نوشتن مقاله چیست؟ کپی رایت چه کسی است؟

نوشتن مقاله چیست؟


ممکن است این تقصیر کسی نباشد که کلمه “نوشتن مقاله” معنای خود را از دست داده است. در زبانشناسی ، ما این پدیده را “اشباع معنایی” می شناسیم – شما بارها و بارها یک کلمه را تکرار می کنید که سرانجام شروع به تجزیه شدن به یک رشته غیرقابل درک از حروف می کند. از آنجایی که نوشتن کپی در همه جای اطراف وجود دارد ، عجیب نیست که ما هر ایده ای را که در آن می ایستد از دست داده ایم.

آیا این یک کلمه برای یک نویسنده دیجیتال است؟ آیا این یک بازاریاب حرفه ای است؟ چه در مورد نوشتن خلاق و محتوا؟ آیا ممکن است که شما هم یک نویسنده نسخه برداری باشید؟ به هر صورت ممکن است ، ما از شما دعوت می کنیم برای بازی سریع تعاریف به ما بپیوندید. چه کسی می داند ، ممکن است این باشد که تماس واقعی شما در پایان این مقاله پنهان شود.

در جستجوی تعریف

حقیقت این است که ، نوشتن کپی طیف وسیعی از مشاغل را چنان گسترده می کند که جای تعجب آور نیست که حتی خود نویسندگان نسخه نویسی نیز نتوانند آنچه را برای زندگی می پردازند توضیح دهند. فقط یکی را بخواهید و به آنها لکنت گوش دهید. بهترین سناریو ، بدترین نوع مغالطه منطقی را خواهید یافت – یک تعریف دایره‌ای.

چنین چیزی است که توسط ارائه شده است دیکشنری.com, که اتفاقاً به هیچ وجه نوشتن کپی را تعریف نمی کند. در عوض ، آن را به عنوان بخشنامه دیگری برای نویسندگان نسخه برداری ارائه می دهد ، که به عنوان “نویسنده نسخه” ساخته شده است. مسلماً ، توضیح در پایان کمتر معیوب می شود ، در آنجا مشخص می شود که یک نویسنده نسخه نویس نسخه هایی را می نویسد “مخصوصاً برای تبلیغات یا انتشار تبلیغات”.

شاید منحصر به فرد بودن دوجانبه تنها شانس ما برای به دست آوردن آن درست باشد. تاکنون بهترین تعریفی که پیدا کرده ایم تعریفی است که نوشتن کپی برداری را با نوشتن محتوا مقایسه می کند و تصریح می کند که اولین خوانندگان را به سمت عملی سوق می دهد ، در حالی که دومی فقط اطلاع می دهد.

اکنون ، این چیزی است که می توانیم با آن کار کنیم. اگر ایجاد محتوای مناسب و ارزشمند هم با نگارش کپی نویسی و هم برای نوشتن مطالب متقابل باشد ، آنگاه ویژگی متمایز آنها در پتانسیل درگیر شدن آنها نهفته است. بنابراین ، نوشتن کپی می تواند به عنوان هنر ارائه کلمات به روشی استراتژیک ، جذاب و عملی تعریف شود..

نوشتن مقاله به عنوان بخشی از بازاریابی

اما ، دقیقاً چه ارتباطی با “تبلیغات و انتشار تبلیغات” دارد؟ واضح است که نوشتن مقاله نوعی بازاریابی است ، اما کدام یک؟ چقدر برای این طاقچه مهم است ، و چرا؟ به هر نوع نوشتن دیجیتالی که به آن وارد می شوید ، زمان آن رسیده است تا دریابید که کپی رایت کجاست.

اول ، بگذارید این را بگوییم: تبلیغات سنتی برای زنده ماندن در تلاش است. البته هنوز مرده نیست ، اما نرخ کلیک آن در حین صحبت کردن کاهش می یابد. مخاطبان به جای اینکه برای تبلیغات پولی بپردازند ، اکنون به بازاریابی ارگانیک ، ورودی و خارج از کشور پاسخ می دهند.

با وجود اینكه در تبلیغات آفلاین نیز نوشتن كپی نویسی وجود دارد ، به راحتی می توان گفت كه تمرکز اصلی آن بازاریابی ورودی است. در تعداد زیادی از موارد ، این شامل پست های وبلاگ ، مقاله ها و اینفوگرافیک ها می شود ، اگرچه نویسندگان کپی توصیفات محصول ، ایمیل و پست های رسانه های اجتماعی کاملاً زیادی انجام می دهند..

به همین ترتیب ، نوشتن کپی در ابتدای هر کار بازاریابی ایستاده است. هنگامی که کاربران اینترنت برای کسب اطلاعات در مورد محصولاتی که می خواهند بخرند ، به موتورهای جستجو می روند ، نوشتن کپی ها غریزه خرید خود را با مضامین جذاب و متن های جذاب ترغیب می کنند.

در نتیجه ، هر کس آنچه را می خواهد بدست می آورد. خوانندگان می توانند از اطلاعات مربوطه با روشی بسیار سرگرم کننده لذت ببرند ، در حالی که مارک ها در گوگل رتبه بهتری پیدا می کنند ، مشتریان بیشتری را جذب می کنند و از همه مهمتر ، صدایی را توسعه دهند که قوی ، قابل اعتماد و بی نظیر باشد.

مهارت هایی که یک نویسنده نویس باید در اختیار داشته باشد

البته یک نویسنده نویس باید یک کلمه ساز باشد ، اما اینجا جایی نیست که شرایط شغلی آنها به پایان برسد. یک قاعده غیررسمی وجود دارد که می گوید محتوای با کیفیت می خواهد فرایندی را انجام دهد که نیمی از تحقیق و ویرایش یک سوم باشد ، در حالی که نوشتن واقعی فقط حدود شش درصد از کل پروژه را تشکیل می دهد.

علاوه بر این که در تحقیق ، نوشتن و ویرایش مهارت دارد ، نویسندگان کپی نیاز به تسلط بر برخی جنبه های مدیریت پروژه نیز دارند ، حداقل در هنگام برنامه ریزی و اجرای مبارزات بازاریابی. این یک مجموعه مهارت جامع را فرا می خواند که یافتن و توسعه آن چندان آسان نیست.

موارد زیر چهار عنصر است که یک نویسنده نویس نمی تواند بدون آن انجام دهد.

نوشتن و فراتر از آن

همانطور که پیش از این چند بار ذکر شد ، نوشتن کپی کمی فراتر از مهارت های اساسی نوشتن است. ناگفته نماند که نویسنده نسخه برداری است دستور زبان ناخوشایند است با این وجود ، یک واژگان گسترده ، حتی زبانه منحصر به فرد برای سوله های خاص نیز لازم است. سرانجام ، این سبک منحصر به فرد نویسنده نسخه برداری است که همه تفاوت ها را ایجاد می کند.

توانمندی

فقط کپی نویسان فوق العاده موفق می توانند موضوعات خود را انتخاب کنند. در مورد بقیه ما ، تطبیق پذیری مهارت دیگری است که بسیار مهم است. مبتدیان تقریباً درباره همه چیز می نویسند و انتظار می رود که بدانند چگونه می توان منابع مرتبط و قابل اعتماد را برای موضوعاتی از غذای حیوانات خانگی گرفته تا نسل سرب پیدا کرد..

خلاقیت

کمی عمومی به نظر می رسد ، اما چیز دیگری نیست. به عنوان مثال ، از غذای حیوان خانگی که در بالا ذکر شد ، استفاده کنید و به یاد داشته باشید که اولین مورد نیاز برای نوشتن کپی ، توانایی تعامل است. کار یک نویسنده نسخه برداری این است که فارغ از اینکه چقدر کسل کننده یا فنی باشد ، هر چیزی جالب به نظر برسد.

محور خواننده

اگرچه سئو دقیقاً کار شرکتی نیست ، اما بیشتر ما برای موفقیت باید با آن معاشرت کنیم. در همین حال ، نیل پاتل درک متفاوتی از نحوه کار نوشتن نسخه برداری دارد: به نظر متخصص خود ، کلمات کلیدی ، عناوین و مطالب خود باید متناسب با انتظارات و نیازهای خواننده تنظیم شوند ، نه اینکه با مارک کارفرمای مطابقت داشته باشند..

فرآیند ایجاد کپی کنید

محور خواننده محور ، ما را به همان ابتدای روند نوشتن نسخه برداری منتقل می کند – هرچه که یک نویسنده نویس نیاز به نوشتن در مورد خود داشته باشد ، اولین نگرانی آنها باید این باشد که چگونه آن را وسوسه و رضایت خواننده قرار دهیم. این معما است که باید بارها و بارها حل شود ، هر مرحله از راه.

تحقیقات بازار و طاقچه

به طور کلی ، تحقیق برای یک پروژه نوشتن مقاله دارای سه مرحله است. ابتدا ، نویسندگان کپی اطلاعات در مورد محصول یا خدمات مورد نظر را جمع می کنند. سپس ، با شخصی که در زمینه ایجاد یا فروش مشارکت دارد مشورت می کنند. سرانجام ، یک نویسنده نسخه برداری خود را در کفش خریدار بالقوه قرار می دهد ، و تعیین می کند چه نوع محتوا آنها را برای انجام خرید وسوسه می کند.

به طور خاص ، آنچه در تحقیقات بازار و طاقچه ها به دست می آید ، روند آشنایی با انتظارات و نیازهای خواننده است. نویسنده نسخه برداری مجبور است محتوای خود را با سطح آگاهی خود تنظیم کند زیرا هم عمق اطلاعات و هم لحن نگارش به آن بستگی دارد. خوشبختانه ، ابزارهای نوشتن و نوشتن متن زیادی برای کمک به آنها در موفقیت در روند وجود دارد.

سپس ، یک نویسنده نسخه برداری باید انگیزه اصلی را که در ریشه درخت تصمیم گیری قرار دارد ، درک کند. این انگیزه برای تنظیم پیام هایی که با مخاطب طنین انداز است ، بسیار مهم است. از این گذشته ، تعداد زیادی از تصمیمات خرید مبتنی بر احساسات است – برای درگیر شدن ، یک نسخه باید بتواند در قلبهای خواننده نیز مورد ضرب و شتم قرار گیرد..

اصول نگارشی

با این وجود ، این تنها بهترین متونی است که دارای مؤلفه عاطفی است. از همه مهمتر ، محتوا باید به اندازه کافی مرتبط باشد تا تمام اطلاعاتی را که مشتری بالقوه باید بداند ارائه دهد. در یک کلام ، یک نسخه خوب باید مزایای روشنی برای خواننده داشته باشد.

سه اصل نوشتن مقاله به چگونگی محتوای ارزشمند و سودمند کمک می کند: AIDA ، راهها ، و شما در مقابل ما. هر سه معتبر هستند ، بنابراین ما به طور مختصر هریک از آنها را بررسی خواهیم کرد.

AIDA

AIDA به عنوان فرمول نهایی برای فروش های موفق ، به سرعت راه خود را در کیت های نوشتن کتاب نوشت. “الف” به معنای “توجه” خواننده است که یک نسخه باید آن را به خود جلب کند ، “من” به دلیل “علاقه” آنها پس از خواندن یک نسخه ، “D” را برای محصول نشان می دهد ، “D” برای “تمایل” به خرید ، و “A” برای “اقدام” نهایی که خواننده را به مشتری تبدیل می کند.

راه ها

آنچه که به نظر می رسد نام احمقانه ای برای یک روش نوشتن کپی است ، در واقع یک اختصار هوشمندانه برای “نوشتن به عنوان صحبت می کنید” است. WAYS سادگی سبک و زبان مکالمه را پیشنهاد می کند ، بنابراین بهترین نوشتن در هنگام نوشتن نسخه های مختصر اما در عین حال متراکم است..

شما در مقابل ما

خواننده محور را به خاطر می آورید؟ شما در مقابل ما بر روی چیزی تمرکز نداریم ، بلکه اطمینان حاصل می کنیم که نسخه به جای فشار دادن به تبلیغ غیرقابل توصیف ، نیازهای مخاطبان را جلب می کند.

تولید محتوا

هنگامی که تحقیق به درستی انجام شود ، ایجاد محتوا ساده ترین قسمت فرآیند است. این در مورد قرار دادن تمام قطعات پازل به صورت یکپارچه است ، این کاری است که نویسندگان نسخه برداری آن را بسیار ارزنده می دانند. تنها چیزی که به آن نیاز دارید زمان و تمرکز است زیرا همه موارد دیگر در آنجا وجود دارد.

بهترین توصیه این است که تمام اطلاعاتی را که در اختیار دارید قرار دهید تا در یک کلمه تنها و بدون وقفه کلمات قرار بگیرید. متوقف نشوید که آنچه را ثبت کرده اید را بخوانید ، بلکه به نوشتن ادامه دهید (خواه شما در حال نوشتن یک پست وبلاگ ، ایمیل فروش هستید یا یک کتاب) در پایان این مرحله ، یک نویسنده نسخه باید نسخه خیر از نسخه را داشته باشد ، نسخه ای که برای خواننده مفید و به سبک بالا باشد ، هرچند که لزوماً به زبان جلا نیست و آماده انتشار است.

بررسی دستور زبان

سرانجام ، به آخرین فصل کتاب تحریریه ما می رسیم. در عین حال ، آخرین قسمت از روند خلاقیت و قطعه نهایی پازل است. ویرایش باید یک کپی را کاملاً احمقانه بسازد ، و معمولاً بیشتر از یک بررسی دستور زبان ساده است.

بهتر بنویس ، همین حالا!

گرامرلی با پیدا کردن و تصحیح اشتباهات بیش از 10 دقیقه بیشتر از پردازنده کلمه شما ، شما را به نویسنده بهتر تبدیل می کند

در صنعت نشر ، یک ویرایشگر کپی مسئولیت همه چیز را از نحو و ساختار جمله گرفته تا انتخاب دقیق کلمات و سبک ترجیحی دارد. همین مسئله در مورد نوشتن کپی نیز صدق می کند ، به همین دلیل این بخش از روند به زمان نوشتن و زمان بیشتری نیاز دارد.

هرچقدر هم که درست نوشته باشید ممکن است فکر کنید که نسخه کپی است ، دوباره فکر کنید. از دیدگاه خریداران بالقوه استفاده کنید و آن را هر چند بار که بخواهید بخوانید ، تا اینکه در نهایت به اندازه کافی آموزنده و مهیج به نظر برسد که بتواند آن را به خود جلب و حفظ کند. از مواضع و مسائل جزئی آگاه باشید ، زیرا خوانندگان امروزی تحمل صفر نسبت به اشتباهات دارند.

نتیجه

اکنون که می دانید نوشتن کپی چیست و نویسندگان کپی چه کاری انجام می دهند ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که به زودی شما را در میان خود ببینیم. هرچه سرعت شما ممکن باشد باشد و به هر حال شما تصمیم بگیرید که به آن نزدیک شوید ، صبور و متعهد باشید. این تنها با آزمایش و خطا است که می توانید موفق شوید ، پس از همه ، نوشتن را ادامه دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked