نحوه یافتن طاقچه برای وبلاگ خود (راهنمای گام به گام)

new8


قبل از ایجاد یک وبلاگ و پیشبرد تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

معنای زندگی رسیدن به بالاترین شکل دانش است ، که ایده خیر است. ” – فیلسوفان یونان باستان

همین مورد در مورد وبلاگ نویسی نیز صدق می کند. شما می خواهید در مبحث مورد نظر خود به بالاترین شکل دانش برسید. بنابراین ، یکی را انتخاب کنید که برای شما جذاب باشد – شخصی را که علاقه مندید و به آن علاقه دارید. Aspire برای موفقیت ، خوشبختی ، امنیت و شناخت. با انتخاب طاقچه مورد علاقه خود و داشتن دیدگاه خود قادر خواهید بود وبلاگ خود را از این رقابت متمایز کنید.

روش های زیادی برای تعیین اینکه چه طاقچه ای مناسب برای وبلاگ جدید شما است ، وجود دارد ، اما ما می توانیم این روند را حتی ساده تر کنیم. در این مقاله ، ما مراحل دقیق را به شما نشان خواهیم داد که باید هنگام ایجاد یک وبلاگ جدید ، مکان مناسب را انتخاب کنید.

موضوع خود را طوفان کنید

بدون اینکه به چیز دیگری فکر کنید ، فرآیند تصمیم گیری طاقچه خود را با نوشتن تمام موارد مورد علاقه خود شروع کنید. اینها می تواند منافع شخصی یا منافع حرفه ای باشد.

 • با فکر کردن در مورد کارهایی که از انجام آنها لذت می برید شروع کنید یا اگر این شانس را داشتید از انجام آن لذت می برید. به عنوان مثال ، شما یک عکاس آماتور هستید. وبلاگ نویسی عکاسی می تواند یک نکته عالی باشد. می توانید عکس های خود ، دانش دقیق خود یا تجربه خود را با فناوری دوربین به اشتراک بگذارید.
 • بعد ، در مورد چیزهایی که از یادگیری لذت خواهید برد فکر کنید. به عنوان مثال ، شما علاقه مند به گذراندن کلاس های آشپزی هستید. حتی اگر وقت و بودجه لازم برای شروع کلاسهای آشپزی را ندارید ، می توانید یک وبلاگ غذایی را در آنجا تهیه کنید که دستور العمل هایی را که آنلاین پیدا می کنید ، شروع کنید. و در مورد چگونگی انتخاب مواد مناسب و در مورد مزایای ترکیبات ارگانیک در مقابل اجزای GMO بحث کنید.
 • سرانجام ، در مورد چیزهایی که قبلاً در آن غوطه ور هستید ، فکر کنید. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما یک بزرگسال هستید که به پایان می رسد تا مدرک دانشگاهی خود را تمام کند. شما می خواهید در مورد دانشگاه در مقابل برنامه های مدرک آنلاین ، تحقیقات زیادی انجام دهید ، دانشگاه را انتخاب کنید ، چگونگی بازگشت به تحصیل و غیره. اینها مباحث عالی برای وبلاگ طاقچه درباره آموزش عالی است.

در طول این تمرین احساس بهتری نسبت به مضامینی که با شما طنین انداز هستند ، خواهید داشت. آنهایی که بیشتر به آنها علاقه مند می شوید بهترین کاندیداها برای طاقچه شما هستند. همچنین ، این پست را بخوانید تا بفهمید چه نوع وبلاگ هایی در وب وجود دارند.

این که آیا از یک ایده طاقچه یا چند مورد از آنها هیجان زده اید ، آنها را لیست کنید. بعد ، ما یک فرمول 3 مرحله ای را برای تأیید طاقچه شما برای موفقیت نشان خواهیم داد.

اعتبار سنجی موفقیت وبلاگ

خواه بخواهید برای اعتبار ، درآمد ، سرگرمی یا اتصالات وبلاگ نویسی کنید ، می خواهید درباره طاقچه ای که انتخاب کرده اید تحقیق کنید و مطمئن شوید موضوع قابل دوام است. تمرین “اعتبار سنجی موفقیت وبلاگ” زیر به شما کمک می کند که وبلاگ شما پتانسیل واقعی داشته باشد یا خیر. همچنین به شما کمک خواهد کرد که دلیل عدم موفقیت 90٪ وبلاگ ها را بدانید.

1. اندازه طاقچه بالقوه

حتی اگر اعتقاد داشته باشید که این یک ایده وبلاگ درخشان است ، به احتمال زیاد برای موفقیت موفق می شوید مگر اینکه یک بازار طاقچه پیدا کنید که افراد کافی را به خود جلب کند. شما نمی خواهید طاقچه شما خیلی کوچک یا خیلی بزرگ باشد.

به عنوان مثال ، اندازه طاقچه “گلف” با میلیون ها ایده کلمه کلیدی بسیار بزرگ و گسترده است. اما اگر طاقچه ای بسیار باریک مانند “مته های چرخش گلف هواپیما” را دنبال کنید ، حجم جستجوها بسیار اندک است. یکی از ویژگی های جالب توجه “گلف” می تواند “نکات مربوط به گلف” یا حتی عمیق تر “نکات گلف برای مبتدیان” باشد.

اندازه طاقچه خود را بررسی کنید

پنج کلمه کلیدی برتر را برای موضوع طاقچه خود بررسی کنید. به دنبال حداقل 10 هزار جستجو ماهانه برای پنج کلمه کلیدی باشید. شما می توانید استفاده کنید برنامه ریز کلمات کلیدی Google (رایگان), ابزار SERPs (رایگان) یا WordTracker (freemium) برای بررسی حجم جستجوها و دریافت ایده های کلمات کلیدی. شما می خواهید مطمئن باشید که مخاطب به اندازه کافی بزرگ به دنبال نوع اطلاعاتی است که شما ارائه می دهید. اما نباید زیاد باشد که در جمع گم شوید.

با ابزار Google Keyword Planner می توانید ایده های کلیدی کلیدی را دریافت کنید. با این حال ، آن را به شما نمی تعداد دقیق از حجم جستجو و تنها فاصله از جستجوهای متداول. این اطلاعات ایده ای خشن از کلمات کلیدی و حجم جستجو به شما ارائه می دهد. بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم از ابزار Google برای به دست آوردن ایده های کلمات کلیدی و سایر ابزارها استفاده کنید تا میانگین جستجوی کلمات کلیدی خاص را بدست آورید.

اگر می خواهید حجم جستجوی دقیق را بدست آورید ، از ابزار SERPs استفاده کنید. کلید واژه اصلی خود را وارد کنید (برای مثال از “نکات گلف” استفاده کنید) و با مراجعه به لیست کلمات کلیدی پیشنهادی ، ایده بگیرید. پنج کلید واژه برتر متناسب با موضوع طاقچه ای را که انتخاب کرده اید ، انتخاب کنید. حجم جستجوی هر کلمه کلیدی را بررسی کنید و آنها را به هم اضافه کنید.

ابزار SERPs

به عنوان مثال ، استفاده از این فرآیند جستجو در پنج کلمه کلیدی گلف ما ، نتایج جستجوی زیر را به همراه داشت:

 • “نکات گلف” – 6،600
 • “راهنمایی نوسان گلف” – 6،600
 • “نکات قرار دادن گلف” – 1000
 • “نکات گلف برای مبتدیان” – 880
 • “راهنمایی های رانندگی گلف” – 880

با این پنج کلمه کلیدی ، ما به طور متوسط ​​بیش از 20،000 جستجو ماهانه داریم. این بازار طاقچه (“نکات گلف”) از حجم کافی برخوردار است و برای وبلاگ انتخاب خوبی خواهد بود.

ابزار پیشنهادی: رتبه بندی ردیابی

2. رقابت بالقوه

اگر رقابت دارید نشانه خوبی است. یعنی دیگران در مورد طاقچه شما صحبت می کنند و آن را دنبال می کنند. توجه به این نکته نیز ضروری است که وبلاگ نویسان در طاقچه شما همیشه رقابت شما نیستند. و شما باید دیر یا زود از طریق سفر به وبلاگ خود با آنها آشنا شوید.

در زیر یک روند بررسی رقابت می توانید استفاده کنید:

 • انجام گوگل جستجوی “وبلاگ [[طاقچه]” یا “بهترین [وبلاگها] آیا می توانید وبلاگ هایی را پیدا کنید که در حال حاضر طاقچه شما را هدف قرار داده است؟ آیا حداقل پنج وبلاگ محبوب در موضوع شما وجود دارد؟ اگر تعداد زیادی وبلاگ را در طاقچه خود مشاهده می کنید ، علاقه خود را از دست ندهید. اگر آنها می توانند پس تو هم می توانی!
 • قابل اعتماد و متخصص فیس بوک و جستجوی [طاقچه] خود را انجام دهید. آیا صفحات فعال فیس بوک وجود دارد؟ همه مباحث خود را به فیسبوک وام نمی دهند ، اما بیشتر آنها این کار را انجام می دهند. به دنبال صفحات فیس بوک باشید و ببینید که تعداد پیروان آنها چقدر است. سوله های عالی حداقل 1000 طرفدار را به نمایش می گذارد.
 • قابل اعتماد و متخصص توییتر و جستجوی [طاقچه] خود را انجام دهید. آیا حسابهای فعال توییتر وجود دارد؟ شما باید توی توییتر منابع زیادی راجع به طاقچه خود پیدا کنید. حساب های توییتر افراد درگیر در طاقچه شما را بررسی کنید. ببینید چه تعداد دنبال کننده آنها (حداقل باید 1000 نفر باشد).
 • آیا مجلات آنلاین نیست؟ این استاندارد طلای یک طاقچه است. اگر شخصی به دنبال ایجاد مجله کاغذی با محوریت طاقچه شما است ، می توانید مطمئن باشید که طرفداران آنلاین به دنبال آن اطلاعات هستند. می توانی چک کنی مجلات آمازون یا فقط Google را جستجو کنید “مجله یا مجله” [طاقچه شما]. ” با توجه به مثال “نکات گلف” ما ، این یک فرد فاقد فکر بود ، همه مجلات مربوط به گلف را در فروشگاه های مواد غذایی محلی می بینیم.

اگر یکی یا دو مورد از این نکات مثبت باشد ، این یک علامت خوب است که طاقچه شما پتانسیل دارد.

3. کسب درآمد بالقوه

آیا می خواهید با وبلاگ خود درآمد کسب کنید؟ بسیاری از افراد بدون اینکه به کسب درآمد از وبلاگ خود بپردازند ، وبلاگ نویسی را به عنوان یک سرگرمی شروع می کنند. اما دیگران می خواهند از طریق وبلاگ نویسی پول اضافی کسب کنند و یا حتی آرزوی درآمدزایی دارند. فرقی نمی کند کدام گروه متعلق به شما باشد. بد نیست بدانید که آیا وبلاگ شما می تواند درآمد مورد نظر شما را تولید کند یا خیر. اگر وبلاگ های دیگر ، پروفایل های فعال اجتماعی و مجلات آفلاین را در بخش های قبلی یافتید ، این نشان می دهد که طاقچه زنده و قابل درآمد است.

برای اطمینان از درآمدزایی طاقچه شما ، موارد زیر را تحقیق کنید:

 • آیا کسی اطلاعات و کالاهایی را می فروشد که مربوط به طاقچه شما باشد؟ ساده ترین راه برای تعیین این موضوع ، دیدن رقبای شما در حال تبلیغ است.
 • آیا تبلیغ کنندگان مشهور در طاقچه شما هستند؟ اینها می توانند مارکهای بزرگ یا سایتهای تجارت الکترونیکی باشند.
 • آیا پیشنهادات وابسته در طاقچه شما وجود دارد؟ در اینجا نحوه یافتن پیشنهادهای وابسته آورده شده است: شبکه های وابسته را بررسی کنید (Clickbank.com, CJ.com و ShareSale.com و شرکت وابسته به آمازون).
 • برای برنامه های وابسته “[کلمه کلیدی شما]” یا “[کلمه کلیدی خود] وابسته” جستجو کنید.

این نکات می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا می توانید یک وبلاگ را در قسمت دلخواه خود ایجاد کنید که به شما در ایجاد درآمد کمک می کند.

تصمیم نهایی

اکنون که مراحل اعتبارسنجی را برای همه مباحثی که ذکر کرده اید انجام داده اید. شما باید درباره اندازه ، رقابت و پتانسیل کسب درآمد برای هر موضوع ایده روشنی داشته باشید. و زمان آن رسیده است که سوله های خود را باریک کنید.

اگر این تمرین را با یک نکته در نظر گرفتید ، آماده هستید و می توانید وبلاگ جدید خود را شروع کنید.

اگر از چندین طاقچه هیجان زده هستید ، ممکن است احساس کنید می خواهید یک وبلاگ را در مورد همه آنها بطور همزمان ایجاد کنید. با این وجود ، بهترین رویکرد تمرکز روی یک بار است. با این روش ، می توانید یک استراتژی وبلاگ محکم ایجاد کرده و با بررسی موضوعات جدید بعداً ، آن را بهبود بخشید.

نتیجه

بدون برنامه به وبلاگ نویسی مخصوص طاقچه ها نروید. اطمینان حاصل کنید که انتخاب طاقچه شما چیزی است که می خواهید سالهای بعد با آن چسبیده باشید. با علاقه شخصی ، علاقه دیگران و توانایی ایجاد درآمد ، وبلاگ طاقچه شما می تواند به یک سرمایه گذاری موفق تبدیل شود!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked