بهترین تولید کنندگان نام وبلاگ – یافتن دامنه ایده آل

بیاموزید-Blogging_Blog-name-generators-instg


هنگام راه اندازی وبلاگ ، یکی از مواردی که باید در مورد آن تصمیم بگیرید ، نام وبلاگ (دامنه) شماست. وقتی نام وبلاگ خود را انتخاب می کنید ، برای همیشه در آنجا خواهد بود و این نام همان چیزی است که شما را به صورت آنلاین نمایان می کند. این بسیار مهم است که نام شما جذاب و آسان به خاطر بیاید.

یک نام دامنه خوب باعث افزایش شانس افراد در یادآوری آن می شود. اگر افراد وبلاگ شما را در نتایج جستجوی خود تشخیص دهند ، میزان کلیک شما می تواند بالاتر باشد. این ایده خوبی است که یک URL و یک نام وبلاگ با هم داشته باشید ، زیرا خوانندگان بالقوه شما کار ساده تری برای یافتن وبلاگ خود خواهند داشت.

اما با توجه به اینکه امروزه وبلاگ های زیادی وجود دارد ، این احتمال وجود دارد که URL مورد نظر خود را از قبل گرفته شده باشد. در این مواقع ، برای بدست آوردن دامنه ای که به موضوع وبلاگ شما ارتباط خوبی داشته باشد ، باید حفاری انجام دهید.

ابزار پیشنهادی:

اما مطرح کردن نام دامنه اصلی کار آسانی نیست. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم این ژنراتورهای نام وبلاگ را به اشتراک بگذاریم که می توانند به شما در دستیابی به این هدف کمک کنند.

Bust A Name

صفحه اصلی bustaname

Bust a Name وب سایت است که ابزارهای مختلف فیلتر را ارائه می دهد که به شما کمک می کند نام دامنه مناسب را برای نیازهای وبلاگ نویسی خود پیدا کنید. اولین کاری که شما باید انجام دهید فیلتر کردن کلمات کلیدی مورد نظر است. پس از انجام این کار ، گزینه های “پایان” و “شروع” را بررسی کنید و ببینید که چگونه کلمه کلیدی شما با آنها نمایشگاه می کند.

با تعیین تعداد کاراکترهایی که می خواهید داشته باشید می توانید جستجوی خود را محدود کنید. Bust a Name به شما امکان می دهد دامنه ها را با پسوندهای آنها از جمله .org ، .net یا .com جستجو کنید. در حالی که به دنبال نام دامنه کامل خود هستید ، می توانید پیشنهادات مشابهی را در پایین صفحه مشاهده کنید.

آیا شما بی روح هستید و تصوری ندارید از کجا شروع کنیم؟ نگران نباش Bust a Name یک گزینه دامنه تصادفی را برای شما فراهم می کند که می توانید از آن برای طوفان مغزی و ایده های مختلف استفاده کنید یا دامنه تصادفی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

پانابی

صفحه اصلی panabee

بر خلاف سایر تولید کنندگان دامنه ، Panabee فقط گزینه های آوایی مختلف از عبارت دامنه انتخابی شما را ارائه نمی دهد. همچنین از طریق دو شبکه بزرگ اجتماعی ، توییتر و فیس بوک و کل وب ، به جستجوی عبارات یا نامهای مشابهی که برخی از افراد دیگر از آنها می پردازند ، می پردازد..

Panabee همچنین دارای یک عملکرد ترجمه است و به شما امکان می دهد عبارات مرتبط را در ویکی پدیا جستجو کنید. در صورت وجود نام دامنه ، می توانید آن را از طریق شرکت ثبت کننده شریک آنها ، GoDaddy خریداری کنید.

Pickydomains

صفحه اصلی pickydomains

اگر می خواهید یک جامعه کاملاً از وبلاگ نویسان روی نام شما کار کنند ، پس Pickydomains چیز مناسبی برای شماست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ثبت نام کنید ، تمام جزئیات کار را توضیح دهید: طاقچه ، مخاطبان ، بازار ، اهداف و نوع نام مورد نظر خود.

پس از انجام این کار ، افراد در Pickydomains تمام اطلاعات را با جامعه بزرگی از کاربران به اشتراک می گذارند. بازاریابان زیادی در آنجا حضور دارند ، و آنها شروع به طوفان مغزی ایده های حوزه های مختلف می کنند که به نظر شما ارزشمند هستند.

شما از افراد باتجربه پیشنهاداتی دریافت خواهید کرد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که شخصی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. اگر می خواهید نام دامنه پیشنهادی را دریافت کنید ، باید 50 دلار هزینه بپردازید. نیمی از آن به شخصی که آن را ایجاد کرده است می رود در حالی که نیمی دیگر به PickyDomains می رود.

دامنه سوراخ

صفحه اصلی دامنه

Domain Hole یک تولید کننده کامل نام دامنه همه جانبه است که می تواند اهداف مختلفی را ارائه دهد. مهمتر از آن ، این هشت روش مختلف وجود دارد که می توانید برای یافتن عنوان وبلاگ کاملی که دوست خواهید داشت استفاده کنید. در اینجا هشت ابزار وجود دارد که می توانید با Domain Hole از آنها استفاده کنید:

 • جستجوی دامنه منقضی شده: از طریق پایگاه داده گسترده ای با نام دامنه منقضی شده می روید و می توانید ببینید که آیا می توانید از هر کدام برای به دست آوردن نتایج بهتر استفاده کنید.
 • Name spinner: کلمه کلیدی خود را وارد کرده و آن را با کلمات مختلف دیگری ترکیب کنید تا پیشنهادهای جالب در مورد نام دامنه پیدا کنید.
 • بررسی در دسترس بودن فوری: برای یافتن دامنه های ثبت نشده ، در مقایسه با برخی از ابزارهای دیگر ، گزینه های زیادی ندارید.
 • بررسی کامل: TLD های دامنه موجود را پیدا کنید.
 • تولیدکننده نام: اگر ایده ای برای نام وبلاگ ندارید ، از این ابزار برای یافتن نام دامنه های قابل برند و به یاد ماندنی استفاده کنید.
 • هشدار دامنه: در این ابزار مشترک شوید و قادر خواهید بود چندین نام دامنه را تماشا کنید و در صورت وجود آنها را مطلع کنید.
 • بررسی دامنه انبوه: مانند سایر ابزارها کار می کند ، اما اگر گزینه های کلمه کلیدی یا نام دامنه بیشتری را وارد کنید ، آنها را بررسی می کند و نتایج بهتری به شما می دهد.
 • Brainstormer: نام این ابزارها همه اینها را می گوید؛ به شما کمک می کند تا ایده های جدید درباره نام دامنه وبلاگ را ارائه دهید.

نام مش

صفحه اصلی ناممش

Name Mesh اگر یک زن و شوهر از کلمات کلیدی در آستین خود داشته باشید یک تولید کننده نام کامل وبلاگ است. دو یا سه کلمه کلیدی را در جعبه جستجو وارد کنید و لیستی از خودتان ایجاد کنید. Name Mesh رویکرد متفاوتی برای ارائه نتایج دارد. آنها بر اساس عواملی مانند سئو ، نام های مشابه ، نام های جدید ، نام های مشترک و نام های کوتاه طبقه بندی می شوند.

Name Mesh به مترادف و مترادف متکی است تا به شما امکان دهد در حین استفاده از حدود 20 ژنراتور دیگر دامنههای منحصر به فردی پیدا کنید. هنگامی که به جستجوی کلمات کلیدی می پردازید ، نتایج را بر اساس طول ، دامنه های ثبت نشده یا بر اساس پسوند دامنه آنها فیلتر می کند. مانند سایر تولید کنندگان نام دامنه ، نام مش به شما پیشنهادات جستجوی کلید واژه می دهد تا در صورت لزوم گزینه های بیشتری را کشف کنید.

دامنه

صفحه اصلی دامنه

دامنه ممکن است برای جستجوی نام دامنه شما ابزار ، ویژگی و یا فیلتر زیادی نداشته باشد ، اما این ابزار بی عیب و نقص کار می کند. دامنه می تواند کل فضای نام دامنه بین .org ، .net را طی کند. و .com این می تواند به شما در یافتن نام دامنه جدید که پتانسیل بالایی دارند کمک کند.

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم ، یافتن یک نام وبلاگ خوب و مارک تجاری امروز دشوار است که با یک پسوند .com سنتی پایان یابد. این ابزار توانایی جستجو در TLD های مختلف را دارد که باعث شده برخی از موفق ترین وبلاگ های طاقچه ها برجسته و مشهور شوند. این دو پایگاه داده خارجی متکی است و قدرت پیگیری جستجوهای مربوط به 2000 TLD را دارد. شما می توانید دامنه ای را با بیش از 200 شرکت ثبت شده معتبر ثبت کنید.

اگر به دنبال کسب امتیاز بزرگ و ایجاد استراتژی واقعی در مورد نام خود هستید ، Domainr ابزاری است که شما نیاز دارید.

جستجوی دامنه ناب

صفحه اصلی leandomainsearch

هنگامی که وارد جستجوی دامنه لاغر می شوید ، باید یک کلمه کلیدی و دامنه جستجو را وارد کنید. این ژنراتور نتایج زیادی را ارائه می دهد ، و گاهی اوقات می توانید بیش از هزار پیشنهاد برای ایده های نام دامنه وجود داشته باشد. نتایجی که به دست می آورید ، همه پسوندهای .com است و همه آنها در دسترس هستند.

علاوه بر این ، این ابزار همچنین به شما امکان می دهد نتایج را بر اساس محبوبیت ، طول و به ترتیب حروف الفبا فیلتر کنید. می توانید نام دامنه مورد نظر خود را ذخیره کرده و بعداً آنها را بررسی کنید. همچنین می توانید سابقه جستجوی خود را ردیابی کنید ، اگر در حال همکاری با شخصی هستید ، نتایج را به اشتراک بگذارید و بعداً ایده های خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا هنوز در دسترس هستند یا خیر..

بیشتر افرادی که از Lean Domain Search استفاده می کنند ، از ایده های تازه ای استفاده نمی کنند و برای یافتن نام دامنه کامل به این ابزار اعتماد می کنند. این یک انتخاب محبوب است ، خوب کار می کند ، و به همین دلیل در لیست ما قرار دارد.

تولیدکننده نام نرم افزار

عکس صفحه نمایش نرم افزار

تولیدکننده نام نام نرم افزار ابزاری مناسب است که به شما امکان می دهد فوراً هزاران ترکیب مختلف نام دامنه را در چند ثانیه جستجو کنید. این به شما امکان می دهد زمان صرف شده را با یک نام عالی و زمان بیشتری برای اجرای ایده های خود بطور چشمگیری کاهش دهید.

بر خلاف سایر ژنراتورها ، ابزار Sofwarefindr با اضافه کردن بیش از صد پیشوند و پسوند متفاوت به کلمه کلیدی شما که توسط محبوب ترین و کوتاهترین طول انجام می شود ، تمام کارهای سنگین را در پشت صحنه انجام می دهد..

بیشتر افرادی که از این تولیدکننده نام دامنه استفاده می کنند ، افرادی هستند که مایل به انجام اقدامات تعیین کننده هستند و نمی خواهند هزاران نتیجه را مرتب سازی کنند. درعوض ، آنها ترجیح می دهند از 20 ترکیب برتر موجود برای سرعت بخشیدن بیشتر به روند تصمیم گیری استفاده کنند.

وردوئید

صفحه اصلی فرش

اگر در تلاش هستید برای وبلاگ خود نامی منحصر به فرد پیدا کنید که از بین جمعیت خارج شود ، وردوید همان چیزی است که به دنبال آن هستید. Wordoid چگونه کار می کند؟ این گزینه های مختلف نام مختلفی به شما می دهد که به شما کمک می کند URL خود را پیدا کنید.

Wordoid زبان های زیادی از جمله انگلیسی ، ایتالیایی ، فرانسوی و اسپانیایی را ارائه می دهد. دومین ویژگی غیرمعمول این است که اگر می خواهید نتایج خود را بر اساس برخی حروف در ابتدا ، وسط یا انتهای خود پایه گذاری کنید ، می توانید انتخاب کنید..

ویژگی سوم که بسیاری از افراد را به Wordoid جذب می کند این واقعیت است که اگر می خواهید کلمات پیشنهادی شما کاملاً طبیعی باشد ، می توانید انتخاب کنید. این کار کل فرآیند را بسیار ساده تر می کند ، و بسیار راحت است ، باید موافقت کنید.

تمام کلمات ایجاد شده توسط Wordoid بی نظیر هستند و طراحی شده اند تا دارای مارک تجاری باشند ، به این معنی که بسیار عالی به نظر می رسند. کلمات ایجاد شده ده حرف بلند ، حداکثر هستند و حتی می توانید برای بدست آوردن یک ترکیب غیرمعمول ، دو زبان مختلف را با هم ترکیب کنید.

غیرممکن بودن

صفحه اصلی غیرممکن

تولیدکننده نام دامنه با رویکرد متفاوت. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که طوفان مغزی یک کلمه کلیدی از خودتان است و سپس افعال ، صفت ها و اسم ها را به ابتدای آن اضافه کنید. غیرممکن بودن این امکان را به شما می دهد که یک کلمه 4 ، 5 یا 6 حرف اضافه کنید ، یا می توانید هر آنچه را که می خواهید با آن کلید واژه مخلوط کنید.

این یک ابزار عالی برای نام های طوفان مغزی است که در حین تفریح ​​در کل مراحل موجود است. عدم امکان همچنین برای نام هایی که در دسترس هستند به Namecheap یا GoDaddy پیوند می خورند ، و می توانید در هنگام تصمیم گیری ، نام خود را بخرید. عدم امکان به چندین سرور متکی است تا بهترین نتیجه ممکن را داشته باشد.

چرخ دامنه

صفحه اصلی دامنه

Domain Wheel ممکن است ظاهری ساده و تمیز داشته باشد ، اما مبتنی بر تکنیک های ترکیبی پیچیده است. این یکی از ابزارهای اخیراً راه اندازی شده است که روز به روز می شود. مانند اکثر تولید کنندگان نام دامنه ، شما قادر خواهید بود تا ورودی خود را وارد کرده و (کلمات کلیدی نامحدود) را وارد کنید ، اما برای شروع کار چند پیشنهاد نیز خواهید کرد.

پس از زدن دکمه “جستجوی دامنه” ، نتایج در سه دسته نمایش داده می شوند. مشت اول محبوبترین پسوندهای دامنه مانند .com ، .blog ، .net ، .org را با تمرکز روی موارد موجود ، با رنگ سبز مشخص می کند. در مرحله بعد ، با پیشنهاداتی که “دستگیر شده” برای شما هستند ، نتایج اصلی Domain Wheel را دریافت خواهید کرد.

اگر از لیست دامنه های تولید شده راضی نیستید ، یک لیست سوم از کلمات با الهام از کلمه کلیدی اولیه شما انتخاب می کنید. اینها بر اساس اقدامات مختلف اختلاط و چرخش (افزودن / اضافه کردن ، رها کردن حروف ، املای عقب ، مخلوط کردن هجاها ، حروف دو برابر و غیره) است..

بسیار جالب است که ابزارهای جدیدی را در بالا بردن نوار و ایجاد دامنه های عالی برای وب سایت های جدید که به وب پیوسته اند ، مشاهده کنید.

آماده شروع وبلاگ خود میزبان خود هستید?

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، توصیه می کنیم با WordPress بروید. شما قادر خواهید بود هر تم ، افزونه و خدمات مورد نظر خود را نصب کنید ، تبلیغات را اجرا کنید و از وبلاگ به روشی که می خواهید کسب درآمد کنید. در وبلاگ شخصی وردپرس عملا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

برای شروع اولین وبلاگ شما ، ما همیشه Bluehost را توصیه می کنیم. با وجود Bluehost ، حتی کمترین قیمت گزینه به شما می دهد نام دامنه رایگان, گواهی SSL برای ایمن سازی وبلاگ خود ، و پشتیبانی 24/7.

Bluehost به شما امکان می دهد نام دامنه جدید را به صورت رایگان ثبت کنید. 14 دامنه سطح برتر وجود دارد که می توانید از جمله .com ، .net و .org را انتخاب کنید تا چند مورد از آنها نام ببرید. نکته جالب در مورد آنها این است که اگر نام دامنه مورد نظر شما در حال استفاده است ، Bluehost به شما امکان می دهد که بعداً یکی را انتخاب کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا برخی تحقیقات و تفکرات را انجام دهید.

دامنه رایگان بعدا

نتیجه

با استفاده از گزینه های بالا ، گزینه زیادی را برای انتخاب و پیدا کردن ابزاری متناسب با شما پیدا خواهید کرد. این ژنراتورهای نام دامنه را کاوش کنید و ما تضمین می کنیم که شما قادر خواهید بود به بهترین نامی که متناسب با نیاز شما باشد ، بیابید. وقت خود را بگذرانید و سریع تصمیم نگیرید؛ به یاد داشته باشید ، باید مدتی با آن زندگی کنید و خیلی چیزها به آن بستگی دارند. بهترین شانس را داشته باشید و احساس رایگان کنید تا تجربیات خود را با این ابزارها به اشتراک بگذارید یا به مولد دیگری که از دست داده ایم اشاره کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map