شوید. از آنجا وارد سیستم شوید و اعتبارنامه خود را وارد کنید ، سپس پسوند WordPress.org را انتخاب و نصب کنید.

شما در آخر صاحب یک وبلاگ WorPress.org هستید – موضوع وبلاگ خود را سفارشی کنید یا به دنبال یک موضوع وردپرس درون مد بروید. شما می توانید طرح ، طرح ها را تغییر دهید ، هر کاری را که می خواهید انجام دهید!

مرحله ششم

برای تأیید اعتبار یک ایمیل برای شما ارسال می شود. با وارد کردن رمز ورود ، حساب خود را تأیید کنید. بدون رمز عبور ، شما قادر به تأیید یا دسترسی به حساب خود نخواهید بود.

مرحله ششم
مرحله ششم

این پیوند از شما می خواهد رمزعبور جدیدی را انتخاب کنید. یک گذرواژه قدرتمند اما به یاد ماندنی را انتخاب کنید تا فراموش نکنید.

مرحله هفتم

پس از ایجاد رمز جدید ، می توانید از آن برای ورود به حساب جدید خود استفاده کنید.

مرحله هفتم

مرحله هشتم

اکنون زمان آن رسیده که خلاقیت واقعی خود را نشان داده و مضمون وبلاگ مد خود را به دلخواه خود تنظیم کنید. در هر صورت یکی از موارد قبلی را که توسط Bluehost تعریف شده است ، انتخاب کنید یا به این قسمت مراجعه کنید WordPress.org کتابخانه و انتخاب خود را از آنجا.

مرحله هشتم

مرحله نهم

پس از انتخاب یک موضوع ، می توانید داشبورد خود را با ورود به داشبورد WordPress.org مشاهده کنید.

مرحله نهم

مرحله دهم

سوله های وبلاگ مد

زنان
70٪
مردان
10.5٪
یونیسکس
8.7٪
نقش بازی
5.9٪
بچه ها
37٪
بدن
1.2٪

در اینجا می توانید با راهنمای جادوگر chatbot Bluehost برای راهنمایی در مورد ایجاد یک سایت واقعاً به جلو مد ارتباط برقرار کنید – یا می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید.

مرحله دهم

مرحله یازدهم

برای کشف ابزارهای سفارشی سازی ، روی نماد Bluehost در بالا سمت چپ کلیک کنید. بازی کنید و هر آنچه را که فکر می کنید مناسب برای وبلاگ مد شما باشد ، تغییر دهید – نترسید که سایت خود راجع به مد بیشتر کنید.

مرحله یازدهم

شما باید یک سرگرمی و سرگرم کننده را وارد سایت وبلاگ مد خود کنید تا بتواند مخاطبان را مجذوب خود کند و ایدئولوژی وبلاگ شما را توضیح دهد.

پس از اتمام این کار ، وب سایت خود را در اختیار دارید.

مرحله یازدهم

تبریک می گویم! وبلاگ fashionista شما اکنون به صورت زنده و در حال اجرا است.

موضوع مناسب را پیدا کنید

تم های کامل
انواع وبلاگ نویسان مد
وبلاگ نویسان به سبک شخصی – آنها محبوب ترین از همه ، آنها لباس و لباس های دیگر ارسال کنید

وبلاگ مد شما اکنون زنده است و بیشتر مراحل اساسی را قبلاً انجام داده اید.

با تمام وجود فنی ، شما آزاد هستید که روی بخش خلاقانه متمرکز شوید ، چیزهایی که شما را برای شروع یک وبلاگ مد سوق داده است. یکی از مهمترین عوامل موفقیت وبلاگ ، مفهوم آن است. هر وبلاگ مد موفق موضوعی دارد که آنها دنبال می کنند.

وردپرس برای هر وبلاگ روی پلتفرم خود یک موضوع از پیش تنظیم شده دارد که می توانید مطابق با وبلاگ خود آن را تغییر دهید – فقط به یاد داشته باشید که از همه پست ها و صفحات نمونه پیش فرض خلاص شوید.

موضوع را برای وبلاگ خود به همان اندازه که می توانید یک لباس را جمع کنید ، قرار دهید. از میان بیش از 2،000 موضوع موجود در مخزن وردپرس را انتخاب کنید. اگر این تم ها مطابق با استانداردهای دقیق شما نیستند ، می توانید از بسیاری دیگر در سایت های شخص ثالث خریداری کنید.

در هنگام انتخاب یک موضوع ، آرزوهای آینده خود را برای وبلاگ در نظر بگیرید تا این دو بتوانند به درستی هم تراز شوند. در اینجا ، تجزیه و تحلیل کلیه ویژگی ها و عوامل عملکرد وبلاگ شما و اطمینان از سازگاری همه چیز بسیار مهم است. این به ساده تر کردن عملکرد وبلاگ شما کمک می کند.

رایگان یا حق بیمه?

وبلاگ نویسان به سبک خیابان – آنها به نظر می رسد الهام بخش از عکس های آنها در خیابان ها
تجارت وبلاگ نویسان مد / مد – پست اکثریت در مورد مد
اخبار و همچنین موضوعات مختلفی را در مورد نوع مالی و تجاری دنیای مد را پوشش می دهد

انتخاب گسترده ای از گزینه های رایگان و برتر در وردپرس وجود دارد.

می توانید مضامین به ارزش 3 تا 1000 دلار و کلیه مقادیر موجود بین آنها را پیدا کنید. بنابراین ، این یک رویکرد معقول است که ابتدا از درون مضامین آزاد جستجو کنید و سپس به موارد برتر بپردازید.

مانند لباس ، بهتر است “قبل از خرید” را امتحان کنید ، بنابراین پیش نمایش ها را قبل از خرید یا بارگیری بررسی کنید. مخزن وردپرس و سایر توسعه دهندگان مضمون به شما امکان می دهد قبل از خرید آنها را ببینید که چه تم های آنها در طرح وبلاگ مد شما به نظر می رسد.

خرید وبلاگ نویسان – آنها آخرین اخبار را ارسال می کنند و کولاژهای زیبایی را با قطعات شهوت انگیز جلب می کنند
وبلاگ نویسان سبک زندگی – آنها مد را مخلوط می کنند
پست هایی با پست های سبک زندگی ، می توانیم درباره پست های خانوادگی ، غذا ، سفر و دکور صحبت کنیم
وبلاگ نویسان عکاسی مد – آخرین سرمقاله ها ، مبارزات انتخاباتی و نگاه های الهام بخش در اطراف
وبلاگ نویسان مد عمومی – همانطور که از نام آن می گوید ، همه چیز در مورد مد ، از جمله ظاهر ، سرمقاله ، اخبار ، روند ، بعضی اوقات به سبک خیابان ، زیبایی ، خرید و شرکت

میدونی چی میخوای?

غربال کردن تم ها در حالی که به جستجوی ایده آل می پردازید می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. تنوع بیش از حد می تواند یک وبلاگ نویس تازه کار را تحت الشعاع خود قرار دهد و ممکن است منجر به تصمیم گیری نادرست شود. بنابراین ، لازم است که دقیقاً در یک موضوع چه می خواهید بدانید و سپس با اشتیاق به جستجوی آن بپردازید.

ویژگی های مورد نظر خود را در وبلاگ خود لیست کنید و اولویت بندی کنید – آنها می توانند هر چیزی باشند از کشویی به ستون گرفته تا نمایش اسلایدهای بصری تا پیش نمایش و غیره. لیست خود را به دو قسمت تقسیم کنید. کارهای اولویت و اختیاری.

بسته به لیست ، موضوعی را انتخاب کنید که با کلیه ویژگیهای بهینه سازگار باشد و حداقل چند مورد غیر اجباری داشته باشد.

خوانندگان شما چه می خواهند?

بخش عظیمی از نسل امروز همیشه در حال حرکت است ، به همین دلیل امروزه بیشتر خوانندگان خواندن وبلاگ در تلفن های هوشمند خود را ترجیح می دهند.

به همین دلیل ، اطمینان حاصل کنید که موضوع انتخابی شما محدود به سکو نیست و در تمام سیستم عاملهای خواندن وبلاگ بومی پاسخگو است.

شما می خواهید به چه جیزی برسید?

یک تصویر ذهنی از چشم انداز وبلاگ خود ایجاد کنید و سپس هنگام انتخاب موضوع از آن به عنوان استاندارد استفاده کنید. با این روش ، در وقت ، تلاش و کل هزینه زیادی صرفه جویی می کنید.

با توجه به استانداردهای خاص ، شما را یک قدم به وبلاگ رویای خود نزدیک می کند – خواه یک وبلاگ مشاوره مد باشد یا یک وبلاگ بررسی مد. بنابراین ، موضوعی را انتخاب کنید که از نزدیک با تصویر در ذهن شما همسو باشد.

خوانندگان شما که هستند?

مخاطبان خود را بشناسید – شاید به نظر شما توصیه های قدیمی باشد ، اما من به شما اطمینان می دهم ، لازم است خوانندگان خود را بشناسید تا بتوانید ضمن گفتن بله به یک موضوع ، به آنها فکر کنید..

نگه داشتن آنها در ذهن شما فقط به شما كمك می كند تا انتخاب ها را كمتر كنید ، بنابراین روند خود را ادامه دهید.

از طرف دیگر ، اگر شما کاملاً خلاق هستید و یک پیشرو هستید ، از شروع یک جنبش مد جدید نترسید ، چه کسی می داند ، ممکن است در دیگر وبلاگ های مد روز واقع شود!

وبلاگ نویسان برتر مد که از آنها پیروی می کنند و از آنها الهام می گیرند

ما قبلاً نحوه ایجاد یک وبلاگ مد را به شما آموختیم ، اما متأسفانه ، ما نمی توانیم به شما نشان دهیم که چگونه باید بلاگ را درباره مد قرار دهید.

بنابراین ما به یک رویکرد متناوب رسیده ایم؛ ما در عوض قصد داریم برخی از وبلاگ نویسان برتر مد را به شما نشان دهیم و امیدوارم بتوانید نکاتی را برای شروع یک وبلاگ مد انتخاب کنید.

در اینجا سه ​​وبلاگ نویسان زیبایی ، مد و سبک زندگی وجود دارند که با طوفان رسانه های اجتماعی را به دست گرفته اند:

عشق ، اولیا

توسط اولیا

عشق ، اولیا - عکس وب سایت

قفل و ریزه کاری

توسط انوخا

قفل ها و ریزه ها - تصویر وب سایت

سوالات متداول

هزینه شروع یک بلاگ مد چقدر است?

می توانید یک وبلاگ مد رایگان را در سیستم عامل هایی مانند WordPress.com یا Blogger ایجاد کنید. با این حال ، ما به شدت توصیه می کنیم که چند دلار سرمایه گذاری کنید و با یک وبلاگ شخصی وردپرس خود میزبانی کنید تا بتوانید با پای راست شروع کنید.

ما می دانیم که پرداخت هزینه های سخت می تواند چالش برانگیز باشد ، اما ما با افرادی در Bluehost معامله داریم و شما بیش از این خوشحال هستید که از آن استفاده کنید.

برای پرداخت کم تنها 2.75 دلار در ماه ، می توانید بهترین هاستینگ وردپرس را که شامل یک دامنه رایگان و SSL است خریداری کنید.!

برای چنین سرمایه گذاری اندک می توانید بلاگ مد موفق خود را به راحتی شروع کنید. پس از آن ، می توانید با سرعت خود در سرمایه گذاری خود سرمایه گذاری کنید.

درباره چه چیزی باید وبلاگ کنم?

وبلاگ شما باید بر آنچه که به شدت احساس می کنید تأکید کند. محتوا را در اطراف چیزهایی ایجاد کنید که فکر می کنید می توانید ادامه دهید و در مورد آنها ، بدون اینکه حوصله تر شوید. محتوای با کیفیت را ارائه دهید که هم منحصر به فرد است و هم تأثیر خود را برای پیروان شما خواهد گذاشت.

به عنوان مثال ، اگر علاقه مند به کفش هستید ، پیرامون این موضوع محتوا ایجاد کنید. یا اگر اطلاعات زیادی در مورد لباس کودک یا حتی پوشاک مردان می دانید ، همیشه می توانید در مورد آن بلاگ کنید. تعداد زیادی وبلاگ لباس کودک یا وبلاگ های مد مردانه در اینترنت وجود ندارد. این می تواند موضوع منحصر به فرد شما در مورد موضوعات باشد!

اگر هنوز از آنچه که باید در زیرمجموعه شما گیر بیفتد گیر کرده اید ، در اینجا چند موضوع برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد:

 • انتخاب های فصلی باید داشته باشد
 • حمل و نقل اخیر – کفش ، کیف ، لباس ، آرایش یا جواهرات
 • نحوه گرفتن عکس OOTD
 • بهترین فروشگاه ها برای خرید پرشور
 • باید برنامه های تلویزیونی مد را تماشا کنید (در مورد کدام یک ، اعترافات یک Shopaholic را دیده اید؟)
 • لباس ساحلی آیکونی
 • چگونگی طراحی لباس برای کار
 • خط سقوط جدید را مرور کنید
 • نحوه لباس برای تعطیلات با حداقل تلاش
 • چه چیزی گرم و چه مد نیست

به یاد داشته باشید که اصلی بودن اصلی است. هم گوگل و هم خواننده های شما به اندازه کافی باهوش هستند تا بلاگ های تقلبی را جستجو کنند ، دقیقاً مانند محصولات طراحی شده!

چگونه وبلاگ مد خود را ارتقا دهم?

شما یک وبلاگ خیره کننده طراحی کرده اید. محتوای شما بسیار چشمگیر است و وب سایت نیز بسیار زیبا به نظر می رسد. اما آیا همین بس است?

نه ، اکنون زمان آن رسیده است که وبلاگ خود را تبلیغ کنید تا بتواند به مخاطبان مورد نظر شما برسد. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد ، استفاده از آزمایش و خطا برای یافتن بهترین مورد برای شما:

 • صفحات Facebook و Instagram را ایجاد کنید و پیوندهای وبلاگ خود را در آن سیستم عاملها به اشتراک بگذارید
 • از دوستان خود بخواهید با اشتراک گذاری وبلاگ ها و پست های رسانه های اجتماعی به شما کمک کنند
 • پیوند وبلاگ خود را به موتورهای جستجو ارسال کنید ، به حساب Gmail خود وارد شوید و آدرس اینترنتی خود را ثبت کنید
 • به انجمن های وبلاگ نویس مد بپیوندید – می توانید با افرادی با همان منافع دوستانه برقرار کنید و دوستی برقرار کنید
 • در رسانه های اجتماعی فعال باشید – یک جلسه پرسش و پاسخ را در استوری های اینستاگرام خود انجام دهید ، پست های تعاملی ایجاد کنید و راه هایی برای ارتباط با موارد زیر بیابید
 • به دیگران کمک کنید تا رشد کنند – نظرات و لایک ها را در وبلاگ های دیگر بگذارید تا با آنها ارتباط برقرار کنند
 • با دیگر وبلاگ نویسان همکاری کنید زیرا طرفداران دوست دارند تماشای وبلاگ نویسان مورد علاقه خود را با هم محتوا ایجاد کنند
 • شروع به ساختن لیست پستی با بازدیدکنندگان وبلاگ خود ، فرم اشتراک کوچک را پر کنید

نحوه پرداخت بلاگرهای مد?

می توانید یک وبلاگ مد را در یک کار تمام وقت بچرخانید. روش های مختلفی برای پرداخت هزینه وبلاگ نویسی وجود دارد – در اینجا لیستی وجود دارد:

 • نمایش تبلیغات – استفاده کنید Google AdSense برای قرار دادن تبلیغات در وبلاگ خود و دریافت حقوق
 • بازاریابی وابسته – با مارک هایی که با لینک های محتوا و مکان شما هماهنگ هستند همکاری کنید. اگر کسی محصولی را خریداری کند ، کمیسیون دریافت می کنید
 • تبلیغات برند – طراحان و بوتیک ها گاهی اوقات می خواهند به شما مبلغی را بپردازند تا محصول خود را از طریق پلتفرم شما تبلیغ کنند
 • پست های حمایت شده – با محصولات حمایت مالی فراتر نروید ، بلکه به طراحان اجازه دهید گاهی اوقات درباره مجموعه های خود در انجمن شما پست کنند
 • کلاس ها– وقتی خودتان در وبلاگ نویسی طرف می شوید می توانید دوره های کوتاه و سمینار ارائه دهید

همیشه به یاد داشته باشید که از این تکنیک ها در اعتدال استفاده کنید زیرا خیلی از پست های پرداخت شده و حمایت شده برای از بین بردن اعتبار یک وبلاگ.

با یک وبلاگ مد چقدر می توانید درآمد کسب کنید?

اگر می خواهید تخمین بزنید که چقدر می توانستید درآمد کسب کنید ، فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

 • چقدر کار می کنید?
 • آیا محتوای شما ارزش سرمایه گذاری دارد?
 • آیا حضوری تأثیرگذار دارید?

چند مثال:

 • راشل پارسل ، Peonies Pink Peonies در سال 2014 ، با درآمد شرکت های وابسته از طریق RewardStyle ، یک میلیون دلار درآمد کسب کرد
 • کیف اسنوب تینا کریگ و کلی کوک با معامله مشابه بیش از یک میلیون دلار درآمد کسب کردند

مانند هر شغل دیگری ، شما طبق مهارت و توانایی های خود درآمد کسب می کنید ، بنابراین امید و هدف خود را از دست ندهید.

منابع مفید

 • مشارکت از وبلاگ نویسان متخصص مد
 • یاد بگیرید که چگونه از WordPress استفاده کنید (با آموزش های ویدیویی)
 • نحوه نوشتن و ایجاد محتوای عالی وبلاگ
 • نحوه تبلیغ وبلاگ و محتوای آن
 • چگونه می توان از وبلاگ خود درآمد کسب کرد

نتیجه

کار خوب ، شما بچه ها! با دنبال کردن این آموزش ، یاد گرفته اید که چگونه یک وبلاگ مد را شروع کنید. در دراز مدت اهداف و برنامه های خود را برای وبلاگ مشخص کنید و کار کنید. حس مد خود را به حساب بیاورید و حضور خود را در آنلاین مد با دقت تغییر دهید ، دقیقاً مانند آنچه که در حالت آفلاین انجام می دهید!

با شغل جدید خود ، بلاگر وب مد موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map