آمار و آمار جستجوی Google 2020 (باید بدانید)

آمار جستجوی گوگل


گوگل بزرگترین موتور جستجوی جهان است. هنگامی که از منظر وسیع تری به آن نگاه می کنید ، آمارهای جستجوی Google بسیار چشمگیری وجود دارد. دومین موتور جستجوی محبوب بازار ، رقیب چینی آن است, بایدو, که فقط سهم کمتری از بازار جهانی موتور جستجو را به خود اختصاص می دهد.

برای درک اندازه خالص گوگل ، باید وسعت اینترنت را به طور کلی بدانیم. Google یک سرویس نمایه سازی است که بر اساس نمایش داده های جستجوی خاص ما وب سایت ها و صفحات را در اختیار ما قرار می دهد. در حالی که ممکن است هر آنچه را که می توانستید به آن فکر کنید ، نمایه کند ، اینترنت به طور کلی چیز بسیار بزرگتری است. مطالعات نشان می دهد که Google فقط 35 تریلیون صفحه وب را فهرست بندی می کند. بله ، فقط باور کنید یا نه ، این حتی نمی تواند سطح اینترنت را خراش دهد. برخی از مطالعات نشان می دهد که اینترنت به طور کلی ، دارای 5/17 صفحات متفاوت است.

اگرچه Google هنوز راه طولانی را طی کرده است ، اما بزرگترین مجموعه صفحات وب موجود در اینترنت است. این تعداد گسترده صفحات وب در دسترس پتانسیل بازاریابی امیدوارکننده ای را ایجاد می کند ، که آن را به ابزاری بازاریابی ابزاری برای مشاغل تبدیل می کند.

آمار جالب جستجوی Google
 • هر روز بیش از 3.5 میلیارد جستجو در Google وجود دارد
 • 76٪ از کل جستجوهای جهانی در Google صورت می گیرد
 • فهرست جستجوی Google حاوی بیش از 100،000،000 گیگابایت است
 • بیش از 60٪ جستجوهای Google از دستگاه های تلفن همراه است
 • 16-20٪ از نتایج جستجوی Google سالانه جدید است

Contents

تسلط جهانی گوگل

گوگل جهانی چقدر است

Google ممکن است بزرگترین موتور جستجوی جهان باشد ، اما آیا می دانید که این 76 درصد از جستجوی جهانی در موتورهای جستجو را به خود اختصاص داده است. برای اطلاع از چگونگی جهانی بودن آن ، باید بدانید که در تمام کشورها به جز کریمه ، کوبا ، ایران ، کره شمالی ، سودان و سوریه که در آن ممنوع یا سانسور شده است ، به طور کامل سانسور می شوید..

Google نه تنها موتور جستجو است بلکه یک صاحب مشاغل عظیم است. این شرکت دارای خدمات مختلف مختلف آنلاین است و در آنجا با غول هایی همچون Apple ، Amazon ، Facebook و Microsoft همراه است. ترکیب این شرکتها بیشترین فعالیت گسترده اینترنت را به خود اختصاص داده است.

Google همچنین یک محرک در دنیای تجارت است ، زیرا پتانسیل بازاریابی بسیار زیاد است. از آنجا که محبوب ترین موتور جستجو است ، صنایع مختلف از تبلیغات Google سود می برند. این به حدی افزایش یافته است که درآمد تبلیغاتی آن در سال 2017 به 95.000.000.000.00 دلار رسیده است.

1. هر ثانیه 40،000 جستجو در Google وجود دارد

(منبع: آمار زنده اینترنت)

جستجوی Google

هیچ ثانیه ای نمی گذرد که Google حدود 40،000 جستجوی جستجو برای پردازش ندارد. این بدان معنی است که گوگل در سطح جهان هر روز بیش از 3.5 میلیارد جستجو را پردازش می کند ، و 1.2 میلیارد جستجو هر ساله.

برای چشم انداز همه چیز ، از روزهای اولیه موتور جستجوی غول پیکر به آمار Google نگاهی بیندازید.

بلافاصله پس از تأسیس در سال 1998 ، موتور جستجو فقط 10،000 جستجو در روز Google را پردازش كرد. در حالی که به نظر می رسد اکنون کمی ناچیز است ، در آن زمان بسیار زیاد بود. تنها یک سال بعد ، این تعداد به 3.5 میلیون جستجوی جستجو در روز افزایش یافت. این یک افزایش 17،000٪ از سال به سال است. در مورد رشد صحبت کنید کمتر از یک سال پس از آن ، هر روز 18 میلیون جستجو در Google رخ می دهد.

در سالهای بعد ، آمارهای گوگل نشان می دهد که جستجوها در گوگل با سرعتی صاعقه در حال افزایش است و به این امر کمک می کند تا تسلط جهانی جستجوی اینترنتی که امروزه در اختیار دارد ، باشد. اگرچه مطمئناً هرگز شاهد همان نرخ رشد جستجو در ابتدا (از آنجایی که تقریباً همه در جهان قبلاً از آن استفاده می کنند) ، مطمئناً گوگل همچنان به عنوان موتور جستجوگر مورد استفاده قرار می گیرد.

2. 10 جستجوی برتر جهانی گوگل در سال 2019

(منبع: Google.com)

موارد زیر جستجوگرترین کلمات در Google در سراسر جهان در سال 2019 است:

 1. هند در مقابل آفریقای جنوبی
 2. کامرون بوویس
 3. کوپا آمریکا
 4. بنگلادش در مقابل هند
 5. آیفون 11
 6. بازی تاج و تخت
 7. انتقام جویان: Endgame
 8. جوکر
 9. نوتردام
 10. جام جهانی کریکت ICC

در سطح جهان ، بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل در سال 2019 “هند در مقابل آفریقای جنوبی” بود. این مربوط به مسابقه کریکت است که در ماه سپتامبر در جام جهانی کریکت 2019 ICC برگزار شد.

در حالی که مردم در سراسر جهان در درجه اول به جدیدترین رویدادهای ورزشی در سال 2019 علاقه مند بودند ، جستجوی برتر گوگل در ایالات متحده تصویری کمی متفاوت را نشان داد. در مقایسه ، 5 جستجوی معروف Google در ایالات متحده “Disney Plus” ، “Cameron Boyce” ، “Nipsey Hussle” ، “Hurricane Dorian” و “Antonio Brown” بود..

مردم در ایالات متحده بیشتر می خواستند درباره خدمات جدید پخش ویدئو بر روی تقاضای اشتراک ، یعنی دیزنی پلاس ، اطلاعات بیشتری کسب کنند. آنها همچنین می خواستند برخی از افراد مشهور را مطالعه کنند و همچنین با آخرین اخبار درباره ویرانگرترین طوفانی که در باهاما ضربه خورده است ، به روز بمانید..

واقعاً جالب توجه این است که دیزنی پلاس در 12 نوامبر 2019 راه اندازی شد. بنابراین ، در کمتر از دو ماه ، موفق شد به صدر جستجوهای گرایش گوگل ایالات متحده در سال 2019 برسد. این پیشی جستن به سایر جستجوهای سالانه در کشور پیشی گرفت.

3. 76٪ از کل جستجوهای جهانی در Google صورت می گیرد

(منبع: آمار زنده اینترنت)

محبوبیت جستجوی Google باورنکردنی است. این کشور بر سهم بازار جستجوی جهانی حاکم است ، زیرا 76٪ از کل جستجوها در دامنه آن اتفاق می افتد. Baidu با 15٪ در رتبه دوم قرار دارد ، در حالی که یاهو ، Yandex ، Ask ، DuckDuckGo ، Naver ، AOL و Dogpile 9٪ سهم جمعی دارند.

4- 5 دامنه برتر با بیشترین بازدید در فوریه 2020

(منبع: SimilarWeb)

دامنه هایی که بیشترین بازدید را دارند

به عنوان دامنه پیشرو ، گوگل 74.14 میلیارد بازدید را به خود اختصاص داده است ، پس از آن یوتیوب با 27.365 میلیارد بازدید ، فیس بوک با 21.35 میلیارد بازدید ، بایدو با 6.38 میلیارد بازدید و توییتر با 4.54 میلیارد بازدید.

5. فهرست جستجوی Google حاوی بیش از 100،000،000 گیگابایت است

(منبع: Google)

اندازه صفحه فهرست شده Google

اندازه فهرست جستجوی Google بسیار زیاد است – بیش از 100،000،000 گیگابایت. اندازه ممکن است شگفت آور به نظر برسد ، اما خزندگان وب سایت گوگل صدها میلیارد صفحه وب را فهرست بندی کرده اند.

6. گوگل با 95٪ بالاترین سهم بازار جستجو در برزیل را دارد

(منبع: Statista)

محبوبیت جستجوی Google در برزیل با سهم بازار جستجوی 95٪ بالاترین است. کمترین محبوب در چین است ، جایی که سهم بازار آن تنها 8.04٪ است.

عادات جستجوی مصرف کنندگان Google

عادات جستجو

نکته جالب توجه این است که این درصد از سال 2013 تغییر نکرده است. آمار جستجوی Google نشان می دهد 25٪ از کل جستجوها در سال 2007 کاملاً جدید بودند ، قبلاً هرگز توسط Google مشاهده نشده است.

جدای از جستجوی مداوم چیزهای جدید ، مردم نیز به طور فزاینده در گوگل با استفاده از زبان طبیعی در حال جستجو هستند ، یعنی تایپ کردن در سؤالات خود درست مثل اینکه با یک شخص واقعی صحبت می کردند. سؤالات جستجوی مکالمه بیشتر و بیشتر وجود دارد که به افراد کمک می کند تا پاسخهای خاص تری برای سوالات خود پیدا کنند.

به طور مشابه ، آنها همچنین به طور فزاینده ای از جستجوی صوتی استفاده می کنند تا پاسخ های خود را با کارآمد تر پیدا کنند.

یکی دیگر از تغییر عادات جستجوی مصرف کنندگان Google ، بی حوصلگی مردم است. آنها کلماتی مانند “در نزدیکی” ، “در نزدیکی من” ، “باز” ​​و “اکنون” را به سؤالات خود اضافه می کنند تا به سرعت خدمات مختلف مورد نظر را برای تعامل سریع پیدا کنید. به عنوان مثال ، پیدا کردن یک رستوران خاص ، دیگر نمی خواهد آن را کاهش دهد. آنها یکی را می خواهند که بتوانند سریعاً به آنجا بروند یا سفارش دهند. این آمار جستجوی Google بسیاری از مشاغل را مجبور به سرمایه گذاری در SEO محلی در Google می کند و به مصرف کنندگان کمک می کند تا آنها را راحت تر پیدا کنند.

از آنجا که Google تاکنون بزرگترین موتور جستجوی جهان است ، طبیعی است که کاربران قصد دارند عادات مختلف جستجو را توسعه دهند. آمارهای گوگل نشان می دهد که عادتهای جستجوی کاربران Google به طرز مختلفی متفاوت است ، به طوری که 15٪ چشمگیر از همه جستجوها اولین در نوع خود هستند. این درصد عجیب بالا برخی از اندازه های آن را مدیون اشتباهات اشتباه ، خطاها و خطاها در جستجوی جستجو است. Google انواع مختلفی از صنایع ، سرگرمی ها و سایر خدمات را فهرست بندی می کند ، همه اینها به محبوبیت گسترده جستجوی Google و یک پایگاه کاربر متنوع کمک می کند..

7. 23.98٪ جستجوها در Google حداقل دو کلمه طول دارند

(منبع: موز)

افراد معمولاً از دو کلمه (23.98٪) ، یک کلمه (27.71٪) و سه کلمه (19.60٪) در جستجوی جستجو استفاده می کنند. کمتر کسی از 4 (13.89٪) ، 5 (8.70٪) یا 6+ کلمه (12.12٪) در جستجوی Google استفاده می کند.

8- بین 16 تا 20٪ از کل جستجوهای Google سالانه جدید است

(منبع: آمار زنده اینترنت)

نمایش داده شدگان جستجوی Google

Google هر سال بین 16 تا 20 درصد جستجوهای کاملاً جدید را پردازش می کند. اینها عبارتهای جستجو هستند که قبلاً هیچ کس از آنها استفاده نکرده است.

9. بیش از 60٪ از کل جستجوهای Google از طریق تلفن همراه انجام می شود

(منبع: موبایل خود را بشناسید)

جستجوی تلفن همراه گوگل

استفاده از تلفن همراه همچنان رو به افزایش است ، بنابراین طبیعی است که جستجوهای Google انجام شده بر روی دستگاه های تلفن همراه (بیش از 60٪ ، طبق تخمین در سال 2019) بیش از حد در حال افزایش است.

10. در سال 2019 ، دستگاه های تلفن همراه 69٪ از کل تبلیغات تبلیغات پرداخت شده Google در ایالات متحده را به خود اختصاص دادند

(منبع: eMarketer)

جستجوی پرداخت شده بر روی تلفن همراه است

در سه ماهه دوم سال 2019 ، 69٪ از تبلیغات تبلیغات پرداخت شده Google در ایالات متحده از طریق تلفن همراه انجام شده است. این بسیار بالاتر از کلیک روی Bing است که 34٪

11. گوگل بیش از 1 میلیارد کاربر از محصولات و خدمات خود دارد

(منبع: علوم عامه)

استفاده از محصولات و خدمات Google

محصولات و خدمات Google بیش از 1 میلیارد کاربر در سرتاسر جهان را به خود اختصاص داده و تعداد آنها همچنان در حال افزایش است. با داشتن 250.5 میلیون کاربر ، سایت های Google بزرگترین پایگاه مشتری را دارند.

12. جستجوهای محلی Google در تلفن همراه بیش از 250٪ افزایش یافت

(منبع: 99firms)

جستجوی محلی Google

از کل جستجوهای Google ، 46٪ محلی هستند. و با افزایش فزاینده 250 درصدی جستجوهای محلی در زمینه موبایل بین سالهای 2017-2019 ، مشاغل باید تلاش بیشتری در SEO محلی و بهینه سازی موبایل سرمایه گذاری کنند.

13. به ازای هر 1 دلار که یک تجارت در Google Ads سرمایه گذاری می کند ، 8 دلار سود از طریق جستجوی Google کسب می کند

(منبع: Google)

Google برای مشاغل

سرمایه گذاری در Google Ads می تواند بسیار پرسود باشد – هر دلار 1 دلار را به 8 دلار تبدیل کنید. در سال 2018 ، Google Search اقتصاد ایالات متحده را با 335 میلیارد دلار افزایش داد.

14. آمار جستجوی تصادفی Google

مصرف کنندگان به سرعت تکنولوژی جستجوی صوتی را اتخاذ می کنند ، زیرا به آنها کمک می کند تا به سرعت پاسخ سوالات سوزش خود را پیدا کنند. این طبیعی است زیرا ما خیلی سریعتر از تایپ صحبت می کنیم. به گفته بسیاری از کارشناسان ، 30٪ از کل جستجوها در سال 2020 توسط صدا انجام می شود. بنابراین ، ما موظف هستیم در سالهای آینده شاهد افزایش سنبله بالاتر در حجم جستجوی صوتی باشیم.

وقتی صحبت از Google تصاویر است ، آنها 6/22٪ از کل جستجوهای اینترنتی را تشکیل می دهند ، اما در واقع 62.6٪ از کل جستجوهای موجود در جستجوی وب Google را تشکیل می دهند. این علاقه زیاد به تصاویر احتمالاً باعث می شود تا مشاغل مجبور شوند سرمایه بیشتری در محتوای بصری سرمایه گذاری کنند.

آمارهای گوگل نشان می دهد که جستجوی صوتی با 20٪ و جستجوی تصاویر Google با 22.6٪ در حال افزایش است.

واقعیت جالب دیگر این است که یک جلسه جستجو متوسط ​​در Google بیشتر از 1 دقیقه طول نمی کشد.

Google Trends

Google Trends یک سرویس جستجوی رایگان توسط Google است که به شما امکان می دهد ثروتمندترین جستجوی برتر برتر را در Google پیدا کنید. شما می توانید روندهای Google را براساس ایالت یا کشور ، روندهای سال ، تعداد افراد در روز از Google و موارد دیگر پیدا کنید.

می توانید جستجوهای روزانه و روزانه را در زمان واقعی کشف کنید ، موضوعات و سوله های طاقچه را پیدا کنید ، از روند فصلی در صنایع مختلف پرده بردارید ، از آن برای روند کلمات کلیدی Google استفاده کنید و حتی موقعیت های رقبا را در بازار مقایسه کنید. همچنین می توانید نمایش داده های مختلفی را که در طی دوره های زمانی خاص ایجاد شده است مقایسه کنید و نمودارها را برای مشاهده بهتر داده های حجم جستجو مشاهده کنید.

تشخیص اینکه چگونه می توان جستجوهای برتر Google با استفاده از Google Trends را پیدا کرد بسیار ساده است. شما فقط باید یک عبارت جستجو یا موضوعی را در نوار جستجو وارد کنید و جادو را در جلوی چشمانتان مشاهده کنید.

سایت دارای نوار جستجو در بالا و یک ویژگی جستجوهای Trending است. همچنین دارای یک ویژگی جستجو در سال است که دارای دسته بندی های مختلف زیادی برای کشف است ، از جمله اخبار ، افراد ، ورزشکاران ، رژیم های غذایی ، فیلم ها ، جستجوی سبک به خانه و موارد دیگر.

بلافاصله می توانید جدیدترین داستانها و بینشها ، جستجوی اخیر Google را در هر نقطه دنیا ، بیشترین کلمات جستجو شده در Google و نمودارهای تجسم داده ها مشاهده کنید.

نتیجه

این آمار جستجوی گوگل به ما نشان می دهد که گوگل از زمان تأسیس تا به حال در حال افزایش است و به نظر می رسد هیچ نشانه ای از کند شدن سرعت خود نشان نمی دهد. تعداد اندکی از وب سایت ها می توانند به خودشان مباهات کنند که به اعدادی رسیده اند که گوگل دارد.

هیچ آینده ای قابل پیش بینی وجود ندارد که موتورهای جستجو نقش اساسی در زندگی روزمره ما نداشته باشند ، بنابراین می توانیم با اطمینان تصور كنیم كه گوگل در هر زمان و هر زمان دیگری به زودی نمی رود..

منابع:
https://www.similarweb.com/top-website
https://www.google.com/search/howsearchworks/crawling-indexing/
https://www.internetlivestats.com/google-search-statistics/
https://www.statista.com/topics/1001/google/
https://moz.com/blog/state-of-searcher-behavi-realed
https://www. شناyourmobile.com/news/google-search-stats-2019-rise-of-conversion-rate-optimization/
https://www.emarketer.com/content/mobile-search-ad-performance-plays-catch-up
https://www.popsci.com/google-has-7-products-with-1-billion-users/
https://99firms.com/blog/google-search-statistics/#gref
https://economicimpact.google.com/methodology/
https://economicimpact.google.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map