چگونه به یک وبلاگ نویس اقتدار در طاقچه خود تبدیل شوید

Learn-Blogging_Authority-blogger


بسیاری از وبلاگ نویسان متفاوت در خارج از کشور وجود دارند ، برخی به دنبال بیان خود هستند و توصیه هایی الهام بخش را برای کسانی که به آن نیاز دارند ارائه می دهند ، برخی دیگر به دنبال تبدیل وبلاگ های خود به چیزهای دیگر ، تبدیل شدن به وبلاگ نویسان با اقتدار واقعی در صنعت خود و رسیدن به موفقیت های وحشی هستند..

با این حال ، تعداد زیادی از آنها فقط تصوری ندارند که چگونه خود را از آماتورها به جوانب مثبت تبدیل کنند. آنها می خواهند خود را به عنوان یک مقام در طاقچه خود مستقر کنند ، اما به نظر نمی رسد که صدای آنها را بلند کنند و شنیده شوند.

این یک دنیای بسیار پر سر و صدا است ، بنابراین ، اگر می خواهید یک صدای بلند داشته باشید ، باید اقتدار داشته باشید. بدون آن ، شما فقط به نجوا می پردازید و هیچ کس واقعاً نمی تواند آنچه را که می خواهید بشنوید. وقتی اقتدار دارید ، از اعتبار نیز برخوردار هستید و به راحتی جلب توجه می کنید ، از جمعیت دور می شوید و به وفاداری الهام می گیرید.

چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ چگونه می توانید در طاقچه خود یک وبلاگ نویس اقتدار شوید؟ مطمئناً هیچ فرمول پنهانی وجود ندارد که بتوانید برای موفقیت در یک شب موفق شوید ، اما چندین تکنیک آزمایش شده و واقعی وجود دارد که قطعاً می تواند به شما در راه تبدیل شدن به یک وبلاگ نویسی طرفدار کمک کند ، بنابراین ادامه دهید تا آنها را بررسی کنید..

8 مرحله برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس اقتدار در طاقچه خود

ایجاد اعتماد

برای اینکه وبلاگ شما بیشتر مورد توجه شما واقع شود ، لازم است با خوانندگان خود اعتماد ایجاد کنید. اعتماد سازی باعث ایجاد وفاداری می شود و به شما کمک می کند تا واقعاً از هزاران وبلاگ نویسان در آنجا ایستادگی کنید. ایجاد اعتماد به معنای تأمین اطلاعات مناسب و مفیدی است که به آنها ارزش واقعی می بخشد.

محتوا پادشاه است ، همانطور که ممکن است هزار بار شنیده باشید زیرا این دقیقاً همان چیزی است که به مردم کمک می کند تا درباره شما و آنچه را که ارائه می دهید اطلاعات بیشتری کسب کنند. اگر به طور مداوم مطالب باکیفیتی تهیه کنید که به خوانندگان هدف شما کمک می کند تا مشکلات خود را برطرف کنند ، آنها را به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر و قابل اعتماد می بینند. شما هر زمان که به چیزی نیاز داشته باشید تنها می توانید تأمین کنید ، به منابع آنها تبدیل می شوید.

ممکن است فکر کنید که این کار ساده تر از آنچه گفته شده است انجام می شود ، اما اگر مخاطبان مورد نظر خود را تحقیق کنید و در مورد علایق و ترجیحات آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می دانید دقیقاً هنگام ایجاد مطالب خود چه مسیری را طی می کنید و می توانید پست های قانع کننده وبلاگ را طراحی کنید. این نیاز هر خواننده را برآورده می کند. تأمین ارزش به طور منظم دقیقاً همان چیزی است که به شما در ایجاد اعتماد به خوانندگان کمک می کند و شما را در مسیر درست تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس اقتدار قرار می دهد..

شبکه سازی

شبکه

شبکه سازی یکی از کلیدهای اصلی موفقیت در وبلاگ نویسی است. بسیاری از وبلاگ نویسان با اقتدار وجود دارند که توجه میلیون ها انسان را به خود جلب می کنند و اگر با آنها ارتباط برقرار کنید و به بخشی از حلقه درونی آنها تبدیل شوید ، از این فرصت شگفت انگیز برای ایستادگی در دریای پهناور وبلاگ نویسان برخوردار خواهید شد..

شبکه سازی با دیگر وبلاگ نویسان و ایجاد روابط با آنها می تواند درهای زیادی را برای شما باز کند و شما را قادر سازد تا به تعداد قابل توجهی از خوانندگان جدید برسید. افرادی که از آنها پیروی می کنند ، به آنها اعتماد دارند ، بنابراین اگر کلمات خوبی را برای شما ایجاد کنند و وبلاگ شما را توصیه کنند ، پیروان آنها شما را به عنوان یک منبع قابل اعتماد نیز خواهند دید. شما دیگر فقط یک وبلاگ نویس دیگر نخواهید بود که سعی می کنید آنجا را بیرون کنید چون با سگهای بزرگ بازی خواهید کرد و در نهایت خودتان یکی خواهید شد.

اگر در کنفرانس های وبلاگ نویسی شرکت کنید ، فرصتی برای ملاقات با تعدادی از وبلاگ نویسان معتبر در طاقچه خود خواهید داشت. شما می توانید ارتباطاتی ایجاد کنید که ممکن است منجر به سالها همکاری مثمر ثمر و حتی همکاری طولانی مدت شود. حتی می توانید برای شرکت در برخی کنفرانس ها و رویدادهای دیگر از شما مصاحبه و دعوت شوید ، حتی ممکن است از شما خواسته شود در یک رویداد صحبت کنید. اتفاقات هیجان انگیزی زیادی می تواند رخ دهد ، به همین دلیل است که شبکه سازی یکی از بهترین مواردی است که می تواند برای یک بلاگر اتفاق بیفتد.

یکی از مهمترین کارهایی که هنگام نوشتن شبکه باید انجام دهید ورود به دنیای وبلاگ نویسی مهمان است. این به شما کمک می کند تا اتصالات ارزشمندی ایجاد کنید و به خوانندگان بسیار بیشتری دسترسی پیدا کنید. شما بیشتر در معرض دید قرار می گیرید و خود را به عنوان یک مقام در زمینه خود جای می دهید.

روش نوشتن حرفه ای

روش نوشتن

ما به سؤال محتوا برمی گردیم ، اما اهمیت آن واقعاً نمی تواند به اندازه کافی تأکید شود. اگر می خواهید یک وبلاگ نویس موفق باشید ، باید تصویر یک حرفه ای واقعی را بکشید. سبک نوشتاری شما باید نشان دهد که شما کسی هستید که صنعت را در داخل و خارج می شناسد و دقیقاً می داند چه چیزی برای حل مشکلات خوانندگان شما نیاز دارد.

اضافه کردن یک تماس شخصی و اظهارنظر طنز در مواقع مناسب قطعاً غیر حرفه ای نیست. در حقیقت ، محتوای شخصی چیزی است که مردم از آن لذت می برند و می خواهند بخوانند. بنابراین ، احساس راحتی کنید و به افرادی نشان دهید که واقعاً چه کسی هستند. این دقیقاً همان چیزی است که به شما کمک می کند تا با آنها بهتر ارتباط برقرار کرده و آنها را در وبلاگ خود درگیر کنید.

با این وجود ، آنچه بیشتر در ایجاد اقتدار به شما کمک می کند ، تحقیق خوب و همچنین اعتبار دادن به منابعی است که شما استفاده می کنید ، به جای اینکه فقط آنها را به عنوان نظرات خودتان معرفی کنید. هرگز محتوای افراد دیگر را به سرقت نبرید ، بلکه اگر می خواهید از پیام های آنها استفاده کنید ، برای یادآوری ، آنها را استناد کنید. از همه مهمتر ، اطمینان حاصل کنید که دستور زبان شما بی عیب و نقص است زیرا به شما کمک می کند اعتبار بیشتری داشته باشید.

همکاری

همکاری با سایر وبلاگ نویسان همیشه انتخاب خوبی است. با این حال ، همکاری با شبکه را اشتباه نگیرید. در حالی که شبکه سازی همه چیز در مورد ایجاد ارتباطات جدید و ایجاد روابط با دیگر وبلاگ نویسان است ، همکاری نتیجه شبکه می باشد.

بنابراین ، پس از برقراری ارتباطات محکم ، اطمینان حاصل کنید که برای همکاری با وبلاگ نویسان معتبر کار می کنید ، زیرا این امر به شما کمک می کند فراتر از پتانسیل خود باشید. وقتی با افراد همفکر به نیروها می پیوندید ، می توانید خیلی بیشتر از آنچه که به تنهایی کار می کردید به موفقیت برسید.

به غیر از ارسال مهمان ، می توانید در پروژه های گروهی مختلف ، مانند نوشتن کتاب الکترونیکی ، به عنوان مثال ، که برای چندین وبلاگ نویس سهم مساوی دارند ، با یکدیگر همکاری کنید. داشتن همکاری مستمر با وبلاگ نویسان تأثیرگذار واقعاً می تواند خیلی طولانی پیش برود ، بنابراین قطعاً باید از تمام ظرفیت آن استفاده کنید.

به خاطر اشتباهات خود و تصحیح کار خود

اشتباهات خود را داشته باشید

اشتباهات وبلاگ نویسی زیادی وجود دارد که باید از آنها دوری کنید ، اما اگر در سفر با بلاگ نویسی اشتباه کنید ، مطمئناً پایان جهان نیست. اگرچه ، اگر مرتباً اشتباه می کنید ، باید متوقف شوید و به آنچه می توانید برای بهبود وبلاگ خود انجام دهید ، فکر کنید ، مبادا خطر سقوط در یک سوراخ خرگوش که از آن نمی توانید راه خود را پیدا کنید.

با این وجود ، اگر اشتباهی مرتکب شوید ، باید خود را رعایت کنید. این که آیا این به عنوان یک تایپیو جزئی جزئی است یا به دلیل تحقیقات ضعیف به شما اطلاعات غلط داده است ، باید اعتراف کنید که اشتباه کرده اید و کار خود را اصلاح کرده اید.

اگر پشت اشتباهات خود پنهان نشوید یا حتی آنها را به شخص دیگری سرزنش نکنید ، اعتماد بیشتری خواهید کرد. به هر حال شما یک انسان هستید و اشتباهات در ذات شماست ، اما داشتن آنها نسبت به آنها شجاعت و خودآگاهی دارد و این دقیقاً همان چیزی است که باعث می شود پیروان شما بیشتر به شما احترام بگذارند.

پیدا کردن یک لبه منحصر به فرد

ارائه چیزی منحصر به فرد که خوانندگان شما نمی توانند در هر جای دیگری پیدا کنند ، دقیقاً همان چیزی است که شما را از دیگر وبلاگ نویسان در طاقچه شما متمایز می کند و به شما در ایستادگی کمک می کند. پیدا کردن یک حاشیه منحصر به فرد به شما این امکان را می دهد تا چیزهای جدید و تازه ای را در اختیار خوانندگان خود قرار دهید که واقعاً تغییر ایجاد می کند.

چند بار به یک پست جدید وبلاگ رسیده اید که می توانید قسم بخورید که قبلاً خوانده اید؟ شما می دانید که این ادبی نیست ، اما به نظر نمی رسد که هزاران بار گفته شده است که چیزی را که قبلاً گفته نشده است ، فراهم کند. مردم نمی خواهند وقت خود را با خواندن چیزی که از قبل می دانند هدر دهند. آنها می خواهند چیز جدیدی داشته باشند که بتواند به آنها ارزش و زندگی آنها سودمند باشد.

در دریای وبلاگ نویسان که بارها و بارها همان نوع مطالب را می چرخانند غرق نشوید ، بلکه در عوض پیچ و تاب خود را بسازید و یک رویکرد متفاوت بگیرید. از منظری کاملاً جدید به مباحث مورد نظر خود نگاهی بیندازید ، و مطمئناً راه خود را برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نگار اقتدار در طاقچه خود روشن خواهید کرد..

مثل یک حرفه ای ارتباط برقرار کنید

اگر می خواهید مرجعیت باشید ، باید مانند یک حرفه ای ارتباط برقرار کنید. از کلیشه ها دوری کنید و از اصطلاحات دور نمانید ، اما حتماً وقتی صحبت می کنید بنویسید. از صدای صوتی دوستانه و مکالمه ای استفاده کنید ، زیرا با مخاطب صحبت می کنید ، نه نوشتن مقاله مدرسه.

با این حال ، مهم است که به آن نقطه شیرین بین ارتباطات دوستانه و یک حرفه ای برسیم. اولی برای تعامل و ارتباط با خوانندگان خود, اما مورد دوم برای ایجاد اعتماد و اعتبار و در نهایت اقتدار بسیار مهم است.

یکی از بهترین توصیه هایی که می توانید انجام دهید این است که مانند شما اختیار داشته باشید ، حتی اگر هنوز آن را کامل ندارید. این بدان معنی است که شما باید اعتماد به نفس خود را نشان داده و محکم پشت هر کلمه ای که می نویسید بایستید. این به شما کمک می کند تا واقعاً مانند یک حرفه ای ارتباط برقرار کنید و قبل از شناختن آن ، خوانندگان شما شما را به عنوان یک وبلاگ نویس اقتدار می شناسند که می داند چگونه زندگی خود را بهتر کند.

خسته نباشید

این یکی از بدترین اشتباهاتی است که می توانید به عنوان یک وبلاگ نویس مرتکب شوید. اگر چاق و چروک باشید ، تنها کاری که به آن دست خواهید یافت این است که طعم بدی را در دهان خوانندگان خود می گذارید ، دیگر این که وبلاگ نویسان را در طاقچه خود ذکر نکنید. این دقیقاً شبیه به چرت زدن در زندگی روزمره شما است – هیچ کس آن را دوست ندارد.

به عنوان مثال ، خود را در وبلاگ های افراد دیگر بدون رضایت قبلی ارتقا ندهید و یا حتی محتوای یا تصاویر آنها را ارسال نکنید سرقت نکنید. این NO بزرگ چربی است ، و مطمئناً هیچ احترامی کسب نخواهید کرد. بسیار غیرحرفه ای است و هر نوع چاقو راهی مطمئن برای شکست است.

نتیجه

اگر می خواهید در طاقچه خود یک وبلاگ نویس اقتدار شوید ، حتما این نکات را رعایت کنید ، زیرا مطمئناً به شما کمک می کنند تا راه را برای رفتن سریع از آماتور به حرفه ای هموار کنید. شما باید تلاش زیادی کنید تا راه خود را برای موفقیت به دست بیاورید ، اما این روش های ایجاد موفقیت ، میانبرهایی عالی هستند که باید از آنها استفاده کنید ، زیرا آنها قطعاً به شما در بالا بردن صدای خود و ایستادگی در دنیای وبلاگ نویسی کمک می کنند..

منبع دیگری که ما به شما توصیه می کنیم بخوانید – اگر می خواهید در زندگی حرفه ای خود شناخته شوید و بر دیگران تأثیر بگذارید ، کتابی است با نام “دانستن” که توسط مارک دبلیو شفر ، تأثیرگذار قدرتمند و بازاریاب بزرگ نوشته شده است. می توانید آن را بررسی کنید اینجا.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map