وبلاگ چیست؟ – تعریف وبلاگ ، وبلاگ نویسی و Blogger

تصویر وبلاگ چیست


آیا می دانید وبلاگ ها چیست؟ اگر اینطور نیست ، پس به جای مناسب آمده اید. در ابتدا ، یک وبلاگ بیشتر یک دفترچه شخصی بود که مردم به صورت آنلاین به اشتراک می گذاشتند و به سال 1994 باز می گردد. در این ژورنال آنلاین ، می توانید در مورد زندگی روزمره خود صحبت کنید یا کارهایی را که انجام می دهید به اشتراک بگذارید. اما ، مردم فرصتی دیدند که بتوانند هرگونه اطلاعات را به روشی جدید ارتباط دهند. بنابراین دنیای زیبای وبلاگ نویسی آغاز شد.

امروز ، بیش از 600 میلیون وبلاگ در وب وجود دارد.

وبلاگ چیست؟?

تعریف وبلاگ

یک وبلاگ (کوتاه کردن “وبلاگ”) یک ژورنال آنلاین یا وب سایت اطلاعاتی است که اطلاعات را به ترتیب زمانی معکوس نمایش می دهد ، که آخرین ارسال ها در ابتدا مشاهده می شود. این بستر است که یک نویسنده یا حتی گروهی از نویسندگان نظرات خود را در مورد یک موضوع فردی به اشتراک می گذارند.

هدف از یک وبلاگ چیست?

دلایل زیادی برای شروع یک وبلاگ برای استفاده شخصی وجود دارد و فقط تعداد معدودی از موارد قوی برای وبلاگ نویسی شغل دارند. وبلاگ نویسی برای مشاغل ، پروژه ها یا هر چیز دیگری که ممکن است برای شما پول به ارمغان بیاورد دارای یک هدف بسیار ساده است – برای رتبه بندی وب سایت خود در Google SERP ها ، a.k.a. ، بازدید خود را بالاتر کنید..

به عنوان یک تجارت ، شما به مصرف کنندگان متکی هستید تا محصولات و خدمات خود را ادامه دهند. به عنوان یک تجارت جدید ، شما به وبلاگ نویسی تکیه می کنید تا به شما کمک کند تا به این مصرف کنندگان برسید و توجه آنها را جلب کنید. بدون وبلاگ نویسی ، وب سایت شما نامرئی خواهد بود ، در حالی که اجرای یک وبلاگ شما را قابل جستجو و رقابتی می کند.

بنابراین ، هدف اصلی یک وبلاگ اتصال شما به مخاطبان مربوطه است. مورد دیگر تقویت ترافیک و ارسال کیفیت منجر به وب سایت شماست.

هرچه تعداد پست های وبلاگ شما بیشتر و شایع تر باشد ، شانس بیشتری برای کشف و بازدید وب سایت شما توسط مخاطبان مورد نظر وجود دارد. به این معنی که ، وبلاگ ابزاری برای تولید سرب مؤثر است. فراخوانی عالی را به عمل (CTA) اضافه کنید ، و این باعث می شود که ترافیک وب سایت شما به پیشروهای با کیفیت بالا تبدیل شود. اما یک وبلاگ همچنین به شما امکان می دهد اقتدار خود را به نمایش بگذارید و یک مارک بسازید.

هنگامی که شما از دانش طاقچه خود برای ایجاد پست های آموزنده و جذاب استفاده می کنید ، باعث ایجاد اعتماد به نفس در مخاطبان شما می شود. وبلاگ نویسی عالی باعث می شود تا اعتبار کسب و کار شما اعتبار بیشتری پیدا کند ، به ویژه در صورتی که نام تجاری شما هنوز جوان و نسبتاً ناشناخته باشد ، اهمیت دارد این حضور و اقتدار را همزمان تضمین می کند.

ساختار وبلاگ

ظاهر وبلاگ ها با گذشت زمان تغییر کرد و امروزه وبلاگ ها موارد مختلفی را در بر می گیرند. اما ، اکثر وبلاگ ها شامل برخی از ویژگی ها و ساختارهای استاندارد هستند. در اینجا ویژگی های متداولی وجود دارد که یک وبلاگ معمولی شامل موارد زیر است:

 • سرصفحه با فهرست یا نوار پیمایش
 • حوزه اصلی محتوای دارای پست های برجسته یا آخرین وبلاگ
 • نوار کناری با پروفایل های اجتماعی ، مطالب مورد علاقه یا فراخوانی برای اقدام
 • پاورقی با پیوندهای مرتبط مانند سلب مسئولیت ، سیاست حفظ حریم خصوصی ، صفحه تماس و غیره.

ساختار اساسی وبلاگ

در استفاده از این الگوی در سایت خود احساس راحتی کنید

مثال بالا ساختار اساسی وبلاگ است. هر مورد اهمیت خاص خود را دارد و به بازدید کنندگان کمک می کند تا از طریق وبلاگ شما حرکت کنند.

وبلاگ ها و وب سایت ها

اکثر مردم هنوز تعجب می کنند که آیا بین وبلاگ و وب سایت تفاوت وجود دارد یا خیر. وبلاگ چیست و وب سایت چیست؟ تفاوت امروز بین این دو حتی چالش برانگیزتر است. بسیاری از شرکت ها برای انجام کارکرد مشابه ، وبلاگ ها را در سایت های خود ادغام می کنند.

چه چیزی وبلاگها را از وب سایتها متمایز می کند?

وبلاگ ها به روز رسانی های مکرر نیاز دارند. مثالهای خوب شامل یک وبلاگ غذا به اشتراک گذاری دستور العمل های غذا یا شرکتی است که در مورد اخبار صنعت خود می نویسد.

وبلاگها مشغول خواندن کامل هستند. خوانندگان فرصتی برای اظهار نظر و ابراز نگرانی های مختلف خود را به بیننده می دهند. از طرف دیگر وب سایتهای استاتیک شامل مطالب ارائه شده در صفحات استاتیک می باشد. صاحبان وب سایت استاتیک به ندرت صفحات خود را به روز می کنند. صاحبان وبلاگ به طور مرتب سایت خود را با پست های جدید وبلاگ به روز می کنند.

عناصر اصلی که یک پست وبلاگ را از یک صفحه ثابت مشخص می کنند شامل تاریخ انتشار ، مرجع نویسنده ، دسته ها و برچسب ها در یک دفترچه راهنما است. در حالی که همه پست های وبلاگ دارای همه عناصر byline نیستند ، صفحات وب سایت استاتیک هیچ یک از این موارد را ندارند. از دید بازدید کننده ، محتوای یک سایت ثابت از یک بازدید به بازدید دیگر تغییر نخواهد کرد. محتوا در یک وبلاگ ، این پتانسیل را دارد که هر روز ، هفته یا ماه چیزی جدید ارائه دهد. بسته به برنامه انتشار صاحب وبلاگ.

وبلاگ نویسی چیست?

در اوایل دهه 2000 ، هنگام تولد چندین وبلاگ سیاسی ، وبلاگ نویسی در تمام مراحل مختلف پدید آمد. همچنین ، وبلاگ هایی با کتابچه های راهنمای نحوه نمایش ظاهر شدند. مؤسسات تأسیس شروع به توجه به تفاوت روزنامه نگاری و وبلاگ نویسی کردند. تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده قرار است در سال 2020 به 31.7 میلیون کاربر برسد.

تعریف وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی مجموعه مهارت های زیادی است که فرد برای اداره و کنترل یک وبلاگ نیاز دارد. تجهیز صفحه وب به ابزارهایی جهت آسانتر کردن روند نوشتن ، ارسال ، لینک دادن و به اشتراک گذاری مطالب در اینترنت.

چرا وبلاگ نویسی بسیار محبوب است?

ذکر این نکته ضروری است که وبلاگ نویسی با گذشت هر روز رشد می کند! از این رو ، برای پاسخ به این سؤال “وبلاگ نویسی چیست” باید به عوامل افزایش آن توجه کنیم.

در مراحل اولیه ، وبلاگ ها تبدیل به جریان اصلی شدند ، زیرا سرویس های خبری شروع به استفاده از آنها به عنوان ابزاری برای دسترسی و شکل گیری عقیده کردند. این منبع جدیدی از اطلاعات شد.

چرا وبلاگ نویسی بسیار محبوب است

مشاغل روش خوبی برای بهبود سطح رضایت مشتری دیدند. از طریق وبلاگ نویسی ، شرکت ها مشتری و مشتری را به روز می کنند. هرچه افراد بیشتر از وبلاگ شما بازدید کنند ، در معرض دید شما قرار می گیرد و اعتماد به نفس شما بیشتر می شود.

وبلاگ نویسان شخصی و طاقچه ها ، این پتانسیل را داشتند که به افراد بیشتری که علاقه مند به موضوعات خاص هستند ، برسند. از طریق یک وبلاگ ، بازدید کنندگان می توانند با شما یا برند شما اظهار نظر و تعامل کنند و به شما کمک می کند تا شبکه ای از پیروان وفادار خود ایجاد کنید.

آیا می دانید از طریق وبلاگ نویسی می توانید درآمد کسب کنید؟ هنگامی که وبلاگ شما به اندازه کافی مورد توجه طرفداران قرار گرفت ، می توانید راه هایی برای کسب درآمد از وبلاگ خود جستجو کنید. از طریق وبلاگ می توانید خدمات خود را ارائه داده و محصولات را بفروشید.

چه کسی وبلاگ نویس است?

در اواخر اخیر ، وبلاگ نویسان به دلایل مختلف مشهور شده اند. مشاغل یا شغل جایگزین برای بسیاری از افراد ، بیشتر تصمیم به پیوستن به صفوف دارند. پس چه کسانی وبلاگ نویسان هستند؟ اینها افرادی هستند که دوست دارند بخش هایی از زندگی خود را با شما به اشتراک بگذارند. آنها موضوعات مختلفی را از هنرها ، طراحی خانه ، نجاری و مقالات مالی ارسال می کنند. وبلاگ نویسان موبایل هستند و نیازی به حضور در یک مکان ندارند. آنها در اینترنت زندگی می کنند!

تعریف وبلاگ نویس

وبلاگ نویسی کسی است که یک وبلاگ را اداره و کنترل می کند. او نظر خود را در مورد موضوعات مختلف برای مخاطب هدف به اشتراک می گذارد.

چرا امروزه افراد زیادی مشغول وبلاگ نویسی هستند?

آیا می خواهید وبلاگ خود را داشته باشید؟ آره! امروزه بیشتر افراد به دلایل مختلف وبلاگ ایجاد می کنند. هر انسانی داستان خود را برای گفتن دارد. از این رو ، از طریق اینترنت ، وبلاگ نویسان می توانند با گروه بزرگتری از مردم ارتباط برقرار کنند.

چرا وبلاگ نویسی بسیار محبوب است؟ وبلاگ ها به شما امکان می دهند تا در مورد هر موضوعی صحبت کرده و نظر خود را ابراز کنید. برخی از وبلاگ نویسان را پیدا خواهید کرد که در مورد فعالیت هایی که در طول روز انجام می شود می نویسند. این موارد ممکن است از موضوعات کوچک مانند بیدار شدن از خواب تا موضوعات مهم مانند حقوق بشر و تغییرات آب و هوا متغیر باشد! به یاد داشته باشید که به عنوان یک وبلاگ نویس وبلاگ خود را اداره می کنید ، باید به مباحثی که دوست دارید علاقه داشته باشید و تلاش کنید تا یکی از بهترین وبلاگ های وب باشید.

آیا بلاگرها حقوق می گیرند?

وبلاگ نویسان درآمد کسب می کنند ، اما این یک حرفه سریع و ثروتمند نیست.

قبل از شروع به کسب درآمد از وبلاگ خود ، باید رتبه بندی Google SERPs خود و همچنین تأثیر طاقچه خود را بسازید. و این به زمان و کیفیت زیادی نیاز دارد. تا زمانی که اعتبار خاصی را در این زمینه کسب نکردید ، فرصت های درآمدزایی خود را نشان نمی دهند. بنابراین ، به تجارت بپردازید.

در اینجا چگونگی کسب درآمد خوب به عنوان یک وبلاگ نویس برتر رتبه برتر آورده شده است:

 • فروش فضای تبلیغ در وبلاگ خود به صورت خصوصی یا از طریق Google AdSense.
 • تبدیل شدن به یک شریک وابسته به صورت خصوصی یا از طریق شبکه های تبلیغاتی.
 • فروش محصولات دیجیتالی خود مانند کتابهای الکترونیکی و آموزشها.
 • فروش عضویت برای دسترسی به مطالب منحصر به فرد یا مشاوره.
 • استفاده از وبلاگ خود به عنوان ابزاری برای بازاریابی محتوا برای تجارت خود.

اگر وبلاگی را به عنوان راهی برای بازاریابی و تقویت مشاغل موجود خود شروع می کنید ، احتمالاً نمی توانید فضای تبلیغاتی یا عضویت در فروش داشته باشید. اما می توانید محصولات دیجیتالی منحصر به فرد مانند کتابهای الکترونیکی ، راهنماها یا دوره های آنلاین را به عنوان ابزاری ضبط سرب در ازای آدرس ایمیل بازدید کنندگان ایجاد و شروع کنید. به این ترتیب ، آنها را یک قدم جلوتر از قیف فروش خود می گنجید.

می خواهید یک وبلاگ را به تنهایی شروع کنید?

ایجاد وبلاگ شخصی شما چند قدم طول می کشد. ابتدا باید در مورد نامی برای وبلاگ خود که نام دامنه نیز نام دارد تصمیم بگیرید و بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی را انتخاب کنید. توصیه می کنیم با سکوی خود میزبان بروید. در مورد سیستم عامل های خود میزبان گزینه های کمی وجود دارد اما محبوب ترین آنها است WordPress.org.

سپس شما باید یک سرویس میزبانی وب را انتخاب کنید و برای وبلاگ نویسان جدید ، ما Bluehost را به شدت توصیه می کنیم ، شرکتی که بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان اختیار دارد. شما دریافت خواهید کرد نام دامنه رایگان وقتی با آنها وارد سیستم می شوید و اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، آنها ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

گام یک

بر روی این لینک کلیک کنید و به صفحه “پیشنهاد انحصاری” که برای طرفداران ما اختصاص داده شده است ، می روید. پس از رسیدن به آنجا ، روی “شروع کار” کلیک کنید.

گام یک

گام دوم

اگر این اولین حساب میزبانی شما تا کنون است ، باید با برنامه اصلی شروع کنید ، زیرا برای تعیین نیازها و گزینه های خود به زمان نیاز خواهید داشت. برنامه اصلی برای ایجاد یک وبلاگ جدید به همه افراد مبتدی نیاز دارد. بعد از اینکه وبلاگ شما خاموش شد و نیازهای شما بیشتر شد برنامه های دیگری را در نظر بگیرید.
گام دوم

مرحله سوم

نام دامنه شما نقش مهمی در توسعه آینده وبلاگ شما خواهد داشت و به همین دلیل مهم است که وقت خود را بگذرانید و نام دامنه خوبی را بفهمید. پس از انجام این کار ، نام را در ستون “دامنه جدید” وارد کرده و دامنه سطح بالا را انتخاب کنید.
مرحله سوم

ابزار پیشنهادی:

فقط کافی است دامنه مورد نظر را در این کادر “دامنه جدید” تایپ کنید و BlueHost به شما نشان می دهد که آیا در دسترس است یا نه. اگر اینگونه نباشد ، لیستی از نامهای مشابه را برای شما انتخاب می کند.

نتیجه

امیدواریم وقتی موضوع دنیای وبلاگ نویسی است ، چیز مهمی یاد گرفته باشید. اگر موفق به ایجاد یک وبلاگ شدید ، قدم بعدی شما این است که روی محتوای وبلاگ خود کار کنید تا خوانندگان آینده خود را راضی و درگیر شوید. احساس رایگان کنید تا فهرست گسترده ای از منابع وبلاگ نویسی را بررسی کنید که به شما کمک می کند وبلاگ جدید خود را اجرا و رشد کنید.

چه چیزی است-یک-اینفوگرافیک وبلاگ

در استفاده از این اینفوگرافیک در وب سایت خود احساس راحتی کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map