16 טיפים מעשיים המבטיחים מנויים נוספים לבלוגים

טיפים 16-מעשיים


הרבה אנשים שמנהלים בלוג לרוב נקלעים לכתיבת פוסטים רגילים בבלוג שהם שוכחים מלב הבלוג שלהם – המנויים שלהם. המנויים שלך הם אחד המפתחות להפיכת הבלוג שלך לפנייה לאנשים רבים יותר. אתה יכול לקבל תוכן מדהים, אבל זה לעולם לא יהיה יעיל בלי שמישהו יקרא אותו.

כשאתה מתחיל בלוג אתה בדרך כלל חושב על הדרכים למשוך מבקרים לבלוג שלך. אבל אתה צריך גם לעבוד על המרתם למנויים ולהביא אותם לשתף את התוכן שלך כדי לעזור לך למשוך קהל גדול עוד יותר.

מה קורה כשאתה מושך מבקרים חדשים לבדוק את הבלוג שלך? איך אתה גורם להם להמשיך לחזור? להלן מספר טיפים מצוינים שיעזרו לך לגדל את בסיס המנויים שלך.

טיפים להתייחסות להגדלת מספר מנויי הבלוגים

מיטוב פוסטים מובילים למינוי

לא כל הפוסטים בבלוג שלך יקבלו אותו מספר צפיות. לאלה שיש להם הכי הרבה תצוגות יש משהו שקוראיך מוצאים מעניינים ושימושיים. אמנם אתה יכול להשתמש בפוסטים הבלוגים הפופולריים האלה כמדריכים ליצירת תוכן בלוג נהדר, אך אתה יכול להשתמש בהם גם כדי להגדיל את מספר המנויים שלך..

אתה יכול לעשות זאת על ידי אופטימיזציה למינוי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ליצור קריאות פעולה מפתה (CTA) כדי לכלול אותן בפוסטים המובילים שלך. אתה צריך להכריח את הקוראים שלך לנקוט בפעולה ולהירשם לבלוג שלך לקבלת עוד תוכן מעולה זה שהם מוצאים מעניינים. אתה יכול ליצור CTAs שלך קופץ או להחליק פנימה, או שאתה יכול להציב אותם בתחתית הפוסטים שלך.

CTA הוא טקסט שמבקש מקהל היעד שלך לבצע פעולה מסוימת, במקרה זה, מנוי. על ידי שימוש בפעלים חיוניים, כגון “ביקור”, “למידע נוסף” או “הורדה”, אתה מעורר תגובה מיידית לנקוט בצעד הבא.

להלן דוגמא ל- CTA שאנו משתמשים במדריך הפופולרי שלנו כיצד להתחיל בלוג. אנו מציעים להוריד ספר אלקטרוני לכל מי שמנויים:

כיצד להפעיל מדריך לבלוגים CTA

הוסף יישומון למנויים בתחתית כל פוסט בבלוג

כל הבלוגרים המובילים משתמשים בגישה זו באופן נרחב. הגיוני להוסיף תיבת מנוי בסוף התוכן שלך. אם אנשים אוהבים את מה שהם קראו הם היו באופן טבעי להירשם לקבלת יותר תוכן דומה.

לדוגמה, אחת ממנהלי ה- CTA שלך יכולה להיות “הירשם עכשיו כדי לקבל את הטיפים שלנו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.” כל מי שרוצה לקבל את הטיפים שלך יירשם, ובכך, ינקוט בפעולה שרצית שהם יבצעו.

הנה דוגמה לתיבת מנוי שכזו מ- בלוג Backlinko:

בלוג Backlinko

ביצוע דף נחיתה נפרד למינוי

דף הנחיתה הספציפי לנושא יכול להיות משפך די רחב למנויים חדשים. אתה יכול לנהל תנועה רבה מהבלוג שלך לדף זה, לכן עליך למנף את התנועה הזו ולבצע אופטימיזציה של דף הנחיתה שלך למנוי. מלבד הכנת דף נחיתה מושך, עליכם לכלול מידע רלוונטי על ההצעה ו- CTA משכנעת. עליכם להדריך את מבקרי הבלוג שלכם להירשם לקורס שלכם או להירשם לקבלת התוכן האחרון בבלוג.

הנה איך מייקל הייאט עושה את זה בבלוג שלו:

מייקל הייאט

זו דוגמה טובה לדף הנחיתה היכן מייקל מציע להירשם לאימוני פרימיום. אתה יכול להפנות אנשים לדף זה באמצעות דואר אלקטרוני, מדיה חברתית, דפים אחרים באתר שלך. שימו לב “קבל עדכונים” פשוטים בתחתית העמוד, כך שהמבקרים יוכלו להירשם בלחיצה אחת.

השתמשו בשורת ליין במחבר מדור התוכן

דרך חכמה נוספת להגדיל את מנויי הבלוג שלך היא לכלול קישור לווי-קו שבו אתה מציג שם מחבר תוכן. שורה מקוונת היא שורת טקסט המלווה את סיפורו של פיסת תוכן מסוימת. במקרה זה, אתה יכול להשתמש בו כסוג של CTA להצעת מבקרי הבלוג שלך להצטרף לעלון הדוא”ל שלך.

בכדי שהקווי שלך יהיה גלוי ויבליט, עליך למקם אותו ממש מתחת לכותרת של פוסטים בבלוג. כדי לייעל את עבודת הקו עליך להוסיף היפר-קישור. הנה דוגמה מאת בלוג הרווחים ברשת:

בלוג הרווחים ברשת

כאשר מבקרי הבלוג שלך לוחצים עליו, ייפתח חלון קופץ שמבקש מהם להירשם.

מוקפץ בבלוג של רווחי אינטרנט

השתמש בווידג’ט דביק בפוסטים בבלוג שלך

ווידג’טים דביקים יכולים גם לעזור לכם להגדיל את שיעור המנויים לדואר האלקטרוני, במיוחד כאשר יש לכם פוסטים ארוכים בבלוג. במקרה כזה, אנשים צריכים לגלול למטה, ויש חלל לבן בסרגל הצד. אתה יכול להשתמש בווידג’ט דביק באזור זה ולנצל אותו במלואו כדי לתפוס את תשומת ליבם של מבקרי הבלוג שלך.

הנה דוגמה מהבלוג של NeilPatel, כך שתוכלו לראות כיצד יישומון דביק ממלא את שטח סרגל הצד:

הבלוג של NeilPatel

כאשר אנשים גולשים בתוכן שלך, יישומון המנויים יהיה “תקוע” בסרגל הצד שלך.

השתמש בכותרות בר באתר שלך

ברים ברים פופולריים מאוד בימינו מכיוון שהם לוכדים את תשומת ליבו של הצופה. סרגל שלום מייצג סרגל כלים שימושי מאוד המוצב בראש אתר האינטרנט שלך כדי לעסוק אנשים מהרגע שהם פותחים בלוג. כשאתה מכניס אותו לכותרת של האתר שלך בכדי להפוך אותו למושך עין, כל מבקר יבחין בכך. כך תוכלו הגבר את המנויים שלך.

להלן דוגמה לשלוח בר בפעולה מהבלוג של Webprofits:

Webprofits בלוג שלום בר

המפתח ליצירת הלו-בר שימושי הוא לכלול CTA מפתה, כגון טופס אימייל להצטרפות להגדלת מספר המנויים שלך. זה מועיל מאוד לכל CTA, כל עוד אתה מצרף הודעה שתגרום למבקרים שלך להכריח אותם יותר. סרגל הלו שלך יכול לכלול קישור המוביל לדף הנחיתה, זה יכול להיות הפוסט הבלוג האהוב ביותר שלך או הקורס המקוון החינמי שאתה מספק.

צא מהודעת קופץ

יותר ויותר אתרים מיישמים חלון קופץ ליציאה, מכיוון שהוא יכול לעזור לכם ללכוד את המבקרים לפני שהם עוזבים. צא מהודעות קופצות המיועדות להופיע כאשר המבקרים שלך מזיזים את סמן העכבר מתוך כוונה לעזוב את האתר שלך. הם מעודדים את המבקרים שלך להירשם ולהישאר יותר זמן. ישנם אנשי מקצוע שיווקיים המאמינים כי חלונות קופצים אינם גישה טובה להשאיר את המבקרים ואנשים שלכם להתרגז. לפיכך, אם תחליט להשתמש בבלוג שלך, הקפד לבצע ספירת CTA. הנה דוגמה מה- בלוג Maxtraffic:

בלוג Maxtraffic

שער ברוך הבא

שער קבלת פנים מופיע כאשר מבקר נכנס לאתר האינטרנט שלך. בדרך כלל זה מוצג למבקר בפעם הראשונה לפני שהוא נכנס לתוכן שלך. המבקרים רואים הודעת קבלת פנים בצורה של CTA מרתק ומבקש מהם להירשם.

התבונן בדוגמה של שער קבלת פנים מ- אתר OkDork:

אתר OkDork

שער קבלת פנים הוא קריאה לפעולה במסך מלא, לכן למותר לציין שהוא תופס תשומת לב ובעיקר יעיל מאוד.

צעדים נוספים להגדלת מספר המנויים

מינוף CTA

כדי להפיק את המרב מה- CTAs שלך ולגרום להם לספור, אתה צריך לדעת למנף אותם. המפתח הוא ליצור עותק מרתק או לבוא עם תמריצים שיגררו את תשומת ליבם של מבקרי הבלוג שלכם. אתה צריך לגרום להם לרצות להשאיר לך כתובת דוא”ל כדי לקבל תוכן חדש או ספר אלקטרוני, למשל.

מה יעזור לך לתפוס את תשומת ליבם של אנשים רבים יותר ולגרום להם להירשם באמצעות CTAs שלך? המקומות הברורים ביותר להציב את ה- CTAs הם פוסטים בבלוג שלך. אנשים שקוראים אותם כבר עוסקים בתוכן שלך. על ידי הכללת CTAs בטקסט של פוסטים בבלוג, יש לך סיכוי גדול יותר לגרום לאנשים להירשם.

אם יש לך כבר כמה קבצי CTA ליצירת לידים בפוסטים בבלוג שלך, אתה יכול ליצור CTA משני למנוי. במקרה כזה, עליכם לוודא שה- CTA המשני שלכם לא יתחרה עם העיקרי שלכם. הם צריכים להיות משלימים, אז אל תגזימו; אינך רוצה להציף את מבקרי הבלוג שלך.

להלן דוגמא טובה נוספת מ- HubSpot, המציגה CTAs ראשיים ומשניים באחד מהפוסטים בבלוג שלהם:

HubSpot

מקומות מועילים נוספים להוסיף את ה- CTAs הם דף הבית שלך ודף “אודותינו”. האחרון הוא אחד מהדפים המבוקשים ביותר בכל אתר, וזו הסיבה שכדאי להשתמש בו כדי להגדיל את מספר המנויים בבלוג שלך..

הבט ב תמידי CTA בדף “אודותינו”, הנמצא ממש מתחת לסיפור שלהם ולכל הצוות שלהם:

תמידי

CTA אוטומטי

קבלת CTA אוטומטית יכולה גם להיות לעזר רב בכל הקשור לעידוד מנוי. כלומר תוכלו ליצור CTAs חכמים המציגים הודעות שונות לסוגים שונים של מבקרים בבלוג. אתה יכול לבסס את ההודעה בהתאם למעורבות שלהם.

כשאתה יוצר CTA חכם, מי שכבר מנויי הבלוג שלך לא יראה את אותם CTA. הם יראו את שאר ה- CTA שיש לך, שנועדו לעודד את המעריצים הקיימים שלך לנקוט בפעולה אחרת שאתה רוצה שהם יבצעו.

כל המבקרים החדשים יראו CTAs שונים ותוכלו להציע להם מנוי מבלי להציף את המנויים הנוכחיים שלכם.

להלן דוגמה מ- HubSpot שתעזור לך להבין טוב יותר CTAs חכמים:

רכיבי CTA חכמים של HubSpot

בחירת הדרך הנכונה לפנות למנויים פוטנציאליים

כדי לתפוס את תשומת ליבם של מנויי הבלוגים הפוטנציאליים, עליך ליצור קשר ישירות אליהם. אינך יכול ליצור CTA רך, רק בקשת אנשים להירשם לעיתים קרובות לא תעשה את העבודה. זה לא אומר שאתה צריך להיות לא מכבד, אלא להפגין ביטחון ולהשתמש בשפה ישירה שאנשים ימצאו בהם משכנע. זה יראה להם שאתה יודע מה אתה עושה וכי להירשם לבלוג שלך זה הדבר הנכון עבורם לעשות.

אתה צריך להיכנס לראשם ולחשוב מדוע הם ירצו להירשם. על מה מדובר, ומה אתה מציע שיגרום להם לרצות לקבל עדכונים לגבי זה? איך הם ירוויחו מזה? כשאתה מבין את הדרך שבה הם חושבים, ומה זה שהם צריכים, אתה תדע בדיוק איך לגשת אליהם ולעסוק אותם בכל CTA שלך..

הבטחת מיטוב למובייל

אחד הצעדים החשובים ביותר שעליך לנקוט כדי להגדיל את מספר מנויי הבלוג שלך הוא מיטוב הבלוג שלך למכשירים ניידים. אתה מודע לעובדה שהמובייל עקף את שולחן העבודה בשימוש, לכן למותר לציין שרבים מהמבקרים בבלוג שלך יהיו משתמשים במובייל. גם אם הם לא, הם עדיין בעלי ערך.

לכן אתה צריך גם לספק למשתמשים הניידים שלך חווית משתמש חלקה. אפשר להם לקרוא את הבלוג שלך ולנווט באתר האינטרנט שלך באמצעות המכשירים הניידים שלהם. ככה, במקום לאבד כמה מבקרים ומנויים, תיסעו הרבה יותר לדלתכם.

כמו כן, מיטוב סלולרי יעזור לכם לשפר את ה- SEO שלכם. זה יגדיל את הנראות המקוונת שלך ויעזור למנויים פוטנציאליים לגלות את הבלוג שלך.

בדיקות מפוצלות A / B

בדיקת פיצול חיונית לשיפור הבלוג שלך. כמו ביצוע בדיקות מפוצלות של A / B כדי להשוות את הביצועים של דפים או פוסטים שונים בבלוג, עליך לעשות את אותו הדבר עם ה- CTAs שלך למנוי.

הרץ בדיקות מפוצלות כדי להשוות CTAs שונים ולבדוק אילו קריאות לפעולה משיגות ביצועים טובים יותר. תלמד מה מפתה למבקרי הבלוג שלך להירשם לרשימת הדוא”ל שלך ותבינו כיצד לגרום ליותר מהם להצטרף..

המדריך למתחילים האולטימטיבי לבדיקת A / B

הרחבת הזדמנויות מנוי למדיה חברתית

קידום ושיתוף התוכן שלך במדיה החברתית יעזור לך להרחיב את טווח ההגעה ולקבל את תשומת הלב של קהלים חדשים. אחרי הכל, יש מיליארדי משתמשי מדיה חברתית לכן עליכם להשתמש ברשתות המדיה החברתית לטובתכם.

שיווק במדיה חברתית צריך להיות בראש הרשימה שלך כדי לעזור לך להכיר אנשים לבלוג שלך ולהציע להם את ההזדמנות להירשם. זה מספק לך דרך מצוינת להראות לקהל היעד שלך על מה הבלוג שלך עוסק. תן להם הצצה למה שהם יקבלו אם הם יבחרו לקבל את עלון הדוא”ל שלך.

מלבד שיתוף פוסטים בבלוג שלך, עליך לכלול גם קישורים ישירים לדף הנחיתה שלך. אתה יכול גם ליצור כתובת אתר נפרדת למינוי ולשתף את הקישור במדיה החברתית.

הבטח את ראות הזדמנויות המינוי

לחצני המינוי שלך חייבים להיות גלויים כך שלא ייקח לנצח עבור מי שרוצה להירשם כדי למצוא אותם. אל תגרום להם לקפוץ דרך חישוקים כדי לאתר את כפתור המינוי, אלא תגרום לו להתבלט. ודא שאנשים יכולים לראות את זה בכותרת העליונה התחתונה של הבלוג שלך, כך שהמבקרים שלך תמיד יכולים להיות מודעים אליהם.

זה חשוב במיוחד אם אתה יוצר מנוי ל- CTA שיופיע כאשר המבקרים יגיעו לבלוג שלך. רב אנשים לא אוהבים חלונות קופצים ויכול היה לסגור אותו מייד. על ידי הוספת אפשרויות מנוי נוספות, המבקרים עדיין יוכלו לראות אותם.

בקש רק את פרטי המנוי שאתה צריך

זה חשוב. טפסים ארוכים עשויים רק לעצבן את המנויים הפוטנציאליים שלך ולגרום להם לשנות את דעתם. כל מה שאתה צריך זה הדוא”ל שלהם ואולי השם, נכון? לפיכך, עליך לבקש רק את כתובת הדוא”ל שלהם.

אם אתה להקל עליהם על תהליך המינוי יהיה לך סיכוי גבוה יותר להגדיל את בסיס המנויים שלך.

הסכמי חוצה קידום מכירות

קידום צולב הוא דרך מצוינת לקדם את הבלוג שלך ואת תוכנו ולהגדיל את מספר מנויי הבלוג שלך. זה כרוך בשיתוף פעולה עם בלוגרים מובילים וקידום אחד של השני, גם בבלוגים וגם במדיה החברתית. אם תיצור הסכם חוצה קידום מכירות עם משפיעים, תוכל להרחיב את טווח ההגעה שלך ולמקסם את הנראות המקוונת שלך.

אם אתה מנהל אתר עסקי, אתה יכול לשתף פעולה עם מותגים שונים ולקדם את המוצרים והשירותים שלהם. בתמורה הם יכולים לקדם את התוכן שלך. זה יכול לקחת את הבלוג שלך לרמה חדשה לגמרי ולפתוח הרבה הזדמנויות ליצירת לידים איכותיים יותר ולצמיחת בסיס המנויים שלך..

סיכום

אין גישה יחידה שתעזור לך להגדיל את מספר מנויי הבלוג שלך. אך טיפים מעשיים אלה לעיל יתנו לכם מושג מה תוכלו לנסות. בינתיים, עליך לעבוד על שיפור הבלוג שלך, כי תמיד יש מקום לשיפור.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked