16 نکته کاربردی که بیشتر مشترکین وبلاگ را تضمین می کنند

16-نکات عملی


بسیاری از افرادی که وبلاگ خود را اداره می کنند غالباً در نوشتن پست های منظم وبلاگ چنان گیر می شوند که قلب وبلاگ خود را فراموش نمی کنند – مشترکین آنها. مشترکین شما یکی از مهمترین موفقیت های وبلاگ شما و موفقیت بیشتر افراد می باشد. شما می توانید مطالب شگفت انگیز داشته باشید ، اما بدون اینکه کسی بخواند ، هرگز موثر نخواهد بود.

هنگامی که یک وبلاگ را شروع می کنید ، معمولاً در مورد راه های جذب بازدید کننده به وبلاگ خود فکر می کنید. اما شما همچنین باید برای تبدیل آنها به مشترکان و به اشتراک گذاشتن مطالب خود تلاش کنید تا در جذب مخاطبی حتی بزرگتر به شما کمک کنند.

چه اتفاقی می افتد که بازدید کنندگان جدید را برای بررسی وبلاگ خود جذب کنید؟ چگونه می توانید آنها را به عقب برگردانید؟ در اینجا چند نکته عالی برای کمک به شما در رشد پایه مشترکان ارائه شده است.

نکات مفید برای افزایش تعداد مشترکین وبلاگ

بهینه سازی پست های برتر برای اشتراک

همه پست های وبلاگ شما تعداد بازدیدهای یکسانی ندارند. آنهایی که بیشترین بازدید را دارند چیزی دارند که خوانندگان شما جالب و مفید می دانند. در حالی که می توانید از آن پست های محبوب وبلاگ به عنوان راهنما برای ایجاد محتوای عالی وبلاگ استفاده کنید ، می توانید از آنها برای افزایش تعداد مشترکین خود نیز استفاده کنید.

می توانید با بهینه سازی آنها برای اشتراک ، این کار را انجام دهید. بهترین راه برای انجام این کار ایجاد فریاد زدن تماسها به اقدامات (CTA) برای درج آنها در پستهای برتر شماست. شما باید خوانندگان خود را مجبور به اقدام و اقدام به عضویت در وبلاگ خود برای بیشتر از آن مطالب عالی کنید که جالب به نظر می رسند. می توانید CTA های خود را به صورت پاپ آپ یا اسلایدها در بیاورید ، یا می توانید آنها را در انتهای پست های خود قرار دهید.

CTA متنی است که مخاطب هدف شما را وادار می کند در این مورد ، اشتراک خاصی را انجام دهد ، در این صورت ، اشتراک. با استفاده از افعال ضروری ، مانند “بازدید” ، “بیشتر بدانید” یا “بارگیری” ، شما یک پاسخ فوری را بر می دارید تا قدم بعدی را بردارید.

در اینجا نمونه ای از CTA است که ما در راهنمای نحوه استفاده از راهنمای وبلاگ خود استفاده می کنیم. ما پیشنهاد می کنیم کتاب الکترونیکی را برای هر کسی که مشترک است بارگیری کنید:

نحوه شروع یک راهنمای CTA برای وبلاگ

ویجت اشتراک را در انتهای هر پست وبلاگ اضافه کنید

همه وبلاگ نویسان برتر از این رویکرد استفاده می کنند. منطقی است که کادر اشتراک را در انتهای محتوای خود اضافه کنید. اگر افراد آنچه را که خوانده اند دوست داشته باشند ، طبعاً مشترک می شوند تا محتوای مشابه بیشتری را دریافت کنند.

به عنوان مثال ، یکی از CTA های شما می توانند “مشترک شوید تا نکات ما را مستقیماً به صندوق ورودی خود ارسال کنید.” هرکسی که می خواهد نکات شما را دریافت کند ، مشترک می شوید و به این ترتیب اقدامی را که می خواستید انجام دهید ، انجام می دهد.

در اینجا نمونه ای از جعبه اشتراک از اینجا آورده شده است وبلاگ Backlinko:

وبلاگ Backlinko

ایجاد صفحه فرود مجزا برای اشتراک

صفحه فرود موضوع خاص می تواند قیف بسیار گسترده ای برای مشترکین جدید باشد. می توانید از وبلاگ خود به آن صفحه ترافیک زیادی منتقل کنید ، بنابراین باید از آن ترافیک استفاده کرده و صفحه فرود خود را برای اشتراک بهینه کنید. جدا از ایجاد صفحه فرود جذاب ، باید اطلاعات مربوط به پیشنهاد و CTA قانع کننده را درج کنید. شما باید بازدید کنندگان وبلاگ خود را راهنمایی کنید تا در دوره خود ثبت نام کنند یا مشترک شوند تا آخرین مطالب وبلاگ خود را دریافت کنند.

در اینجا چگونه است مایکل هیات آیا این کار را در وبلاگ خود انجام داده است:

مایکل هیات

این یک مثال خوب از صفحه فرود است که در آن است مایکل پیشنهاد می کند که در آموزش های حق بیمه مشترک شوید. شما می توانید افراد را از طریق ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، و سایر صفحات وب سایت خود به آن صفحه هدایت کنید. به “به روزرسانی” ساده در پایین صفحه توجه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند با یک کلیک مشترک شوند.

در نویسنده بخش مطالب از یک خط اضافه استفاده کنید

راه هوشمندانه دیگر برای افزایش مشترکین وبلاگ شما ، پیوند به صورت خطی است که در آن نام نویسنده محتوا را نشان می دهید. بصورت خطی ، یک خط متن است که همراه با داستان یک قطعه خاص از محتوا است. در این حالت ، شما می توانید از آن به عنوان نوعی CTA برای ارائه بازدید کنندگان وبلاگ خود برای انتخاب خبرنامه ایمیل استفاده کنید..

برای اینکه خط مورد نظر شما قابل رویت و برجسته باشد ، باید آن را درست در زیر عنوان پست های وبلاگ قرار دهید. برای ایجاد کار در خط کارآمد ، باید یک لینک (لینک) اضافه کنید. مثالی از این است وبلاگ سودجویان:

وبلاگ سودجویان

هنگامی که بازدید کنندگان وبلاگ شما روی آن کلیک می کنند ، یک پنجره باز شده باز می شود و از آنها می خواهد مشترک شوند.

وبلاگ سودجویانه بازشو

از یک ویجت چسبناک در پست های وبلاگ خود استفاده کنید

ابزارکهای مهم همچنین می توانند به شما در افزایش میزان اشتراک ایمیل خود کمک کنند ، به خصوص هنگامی که پست های طولانی در وبلاگ دارید. در این حالت ، افراد باید به پایین حرکت کنند و در ستون کناری فضای سفید وجود دارد. می توانید از ویجت چسبنده ای در آن منطقه استفاده کنید و از آن استفاده کنید تا توجه بازدید کنندگان وبلاگ خود را جلب کنید.

در اینجا مثالی از وبلاگ NeilPatel آورده شده است ، تا بتوانید ببینید چگونه یک ابزارک چسبنده فضای نوار کناری را پر می کند:

وبلاگ NeilPatel

هنگامی که افراد از طریق محتوای شما حرکت می کنند ، ویجت اشتراک در نوار کناری شما “گیر” می شود.

از یک نوار سلام در سایت خود استفاده کنید

سلام سلام این روزها بسیار محبوب است زیرا توجه بیننده را به خود جلب می کند. سلام سلام نوار ابزار بسیار مفیدی را در بالای وب سایت شما قرار داده است تا از لحظه ای که وبلاگ را باز می کنید ، افراد را درگیر خود کنید. وقتی آن را در قسمت هدر سایت خود قرار دهید تا چشمگیر باشد ، هر بازدید کننده متوجه آن می شود. بنابراین ، شما می توانید اشتراک های خود را تقویت کنید.

در اینجا مثالی از سلام سلام در وبلاگ Webprofits آورده شده است:

وبلاگ سودجویانه سلام

نکته اصلی ایجاد یک سلام نوار مفید ، شامل یک CTA جذاب ، مانند فرم ایمیل انتخاب برای افزایش تعداد مشترکین شما است. برای هر CTA بسیار مفید است ، تا زمانی که پیامی را در اختیارتان قرار دهید تا بازدید کنندگان شما را مجبور به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن کنند. سلام سلام شما می تواند پیوند منتهی به صفحه فرود را داشته باشد ، که می تواند محبوب ترین پست وبلاگ یا دوره آنلاین رایگان شما باشد..

از پیام بازشده خارج شوید

وب سایت های بیشتر و بیشتری در حال اجرا هستند ، زیرا می تواند به شما کمک کند بازدید کنندگان خود را قبل از ترک ، ضبط کنید. از پیام های پاپ آپ خارج شوید که برای ظاهر شدن طراحی شده اند هنگامی که بازدید کنندگان شما با هدف ترک سایت شما ، مکان نما موس خود را حرکت می دهند. آنها بازدید کنندگان شما را به اشتراک و ماندن بیشتر تحریک می کنند. برخی از متخصصان بازاریابی معتقدند که هر نوع بازشوئی رویکرد مناسبی برای نگه داشتن بازدیدکنندگان و مردم تحریک نمی شود. بنابراین ، اگر تصمیم دارید از یکی در وبلاگ خود استفاده کنید ، حتماً تعداد CTA را درست کنید. در اینجا نمونه ای از وبلاگ Maxtraffic:

وبلاگ Maxtraffic

دروازه خوش آمدید

هنگامی که یک بازدید کننده وارد وب سایت شما می شود ، یک دروازه استقبال ظاهر می شود. معمولاً قبل از وارد شدن به محتوای شما به یک بازدید کننده برای اولین بار نشان داده می شود. بازدید کنندگان یک پیام خوش آمدید را در قالب CTA جذاب مشاهده می کنند و از آنها می خواهند مشترک شوند.

نگاهی به یک مثال از دروازه استقبال کنید وب سایت OkDork:

وب سایت OkDork

دروازه استقبال یک فراخوان تمام صفحه برای اقدام است ، بنابراین ناگفته پیداست که مورد توجه است و بیش از همه بسیار کارآمد است..

مراحل اضافی برای افزایش تعداد مشترکین

اعمال فشار CTA

برای به دست آوردن حداکثر استفاده از CTA و شمارش آنها ، باید بدانید که چگونه از آنها استفاده کنید. نکته اصلی ایجاد نسخه جذاب یا ایجاد انگیزه هایی است که توجه بازدید کنندگان وبلاگ شما را به خود جلب می کند. به عنوان مثال ، باید آنها را بخواهید که یک آدرس ایمیل برای شما دریافت کنند تا محتوای جدید یا کتاب الکترونیکی دریافت کنند.

چه چیزی به شما کمک می کند تا توجه بیشتر افراد را به خود جلب کنید و از طریق CTA های خود بتوانید از آنها استفاده کنید؟ واضح ترین مکان برای قرار دادن CTA های شما ، پست های وبلاگ شما هستند. افرادی که آنها را می خوانند قبلاً درگیر مطالب شما هستند. با درج CTA ها در متن پست های وبلاگ ، شانس بیشتری برای اشتراک افراد خواهید داشت.

اگر در حال حاضر برخی از CTA ها برای تولید سرب در پست های وبلاگ خود دارید ، می توانید یک CTA ثانویه برای اشتراک ایجاد کنید. در این حالت ، باید اطمینان حاصل کنید که CTA ثانویه شما با اصلی شما رقابت نمی کند. آنها باید مکمل باشند ، بنابراین از این کار خودداری کنید. شما نمی خواهید بازدید کنندگان وبلاگ خود را تحت الشعاع قرار دهید.

مثال خوب دیگری از HubSpot ، نشان دادن CTA های اولیه و متوسطه در یکی از پست های وبلاگ آنها:

HubSpot

سایر مکان های مفید برای اضافه کردن CTA های شما صفحه اصلی شما و صفحه “درباره ما” هستند. دومی یکی از پر بازدیدترین صفحات در هر وب سایت است ، به همین دلیل شما باید از آن استفاده کنید تا تعداد مشترکین وبلاگ خود را افزایش دهید..

نگاهی به محتوا CTA در صفحه “درباره ما” ، درست زیر داستان و کل تیم آنها قرار دارد:

محتوا

CTA خودکار

داشتن CTA اتوماتیک همچنین می تواند در تشویق اشتراک کمک شایانی کند. به این معنی که می توانید یک CTA هوشمند ایجاد کنید که پیام های مختلفی را برای انواع مختلف بازدید کنندگان وبلاگ نشان می دهد. می توانید آن پیام را مطابق تعامل آنها پایه گذاری کنید.

هنگامی که یک CTA هوشمند ایجاد می کنید ، افرادی که مشترکین وبلاگ شما هستند ، آن CTA ها را نمی بینند. آنها CTA های دیگری را که ممکن است داشته باشید ، برای ترغیب هواداران موجود خود برای انجام اقدامات دیگری که می خواهید انجام دهند ، خواهند دید..

همه بازدید کنندگان جدید CTA های متفاوتی را مشاهده می کنند ، و شما قادر خواهید بود بدون اینکه مشترکان فعلی خود را تحت الشعاع قرار دهید ، به آنها اشتراکی ارائه دهید.

در اینجا مثالی از HubSpot برای کمک به درک بهتر CTA های هوشمند آورده شده است:

CTA های هوشمند HubSpot

انتخاب راه درست برای نزدیک شدن به مشترکان احتمالی

برای جلب توجه مشترکان احتمالی وبلاگ ، باید مستقیماً با آنها تماس بگیرید. شما نمی توانید یک CTA نرم ایجاد کنید ، فقط از مردم بخواهید که مشترک شوند ، اغلب این کار را انجام نمی دهند. این بدان معنا نیست که شما باید بی احترامی کنید ، بلکه اعتماد به نفس خود را نشان دهید و از زبانی مستقیم استفاده کنید که مردم قانع کننده باشند. این به آنها نشان می دهد که می دانید چه می کنید و عضویت در وبلاگ خود کار درستی برای آنهاست.

شما باید به سرشان برسید و به این فکر کنید که چرا می خواهند مشترک شوند. درباره آن چیست ، و چه چیزی را پیشنهاد می کنید که باعث می شود آنها بخواهند در مورد آن به روزرسانی کنند؟ چگونه آنها از این مزیت بهره مند می شوند؟ وقتی طرز تفکر آنها را فهمیدید و به چه چیزی نیاز دارند ، می دانید که دقیقاً چگونه به آنها نزدیک شوید و آنها را با هر CTA درگیر کنید..

از بهینه سازی موبایل اطمینان حاصل کنید

یکی از مهمترین اقداماتی که برای رشد تعداد مشترکین وبلاگ خود باید انجام دهید ، بهینه سازی وبلاگ شما برای دستگاه های تلفن همراه است. شما از این واقعیت آگاه هستید که موبایل در حال استفاده از میزکار است ، بنابراین ناگفته نماند که بسیاری از بازدید کنندگان وبلاگ شما کاربران تلفن همراه خواهند بود. حتی اگر اینگونه نباشند ، باز هم ارزشمند هستند.

به همین دلیل است که شما باید تجربه کاربری یکپارچه ای را نیز در اختیار کاربران تلفن همراه خود قرار دهید. به آنها امکان دهید وبلاگ خود را بخوانند و از طریق وب سایت خود از طریق دستگاه های تلفن همراه خود حرکت کنند. به این ترتیب ، به جای از دست دادن برخی از بازدید کنندگان و مشترکین ، چیزهای بیشتری را به سمت درب خود سوار خواهید کرد.

همچنین بهینه سازی موبایل به شما در بهبود سئو کمک می کند. این امر باعث می شود دید آنلاین شما افزایش یابد و به مشترکان بالقوه کمک کند وبلاگ خود را کشف کنند.

تست تقسیم A / B

آزمایش تقسیم برای بهبود وبلاگ شما بسیار مهم است. پسندیدن اجرای تست های تقسیم A / B برای مقایسه عملکرد صفحات مختلف یا پست های وبلاگ ، باید همین کار را با CTA های خود برای اشتراک انجام دهید.

برای مقایسه CTA های مختلف ، تست های تقسیم را اجرا کنید و بررسی کنید کدام یک از عملکردها بهتر انجام می شوند. شما می آموزید که چه چیزی باعث می شود بازدید کنندگان وبلاگ شما در لیست ایمیل شما مشترک شوند و می فهمید چگونه می توانید بیشتر از آنها برای انتخاب استفاده کنید.

راهنمای نهایی مبتدی برای آزمایش A / B

گسترش فرصت های اشتراک در رسانه های اجتماعی

تبلیغ و به اشتراک گذاری مطالب خود در رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا دسترسی خود را بیشتر کرده و توجه مخاطبان جدید را جلب کنید. پس از همه ، وجود دارد میلیاردها کاربر از رسانه های اجتماعی بنابراین باید از شبکه های رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید.

بازاریابی رسانه های اجتماعی باید در صدر لیست شما باشد تا به شما در معرفی افراد به وبلاگ خود کمک کند و فرصتی برای اشتراک به آنها ارائه دهد. این روش عالی برای شما فراهم می کند تا مخاطبان مورد نظر خود را به وبلاگ خود نشان دهید. اگر آنها برای انتخاب خبرنامه ایمیل شما ، به آنها توجه کنید.

جدا از به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ خود ، باید پیوندهای مستقیم به صفحه فرود خود نیز درج کنید. همچنین می توانید یک URL جداگانه برای اشتراک ایجاد کنید و پیوند را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

از دید فرصت های اشتراک اطمینان حاصل کنید

دکمه های اشتراک شما باید قابل مشاهده باشد به گونه ای که برای کسانی که می خواهند مشترک شوند ، برای همیشه پیدا نکند. برای یافتن دکمه اشتراک ، آنها را از طریق حلقه ها پرش نکنید ، در عوض آن را از هم متمایز کنید. اطمینان حاصل کنید که افراد می توانند آن را در هدر و پاورقی وبلاگ شما مشاهده کنند تا بازدید کنندگان شما همیشه از آنها آگاه باشند.

این امر به ویژه مهم است اگر شما یک CTA اشتراکی ایجاد کنید که وقتی بازدید کنندگان شما به وبلاگ شما می آیند ، ظاهر می شوند. زیاد مردم پنجره ها را دوست ندارند و می تواند فوراً آن را ببندد. با افزودن گزینه های اشتراک بیشتر ، بازدید کنندگان همچنان می توانند آنها را ببینند.

فقط اطلاعات اشتراک مورد نیاز خود را بخواهید

این یکی مهم است فرم های طولانی فقط ممکن است مشترکان بالقوه شما را اذیت کنند و باعث شوند آنها نظر خود را تغییر دهند. تنها آنچه شما نیاز دارید ، ایمیل آنهاست و شاید نام آن ، درست است؟ بنابراین ، شما باید فقط آدرس ایمیل آنها را بپرسید.

اگر شما روند اشتراک را برای آنها آسانتر کنید شانس بالاتری در رشد پایه مشترکان خود خواهید داشت.

توافق نامه های تبلیغاتی متقابل

تبلیغ متقابل روشی عالی برای تبلیغ وبلاگ و محتوای آن و افزایش تعداد مشترکین وبلاگ شما است. این شامل همکاری با وبلاگ نویسان برتر و تبلیغ مطالب یکدیگر ، چه در وبلاگ های شما و چه در رسانه های اجتماعی است. اگر توافق نامه تبلیغاتی متقابل با تأثیرگذار ایجاد می کنید ، می توانید دسترسی خود را گسترش داده و دید آنلاین خود را به حداکثر برسانید.

اگر یک وب سایت تجاری راه اندازی می کنید ، می توانید با مارک های مختلف همکاری کرده و محصولات یا خدمات آنها را ارتقا دهید. در عوض ، آنها می توانند محتوای شما را تبلیغ کنند. این می تواند وبلاگ شما را به یک سطح کاملاً جدید منتقل کند و فرصتهای زیادی را برای تولید کیفیت بیشتر منجر و رشد پایه مشترکین شما باز کند.

نتیجه

هیچ روش واحدی برای کمک به شما در افزایش تعداد مشترکین وبلاگ شما وجود ندارد. اما این نکات فوق عملی به شما ایده ای می دهد که می توانید امتحان کنید. در ضمن ، شما باید روی بهبود وبلاگ خود کار کنید ، زیرا همیشه جای بهبود وجود دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map