20 סיבות מדוע כדאי לך לפתוח בלוג (לעסקים ותענוג)

למה להתחיל בלוג


מה זה בלוג ומדוע לפתוח אחד? ישנן סיבות רבות מדוע אתה צריך את הבלוג שלך. מאמר זה יבחן עשרים דרכים מדוע לכל אחד צריך את הבלוג שלו. עבור חלקנו אין דבר מספק יותר מאשר לקבל את תפקיד החלום. בין אם זה הנדסה, אמנות, ביולוגיה, או כל ספק אחר שבחרת. אבל, יש אנשים שיגידו לך ששום דבר לא מספק כמו להיות בלוגר במשרה מלאה!

בלוגים משפרים ומעצבים את הדמות שלך. זה גם נותן לך הגשמה ובמקרים מסוימים יציבות פיננסית.

להלן עשרים סיבות שיגרמו לכם להשתוקק להתחיל בלוג:

בלוגים לטובת הנאה

1. עוזר לך ללמוד דברים חדשים

למידה היא הגורם המעודד ביותר בבלוגים. למרות שזה דורש ממך לפרסם טקסט בבלוג שלך, זה גם עוזר לך ללמוד הרבה. חוקר מה כותבים בלוגרים אחרים. להתרכז באופן בו אנשים מעירים. יצירת פיסת התוכן שלך תשפר את הידע שלך בנושא מסוים.

2. זה נותן לך בהירות מחשבה

היכולת לחשוב ולפעול בבירור היא אחת המיומנויות הקריטיות ביותר בחיי היום יום שלנו. כמובן, הם לא מלמדים אותך את זה בבית הספר! באמצעות בלוגים אתה לומד להרהר במערכות היחסים שלך ובעיות חיים אחרות. זה גם עוזר לך לקיים אינטראקציה עם אנשים שונים.

3. זה משפר את כישורי הכתיבה שלך

שליטה בכתיבה באה עם הצורך בתרגול מתמיד. איזו דרך טובה יותר לעשות זאת אם לא באמצעות בלוגים? זכור כי חוסר עקביות מחליש את שרירי הכתיבה שלך. מדוע יש בלוג אז? כתיבת בלוגים מחדדת את יכולת הכתיבה שלך מכריחה אותך להמשיך לכתוב.

אתה יכול להשתמש בכלים כמו בדקדוק ו עשן לבן זה יעזור לך לייצר תוכן איכותי.

4. זה משפר את הביטחון שלך

ובכן, בלוגים מלמדים כיצד לשתף את דעותיך השונות. זה מעודד אותך לקבל את הטעויות שאתה עושה. תוכלו להכיר בחוזקות הספציפיות שלכם וללמוד לשלוט על חולשותיכם. אתה מקבל גם ביקורת וחנופה בצורה בוגרת ומקצועית.

5. זה יכול לשפר את הדיבור שלך

נאום טוב מתחיל בתסריט טוב עוד יותר. ככל שלומדים יותר על נושאים מעניינים, כך קל יותר לתקשר אותם באופן מילולי. לאחר תקופה מסוימת, תגדל ביטחון. ויכול היה לעמוד בפני קהל ולנהל כל תחושה עצבנית שעלולה לבוא. בלוגים יעזרו לכם לעשות זאת.

6. זה יכול לסייע לך בעבודה התנדבותית ופעילות קהילתית

בלוגים עוזרים גם בדרכים אחרות. כמו, להציע מי שתייה בטוחים לאנשים הזקוקים. או לשלם עבור חינוך ילד נזקק. סופרים כמו ג’ף גוינס תורמים קרוב לעשרה אחוזים ממכירותיהם לצדקה. אחרים כגון פט פלין מגייס יותר מחמישים אלפים לבנות שני בתי ספר בגאנה, אפריקה.

7. זה אתגר אמיתי

רגע, אבל למה לבלוג אם זה מאתגר? כולנו צריכים לבצע משימות קשות בשלב כלשהו בחיינו. כמה החיים היו מרגשים אם היו מוסרים לנו דברים? עם כתיבת בלוגים, נעים מדי הוא די קשה. מכאן שזה מאלץ אותך להמשיך לצמוח וזה לא דבר רע!

8. בלוגים מאפשרים לך לעזור לאנשים

למה לא לבלוג אם זה מאפשר לך להיות גיבור? באמצעות שיתוף הסיפור שלך אתה צריך לעודד אנשים צעירים לחקור את הפוטנציאלים הנסתרים שלהם. על ידי כתיבה על רעיונות שונים, כמו אהבה, מערכות יחסים וסוגיות חברתיות אחרות, תוכלו לשנות את חייהם.

9. זה נותן לך את המשמעת הטובה ביותר

האם אתה מסכן בקשר עם אנשים או שמירה על לוחות זמנים? עם כתיבת הבלוגים אתה משפר את שני הגורמים האלה. זה עוזר לך לעקוב אחר מועדים ולעמוד בצרכי הלקוח. אם בלוגים יכולים לעזור לכם בכך, מדוע לא לבלוג?

בלוגים לעסקים

10. אתה יכול להרוויח כסף מבלוגים

לאלו מאיתנו שלא נולדו מיליונרים, יש סיכוי טוב להרוויח כסף לא מבוטל. אתה יכול אפילו להיות בלוגר במשרה מלאה שמתפרנס מזה. כל אלה תוך כדי ביצוע הדבר שאתה אוהב. בנוסף, מספיק זמן להתמודד עם פעילויות אחרות כמו גם לבלות עם המשפחה.

11. לא נדרשת מערכת כישורים מסוימת

אתה יכול ליצור את הבלוג שלך ב- WordPress בפחות מחמש עשרה דקות באמצעות הנחיות פשוטות צעד אחר צעד. למה לא לבלוג אז? עם הכלים הקיימים כיום, אינך צריך להיות מתכנת או אדם מתמצא בטכנולוגיה כדי ליצור בלוג. כמה לחיצות ואתה מוכן לעבור!

12. זה זול

מדוע לא לבלוג אם תוכלו להתחיל ולשלם 2.75 $ לחודש? כן, זה יעלה לך לנהל בלוג אישי פשוט. כמו כן, אם אתה רוצה שבלוג שלך יהיה חופש מסוים, השתמש בהתקנה בהארחה עצמית. אתה תמצא שזה משתלם לכל אחד, בכל מקום בעולם.

13. זה עוזר לך להשיג קהל מקוון

רוב האנשים נמשכים למקומות ויחידים המשפרים את פרנסתם. בלוג יאפשר לך ליצור ערך באמצעות התוכן שלך. מכאן שאתה יכול להגדיל את מעריצי המעריצים שלך ולהגיע לקוראים מקוונים אחרים.

14. זה עוזר להשפיע על דעת הקהל

כתיבת בלוגים עוזרת לך לזהות פער במגזר הציבורי ומאפשרת לך לשתף את דעותיך עם קהל רחב. דוגמא טובה לכך היא תחום בו אין פחות פיזור לטיפול באמהות בהריון ולחולות בחברה. על ידי הדגשת נושא זה בבלוג שלך, אתה מגביר את המודעות לעניין זה. אתה יכול לקבל את תשומת הלב של אנשים מעורבים, כמו בעלי עניין ממשלתיים!

15. עוזר לך לבנות את אמינותך

חלק מהתארים בחינוך מאבדים את הרלוונטיות שלהם וארגונים קובעים כישורים ספציפיים. במקרה זה, התברר כי דרך הבלוגים מחפשי העבודה מקבלים תעסוקה. חברות מחפשות סופרים אמינים ומובילי דעה שיכתבו בבלוגים שלהם.

16. זה עוזר בפרסום עבודותיך

האם אתה עדיין מחכה לשירותיו של מפרסם? ובכן, תצטרך לחכות לכל החיים! למה לא לבלוג אז ולעשות לעצמך מו”ל? סופרים כמו תרזה ראגן נדחו יותר ממאה פעמים בתשע עשרה שנה. לאחר מכן היא החליטה להתחכם, ותוך שנה מכרה קרוב לשלוש מאות אלף עותקים!

17. זה יכול לתת לך הזדמנויות לדבר עם אנשים

למה לכתוב בלוג? ובכן, הבלוג שלך מאפשר לך לקחת חלק בהרבה התקשרויות מדברות. אתה יכול לשתף מחשבות בבלוג שלך שיכולות להעניק לך דובר להציע באירוע או בכנס!

18. זה יכול להביא לך עסקאות ייעוץ

למה בלוג לעסקים? מארק שייפר, בלוגר מפורסם, קיבל מבצעים מצטיינים מחברות שונות. ביניהם מיקרוסופט, אמזון, יאהו ו- eBay וכן רבים אחרים. אתה יכול לזהות את הנושא המתאים לך ביותר ולהתחיל בלוג מבוסס עליו. זה עשוי להוביל לחלק ממשרות הייעוץ בקרוב.

19. זה יכול לעזור לך למצוא משרות עצמאי

אנשים רבים כיום מרוויחים כסף מכל מקום בעולם באמצעות משרות פרילנסרים. בלוג הוא דרך מצוינת להשוויץ במיומנויות שלך, וזה יכול לעזור לך למצוא לקוחות חדשים. אתה יכול לקבל שכר על עשיית משהו הכי קרוב ללב שלך!

20. מסייע בקידום אומנויות או תחביבים אחרים

למה לא לבלוג אם זה יביא את התחביבים הכי טובים שלך? אולי תאהב לשחק כדורגל, עשיית חרוזים, רישום, אומנות ועיצוב או אפילו לשיר. דברו על התשוקה שלכם בבלוג שלכם וזה יגרום לקוראים ברשת להתייחס אליכם במובן עמוק יותר!

סיכום

אם למדת כמה טיפים, שתף מאמר זה עם מי שחולק את הדאגות שלך. האם יש עוד טיפים שנשאר לנו? אנא אל תהסס להשאיר את ההצעות וההערות שלך ונחזור אליך!

למה אתה צריך להתחיל בלוג

אל תהסס להשתמש באינפוגרפיה זו באתר שלך

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map