סטטיסטיקת בלוגים 2020: כמה בלוגים יש בחוץ?

כותרת סטטיסטיקת בלוגים


מאמר זה יביא לך את התשובה לשאלה הנפוצה ביותר:

כמה בלוגים יש?

יש יותר מ 600 מיליון בלוגים באינטרנט בשנת 2020 והמספר הזה גדל מדי יום.

בנוסף, תוכלו למצוא תשובות לשאלות הבאות:

כמה אנשים בלוגים? כמה אנשים קוראים בלוגים באופן קבוע? כמה זמן הם מבלים בקריאתם? מאיפה כל האנשים האלה מגיעים? איזו פלטפורמת בלוגים היא הפופולרית ביותר?

סטטיסטיקה מעניינת של בלוגים
 • ישנם יותר מ 600 מיליון בלוגים באינטרנט בשנת 2020
 • 77% מהאנשים קוראים באופן קבוע בלוגים ברשת
 • 67.5% מהבלוגרים התחילו את דרכם מכיוון שהם רצו להרוויח כסף
 • בלוגרים מצליחים משקיעים ארבע שעות בממוצע בכדי לכתוב פוסט
 • 67% מהבלוגרים שמפרסמים מדי יום אומרים שהם מצליחים
 • אורך של 1,890 מילים בפוסט בבלוג הממוצע הטוב ביותר עבור SEO
 • 97% מהבלוגרים משתמשים במדיה חברתית כדי לשפר את תוצאותיהם
 • 61% מהמשתמשים המקוונים בארה”ב קנו משהו אחרי שקראו בלוג

אם אתה רציני בבלוגים, עליך להקדיש זמן לבחון את הנתונים הסטטיסטיים אודות בלוגים באופן קבוע. בלי לקבל תובנה ברורה לגבי הביצועים של פוסטים בבלוג שלך, אינך יכול לדעת אם יש צורך בהתאמות מסוימות.

עם זאת, עליך לבדוק גם את הסטטיסטיקות הכלליות לבלוגים הזמינות באופן מקוון, ולא רק את אלה הקשורים לבלוג שלך. בדרך זו תהיה לך הבנה טובה יותר כיצד תוכל לשפר את הכתיבה שלך כדי לענות על הצרכים של קוראי היעד שלך בצורה נכונה.

אחרי הכל, בלוגים משמשים לרוב כאסטרטגיה עסקית או כחלק מאסטרטגיה שיווקית דיגיטלית רחבה יותר. כדי שתוכנית כלשהי תצליח תצטרך לקבל תובנות לגבי המגמות הנוכחיות, העדפות הקורא וביצועי המתחרים.

הנתונים הסטטיסטיים והעובדות הבאים בנושא בלוגים על אורך הממוצע של הבלוג, מספר הבלוגים, הבלוגים הנקראים ביותר ועוד יבהירו מה זה שהופך את הבלוג למוצלח ומה תוכלו לעשות כדי להגדיל את קהל הקוראים..

המשך לקרוא כדי לחקור את 47 הסטטיסטיקה הבסיסית לבלוגים שכל בלוגר צריך להיות מודע אליהם.

Contents

הצצה אל עולם הבלוגים

שיא מתגנב בבלוגים

כל אלה שאלות חיוניות שיעניקו לך מבט טוב יותר על הסטטיסטיקות של קהל הקוראים בבלוג ועל התחרות שלך.

ככל שתלמדו יותר על המגמות הכלליות, כך תהיה הבנה טובה יותר לגבי הצלחת הבלוג שלכם. בהתאם למספר הממוצע של קוראי הבלוגים הרגילים, אתה יכול להעריך את גודל הקהל שעליו אתה צריך לצפות. תלוי כמה זמן הם משקיעים בקריאה, אתה יכול להתאים את אורך הבלוגים שלך. אם יש יותר מדי בלוגרים בגומחה שלך, אתה יכול להבטיח שהבלוג שלך בולט על ידי היותו קצת יותר ספציפי או על ידי בחירת נושאים שאינם כה נפוצים.

המשך לקרוא כדי לגלות את מספר הבלוגרים בארצות הברית, את הסיבות העיקריות שלהם לבלוגים וסטטיסטיקות בבלוגים אחרות.

1. המספר המשוער של הבלוגים הוא מעל 600 מיליון

(מקור: Statista.com)

קשה לקבוע את המספר המדויק של הבלוגים שקיימים באינטרנט. למרות שישנם אתרי אינטרנט ספציפיים לבלוגים, אתרים רבים פשוט כוללים קטעי מאמרים ובלוגים קטנים. שלא לדבר על כך שאתרי בלוגים חדשים נוצרים מדי יום, אינספור נמחקים בתדירות גבוהה ואלפים נוספים הופכים לא פעילים. עם זאת בחשבון, אנו עדיין יכולים לנחש משכילים לקבוע את המספר המשוער של הבלוגים המקוונים. נצטרך לעשות קצת מתמטיקה.

אז נסתכל תחילה על מספר האתרים מכל סוג שהם ברשת. לפי InternetLiveStats, 1.7 מיליארד אתרים קיימים באינטרנט. כ -36% מופעלים על ידי וורדפרס, ה- CMS הפופולרי ביותר לבלוגים בעולם. אך כמובן, לא כל אותם אתרי וורדפרס הם בלוגים, וכעת אנו נמצאים הרבה מתחת לציון של 600 מיליון דולר.

עם זאת, ישנם אתרי בלוגים פופולריים במיוחד ו- CMS. הצגת נתונים סטטיסטיים על Tumblr 463.5 מיליון חשבונות, המרחב עם 24.6 מיליון האתרים שלו, Wix ו -22.8 מיליון האתרים שלו, Blogger ו -15.5 מיליון האתרים שלו וכו ‘. גם אם אנחנו פסימיים ומניחים שאחוז נמוך מאוד מכל האתרים שהוזכרו לעיל ו- CMS יש בלוגים פעילים, אנו יכולים לנכות כי יותר מ- 600 מיליון מהם עושים זאת.

2. מספר הבלוגרים בארצות הברית יגיע ל -31.7 מיליון בשנת 2020

(מקור: Statista.com)

מספר הבלוגרים בארה

עם 1.7 מיליארד אתרים וכ -600 מיליון בלוגים, זו מסקנה הגיונית שחייבים להיות מיליוני בלוגרים גם כן. במיוחד עכשיו, כאשר עסקים רבים מתחילים להתמקד יותר ויותר בשיווק אורגני וזקוקים לבלוגים לצורך בניית קישורים, הפצת מודעות למותג והובלת תנועה אורגנית..

אלה הסיבות העיקריות לכך שמספר הבלוגרים עלה באופן אקספוננציאלי במהלך השנים האחרונות. על פי מחלקת המחקר של סטטיסטה, מספר הבלוגרים בארה”ב בשנת 2014 עמד על 27.4. התחזית משנת 2016 הראתה כי בשנת 2020 יהיו 31.7 מיליון בלוגרים, שהם עלייה של 14%. הציפיות הן גבוהות שמגמה זו תימשך ונראה עוד מיליון בלוגרים נוספים בקרוב.

3. כחמישה מיליון פוסטים בבלוגים מתפרסמים ביום

(מקור: Internetlivestats.com)

עם מספר הבלוגים הפעילים שמרחפים סביב 600 מיליון, אין זה מפתיע לגלות שמעל חמישה מיליון פוסטים בבלוגים מתפרסמים מדי יום. זה גבוה במיוחד כשחושבים על העובדה שאתרי בלוגים רבים לא מפרסמים כל יום ביומו. רבים מהם מפרסמים רק כמה פעמים בשבוע, כמה פעמים בחודש אפילו.

4. 36% מאתרי האינטרנט בנויים על וורדפרס

(מקור: WordPress.com, W3techs.com)

36% מכל 1.7 מיליארד האתרים הקיימים ברשת מופעלים על ידי מערכת ניהול תוכן יחידה, וורדפרס. מדובר בסך הכל מעל 635 מיליון אתרי וורדפרס בסך הכל, מה שמבהיר שזה מוביל שוק מוחלט.

הוכחה נוספת לכך שמרבית הבלוגים מופעלים באמצעות וורדפרס היא העובדה ש -409 מיליון דפי בלוגים נצפים מדי חודש על ידי 409 מיליון משתמשים.

אם כי וורדפרס מחזיקה 63.2% מנתח השוק של CMS, יש המון פלטפורמות דומות אחרות. ג’ומלה, שופיפי, דרופה, וכיכר המרחב הם רק כמה מהדוגמאות. הם מחזיקים ב -4.2%, 3.9%, 2.8% ו -2.5% מנתח השוק, בהתאמה, ולמרות שאף אחד מהם לא יכול להתמודד כרגע עם וורדפרס, הם צומחים במהירות, ורוכשים מאות משתמשים חדשים על בסיס יומי..

הכי פופולרי

5. 24.2% מהאנשים מתחילים בלוגים כי הם רוצים להיות עצמאים

(מקור: Convertkit.com)

המוטיבציה הגדולה ביותר לפתיחת בלוג היא עבודה עצמית (24.2%) ואילו 17% רצו להתבטא באופן יצירתי, ו -16% רצו לבנות קהל משל עצמם.

6. 77% ממשתמשי האינטרנט קוראים באופן קבוע בלוגים

(מקור: Quoracreative.com)

בערך 43% מהאנשים מדלגים רק על פוסטים בבלוגים, אך 36% מהקוראים רואים בלוגים אמינים אם הם כוללים מחקרי מקרה.

סטטיסטיקות אורך תוכן בלוג

כתיבת פוסט בבלוג

בין אם אתה כותב אורח, כותב רפאים, או שיש לך בלוג משלך, השאלה הגדולה ביותר בראשך היא ככל הנראה כמה מילים צריכות להכיל את הפוסטים שלך.
כמה זמן עליכם לעשות את התוכן שלכם בכדי לספק לקוראים שלכם ערך אמיתי אך לשמור עליהם מעורבים לאורך כל הדרך? האם אתה יכול להעביר את ההודעה שלך בתקופה קצרה שאנשים מבזבזים בקריאת פוסט בבלוג? כמה זמן צריכות להיות הכותרות שלך כדי ליצור שיעורי קליקים גבוהים יותר? שאלות אלה חיוניות בכדי לגרום למאמצי הבלוגים שלך להשתלם.

אך קחו בחשבון שלמרות שיש הרבה נתונים סטטיסטיים בבלוגים שמראים שאורכי פוסט מסוימים מביאים תוצאות טובות יותר מאחרות, ולמרות שזה יכול לכוון אתכם בכיוון הנכון, עדיין עליכם להיזהר. הצלחת הבלוגים שלך תלויה באיזון העדין בין איכות לכמות, ואסור להזניח זאת. עם זה בחשבון, בואו נתבונן בשאלות שהוזכרו לעיל ונראה מה אורך ההודעה האידיאלי (לפחות על הנייר).

הנתונים הסטטיסטיים הבאים בבלוג יעזרו לכם להבין טוב יותר כיצד תוכלו לכתוב פוסטים בבלוג משכנעים ולמשוך ולקיים את הקוראים.

7. פוסטים בבלוג שאורכם 1,890 מילים בממוצע הם הביצועים הטובים ביותר עבור קידום אתרים

(מקור: Neilpatel.com)

אורך הבלוג הטוב ביותר עבור SEO

זה לא אומר שזה מספר הקסם לביצועי קידום אתרים. עם זאת, זה מצביע על כך שפוסטים ארוכים יותר בעלי ביצועים טובים יותר ב- SEO באופן כללי.

8. 2,400 פוסטים ארוכים בבלוגים הם הביצועים הטובים ביותר עבור בלוגרים מצליחים

(מקור: Growthbadger.com)

Growthbadger שאל בסך הכל 1,117 בלוגרים לגבי אילו מהפוסטים שלהם הביצועים הטובים ביותר. האורך הממוצע של פוסטים בבלוג היה 2,424 מילים (83% ארוכים יותר מהפוסטים עם הביצועים הטובים ביותר של בלוגרים פחות מצליחים).

9. 55% מהבלוגרים מדווחים על תוצאות נהדרות עבור פוסטים בבלוגים שאורכם לפחות 2000 מילים

(מקור: Orbitmedia.com)

מגמות מראות כי פוסטים בבלוגים מצליחים הולכים ומתארכים בכל שנה, כאשר מספר הפוסטים מעל 2000 מילים גדל מדי שנה

10. פוסטים ארוכים יותר (3,000 עד 10,000 מילים) מקבלים את מירב השיתופים

(מקור: Quoracreative.com)

בהתחשב בעובדה שפוסטים ארוכים יותר טובים למילות מפתח עם זנב ארוך, יש להם ביצועי קידום אתרים טובים יותר, מה שמוביל לעלייה ישירה במניות.

11. לפרסומי בלוג ארוכים יש 77.2% קישורים נכנסים יותר בהשוואה לפוסטים קצרים יותר

(מקור: Backlinko.com)

בפוסטים ארוכים יותר בבלוג יש פשוט יותר מידע ולכן יש סיכוי גבוה יותר שמישהו ימצא אותם ויקשר אליהם.

סטטיסטיקת הרגלי כתיבת בלוגים

מלבד בדיקת נתונים סטטיסטיים של בלוגים ובחינתם, כותבים רציניים צריכים לבדוק גם סטטיסטיקות בלוגרים. אלה יכולים להראות לך אם אתה מבזבז יותר מדי (או מעט מדי) על כתיבת הפוסטים שלך, האם עליך להתאים את הדרך בה אתה עולה עם כותרות וכותרות, או אם עליך לעדכן ולפרסם מחדש את הפוסט הבלוג הישן שהייתה מאוד מצליח.

לימוד הרגלים של בלוגרים אחרים יכול לעזור לך לשפר את תהליך הכתיבה שלך ולהראות לך כיצד להגביר את הפוסטים שלך. אז בואו לבדוק כמה מהנתונים הסטטיסטיים הבלוגים החשובים ביותר ובלוג עובדות.

12. 23% מהבלוגרים דיווחו שהם צריכים 2-3 שעות כדי לכתוב פוסט בבלוג

(מקור: Sidegains.com)

סקר זה הראה גם שבלוגרים זקוקים לממוצע של 3.5 שעות לפרסום בלוג בודד. נוסף על כך, זה גם מראה שלבלוגרים שמבלים 6 שעות ומעלה על כתיבת התוכן שלהם הם בעלי הצלחה גבוהה יותר.

13. 38% מהבלוגרים שמבלים לפחות 6 שעות בכתיבת פוסט מדווחים על תוצאות נהדרות

(מקור: Orbitmedia.com)

הגיע הזמן לכתוב פוסט טוב בבלוג

30% מהבלוגרים בממוצע מדווחים על הצלחה, בעוד 38% נמצאים הרבה מעל הסף.

14. בלוגרים מצליחים זקוקים כמעט 4 שעות כדי לכתוב פוסט בבלוג

(מקור: Orbitmedia.com)

בהשוואה לשנת 2014, בלוגרים זקוקים ל -65% יותר זמן כדי לכתוב בלוג בממוצע. עם זאת, פוסטים בבלוג הם גם ארוכים ב 56% בממוצע ממה שהם היו ב 2014.

15. 38% מהבלוגרים אומרים שהם מעדכנים את הפוסטים הישנים שלהם בבלוג

(מקור: Optinmonster.com)

גם אם פוסט בבלוג התפרסם במשך זמן מה, הוא עדיין יכול להניע תנועה אורגנית ולקבל שיתופים. זו הסיבה שחשוב לעדכן את אותם פוסטים עם מידע חדש.

16. כותרות בלוגים עם מינימום של 8 מילים קיבלו קליקים טובים יותר ב -21%

(מקור: Seotribunal.com)

נתון זה מראה עד כמה חשובה כותרת הבלוג. עם השילוב הנכון של מילות מפתח ויוצרי תוכן עם כותרות קליטות יכולים להגדיל באופן דרסטי את שיעור הקליקים שלהם.

17. כותרות בלוגים עם קולונים או מקפים בעלי קליקים גדולים יותר ב -9%

(מקור: Socialmediaexaminer.com)

למרות שמקפים או מושבים אינם מגדילים את הקליקים בעצמם, הם כלים חשובים המאפשרים לבלוגרים להוסיף את מילות המפתח שלהם ולחץ על קליקים תוך שמירה על כותרותיהם הגיוניות.

18. 58% מהבלוגרים כותבים 2-3 כותרות לפני שהם מחליטים על אחת

(מקור: Orbitmedia.com)

רק 1% מהבלוגרים מנסים 11 עד 20 כותרות לבלוגים שלהם לפני שהם מקבלים החלטה. עם זאת, מספר הכותרות קשור ישירות להצלחה של פוסטים בבלוג.

19. 54% מהבלוגרים עובדים עם עורכים ואילו 46% עורכים פוסטים משלהם

(מקור: Optinmonster.com)

נתון זה מראה שלא משנה אם מישהו עורך את הפוסטים שלו בעצמם או בעזרת מישהו. הכל מסתכם בהפיכת התוכן שלכם ללא כתמים.

20. 71% מהפוסטים בבלוג ב- WordPress כתובים באנגלית

(מקור: WordPress.com)

נתונים סטטיסטיים בבלוג של וורדפרס מראים שרובם באנגלית (71%), כאשר הספרדית תופסת את המקום השני (4.7%). יש להם ערך עולמי מכיוון שרוב האנשים כיום מדברים אנגלית כשפה שנייה שלהם.

סטטיסטיקת הרגלים של פרסום בלוגים

מכיוון שבדקנו את הנתונים הסטטיסטיים של הכתיבה, נראה את הנתונים הסטטיסטיים של הפרסום. כפי שאתה יכול לצפות, באיזו תדירות אתה מפרסם בלוגים חדשים יכול להשפיע רבות על כמה קהל היעד שלך ישים לב אליך.

אם אינך מפרסם מספיק פעמים, הקוראים שלך יכולים לשכוח ממך ולמצוא בלוגים אחרים בנישה שלך כדי לבדר ולחנך את עצמם. אם אתה מפרסם מספר גבוה מאוד של בלוגים על בסיס יומי, אתה יכול בקלות להציף את הקהל שלך ולקבל את המוניטין של להיות ספאם. אף אחת מהאפשרויות הללו אינה טובה לבלוגר רציני.

אז בואו נסתכל על הנתונים הסטטיסטיים הבאים לבלוגים כדי לראות באיזו תדירות מפרסמים כמה מהבלוגרים המצליחים ביותר את הפוסטים שלהם, ותוכלו לקבוע אם עליכם להגביר את הכתיבה שלכם או להוריד אותה..

21. לבלוגרים שמפרסמים כמה פעמים בשבוע יש תוצאות טובות יותר מ- 250%

(מקור: Neilpatel.com)

183 בלוגים דיווחו כי הם מפרסמים 22.8 פוסטים בממוצע בחודש. עקביות חשובה להשגת תוצאות טובות יותר.

22. 60% מהבלוגרים שמפרסמים מדי יום מדווחים על תוצאות נהדרות

(מקור: Quoracreative.com)

15% מהבלוגרים מייצרים ומפרסמים תוכן מדי יום, בעוד שרוב האנשים שמפרסמים מדי יום מדווחים על תוצאות טובות.

23. 67% מהבלוגרים שמפרסמים פעם ביום מדווחים על תוצאות מצוינות

(מקור: Orbitmedia.com)

רוב הבלוגרים המפרסמים מדי יום אומרים שהתדירות שלהם נותנת להם תוצאות. עם זאת, רק 46% מהבלוגרים שמפרסמים מספר פעמים ביום אומרים שיש להם ביצועים נחשקים.

סטטיסטיקת הרגלי קריאה בבלוג

הכרת הרגלי הקריאה בבלוג של קהל היעד שלך היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שהבלוגים שלך ישימו לב.

אם אתה יודע באיזו שעה ביום הקהל שלך אוהב לקרוא, אתה יכול לתזמן את הפוסטים שלך כך שיתאימו לקוראים שלך. אם אתה יודע כמה זמן הם רוצים להקדיש לקריאה, תוכל להתאים את אורך הפוסט בבלוג שלך.

רק קח בחשבון שיהיה לך חיוני לעשות מחקר משלך על הקהל שלך. יש סטטיסטיקות כלליות לבלוגים שיכולות לכוון אותך בכיוון הנכון כשאתה מתחיל לצאת, אבל ברגע שתאסוף בסיס קוראים מספיק גדול, אתה עשוי לראות שלקהל שלך יש הרגלי קריאה שונים במקצת..

24. רוב האנשים מעדיפים לקרוא בלוגים משעה 7 בבוקר עד 10 בבוקר

(מקור: Hubspot.com)

על ידי דגימת 170,000 פוסטים בבלוג, HubSpot הגיע למסקנה שרוב האנשים קוראים בלוגים משעה 7 בבוקר עד 10 בבוקר, במיוחד במהלך סופי השבוע.

25. 7 דקות הוא זמן קריאה מועדף של בלוגים

(מקור: Buffer.com)

מדיום חקר את הביצועים של פוסטים בבלוג, בהתחשב באורך שלהם וכמה אנשים קראו אותם בפועל. בעזרת ניתוח מעמיק, הם הגיעו למסקנה כי 1,600 מילים או פוסטים בבלוג של 7 דקות הביצועים הטובים ביותר.

נתונים סטטיסטיים על סוגי בלוגים

תוכן בלוג

ההחלטה על סוג התוכן שתשתמש בו בעת יצירת פוסט בבלוג יכולה לעיתים להיות מדהימה. לדוגמה, ייתכן שתעדיף לכתוב רשימת עלונים על מדריכי הוראות כיצד לבצע, אך מה עם פוסטים מתקדמים ואינפוגרפיה? האם תזרז את הדברים קצת עם סוגי תוכן אחרים מדי פעם?

הכל תלוי בהעדפות האישיות שלך ובקוראים שלך. אך עליך לבדוק אילו סוגי תכנים מניבים את התוצאות החיוביות ביותר מבחינת התנועה, כך שתוכל להגדיל אותה בעקביות.

עם זאת, עדיין חשוב לבחור נושא שאתה מתרגש ובקיא בו. תצטרך לספק לקוראים שלך תוכן בעל ערך ולא תוכל לעשות זאת אם אתה מוצא את הנושא מעצבן או אם אין לך מספיק מומחיות בנושא..

ותאמינו או לא, רוב הקוראים מורגשים מאוד וישימו לב אם פוסטים בבלוג שלכם נכתבים בחצי פה. התמקדו באיכות, ומצאו את הנושאים המתאימים לתחומי העניין והמומחיות שלכם.

הנתונים הסטטיסטיים הבאים לבלוגים יעניקו לכם מושג לגבי סוגי הבלוגים שבדרך כלל מציגים ביצועים טובים. השתמש בהם כהשראה, לאו דווקא כהנחיות קפדניות.

26. תוכן איכותי יכול להגדיל את תנועת הבלוגים בכ -2,000%

(מקור: Omnicoreagency.com)

גוגל קובעת את הכללים לתעבורה אורגנית ומחליטה איזה תוכן גלוי. הם שמים חשיבות רבה על איכות התוכן, וזו הסיבה שמאמרים טובים מקבלים יותר תנועה.

27. 17% מכותרות הפוסטים בבלוגים הן כותרות “כיצד לבצע”

(מקור: Optinmonster.com)

אופן הכותרות לבלוגים

כותרות כיצד לבצע הן קטגוריה מיוחדת ופופולארית מאוד לזיהוי על ידי הקוראים. זהו מסר ברור על מה הקוראים יכולים לצפות.

28. לפוסטים בבלוג עם ערך רגשי גבוה יש סיכוי גדול יותר פי 1000 לשיתוף

(מקור: Okdork.com)

ככל שציון הערך הרגשי של כותרת גבוה יותר, כך הפוסט ישותף יותר. עם ציון 40 יש סיכוי טוב לקבל 1000 שיתופים עבור כל פוסט.

29. מעל 60% מהמשווקים מפרסמים מחדש את אותו תוכן במדיה החברתית

(מקור: Neilpatel.com)

אין עונש על תוכן משוכפל במדיה החברתית. זו הסיבה שהרבה בלוגרים מפרסמים מחדש את המאמרים שלהם מספר ימים לאחר פרסוםם בבלוגים שלהם. רבים מהם גם מפרסמים את אותו התוכן במדיה החברתית כמו פייסבוק, מדיום, טומבלר …

30. 80% מהמשווקים מסתמכים על תוכן חזותי

(מקור: Hubspot.com)

תוכן חזותי עלה על בלוגים, שכן רק 60% מהמשווקים משתמשים בבלוגים, בעוד 80% משתמשים בתכנים חזותיים. עם זאת, זה לא מפריע לבלוגרים להוסיף חזותיים לפוסטים שלהם.

31. 47% מהבלוגרים מוסיפים 2-3 תמונות בפוסטים שלהם

(מקור: Orbitmedia.com)

תמונות קשורות ישירות להצלחה של פוסטים בבלוג. רק 30% מהבלוגרים שמוסיפים 2-3 תמונות מדווחים על הצלחה, בעוד 75% מהבלוגרים שמוסיפים 10 תמונות ומעלה אומרים שהם השיגו תוצאות מוצקות..

32. לתמונות של אנשים אמיתיים יש המרות גבוהות ב -35% מתמונות סטוק

(מקור: Optinmonster.com)

זה לא רק להוסיף כמה שיותר תמונות. חשוב להוסיף תמונות ייחודיות שהן אמינות ורלוונטיות. יתר על כן, תמונות חדשות יכולות לתת ערך SEO רב יותר.

33. תוכן אודיו בפוסטים בבלוגים עזר ל 45% מהבלוגרים להגיע לתוצאות טובות יותר

(מקור: Optinmonster.com)

רוב תוכן האודיו הכלול בפוסטים כרוך בפודקאסטים. כאשר נעשה נכון, שמע יכול להוסיף עומק רב יותר לתוכן שלך ולתבל אותו.

סטטיסטיקות תנועה בבלוג

קידום אתרים וקידום אתרים

מיטוב הבלוג שלך למנועי חיפוש הוא אחד הצעדים הקריטיים ביותר שעליך לנקוט כדי להגדיל את תנועת החיפוש האורגנית שלך ואת דירוג SEO. זה מתחיל במחקר מילות מפתח, ונמשך ליישום תמונות וסרטונים מרתקים ועדכון פוסטים ישנים בבלוג כדי לשפר את הביצועים שלהם.

אך כדי להביא תנועה רבה יותר לבלוג שלך, עליך לקדם את התוכן שלך באופן קבוע. המדיה החברתית היא הדבר הטוב ביותר בימינו, אך ישנן גם מודעות בתשלום, שיווק בדוא”ל, מבצעים לקידום אתרים, בלוגים אורחים ושיווק משפיעים..

עם זאת, זכור כי נהיגה בתנועה אורגנית היא תהליך, וייקח זמן עד שתבחין בתוצאות. מה שחשוב זה להיות עקבי ונחוש, ולפנות לקהלים שלך ככל שתוכל. אם אתה משתמש במדיה חברתית כדי לקדם את הבלוגים שלך, עם זאת, נסה להתחיל דיון עם העוקבים שלך. שאל שאלות, ענה להערותיהם, השב לציוצים שלהם ובסך הכל פשוט נסה להעסיק אותם.

אז עם זה בחשבון, בואו נסתכל כיצד בלוגרים אחרים מניעים את התעבורה באתר שלהם ונראה מה ניתן ללמוד מהם.

34. תוכן וידאו מביא תנועה אורגנית פי 50 יותר

(מקור: Hubspot)

תוכן וידאו מביא תנועה

המחקר של Omnicore משנת 2018 מראה כי לתוכן הווידיאו יש סיכוי גבוה יותר ל -50 תנועה אורגנית. במקביל, 51% מהמשתמשים המקוונים מעדיפים תוכן וידאו על פני כל אחד אחר.

35. בשנת 2019 97% מהבלוגרים השתמשו במדיה חברתית כדי להעביר תנועה לפוסטים שלהם

(מקור: Orbitmedia.com)

למרות שבעצם כל הבלוגרים משתמשים במדיה חברתית, רק 29% מהם מרגישים שהם משיגים תוצאות טובות מתעבורת המדיה החברתית. זה מאמץ משולב, והמדיה החברתית נמצאת שם כדי להוסיף עוד דלק לאש. 69% מהבלוגרים משתמשים ב- SEO, ו- 66% משתמשים גם בשיווק בדוא”ל.

36. 97% מהבלוגרים מדווחים כי המדיה החברתית עוזרת להם להגדיל את התנועה

(מקור: Socialmediaexaminer.com)

עבור ערוץ בחינם, מדיה חברתית יכולה להגביר את תנועת הבלוגים שלך. 93% מהמשווקים מסכימים כי המדיה החברתית נותנת להם יותר חשיפה, ו -88% מהם אומרים שיש להם יותר תנועה בגלל זה.

סטטיסטיקות צמיחת בלוגים

לאחר שהגעת לאבן דרך מסוימת בכל הקשור לגודל הקהל שלך, קל להרגיש תוכן ומוצלח ולהפסיק לנסות ולהרחיב את הבלוג שלך עוד יותר.

עם זאת, אם אתה באמת רציני בקריירת הבלוגים שלך, עליך תמיד לעשות את מה שאתה יכול כדי להרחיב את טווח ההגעה שלך ולהתמקד בצמיחת הבלוגים. להלן רק נתונים סטטיסטיים של בלוגים שמדגימים כיצד אחרים מגדילים את הקהל שלהם ומרחיבים את טווח ההגעה לאתר שלהם.

37. 83% מהבלוגרים מבצעים מחקר מילות מפתח ואילו 26% מהם עושים זאת עבור כל פוסט

(מקור: Orbitmedia.com)

17% אחוז מהבלוגרים אף פעם לא מבצעים מחקר מילות מפתח ורק 17% מהם בעלי תוצאות מוצלחות. 53% מהבלוגרים שתמיד מבצעים מחקר מילות מפתח מדווחים על תוצאות חזקות.

38. 80% מהפרסומות בתשלום משמשות לבניית קהל

(מקור: Searchenginewatch.com)

מחקרים שנערכו על ידי חיפוש מנוע החיפוש הגיעו למסקנה כי 80% מהשווקים משתמשים בשיטות בתשלום כדי לבנות קהלים, 65% כדי להניע תנועה ו 52% לקהלי נישה. רק 42% מבקשים לקדם את ההשקה של שירותים או מוצרים חדשים.

39. כמעט 60% מהבלוגרים מפרסמים מדי פעם אורחים

(מקור: Webinfotech.co)

פרסום אורחים הוא דרך נהדרת לקשר בחזרה לבלוג שלך ולקבל יותר חשיפה. במקביל, בלוגרים יכולים לבנות רשתות שהם יכולים ליהנות מהן בעתיד.

40. כתיבת בלוגים היא האסטרטגיה השיווקית הנכנסת המובילה עבור 55% מהמשווקים

(מקור: Hubspot.com)

מרבית המשווקים (61%) מסכימים כי העדיפות הנכנסת העיקרית שלהם היא SEO, בעוד 55% מהם מתמקדים בעיקר בבלוגים. עם זאת, שני אלה קשורים זה בזה עמוק.

41. עסקים שבלוגים מקבלים באופן פעיל 97% קישורים נכנסים יותר

(מקור: Hubspot.com)

תוכן איכותי מתוגמל לא רק על ידי מספר הקוראים והשיתופים. אתרים אחרים ירצו גם לקשר לבלוגים שלך כמקורות מידע אמינים.

סטטיסטיקות עסקיות בבלוגים

יתרונות לבלוגים

למה התחלת לבלוג? מה זה שמניע אותך ליצור תוכן עבור אנשים בעלי דעות דומות המעוניינים באותם נושאים שאתה מכסה? האם הסיבה העיקרית היא בעלת אופי כספי, או שאתה מוצא שמחה לעזור לאנשים ללמוד משהו חדש או לפתור את נקודות הכאב העיקריות שלהם? האם אתה אולי בלוג לעסקים ורוצה לבסס את עצמך כמומחה בתחום שלך?

ישנן סיבות רבות לכך שאנשים ועסקים נכנסים לבלוגים, אך עסקים רבים משתמשים כיום בבלוגים בכדי להגדיל את הרווחים. ותאמינו או לא, בלוג פשוט ואיכותי באמת יכול לחולל פלאים כדי להניב רווחים. רבים משתמשים בו כדי לשפר את דור ההובלה שלהם, להגדיל את המכירות ולהניע את העסק שלהם קדימה. עד כה טקטיקה זו הוכיחה את עצמה כמוצלחת למדי עבור מרביתם.

אז בואו נסתכל על היתרונות שמניעים את מרבית האנשים לבלוג ואיך הם מייצרים רווחים מהבלוגים שלהם

42. 67.5% מהבלוגרים בלוגים כדי להרוויח כסף

(מקור: Growthbadger.com)

להרוויח כסף זו הסיבה העיקרית לבלוג

זו המוטיבציה הגדולה ביותר לקריירת בלוגים. גם בלוגרים בעלי הכנסות נמוכות (64%) וגם בעלי רווחים בעלי רווח נמוך (71%) אומרים שזו הסיבה שהם התחילו לעשות זאת.

43. לחברות העוסקות בבלוג באופן פעיל צמיחה טובה יותר של 126%

(מקור: Yourblogworks.com)

מחקרים של אמצעי התקשורת באורביט הגיעו למסקנה כי חברות קטנות עם בלוגים עליהם עובדים באופן פעיל צמיחה גבוהה יותר של 126% מבחינת הלידים.

44. 61% מהקונים ברשת בארה”ב אומרים כי ביצעו רכישה לאחר שקיבלו המלצה מפוסט בבלוג

(מקור: Contentmarketinginstitute.com)

לשיווק בלוגים יש את הכוח לבנות אמון טוב יותר מכל שיטת שיווק אחרת. זה באמת מקבל את תשומת הלב של הצרכנים ויכול להיות די משכנע

45. 80% מהבלוגרים אומרים שהם רואים תוצאות עסקיות חיוביות ממאמצי הבלוגים שלהם

(מקור: Growthbadger.com)

זה מצביע עד כמה בלוגים טובים יכולים להיות אפילו היום כשיש כל כך הרבה אפשרויות שיווק שונות.

46. ​​בלוגים משפיעים על החלטות הקנייה של הלקוחות שכן 47% מהם עוברים 3 עד 5 פוסטים בבלוג לפני תהליך הקנייה

(מקור: Demandgenreport.com)

בלוגים הם עדיין אחת מאפשרויות המחקר העיקריות בכל הקשור לקניות למוצרים או שירותים. יש להם אמינות כלפי הצרכנים ויכולים לספק להם מידע מעמיק

47. לבלוגרים בעלי הכנסה גבוהה יש סיכוי של 5.6x למכור שירות או מוצרים מאשר בלוגרים בעלי הכנסות נמוכות

(מקור: Growthbadger.com)

בלוגרים שמרוויחים יותר פשוט מצאו דרכים טובות יותר לייצור רווחים מהעבודה שלהם. 45% מכלל הבלוגרים בעלי הכנסה גבוהה מוכרים מוצרים או שירותים משלהם, בעוד שרק 8% מהבלוגרים בעלי הכנסה נמוכה עושים זאת.

20 הנתונים המובילים בסטטיסטיקה של אתרי בלוגים

לרוב המוחלט של הבלוגים הממוצע יש קהל קוראים באלפים, אך ישנם מעטים נבחרים שמתהדרים במיליונים על מיליוני קוראים ייחודיים מדי חודש. מה שמבדיל את הבלוגים הללו הוא שיש להם רשות תחום גבוהה מאוד. הם אמינים, אינפורמטיביים ומספקים תוכן חשוב שהקהלים שלהם נהנים מהם. זה משפר את הדירוג שלהם ב- SERP ומשרה אמון בקרב הקוראים.

מטבע הדברים, ככל שתעבורת האתר גבוהה יותר, כך הרווחים גבוהים יותר, ורבים מהאתרים שיש להם מיליוני קוראים חודשיים ייחודיים מקבלים מהם גם מיליוני דולרים..

אז בואו נסתכל על כמה מאתרי הבלוגים שמושכים את המספר הגבוה ביותר של הקוראים ונראה מהם הרווחים המשוערים שלהם.

אומדן של תנועה חודשית מחיפוש וערך של תנועה אורגנית החל באפריל 2020 (מקור: Ahrefs.com)

דרגהשם האתרתנועת חיפוש חודשית משוערתערך תנועה אורגני משוער
1.https://www.techradar.com/54.7 מיליון46.5 מיליון דולר
2.www.cnet.com/33.0 מיליון29.5 מיליון דולר
3.https://www.digitaltrends.com/21.6 מ ‘20.1 מיליון דולר
4.https://www.huffpost.com/21.2 מ ‘13.4 מיליון דולר
5.https://www.tomsguide.com/14.2 מ ‘13.9 מיליון דולר
6.https://www.nerdwallet.com/13.9 מ ‘79.2 מיליון דולר
ז.https://www.howtogeek.com/13.1 מ ‘13.3 מיליון דולר
8.https://www.pcmag.com/13.1 מ ‘21.1 מיליון דולר
8.https://www.pcmag.com/13.1 מ ‘21.1 מיליון דולר
9.https://techcrunch.com/10.2 מ ‘7.4 מיליון דולר
10.https://www.consumerreports.org/9.2 מ ‘14.6 דולר
11.https://mashable.com/8.4 מ ‘5.8 מיליון דולר
12.https://thenextweb.com/7.6 מ ‘2.9 מיליון דולר
13.https://nymag.com/5.8 מ ‘5.2 מיליון דולר
14.https://www.tmz.com/5.2M5.4 מיליון דולר
15.https://thewirecutter.com/5.1 מ ‘6.1 מיליון דולר
16.https://lifehacker.com/4.1 מ ‘4.0 מיליון דולר
17.https://www.t3.com/4.0M2.8 מיליון דולר
18.https://www.engadget.com/3.4 מ ‘2.4 מיליון דולר
19.https://www.zdnet.com/3.1 מ ‘4.9 מיליון דולר
20.https://gizmodo.com/2.5 מ ‘852K $

תחזיות לבלוגים

במהלך השנים האחרונות עולם הבלוגים עבר שינויים מאסיביים. רק להסתכל לאחור ולהשוות את מספר הבלוגרים מ 2014 לשנת זו מ 2020 מציגה עד כמה הבלוגים גדלו.

ישנם כרגע מיליוני אתרי בלוגים, מיליוני מעריצים וקוראים ייעודיים, וזה לא עומד להשתנות בקרוב.
הדברים היחידים שיכולים להשתנות הם המגמות. בלוגים ימשיכו להיות פופולריים עוד שנים רבות, אך צורתם, צורתם ותוכנם צפויים להתפתח.

אז בואו נסתכל על כמה תחזיות בלוגים ונראה לאילו מגמות אנו יכולים לצפות בבלוגוספרה:

 • המשך להתמקד בתכנים חזותיים
 • התאמה למגמה של חיפושים קוליים
 • העבר לחיפושים חזותיים
 • התמקדו בתוכן באיכות גבוהה
 • יותר מקרים של שיווק שותפים
 • עוד תוכן בעל צורה ארוכה
 • העבר לבלוגים מונעי נתונים
 • אימוץ SaaS רבתי

סיכום

כתיבת בלוגים יכולה להיות אחד מהמאמצים המתגמלים ביותר, הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית. עם זאת, אתה צריך לעשות את זה נכון אם אתה חווה את כל היתרונות שלו ולגרום לכל מאמץ שלך להשתלם. סטטיסטיקות בלוגים אלה יעזרו לכם לקבל תמונה גדולה יותר של הכל ולהגדיר מפרשים להרפתקת בלוגים מצליחה.

מקורות:

https://www.internetlivestats.com/
https://www.statista.com/statistics/187267/number-of-bloggers-in-usa/
https://convertkit.com/reports/blogging/motivation/
https://wordpress.com/activity/
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://wordpress.com/activity/
https://blog.hubspot.com/blog/tabid/6307/bid/7345/When-is-the-Best-Time-to-Publish-Blog-Posts-Infographic.aspx
https://neilpatel.com/blog/content-marketing-future/
https://buffer.com/library/the-ideal-length-of-everything-online-according-to-science
https://growthbadger.com/blog-statistics/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://www.orbitmedia.com/blog/blogging-statistics/
https://seotribunal.com/blog/blogging-statistics/
https://www.socialmediaexaminer.com/6-tips-for-writing-headlines-that-drive-traffic/
https://sidegains.com/content/how-long-to-write-post/
https://backlinko.com/content-study
https://neilpatel.com/blog/content-marketing-future/
https://quoracreative.com/article/blogging-statistics-and-trends
https://blog.hubspot.com/marketing/blogging-frequency-benchmarks
https://optinmonster.com/blogging-statistics/
https://www.omnicoreagency.com/digital-marketing-statistics/
https://okdork.com/we-analyzed-nearly-1-million-headlines-heres-what-we-learned/
https://blog.hubspot.com/marketing/visual-content-marketing-strategy
https://optinmonster.com/google-analytics-wordpress/
https://www.hubspot.com/marketing-statistics
https://www.wordstream.com/long-tail-keywords
https://www.newmediacampaigns.com/page/seo-vs-ppc— what-provides-you-the-better-value
https://www.socialmediaexaminer.com/report/
https://searchenginewatch.com/2018/11/21/7-content-marketing-stats-2019/
https://webinfotech.co/2020/02/26/blogging-statistics-facts-and-trends-2020/
https://blog.hubspot.com/marketing/business-blogging-in-2015
https://cdn2.hubspot.net/hubfs/3476323/State%20of%20Inbound%202018%20Global%20Results.pdf
https://growthbadger.com/blog-stats/
https://www.demandgenreport.com/resources/research/2016-demand-generation-benchmark-report

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map