מדוע אנשים בלוגים? 15 היתרונות של כתיבת בלוגים

למד-בלוגים-2_מה-הוא-פלטפורמת בלוגים-


כאשר החלו בלוגים ובלוגים, המטרה המקורית הייתה שאנשים יחלקו את חייהם האישיים ברשת, בדומה ליומן מקוון. בעשור האחרון, הבלוגים התפתחו מיעדים אישיים יותר למקצועיים יותר. במקום לפרט אנשים לבלוגים אך ורק עבור חבריהם ובני משפחתם, הבלוגים החלו להקיף אנשי מקצוע שבלוגים עבור הציבור כדי לקדם את המותג האישי שלהם ואת העסק שלהם. בפוסט זה, אנו נבחן את הסיבות האופייניות לכך שאנשים בוחרים להתחיל לבלוג ואת היתרונות שלו.

הסיבות לכך שאנשים בלוגים

מדוע אנשים בלוגים

לחלוק את תשוקתם

כשאתה נלהב ממשהו, אתה רוצה לשתף אותו עם העולם. בין אם זו תשוקה לדיג, צילום או שיווק, בלוגים הם דרך מצוינת לחלוק את התשוקה הזו. כשאתה מבלוג על משהו שאתה נלהב ממנו, זה פותח את הדלת לחיבור לאנשים ברחבי העולם שמדברים בשפה שלך ויש להם את אותם תשוקות.

לחנך אחרים

אם אתה מישהו שאוהב ללמד, בלוגים יכולים להיות במה ללמד אנשים שיש להם עניין בתחומי ההתמחות שלך. באמצעות בלוגים, לא רק תלמדו אחרים, אלא גם תלמדו את עצמכם יותר על הנושא. תלמד מכיוון שתמיד תחפש דברים נוספים שילמדו את הקוראים שלך. הוראה דרך בלוגים יכולה באופן טבעי להוביל למונטיזציה על ידי יצירת מוצרי מידע מקוונים.

להשיג חשיפה

בעלי עסקים שבלוגים מגדילים את החשיפה לעסק שלהם במספר דרכים. יצירת תוכן בלוג על בסיס קבוע לאתר האינטרנט שלך מעניק לגוגל משהו חדש לאינדקס, ובכך להגדיל את הנראות של האתר בתוצאות החיפוש. יצירת תוכן בלוג לפרסומים אחרים בענף שלך מעניקה לקהלים חדשים ורלוונטיים אפשרות לגלות אותך ואת העסק שלך. חשיפה זו נותנת לך יותר תנועה שתוכל להמיר לידים ולקוחות.

לבנות סמכות

למי שרוצה לדבר באירועים בענף שלהם או להיות מחבר, בלוגים הם פלטפורמה שתוכלו להשתמש בהם כדי לבנות סמכות. כשאתה מבלוג על הנישה שאתה הכי בקיא בה, אנשים יתחילו להכיר בך כסמכות בגומחה ההיא. הכרה זו תוביל לראיונות, פודקאסטים, ובסופו של דבר להזמנות לדבר ולהתקשר עם פרסום ספר.

לדרג במנועי חיפוש

כאמור, הבלוג שלך מעניק לגוגל תוכן חדש לאינדקס על בסיס קבוע. אתה יכול להשתמש בכל פיסת תוכן ל דרג עבור מילות מפתח ספציפיות שתמשוך את קהל היעד שלך לאתר שלך. לעסקים, שילוב של דפי אינטרנט סטטיים ופוסטים בבלוגים מאפשרים להם למקד למילות מפתח מסחריות (כאלו שמושכות לקוחות) כמו גם למילות מפתח לא מסחריות (כאלו שמושכות את מבקשי המידע). שני הקהלים – לקוחות ומחפשי מידע – יכולים להוביל לעסק חדש.

שיהיה לך תוכן לשתף

קהלי המדיה החברתית פתוחים יותר לפוסטים בבלוגים מאשר מודעות או דפי מכירות, ובאותה מידה, יש סיכוי גבוה יותר לשתף פוסטים בבלוגים בקשרים שלהם מאשר מודעות או דפי מכירות. על ידי יצירת תוכן בלוג, אתה נותן לעצמך יותר לשתף בפרופילי המדיה החברתית שלך, ואתה נותן למבקרים שלך משהו לשתף כשהם מבקרים באתר שלך. שיתוף חברתי בתוכן שלך יגדיל את החשיפה לקהלי היעד שלך ויוביל לתנועה נכנסת יותר.

פוסטים בבלוג מעניקים לך גם דרך שלא למכור לקדם את העסק שלך. אם מישהו היה מבקש לעשות משהו ברשת חברתית, אתה יכול בקלות לענות באמצעות פוסט בבלוג. בניגוד לתשובה עם דף מכירות של המוצרים או השירותים שלך, תשובה עם פוסט בבלוג תיראה כמועילה ותוביל באופן טבעי את האדם למוצרים ולשירותים שלך, במיוחד אם תשלב קריאה טובה לפעולה בסוף כל אחד מהם. מהפוסטים שלך.

כך תוכל לבלוגים להועיל לחייך

היתרונות של בלוגים

כפי שאתה אולי כבר יודע, בלוגים עוזרים לאנשים וחברות רבות במהלך 10-15 השנים האחרונות. נכון שלפני למעלה משני עשורים, הבלוגים כמעט ולא היו קיימים. כיום ישנם מיליוני בלוגים ברשת בכל העולם!

עם זאת, אנו עדיין נסערים בניסיון לשכנע אנשים על היתרונות של הבלוגים. גם אם להרוויח כסף באינטרנט אינו מטרה ראשונית, הבלוג יכול לעזור בדרכים רבות אחרות. בואו נסתכל על כל הבונוסים שבלוגרים מקבלים.

1. אתה יכול לנהל את הזהות המקוונת שלך ולבנות אמון

אנשים ועסקים מפרסמים את המידע שלהם באופן מקוון. מה קורה אם כן כשמישהו מחפש את שמך? אחד היתרונות של הבלוגים הוא בכך שהוא מאפשר לבנות ולשלוט בזהותך המקוונת.

מלבד פרופילי רשת חברתית, אנשים המחפשים את שמך יכולים למצוא את הבלוג שלך או את דף המחבר בבלוגים אחרים. מידע זה יעזור לאנשים להכיר אותך טוב יותר על ידי קריאת עבודתך.

2. תלמדו דברים חדשים

אתה לא רק מלמד אחרים כשאתה בלוג. אתה לומד גם כן. בהתחלה, תלמד יותר על הגומחה שלך מכיוון שאתה צריך לחנך את עצמך ללמד אחרים. תוכלו גם ללמוד הרבה על תחומים אחרים, כמו שיווק מקוון, לא משנה מה תכתבו.

בין אם תרצו או לא, יש כמות מסוימת של ידע שיווקי שתצטרכו כדי להגדיל את התנועה לבלוג שלכם. הידע שלך בנושא שיווק בדוא”ל, שיווק במנועי חיפוש ושיווק במדיה חברתית ימשיך לצמוח.

3. תשפר את כישורי הכתיבה שלך

ככל שתעשו משהו, כך תוכלו להיות טובים יותר במיומנות ההיא. כתיבה אינה יוצאת דופן. גם אם לא התכוונת ללמוד כתיבה, הכתיבה שלך תשתפר ככל שתעשה זאת. אתה יכול אפילו להשקיע בכלים לבדיקת דקדוק, כמו בדקדוק, כדי לעזור לך עם יסודות הכתיבה, פיסוק, איות, מבנה משפט וסגנון בזמן שאתה כותב.

גם אלו מכם שאינם מתמקדים בתכנים כתובים, כמו פודקאסטים ובלוגרים בווידיאו, ישפרו את כישורי הכתיבה באמצעות הבלוגים. איך? תצטרך לכתוב תיאורים לפודקאסטים וסרטונים משלך. ותצטרך לקיים אינטראקציה עם מנויי הבלוג שלך בתגובות לפודקאסטים וסרטונים שאתה מפרסם.

4. אתה יכול להיות בקיא בשפה חדשה

אם כבר מדברים על למידה ושיפור כישוריכם, אם אתם רוצים ללמוד שפה שנייה, הבלוגים הם הדרך ללכת. אלה מכם שבלוגים בשפה שאינה אם יתמכו בשפה זו.

תקבל הזדמנות ליצור אינטראקציה עם אחרים המדברים את השפה החדשה באמצעות הערות ומעורבות במדיה החברתית. לא רק שתכתוב טוב יותר בשפה זו, אלא שתוכל להתחיל לדבר טוב יותר כשאתה מוזמן לקחת חלק בראיונות שמע או וידאו.

5. אתה יכול לקבל ידע טכני

בין אם אתם מתכוונים לכך או לא, תוכלו ללמוד אוצר מילים חדש. כמו כן, מערכות, כלים ושיטות הקשורות לטק תוך כדי תהליך הקמה וגידול בלוג.

זה לא חייב להיות שפות תכנות או מומחיות בעיצוב אתרים מקצועי. בימינו ישנם כלים ותהליכים אוטומטיים למחצה זמינים באופן מקוון עבור אנשים חדשים באינטרנט. ותוכלו ללמוד כיצד להשתמש בהם על ידי קריאת מידע באופן מקוון או צפייה במדריכי וידאו.

6. תתחברו לאנשים חדשים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של כתיבת בלוגים הוא חיבור עם אחרים. אתה לא רק מגדל כמה עוקבים ברשתות החברתיות או ברשימות הדוא”ל. אתה בונה מערכות יחסים אמיתיות. אתה מתיידד עם אנשים שלא היית פוגש אחרת.

משהו שמפתיע אנשים רבים הוא שהם מפתחים בסיס מעריצים באמצעות בלוגים. אם אתה משתתף באירועים בענף שלך, תזכה להכרה על ידי אנשים שמעולם לא פגשת. הם מודים לך על כל העבודה הגדולה שעשית. בעיקר האנשים שאתה פוגש בתחילת מסע הבלוגים שלך. הם יהיו המעריצים הנאמנים ביותר שלך אם תמשיך לטפח את מערכת היחסים שלך איתם.

7. תקבלו הכרה כמומחה

מומחים אמיתיים לעולם אינם צריכים לקרוא לעצמם מומחים. אחרים יעשו את זה בשבילך. ככל שתכירו בנישה שלכם, תזמינו לקחת חלק בראיונות ופרסומי בלוגים המרכיבים טיפים או עצות מומחים. האחרון יכניס אותך לחברה של מומחים אחרים בנישה שלך ויעזור לך להיות מתויג כמומחה לעתים קרובות יותר.

אחד המפתחות לזכות בהכרת מומחים הוא תמיד להיות מועיל. אמנם אינך רוצה להתחיל להציע שירותי ייעוץ בחינם, אך אתה רוצה לעזור לכמה שיותר אנשים בדרכים קטנות. מענה לשאלה פה ושם יגרום ליותר אנשים לכבד אותך.

8. תזמינו לדבר

השלב הבא לאחר ההכרה כמומחה בגומחה שלך הוא להזמין לדבר באירועים הקשורים לתעשייה. זה יכול להתחיל בהזמנות לשבת בפאנל אורחים, או שזה יכול להיות בקשות ישירות לקיים את הפגישה שלך.

דיבור יכול לעזור לך להמשיך ולשפר את המוניטין שלך כמומחה בגומחה שלך. אתה צובר אמינות מיידית כשאפשר לומר שדיברת באירועים פופולריים. למי שמחפש דרכים נוספות להרוויח כסף, תוכל להתחיל לחייב בגין דיבורים.

9. אתה יכול להיות סופר

הבלוג שלך הוא תיק העבודות שלך. לבלוגרים שיש להם תובנות מעניינות, כישורי כתיבה יוצאי דופן וקהלים גדולים יש יתרון אם הם רוצים להפוך לסופרים שפורסמו. רבים מהבלוגרים המובילים שהוכרו על ידי חברות ההוצאה לאור והציעו לעתים קרובות עסקאות ספרים. אחרים הצליחו לשלוח טפסים לחברות פרסום כדי להבטיח מבצעים עבור הספרים שהם רוצים לכתוב.

אם אתה רוצה להבחין במו”ל, ראשית עשה מחקר על המו”לים שסביר להניח שיהיה להם עניין בספר בגומחה שלך. הסתכל בבלוגרים אחרים שכתבו ספרים בנישה שלך וראה מי פירסם אותם. ואז התחל ליצור אינטראקציה עם חברת ההוצאה לאור במדיה החברתית כדי לעלות לרדאר שלהם.

10. תקבל הצעות עבודה

כתיבת בלוגים בנישה הקשורה לעסקים יכולה לעזור לכם להעביר עבודה. עסקים המכירים ביתרונות של שיווק תוכן תמיד מחפשים עובדים שיכולים ליצור תוכן משכנע. כשאתה מתקשר עם אנשים אחרים בנישה שלך, סביר להניח שתיתקל באנשים שמגייסים לתפקידים פתוחים.

אם אתה מחפש עבודה, מקצועיות היא המפתח. הבלוג והפרופילים החברתיים הציבוריים שלך צריכים להיות חפים מכל דבר שיכול להראות לך לרעה. זה כולל תמונות או שכירות של מסיבות שיכור אודות המעסיק הנוכחי שלך.

11. אתה יכול לפתוח עסק חדש

במצבים מסוימים, בלוג עשוי להתחיל כתחביב רק כדי להתבגר לעסק במשרה מלאה ומשלמת היטב. לדוגמה, פט פלין יצר את האקדמיה לבחינה ירוקה בלוג כדי לחלוק את דעתו ומחשבותיו על אדריכלות. לאחר שפוטר מעבודתו, הוא החליט להתייחס לבלוגים ברצינות. איך זה שינה את חייו?
הבלוג שלו הפך לעסק אמיתי, והוא יכול להתפרנס מזה. הסיפור של פלין הוא אחד מבין אנשים רבים שהחלו לעסקים מצליחים באמצעות בלוגים.

12. אתה יכול למכור מוצרים נוספים

אתה מנהל אתר עסק משלך? כתיבת בלוגים תעזור לך למכור יותר. כל שעליכם לעשות הוא ליצור תוכן שמוביל את הקוראים להתעניין במוצרים ובשירותים שלכם. קדם את התוכן שלך ללקוחות האידיאליים שלך, ותגלה שתתחיל לתפוס לידים ולסגור מכירות נוספות.

מכירת יותר חלה על מוצרים ושירותים שאתה מציע, כמו גם על כמה הצעות סניפים. לגבי מכירות של מוצרים מסונפים, אותו כלל חל. כתוב פוסטים בבלוג שמובילים את הקוראים לעסוק בפריטים שעסקים אחרים עשויים להציע. ואתה יכול לקבל מהם עמלה.

13. אתה יכול לקבל משוב מיידי

לא משנה אם אתה מנהל בלוג או בלוג אישי עבור החברה בה אתה עובד, הבלוגים יעזרו לך לקבל משוב מהמעריצים והלקוחות. זה יכול להיות שלילי או חיובי, אבל חשוב לדעת מה אנשים חושבים על התוכן שהוצאת.

כבלוגר אתה מתחיל לקרוא תגובות באותו יום בו אתה מפרסם את התוכן. זה עוזר לך לקבל משוב כמעט מיידי ולקבל מושג לגבי ביצועי התוכן שלך.

14. תיצור בלוגים נוספים או תכתוב בבלוגים אחרים

רוב הבלוגרים לא עוצרים בבלוג אחד. חלק מהבלוגרים המתחילים בבלוגים ספציפיים לנישה מתחלקים לבלוגים על תהליך הבלוגים עצמו. אחרים מתמודדים עם גומחה מקוונת של כסף כשבלוגי הנישה שלהם מצליחים. לחלופין, בלוגרים המתחילים בבלוגים כללים מאוד עשויים להסתעף לבלוגים ספציפיים לנישה.

אם אתה רוצה לפתוח בלוג חדש, תהיה לך הבנה טובה יותר כיצד להפוך את הבלוג החדש שלך להצלחה. עם כל הניסויים והטעויות שעברת עם הבלוג הראשון שלך. ידע זה יעזור לך להפוך את הבלוג החדש שלך להצליח בתקופה קצרה יותר. ולעזור לך לחוות את כל היתרונות לעיל שוב או לעומק רב יותר.

15. כתיבת בלוגים יכולה להעניק לך חופש

כתיבת בלוגים נותנת לך את הזכות לעבוד מכל מקום ובכל זמן נתון. חוץ מזה, אתה מקבל גם הזדמנות לעשות דברים שאתה אוהב לעשות! הקדישו זמן רב יותר למשפחה, עשו פעילויות ספורטיביות והשתתפו בתוכניות לפיתוח קהילתי.

אם אתה אוהב לטייל, בלוגים גם עוזרים לך לראות את היופי של העולם. אתה יכול לעשות את כל אלה תוך כדי שאתה נהנה מחיים צנועים מהבלוגים!

האם אתה מוכן להתחיל בלוג משלך?

יצירת בלוג אישי יכולה להיעשות כל כך מהר. תחילה עליך לבחור שם לבלוג שלך. זה אחד הצעדים החשובים ביותר כשאתה מתחיל בלוג חדש.

כלי מומלץ:

לאחר בחירת שם התחום שלך אתה צריך להחליט על פלטפורמת בלוגים וספק אירוח אתרים. לכל הבלוגרים החדשים אנו ממליצים על WordPress.org ו- Bluehost, המארחים את עצמם באופן עצמאי, חברה המפעילה מעל 2 מיליון אתרים ברחבי העולם. תקבל א שם תחום בחינם כשאתה נרשם אליהם ואם אתה לא אוהב את השירותים שלהם, הם מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום.

סיכום

האם אתה רוצה לשתף את התשוקה שלך, לחנך אחרים, להשיג חשיפה, לבנות סמכות, לדרג בחיפוש או שיש לך תוכן לשתף? אם כן, יתכן שאתה מוכן להשיק את הבלוג החדש שלך. אך זכרו דבר אחד, החזון שלכם צריך להיות ארוך טווח. כל מה שתעשו היום ישפיע על הנוכחות המקוונת שלכם בעתיד. וכפי שאתה יכול לראות, ישנם יתרונות שונים של בלוגים שהם מעבר להרוויח כסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map