بهترین برنامه برای میزبانی وب در ماه در سال 2020

ماه به ماه میزبانی وب


خدمات میزبانی وب پایه و اساس وب سایت شما را فراهم می کند – آنها ابزارها و فناوری هایی را برای به روز نگه داشتن سایتها ارائه می دهند و در عین حال به بازدیدکنندگان نیز کمک می کنند تا به آنها دسترسی پیدا کنند..

از ماه می سال 2019, 154،608،076 دامنه در سراسر جهان وجود دارد ، در حالی که تعداد کل ارائه دهندگان میزبانی وب 338.561 است – این نشان دهنده رشد و پتانسیل این بازار است. با این حال ، مشکل اینجاست که میزبانی وب سایت می تواند برای صاحبان سایت گران باشد. به این دلیل است که بسیاری از خدمات میزبانی فقط گزینه ای برای پرداخت هزینه تمام سال در جلو را ارائه می دهند ، که می تواند صدها دلار قیمت بالا داشته باشد. این برنامه های پرداخت سالانه حتی می توانند شما را به طور همزمان تا 2 سال قفل کنند. از طرف دیگر ، میزبانی وب ماه به ماه به صاحبان سایت امکان پرداخت هر ماه را می دهد و دیگر نیازی به تعهد بلند مدت نیست.

با این حال ، قبل از انتخاب سرویس میزبانی ، لازم است به خاطر داشته باشید که نوع وب سایتی که در حال ساخت هستید ، پهنای باند مورد نیاز ، ویژگی های میزبانی و نیاز به گواهینامه های SSL را در نظر داشته باشید..

بیایید در مورد میزبانی وب سایت یک ماه به ماه بیشتر بیاموزیم و گزینه های موجود را کشف کنیم.

چه موقع و چرا خرید میزبانی وب ماهانه?

چه موقع و چرا برای خرید میزبانی ماهانه

برای برخی از دارندگان سایت ، این احتیاط است که ماهانه میزبان وب خود را دریافت کنند. این امکان را به شما می دهد تا عملکرد ، ابزارها ، پشتیبانی مشتری و سایر ویژگیهای ارائه شده توسط میزبان را آزمایش کنید. شما می توانید برنامه را در هر زمان لغو کنید و در صورت لزوم به پرداخت های سالانه ارتقا دهید – به هیچ وجه خطر جریمه یا هزینه اضافی وجود ندارد.

بسیاری از میزبان ها همچنین به شما آزادی و انعطاف پذیری را برای کار با قیمت های پایین و بدون ایجاد کیفیت می دهند.

مقایسه برنامه های میزبانی وب مبتدی

DreamHostمیزبانNamecheapمیزبانی A2میزبان
قیمت4.95 دلار9،99 دلار2.88 دلار4.90 دلار10.95 دلار
نام دامنه$ 7.99$ 8.999.06 دلار14،95 دلار12.95 دلار
برگشت پول97 روز30 روز30 روزبدون محدودیت45 روز
گواهی SSLرایگانایکسرایگانرایگانرایگان
هزینه تنظیمایکس$ 4.99ایکسایکسایکس
پهنای باندنامحدود100 گیگابایتنامحدودنامحدودنامحدود

برنامه های میزبانی ماهانه در مقابل سالانه

مقایسه قیمت - در مقابل ماهانه برنامه های میزبانی سالانه

از نظر تاریخی ، برنامه های اشتراکی میزبانی به صورت سالانه فروخته می شد ، یعنی شما مجبور بودید به طور کلی 12 ، 24 یا 36 ماه بپردازید. به عنوان مثال ، شرکت ها قیمت تبلیغاتی 3.99 دلار در هر ماه در وب سایت خود نشان می دهند ، اما در واقعیت ، شما مجبور به پرداخت مبلغ کلانه در 12 ماه ، 24 یا 36 ماه هستید. برای دیدن قیمت گذاری ماهانه (در بیشتر موارد به صورت عمومی نشان داده نمی شود) ، شما باید یک فرایند سفارش را شروع کنید و از هر گزینه اشتراک در دسترس ، ماهانه پرداخت را انتخاب کنید.

این امر باعث می شود صاحبان سایت مبلغ قبض بزرگتر را برای ارزش بیشتر در طولانی مدت بپردازند. اما مشکل این بود که همه نمی توانستند مبالغ هنگفتی را با یک پول پرداخت کنند. اما اخیراً تغییراتی در استراتژی های قیمت گذاری میزبانی وب ایجاد شده است و ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب با ارائه گزینه های قیمت گذاری مناسب تر برای مصرف کننده ، به این مناسبت در حال افزایش هستند. آنها برنامه های پرداخت ماهانه میزبانی وب ارزان را ارائه می دهند که مالکیت و پرداخت هزینه وب سایت های آنها را برای افراد راحت تر می کند.

وب سایت های پرداخت ماهانه در کوتاه مدت به مراتب ارزان تر هستند ، بنابراین اگر در بودجه تنگی قرار دارید یا فقط وب سایت خود را رانندگی می کنید ، پرداخت میزبانی وب ماهانه بسیار مناسب است. این امر باعث می شود تا افراد از وبلاگ های خود ، مشاغل تجارت الکترونیکی و انواع دیگر سایت ها ، شروع به کار کنند.

علاوه بر این ، گزینه های صورتحساب صورتحساب ماهانه میزبانی وب به شما امکان می دهد خدمات را قبل از ارتکاب بلند مدت آزمایش کنید. اما به دلیل دوره های کوتاه مدت قرارداد ، این بسته های ماهانه نیز در طولانی مدت گران تر به نظر می رسند.

با این وجود ، درک این نکته ضروری است که اکثر برنامه های میزبانی هزینه های سالانه را بطور پیش فرض نمایش می دهند ، بنابراین به پرداخت هزینه توجه کنید تا اطمینان حاصل کنید که هزینه های خدمات ماهانه را پرداخت می کنید. ما برخی از میزبان وب سایت های پیشرو را در آنجا مقایسه کردیم تا بهترین خدمات میزبانی وب در ماه های مختلف را در چند دسته پیدا کنیم و آنها در اینجا لیست بندی شده اند. در زیر برخی از بهترین خدمات میزبانی وب سایت ماهانه ، با عاقلانه انتخاب کنید.

بهترین خدمات میزبانی ارزان ماهانه به ماه

وب سایت های میزبان مشترک ماهانه به ماه

وب سایت های میزبان مشترک می توانند چندین وب سایت را به طور همزمان در یک سیستم عامل قرار دهند. مهمترین مزیت این طرح ، مقرون به صرفه بودن است زیرا منابع و هزینه ها در بین دارندگان سایت که به این خدمات نیاز دارند ، به اشتراک گذاشته شده است. شرکت های میزبان معتبر برنامه های میزبانی ماهانه مشترک را ارائه می دهند که تمام ویژگی های مورد نیاز برای شروع وبلاگ یا وب سایت را ارائه می دهد.

ما بعضی از موارد را دستگیر کرده ایم بهترین ارائه دهندگان میزبانی مشترک ماهانه در صنعت که سنگین نیست.

DreamHost

صفحه اصلی dreamhost

آنها بیش از 20 سال در تجارت بوده اند و شهرت آنها در بین 3 شرکت برتر میزبانی وب که مورد تأیید وردپرس قرار گرفته است ، آنها را به دست آورده است. آنها یک سکوی میزبانی ایده آل برای صاحبان مشاغل کوچک ، وبلاگ نویسان جدید و افرادی هستند که اهل فن آوری نیستند. این سرویس میزبان بیش از 1.5 میلیون وبلاگ و وب سایت است ، که آن را به یکی از معتبرترین شرکت های میزبان تبدیل می کند.

ویژگی های کلیدی

 • پشتیبان گیری خودکار
 • 100٪ ضمانت به موقع
 • ضمانت برگشت پول 97 روزه
 • گواهی SSL رایگان
 • پهنای باند غیرمتعارف

قیمت گذاری

برنامه های قیمت گذاری Dreamhost برای یک برنامه میزبانی مشترک مشترک از 4.95 دلار در ماه شروع می شود و برای برنامه میزبانی قوی تر می تواند به 10.95 دلار در ماه برسد. این بسته ها نسبت به سایر وب سایت های میزبانی ماهانه در کلاس خود ، کاملاً رقابتی هستند. برنامه های ماهانه یک نام دامنه رایگان را شامل نمی شود ، این $ 7.99 دلار در سال است.

مزایای

 • پشتیبانی عالی مشتری
 • قیمت گذاری شفاف و شفاف
 • ارزش برجسته برای پول
برای اطلاعات بیشتر به DreamHost مراجعه کنید >>

میزبان

صفحه اصلی میزبان

این ارائه دهنده میزبانی وب از سال 2011 شروع به کار کرد و به دلیل برنامه های ارزان برای میزبانی مشترک مشهور است. آنها اکنون در بیش از 29 میلیون کاربر در 178 کشور جهان خدمت می کنند. هاستینجر با داشتن تعادل مناسب بین کیفیت و قیمت خدمات میزبانی آنها یکی از رهبران صنعت میزبانی وب محسوب می شود.

ویژگی های کلیدی

 • 1-نصب را کلیک کنید
 • تهیه پشتیبان هفتگی
 • 30 روز ضمانت برگشت پول
 • سازنده وب سایت آسان

قیمت گذاری

بسته اصلی Hostinger با 9.99 دلار در ماه شروع می شود. همچنین می توانید با قیمت 10.99 دلار در ماه یا حتی یک برنامه تجاری با قیمت 15.99 دلار در ماه به برنامه Premium آنها ارتقا دهید. برنامه های ماهانه نام دامنه رایگان را شامل نمی شود ، این یک دلار اضافی در سال 8.99 دلار است. و هنگام انتخاب برنامه میزبانی ماهانه و ماهانه ، باید یک بار یکبار هزینه 4.99 دلار پرداخت کنید.

مزایای

 • 99.9٪ ضمانت به موقع
 • فضای دیسک 10 گیگابایتی
 • کنترل پنل قدرتمند

Namecheap

صفحه اصلی Namecheap

این سرویس میزبانی وب ماهانه اخیراً به عنوان یکی از سریعترین شرکتهای در حال رشد در آمریکا در لیست شرکت Inc 5000 شناخته شد. میزبانی مشترک به نام Namecheap به سه وب سایت اجازه می دهد تا بر روی سرور با حداکثر زمان بروز رسانی اجرا شوند.

ویژگی های کلیدی

 • پهنای باند غیرمتعارف
 • محافظت از حریم خصوصی
 • گواهی SSL رایگان
 • سازنده وب سایت رایگان
 • نام دامنه و محافظت از حریم خصوصی
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

قیمت گذاری

بسته ها با 2.88 دلار در ماه در Namecheap شروع می شوند – این رقابت جدی برای سایر وب سایت های میزبانی ماهانه مشترک است. بنابراین اگر بودجه سختگیری دارید ، برنامه میزبانی ارزان قیمت آنها می تواند گزینه خوبی باشد. و اگر خدمات آنها را قابل اعتماد می یابید ، می توانید با 4.44 دلار در ماه یا حتی یک برنامه تجاری Stellar با قیمت 8.88 دلار در ماه به برنامه Stellar Plus ارتقا دهید. برنامه های ماهانه نام دامنه رایگان را شامل نمی شود ، سالانه 8.88 دلار اضافی است.

مزایای

 • 99.88٪ به موقع
 • خدمات کارآمد مشتری
 • 100٪ سازگار با ویژگی ها و افزونه های وردپرس

میزبانی A2

صفحه اصلی میزبان A2

این یک وب سایت میزبانی وب ماهانه به طور مستقل است که از سال 2001 در این کار فعالیت می کند. A2 هاستینگ گزینه محبوب برای وبلاگ هایی است که به وردپرس یا سایر سیستم عامل های CMS نیاز به انرژی اضافی دارند. از نرم افزار شتاب دهنده سایت استفاده می کند تا نرخ بارگیری صفحه صفحات وردپرس را تا 20 برابر افزایش دهد. این مزیت از آنجایی است که 40٪ بازدید کنندگان اگر بیش از 2 ثانیه بارگیری کنند ، سایت را ترک می کنند.

ویژگی های کلیدی

 • 99.9٪ به موقع
 • دامنه های فرعی رایگان
 • سرور SSD توربو با فضای نامحدود دیسک
 • گواهی SSL
 • پشتیبان گیری خودکار

قیمت گذاری

برنامه هاستینگ از 9.99 دلار شروع می شود. اما فروش بلند مدت فعلی آنها 51٪ تخفیف برای اولین دوره صدور صورتحساب است و شما فقط 4.90 دلار در ماه پرداخت می کنید. اگرچه ممکن است چند مورد در طول سال که این تخفیف افزایش می یابد وجود داشته باشد. اگرچه وقتی برنامه ماهانه آنها با قیمت کامل انجام می شود ، ویژگی های چشمگیر آن را تشکیل می دهند.

مزایای

 • امنیت پیشرفته
 • سرعت فوق العاده سریع
 • ابزار برای توسعه دهندگان

میزبان

صفحه اصلی HostGator

این یکی از معتبرترین بازیکنان در بازی میزبانی وب در ماه به ماه است که به بیش از هشت میلیون مشتری با خدمات بسیار معتبر پذیرایی می کند. این سرویس به دلیل ارائه ویژگی های قدرتمند با قیمت های مناسب شناخته شده است.

ویژگی های کلیدی

 • فضای ذخیره سازی نامحدود دیسک
 • پهنای باند غیرمتعارف
 • گواهی SSL رایگان
 • نصب یک کلیک روی WordPress

قیمت گذاری

برنامه میزبانی مشترک ماهانه مشترک Hatchling میزبان HostGator 10،95 دلار قیمت دارد و برنامه کسب و کار آنها 16،95 دلار هزینه دارد ، که در بین سایر برنامه های قیمت گذاری ماهانه وب سایت میزبانی مشترک به طور قابل توجهی بالاست. این طرح قیمت گذاری رقابتی با ویژگی هایی که ارائه می دهد قابل توجیه است.

مزایای

 • پانل کنترل آسان برای استفاده
 • نرخ بارگیری سریع و سرعت بالا
 • خدمات مشتری استثنایی
برای اطلاعات بیشتر به HostGator مراجعه کنید >>

بهترین خدمات میزبانی وردپرس از ماه به ماه

یک ماه به ماه میزبانی وردپرس
وردپرس قدرتمندترین پلتفرم ساخت وب سایت است که 61.8٪ سهم بازار وبلاگ های CMS و قدرت را دارد ، سایت های تجارت الکترونیکی و حتی مارک های جهانی بصورت آنلاین. میزبانی وردپرس راه حل های بهینه ای را برای وب سایت ها ارائه می دهد تا عملکرد این CMS را بهتر انجام دهند.

در اینجا خلاصه ای از بهترین برنامه های میزبانی صورتحساب ماهانه وردپرس آورده شده است.

SiteGround

صفحه اصلی SiteGround

این یکی از 3 شرکت برتر میزبانی وب است که به دلیل ویژگی های چشمگیر و ابزارهای مقیاس پذیر توسط خود وردپرس تأیید شده است. گزینه های موجود برای پشتیبانی مشتری و سطح عملکرد بهینه شده ، به همراه مکان های مختلف سرور ، آنگونه که توسط کاربران رأی داده شده است ، آن را به عنوان بهترین انتخاب تبدیل کرده اند.

ویژگی های کلیدی

 • انتقال رایگان سایت وردپرس
 • WordPress SuperCacher برای کاهش زمان بارگذاری
 • نصب رایگان Git
 • به روزرسانی خودکار وردپرس

قیمت گذاری

SiteGround چندین برنامه صدور صورتحساب ماهانه وردپرس را ارائه می دهد که از 3.95 دلار به علاوه هزینه فعال سازی یک بار یک بار برای برنامه راه اندازی 14.95 دلار شروع می شود. پس از پایان دوره آزمایشی ماه اول شما ، باید مبلغ 11.95 دلار در ماه بپردازید. برنامه های قیمت گذاری مرتب از مشاغل کوچک ، شرکت های نوپا و شرکت های بزرگ که ماهانه 10،000 تا 100،000 بازدید کننده دارند ، بهره می برد.

مزایای

 • فناوری مدرن و بسیار معتبر
 • گزینه های پشتیبانی زیادی وجود دارد
 • سرعت بارگذاری سریع صفحه
 • قیمت رقابتی
برای کسب اطلاعات بیشتر به SiteGround مراجعه کنید >>

میزبانی InMotion

صفحه اصلی InMotion

این یکی از مدعیان پیشرو در بین میزبانی وب برای صاحبان سایت است که نیاز به ارتقاء وب سایت و یا دریافت یک مورد جدید در وردپرس دارد. این وب سایت میزبانی ماهانه دو نوع خدمات ارائه می دهد: میزبانی مشترک مشترک و میزبانی وردپرس. خدمات اولیه به مبتدیان ارائه می شود در حالیکه دومی به صاحبان مشاغل و آژانس ها خدمات ارائه می دهد.

ویژگی های کلیدی

 • نام دامنه رایگان
 • مهاجرت سایت رایگان
 • cPanel گنجانده شده است
 • محافظت پیشرفته از فایروال

قیمت گذاری

قیمت اولیه ماهانه طرح WP-4000S آنها 27.99 دلار است. آنها همچنین ضمانت برگشت 90 روزه و همچنین مجوز رایگان cPanel را ارائه می دهند.

مزایای

 • نرخ زمان بروز 99.95٪
 • مجانی
 • حفاظت از امنیت پیشرفته
برای اطلاعات بیشتر به میزبانی InMotion مراجعه کنید >>

میزبان وردپرس A2

میزبان وردپرس A2

این ماه به ماه وب سایت میزبانی وب با مزایای چشمگیر و راه حل های با کیفیت بالا از رقبای خود متمایز است. با وجود زمان های برجسته ، می توانید عملکرد سریع وب سایت خود را که مانع از بازدید از بازدید کنندگان شما می شود ، تضمین کنید. این وب سایت میزبانی ماهانه وردپرس ایده آل برای هر دو آماتور و کاربران پیشرفته است.

ویژگی های کلیدی

 • گواهی SSL رایگان
 • انتخاب محل مرکز داده
 • سازنده وب سایت رایگان
 • راه اندازی نرم افزار 1 کلیک

قیمت گذاری

A2 هاستینگ با بهترین برنامه های پرداخت پرداخت وردپرس ، از 9.99 دلار شروع می کند. بسته های آنها شامل پشتیبان گیری رایگان و خدمات پشتیبانی قابل اعتماد مشتری است.

مزایای

 • بهترین تنظیمات امنیتی
 • تنظیم خودکار WordPress
 • سرورهای توربو

بهترین وب سایت های میزبان WordPress ماه به ماه و ماه

یک ماه به ماه مدیریت میزبانی وردپرس

اینجاست که ارائه دهندگان میزبان تمام جنبه های فنی وب سایت وردپرس شما را مدیریت می کنند. این شامل عملکرد سرعت ، پشتیبان گیری ، به روز رسانی نرم افزار ، حافظه پنهان و موارد دیگر می باشد. این گزینه مناسب برای صاحبان سایت است که به یک سرویس بدون دردسر نیاز دارند که می تواند به آنها در گرفتن ترافیک بالا و کاربران روزانه برای سایت های وردپرس کمک کند..

در اینجا برخی از وب سایت های میزبان وردپرس با بهترین مدیریت:

موتور WP

صفحه اصلی WP Engine

این که آیا شما در حال ایجاد یک وبلاگ شخصی هستید یا یک وب سایت کسب و کار کوچک ، WP Engine از فناوری و سرعتی برخوردار است که به شما کمک می کند از سایت وردپرس خود نهایت استفاده را ببرید.

ویژگی های کلیدی

 • تهیه پشتیبان روزانه و تشخیص تهدید
 • مهاجرت خودکار رایگان به WP Engine
 • استقرار آسان

قیمت گذاری

بسته راه اندازی 30 دلار در هر ماه است – به شما امکان می دهد یک وب سایت با 10 گیگابایت ذخیره سازی محلی و محدودیت ترافیک 25000 بازدیدکننده در هر ماه میزبان کنید. همچنین اگر می خواهید میزبان سایت های بیشتری باشید ، می توانید در یک برنامه میزبانی وب ماهانه بزرگتر تا 290 دلار در ماه نیز ارتقا دهید.

مزایای

 • اختصاصی پشتیبانی 24/7 مشتری
 • مقیاس گذاری 10 برابر سریعتر
 • در دسترس بودن چندین ابزار وردپرس

کینستا

صفحه اصلی Kinsta

این یک سرویس کلی مدیریت شده است که شامل مهاجرت رایگان ، تهیه پشتیبان به موقع و بهینه سازی سرعت است. همه ابزارها کاربر پسند هستند و یک فرایند نصب سریع و امنیت بالا را ارائه می دهند که یک سیستم ضد هک را تضمین می کند.

ویژگی های کلیدی

 • 20 مکان سرور
 • مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس
 • بررسی های مکرر به موقع
 • داشبورد تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان
 • ذخیره وب سایت

قیمت گذاری

برنامه های ماه به ماه Kinsta 30 تا 1500 دلار در هر ماه است – این شامل گواهینامه SSL رایگان ، دسترسی به CDN و 30 روز ضمانت برگشت پول در تمام برنامه ها.

مزایای

 • زیرساخت مبتنی بر ابر که سرعت را به حداکثر می رساند
 • 99.9٪ به موقع تضمین شده است
 • پشتیبانی فنی چشمگیر
برای اطلاعات بیشتر به Kinsta مراجعه کنید >>

FlyWheel

صفحه اصلی FlyWheel

این سرویس میزبانی وب ماه از ماه به ماه برای توسعه دهندگان با ویژگی های مقیاس پذیر و یک رابط کاربری آسان ، زندگی را آسان تر می کند. همچنین ایجاد وب سایت های نمایشی را که مشتری می تواند از طراحی و توسعه وب سایت پیش نمایش کند ، سهولت می بخشد.

ویژگی های کلیدی

 • پلت فرم ابر FlyWheel
 • بارهای سریعتر بارگیری
 • ابزار توسعه محلی
 • صحنه نویسی آسان و سریع وب سایت و مهاجرت رایگان

قیمت گذاری

FlyWheel یک ماه به ماه برنامه دارد که ماهانه 15 تا 290 دلار است و شامل خدمات مرحله بندی و CDN است. اگر بیش از محدوده برنامه از پیش تعیین شده خود بروید ، به شما هزینه اضافی اضافه می شود.

مزایای

 • رابط بصری
 • میزبانی فروش آسان
 • به روزرسانی های پلاگین ماهانه
برای اطلاعات بیشتر به FlyWheel مراجعه کنید >>

بهترین وب سایت های میزبان VPS ماه به ماه

میزبانی VPS ماه به ماه

میزبانی VPS یک سطح از وب سایت های میزبان مشترک است – شما هنوز یک سرور را با سایر سایت ها به اشتراک می گذارید ، اما تعداد کمی از آنها وجود دارد. این به شما امکان می دهد سهم بیشتری از منابع را داشته باشید و منجر به بهبود عملکرد شوید.

تعداد زیادی از میزبان VPS در آنجا وجود دارند ، اما خدماتی که در ادامه شرح داده شده است از بین جمعیت خارج شد.

Bluehost

صفحه اصلی Bluehost

این یک رهبر صنعت در فضای میزبانی وب VPS است و تنها شرکتی است که دامنه رایگان را به طور دائمی فراهم می کند. خدمات BlueHost به لطف انعطاف پذیری بی حد و حصر که سرورهای آن ارائه می دهند ، متمایز هستند. بنابراین ، برای وب سایتهایی که نیاز به گزینه ای دارند بدون نیاز به تأخیر مقیاس گذاری ، ایده آل است که می توانند با دسترسی مستقیم به cPanel پیشرفته ، آنها را انجام دهند..

ویژگی های کلیدی

 • دامنه رایگان
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • گواهی SSL رایگان
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

قیمت گذاری

برنامه های صورتحساب ماهانه میزبانی وب BlueHost از 29.99 دلار در ماه برای برنامه استاندارد و 119.99 دلار برای بسته نهایی شروع می شود. شما می توانید از ویژگی های بی شماری و خدمات قابل اعتماد بهره مند شوید که Bluehost را به یک نام معتبر در صنعت تبدیل کرده است.

مزایای

 • ایمن و سریع
 • سازگاری 100٪ با سایر ویژگی ها و افزونه های وردپرس
 • زمان سرور 99.99٪
برای اطلاعات بیشتر به BlueHost مراجعه کنید >>

میزبان ها

صفحه اصلی میزبان

این وب سایت میزبانی ماهانه به گونه ای طراحی شده است که به همه استارتاپ ها و مشاغل موفق بطور یکسان جذاب باشد. اگر به دنبال شرکتی قدرتمند و انعطاف پذیر هستید ، Hostwinds ده لایه میزبان VPS را با انتخاب لینوکس یا سرورهای اختصاصی مبتنی بر ویندوز فراهم می کند..

ویژگی های کلیدی

 • انتقال رایگان وب سایت
 • محافظت در برابر حملات DDoS
 • انتخاب محل مرکز داده
 • فایروال تصدی

قیمت گذاری

خدمات میزبانی وب لینوکس VPS مدیریت شده آنها از 5.17 دلار در ماه (معمولاً 10.9 دلار) در هر ماه شروع می شود و تا ماه 247.69 دلار می تواند تمام شود. از طرف دیگر ، راه حل های مدیریت شده ویندوز VPS می توانند با شروع 7.99 دلار در ماه برای برنامه شروع کننده باشند و می توانند برای بزرگترین بسته 270.25 دلار در ماه هزینه کنند..

مزایای

 • گزینه های تنظیمات عالی
 • برنامه های انعطاف پذیر
 • پشتیبان گیری شبانه

iPage

صفحه اصلی iPage

iPage در سال 1998 به عنوان ارائه دهنده خدمات کامل وب تأسیس شد. با این حال ، در ده سال آینده ، این شرکت به یک ارائه دهنده میزبانی وب تبدیل شد. در سال 2009 ، آنها توسط گروه بین المللی استقامتی ، که صاحب چند میزبان وب مشهور دیگر نیز بود ، خریداری شدند. آنها بسته های VPS نسبتاً مقرون به صرفه دارند.

ویژگی های کلیدی

 • دامنه رایگان
 • گواهی SSL رایگان
 • سازنده وب سایت رایگان
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

قیمت گذاری

برنامه های میزبانی VPS ماهانه در ماه iPage با قیمت 24.99 دلار در ماه برای برنامه اصلی و 99.99 دلار در ماه برای برنامه بهینه.

مزایای

 • قیمت مقدماتی بسیار مقرون به صرفه
 • پشتیبانی مفید
 • ادغام کنترل پنل و پورتال مشتری
برای اطلاعات بیشتر به iPage مراجعه کنید >>

نتیجه

اگر نمی خواهید تعهد بلند مدت با ارائه دهنده خدمات میزبانی وب سایت خود داشته باشید ، برنامه های میزبانی وب ماهانه به ماه بهترین گزینه های شما هستند.

این راهنما با بهترین وب سایت های میزبانی وب ماهانه بسته بندی شده است – مطمئن شوید که نوع سایتی را که راه اندازی می کنید و میزبانی مورد نیاز خود را می دانید ، سپس گزینه های خود را از اینجا انتخاب کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked