بهترین وبلاگ های شخصی و جالب (30+ نمونه واقعی)

مثالهای وبلاگها


همه ما دوست داریم وبلاگ های با کیفیت را بخوانیم. این یک روش عالی برای یادگیری چیزهای جدید و مفید است؛ یا برای سرگرمی با این حال ، بسیاری از مردم می خواهند به وبلاگ نویسان با نفوذ تبدیل شوند ، زیرا این موقعیت پتانسیل زیادی برای کسب درآمد دارد.

اگر به فکر ایجاد بلاگ هستید ، می توانید خیلی سریع این کار را انجام دهید.

به هر دلیلی ، شما می خواهید یک وبلاگ ایجاد کنید. می توانید مطمئن باشید که این یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید بگیرید. از آنجا که ، وبلاگ نویسی می تواند مزایای بی شماری را به شما بخشد ، از احساس قدرتمند تحقق از آموزش ، الهام بخشیدن و کمک به دیگران برای ایجاد آگاهی ، به دست آوردن تأثیرگذاری و ایجاد ارتباطاتی که حتی ممکن است منجر به یک پیشنهاد شغلی عالی شود. وبلاگ نویسی می تواند درهای فرصت زیادی را برای شما باز کند و به شما کمک کند تا نه تنها در زندگی شخصی و حرفه ای بلکه در زندگی خوانندگان خود نیز تغییری ایجاد کنید..

البته پخش کلمه در مورد آن و جلب نوع صحیح خوانندگانی که مطالب شما را جالب و مفید خواهند یافت نیاز به داشتن راهکارهای خوب و کارآمد در محل دارد.

خب تصمیم داری چکار کنی؟ خوب ، تکالیف شما ، برای مبتدیان؛ شما باید مسائل خود را بدانید تا در این جمع ایستادگی کنید. مکان خوبی برای شروع ممکن است این مقاله با لیستی از بهترین وبلاگ های وب باشد. افرادی را که انجام می دهند آنچه را می خواهید انجام دهید پیدا کنید ، و این کار را به خوبی انجام دهید. سپس بهترین اقدامات خود را انجام دهید ، چرخش خود را پیدا کنید تا مفهوم را بگذرانید و بنویسید ، بنویسید ، بنویسید!

وبلاگ دقیقاً چیست?

بگذارید سریع وبلاگ خود را مرور کنیم؟ وبلاگ (کوتاه شده از عبارت “وبلاگ”) یک وب سایت یا یک صفحه وب است که به طور مرتب با مطالب به روز می شود که خوانندگان وبلاگ می توانند الهام بخش یا آموزشی پیدا کنند. یک وبلاگ می تواند اهداف مختلفی از جمله افزایش آگاهی از یک دلیل شخصی یا یک نام تجاری ، ایجاد شخصی به عنوان یک متخصص در یک زمینه خاص یا ارتقاء مشاغل و افزایش فروش داشته باشد تا نام معدودی را ذکر کند. البته همه اینها به نوع وبلاگ بستگی دارد.

برای مثال ، وبلاگ شما می تواند مجله آنلاین شما باشد ، جایی که شما افکار و احساسات خود را بیان کرده و آنها را با جهان به اشتراک می گذارید. این می تواند هر چیزی باشد که می خواهید باشد ، اما مهمترین موفقیت آن ارائه ارزش واقعی به خوانندگان شما با استفاده از صدای دوستانه و مکالمه صوتی در حالی است که ثابت قدم باشد..
چه چیزی است-یک-اینفوگرافیک وبلاگ

در استفاده از این اینفوگرافیک در وب سایت خود احساس راحتی کنید

بهترین وبلاگ ها چه ارتباطی با یکدیگر دارند?

میلیون ها وبلاگ در وب وجود دارد ، اما چگونه وبلاگ نویسان واقعاً موفق توانستند صدای رقابت را کاهش دهند و وبلاگ های خود را به بالا سوق دهند؟ آنها مطالبی را ارائه می دادند که ارزش واقعی آنها را برای خوانندگانشان فراهم می کردند. آنها صدای منحصر به فردی داشتند که خوانندگان آنها می خواستند بشنوند و دقیقاً همین چیزی است که آنها را متفاوت ساخته است. این امر باعث ایجاد رقابت شدید برای شرکت کنندگان جدید در وبلاگ نویسی می شود که سعی در نام خود دارند.

حتی اگر موضوعی که می خواهید آنرا حل کنید ، شامل ایده ای است که هزار بار به آن گفته شده است ، هنوز می توانید پیچ ​​و تاب کنید و داستان خود را بگویید. شما می توانید مطالب قانع کننده ای ایجاد کنید که شخصیتی منحصر به فرد داشته باشد که خوانندگان شما بتوانند با آن به هر کلمه ای که می نویسید با آن ارتباط برقرار کنند و واقعاً عاشق شوند..

محتوای کیفیت دقیقاً همان چیزی است که همه بلاگ های مورد علاقه مشترک دارند. البته ، تعداد دنبال کنندگان وجود دارد ، اما محتوا تنها عنصری است که در وهله اول آنها را جذب می کند و باعث می شود تا آنها بیشتر به خانه برگردند.

بنابراین ، اگر می خواهید وبلاگ خود را جذاب کنید ، همیشه روی کیفیت محتوای خود تمرکز کنید.

محبوب ترین سوله ها که باعث ترافیک و درآمدزایی می شوند

وبلاگها پول می گیرند

وقتی به دنبال طاقچه ای هستید تا وبلاگ خود را روی آن متمرکز کنید ، باید در مورد کسانی که دارای بازار پر رونقی هستند فکر کنید. برای کسب درآمد از وبلاگ خود ، باید محلی را با پتانسیل عالی برای تولید ترافیک و درآمد پیدا کنید.

سوله های زیر محبوب ترین آنها است ، بنابراین از ترافیک و درآمد بسیار خوبی برخوردار هستند. آنها کمی گسترده هستند ، اما می توانید یک مکان کوچک به وجود بیاورید و در آن راه پیدا کنید ، پس از یافتن شور و اشتیاق خود و پیدا کردن راهی برای بهبود زندگی افراد.

وبلاگهای مسافرتی

وبلاگ های مسافرتی پتانسیل بسیار زیادی برای رانندگی زیاد و درآمدزایی دارند. مردم عاشق سفر هستند و همیشه به دنبال فرصتهای جدید برای رفتن به جایی هستند که قبلاً نبوده اند و فرهنگهای جدید را کشف کنند.

می توانید مسیرهای زیادی را با وبلاگ سفر خود انجام دهید. می توانید یک وبلاگ خاص برای منطقه ، یک وبلاگ مسافرتی غذایی یا یک وبلاگ سفر شخصی پر کنید که پر از ماجراهای جالب و راهنمای سفر شما باشد.

وبلاگ شما همچنین می تواند روی بررسی های هتل یا رستوران و یا وسایل مسافرتی تمرکز کند تا بتوانید از لینک های وابسته درآمد کسب کنید. طاقچه بسیار بزرگ است ، بنابراین چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید در اینجا روی آنها تمرکز کنید.

وبلاگهای بهداشت

این طاقچه همچنین دارای فرصت های عالی وابسته ای است ، زیرا می توانید در مورد غذاها ، مکمل ها ، محصولات ورزشی و موارد دیگر بنویسید.

می توانید وبلاگ خود را بر روی دستور العمل های سالم ، رژیم های غذایی ، روالهای صبح ، تمرین در خانه ، تمرینات بدنسازی ، نکات مربوط به مراقبت های بهداشتی و مشاوره متمرکز کنید – شما آن را نامگذاری کرده اید. فرصت های زیادی برای ترافیک و درآمد گسترده در اینجا وجود دارد.

وبلاگ های یادگیری الکترونیکی

یادگیری الکترونیکی با سرعت صاعقه در حال رشد است ، زیرا اینترنت یادگیری و دانش را در دسترس همگان قرار داده است. همیشه افرادی که به دنبال کسب دانش و مهارت های جدید بصورت آنلاین و از راحتی در خانه خود هستند ، خواهند بود.

اگر دانش یا مهارت خاصی دارید که به نوشتن علاقه مند هستید ، چرا به دیگران کمک نمی کنید تا متخصص شوند؟ می توانید دروس گیتار ، درس های کد نویسی ، کلاس های آموزش سگ ، آموزش در مورد استفاده از هر نوع نرم افزار ، درس زبان و تقریبا هر چیز دیگری که می خواهید ارائه دهید..

وبلاگ های فناوری و بازی

گیمرها به بازار فناوری علاقه مند هستند ، بنابراین ترکیب این دو به شما کمک می کند تا مبلغ قابل توجهی کسب کنید. این یکی از سودآورترین سوله هایی است که می توانید از آن انتخاب کنید و باز هم با زیربناها و فرصتهای وابسته فراوان همراه است.

می توانید بررسی برنامه و بازی های ویدیویی ، بررسی ابزارهای فنی ، نکاتی درباره تعمیرات موبایل و رایانه شخصی ، آموزش بازی های ویدیویی یا هر موضوع مرتبط دیگری را که به آن علاقه دارید بنویسید و درمورد حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشید.

وبلاگ های والدین

این یکی از آن سوله هایی است که همیشه به دنبال ترافیک و پول است. مادران در همه جا هستند ، بنابراین شما همیشه مخاطب بزرگی خواهید داشت که به نکات و توصیه های مفید والدین علاقه مند شوید.

صدها موضوع برای انتخاب مراقبت از نوزادان و کودکان و کمک به مادران جدید در انتخاب بهترین غذاها ، لباس ها ، اسباب بازی های ایمن و فعالیت های سرگرم کننده برای نوزادان خود وجود دارد ، یا برنامه ریزی برای جشن تولد کودک کامل.

شما همچنین می توانید نکات مربوط به بارداری و به معنای واقعی کلمه هرگونه توصیه مفید دیگر را هم برای مادران و هم برای پدر و مادران ارائه دهید. بهترین راه برای کسب درآمد از وبلاگ والدین خود ، مشارکت در بازاریابی وابسته با تبلیغ بهترین محصولات برای کودکان و والدین است.

می خواهید یک وبلاگ شخصی راه اندازی کنید?

اگر می خواهید وبلاگ شخصی بسیار شخصی خود را راه اندازی کنید ، می توانید خیلی سریع به تنهایی این کار را انجام دهید. شما به وبلاگ خود (نام دامنه) ، بهترین بستر وبلاگ (ما به شدت وردپرس خود میزبانی را توصیه می کنیم) و یک ارائه دهنده میزبانی وب به یک نام احتیاج دارید. همه این مراحل بسیار ساده است و شما می توانید بلافاصله وبلاگ خود را راه اندازی و اجرا کنید.

ابتدا لازم است ارائه دهنده میزبانی وب خود را انتخاب کنید و برای وبلاگ نویسان جدید ، ما Bluehost را توصیه می کنیم ، شرکتی که بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان اختیار دارد. شما دریافت خواهید کرد نام دامنه رایگان هنگام ثبت نام با آنها ، به علاوه آنها یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

گام اول

اینجا را کلیک کنید و در صفحه “پیشنهاد انحصاری” که برای خوانندگان ما ذخیره شده است ، به پایان می رسید. سپس بر روی “شروع کار جدید” کلیک کنید.

گام یک

مرحله دوم

پیشنهاد می کنیم از برنامه اصلی شروع کنید ، زیرا برای تعیین نیازها و گزینه های خود به زمان نیاز خواهید داشت. برنامه اصلی برای ایجاد یک وبلاگ جدید به همه افراد مبتدی نیاز دارد. بعد از اینکه وبلاگ شما خاموش شد و نیازهای شما بیشتر شد برنامه های دیگری را در نظر بگیرید.
گام دوم

مرحله سوم

نام دامنه شما نقش مهمی در توسعه آینده وبلاگ شما خواهد داشت و به همین دلیل مهم است که وقت خود را بگذرانید و نام دامنه خوبی را بفهمید. پس از انجام این کار ، نام را در ستون “دامنه جدید” وارد کرده و دامنه سطح بالا را انتخاب کنید.
مرحله سوم

ابزار پیشنهادی:

فقط کافی است دامنه مورد نظر را در این کادر “دامنه جدید” تایپ کنید و BlueHost به شما نشان می دهد که آیا در دسترس است یا نه. اگر اینگونه نباشد ، لیستی از نامهای مشابه را برای شما انتخاب می کند.

به یاد داشته باشید ، بعد از ایجاد وبلاگ خود و شروع به تایپ کردن مطالب خود ، باید همیشه روی مخاطبان هدف و نیازهای آنها متمرکز شوید تا بتوانید از آنها با ارزش و کیفیت واقعی تهیه کنید زیرا این همان چیزی است که باعث می شود وبلاگ شما موفق شود. اطمینان حاصل کنید که عمیق تر به بخش بلاگ نویسه ما فرو رفته و همه آن را بخوانید زیرا مطمئناً نکات مفید زیادی در مورد بلاگ نویسی خواهید یافت.

انواع دیگر وبلاگ ها

انواع دیگر وبلاگ ها

وبلاگ نویسان افراد بسیار خلاق هستند. انواع وبلاگ های دیگری علاوه بر محبوب ترین آنها وجود دارد.

وبلاگهای انجمن

وبلاگ های انجمن به گونه ای طراحی شده اند که افراد هم فکر را در کنار هم قرار می دهند. این وبلاگ ها معمولاً مباحث مورد علاقه افراد همسایه را پوشش می دهند و دارای یک بخش کامنت و پشتیبانی رسانه ای اجتماعی قوی برای ارتقاء ارتباطات هستند.

وبلاگ های غیرانتفاعی

وبلاگ های غیرانتفاعی برای کمک به افرادی که در سازمان های غیرانتفاعی اداره و کار می کنند طراحی شده اند. آنها انواع موضوعات ، مانند ارتباطات غیرانتفاعی ، بازاریابی دیجیتال غیرانتفاعی ، جمع آوری کمک مالی و موارد دیگر را پوشش می دهند.

وبلاگ های وب کم زنده

نوشتن در مورد مقصد جهان در وبلاگ شما یک چیز است ، اما نشان دادن آنها در یک زمان واقعی به مخاطبان شما چیز دیگری است.

وبلاگهای وب وب زنده همچنین شامل مواردی هستند که سازندگان محتوا محتوای آن را نمی نویسند بلکه به صورت شفاهی آن را به مخاطب اطلاع می دهند. همراه با چت زنده ، این نوع وبلاگ نویسی بسیار جذاب است و همچنین می تواند پرسود باشد.

وبلاگ های صفحه زنده بازی

این وبلاگها جمعیتی را که علاقه مند به ورزش است و بدون امکان تماشای راحت بازی های مورد نظر خود و چطور می خواهند ، هدف قرار داده اند. با داشتن نرم افزار استریم و حقوق پخش ، این نوع وبلاگ ها بسیار آسان تنظیم می شوند.

وبلاگهای نوع دستگاه

وبلاگ های نوع دستگاه افراد با فن آوری را هدف قرار می دهند. این وبلاگها دارای جدیدترین اطلاعات در مورد دستگاه ها ، ویژگی های آنها ، عملکرد و غیره هستند. با توسعه سریع فناوری ، پیدا کردن الهام بخش برای موضوعات در این طاقچه مشکلی ندارد.

وبلاگ های پادکست

وبلاگ های پادکست در طی چند سال گذشته بسیار محبوب شده اند. آنها طیف وسیعی از موضوعات ، از جمله محبوب ترین موضوعات را پوشش می دهند. پادکست یک روند است و اثبات آن وبلاگهای بسیار مشهوری است که پادکست ها را به پیشنهاد استاندارد خود اضافه می کنند. در ایالات متحده حدود 104 میلیون شنوند پادکست ماهانه تخمین زده می شود.

خواندن توصیه شده: نحوه شروع پادکست – راهنمای قطعی برای مبتدیان 2020

وبلاگ های ویدیویی

حتی با وجود YouTube در اطراف ، هنوز هم vlogger هایی در خارج از کشور وجود دارند که ترجیح می دهند ویدیوهای خود را در وب سایت خود بارگذاری و به اشتراک بگذارند.

انواع مختلف

و در آخر ، ما وبلاگهایی داریم که ترکیبی از انواع است که در بالا مورد بحث قرار گرفته است. این وبلاگها می توانند موضوعات مختلفی را پوشش دهند ، چندین جمعیتی را هدف قرار دهند و انواع فرمت های رسانه ای را ارائه دهند.

این لیست از بهترین وبلاگ های طاقچه را بررسی کنید

بنابراین ، در اینجا در FirstSiteGuide ، ما تصمیم گرفته ایم تا فرصتی را برای شما فراهم کنیم تا با آخرین روندهای موجود در یک مکان خاص به روز بمانید.

امروز لیستی از وبلاگ های مختلف را در اینترنت قرار داده ایم. به آنچه که آنها درست در وبلاگهای خود انجام می دهند ، نگاه کنید و ببینید که آیا می توانید راهی برای انجام بهتر آن پیدا کنید! شما می توانید بینش ارزشمندی بدست آورید و در هنگام ایجاد رویکرد جدید خود در مورد وبلاگ نویسی ، کاری با آن داشته باشید. امیدواریم که شما را به ایجاد یک وبلاگ عالی تبدیل کند که تعداد قابل توجهی از دنبال کننده ها را به خود جلب کند ، که همیشه مشتاقانه منتظر خواندن هر پست وبلاگ جدیدی هستند که منتشر می کنید..

وبلاگ های سبک زندگی
وبلاگ های سازگار با محیط زیست و سبز
وبلاگ های مامان
وبلاگ های نویسندگی و نوشتن
وبلاگ های رسانه های اجتماعی
وبلاگ های حیوان خانگی
وبلاگ های تجاری و کارآفرینی
وبلاگهای تناسب اندام
وبلاگ های بابا
وبلاگ های بازاریابی
وبلاگ های فنی
وبلاگ های بازی

نتیجه

مطمئناً وبلاگ های بسیار موفق تری وجود دارند که می توانید از آنها الگو بگیرید. مواردی که در بالا ذکر شد برخی از بهترین نمونه های وبلاگ هستند که مطمئناً از شما الهام می گیرند و به شما در جهت گیری صحیح کمک می کنند که شما را به موفقیتی که می خواهید هدایت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map