50 بهترین وب سایت شغل آزاد برای یافتن کار و کسب درآمد در سال 2020

مشاغل آزاد


اگر به دنبال مشاغل آزاد آنلاین برای کسب درآمد سریع و جلوگیری از رفت و آمد روزانه وحشتناک برای کار هستید ، به جای مناسب خود رسیده اید! Freelancing می تواند به شما کمک کند روابط طولانی مدت با مشتریانی برقرار کنید که حتی می توانند شما را در دراز مدت برای کارهای مداوم مداوم استخدام کنند. به عنوان یک فریلنسر ، می توانید از منافع خود سرمایه گذاری کرده و پروژه هایی را که دوست دارید انجام دهید.

به روز رسانی: از آنجا که دولت ها در سراسر جهان سعی در گسترش COVID-19 دارند ، کار در خانه دیگر گزینه ای نیست بلکه یک ضرورت در چندین صنعت و نقش های شغلی است. بسیاری از شرکت ها تحت تأثیر قرار می گیرند ، رکود را تجربه می کنند ، عوارضی را برای کارمندان خود ایجاد می کنند ، یا به سادگی تعطیل می شوند تا اینکه تمام فیاسو Coronavirus منفجر شود. این امر برای بسیاری از افراد دشوار شده است که در هنگام قرنطینه در خانه ، اهداف را برآورده و کسب کنند. خوشبختانه ، freelancing فرصت های شغلی انعطاف پذیر و از راه دور ارائه می دهد که می تواند به کارگران در بسیاری از صنایعی که تحت تأثیر Novel Coronavirus قرار دارند کمک کند. این که آیا شما با توجه به این تحولات از کار اخراج شده اید یا ساعت های شما قطع شده است ، می توانید با شروع هزینه های مالی آزاد این درآمد را تهیه کنید.

برای شکوفا شدن به عنوان یک فریلنسر و زندگی مناسب و معقول ، باید اتصالات مناسب برقرار کنید ، یک نمونه کار درست کنید و نام خود را از آنجا بگیرید. تا زمانی که می دانید کجا جستجو کنید ، بسیاری از مشاغل آزاد وجود دارد. تحقیقات نشان می دهد 59٪ از شرکتها در ایالات متحده دارای نیروی کار منعطف هستند, با توجه به Forbes.

اما چگونه می توان این مشاغل آزاد آنلاین را پیدا کرد و از ماندگاری مالی شما در این مواقع اطمینان کرد؟ جواب: در وب سایت های مستقل! اما ابتدا باید بدانید که فریلنسرینگ چیست و چه نوع پروژه هایی را می توانید در سایت های آزاد کسب کنید.

Contents

3 وب سایت برتر مشاغل آزاد – مه 2020

توصیه شده
آرم flexjobsFlexJobs میز کار بیش از 20،000 پست شغلی از راه دور و آزاد دارد.بازدید کنید
FlexJobs
آرم fiverrپنجر احتمالاً بهترین وب سایت آزاد است که شغل خود را به عنوان یک فریلنسر شروع می کنید.بازدید کنید
پنجر
آرم solidgigsSolidGigs یک بستر بسیار کارآمد برای آزاد با نوار جستجوی آسان است.بازدید کنید
SolidGigs

فهرست مطالب

 • چیزهایی که باید بدانید قبل از شروع به عنوان کار آزاد
 • سایتهای جستجوی شغلی آزاد
 • مشاغل نوشتن آزاد
 • مشاغل طراحی گرافیکی مستقل
 • مشاغل بازاریابی آزاد
 • مشاغل توسعه دهنده آزاد
 • مشاغل آزاد عکاس
 • مشاغل دستیار مجازی مستقل
 • مشاغل ویرایشگر ویدیوی مستقل
 • مشاغل فروش آزاد
 • مشاغل پشتیبانی مشتری آزاد
 • نتیجه

چیزهایی که باید بدانید قبل از شروع به عنوان کار آزاد

آزاد کاری چیست?

فریلنسرس زمانی است که شخص خود اشتغالی به طور همزمان چندین مشتری را ارائه می دهد. این امر باعث می شود که کارگران آزاد و فریبکار از آسایش خانه های خود به شیوه زندگی عشایری دیجیتال کمک کنند. آنها می توانند ساعت کاری خود را تعیین کنند ، پروژه های خود را پیگیری کنند و با توجه به نرخ تعیین شده قیمت ، مشتری خود را پرداخت کنند.

فریلنسرها بدون استفاده از منابع شخص ثالث ، کار را از طریق بهترین سایت های آزاد و یا به طور مستقیم انجام می دهند. مترجم آزاد در هر شغل یا به صورت ساعتی درآمد کسب می کند.

وب سایت های مستقل چیست و چگونه کار می کنند?

وب سایت های آزاد ، محل هایی برای مشاغل مستقل هستند که در آن مشاغل و آزادکارها به یکدیگر متصل می شوند. این سایت های جستجوی شغلی آزاد به کارفرمایان اجازه می دهد تا لیست های شغلی را منتشر کنند که فریلنسرها پیشنهادات یا درخواست هایی را برای آنها ارائه می دهند. آنها تشویق می شوند تا نمایه های خود را در این وب سایت های آزاد ایجاد کنند تا نمونه کارها ، مهارت ها و شهرت خود را به نمایش بگذارند. آنها می توانند با ایمن سازی و تکمیل پروژه های مناسب روزانه در این سیستم عامل ها ، درآمد کسب کنند.

برخی از این سیستم عامل های رایگان اشتراک مشترک دارند و برخی دیگر هزینه کمیسیون یا عضویت را می پردازند. این وب سایت ها با گزینه های پرداخت ایمن یکپارچه شده اند تا مطمئن شوند هیچ مانعی برای هر دو طرف وجود ندارد.

چیزهایی که باید قبل از شروع به عنوان فریلنسر در ذهن داشته باشید

شروع به عنوان یک فریلنسر می تواند آسان باشد زیرا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در یک وب سایت فریالنس ثبت نام کنید و پیشنهاد قیمت گذاری پروژه ها را بدهید. سپس باید قیمت خدمات خود را تعیین کنید – اینگونه ارزش خود را به جهانیان نشان می دهید ، بنابراین مطمئن شوید که این کار را به درستی انجام داده اید.

ما یک راهنمای جامع و کامل در بهترین وب سایت های آزاد را برای کمک به شما در شروع کار جمع آوری کرده ایم. اینجاست که ما شما را با برخی از بهترین سیستم عامل های آزاد در تجارت آشنا می کنیم ، ویژگی های اصلی آنها را برای شما بیان می کنیم و در مورد سایر ویژگی های آنها درباره قیمت های آنها بحث می کنیم. این به شما کمک می کند تا کار حرفه ای خود را از بستر مناسب با توجه به طاقچه و ترجیحات مربوطه شروع کنید.

در زیر بهترین سایتهای آزاد برای انتخاب وجود دارند:

سایتهای جستجوی شغلی آزاد

مشاغل آزاد آزاد

این وب سایت های آزاد در زمینه های نوشتن ، طراحی ، توسعه وب ، بازاریابی ، فروش ، عکاسی و بسیاری موارد دیگر ، طیف گسترده ای از مشاغل آزاد را در اختیار شما قرار می دهند..

بنابراین اگر در جستجوی چندین شغل آزاد آنلاین مختلف هستید که افق شما را گسترش می دهد ، این جامع ترین لیست برای شماست.

FlexJobs

flexjobs

این بستر نه تنها مشاغل آزاد را برای مبتدیان ارائه می دهد ، بلکه کانونی برای سایر مشاغل انعطاف پذیر است. با بیش از 50 رده شغلی ، مشاغل از راه دور از موقعیت های سطح ورودی تا مشاغل پردرآمد سطح اجرایی از سراسر جهان متغیر است. این وعده همچنین فراهم می کند زمینه های کار بدون انعطاف پذیری و انعطاف پذیر برای آزادکاران حرفه ای محور از راه دور فراهم شود. هیئت شغلی شرکت FlexJobs در حال حاضر میزبان بیش از 20،000 پست شغلی از راه دور و آزاد است که برای مشروعیت اثبات شده اند.

ویژگی های اصلی:

 • لیست هایی که به شیوه ای کاملاً طراحی شده نمایش داده می شوند
 • در دسترس بودن توضیحات شرکت بیشتر کارفرمایان
 • یک پایگاه مشتری آزاد ایجاد می کند

قیمت: FlexJobs 14.95 دلار به مدت یک ماه ، 29.95 دلار به مدت سه ماه و 49.95 دلار برای یک سال شارژ می شود

پنجر

فیور

این احتمالاً بهترین وب سایت آزاد است که شغل خود را به عنوان یک فریلنسر شروع کنید. با شروع مشاغل با 5 دلار در هر پروژه ، این پلتفرم پروژه های کوچکی را ارائه می دهد که می توانید نمونه کارها را برای مشتریان بالقوه تکمیل و ایجاد کنید. فرصت های آزاد به صورت آنلاین در Fiverr می تواند به شما در ساختن یک نمونه کار برای مکان های مختلف کمک کند و به سمت پروژه های مهم تر حرکت کنید.

ویژگی های اصلی:

 • دوره های رایگان را برای گسترش مهارت های خود ارائه می دهد
 • به مشتریان پرداخت کننده می فرستد
 • لازم نیست برای مشتری پیشنهاد دهید

قیمت: Fiverr بسته به پروژه ، هزینه های آزاد بین 5.00 تا 995.00 دلار را در هر شغل شارژ می کند

SolidGigs

SolidGigs

این یک بستر بسیار کارآمد برای کار آزاد و کار از راه دور با یک نوار جستجوی آسان است. این امر صرفه جویی در وقت – با گذراندن پست های شغلی آزاد و انتخاب مناسب ترین – بر اساس تخصص شما انجام می شود. بنابراین اگر فردی شلوغ هستید ، SolidGigs ممکن است به وب سایت شما برای کارهای آزاد تبدیل شود.

ویژگی های اصلی:

 • کتابخانه منابع آنلاین دوره ها ، مصاحبه ها ، قالب ها
 • 2٪ از بهترین مباحث آزاد را برای شما ارسال می کند

قیمت: 19 دلار در ماه

برای اطلاعات بیشتر به SolidGigs مراجعه کنید >>

کار کردن

کار کردن

Upwork در نتیجه ادغام بین دو سیستم عامل پیشرو در زمینه کار آزاد به صورت آنلاین شکل گرفت: oDesk و Elance. این شرکت در انواع مختلف سوله – برای انواع کارگران مستقل بصورت آنلاین ، فرصت های آزاد ارائه می دهد. برای جذب پروژه ها ، فریلنسرها مجبورند پرتفوی کار ، نمایه ، رتبه بندی و قیمت پیشنهادی خود را بسازند. سپس با استفاده از موتورهای جستجوگر قدرتمند خود که با فیلترهای مختلفی به کار می روند ، Upwork متناسب با شما پیدا خواهد کرد. این برای همه افراد چیزی است ، از پروژه های کوتاه مدت یا بلند مدت گرفته تا مشاغل پایه یا تخصصی.

ویژگی های اصلی:

 • جستجوی کارآمد
 • پرداخت های ایمن
 • صورتحساب دقیق

قیمت: Upwork 20٪ برای 500 دلار اول از طریق مشتری ، 10٪ برای صورتحساب طول عمر بین 500 تا 10،000 دلار و 5٪ برای صورتحساب طول عمر برای پروژه های با ارزش بیش از 10،000 دلار شارژ می کند.

توپتال

محل قرارگیری

این رقابتی ترین سکویی است که قول می دهد 3٪ برتر فریلنسرها را از سراسر جهان استخدام کند. فریلنسرها باید از یک تست غربالگری عبور کنند و پس از گذراندن آزمون ، اطمینان در مورد بهترین پروژه ها از مشتریان عالی ارائه می دهد. شرکت های قابل توجهی مانند Zendesk و Airbnb از این سایت کار آزاد استخدام می کنند که نشان می دهد رقابت در این پلتفرم بسیار زیاد است اما جبران خسارت ناعادلانه ای نیز دریافت می شود. هنگامی که به بخشی از انجمن Toptal تبدیل شدید ، چندین ارتباط بسیار مهم برقرار خواهید کرد که پروژه های سودآور را به شما اختصاص می دهد.

ویژگی های اصلی:

 • فرایند قرارگیری سریع
 • دو هفته سیاست آزمایشی رایگان

قیمت: قیمت اولیه 60 دلار

CloudPeeps

ابرهای ابر

این یک پلتفرم همه در یک است که جامعه آزاد آنلاین را با بازار متصل می کند و هر دو را به انجام تجارت تشویق می کند. اعضا می توانند نرخ و مشاغل آزاد آنلاین خود را بر اساس طبقه بندی ، نوع کار یا از طریق محدوده حقوق تعیین کنند. اگر یک نمونه کار چشمگیر دارید و می خواهید تجربه بیشتری کسب کنید ، CloudPeeps بهترین بستر برای شماست. به دلیل انحصاری بودن آنها ، ممکن است پیوستن به آن دشوار باشد ، اما هنگامی که خود را ثبت نام کردید ، تضمین فرصت های آزاد بسیار آسان است.

ویژگی های اصلی:

 • پرداخت به موقع
 • فرآیندهای بی عیب و نقص
 • کار از راه دور

قیمت: CloudPeeps Standard با قیمت 9 دلار در هر ماه ، در حالی که CloudPeeps Plus با قیمت 29 دلار در ماه

در واقع

در واقع

این وب سایت شغلی شماره یک در جهان است که هر ماه بیش از 250 میلیون بازدید کننده را سرگرم می کند. این کار با دسترسی آزاد به جستجوهای شغلی ، به کارگران و کارگران آزاد از راه دور در اولویت قرار می دهد ، به آنها امکان می دهد تا رزومه کاری خود را ارسال کرده و تحقیق در مورد شرکت ها انجام دهند. استفاده از این وب سایت بسیار آسان است و می توانید بسیاری از لیست های کار از راه دور را روی این سیستم عامل پیدا کنید. با محبوبیت بالای این بستر ، هر کارگر آزاده یا کار از راه دور موظف است چیزی را مطابق مجموعه مهارت های خود پیدا کند.

ویژگی های اصلی:

 • ساخته سازنده رزومه آنلاین
 • استخدام در مقیاس بزرگ
 • ایمیل های هشدار شغلی

قیمت: 5 دلار در روز برای پست های شغلی با حمایت

فریلنسر

فریلنسر

این بزرگترین بازار کار آزاد آنلاین با بیش از 32 میلیون کاربر ثبت نام شده است – این بدان معنی است که بسیاری از شرکت ها از وب سایت استفاده می کنند تا کارهای خود را برون سپارند. این کار انواع مشاغل آزاد ، از جمله توسعه نرم افزار و برنامه ، نوشتن ، خدمات بازاریابی دیجیتال و غیره را ارائه می دهد. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که یک پروفایل تهیه کنید و شروع به قرار دادن پیشنهادات در مشاغل مورد نظر خود کنید.!

ویژگی های اصلی:

 • پروژه های بی شماری در یک سکو
 • ارزان ترین نرخ کمیسیون

قیمت: 10٪ برای پروژه های ساعتی ثابت ، 20٪ برای خدمات و 15٪ هزینه پروژه

برای اطلاعات بیشتر به Freelancer مراجعه کنید >>

گورو

گورو

گورو به شما کمک می کند تا نمایه ای را بسازید که کاملاً نمایانگر تجربه و مهارت های شما باشد – برای بهبود شانس تماس با یک کارفرما. آنها تعداد زیادی از ارسال مشاغل آزاد را دارند که هر روز در صنایع مختلف به روز می شوند.
این ساده ترین وب سایت فریلنسرس خارج از کشور با رابط تعاملی است که به مترجمان اجازه می دهد تا بدون هیچ مشکلی از طریق مشاغل زیر پا بگذرانند..

ویژگی های اصلی:

 • معاملات را از طریق روش های پرداخت چندگانه پشتیبانی می کند
 • طیف گسترده ای از دسته های شغلی
 • فرایند پروژه کارآمد

قیمت: 29.95 دلار

مشاغل نوشتن آزاد

مشاغل نوشتن آزاد

شروع کار نوشتن آزاد از ابتدا می تواند یک کار بسیار هولناک باشد ، به خصوص اگر نمی دانید از کجا شروع کنید. اینترنت یک بازار بزرگ نوشتن آزاد است ، اما جدا کردن فرصت شغلی قانونی از کلاهبرداری با طعمه کلیک می تواند سخت باشد.

بنابراین ، برای کمک به شما در برخی از نگارش های با کیفیت آزاد ، به صورت آنلاین ، لیست کاملی از بهترین وب سایت های نوشتن آزاد را ایجاد کرده ایم.

كنتنا

ورم

به دلیل میزان مشاغل نوشتن در اختیار ویراستاران ، نویسندگان و تولید کنندگان محتوا یکی از بهترین سایت های نوشتن مجوز است. آنها ترکیبی از فرصتهای شغلی آزاد و دورافتاده را فراهم می کنند. علاوه بر این ، كنتنا به آزادكاران كمك می كند تا با كاهش نتایج نتایج ، مشاغل مطابق با طاقچه خود را پیدا كنند تا سودآورترین مقوله های نوشتن را شامل شوند. می توانید مشاغل نوشتن آزاد را در زمینه فناوری ، آموزش ، سلامتی ، امور مالی ، زیبایی و بسیاری از صنایع دیگر قرار دهید.

ویژگی های اصلی:

 • دوره های آموزشی موثر
 • خدمات واسطه گری
 • پشتیبانی مشتری

قیمت: 500 دلار در سال برای عضویت طلا و 800 دلار در سال برای عضویت پلاتین

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

این وب سایت نوشتن آزاد فرصت های شغلی از راه دور را در مقوله های مختلفی از جمله وبلاگ نویسی ، نوشتن مطالب ، روزنامه نگاری ، چاپ مجدد یا نوشتن فنی نیز فراهم می کند. آنها تمام بهترین شغل های نوشتن آنلاین را جمع می کنند و آنها را برای جستجوی مترجمان آسان می کنند. از این رو ، اگر می خواهید با استفاده از مهارت نوشتن خود ، از خانه درآمد کسب کنید ، هنگام درخواست کار از طریق Blogging Pro ، برخی نمونه ها را آماده کنید..

ویژگی های اصلی:

 • نکاتی را برای کمک به رشد وبلاگ خود ارائه دهید
 • مقدار زیادی کار نوشتن از راه دور

قیمت: 30 دلار به مدت 30 روز

کلمه آسمان

کلمه آسمان

این یک پلتفرم اصلی بازاریابی محتوا است که برای فراهم کردن فرصت های مداوم نوشتن مستقل آزاد شناخته شده است. مشتریان از این بستر برای اتصال ، ارسال مطالب خود در وب سایت و مدیریت روابط با فریلنسرهایی که کارهایشان را بر عهده دارند استفاده می کنند. افرادی که در پشت Skyword هستند از طریق پست های کار شده کاسته می شوند و نیازهای مشتری را با نویسنده مطابقت می دهند. از نویسنده دعوت می شود تا روی پروژه مشتری کار کند و حتی به آنها اجازه داده می شود به موقع روی چندین پروژه کار کنند. صفحه کار آزاد Skyword فقط مختص شرکت های آمریکایی یا انگلیسی نیست ، زیرا بیش از 13 زبان و مشتری از بیش از 27 کشور را پشتیبانی می کند..

ویژگی های اصلی:

 • فریلنسرها می توانند با مشتریان قابل توجه ارتباط برقرار کنند
 • انواع کار نوشتن
 • قیمت ها بهتر از سایر وب سایت های نوشتن آزاد است

قیمت: توسط وب سایت ارائه نشده است

نوشتن آزاد

نوشتن آزاد

این بزرگترین پلتفرم برای مشاغل نوشتن آزاد است که بیشترین تعداد مضامین نویسندگی را تشکیل می دهد – حتی بیشتر از واقع یا Craigslist. از طریق این سایت آزاد ، شما می توانید با برخی از بزرگترین نامهای موجود در بازار مانند نتفلیکس ، فیس بوک و ادوبی همکاری کنید. به غیر از ارسال شغل ، این فرصت را به آزادکاران می دهد تا در مسابقات نوشتن شرکت کنند و جوایزی کسب کنند.

ویژگی های اصلی:

 • مناسب برای نویسندگان در تمام سطوح تجربه
 • فیلترهای جستجوی آسان
 • نرخ پرداخت رقابتی

قیمت: رایگان

آزادی با نوشتن

نوشتن آزادی

با پیشرفت خوب ، مطمئناً برنده پروژه هایی خواهید شد که واقعا از طریق این پلتفرم هزینه خوبی را پرداخت می کنند. این تعداد انتخابی از فرصت های نوشتن آزاد را ارائه می دهد که بطور مرتب از طریق ایمیل ارسال می شوند. شما می توانید کارهای زیادی در زمینه روزنامه نگاری ، مقاله ، وبلاگ و نوشتن داستان در این بستر پیدا کنید.

ویژگی های اصلی:

 • اشتراک رایگان
 • تنوع شغلی

قیمت: رایگان

PubLoft

ناشر

این یک بستر نوشتن آزاد است که به مشتریان قابل اعتماد – بدون نیاز به تعامل – با آنها امکان پذیر می شود. این وب سایت نوشتن تضمین می کند که مترجم آزاد می تواند روی کار مورد نظر تمرکز کند ، و دیگر نیازی به نگرانی در مورد اداره یا مدیریت مشتری نمی باشد. برای ورود به PubLoft ، باید یک فرم را پر کرده و تست هایی را پشت سر بگذارید ، پس از آن شما قادر خواهید بود به تعداد بالایی از مشتری های قابل توجه دسترسی داشته باشید که مطابق با تلاش های خود به شما عادلانه پرداخت می کنند..

ویژگی های اصلی:

 • حرکات نوشتن بدون دردسر و بدون تعامل مشتری
 • پرداختهای دو هفته ای

قیمت: شروع از 150 دلار / ارسال

محتوا

محتوا

این بزرگترین پلت فرم بازاریابی محتوا است که با شرکت های بزرگی مانند گوگل ، والمارت ، ماریوت و بسیاری دیگر همکاری می کند. از لحاظ کارآمد به فریلنسرها کمک می کند تا مشاغل محتوا را ارزیابی کنند و نمونه کارها خود را بهبود بخشند. این یک آژانس با سطح بالا است که شما را برای فرصت های نوشتن آزاد به طور مستقیم با مشتری متصل می کند. شما فقط ملزم به ساخت و ارسال یک سکوی قابل توجه هستید که توسط تیم مدیریت حساب برای کارهای بعدی انتخاب می شود.

ویژگی های اصلی:

 • ردیابی گردش کار آسان است
 • شفافیت پرداخت ها

قیمت: 50،000 تا 200000 دلار در هر ماه

مشاغل طراحی گرافیکی مستقل

مشاغل طراحی آزاد

اگر شما به عنوان یک طراح گرافیک از استعداد پیگیری حرفه ای آزاد و حرفه ای برخوردار هستید – اما نمی توانید از کجا شروع کنید – شما به مکان مناسبی رسیده اید.

تعداد زیادی سایت شغلی آزاد وجود دارد که مشاغل طراحی آزاد را ارائه می دهد ، اما همه آنها برای انواع مختلف کارگران آزاد مناسب نیستند. ما لیستی از وب سایتهای طراحی گرافیک مستقل و ویژگیهای منحصر به فرد آنها را در اینجا گردآوری کرده ایم.

رفتار

رفتار

این بزرگترین شبکه خلاق جهان برای مشاغل طراحی است ، که بستری را برای طراحان گرافیک فراهم می کند تا استعدادهای خود را به نمایش بگذارند. این یک سایت شغلی آزاد نیست بلکه به طراحان اجازه می دهد تا کارهای خود را به اشتراک بگذارند – که توسط مشتری های بالقوه دیده می شود. می توانید پرتفوی های تصویری را که توسط طراحان خلاق ارسال می شود ، بکشید و به طراح پیام دهید که کار شما را به بهترین شکل دوست دارد. به عنوان یک فریلنسر ، شما همچنین می توانید نمونه کارها خود را مستقیماً به صفحه کار وب سایت ارسال کنید ، این امر به شما امکان دسترسی به تعداد زیادی از طراحان خلاق را می دهد.

ویژگی های اصلی:

 • پروژه هایی که برای مخاطبان زیادی قابل مشاهده است
 • کارهای طراح مورد علاقه خود را ذخیره کنید
 • خدمات شخصی سازی

قیمت: 399 دلار در ماه برای یک پست شغلی

99 طرح

99 طراحی

این پلت فرم بهترین سایت آزاد برای طراحان گرافیک برای نمایش و فروش مهارت های خود است. همانطور که از نام این شرکت پیداست ، 99 طرح برای آزادکارانی است که می توانند بیش از 90 نوع طراحی مختلف از قبیل کارت ویزیت ، صفحات فرود یا وب سایت و غیره را به مشتریان کمک کنند. یک مسابقه و طراحان باید کار خود را ارسال کنند که بعدا توسط مشتری انتخاب می شوند.

ویژگی های اصلی:

 • مشاوره طراحی رایگان از تیم پشتیبانی مشتری
 • یک تجربه روان برای هر دو طرف

قیمت: بسته ها از 399 دلار شروع می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر به 99 طرح مراجعه کنید >>

دریبل

دریبل

این پلتفرم پیشرو در جهان برای طراحان مستقل است و فرصت های کار از راه دور و مشاغل طراحی وب مستقل را ارائه می دهد. بزرگترین فایده این پلتفرم این است که به سایر طراحان و مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا در مورد کار خود بازخورد خود را ارائه دهند.
شما می توانید کارهای بسیار باکیفیتی را در این وب سایت از طرف مشتریانی با مشخصات بالا از جمله شرکت هایی مانند بافر ، زندزک و تیندر پیدا کنید. جدای از شکار مشاغل آزاد بصورت آنلاین برای مبتدیان ، شما همچنین می توانید نمونه کارهای خود را توسعه داده و نمونه کارهای خود را برای مشتریان بالقوه اضافه کنید..

ویژگی های اصلی:

 • جامعه عظیم برای درگیر شدن
 • طراحی پلت فرم خیره کننده و آسان برای استفاده
 • از طراحان بازخورد بگیرید

قیمت: Dribbble Pro ماهانه 12 دلار است

استودیوی انواتو

استودیوی انواتو

این وب سایت طراحی آزاد است که برای طراحی های آرم و سفارشی سازی تم وردپرس محبوب است. این یک بستر بزرگ برای طراحان است که توسط مشاغل دست به دست می شوند. Envato Studio یک وب سایت با کاربرد آسان است که در آن مترجمان آزاد می توانند فرصت های خوبی پیدا کنند و پرداخت های خوش تیپ را دریافت کنند.

ویژگی های اصلی:

 • پلت فرم کاربر پسند
 • پرداخت خوبی
 • ارتباط صاف بین فریلنسر و مشتری

قیمت: از 5 دلار شروع می شود

طراحی کلاغ

طراحی کلاغ

این بازار طراحی آنلاین است که چندین خدمات طراحی گرافیکی را ارائه می دهد. این وب سایت دارای مشتری کمتری از 99 طراحی است. در هر صورت صاحبان مشاغل برای طراحی اجازه می دهند تا طراحان مستقل کار خود را ارسال کنند و سپس آنها را انتخاب کنند و یا با طراح مورد نظر خود تماس بگیرند ، طراحی مسابقه را انجام می دهند. این سایت طراح آزاد ، یک بستر منحصر به فرد را فراهم می کند که در آن مترجمین آزاد می توانند استعدادهای خود را به نمایش بگذارند ، ارتباط برقرار کرده و پرتفوی خود را بسازند.

ویژگی های اصلی:

 • خدمات عالی مشتری
 • زمان چرخش کوتاه
 • طراحان خبره

قیمت: 99 دلار – 1100 دلار

کلاغ

کلاغ

این یک بازار آنلاین آنلاین است که در آن می توانید طراحی آرم های سفارشی ، طراحی وب سایت ، تصویرگری و پروژه های طراحی صنعتی را پیدا کنید. فریلنسرها با شرکت در مسابقات برگزار شده توسط متخصصان مشاغل ، قابلیت های طراحی خود را به نمایش می گذارند. در صورت عدم حضور در مسابقات ، می توانید پروژه های انفرادی را نیز روی سکو بیابید.

ویژگی های اصلی:

 • ثبت نام آسان
 • ثبت نام رایگان

قیمت: 399 دلار برای بسته نقره و غیره

مشاغل بازاریابی آزاد

مشاغل بازاریابی آزاد

اگر یک رسانه متعصب اجتماعی هستید یا دوست دارید محتوای جذاب ایجاد کنید اما می خواهید کارهای آزاد را از خانه انجام دهید jobs مشاغل بازاریابی آزاد برای شما مناسب است.

هم اکنون شرکت های بیشتری ترجیح می دهند افراد را برای کار از راه دور از طریق سایت های جستجوی شغلی آزاد استخدام کنند. تمام آنچه شما نیاز دارید کامپیوتر و دسترسی به اینترنت است.

مردم در هر ساعت

مردم در هر ساعت

بستر بازاریابی آزاد برای علاقه مندان به جستجوگرها ، مهندسان نرم افزار و افراد خلاق است که می خواهند شانس خود را در دنیای مستقل امتحان کنند. Freelancer پیشنهاد یک کار را می دهد و در صورت انتخاب این پروژه توسط فریلنسر تضمین می شود. وب سایت برای محافظت از مترجمان از مشتری های جعلی ، هزینه های پیش رو را برای انجام وظایف پرداخت می کند. این امر خطر بروز اختلافات بین مشتری و فریلنسر را به حداقل می رساند.

ویژگی های اصلی:

 • مشتریان حرفه ای برای کار با
 • نرخ خود را تنظیم کنید

قیمت: هزینه کمیسیون 3.5٪ تا 5٪

از راه دور

از راه دور

این خبرنامه دو ماهه برای کارگران از راه دور و همچنین افرادی است که به دنبال کار بازاریابی آزاد و بصورت آنلاین هستند. علاوه بر مشاغل ، نکاتی در مورد نحوه استخدام در مشاغل از راه دور و زندگی سبک زندگی عشایری دیجیتال ارائه می دهد. لیست های شغلی طبقه بندی شده اند و به شما کمک می کنند تا با اطلاعات رسانه های اجتماعی شرکت و اطلاعات تماس با آن ، شغل خاصی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید..

ویژگی های اصلی:

 • رابط کاربر پسند
 • راهنمایی مؤثر در کار از راه دور

قیمت: رایگان

آبدار

آبدار

این وب سایت فریلنسر برنده جوایز است که شناخته می شود شغل های پردرآمد را برای آزادکاران بازاریابی فراهم می کند. با این حال ، Aquent ترجیح می دهد مترجمان را با بیش از دو سال تجربه استخدام کند. اما فارغ التحصیلان تازه کار نیز از کشف مشاغل نامحدود در این سکو استقبال می کنند.

ویژگی های اصلی:

 • در تعیین دامنه قیمت ، فریلنسر را راهنمایی می کند
 • خدمات شخصی سازی شده
 • جوایز استعدادی

قیمت: 30٪ هزینه تبدیل برای هر آزادکار

مشاغل توسعه دهنده آزاد

مشاغل توسعه دهنده آزاد

در صورت عدم خستگی از 9 – 5 ، سرمایه گذاران آزاد می توانند یک فرصت رویایی باشند. آنها می توانند آزادانه مشاغل مورد علاقه خود را با ساعات انعطاف پذیر و مناسب برای آنها انتخاب کنند.

اما مشکل وقتی رخ می دهد که آنها نمی دانند کجا کار پیدا کنند. برای کمک به شما در تشخیص اینکه چه چیزی برای شما بهتر است ، لیستی از بهترین وب سایتهای توسعه دهنده مستقل را گردآوری کرده ایم.

لورم

asklorem

این شبکه از طراحان و طراحان وب ماهر با بررسی های قابل توجه در فیس بوک ، ProductHunt و Reviews.io قرار دارد. این یکی از بزرگترین سیستم عامل های توسعه دهندگان وب سایت های فریال است که می تواند به شما در ساختن یک فروشگاه Shopify یا یک سایت جدید وردپرس کمک کند. جذابیت اصلی وب سایت توسعه دهنده freelance این است که هیچ هزینه ماهیانه ای برای ثبت نام در مشاغل آزاد و جادوگران پرداخت نمی شود. همه توسعه دهندگان وب مستقل قبل از اینکه بتوانند روی این سیستم عامل کار کنند ، توسط وب سایت تأیید می شوند.

ویژگی های اصلی:

 • ارتباط سریع
 • تجربه حرفه ای با کیفیت
 • پشتیبانی مشتری استثنایی

قیمت: بدون پرداخت هزینه ماهانه ، پرداخت ها از 25 دلار تا 250 دلار شروع می شود

تفنگ

تفنگ

این یک سایت شغلی آزاد است که به خصوص برای توسعه دهندگان وب مستقل طراحی شده است. توسعه دهندگان وب در Gun.io با غول های صنعتی مانند تسلا ، سیسکو و بسیاری دیگر همکاری می کنند. وب سایت توسعه دهنده مستقل ، هم شرکتی را استخدام می کند که افرادی را که از خانه کار می کنند و هم کارگران از راه دور که برای آن شغل پیشنهاد می دهند ، استخدام می کند. بررسی و آزمایش بر اساس تخصص فنی و سطح تجربه شخص انجام می شود. فریلنسرهایی که مطابق معیارها هستند تأیید می شوند و می توانند پس از آن به صورت یک به یک با مشتریان همکاری کنند.

ویژگی های اصلی:

 • دارای بیشترین استعدادهای جستجو شده در وب سایت می باشد
 • فریلنسر را تا اتمام یک پروژه راهنمایی می کند
 • تضمین می کند که مشاغل برای آنچه پرداخت می کنند ارزش کسب کنند

قیمت: 75 تا 150 دلار در ساعت

گیگستر

گیگستر

این وب سایت توسعه دهنده مستقل مستقر در سیلیکون ولی است که در آن برنامه های سفارشی انتخابی طراحی و ساخته شده اند. بسیاری از شرکتهای فناوری کار خود را از طریق این بستر انجام می دهند تا عملکرد خود را ساده تر کنند. گیگستر برای افراد با دانش و تجربه در این زمینه است. آنها چنین فریلنسرها را از طریق یک پروسه غربالگری استخدام می کنند ، جایی که از AI استفاده می کنند تا فریلنسرها را با پروژه ها مطابقت دهند.

ویژگی های اصلی:

 • توسعه دهندگان درجه یک
 • روند سریع پروژه
 • گزارش مشتری در مورد پیشرفت

قیمت: برنامه های با قیمت های مختلف می توانند حدود 52،000 دلار هزینه کنند

کمد استعداد

کمد استعداد

وب سایت توسعه دهنده freelance به مترجمان آزاد اجازه می دهد تا برای مشتریانی با مشخصات بالا کار کنند و به آنها بصورت آنلاین شغل با کیفیت و رایگان ارائه می دهند. فریلنسر مجبور است یک پروفایل ایجاد کند و نمونه کارها را حفظ کند که سطح تجربه ، حوزه تخصص و مهارت آنها را نشان دهد. در این سایت شغل آزاد تعدادی از مشاغل موجود است که مشتریان در آن پروفایل کاربر را بررسی می کنند. وب سایتهایی که از طریق این پلتفرم طراحی شده اند ، کلیه ملزومات یک وب سایت مدرن را دارند و به مشاغل کمک می کنند تا بازدید کنندگان را به مشتری تبدیل کنند.

ویژگی های اصلی:

 • رزومه دیجیتالی شما را می سازد
 • هر آزادکار می تواند درخواست کند

قیمت: رایگان برای افراد متقاضی کار آزاد

کد پذیر

کد پذیر

این یکی از بهترین وب سایت های توسعه دهنده آزاد است که به ویژه به توسعه دهندگان WordPress در سراسر جهان اختصاص داده شده است. در عوض ، الگوریتم وب سایت کار را برای آنها انجام نمی دهد. به عنوان یک فریلنسر ، تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد پروفایل جذاب ، پیشنهاد برای پروژه ها و ارائه طرح های وب سایت با کیفیت است. شما می توانید قیمت رقابتی تعیین کنید و پروژه های بیشتری بدست آورید.

ویژگی های اصلی:

 • پلت فرم توسعه دهنده اختصاصی وردپرس
 • مناقصه ای برای کار ندارید

قیمت: 70 – 120 دلار در ساعت

مشاغل آزاد عکاس

شغل عکاس آزاد

اکثر عکاسان مشاغل آزاد را از خانه یا به صورت پیمانکاری ترجیح می دهند. هرچند که آنها چک های منظم دریافت نمی کنند ، اما درآمدزایی از طریق عکاسی بسیار ارزشمند است.

اگر می خواهید به حوزه عکاسی مستقل وارد شوید و قبلاً تمام دنده ها را خریداری کرده اید ، ساعاتی را صرف تصویربرداری کرده و در نهایت یک پرتفوی چشمگیر را ایجاد کرده اید – اما برای شروع نمی توانید حواشی پیدا کنید.?

ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم شغل های عکاسی آزاد را بصورت آنلاین در تعدادی از بهترین سایت های شغلی آنلاین پیدا کنید.

Craigslist

Craigslist

این وب سایت برای افراد عکاس که مایل به ساخت نمونه کارها خود هستند به شیوه ای سرگرم کننده ، نکات جالب و کار از راه دور ارائه می دهد. می توانید پست های شغلی آزاد ملی را برای کار طولانی مدت یا موقت پیدا کنید که از طریق صفحه شغلی عکاسی وب سایت قابل دسترسی است. برای همه کاملاً رایگان است اما باید پست های شغلی را که انتخاب می کنید تأیید کنید. به غیر از این ، می توانید کارهای از راه دور زیادی پیدا کنید و مرتباً درآمد کسب کنید.

ویژگی های اصلی:

 • ایده آل برای آزادکاران مبتدی
 • تجربه شخصی

قیمت: رایگان برای افراد جویای کار

ایربنب

ایربنب

این وب سایت عکاسان مستقل را به صورت قراردادی استخدام می کند که عمدتاً برای مکانهایشان به عکاسی از املاک و مستغلات نیاز دارد. آنها در مورد کیفیت تصاویری که در وب سایت ارسال می کنند بسیار ویژه هستند. برای درخواست ، باید یک سبد قوی برای کار خود در نظر بگیرید. Airbnb همچنین انتظار دارد پردازش تصویر با کیفیت بالا از فری لنسر انجام شود – بنابراین یک عکاس باید تمام مهارت های لازم را داشته باشد.

ویژگی های اصلی:

 • پرداختهای قشنگ
 • فرصت ملاقات با مردم و دیدن مکان های خوب

قیمت: 95 – 125 دلار در هر لیست

مشاغل عکاسی مرکزی

مشاغل عکاسی مرکزی

از طریق تابلوهای شغلی عکاسی در وب سایت ، آزادکاران می توانند برخی از بهترین مشتری ها را هدف قرار دهند. این کار به عنوان پلی بین کارفرمایان و متقاضیان شغل آزاد است که در آن می توانند از خدمات شغلی نامحدود با خدمات 24/7 مشتری بهره مند شوند. علاوه بر این ، این وعده مشاغل آزاد در زمینه شما را می دهد و افراد بی تجربه استخدام نمی کند ، و این باعث می شود که حرفه ای های ماهر بتوانند پروژه های بیشتری را تضمین کنند..

ویژگی های اصلی:

 • عضویت رایگان
 • مشاغل موجود در منطقه شما

قیمت: رایگان

شغل روزنامه نگاری

شغل روزنامه نگاری

این سایت جستجوی شغل آزاد در صدها نشریه مانند New York Times و Wall Street Journal مورد ستایش قرار گرفته است. این بیشتر مشاغل صنعت رسانه را شامل می شود و مشاوره شغلی و منابع رسانه ای ارائه می دهد. این بستر فرصت خوبی را برای همه عکاسان آزاد فراهم می کند تا مشاغل خود را شروع کنند. این میزبان شرکت های بزرگ رسانه ای مانند ESPN ، National Geographic ، CNN و بسیاری دیگر از این بستر است.

ویژگی های اصلی:

 • دسترسی مجدد به پایگاه داده را از سر بگیرید
 • انواع کار رسانه ای را ارائه می دهد

قیمت: 100 دلار برای ارسال شغل تک

مشاغل عکاسی آنلاین

مشاغل عکاسی آنلاین

این کمی متفاوت از سایر وب سایت های مستقل است زیرا به شما امکان می دهد به جای مناقصه برای یک کار ، عکس های خود را ارسال کنید. این کار به عنوان یک سازنده نمونه کارها و نه یک هیئت شغلی آزاد انجام می شود ، که باید هزینه ماهیانه آن را بپردازید. به جای انتخاب پروژه های مستقل ، باید بتوانید عکاسی کنید که از همه راحت تر و پرشور هستید.

ویژگی های اصلی:

 • ایده ای از بازار عکاسی به شما می دهد
 • می توانید از سیاهههای مربوط به عکس خود استفاده کنید

قیمت: 27 دلار در هر ماه

مشاغل دستیار مجازی مستقل

مشاغل دستیار مجازی مستقل

اگر می خواهید به عنوان یک دستیار مجازی از آسایشگاه های منزل کار کنید ، می توانید به افرادی که وظایف ورود داده ها ، مدیریت رسانه های اجتماعی یا خدمات مشتری را دارند ، کمک کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید مهارت های سازمانی و ارتباطی استثنایی برای شروع کار است.

در اینجا لیست کاملی از بهترین وب سایت های مستقل وجود دارد که می توانند به عنوان دستیار مجازی به شما کمک کنند تا شخصیت های خوب پیدا کنید.

بلای

بلای

این یک وب سایت مبتنی بر کار از راه دور است که یک دستیار مجازی را برای کارهای مختلف مشتریان شامل کارمندان معاون اجرایی ، متخصصان وب و دفتردارگان استخدام می کند. از طریق وب سایت و همچنین در واقع و Glassdoor به مشاغل از راه دور قابل دسترسی است. متقاضیان باید یک روند استخدام را طی کنند که شامل مصاحبه های متعدد است و کل مراحل حدود چهار تا پنج هفته طول می کشد.

ویژگی های اصلی:

 • فرهنگ خوب شرکت
 • فرصت های آزاد بر اساس تخصص شما

قیمت: 25 دلار در ساعت

مجازی

مجازی

این یک سایت شغلی از راه دور است که به شما امکان می دهد تمام وقت کار کنید ، اما مترجمان را نیز برای پروژه های مختلف استخدام می کنید. این وب سایت دستیاران مجازی را استخدام می کند و آنها را برای کارهای خاص به مشتریان محترم خود اختصاص می دهد. این امر به مشتریان امکان می دهد دستیاران با کیفیت را انتخاب کرده و تجارت خود را با کمک اضافه شده مقیاس کنند. این شامل دسته های مختلفی از کارهای دستیار مجازی مانند ورود داده ها ، بازاریابی ، پشتیبانی تجاری و نگهداری از وب سایت می شود.

ویژگی های اصلی:

 • دسترسی کارآمد
 • پتانسیل برای سود بالا

قیمت: از 398 دلار در ماه شروع می شود

زمان و غیره.

زمان و غیره

زمان و غیره اکنون بیش از 10 سال در صنعت بوده است که اعتبار آنها را اثبات می کند. این وب سایت همچنین در Forbes ، Telegraph و The Guardian به نمایش گذاشته شده است. این کار شغل آزاد آنلاین زیادی را برای دستیاران مجازی فراهم می کند که در فرایند انتخاب سختی قرار می گیرند. کارگزاران آزاد با یک تیم متخصص از جامعه Time Etc تحت یک مدیر حساب اختصاصی همکاری می کنند.

ویژگی های اصلی:

 • امتحان رایگان
 • دسترسی به صدها مشتری قابل توجه

قیمت: از 25 دلار در ساعت شروع می شود

تورک مکانیکی آمازون

تورک مکانیکی آمازون

این یکی از بهترین وب سایت های آزاد است که به سرعت بتواند مشاغل دستیار مجازی را پیدا کند. برخی از مشاغل دستیار مجازی رایج شامل ایجاد محتوا ، سازماندهی لیست ها ، جمع آوری داده ها و گرفتن بازخورد از مشتریان شغل است.

ویژگی های اصلی:

 • انواع کارها در دسترس است
 • انجمن های پشتیبانی شخص ثالث

قیمت: کمیسیون 20٪ درمورد همه خدمات آزاد

شبکه VA

شبکه VA

این یک انجمن شغلی دستیار مجازی است که همچنین به عنوان یک ابزار شبکه های اجتماعی برای آنها کار می کند. لازم نیست در وب سایت شرکت کنید ، در عوض ، با توجه به مهارت و تخصص خود با یک مشتری علاقه مند زوج می شوید. بیش از نیمی از پست های وب سایت برای مشاغل دستیار مجازی است. این پلتفرم همچنین راهنمایی هایی را برای آزادکارانی که به دنبال کار هستند فراهم می کند. اگر به دنبال کار آزاد در خانه هستید ، وب سایت خوبی است.

ویژگی های اصلی:

 • عضویت رایگان
 • با کارشناسان صنعت ارتباط برقرار کنید

قیمت: 35 دلار در ساعت

دست های فانتزی

دست های فانتزی

این وب سایت آزاد دستیارهای مجازی را برای انواع کارهای روزمره کاری مانند برقراری تماس ، قرار ملاقات ها و ورود اطلاعات و غیره استخدام می کند. نرم افزارهای مختلف بزرگترین فایده این وب سایت این است که حتی موقعیت های مدیریتی را برای دستیار مجازی با پرداخت های خوش تیپ ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی:

 • زمان بندی انعطاف پذیر کار
 • انواع مشاغل موجود

قیمت: 29.99 دلار برای 5 درخواست در هر ماه

مشاغل ویرایشگر ویدئویی مستقل

مشاغل ویرایشگر ویدیوی مستقل

یک ویرایشگر ویدیو می تواند یک حرفه بسیار با ارزش باشد به خصوص وقتی که از خانه کار می کنید. کارگران آزاد با ساعات انعطاف پذیر و آزادی انتخاب پروژه ای که می خواهند بر روی آن کار کنند بیشتر از این کار لذت می برند.

این که آیا شما یک ویرایشگر فیلم با تجربه هستید یا تازه کار خود را شروع کرده اید ، باید این وب سایت های مستقل ویدیو را بررسی کنید.

مندی

مندی

وب سایت فریلنس مشاغل یک بستر بسیار معروف برای تولید و ویرایش خدمات ویدیویی است. اگرچه به نظر عالی می رسد ، این رقابت بسیار زیاد است و میزبان هزاران حرفه ای دیگر در زمینه فیلم و فیلم است – بنابراین باید کیفی مناسب برای تهیه فرصت های آزاد داشته باشید.

ویژگی های اصلی:

 • امتحان رایگان
 • در دسترس بودن مشاغل حرفه ای

قیمت: هزینه اشتراک در هر ماه از 19.39 دلار شروع می شود

مرکز تولید

مرکز تولید

این وب سایت پیشرو و آزاد و از راه دور برای تولید فیلم است. این شهر کاملاً مشهور شده است زیرا بسیاری از متخصصان ماهر شغل خود را در شبکه های تلویزیونی و استودیو های مهم از طریق این سکو امن کرده اند. این وب سایت خوبی برای هم شرکت های تولید کننده و هم برای کارگران آزاد راه دور است که می توانند مشاغل خود را با مشاغل نیمه وقت یا تمام وقت شروع کنند..

ویژگی های اصلی:

 • بانک اطلاعاتی گسترده مشتری
 • بسیاری از فرصت های کارآموزی

قیمت: عضویت از 4.99 دلار در ماه شروع می شود

حرکت نویس

حرکت نویس

این سایت شغلی آزاد و از راه دور است که دارای بهترین شغل های موجود در فیلم سازی ، انیمیشن و جلوه های بصری است. برخی از مشاغل شامل یک ژنرال ، طراح گرافیک حرکت ، و متخصص جلوه های دیداری است.

ویژگی های اصلی:

 • در کنار انیماتورها ، طراحان و مدیران هنری معروف کار کنید
 • ایده آل برای افراد با سطح مهارت و تجربه متفاوت است

قیمت: 129 دلار برای ارسال استاندارد به مدت 30 روز

گاو خلاق

گاو خلاق

این فروم است که دارای راهنمایی و راهنمایی در مورد عیب یابی نرم افزار و آموزش است. جامعه وب سایت شامل سردبیران خبره ای است که به آزادکاران کمک می کنند مهارت بیشتری کسب کنند. برای یافتن کار آزاد در وب سایت ، فقط کافی است یک حلقه ویدیویی را در پروفایل خود ارسال کنید و برای کارهای ویرایش ویدیوی موجود درخواست کنید.

ویژگی های اصلی:

 • راهنمایی در مورد استفاده از نرم افزارهای پیچیده
 • مشاوره از ویراستاران ویدیوی با تجربه

قیمت: برای سطح مهارت های مختلف متفاوت است

Assemble.tv

Assemble.tv

این یک بستر سازمان یافته و منظم است که به افراد بسیار خلاق اجازه می دهد تا با مارک های قابل توجه کار کنند و با ابتکارترین استعداد ارتباط برقرار کنند. استعدادهای درخشان آنها شامل کارگردانان ، کپی نویسان ، عکاسان و ویرایشگرهای ویدئویی و غیره می شود. شما باید یک لیست رایگان ارائه دهید و در صورت لیست کوتاه و انتخاب ، می توانید بخشی از انجمن وب سایت شوید.

ویژگی های اصلی:

 • با افراد قابل توجه صنعت ارتباط برقرار کنید
 • روی پروژه هایی کار کنید که به آنها علاقه مند هستید

قیمت: از پروژه به پروژه دیگر متفاوت است

مشاغل فروش آزاد

مشاغل فروش آزاد

وب سایتهای شغلی فروش آزاد فرصتی منحصر به فرد را برای شما فراهم می کنند تا از نجواهای مستقل و مستقل استفاده کنید که در غیر این صورت سخت است. آنها استعداد برتر برای پروژه های آرزو را استخدام می کنند و می توانند به تسریع در حرفه شما کمک کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد یک سبد فروش و ثبت نام در سایت های برتر فروش آزاد است که در زیر ذکر شده است.

استخدام کننده پستی

استخدام کننده پستی

این وب سایت برتر استخدام است که افراد با تجربه مناسب را پیدا می کند و آنها را با سازگارترین شغل منطبق می کند. بسیاری از غول های صنعت از این بستر برای استخدام استعداد آزاد استفاده می کنند. فریلنسرها باید با پر کردن فرم مشخصات ، اقدام به درخواست شغل نمایند ، پس از آن به آنها اجازه داده می شود لیست های شغلی آزاد را مشاهده کرده و هر آنچه را که جالب است مشاهده کنند.

ویژگی های اصلی:

 • رابط کاربری آسان
 • اعلان های شغلی جدید
 • خبرنامه

قیمت: محاکمه چهار روزه رایگان که پس از آن هزینه اشتراک ماهانه اعمال می شود

کلاه قرمز

کلاه قرمز

وب سایت استخدام دیگری که استخدام کارگران آزاد و همچنین برخی از بهترین شغل های از راه دور را ارائه می دهد – برای کمک به مشتریان برای یافتن نامزدهای ایده آل برای کار ، عمدتاً برای بخش فروش. اگر فکر می کنید مهارت و مهارت لازم را دارید تا بتوانید به عنوان نماینده فروش برخی از شرکت های مشهور فعالیت کنید – رد هات یک بستر مناسب برای شماست.

ویژگی های اصلی:

 • فرصت های پیشرفت شغلی
 • محیط همکاری و انعطاف پذیر

قیمت: با توجه به بسته اشتراک ماهانه شما انتخاب می کنید متفاوت است

پرش از درایو

پرش از درایو

وب سایت شغلی که برخی از بهترین مشاغل از راه دور و حرکات آزاد را در فروش ارائه می دهد. این سیستم عامل از طریق سیستم پیشرفته vetting خود ، جستجوی کار را بسیار آسان می کند. مشاغل از راه دور طبقه بندی می شوند و بر اساس تاریخ ، ارتباط و یا فیلترهای مکان به آنها می توان دسترسی پیدا کرد. این وب سایت همچنین دارای مشاغل از راه دور از دیگر وب سایت های استخدام است ، که انتخاب متقاضیان را از بین گزینه های موجود آسان می کند.

ویژگی های اصلی:

 • فرایند یافتن بهترین مشاغل از راه دور را ساده می کند
 • نیازی به ثبت نام ندارد

قیمت: لیست اشتغال در حالی که اشتراک رایگان است 79 دلار قیمت دارد

مشاغل پشتیبانی مشتری آزاد

مشاغل پشتیبانی مشتری آزاد

اگر یک مشکل طبیعی هستید و با مردم خوب هستید ، اما از رانندگی برای کار خود متنفر هستید ، هر روز می توانید کار خود را به عنوان نماینده پشتیبانی مشتری شروع کنید..

برای شروع کار جدید ، در اینجا وب سایت های فریلنسر ارائه شده است که در حوزه پشتیبانی مشتری مشاغل ایجاد می کنند.

ما از راه دور کار می کنیم

ما از راه دور کار می کنیم

این یک سایت شغلی از راه دور است که مشاغلی را منتشر می کند که نیازی به حضور شما ندارد. این یکی از اولین تابلوهای شغلی از راه دور است که امروزه به عنوان پربازدیدترین سیستم عامل برای کارهای از راه دور ایستاده است.

ویژگی های اصلی:

 • انواع مشاغل موجود
 • ساده برای حرکت

قیمت: 299 دلار برای هر لیست شغلی به مدت 30 روز

پیشنهادهای مجازی

پیشنهادهای مجازی

وب سایت کار از راه دور بهترین تابلوی شغلی را برای کار از راه دور با بیش از 10،000 لیست شرکتی مناسب برای ارتباطات دور ارائه می دهد. اگر در Vocual Vocations ثبت نام کنید ، سایت شغل ارتباط از راه دور وقتی مشاغل با تخصص شما مطابقت دارد ایمیل برای شما ارسال می کند..

ویژگی های اصلی:

 • فیلتر شغل خوب
 • مشاغل برای تمام سطوح تجربه

قیمت: هزینه اشتراک ماهانه 15.99 دلار برای کاربران

نتیجه

آزادکار یا کارگر از راه دور به این معنی است که می توانید شغلی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. مشاغل آزاد به شما امکان می دهد یک برنامه منعطف را حفظ کنید تا بتوانید درآمد کسب کنید و همزمان از مسئولیت های خود مراقبت کنید.

این راهنما دارای اطلاعاتی در مورد برخی از بهترین سایت های فریلنسر است که می تواند به شما در رسیدن به شغل آزاد بعدی شما کمک کند. همه این کارها برای کشف نقاط قوت شما با برخی درون نگری آغاز می شود – و تصمیم بگیرید که آیا فریلنسینگ یا کار از راه دور تماس شما است!

ما پیشنهاد می کنیم سایت های جستجوی شغلی مستقل را انتخاب کنید که به نیازهای شما پاسخ دهند و به شما امکان می دهد کاری را انجام دهید که به آن اشتیاق دارید. موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map