20 دلیل برای شروع وبلاگ (برای تجارت و لذت)

چرا-شروع-وبلاگ


وبلاگ چیست و چرا یکی را شروع کنید؟ دلایل زیادی وجود دارد که شما باید وبلاگ خود را داشته باشید. در این مقاله به بیست روش نگاه خواهیم کرد که چرا همه باید وبلاگ خود را داشته باشند. برای برخی از ما ، هیچ چیز رضایت بخش تر از داشتن شغل رویایی نیست. خواه مهندسی ، هنر ، زیست شناسی یا هر حامل دیگری باشد که شما انتخاب کرده اید. اما ، برخی از مردم به شما خواهند گفت که هیچ چیز به اندازه یک وبلاگ نویس تمام وقت رضایت بخش نیست!

وبلاگ نویسی باعث بهبود و شکل گیری شخصیت شما می شود. همچنین به شما تحقق می یابد و در بعضی موارد ثبات مالی.

در اینجا بیست دلیل وجود دارد که شما را برای اشتیاق به وبلاگ ترغیب می کند:

Contents

وبلاگ نویسی برای لذت

1. به شما در یادگیری چیزهای جدید کمک می کند

یادگیری دلگرم کننده ترین عامل برای وبلاگ نویسی است. در حالی که نیاز به ارسال متن در وبلاگ خود دارد ، همچنین به شما کمک می کند تا چیزهای زیادی یاد بگیرید. تحقیق درباره آنچه وبلاگ نویسان می نویسند. با تمرکز بر نحوه اظهار نظر مردم. ایجاد محتوای خود باعث پیشرفت دانش شما در مورد یک موضوع خاص خواهد شد.

2. این وضوح فکر را به شما می دهد

توانایی تفکر و عمل واضح یکی از مهمترین مهارتها در زندگی روزمره ماست. البته آنها این کار را در مدرسه به شما نمی آموزند! از طریق وبلاگ نویسی ، یاد می گیرید درباره روابط خود و سایر مسائل زندگی تأمل کنید. همچنین به شما کمک می کند تا با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید.

3. مهارت نوشتن شما را بهبود می بخشد

نوشتن تسلط با نیاز به تمرین مداوم همراه است. اگر نه از طریق وبلاگ نویسی ، چه راهی بهتر برای این کار وجود دارد؟ به یاد داشته باشید که ناسازگاری عضلات نوشتاری شما را تضعیف می کند. چرا پس از آن وبلاگ دارید؟ وبلاگ نویسی با مجبور کردن شما به ادامه نوشتن ، توانایی نوشتن شما را تیزتر می کند.

می توانید از ابزارهایی مانند استفاده کنید دستور زبان و دود سفید که به شما در تولید محتوای با کیفیت کمک می کند.

4- اعتماد به نفس شما را بهبود می بخشد

خوب ، وبلاگ نویسی می آموزد که چگونه نظرات مختلف خود را به اشتراک بگذارید. این شما را ترغیب می کند اشتباهاتی را که مرتکب می شوید بپذیرید. نقاط قوت خاص خود را به رسمیت می شناسید و یاد می گیرید نقاط ضعف خود را کنترل کنید. همچنین باید به شیوه ای بالغ و حرفه ای انتقاد و چاپلوسی کنید.

5- این می تواند گفتار شما را بهبود بخشد

یک سخنرانی خوب با یک فیلمنامه حتی بهتر آغاز می شود. هرچه بیشتر در مورد موضوعات مورد علاقه بیشتر یاد بگیرید ، ارتباط آنها به صورت کلامی آسان تر می شود. بعد از مدتی اعتماد به نفس شما افزایش می یابد. و می تواند با مخاطب روبرو شود و هر احساسی عصبی را که ممکن است پیش بیاید را مدیریت کند. وبلاگ نویسی به شما در انجام این کار کمک می کند.

6. این می تواند در کار داوطلبانه و فعالیت های جامعه به شما کمک کند

وبلاگ نویسی به روش های دیگری نیز کمک می کند. مانند این ، تهیه آب آشامیدنی سالم به افراد نیازمند. یا هزینه تحصیل یک کودک نیازمند را بپردازید. نویسندگانی مانند جف گینز نزدیک به ده درصد از فروش خود را به خیرین اهدا کنید. دیگران مانند پت فلین بیش از پنجاه هزار نفر جمع می کند برای ساختن دو مدرسه در غنا ، آفریقا.

7. یک چالش واقعی است

صبر کنید اما چرا وبلاگ است اگر چالش برانگیز باشد؟ همه ما باید در بعضی مقاطع زندگی خود کارهای سخت انجام دهیم. زندگی اگر چیزهایی به ما دست می داد چقدر هیجان انگیز خواهد بود؟ با وبلاگ نویسی ، راحت شدن بسیار دشوار است. از این رو ، شما را مجبور می کند که رشد کنید که چنین چیز بدی نیست!

8- وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا به مردم کمک کنید

چرا به شما اجازه نمی دهد قهرمان شوید؟ با به اشتراک گذاشتن داستان خود ، به جوانان الهام می گیرید تا پتانسیلهای پنهان خود را کشف کنند. با نوشتن ایده های مختلف مانند عشق ، روابط و دیگر موضوعات اجتماعی می توانید زندگی آنها را تغییر دهید.

9- بهترین رشته را به شما می دهد

آیا با ارتباط با افراد یا نگه داشتن برنامه ها ضعیف هستید؟ با وبلاگ نویسی ، شما بر روی این دو عامل بهبود می یابید. این به شما کمک می کند تا مهلت های خود را دنبال کنید و نیاز مشتری را برآورده کنید. اگر وبلاگ نویسی می تواند در این زمینه به شما کمک کند ، چرا وبلاگ نویسی کنید?

وبلاگ نویسی برای تجارت

10. می توانید از وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید

برای آن دسته از ما که میلیونر متولد نشده ایم ، فرصتی مناسب برای درآمدزایی عادلانه وجود دارد. شما حتی می توانید یک وبلاگ نویس تمام وقت باشید که از این امر درآمد کسب می کند. همه اینها در حالی که کاری را که دوست دارید انجام می دهید. بعلاوه ، داشتن وقت کافی برای مقابله با سایر فعالیت ها و همچنین گذراندن وقت با خانواده است.

11- هیچ مجموعه مشخصی از مدارک تحصیلی لازم نیست

شما می توانید بلافاصله با استفاده از یک راهنمای ساده گام به گام ، وبلاگ وردپرس خود را در کمتر از پانزده دقیقه ایجاد کنید. چرا پس از آن وبلاگ نمی کنیم؟ با ابزارهای موجود امروز ، لازم نیست یک برنامه نویس یا یک فرد باهوش فناوری باشید تا یک وبلاگ تهیه کنید. چند کلیک و شما آماده هستید!

12. مقرون به صرفه است

چرا می توانید بلاگ کنید اگر می توانید شروع به کار کنید و 2.75 دلار در ماه بپردازید؟ بله ، این هزینه ی اجرای یک وبلاگ شخصی ساده برای شماست. همچنین ، اگر می خواهید وبلاگ شما آزادی کمی داشته باشد ، از تنظیمات خود میزبان استفاده کنید. خواهید فهمید که در هر کجای دنیا ممکن است برای هر کسی مقرون به صرفه باشد.

13. این به شما در جذب مخاطب آنلاین کمک می کند

اکثر مردم جذب مکانها و افرادی می شوند که وضعیت معیشت خود را بهبود می بخشند. یک وبلاگ به شما امکان می دهد از طریق محتوای خود ارزش ایجاد کنید. از کجا می توانید پایه فن خود را افزایش داده و به سایر خوانندگان آنلاین دسترسی پیدا کنید.

14. به تأثیرگذاری بر افکار عمومی کمک می کند

وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا شکافی را در بخش عمومی تشخیص دهید و به شما امکان می دهد نظرات خود را با مخاطبان گسترده به اشتراک بگذارید. مثال خوب منطقه ای است که برای مادران باردار و بیمارانی که در جامعه وجود ندارد بسیار ناپسند است. با برجسته کردن این موضوع در وبلاگ خود ، آگاهی از آن موضوع را افزایش می دهید. شما می توانید توجه افراد درگیر مانند ذینفعان دولت را جلب کنید!

15. به شما در ساخت اعتبار خود کمک می کند

برخی از مدارک تحصیلی اهمیت خود را از دست می دهند و سازمان هایی که صلاحیت های خاص را تعیین می کنند. در این حالت ، پدید آمده است که از طریق وبلاگ نویسی ، افراد متقاضی کار اشتغال می گیرند. شرکت ها به دنبال نویسندگان و رهبران معتبر برای نوشتن در وبلاگ های خود هستند.

16. به انتشار کار شما کمک می کند

آیا شما هنوز منتظر خدمات ناشر هستید؟ خوب پس ، شما باید برای یک عمر صبر کنید! چرا پس از آن وبلاگ ننویسید و خود را ناشر کنید؟ نویسندگانی چون ترزا راگان در نوزده سال بیش از صد بار رد شدند. او پس از آن تصمیم به هوشمندی گرفت و در مدت یک سال نزدیک به سیصد هزار نسخه فروخت!

17. این می تواند فرصتی برای شما برای گفتگو با مردم ایجاد کند

چرا وبلاگ می نویسید؟ خوب ، وبلاگ شما به شما امکان می دهد تا درگیر بسیاری از صحبت های گفتاری شوید. شما ممکن است افکار خود را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید که می تواند پیشنهاد سخنران را در این رویداد یا کنفرانس به شما منتقل کند!

18. این می تواند به شما مشاوره مشاوره دهد

چرا وبلاگ برای تجارت؟ مارک شفر ، یک وبلاگ نویس معروف ، معاملات قابل توجهی از شرکت های مختلف دریافت کرده است. در میان آنها ، مایکروسافت ، آمازون ، یاهو و eBay و بسیاری دیگر. می توانید موضوعی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و یک وبلاگ را بر اساس آن راه اندازی کنید. این ممکن است به زودی منجر به برخی مشاغل مشاوره شود.

19. این می تواند به شما در یافتن مشاغل آزاد کمک کند

امروزه افراد زیادی از طریق هر جای دنیا از طریق مشاغل آزاد درآمد کسب می کنند. وبلاگ راهی عالی برای نشان دادن مهارت های شما است و می تواند به شما در یافتن مشتریان جدید کمک کند. برای انجام کاری که به قلب شما نزدیک است می توانید دریافت کنید!

20. به ارتقاء هنرها یا سرگرمی های دیگر کمک می کند

چرا بهترین سرگرمی های شما را ایجاد نمی کند؟ ممکن است شما عاشق بازی فوتبال ، ساخت مهره ، نقاشی ، هنر و طراحی و یا حتی آواز باشید. در مورد اشتیاق خود در وبلاگ خود صحبت کنید ، و این باعث می شود خوانندگان آنلاین به معنای عمیق تری با شما ارتباط برقرار کنند!

نتیجه

اگر چند نکته را یاد گرفتید ، سپس این مقاله را با کسانی که نگرانی های شما را به اشتراک می گذارند به اشتراک بگذارید. آیا نکات دیگری وجود دارد که ما کنار گذاشته ایم؟ لطفاً نظرات و نظرات خود را رها کنید و ما به شما باز خواهیم گشت!

چرا-شما-باید-شروع-یک وبلاگ

در استفاده از این اینفوگرافیک در وب سایت خود احساس راحتی کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map