מה זה פוסט בבלוג? המבנה המושלם

למד- Blogging_blogspot-content


אם אתה רוצה לפתוח בלוג חדש או שכבר התחל בלוגו, השלב הבא יהיה להבין מה לכתוב. לא משנה מה מטרת הבלוג, אישית או עסקית, תוכן ישחק תפקיד קריטי בהצלחת הבלוג.

עליכם להבין שהאינטרנט מלא בתוכן טקסטואלי. לפיכך, כדי שפרסומי הבלוג שלך יתבלטו אתה צריך להשקיע מאמץ רציני כדי ליצור תוכן נהדר.

במאמר זה, נראה לך כיצד לכתוב את פוסטים בבלוג שלך ולהפוך אותם לאינפורמטיביים.

הגדרת פוסט בבלוג

פוסט הבלוג הוא ערך (מאמר) שאתה כותב בבלוג. זה יכול לכלול תוכן בצורה של טקסט, תמונות, אינפוגרפיות או קטעי וידאו.

מבנה פוסט בבלוג

להלן המבנה הבסיסי של פוסט טוב בבלוג:

מבנה פוסט הבלוג

אל תהסס להשתמש בתבנית זו באתר שלך

השתמש באלמנטים אלה כדי לייעל את כל הפוסטים הן לקוראים והן למנועי החיפוש:

כותרת

הכותרת, או הכותרת, של פוסט הבלוג שלך, צריכה לתפוס את תשומת ליבם של הקוראים הפוטנציאליים. אנשים עשויים לראות את זה בעדכון החדשות שלהם במדיה החברתית או בתוצאות החיפוש. הקפד לכלול את ביטוי מילות המפתח הראשי שאנשים יוכלו להשתמש בהם בעת חיפוש אחר הנושא שאתה מכסה.

תאריך פרסום

תאריך הפרסום של התוכן שלך הוא לא חובה אך מומלץ. אם אתה מעדכן לעתים קרובות את הבלוג שלך, תאריכי פרסום יכולים לעזור למבקרים שלך לקבוע את הפוסטים האחרונים. זה לא כל כך חשוב בדפי תוכן ירוק-עד, אך משתמשים בו לעתים קרובות בתוכן שפורסם מדי יום.

קו-מחבר

קו-ליין של מחבר מסייע לקוראים לזהות מי כתב את התוכן וחשוב במיוחד לבלוגים עם סופרים רבים. יתר על כן, קו-ליין של המחבר יכול להעניק לתוכן שלך אמון רב יותר אם סופר מוכר יוצר אותו.

קטגוריית פוסט

שיעורי קטגוריות המשמשים לקבוצת התוכן שלך לקטעים נפרדים. מומלץ להשתמש בתגי קטגוריה עבור כל פוסט בבלוג שאתה יוצר. קיבוץ תוכן רלוונטי יחד יעזור למבקרים שלכם ולנועי חיפוש שנסרקים את הבלוג שלכם.

מבוא

הפיסקה הראשונה בפוסט הבלוג שלך תמשיך לאנשים לקרוא או לגרום לאנשים לעזוב. וודא שזה מכריח אנשים לקרוא את שאר התוכן שלך. עליך להשתמש בביטוי מילות המפתח הממוקדות שלך למנועי חיפוש לפחות פעם אחת בפסקה זו.

תוכן עיקרי

זה החלק העיקרי מתוכן הפוסט בבלוג שלך. חשוב על הכותרת כעל ההבטחה והתוכן העיקרי כמימוש המשכון הזה. התוכן העיקרי שלך צריך לרצות כל מי שמבקר בפוסט שלך על סמך הכותרת. אם תיצור תוכן שאינו עומד בהבטחות הכותרת שלך, אנשים יתחילו לזהות את הבלוג שלך כבלתי מספק. אורך הפוסטים בבלוג שלך יכול לנוע בין 300 ל -3,000 מילים ויותר. עדיף להחליף את אורך הפוסטים שלך כשאתה מקבל תובנה לגבי מה שהכי מתאים לקהל שלך.

כותרות משנה

אנשים רבים יסרקו את תוכן הבלוג שלכם לעומת קריאתם מילה במילה. כתוב כותרות משנה המפרקות את התוכן שלך לקטעים לעיכול. וודא כי כותרות המשנה הללו מייצגות את התוכן שבתוכן.

טקסט מודגש

השתמש בטקסט מודגש בכמה אזורים בתוכן העיקרי שלך כדי לעזור להדגיש נקודות חשובות. השתמש בו באופן סלקטיבי. אחרת, כל המאמר שלך ייראה מודגש, ובכך תסיר את היכולת להדגיש חלקים מרכזיים של תוכן.

רשימות עם תבליטים / ממוספרים

אמנם אינך רוצה שכל הפוסט שלך יהיה מלא בנקודות או במספרים, רשימות אלה עוזרות להפריד בין שלבים וטבלאות עם תוכן שימושי.

מדיה

הוסף את חלק הטקסט של התוכן שלך למדיה, כגון תמונות ווידאו קשורים. זה יעזור לפרק את התוכן שלך ולהמחיש את הנקודות שלך טוב יותר.

המעט שאתה יכול לעשות הוא לכלול תמונה מוצגת לפוסט שלך. הוסף את ביטוי מילות המפתח העיקרי של הפוסט שלך בשם הקובץ של התמונה כמו גם בתג ALT. זה יעזור לך במיטוב חיפוש של הפוסט שלך.

סיכום

המסקנה צריכה להיות פסקה או שתיים בסוף הפוסט שלך לסיכום תוכן שכתבת. הקורא צריך להבין איזה חומר כיסית. אם הם לא עשו זאת, רוב הסיכויים שהם יחזרו לראות מה הם עשויים להחמיץ.

קריאה לפעולה

השורה האחרונה בפוסט הבלוג שלך צריכה להיות סוג כלשהו של קריאה לפעולה. זה יכול להיות פשוט כמו לבקש מהקוראים לשתף את מחשבותיהם בתגובות או לשתף את הפוסט במדיה החברתית. אם כתבת את הפוסט לקידום מוצר או שירות מסוים, הקריאה לפעולה צריכה לעודד את הקורא ללמוד עליו יותר.

כפתורי שיתוף חברתי

מדיה חברתית היא כלי שימושי לקידום תוכן הבלוג שלך. עליכם לדאוג לכלול כפתורים חברתיים לכל התוכן שלכם, כך שאנשים יוכלו לשתף אותו בקלות ברשתות החברתיות. אתה יכול להציב אותם בראש התוכן שלך, בתחתית התוכן שלך, או בצד, כווידג’ט צף.

קטע הערות

מלבד תוכן הפוסט בבלוג שלך, הערות הן החלק החשוב ביותר בבלוג שלך. קטע זה נותן לקוראים שלך הזדמנות ליצור קשר איתך ועם מבקרים אחרים. חשוב שתגיב לתגובות ויפתח את השיחה.

אתה לא צריך לכלול את כל האלמנטים מהרשימה הזו בכל פוסט. ודא שתמיד תהיה לך מבוא מרתק, תוכן איכותי ומסקנה איתנה.

איך לכתוב את הפוסט הראשון בבלוג שלך

הראשון יהיה הכי קשה לכתוב, והסיכויים הם שתרגישו כמו אליס בארץ הפלאות. אבל, חשוב לדחוף את עצמך לאזור הנוחות שלך ולקבל את העבודה שלך שם.

בפוסט הראשון שלך אתה יכול לקחת רגע ולהציג את עצמך. אמור לקוראים שלך מי אתה, מה הניע אותך לבלוג ומה תכתוב. כותרת הפוסט יכולה להיות “ברוך הבא לבלוג שלי” או “פוסט הבלוג הראשון שלי”. תוכלו גם להציג כאן את פוסט הבלוג הבא שלכם, בו תדברו על נושא מסוים.

קריאה מומלצת: כיצד לכתוב תוכן בלוג

דוגמאות לפוסטים טובים בבלוג

כותרת פוסט הבלוג שלך אמורה ללכוד את הקוראים ולהראות להם הצעה ערכית. זה אמור לכלול את מילות המפתח העיקריות שלך ואת התועלת שקוראים יקבלו מפוסט הבלוג.

מעט רעיונות לפרסום בבלוגים:

סיכום

עכשיו שלטת ביסודות והבנת את המבנה של פוסט בבלוג. הדבר הבא הוא להתנסות בתוכן שלך. פרסומי הבלוג שלך צריכים להתבלט מהים של התוכן שמציף את האינטרנט. נסו להיות שונים והתקרבו לנושא שלכם מזווית חדשה שיכולה אפילו להיות שנויה במחלוקת. בהצלחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map