چرا مردم وبلاگ می کنند؟ 15 مزیت وبلاگ نویسی

بیاموزید-وبلاگ نویسی-2_ آنچه-یک-وبلاگ نویسی-پلتفرم-


با شروع بلاگ ها و وبلاگ نویسی ، هدف اصلی این بود که افراد زندگی شخصی خود را به صورت آنلاین ، مشابه ژورنال آنلاین ، به اشتراک بگذارند. در طول یک دهه گذشته ، وبلاگ نویسی از دستیابی شخصی بیشتر به اهداف حرفه ای تر تکامل یافته است. بجای شخصی که صرفاً برای دوستان و خانواده خود وبلاگ نویسی می کنند ، وبلاگ نویسی شروع به کار در وبلاگ نویسی متخصصان برای تبلیغ برند شخصی و تجارت خود می کند. در این پست ، ما می خواهیم به دلایل معمولی که چرا مردم شروع به ایجاد بلاگ و مزایای آن می کنند ، بپردازیم.

Contents

دلایل وبلاگ نویسی مردم

چرا مردم وبلاگ می زنند

تا اشتیاق خود را به اشتراک بگذارند

وقتی به چیزی علاقه دارید ، می خواهید آن را با جهان به اشتراک بگذارید. این که اشتیاق به ماهیگیری ، عکاسی یا بازاریابی داشته باشد ، وبلاگ نویسی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن آن اشتیاق است. هنگامی که در مورد چیزی که به آن علاقه مند هستید ، وبلاگ می کنید ، این در را می بخشد تا با کسانی در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید که به زبان شما صحبت می کنند و همین احساسات را دارند.

برای آموزش دیگران

اگر کسی هستید که عاشق تدریس هستید ، وبلاگ نویسی می تواند بستری برای آموزش افرادی باشد که علاقه مند به حوزه های تخصص شما هستند. از طریق وبلاگ نویسی ، شما نه تنها به دیگران آموزش می دهید ، بلکه خودتان را نیز در مورد موضوع بیشتر آموزش می دهید. شما یاد خواهید گرفت زیرا همیشه به دنبال چیزهای بیشتری برای آموزش خوانندگان خود خواهید بود. تدریس از طریق وبلاگ نویسی می تواند با ایجاد محصولات اطلاعاتی آنلاین منجر به کسب درآمد شود.

برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض

صاحبان مشاغل که وبلاگ می گیرند ، از چند طریق میزان مواجهه با مشاغل خود را افزایش می دهند ایجاد محتوای وبلاگ به طور منظم برای وب سایت شما به Google می دهد چیز جدیدی برای نمایه سازی ، در نتیجه باعث افزایش شما می شود قابلیت مشاهده وب سایت در نتایج جستجو. ایجاد محتوای وبلاگ برای سایر نشریات در صنعت شما این امکان را به مخاطبان جدید و مرتبط می دهد تا شما و شغل خود را کشف کنند. این قرار گرفتن در معرض باعث ایجاد ترافیک بیشتری می شود که می توانید به سرب و مشتریان تبدیل کنید.

برای ایجاد اقتدار

برای کسانی که می خواهند در رویدادهای صنعت خود صحبت کنند یا یا نویسنده شوند ، وبلاگ نویسی بستری است که می توانید از آن برای ایجاد اقتدار استفاده کنید. همانطور که در مورد طاقچه هایی که بیشتر به آن آگاه هستید ، بلاگ می نویسید ، مردم شروع به تشخیص شما به عنوان یک مقام در آن طاقچه می کنند. این شناخت منجر به مصاحبه ، پادکست و در نهایت دعوت به صحبت و قرارداد برای انتشار کتاب خواهد شد.

برای کسب رتبه در موتورهای جستجو

همانطور که قبلاً ذکر شد ، وبلاگ شما به طور مرتب محتوای جدیدی را به Google می دهد. می توانید از هر قطعه محتوا استفاده کنید رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص مخاطب مورد نظر شما را به وب سایت شما جذب می کند. برای مشاغل ، ترکیبی از صفحات وب ثابت و پست های وبلاگ به آنها امکان می دهد کلمات کلیدی تجاری (آنهایی که مشتری را جذب می کنند) و همچنین کلمات کلیدی غیر تجاری (مواردی که جویندگان اطلاعات را جذب می کنند) هدف قرار دهند. هر دو مخاطب – مشتریان و جویندگان اطلاعات – می توانند منجر به تجارت جدید شوند.

برای به اشتراک گذاشتن محتوا

مخاطبان رسانه های اجتماعی نسبت به تبلیغات یا صفحات فروش بیشتر به پست های وبلاگ پذیرایی می کنند و به همین ترتیب ، بیشتر از تبلیغات یا صفحات فروش به احتمال زیاد پست های وبلاگ را با اتصالات خود به اشتراک می گذارند. با ایجاد محتوای وبلاگ ، به دیگران می دهید تا در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند ، و به بازدید کنندگان خود می دهید که هنگام بازدید از وب سایت شما به اشتراک بگذارند. اشتراک اجتماعی مطالب شما در معرض مخاطبان هدف شما را افزایش می دهد و به ترافیک ورودی بیشتری می انجامد.

پست های وبلاگ همچنین راهی برای فروش کسب و کار خود به شما ارائه می دهند. اگر کسی می خواست در شبکه های اجتماعی کاری انجام دهد ، می توانید به راحتی با یک پست وبلاگ پاسخ دهید. برخلاف پاسخگویی به صفحه فروش محصولات یا خدمات خود ، پاسخ دادن به پست وبلاگ بسیار مفید خواهد بود و طبیعتاً فرد را به سمت محصولات و خدمات شما سوق می دهد ، به خصوص اگر در پایان هر یک از تماس خوب برای اقدام استفاده کنید. از پست های شما.

در اینجا نحوه وبلاگ نویسی می تواند به نفع زندگی شما باشد

مزایای وبلاگ نویسی

همانطور که شاید از قبل بدانید ، بلاگ نویسی طی 10-15 سال گذشته به بسیاری از افراد و شرکت ها کمک کرده است. درست است که بیش از دو دهه قبل ، وبلاگ نویسی به سختی وجود داشته است. امروز ، در سراسر جهان میلیون ها وبلاگ وجود دارد!

اما ، ما هنوز تلاش می کنیم مردم را در مورد فواید بلاگ نویسی متقاعد کنیم. حتی اگر کسب درآمد آنلاین هدف اصلی نیست ، وبلاگ می تواند به روش های دیگری کمک کند. بیایید نگاهی بیندازیم به همه جوایزی که وبلاگ نویسان دریافت می کنند.

1. می توانید هویت آنلاین خود را مدیریت کرده و اعتماد ایجاد کنید

هم افراد و هم مشاغل اطلاعات خود را بصورت آنلاین ارسال می کنند. چه اتفاقی می افتد وقتی کسی نام شما را جستجو می کند؟ یکی از مزیت های وبلاگ ها این است که به شما امکان می دهد هویت آنلاین خود را بسازید و کنترل کنید.

گذشته از پروفایل های شبکه های اجتماعی ، افرادی که در جستجوی نام شما هستند می توانند وبلاگ یا صفحه نویسنده خود را در وبلاگ های دیگر پیدا کنند. این اطلاعات به افراد کمک می کند تا با خواندن کار خود شما را بهتر بشناسند.

2. شما چیزهای جدید یاد خواهید گرفت

شما نه تنها هنگام وبلاگ نویسی به دیگران می آموزید. شما همچنین یاد می گیرید در ابتدا با طاقچه خود اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد زیرا باید خود را آموزش دهید برای آموزش دیگران. همچنین در مورد سایر زمینه ها مانند بازاریابی آنلاین ، فارغ از آنچه می نویسید ، چیزهای زیادی خواهید آموخت.

خواه آن را دوست داشته باشید یا نه ، به میزان مشخصی از دانش بازاریابی نیاز دارید تا بتوانید ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید. دانش شما در مورد بازاریابی ایمیل ، بازاریابی موتورهای جستجو و بازاریابی رسانه های اجتماعی به رشد خود ادامه خواهد داد.

3. مهارت نوشتن خود را بهبود خواهید بخشید

هرچه کاری بیشتر انجام دهید ، در این مهارت بهتر خواهید شد. نوشتن نیز از این قاعده مستثنی نیست. حتی اگر شما قصد مطالعه نوشتن را نداشته باشید ، هرچه بیشتر انجام دهید ، نوشتن شما بهتر خواهد شد. حتی می توانید مانند ابزارهای جستجوگر گرامر سرمایه گذاری کنید دستور زبان, برای کمک به شما در نوشتن اصول اولیه ، نگارشی ، هجی ، ساختار جمله و سبک در هنگام نوشتن به شما کمک کند.

حتی کسانی از شما که به محتوای نوشتاری تمرکز نمی کنند ، مانند پادکست ها و وبلاگ نویسان ، مهارت نوشتن را از طریق وبلاگ نویسی بهبود می بخشند. چطور؟ شما باید برای پادکست ها و فیلم های شخصی خود توصیفاتی بنویسید. و شما باید در نظرات مربوط به پادکست ها و فیلم هایی که منتشر می کنید با مشترکین وبلاگ خود ارتباط برقرار کنید.

4- می توانید به یک زبان جدید مهارت پیدا کنید

صحبت از یادگیری و بهبود مهارت های خود ، اگر می خواهید یک زبان دوم یاد بگیرید ، وبلاگ نویسی راهی است که باید انجام دهید. کسانی از شما که در یک وبلاگ نویسی وبلاگ نویسی می کنید ، به آن زبان مهارت بیشتری پیدا خواهید کرد.

از طریق اظهار نظر و تعامل با رسانه های اجتماعی فرصتی برای برقراری ارتباط با دیگران که با زبان جدید صحبت می کنند وجود دارد. نه تنها شما با آن زبان بهتر می نویسید ، بلکه می توانید هنگام دعوت برای شرکت در مصاحبه های صوتی یا تصویری ، بهتر صحبت کنید.

5- می توانید دانش فنی کسب کنید

چه قصد داشته باشید و چه نخواهید ، یاد خواهید گرفت که واژگان جدید را بیاموزید. همچنین ، سیستم ها ، ابزارها و روشهای مرتبط با فناوری ضمن طی مراحل تنظیم و رشد وبلاگ.

لازم نیست زبانهای برنامه نویسی یا تخصص طراحی وب حرفه ای باشند. این روزها بسیاری از ابزارها و فرآیندهای نیمه خودکار زیادی وجود دارد که بصورت آنلاین و جدید برای افراد اینترنتی فراهم شده است. و می توانید با خواندن اطلاعات آنلاین یا تماشای آموزش های ویدیویی نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید.

6. با افراد جدید ارتباط برقرار خواهید کرد

یکی از بزرگترین مزایای وبلاگ نویسی ارتباط با دیگران است. شما فقط برخی از پیروان را در شبکه های اجتماعی یا لیست های ایمیل افزایش نمی دهید. شما روابط اصولی برقرار می کنید. شما با افرادی دوست می شوید که در غیر این صورت با آنها ملاقات نکرده اید.

چیزی که بسیاری از افراد را شگفت زده می کند این است که آنها از طریق وبلاگ نویسی یک پایه فن را توسعه می دهند. اگر در رویدادهای صنعت خود شرکت کنید ، توسط افرادی که هرگز آنها را ملاقات نکرده اید شناخته می شوید. آنها از شما برای همه کارهای بزرگی که انجام داده اید تشکر می کنند. عمدتا افرادی که در ابتدای سفر با وبلاگ خود با آنها ملاقات می کنید. آنها اگر به روابط خود با آنها ادامه دهید ، وفادارترین طرفداران شما خواهند بود.

7. شما یک متخصص اعلام می شوید

کارشناسان واقعی هرگز نیازی به تماس با خود ندارند. دیگران این کار را برای شما انجام می دهند. از آنجا که در طاقچه خود شناخته می شوید ، از شما دعوت می شود تا در مصاحبه ها و پست های وبلاگ تدوین نکات یا مشاوره های تخصصی شرکت کنید. آخرین مورد شما را در شرکت متخصصان دیگر در طاقچه خود قرار می دهد و به شما کمک می کند تا بیشتر اوقات به عنوان یک متخصص شناخته شوید.

یکی از کلیدهای دستیابی به شناخت متخصصان ، همیشه مفید بودن است. اگرچه شما نمی خواهید خدمات مشاوره رایگان ارائه دهید ، می خواهید به روش های کوچک به هرچه بیشتر مردم کمک کنید. پاسخ دادن به یک سؤال در اینجا و باعث می شود افراد بیشتری به شما احترام بگذارند.

8- از شما دعوت می شود تا صحبت کنید

مرحله بعدی پس از شناخته شدن به عنوان متخصص در طاقچه شما ، دعوت به صحبت در رویدادهای صنعت مرتبط است. این ممکن است با دعوت به نشستن در یک میز مهمان شروع شود ، یا ممکن است درخواست های آشکار برای برگزاری جلسه شما باشد.

صحبت کردن می تواند به شما در ادامه به تقویت شهرت خود به عنوان یک متخصص در طاقچه خود کمک کند. شما می توانید وقتی که می توانید در رویدادهای مردمی صحبت کرده اید ، اعتبار فوری کسب کنید. برای کسانی که به دنبال راه های بیشتری برای کسب درآمد هستند ، می توانید شروع به پرداخت هزینه های گفتگو کنید.

9- می توانید نویسنده شوید

وبلاگ شما نمونه کارها شما است. وبلاگ نویسان که بینش جالبی دارند ، مهارت نویسی استثنایی و مخاطبان زیادی دارند اگر بخواهند به عنوان نویسنده منتشر شوند ، از این مزیت برخوردار هستند. بسیاری از وبلاگ نویسان برتر که توسط شرکتهای نشر شناخته می شوند و مرتباً معاملات کتاب ارائه می دهند. دیگران توانسته اند برای تهیه كتاب هایی كه می خواهند بنویسند ، به شركت های نشر ارسال كنند.

اگر می خواهید یک ناشر مورد توجه واقع شود ، ابتدا تحقیقاتی را در مورد ناشران انجام دهید که به احتمال زیاد علاقه ای به کتاب در طاقچه شما دارند. به وبلاگ نویسان دیگری که کتاب های خود را در طاقچه شما نوشته اند ، نگاه کنید و ببینید چه کسی آنها را منتشر کرده است. سپس با شرکت نشر در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید تا رادار خود را بدست آورید.

10- پیشنهادات شغلی دریافت خواهید کرد

وبلاگ نویسی در یک طاقچه مرتبط با تجارت می تواند به شما در زمین land کار کمک کند. مشاغلی که مزایای بازاریابی محتوا را به رسمیت می شناسند همیشه به دنبال کارمندانی هستند که می توانند محتوای قانع کننده ایجاد کنند. همانطور که با دیگران در طاقچه خود ارتباط برقرار می کنید ، به احتمال زیاد به افرادی که برای استخدام موقعیت های شغلی آزاد استخدام می شوید ، سر می زنید.

اگر در بازار کار هستید ، حرفه ای بودن مهم است. وبلاگ شما و پروفایل های اجتماعی عمومی باید عاری از هرچیزی باشد که بتواند شما را منفی نشان دهد. این شامل عکس های مهمانی مستی یا اجاره نامه های مربوط به کارفرمای فعلی شما می شود.

11- می توانید یک تجارت جدید شروع کنید

در بعضی مواقع ، یک وبلاگ فقط به عنوان سرگرمی شروع می شود تا به یک شغل تمام وقت و پردرآمد بپردازید. مثلا, پت فلین ایجاد کرد فرهنگستان امتحانات سبز وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن نظرات و افکار خود در مورد معماری. پس از برکناری از کار خود ، وی تصمیم گرفت که وبلاگ نویسی را جدی بگیرید. چگونه این زندگی او را تغییر داد?
وبلاگ وی تبدیل به یک تجارت واقعی شد و او می تواند از این طریق درآمد کسب کند. داستان Flynn یکی از بسیاری از افرادی است که از طریق وبلاگ نویسی مشاغل موفقی را شروع کرده اند.

12. می توانید محصولات بیشتری بفروشید

آیا وب سایت تجاری خود را اداره می کنید؟ وبلاگ نویسی به شما در فروش بیشتر کمک می کند. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد محتوایی است که خوانندگان را به سمت علاقه مند شدن به محصولات و خدمات شما سوق می دهد. محتوای خود را به مشتریان ایده آل خود تبلیغ کنید ، و خواهید فهمید که شروع به گرفتن سیل و بسته شدن فروش بیشتر می کنید.

فروش بیشتر مربوط به محصولات و خدماتی است که شما ارائه می دهید و همچنین برخی از پیشنهادات وابسته. برای فروش محصولات وابسته ، همین قاعده اعمال می شود. پست های وبلاگ بنویسید که خوانندگان را به سمت مشاغلی که سایر مشاغل ارائه می دهند سوق دهد. و شما می توانید یک کمیسیون از آنها دریافت کنید.

13. می توانید بازخورد فوری دریافت کنید

مهم نیست که برای شرکتی که در آن مشغول به کار هستید بلاگ یا وبلاگ شخصی خود را اجرا کنید ، وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا از طرفداران و مشتریان بازخورد خود را دریافت کنید. این می تواند منفی یا مثبت باشد ، اما این مهم است که بدانید مردم درباره محتوای ارائه شده چه فکر می کنند.

به عنوان یک وبلاگ نویس ، می توانید در همان روز ارسال مطالب ، نظرات را بخوانید. این به شما کمک می کند تا تقریباً فیدبک دریافت کنید و از نحوه عملکرد محتوای خود ایده بگیرید.

14. شما وبلاگ های بیشتری ایجاد می کنید یا در وبلاگ های دیگر می نویسید

بیشتر وبلاگ نویسان در یک وبلاگ متوقف نمی شوند. برخی از وبلاگ نویسان که با وبلاگ های خاص طاقچه شروع می کنند ، درمورد وبلاگ نویسی در مورد فرآیند وبلاگ نویسی شروع به کار می کنند. هنگامی که وبلاگ های طاقچه هایشان موفق می شوند ، دیگران با درآمدزایی آنلاین مقابله می کنند. یا ، وبلاگ نویسان که با وبلاگ های بسیار عمومی شروع می شوند ، ممکن است در وبلاگ های خاص طاقچه باشند.

اگر می خواهید یک وبلاگ جدید را شروع کنید ، درک بهتری از نحوه موفقیت وبلاگ جدید خود خواهید داشت. با تمام آزمایشات و خطاهایی که با اولین وبلاگ خود پشت سر گذاشتید. این دانش به شما کمک می کند تا وبلاگ جدید خود را در یک دوره کوتاه تر موفق کنید. و به شما کمک می کند که تمام مزایای فوق را دوباره یا در عمق بیشتر تجربه کنید.

15. وبلاگ نویسی می تواند به شما آزادی دهد

وبلاگ نویسی به شما حق می دهد از هر مکان و در هر زمان معینی کار کنید. علاوه بر این ، شما همچنین فرصتی برای انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید! با خانواده خود وقت بیشتری را سپری کنید ، فعالیت های ورزشی انجام دهید و در برنامه های توسعه جامعه شرکت کنید.

اگر عاشق سفر هستید ، وبلاگ نویسی همچنین به شما کمک می کند تا زیبایی های دنیا را ببینید و ببینید. همه اینها را می توانید انجام دهید در حالی که هنوز از زندگی متوسط ​​از وبلاگ نویسی لذت می برید!

آیا شما آماده برای شروع وبلاگ خود هستید?

ایجاد یک وبلاگ شخصی می تواند خیلی سریع انجام شود. ابتدا باید یک نام برای وبلاگ خود انتخاب کنید. این یکی از مهمترین مراحل هنگام شروع یک وبلاگ جدید است.

ابزار پیشنهادی:

پس از انتخاب نام دامنه خود ، باید در مورد سکوی وبلاگ نویسی و ارائه دهنده میزبانی وب تصمیم بگیرید. برای همه وبلاگ نویسان جدید ، WordPress.org و Bluehost ، خود میزبان را توصیه می کنیم ، شرکتی که بیش از 2 میلیون وب سایت در سراسر جهان را اختیار می کند. شما دریافت خواهید کرد نام دامنه رایگان وقتی با آنها ثبت نام می کنید و اگر خدمات آنها را دوست ندارید, آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

نتیجه

آیا می خواهید اشتیاق خود را به اشتراک بگذارید ، به دیگران آموزش دهید ، در معرض نمایش قرار بگیرید ، اقتدار ایجاد کنید ، در جستجوی رتبه قرار بگیرید یا محتوا برای اشتراک گذاری داشته باشید؟ در این صورت ، شما ممکن است آماده راه اندازی وبلاگ جدید خود باشید. اما یک نکته را بخاطر بسپار ، دید شما باید طولانی مدت باشد. هر کاری که امروز انجام دهید بر حضور آنلاین شما در آینده تأثیر خواهد گذاشت. و همانطور که مشاهده می کنید ، مزایای مختلفی از وبلاگ نویسی وجود دارد که فراتر از درآمدزایی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map