50 אתרי משרות פרילנסרים הטובים ביותר למצוא עבודה ולהרוויח כסף בשנת 2020

ראשי משרות פרילנסרים


אם אתם מחפשים עבודות פרילנס מקוונות כדי להרוויח כסף מהיר וכדי להימנע מהנסיעות היומיומיות האיומות לעבודה, הגעתם למקום הנכון! פרילנסינג יכול לעזור לך ליצור קשרים ארוכי טווח עם לקוחות שיכולים אפילו להעסיק אותך לטווח הארוך לעבודה קבועה ומתמדת. כפרילנסר, אתה יכול לנצל את האינטרסים שלך ולקחת פרויקטים שאתה אוהב.

עדכון: בזמן שממשלות בכל העולם מנסות להגביל את התפשטות COVID-19, עבודה מהבית היא כבר לא אפשרות אלא הכרח בין מספר תעשיות ותפקידי תפקידים. חברות רבות נפגעות, חשות האטות, גורמות לסיבוכים אצל עובדיהן, או פשוט נסגרות לתמיד עד שכל הפיאסקו הנגיף של Coronavira מתפוצץ. עבור אנשים רבים קשה יותר ויותר לגמור את החודש ולהרוויח כשהם בהסגר בבית. למרבה המזל, פרילנסינג מציע הזדמנויות עבודה גמישות ומרוחקות שיכולות לעזור לעובדים בתעשיות רבות אשר מושפעות על ידי נגיף הרומון החדשני. בין אם פוטרתם לאור ההתפתחויות הללו, ובין אם קיצצו את שעותיכם, אפשר להמציא את ההכנסה הזו כשאתם מתחילים במימון עצמאי..

כדי לפרוח כפרילנסר וכדי להתפרנס בכבוד, אתה צריך ליצור קשרים נכונים, לבנות תיק עבודות ולקבל את שמך שם בחוץ. יש המון עבודות פרילנסר בחוץ כל עוד אתה יודע לאן לחפש. מחקרים מראים כי 59% מהחברות בארצות הברית הן בעלות כוח גמיש, על פי פורבס.

אך כיצד ניתן למצוא משרות פרילנסרים מקוונות אלה ולהבטיח את הישרדותך הכלכלית בזמנים אלה? התשובה: באתרי פרילנסרים! אך ראשית, עליכם לדעת מה זה פרילנסר וסוג הפרויקטים שתוכלו להבקיע באתרי פרילנסרים.

Contents

שלושת אתרי המשרות הפרילנסרים הטובים ביותר – מאי 2020

מומלץ
לוגוFlexJobs לוח התפקידים מארח יותר מ- 20,000 משרות מרחוק ופרילנסרים.בקרו
FlexJobs
לוגו פיבררפיברר הוא ככל הנראה אתר הפרילנסרים הטוב ביותר שהתחיל את הקריירה שלך כפרילנסר.בקרו
פיברר
לוגו של סולידיגיגססוליגיגס היא פלטפורמה בעלת תושייה רבה לפרילנסינג באמצעות סרגל חיפוש קל.בקרו
סוליגיגס

תוכן עניינים

 • דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים כפרילנסר
 • אתרי חיפוש פרילנס כללי
 • עבודות כתיבה פרילנסרית
 • משרות עצמאי לעיצוב גרפי
 • משרות שיווק פרילנסרים
 • משרות עצמאי למפתחים
 • משרות צלם פרילנסר
 • משרות עוזרות וירטואליות פרילנסריות
 • משרות בעורך וידאו פרילנס
 • משרות עצמאי למכירות
 • משרות פרילנס לתמיכה בלקוחות
 • סיכום

דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים כפרילנסר

מה זה פרילנסר?

פרילנסינג הוא כאשר עצמאי מספק שירותים למספר לקוחות בכל פעם. זה מקדם אורח חיים נוודי דיגיטלי כאשר פרילנסרים עובדים מתוך נוחות בתיהם. הם מקבלים לקבוע את שעות העבודה שלהם, לעקוב אחר הפרויקטים שלהם ולחייב את לקוחותיהם לפי שיעורי המחירים שנקבעו.

פרילנסרים מוצאים עבודה דרך אתרי פרילנסינג הטובים ביותר או באופן ישיר, ללא שימוש במשאבים של צד שלישי. הפרילנסר מרוויח כסף על בסיס עבודה או לפי שעה.

מהם אתרים פרילנסרים וכיצד הם פועלים?

אתרי פרילנסר הם מקומות שוק להופעות עצמאיות בהן העסקים והפרילנסרים מתחברים ומועילים זה לזה. אתרי חיפוש עבודה עצמאי אלה מאפשרים למעסיקים לפרסם רשימות עבודה שעבורם פרילנסרים מבצעים הצעות או בקשות. הם מעודדים לבנות את הפרופילים שלהם באתרי פרילנסינג אלה כדי להציג את תיק העבודות שלהם, כישוריהם ומוניטין שלהם. הם יכולים להרוויח כסף על ידי אבטחה והשלמת פרויקטים מתאימים המפורסמים בפלטפורמות אלה מדי יום.

חלק מפלטפורמות פרילנסרים אלה מציעות מנויים בחינם בעוד שאחרות גובות עמלה או דמי חבר. אתרים אלה משולבים עם אפשרויות תשלום מאובטחות כדי לוודא שאין מכשולים לשני הצדדים.

דברים שכדאי לזכור לפני שמתחילים כפרילנסר

תחילת העבודה כפרילנסר יכולה להיות קלה מכיוון שכל שעליכם לעשות הוא להירשם לאתר פרילנסר ולהתחיל להגיש הצעות מחיר לפרויקטים. אז תצטרך לקבוע את התמחור של השירותים שלך – כך אתה מציג את הערך שלך לעולם, וודא שאתה עושה זאת נכון.

ריכזנו עבורכם מדריך מקיף אחד מסוגו באתרי הפרילנסרים הטובים ביותר שיעזרו לכם להתחיל בעבודה. כאן אנו מציגים בפניכם כמה מפלטפורמות הפרילנסרים הטובות ביותר בעסק, אנו מספרים לכם את תכונות המפתח שלהם, ודנים במחירים שלהם בין מאפיינים אחרים. זה אמור לעזור לך לבעוט בהתחלת קריירת הפרילנסרים שלך מהפלטפורמה הנכונה בהתאם לגומחה שלך והעדפתך.

להלן כל אתרי הפרילנסרים הטובים ביותר לבחירה:

אתרי חיפוש פרילנס כללי

משרות פרילאנס כלליות

אתרים פרילנסרים אלה כוללים מגוון רחב של עבודות פרילנסרים בתחומי כתיבה, עיצוב, פיתוח אתרים, שיווק, מכירות, צילום ורבים נוספים..

כך שאם אתם מחפשים מספר עבודות מקוונות פרילנס שונות המגדילות את האופק שלכם, זו הרשימה המקיפה ביותר עבורכם.

FlexJobs

flexjobs

זוהי פלטפורמה שלא רק מציעה עבודות פרילנסר למתחילים, אלא גם מהווה מרכז למשרות גמישות אחרות. עם מעל 50 קטגוריות משרות, הקריירה המרוחקת נעה בין משרות ברמת כניסה למשרות בעלות שכר גבוה ומנהלים מכל העולם. היא גם מבטיחה לספק לידים פרילנסרים מוכווני קריירה מרחוק ללא הונאה וגמישות. לוח התפקידים של חברת FlexJobs מארח כיום למעלה מ- 20,000 משרות מרחוק ופרילנסרים, המוכשרים לצורך לגיטימציה..

תכונות עיקריות:

 • רשימות מוצגות בצורה מעוצבת היטב
 • זמינות תיאורי החברות של רוב המעסיקים
 • בונה בסיס לקוחות עצמאי

מחיר: FlexJobs גובה 14.95 דולר לחודש, 29.95 דולר לשלושה חודשים ו- 49.95 דולר לשנה

פיברר

fiverr

זה ככל הנראה אתר הפרילנסרים הטוב ביותר להתחיל את הקריירה שלך כפרילנסר. כאשר עבודות מתחילות החל מ- $ 5 לפרויקט, הפלטפורמה מציעה פרויקטים קטנים שתוכלו להשלים ולבנות את תיק העבודות עבור לקוחות פוטנציאליים. ההזדמנויות הפרילנסריות המקוונות ב- Fiverr יכולות לעזור לך לבנות תיק עבור נישה ולעבור לפרויקטים משמעותיים יותר.

תכונות עיקריות:

 • מציע קורסים בחינם להרחבת מערך המיומנות שלך
 • שולח לקוחות משלמים
 • לא צריך להציע עבור לקוחות

מחיר: Fiverr גובה פרילנסרים בין $ 5.00 ל- 995.00 $ למשרה, תלוי בפרויקט

סוליגיגס

סוליגיגס

זוהי פלטפורמה בעלת תושייה רבה לפרילנסינג ולעבודה מרחוק עם סרגל חיפוש קל. זה חוסך זמן – על ידי העברת פרסומי משרות פרילנסרים ובחירת הרלוונטיות ביותר – על סמך המומחיות שלך. אז אם אתה אדם עסוק, SolidGigs עשוי להפוך לאתר האינטרנט שלך לעבודה פרילנסרית.

תכונות עיקריות:

 • ספריית משאבים מקוונת של קורסים, ראיונות, תבניות
 • שולח 2% מהופעות הפרילנס הטובות ביותר שקיימות

מחיר: 19 $ לחודש

בקר באתר SolidGigs למידע נוסף >>

עבודת יד

עבודת יד

Upwork נוצר כתוצאה ממיזוג בין שתי פלטפורמות מובילות לעבודה פרילנסרית ברשת: oDesk ו- Elance. הוא מציע הזדמנויות פרילנסרים במגוון רחב של נישות – לכל סוגי העובדים הפרילנסרים ברשת. כדי למשוך פרויקטים, פרילנסרים צריכים לבנות את תיק העבודות, הפרופיל, הדירוגים ומחירי ההצעות שלהם. אז Upwork ימצא את ההתאמה המתאימה לכם באמצעות מנועי החיפוש החזקים שלה הממונפים באמצעות פילטרים שונים. יש לזה משהו לכל אחד, החל מפרויקטים קצרים או ארוכי טווח וכלה במשרות בסיסיות או ברמת מומחה.

תכונות עיקריות:

 • חיפוש יעיל
 • תשלומים בטוחים
 • חיוב מדויק

מחיר: Upwork גובה 20% עבור 500 $ הראשונים שהרוויחו באמצעות לקוח, 10% עבור חיובים לכל החיים בין $ 500 ל -10,000 $, ו- 5% עבור חיובים לכל החיים עבור פרויקטים בשווי של 10,000 $

טופטל

טפטל

זוהי הפלטפורמה התחרותית ביותר שמבטיחה להעסיק את 3% המובילים מהפרילנסרים מכל העולם. הפרילנסרים צריכים לעבור מבחן מיון וברגע שעוברים את המבחן זה מספק ביטחון על הפרויקטים הטובים ביותר של לקוחות מדהימים. חברות בולטות כמו Zendesk ו- Airbnb שוכרות פרילנסרים מאתר משרות פרילנס זה, מה שמראה כי התחרות בפלטפורמה זו גבוהה מאוד אך מוענקות גם פיצויים הוגנים. לאחר שתהפוך לחלק מהקהילה של טופטל, תיצור קשרים חשובים מאוד שיקצו לך כמה פרויקטים רווחיים.

תכונות עיקריות:

 • תהליך מיקום מהיר
 • מדיניות ניסיון בחינם למשך שבועיים

מחיר: מחיר התחלתי של 60 דולר

CloudPeeps

קצות עננים

זוהי פלטפורמה של כל אחד, שמחברת בין קהילת הפרילנסרים המקוונים לשוק ומעודדת את שניהם לנהל עסקים. חברים יכולים לקבוע את שיעוריהם ואת משרות הפרילנס המקוון שלהם לפי קטגוריה, סוג עבודה או דרך טווח השכר. אם יש לכם תיק עבודות מרשים ואתם רוצים לצבור ניסיון רב יותר, אז CloudPeeps הוא הפלטפורמה הטובה ביותר עבורכם. בשל בלעדיותם, יתכן שיהיה קשה להצטרף, אך ברגע שתירשמו לעצמכם, קל למדי להבטיח הזדמנויות לפרילנסינג..

תכונות עיקריות:

 • תשלום מהיר
 • תהליכים ללא דופי
 • ידידותי לעבודה מרחוק

מחיר: CloudPeeps רגיל תמורת 9 $ לחודש ואילו CloudPeeps פלוס 29 $ לחודש

אכן

אכן

זהו אתר המשרות מספר אחת בעולם, שמארח מדי חודש מעל 250 מיליון מבקרים. זה מתעדף עובדי עבודה מרוחקים ופרילנסרים מרוחקים על ידי מתן גישה חופשית לחיפושים בעבודה, מאפשר להם לפרסם קורות חיים ולבצע מחקר על חברות. האתר קל מאוד לשימוש וניתן למצוא רשימות עבודה מרוחקות רבות בפלטפורמה. עם פופולריות כה גבוהה של פלטפורמה זו, כל פרילנסר או עובד עבודה מרוחק חייב למצוא משהו לפי מערך המיומנות שלהם.

תכונות עיקריות:

 • בונה קורות חיים מובנה מקוון
 • שכירות בקנה מידה גדול
 • דוא”ל התראות התראה

מחיר: 5 $ ליום עבור משרות ממומנות

פרילנסר

פרילנסר

זהו שוק משרות הפרילנס המקוון הגדול ביותר עם מעל 32 מיליון משתמשים רשומים – מה שאומר שחברות רבות משתמשות באתר כדי למיקור חוץ את עבודתן. הוא מציע מגוון עבודות פרילנסרים, כולל פיתוח תוכנה ויישומים, כתיבה, שירותי שיווק דיגיטלי וכו ‘. כל מה שאתה צריך לעשות זה ליצור פרופיל ולהתחיל להציב הצעות מחיר למשרות שאתה רוצה.!

תכונות עיקריות:

 • אינספור פרויקטים בפלטפורמה אחת
 • שיעורי העמלה הזולים ביותר

מחיר: 10% לפרויקטים קבועים לפי שעה, 20% לשירותים ועמלת פרויקט של 15%

בקר Freelancer לקבלת מידע נוסף >>

גורו

גורו

גורו עוזר לך להכין פרופיל שמייצג בצורה מושלמת את החוויה והכישורים שלך – כדי לשפר את הסיכויים שלך לפנות למעסיק. יש להם כמות עצומה של פרסומי משרות פרילנסרים שמתעדכנים מדי יום מתעשיות שונות.
זהו אתר הפרילנסרים הכי פשוט שיש שם עם ממשק אינטראקטיבי המאפשר לפרילנסרים לדפדף בין העבודות ללא כל טרחה..

תכונות עיקריות:

 • תומך בעסקאות באמצעות שיטות תשלום מרובות
 • מגוון נרחב של קטגוריות משרות
 • תהליך פרויקט יעיל

מחיר: 29.95 $

עבודות כתיבה פרילנסרית

עבודות כתיבה פרילנסרית

התחלת כתיבת פרילנסרים מאפס יכולה להיות משימה מפחידה מאוד, במיוחד אם אינך יודע מאיפה להתחיל. האינטרנט הוא שוק מרכזי בכתיבה פרילנסרית, אבל הפרדת הזדמנות עבודה חוקית לבין הונאת פיתיון לחץ יכולה להיות קשה.

לכן, כדי לעזור לך לנחות כמה הופעות כתיבת פרילנס איכותיות באופן מקוון, יצרנו רשימה מקיפה של אתרי האינטרנט הטובים ביותר לכתיבת פרילנסרים..

קונטנה

קונטנה

זהו אחד מאתרי כתיבת הפרילנסרים הטובים ביותר בגלל כמות עבודות הכתיבה העומדות לרשות העורכים, הכותבים ויוצרי התוכן. הם מספקים תערובת של הזדמנויות עבודה פרילנסריות ומרוחקות. יתר על כן, קונטנה עוזרת לפרילנסרים למצוא משרות לפי הגומחה שלהם על ידי צמצום התוצאות כך שיכללו את קטגוריות הכתיבה הרווחיות ביותר. אתה יכול תיק עבודות כתיבה פרילנסרית בתחום הטכנולוגיה, החינוך, הבריאות, האוצר, היופי ותעשיות רבות אחרות.

תכונות עיקריות:

 • השתלמויות יעילות
 • שירותי גישור
 • שירות לקוחות

מחיר: 500 $ לשנה לחברות זהב וכ- 800 $ לשנה לחברות פלטינה

Pro Blogging

-

אתר כתיבה פרילנסר זה מספק אפשרויות עבודה מרוחקות גם בקטגוריות שונות כמו בלוגים, כתיבת תוכן, עיתונות, הגהה או כתיבה טכנית. הם אוספים את כל עבודות הכתיבה המקוונות הטובות ביותר ומקלים עליהם בחיפוש אחר פרילנסרים. לפיכך, אם אתה רוצה להרוויח כסף מהבית באמצעות כישורי הכתיבה שלך, שיהיה לך כמה דוגמאות מוכנות בהישג יד כאשר אתה מגיש בקשה למשרות באמצעות Blogging Pro.

תכונות עיקריות:

 • ספק טיפים שיעזרו לך להרחיב את הבלוג שלך
 • שפע עבודות כתיבה מרחוק

מחיר: 30 דולר למשך 30 יום

תשבץ

מילת שמים

זוהי פלטפורמה שיווקית עיקרית הידועה בכך שהיא מספקת הזדמנויות כתיבת פרילנסרים עקבית. לקוחות משתמשים בפלטפורמה זו כדי להתחבר, לפרסם את התוכן שלהם באתר ולנהל מערכות יחסים עם הפרילנסרים שאליהם הם ממקישים את עבודתם. האנשים שמאחורי סקייוורד מדפדפים בין העבודות המפורסמות ומתאימים את צרכי הלקוח לסופר. לאחר מכן, הכותב מוזמן לעבוד על פרויקט הלקוח והוא אף רשאי לעבוד על מספר פרויקטים בזמן. לוח המשרות הפרילנסרי של סקייוורד אינו מוגבל רק לחברות אמריקאיות או אנגליות בלבד, שכן הוא תומך ביותר מ 13 שפות ולקוחות ממעל 27 מדינות..

תכונות עיקריות:

 • פרילנסרים יכולים ליצור קשר עם לקוחות מורגשים
 • מגוון עבודות כתיבה
 • שיעורי מחירים טובים יותר מאתרי כתיבה עצמאי אחרים

מחיר: לא מסופק על ידי האתר

כתיבת פרילנסרים

כתיבת פרילנסרים

זוהי הפלטפורמה הגדולה ביותר למשרות כתיבת פרילנסרים המורכבת מהמספר הגדול ביותר של הופעות כתיבה – אפילו יותר מאשר אכן או קרייגסליסט. דרך אתר פרילנס זה תקבלו את ההזדמנות לעבוד עם כמה מהשמות הגדולים ביותר בשוק כמו Netflix, Facebook ו- Adobe. מלבד פרסום משרות, זה נותן לפרילנסרים הזדמנות לקחת חלק בכתיבת תחרויות ולהרוויח תגמולים.

תכונות עיקריות:

 • מתאים לסופרים בכל דרגות הניסיון
 • מסנני חיפוש קלים
 • שיעורי שכר תחרותיים

מחיר: חינם

חופש בכתיבה

חופש-כתב

עם פיצ’ר טוב, אתם בטוח זוכים בפרויקטים שמשלמים ממש טוב דרך הפלטפורמה הזו. הוא מציע מספר נבחר של הזדמנויות לכתיבה פרילנסרית הנשלחות באמצעות דואר אלקטרוני באופן קבוע. תוכלו למצוא הרבה עבודות תוכן בנושא עיתונות, מאמרים, בלוגים וכתיבת בדיוני בפלטפורמה זו.

תכונות עיקריות:

 • מנוי חינם
 • מגוון התפקידים

מחיר: חינם

PubLoft

פאבלופט

זוהי פלטפורמת כתיבה פרילנסרית שמספקת ללקוחות אמינים – ללא צורך ליצור קשר איתם – איתם. אתר כתיבה זה מבטיח כי הפרילנסר יכול להתמקד בעבודה העומדת בפניו ואינו צריך לדאוג לטיפול או לניהול לקוחות. כדי להיכנס ל- PubLoft, עליך למלא טופס ולעבור כמה בדיקות, שלאחריהן תוכל לקבל גישה למספר גבוה של לקוחות בולטים שישלמו לך בצדק על פי מאמציך..

תכונות עיקריות:

 • הופעות ללא כתיבה טרחה ללא אינטראקציה של לקוח
 • תשלומים דו שבועיים

מחיר: החל מ- $ 150 / פוסט

בהתמדה

בהתמדה

זוהי הפלטפורמה הגדולה ביותר לשיווק תוכן שעובדת עם חברות גדולות כמו גוגל, וולמארט, מריוט ורבות אחרות. כל הזמן עוזר לפרילנסרים לצבור משרות תוכן ולשפר את תיק העבודות שלהם. זוהי סוכנות מתקדמת המחברת אותך ישירות עם הלקוחות להזדמנויות כתיבה פרילנסרית. אתה רק נדרש לבנות ולפרסם פלטפורמה מרשימה שתבחר על ידי צוות ניהול החשבון לעבודה עתידית.

תכונות עיקריות:

 • קל לעקוב אחר זרימת עבודה
 • שקיפות תשלומים

מחיר: 50,000 עד 200,000 $ לרבעון

משרות עצמאי לעיצוב גרפי

משרות לעיצוב עצמאי

אם התברכת בכישרון להמשיך בקריירה פרילנסרית כמעצבת גרפית – אך אינך מצליח להבין מאיפה להתחיל – הגעת למקום הנכון.

ישנם טונות של אתרי משרות פרילנסרים המספקים משרות לעיצוב פרילנסרים, אך לא כולם מתאימים לסוגים שונים של פרילנסרים. ריכזנו כאן רשימה של אתרי עיצוב גרפי פרילנסרים ותכונותיהם הייחודיות.

התנהגות

התנהגות

זוהי הרשת היצירתית הגדולה בעולם למשרות עיצוב, המספקת במה למעצבים גרפיים להראות את כישוריהם. זהו אינו אתר עבודה פרילנסר אך הוא מאפשר למעצבים לשתף את עבודתם – להיראות על ידי לקוחות פוטנציאליים. אתה יכול להחליק בין תיקי התמונות שמפורסמים על ידי מעצבים יצירתיים ולהעביר הודעה למעצב שאת עבודתו אתה הכי אוהב. כפרילנסר, אתה יכול גם לפרסם את תיק העבודות שלך ישירות ללוח העבודה של האתר, אשר נותן לך גישה למספר רב של מעצבים יצירתיים.

תכונות עיקריות:

 • פרויקטים גלויים לקהל גדול
 • שמור את העבודה של המעצב האהוב עליך
 • שירותי התאמה אישית

מחיר: 399 דולר לחודש עבור פרסום עבודה אחת

99 עיצובים

99 עיצובים

פלטפורמה זו היא אתר הפרילנסרים הטוב ביותר עבור מעצבים גרפיים אשר יציגו ומוכרים את כישוריהם. כפי שהשם מרמז, 99 עיצובים מיועדים לפרילנסרים שיכולים לעזור ללקוחות עם מעל 90 סוגים שונים של עיצובים כמו כרטיסי ביקור, דפי נחיתה, או אתרי אינטרנט וכו ‘. זה עובד בצורה שונה מרוב אתרי העיצוב הפרילנסרים האחרים, כפי שהלקוחות מפרסמים תחרות והמעצבים צריכים להגיש את עבודותיהם שנבחרו אחר כך על ידי לקוחות.

תכונות עיקריות:

 • ייעוץ עיצובי בחינם מצוות התמיכה בלקוחות
 • חוויה חלקה לשני הצדדים

מחיר: החבילות מתחילות החל מ 399 $

בקר ב 99 עיצובים למידע נוסף >>

כדרור

כדרור

זוהי הפלטפורמה המובילה בעולם למעצבי פרילנסרים והיא מציעה הזדמנויות עבודה מרחוק ומשרות עצמאי לעיצוב אתרים. היתרון הגדול ביותר של פלטפורמה זו הוא בכך שהיא מאפשרת למעצבים ולקוחות פוטנציאליים אחרים לתת לך משוב על העבודה שלך.
אתה יכול למצוא עבודה ממש איכותית באתר זה מלקוחות בעלי פרופיל גבוה, כולל חברות כמו Buffer, Zendesk ו- Tinder. מלבד סתם לחפש משרות פרילנס מקוונות למתחילים, אתה גם מקבל את ההזדמנות לפתח את תיק העבודות שלך ולהוסיף עבודות מדגם עבור לקוחות פוטנציאליים לראות.

תכונות עיקריות:

 • קהילה ענקית להתעסק איתה
 • עיצוב פלטפורמות מדהים וקל לשימוש
 • קבל משוב מהמעצבים

מחיר: Dribbble Pro הוא 12 $ לחודש

סטודיו אינבטו

סטודיו אינבטו

זהו אתר עיצוב עצמאי הפופולרי עבור עיצובים לוגו והתאמות אישית של נושא וורדפרס. זוהי פלטפורמה ענקית עבור מעצבים שנבחרים ביד על ידי עסקים. סטודיו Envato הוא אתר קל לשימוש בו פרילנסרים יכולים למצוא הזדמנויות טובות ולקבל תשלומים נאים.

תכונות עיקריות:

 • פלטפורמה ידידותית למשתמש
 • תשלום טוב
 • תקשורת חלקה בין פרילנסרים ללקוחות

מחיר: החל מ- $ 5

קהל עיצובי

קהל עיצובי

זהו שוק עיצוב מקוון המציע שירותי עיצוב גרפיים מרובים. לאתר יש בסיס לקוחות קטן יותר מ- 99 עיצובים. או שבעלי העסקים מקיימים תחרויות בעיצוב כדי לאפשר למעצבי הפרילנסרים להגיש את עבודתם ואז לבחור בהם או שהם יוצרים קשר עם מעצב שהם מעדיפים. אתר מעצבים עצמאי זה מספק פלטפורמה ייחודית בה פרילנסרים יכולים להציג את הכישרון שלהם, ליצור קשרים ולבנות תיקים.

תכונות עיקריות:

 • שירות לקוחות מעולה
 • זמן תפנית קצר
 • מעצבים מומחים

מחיר: 99 $ – 1100 $

קהל המונים

קהל המונים

זהו שוק עצמאי מקוון בו תוכלו למצוא עיצוב לוגו מותאם אישית, עיצוב אתרים, איור ועיצוב תעשייתי. פרילנסרים מראים את יכולות העיצוב שלהם על ידי השתתפות בתחרויות שאורגנו על ידי אנשי עסקים. אתה יכול גם למצוא פרויקטים בודדים על הפלטפורמה אם אתה לא מוכן לתחרויות.

תכונות עיקריות:

 • קל להירשם
 • הרשמה חינם

מחיר: 399 דולר לחבילת הכסף וכן הלאה

משרות שיווק פרילנסרים

משרות שיווק פרילנסרים

אם אתה חובב מדיה חברתית או אוהב ליצור תוכן מרתק אך רוצה לעשות עבודות פרילנס מהבית – עבודות שיווק פרילנס הן עבורך.

חברות נוספות מעדיפות כעת לשכור אנשים לעבודה מרחוק דרך אתרי חיפוש עבודה עצמאי. כל מה שאתה צריך זה מחשב וגישה לאינטרנט.

אנשים לפי שעה

אנשים לפי שעה

פלטפורמת השיווק הפרילנסרית מיועדת לחובבי SEO, מהנדסי תוכנה ואנשים יצירתיים שרוצים לנסות את מזלם בעולם הפרילנסרים. הפרילנסר מגיש הצעה למשימה, ואם הוא נבחר הפרויקט מאובטח על ידי הפרילנסר. כדי להגן על פרילנסרים מלקוחות מזויפים, האתר גובה תשלום מראש עבור משימות. זה ממזער את הסיכון למחלוקות בין הלקוח לפרילנסר.

תכונות עיקריות:

 • לקוחות מקצועיים לעבוד איתם
 • קבע את התעריפים שלך

מחיר: עמלת 3.5% עד 5%

Remotive

Remotive

זהו עלון דו-חודשי לעובדים מרוחקים, כמו גם לאנשים המחפשים עבודה פרילנסרית בשיווק באופן מקוון. בנוסף למשרות, הוא מספק עצות כיצד להתקבל לעבודות מרוחקות ולחיות אורח חיים נווד דיגיטלי. רשימות המשרות מסווגות ומסייעות לך למצוא את העבודה הספציפית שאתה מחפש באמצעות פרטי המדיה החברתית של החברה ופרטי הקשר.

תכונות עיקריות:

 • ממשק ידידותי למשתמש
 • הדרכה אפקטיבית בעבודה מרחוק

מחיר: חינם

אקוונט

אקוונט

זהו אתר פרילנסר עטור פרסים שידוע כמתן משרות בעלות שכר גבוה לפרילנסרים שיווקיים. אקוונט, לעומת זאת, מעדיף להעסיק פרילנסרים עם ניסיון של למעלה משנתיים. אך בוגרים טריים מוזמנים לחקור עבודות ללא הגבלה בפלטפורמה.

תכונות עיקריות:

 • מנחה את הפרילנסר בקביעת טווח מחירים
 • שירות מותאם אישית
 • תגמולים של כישרון

מחיר: דמי המרה של 30% לכל פרילנסר

משרות עצמאי למפתחים

משרות עצמאי למפתחים

פרילנסינג למפתחים יכול להיות הזדמנות חלומית – אם נמאס להם לטחון את ה -5 – 5. הם יכולים לבחור בחופשיות את העבודות שהם מעוניינים בהן בשעות גמישות המתאימות להם ביותר.

אך הבעיה מתרחשת כאשר הם אינם יודעים היכן למצוא עבודה. כדי לעזור לך להבין מה הכי טוב עבורך, ריכזנו רשימה של אתרי האינטרנט הטובים ביותר למפתחים.

לורם

אשקלורם

הוא מאכלס רשת של מפתחים ומעצבי אתרים מיומנים עם ביקורות בולטות בפייסבוק, ProductHunt ו- Reviews.io. זה עולה כאחת הפלטפורמות הגדולות ביותר למפתחי אתרים פרילנסרים שיכולים גם לעזור לכם לבנות חנות Shopify או אתר וורדפרס חדש. האטרקציה העיקרית של אתר מפתחים פרילנסרים היא כי אין תשלום חודשי להתגייס למשרות פרילנסרים והופעות משלמות יפה. כל מפתחי האינטרנט הפרילנסרים נקבעים על ידי האתר לפני שהם יכולים לעבוד על הפלטפורמה.

תכונות עיקריות:

 • תקשורת מהירה
 • ניסיון מקצועי איכותי
 • תמיכת לקוחות יוצאת דופן

מחיר: ללא עמלה חודשית, התשלומים מתחילים בין 25 ל -250 דולר

Gun.io

Gun.io

זהו אתר עבודה עצמאי המיועד במיוחד למפתחי אתרים פרילנסרים. מפתחי הרשת ב- Gun.io עובדים עם ענקיות בתעשייה כמו טסלה, סיסקו ורבים אחרים. אתר המפתחים הפרילנסרים מרתק הן את החברה ששוכרת אנשים העובדים מהבית והן את העובדים המרוחקים שמגישים הצעה לתפקיד זה. הניתוח מתבצע על בסיס מומחיות טכנית, ורמת הניסיון של אדם. הפרילנסרים שמתאימים לקריטריונים מאומתים ויכולים לעבוד עם לקוחות על בסיס אחד לאחד אז.

תכונות עיקריות:

 • יש הכישרונות המבוקשים ביותר המופיעים באתר
 • מנחה את הפרילנסר עד לסיום הפרויקט
 • מבטיח לעסקים לקבל תמורה עבור מה שהם משלמים

מחיר: 75 עד 150 דולר לשעה

גיגסטר

גיגסטר

זהו אתר למפתחים פרילנסרים שבסיסו בעמק הסיליקון בו מעוצבים ומפותחים אפליקציות מותאמות אישית שנבחרו. חברות טכנולוגיה רבות משאבות את עבודותיהן דרך הפלטפורמה כדי לייעל את פעילותן. Gigster מיועד לאנשים עם ידע וניסיון בתחום. הם שוכרים פרילנסרים כאלה בתהליך סינון, שם הם משתמשים ב- AI כדי להתאים פרילנסרים לפרויקטים.

תכונות עיקריות:

 • מפתחים מהשורה הראשונה
 • תהליך פרויקט מהיר
 • מדווח על הלקוחות על התקדמותם

מחיר: אפליקציות למחירים שונים עשויות לעלות סביב 52,000 $

ארון כשרונות

ארון כשרונות

אתר מפתחי הפרילנסרים מאפשר לפרילנסרים לעבוד עבור לקוחות בעלי פרופיל גבוה ומציע להם עבודות פרילנס איכותיות באופן מקוון. הפרילנסר צריך ליצור פרופיל ולתחזק תיק עבודות המראה את רמת הניסיון שלהם, תחום המומחיות והמיומנויות שלהם. ישנם מספר משרות זמינות באתר עבודה עצמאי זה בו הלקוחות בוחנים את פרופיל הפרילנסר. האתרים המתוכננים דרך הפלטפורמה כוללים את כל הבסיסים של אתר מודרני – ומסייע לעסקים להמיר מבקרים ללקוחות.

תכונות עיקריות:

 • בונה את קורות החיים הדיגיטליים שלך
 • כל פרילנסר יכול להגיש מועמדות

מחיר: חינם למחפשי עבודה פרילנסרים

ניתן לקידוד

ניתן לקידוד

זהו אחד מאתרי המפתחים הפרילנסרים הטובים ביותר המוקדש במיוחד למפתחי וורדפרס ברחבי העולם. הלקוחות אינם צריכים להטיל וטרינה לפרילנסרים, במקום זאת האלגוריתם של האתר עושה את העבודה עבורם. כפרילנסר, כל שעליך לעשות הוא ליצור פרופיל אטרקטיבי, להציע הצעות מחיר לפרויקטים ולספק עיצובים איכותיים באתר. אתה יכול לקבוע מחיר תחרותי ולקבל יותר פרויקטים.

תכונות עיקריות:

 • פלטפורמת מפתחים בלעדית של וורדפרס
 • אין הצעות מחיר לעבודה

מחיר: 70 $ – 120 $ לשעה

משרות צלם פרילנסר

עבודות צלם עצמאי

רוב הצלמים מעדיפים עבודות פרילנסרים מהבית או על בסיס חוזי. למרות שהם אינם מקבלים שכר רגיל, זה פשוט מתפרנס מכדי להתפרנס מצילום.

אם אתה רוצה להיכנס לתחום הצילום הפרילנסרי וכבר קנית את כל הציוד, בילית שעות בצילום ולבסוף יצרת תיק עבודות מרשים – אבל אתה לא יכול למצוא הופעות להתחיל?

אנחנו כאן כדי לעזור לך למצוא עבודות צילום פרילנס מקוון הזמינות במספר אתרי העבודה המקוונים הטובים ביותר.

קרייגסליסט

קרייגסליסט

האתר מספק הופעות פרילנסרים כמו גם עבודות מרחוק עבור צלמים שרוצים לבנות את תיק העבודות שלהם בצורה מהנה. אתה יכול למצוא רישומי משרות פרילנסרים לאומיים לעבודה ארוכת טווח או זמנית, אליהם ניתן לגשת דרך לוח המשרות לצילום באתר. זה בחינם לחלוטין לכולם, אך עליכם לאמת את פרסומי המשרות שבחרתם. מלבד זאת, אתה יכול למצוא הרבה עבודות מרוחקות ולהרוויח כסף באופן קבוע.

תכונות עיקריות:

 • מושלם עבור פרילנסרים מתחילים
 • חוויה בהתאמה אישית

מחיר: חינם למחפשי עבודה

Airbnb

Airbnb

האתר שוכר צלמים פרילנסרים על בסיס חוזי, הדורש בעיקר צילומי נדל”ן למיקומם. הם מאוד מיוחדים לגבי איכות התמונות שהם מפרסמים באתר. כדי להגיש מועמדות, צריך שיהיה לך תיק עבודות חזק כדי שתוכל לשקול את העבודה שלך. Airbnb מצפה גם לעיבוד תמונה באיכות גבוהה מהפרילנסר – כך שצלם צריך שיהיה לו את כל הכישורים הדרושים.

תכונות עיקריות:

 • תשלומים נאים
 • סיכוי לפגוש אנשים ולראות מקומות נחמדים

מחיר: 95 $ – 125 $ לרישום

עבודות צילום מרכזיות

עבודות צילום מרכזיות

באמצעות לוחות המשרות לצילום באתר, פרילנסרים יכולים למקד לכמה מהלקוחות הטובים ביותר. זה עובד כגשר בין מעסיקים למחפשי עבודה פרילנסרים, שם הם יכולים ליהנות מהודעות עבודה בלתי מוגבלות עם שירות לקוחות 24/7. יתרה מזאת, היא מבטיחה משרות פרילנסרים בתחומך ולא שוכרת אנשים חסרי ניסיון, מה שמקל על אנשי מקצוע מיומנים להבטיח פרויקטים נוספים..

תכונות עיקריות:

 • חינם להצטרף
 • משרות זמינות באזורך

מחיר: חינם

משרות בעיתונות

משרות בעיתונות

אתר חיפוש עבודה זה כפרילנס זכה לשבחים במאות פרסומים כמו הניו יורק טיימס והוול סטריט ג’ורנל. זה מורכב בעיקר משרות מתעשיית המדיה ומציע ייעוץ קריירה ומשאבי מדיה. הפלטפורמה מספקת הזדמנות טובה לכל צלמי הפרילנסרים להתחיל בקריירה שלהם. הוא מארח חברות מדיה מרכזיות כמו ESPN, נשיונל ג’יאוגרפיק, CNN ורבים אחרים בפלטפורמה שלה.

תכונות עיקריות:

 • המשך גישה לגישה למסד נתונים
 • מציע את כל סוגי עבודות המדיה

מחיר: 100 דולר למשרה בודדת

עבודות צילום ברשת

עבודות צילום ברשת

זה קצת שונה מאתרי פרילנסרים אחרים שכן הוא מאפשר לך לפרסם את התמונות שלך במקום להגיש הצעות עבודה. זה פועל כבונה תיקים ולא לוח משרות עצמאי, שעליו אתה צריך לשלם אגרה חודשית. במקום לבחור פרויקטים פרילנסרים, אתה צריך להיות מסוגל לצלם תמונות שאתה הכי נוח ונלהב מהן.

תכונות עיקריות:

 • נותן לך מושג משוק הצילום
 • אתה יכול להשתמש ביומני התמונות שלך

מחיר: 27 דולר לחודש

משרות עוזרות וירטואליות פרילנסריות

עצמאי וירטואלי משרות

אם אתה רוצה לעבוד כעוזר וירטואלי מטעם הנוחות בבית אתה יכול לעזור לאנשים עם משימות הזנת נתונים, ניהול מדיה חברתית או שירות לקוחות. כל מה שאתה צריך זה כישורי ארגון ותקשורת יוצאי דופן כדי להתחיל לעבוד.

להלן רשימה מלאה של אתרי האינטרנט הפרילנסיים הטובים ביותר שיכולים לעזור לך למצוא הופעות טובות כעוזר וירטואלי.

להתעלם

להתעלם

זהו אתר מבוסס עבודה מרוחק בלבד, המשכיר עוזר וירטואלי למשימות של לקוחות שונים הכוללים תפקידים של עוזרי מנהלים, מומחי אינטרנט ומנהלי חשבונות. ניתן לגשת למשרות המרוחקות דרך האתר וכן דרך אכן ו- Glassdoor. מועמדים צריכים לעבור תהליך גיוס הכולל ראיונות מרובים וכל התהליך אורך כארבעה עד חמישה שבועות.

תכונות עיקריות:

 • תרבות חברה טובה
 • הזדמנויות פרילנסרים בהתבסס על המומחיות שלך

מחיר: 25 $ לשעה

זירטואל

זירטואל

זהו אתר עבודה מרוחק המאפשר לך לעבוד במשרה מלאה, אך גם שוכר פרילנסרים לפרויקטים שונים. האתר שוכר עוזרים וירטואליים ומקצה אותם ללקוחות המוערכים שלהם למשימות ספציפיות. זה מאפשר ללקוחות לבחור עוזרים איכותיים ולגדול את עסקיהם בעזרת התוספת. הוא כולל קטגוריות שונות של עבודות עוזרות וירטואליות כגון הזנת נתונים, שיווק, תמיכה עסקית ותחזוקת אתרים.

תכונות עיקריות:

 • נגישות יעילה
 • פוטנציאל לרווח גבוה

מחיר: החל מ- $ 398 לחודש

זמן וכו ‘.

זמן וכו '

זמן וכו ‘קיים בענף זה למעלה מעשר שנים, מה שמוכיח את אמינותן. האתר הוצג גם בפורבס, בטלגרף וב”גרדיאן “. זה מספק שפע של עבודות פרילנס מקוונות לעוזרים וירטואליים שעוברים תהליך בחירה קשה. הפרילנסרים עובדים עם צוות מומחים מהקהילה של Time Etc תחת מנהל חשבון ייעודי.

תכונות עיקריות:

 • ניסיון חינם
 • גישה למאות לקוחות בולטים

מחיר: החל מ- $ 25 לשעה

אמזון מכני טורק

אמזון מכני טורק

זהו אחד מאתרי הפרילנסרים הטובים ביותר למצוא משרות עוזרות וירטואליות במהירות. חלק מהעבודות הפועלות הווירטואליות הפופולריות כוללות יצירת תוכן, ארגון רשימות, איסוף נתונים וקבלת משוב מלקוחות העסק.

תכונות עיקריות:

 • מגוון משימות זמינות
 • פורומי תמיכה של צד שלישי

מחיר: עמלה של 20% על כל שירותי הפרילנסרים

VA רשתות

VA רשתות

זהו לוח משרות עצמאי וירטואלי שעוסק גם ככלי ברשתות חברתיות עבורם. אינך צריך להציע באתר, במקום זאת אתה מזווג עם לקוח מעוניין בהתאם לכישוריך ומומחיותך. יותר ממחצית מהפוסטים באתר מיועדים למשרות עוזרות וירטואליות. הפלטפורמה מספקת גם הדרכה לפרילנסרים המחפשים עבודה. זהו אתר טוב אם אתם מחפשים עבודה פרילנסרית מהבית.

תכונות עיקריות:

 • חברות חינם
 • צור קשר עם מומחים בתעשייה

מחיר: 35 $ ​​לשעה

ידיים מפוארות

ידיים מפוארות

אתר עצמאי זה שוכר עוזרים וירטואליים למגוון משימות עסקיות יומיומיות, כמו ביצוע שיחות, פגישות וכניסה לנתונים וכו ‘. כדי להיכנס לקהילה עליך להיות בעל חיבור אינטרנט מהיר וצריך להיות בקיא היטב עם תוכנה שונה. היתרון הגדול ביותר של האתר הוא בכך שהוא אפילו מציע עמדות ניהוליות לעוזר וירטואלי עם תשלומים נאים.

תכונות עיקריות:

 • תזמוני עבודה גמישים
 • מגוון מקומות עבודה זמינים

מחיר: 29.99 דולר עבור 5 בקשות בחודש

משרות בעורך וידאו פרילנס

משרות לעורך וידאו פרילנס

עורך וידיאו יכול להיות קריירה מתגמלת במיוחד במיוחד כשמגיעים לעבודה מהבית. פרילנסרים נהנים יותר מהעבודה עם שעות גמישות והחופש לבחור את הפרויקט עליו הם רוצים לעבוד.

בין אם אתה עורך וידיאו מנוסה ובין אם אתה רק מתחיל, אתה צריך לבדוק את אתרי הפרילאנס של הווידיאו האלה.

מנדי

מנדי

אתר עבודות הפרילנסרים הוא פלטפורמה ידועה מאוד להפקת ועריכת וידאו. למרות שזה נשמע מושלם, התחרות היא גבוהה מאוד ומארחת אלפי אנשי מקצוע אחרים של וידיאו וסרטים – כך שתצטרך לקבל תיק טוב להזדמנויות להזמנת עצמאי..

תכונות עיקריות:

 • ניסיון חינם
 • זמינות משרות מקצועיות

מחיר: דמי המנוי מתחילים ב -19.39 דולר לחודש

מרכז הייצור

מרכז הייצור

זהו אתר הפרילאנס והמרוחק המוביל לייצור וידיאו. זה הפך למפורסם למדי מכיוון שאנשי מקצוע מיומנים רבים הבטיחו משרות ברשתות טלוויזיה ובאולפנים גדולים דרך הפלטפורמה. זהו אתר טוב הן לחברות ההפקה והן לפרילנסרים המרוחקים לבעוט בתחילת דרכם בעבודות במשרה חלקית או במשרה מלאה..

תכונות עיקריות:

 • מאגר לקוחות נרחב
 • שפע הזדמנויות סטאז ‘

מחיר: החברות מתחילה מ- $ 4.99 לחודש

תנועה

תנועה

זהו אתר העבודות הפרילנסרי והמרוחק שיש לו את המשרות הטובות ביותר בזמני הקולנוע, האנימציה והאפקטים החזותיים. חלק מהעבודות כוללות גנרל, מעצב גרפי תנועה ומומחה לאפקטים חזותיים.

תכונות עיקריות:

 • עבדו יחד עם אנימטורים, מעצבים ובמאי אמנות מפורסמים
 • אידיאלי לאנשים עם רמת מיומנות וניסיון משתנים

מחיר: 129 $ עבור פרסום רגיל למשך 30 יום

פרה יצירתית

פרה יצירתית

זהו פורום שיש בו הנחיות וטיפים לפתרון בעיות וחינוך של תוכנה. קהילת האתר כוללת עורכים מומחים העוזרים לפרילנסרים להשיג מיומנויות נוספות. כדי למצוא עבודות פרילנסרים באתר אתה רק צריך לפרסם סליל וידיאו לפרופיל שלך ולהגיש מועמדות לעבודות עריכת וידאו זמינות..

תכונות עיקריות:

 • מדריכים לשימוש בתוכנה מורכבת
 • חונכות מעורכי וידיאו מנוסים

מחיר: משתנה לרמת מיומנות שונה

Assemble.tv

Assemble.tv

זוהי פלטפורמה מסודרת ושיטתית המאפשרת לאנשים יצירתיים ביותר לעבוד עם מותגים בולטים ולהתחבר לכישרון הגאוני ביותר. מאגר הכישרונות שלהם כולל במאים, קופירייטרים, צלמים ועורכי וידיאו וכו ‘. על מנת להפוך לחלק מרשת היצירה שלהם, פרילנסרים צריכים לעבור תהליך הקרנה ולעמוד בסטנדרטים שנקבעו על ידיהם. עליך להגיש בחינם, ואם ייבחר ברשימה המקוצרת, אתה יכול להפוך לחלק מקהילת האתר.

תכונות עיקריות:

 • התחבר עם אנשים בולטים מהתעשייה
 • עבוד על פרויקטים שאתה מתלהב מהם

מחיר: משתנה מפרויקט לפרויקט

משרות עצמאי למכירות

משרות עצמאי למכירות

אתרי משרות פרילנסרים למכירות מציגים בפניך הזדמנות ייחודית להשיג הופעות פרילנסרים שקשה לנחות אותם. הם שוכרים את הכישרון המוביל לפרויקטים נחשק ויכולים לעזור לזרז את הקריירה שלך. כל שעליך לעשות הוא לבנות תיק מכירות ולהירשם באתרי המכירות העצמאים המובילים המפורטים להלן.

מגייס מיקוד

מגייס מיקוד

זהו אתר הגיוס המוביל שמגלה אנשים עם הניסיון הנכון ומתאים להם את התפקיד התואם ביותר. ענקיות תעשייה רבות משתמשות בפלטפורמה כדי להעסיק כישרונות פרילנסרים. הפרילנסרים נאלצים להגיש מועמדות למשרה על ידי מילוי טופס פרופיל, שלאחריו הם רשאים להציג את רשימות המשרות הפרילנסריות ולהגיש מועמדות לכל מה שיימצא להם מעניין..

תכונות עיקריות:

 • ממשק קל לשימוש
 • התראות עבודה חדשות
 • ידיעונים

מחיר: תקופת ניסיון בחינם למשך ארבעה ימים שלאחריה חלים חיובי מנוי חודשיים

כובע אדום

כובע אדום

אתר גיוס נוסף שמעסיק פרילנסרים ומציע גם כמה מהמשרות המרוחקות הטובות ביותר – כדי לעזור ללקוחות למצוא מועמדים אידיאליים לעבודה, בעיקר עבור מחלקת המכירות. אם אתה חושב שיש ברשותך את הכישורים הדרושים וניסיון לעבוד כנציג מכירות של איזו חברה ראויה לציון – Red Hat היא הפלטפורמה המתאימה לך.

תכונות עיקריות:

 • הזדמנויות לקידום קריירה
 • סביבה שיתופית וגמישה

מחיר: משתנה בהתאם לחבילת המנויים החודשית שתבחרו

דלג על הכונן

דלג על הכונן

אתר עבודה המציע כמה מהמשרות המרוחקות והופעות עצמאי במכירות. הפלטפורמה מקלה מאוד על חיפוש אחר עבודה באמצעות מערכת הוויטינג המתקדמת שלה. המשרות המרוחקות מסווגות וניתן לגשת אליהם לפי מסנני תאריך, רלוונטיות או מיקום. באתר יש גם משרות מרוחקות מאתרי גיוס אחרים, מה שמקל על המועמדים לבחור מבין כל האפשרויות הזמינות.

תכונות עיקריות:

 • מפשט את תהליך מציאת העבודות המרוחקות הטובות ביותר
 • אינו דורש הרשמה

מחיר: רישומי המשרות מתומחרים ב -79 דולר בזמן שהמנוי הוא בחינם

משרות פרילנס לתמיכה בלקוחות

משרות פרילנס לתמיכת לקוחות

אם אתה פותר בעיות טבעיות וטוב עם אנשים, אבל אתה שונא לנסוע לעבודה כל יום אז אתה יכול להתחיל את הקריירה הפרילנסרית שלך כנציג תומך לקוחות..

בכדי לצאת לקריירה החדשה, הנה כמה אתרי פרילנסרים המספקים משרות בתחום של תמיכה בלקוחות.

אנו עובדים מרחוק

אנו עובדים מרחוק

זהו אתר עבודה מרוחק המפרסם משרות שאינן דורשות את נוכחותך. זהו אחד הלוחות הראשונים לעבודה מרוחקת שנמצאת עד היום כפלטפורמה המתויירת ביותר למשרות מרוחקות.

תכונות עיקריות:

 • מגוון משרות זמינות
 • פשוט לניווט

מחיר: 299 דולר לרישום משרות במשך 30 יום

שירה וירטואלית

שירה וירטואלית

אתר העבודה המרוחק מספק את לוח המשרות הטוב ביותר לעבודה מרחוק עם למעלה מ- 10,000 רשימות עסק המתאימות לתקשורת. אם תירשם ל- Virtual Vocations, אתר העבודה לעבודה בטלוויזיה ישלח לך הודעות דוא”ל כאשר עבודות תואמות את המומחיות שלך..

תכונות עיקריות:

 • מסנני עבודה טובים
 • משרות לכל רמות הניסיון

מחיר: תשלום מנוי חודשי של $ 15.99 למשתמשים

סיכום

להיות פרילנסר או עובד מרוחק פירושו שתוכלו לבחור את העבודה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. עבודות פרילנס מאפשרות לך לשמור על לוח זמנים גמיש, כך שתוכל להרוויח כסף ולדאוג לאחריותך בו זמנית.

מדריך זה עמוס במידע על כמה מאתרי הפרילנסרים הטובים ביותר שיכולים לעזור לך להנחות את עבודתך כפרילנסר הבא. הכל מתחיל באיזושהי התבוננות פנימית לגלות את נקודות החוזק שלך – ולהחליט אם פרילנסינג או משרה מרוחקת הם השיחה שלך!

אנו ממליצים לך לבחור באתרי חיפוש פרילנסרים המתאימים לצרכים שלך ומאפשרים לך לעשות משהו שאתה נלהב ממנו. בהצלחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map