100+ انواع محتوای دیجیتالی که می توانید تهیه کنید

بیاموزید-Blogging_100 + انواع محتوای دیجیتال


بسیاری از افراد دوست دارند وبلاگ خود را راه اندازی کنند اما در تصمیم گیری در مورد انواع محتوا که می توانند ارسال کنند مشکل دارند. برخی دوست دارند محتوای مختلط داشته باشند اما نمی توانند تصمیم بگیرند چه چیزی را انتخاب کنند. هر روز می توانیم انواع مختلفی از محتوا را ببینیم ، و همه آنها مخاطبان مربوط به خود را دارند. مطمئناً ، نمی توان به هر نوع محتوایی که وجود دارد ، ارتباط داد. همچنین ، انواع جدیدی از مطالب وجود دارد که تقریباً هر روز منتشر می شود. بنابراین چگونه تصمیم می گیرید کدام نوع محتوا به شما مناسب تر است؟ خوب ، ما لیستی از بیش از 100 نوع محتوا را برای شما ایجاد کرده ایم. در پایان این مقاله ، شما می توانید تصمیم بگیرید که نوع محتوا در کوچه شما قرار دارد.

ابتدا باید بدانید که محتوای دیجیتالی را به سه گروه گسترده تقسیم کرده ایم:

 • محتوای متنی
 • محتوای چندرسانه ای
 • دیگر

محتوای متنی آن نوع محتوا است که نیازی به مواد صوتی یا تصویری ندارد. تنها چیزی که شما می خواهید عشق شما به کلمات و دانش برای شکل دادن آن کلمات به طرز فوتی و فوری است. محتوای زیادی وجود دارد که می توانید فقط با استفاده از متن ایجاد کنید ، و مخاطبان نیز بسیار گسترده هستند.

محتوای چندرسانه ای ترکیبی از مواد مختلف را تشکیل می دهد ، و گروه بسیار بزرگتری نسبت به گروه اول است. این گروه شامل فیلم ، صدا ، تصاویر یا ترکیبی از کلیه محتوا است.

بنابراین بررسی خواهیم کرد که چه نوع محتوایی را می توانید برای وبلاگ خود ایجاد کنید ، و چه نوع محتوا را ارائه دهید.

Contents

محتوای متنی

 • 1. پست های وبلاگ
 • 3. چطور
 • 5. لیست ها
 • 2. مقالات
 • 4. راهنماها
 • 6. پرسش و پاسخ

بیشتر ببینید

محتوای چندرسانه ای

 • 45. اینفوگرافیک
 • 47. کتابهای الکترونیکی
 • 49. پست های صوتی
 • 46. ورق های تقلب
 • 48. عکسهای صفحه
 • 50. کتاب صوتی

بیشتر ببینید

دیگر

 • 86. پلاگین ها
 • 88. ابزار رایگان
 • 90. کدهای QR
 • 87. قالب ها
 • 89. برنامه های افزودنی مرورگر
 • 91. منابع رایگان

بیشتر ببینید

محتوای متنی

1. پست های وبلاگ

پست های وبلاگ نوعی محتوای متنی است که به شما امکان می دهد یک محتوای مداوم و مداوم بسازید. پست های وبلاگ به شما امکان می دهد خلاقیت و نظر خود را در مورد هر موضوع مشخص بیان کنید. همیشه ایده خوبی است که برنامه ای را برای پست های خود داشته باشید و آنها را سازگار کنید.

2. مقالات

نوع دیگری از محتوای متنی که به شما امکان می دهد اخبار ، اطلاعیه ها یا هر نوع محتوا دیگری را در شرکت خود منتشر کنید. مثل مجله شماست.

خواندن توصیه می شود: بزرگترین تفاوت بین مقالات و وبلاگ ها

3. چگونه

در بیشتر موارد ، این محتوای متنی است که دستورالعمل هایی را برای خوانندگان آن ارائه می دهد. شما می توانید به مردم کمک کنید تا یاد بگیرند که چگونه کارهای مختلفی انجام دهند ، چیزهایی بسازند یا از برخی نرم افزارها استفاده کنند. ایجاد محتوای ویدیویی یا صوتی “چگونه می توان” غیر معمول نیست.

4- راهنماها

اگر خودتان را در یک موضوع خاص یک گورو می دانید ، ایجاد راهنمای راهنمایی می تواند راهی عالی برای آموزش دیگران باشد. دانش خود را به اشتراک بگذارید و افراد را از طریق انواع مختلف راهنمایی کنید.

راهنماها

5- لیست ها

در مورد هر موضوعی فکر کنید و می توانید لیستی ایجاد کنید. شما می توانید فیلم های برتر ، کتاب ها ، انواع محصولات و خدمات را لیست کنید. این نوع محتوا مخاطبان گسترده ای دارد و اگر دوست دارید لیست ایجاد کنید ، فقط به دنبال آن بروید.

6. پرسش و پاسخ

سوال و پاسخ همیشه یک محتوای مورد علاقه است. بسیاری از افراد در اینترنت تقریباً درباره همه چیز سؤال دارند. ایجاد این نوع محتوا فرصتی عالی برای تعداد بازدید چشمگیر فراهم می کند. بسته به ترجیحات شما می تواند متن یا چندرسانه ای باشد.

پرسش و پاسخ

7. مطالعات موردی

مطالعات موردی داستانهای مشتریان شما را نشان می دهد و اینکه چگونه به آنها کمک کرده اید مشکلات خود را حل کنند. این یک روش عالی برای تحت تأثیر قرار دادن چشم اندازهای شما و تبدیل آنها به مشتری است.

خواندن توصیه می شود: نحوه نوشتن یک مطالعه موردی

8. کتابخانه

همان مطالعات موردی اما با پیچ و تاب است. توضیحات نشان می دهد که مشتریان شما (به تعبیر خود) در مورد محصولات یا خدمات شما چه می گویند. این یک راه عالی برای گسترش بازار شما است زیرا شما مشتریان واقعی را خواهید داشت که تجربیات خود را به اشتراک می گذارند.

توصیفات

9. مصاحبه

مصاحبه ها مطالب مفیدی است و می تواند متنی و چندرسانه ای باشد. شما می توانید در هر زمینه ای صاحبنظران باشید و در مورد موضوعات مختلف مرتبط با آنها صحبت کنید. می توانید در مورد برخی از موضوعات فعلی صحبت کنید یا به برخی از رویدادهای گذشته روی آورید. این همه به خود و خلاقیت شما بستگی دارد.

مصاحبه

10. بررسی محصولات

این یکی همچنین می تواند محتوای متنی و چندرسانه ای باشد. محصولی هیجان انگیز را پیدا کنید و به همه اطلاع دهید تا در مورد آن بدانید. بررسی محصولات بسیار پرطرفدار است زیرا به مخاطب کمک می کند در مورد خرید یک مورد خاص تصمیم بگیرد.

11. بررسی کتاب

اگر دوست دارید کتاب بخوانید ، و می خواهید نظر خود را با اینترنت به اشتراک بگذارید ، این نوع مطالب شماست. بررسی کتاب جالب است و تماشاگران خوبی که می توانید با آنها تعامل داشته باشید ، جالب است. او نمونه ای عالی از چگونگی انجام درست آن است.

12. لیست های چک

چک لیست نوع محتوا است که به خوانندگان اجازه می دهد از طریق یک فرایند اجتناب ناپذیر یک راهنمای گام به گام را دنبال کنند. شما با تمام خوانندگانی که می خواهید برای انجام کاری انجام دهید با خوانندگان خود به اشتراک می گذارید.

خواندن توصیه می شود: لیست چک برای وبلاگ نویسان که می خواهند یک وبلاگ سودآور ایجاد کنند

13. تحقیق

اگر دوست دارید در مورد موضوعات داغ تحقیق کنید و یافته ها و نتیجه گیری های خود را به اشتراک بگذارید ، پس از آن یک وبلاگ تحقیق شروع کنید. می توانید در مورد هر موضوعی که جالب به نظر می رسید تحقیق کنید یا به آن دسترسی داشته باشید. این محتوا مخاطبان گسترده ای دارد و می توانید از این طریق نام خود را بسازید.

14. کاغذهای سفید

اگر می خواهید برخی از اطلاعات فنی را به خوانندگان خود بدهید ، می توانید برگه های سفید ایجاد کنید. این اکثراً محتوای قالب PDF است که می توانید برای دانلود به اشتراک بگذارید. مقالات سفید همچنین می تواند مطالعات موردی ارائه دهد که مشکلات و راه حل هایی برای این مشکلات ارائه می دهد.

خواندن توصیه می شود: مقالات سفید در مقابل پست های وبلاگ

15. اخبار صنعت

صنعتی را که دوست دارید پیدا کنید ، یا فکر می کنید مخاطبان گسترده ای دارند. اخبار را جستجو کنید و به مخاطبان خود گزارش دهید. مراقب باشید که داستان را کپی / چسباندن نکنید ، بلکه نظر خود را از داستان ارائه دهید.

اخبار صنعتی

16. اخبار شرکت

یکی دیگر از مطالب عالی برای همه دارندگان مشاغل. می توانید اخبار مربوط به شغل خود را بنویسید و با مشتریان و سرمایه گذاران خود به اشتراک بگذارید.

17. پست های مهمان

ارسال مهمان محتوا است که به بازدید کنندگان امکان می دهد محتوای خود را در وبلاگ خود ارسال کنند. می توانید قبل از انتشار مطالبی را که دوست دارید انتخاب کنید تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کنید. آمارهای اخیر نشان می دهد که 59.8٪ از وبلاگ نویسان حداقل گاهی اوقات میهمان می کنند.

18. داستانهای شخصی

اگر داستانهای زندگی زیادی برای گفتن دارید ، این یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن آنها با جهان است. همچنین می توانید نویسندگان مهمان داشته باشید تا داستان های شخصی خود را با مردم به اشتراک بگذارید. اینجا خوب است مثال به اشتراک گذاشتن داستان های شخصی و اجازه دادن به دیگران به اشتراک گذاشتن داستان های خودشان.

19. داستان های موفقیت

بگذارید همه بدانند که چگونه آن را به صدر رسانده اید. تاکتیک های خود را با دیگران در میان بگذارید تا آنها بتوانند به اهداف خود برسند. این محتوا بسته به چگونگی ارائه آن می تواند متنی و چندرسانه ای باشد. بسیاری از افراد به دنبال داستان های موفقیت در اینترنت هستند.

20. بایوس شخصی

زندگی نامه یک محتوای عالی برای ایجاد است. این می تواند یک محتوای متنی یا چندرسانه ای باشد و همیشه واقعی خواهد بود. می توانید از منابع مختلف به صورت آنلاین برای کمک به تحقیق و ایجاد این محتوای قانع کننده استفاده کنید.

21. نظرات

این نظر بهترین راه برای گرفتن بازخورد از خوانندگان شما است. مهم نیست که بلاگ شما در مورد چیست ، نظرات مفید خواهند بود. این همچنین راه خوبی برای تولید ایده های جدید برای آینده است.

22. سؤالات متداول

بخش سؤال متداول بهترین روش برای پایین آوردن تعداد مخاطبی است که درباره محصول یا خدمات خود بدست می آورید. این اطلاعات می تواند برخی از سؤالات متداول را که قبلاً از شما پرسیده بودند ، در اختیار بازدید کنندگان قرار دهد.

23- واژه نامه

واژه نامه یک محتوای متنی است که مخاطبان گسترده ای را به خود جلب می کند. این شامل لیستی از عبارات و کلمات اختصاری مربوط به یک موضوع منحصر به فرد ، با تعاریف آنها است.

واژه نامه

24. ویکی

یک محتوای ویکی را در مورد موضوع مربوط به خود ایجاد کنید. به بازدید کنندگان اجازه دهید محتوای اضافه کنند و مطمئناً بازدید کننده زیادی خواهید داشت. همچنین ، این باعث می شود وبلاگ شما در بسیاری از مکان ها به اشتراک گذاشته شود و از آن به عنوان مرجع در اختلافات اینترنتی استفاده شود. این صفحه ویکی جنگ ستارگان نمونه ای عالی از چگونگی نگاه یک صفحه ویکی است.

25. در مقابل مقالات

در مقابل “مقایسه” ، این مثال از محتوا با هدف اثبات اینكه چرا محصول یا خدمات خاصی بهتر از طرف مقابل است ، قرار دارد. همچنین می تواند محتوای متنی یا چندرسانه ای باشد. این یک راه استثنایی برای تبلیغ محصولی است که شما باید ارائه دهید.

26. مقایسه

مقایسه نوعی محتوا است که در آن شما دو یا چند محصول را با هم مقایسه می کنید تا تصمیم بگیرید کدام یک بهتر است. می توانید این نوع مطالب را به صورت متنی یا چندرسانه ای ایجاد کنید. به مقایسه ما از ده سیستم عامل برتر وبلاگ نویسی نگاهی بیندازید.

27. پیش بینی ها

اگر فکر می کنید می توانید رویدادهای فردی را بر اساس برخی اطلاعات یا تجربه پیش بینی کنید ، پس باید در مورد آن بلاگ کنید. افراد می توانند به وبلاگ شما مراجعه کنند و پیش بینی های شما در مورد انتخابات ریاست جمهوری یا جام جهانی فیفا را بخوانند. البته ، خود را برای بسیاری از نظرات خشمگین آماده کنید ، زیرا همه با شما موافق نیستند.

28. پیام های الهام بخش

اگر استعدادی دارید و می توانید با الفاظ خود از مردم الهام بگیرید ، می توانید پیام های الهام بخش خود را ارسال کنید. این پیام ها می توانند سهم زیادی ایجاد کنند و این احتمال زیاد وجود دارد که برخی از پست های شما ویروسی شوند.

پیام های الهام بخش

29. نحوه جلوگیری از شکست

برخلاف داستانهای موفقیت ، این محتوا است که به مردم کمک می کند درک کنند که چگونه می توانند در تلاش های خود شکست بخورند. مهم نیست که اگر تصمیم به ایجاد محتوای متنی یا چندرسانه ای دارید ، می تواند به هر طریقی کار کند.

30. حقایق جالب

مردم عاشق خواندن حقایق جالب در مورد هر آنچه هستند وجود دارد. هرچه این موضوع داغ تر باشد ، افراد بیشتری نیز علاقه مند می شوند. واقعیت ها می توانند محتوای متنی یا چندرسانه ای باشند ، هرچند که اگر متن را فقط حفظ کنید بهتر است. البته حتما از منابع خود با منابع مربوطه نسخه پشتیبان تهیه کنید.

31. داستان های خنده دار

اگر می خواهید مخاطبان خود را سرگرم کنید ، می توانید داستان های خنده دار را در وبلاگ خود ارسال کنید. مردم دوست دارند زمان جستجوی داستانهای خنده دار و سایر مطالب مشابه را پشت سر بگذارند. جهان پر است از داستانهای خنده دار و چرا آنها را در وبلاگ خود قرار ندهید.

32. نقل قول ها

این نقل قول می تواند محتوای متنی باشد که می توانید در وبلاگ خود ارسال کنید. از افراد مشهور نقل کنید و افکار خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. این نوع محتوا مخاطبان گسترده ای را به خود جلب می کند و به تعداد زیادی از اشتراک رسانه های اجتماعی نوید می دهد. اگر صاحب مشاغل هستید ، می توانید نقل قول توسط یک تأثیرگذار یا گوروی صنعت را درج کنید.

33. آثار ادبی

اگر استعداد قصه گویی دارید و خلاق هستید ، می توانید از وبلاگ خود برای انتشار محتوای اصلی خود استفاده کنید. این می تواند داستان کوتاه ، شعر یا هر نوع محتوای ادبی دیگر باشد.

34. پست های میکروبلاگ

اگر دوست دارید یک متن متنی کوتاه اما ارزشمند برای اظهار نظر در مورد یک رویداد خاص ارسال کنید یا افکار عمومی خود را به اشتراک بگذارید ، این روش خوبی است. مردم اغلب شکایت می کنند که توییتر شخصیت های کافی ارائه نمی دهد ، بنابراین Tweeter را در بازی خود ضرب و شتم کنید.

خواندن توصیه می شود: تعریف میکروبلاگینگ با مثال

35. بهترین تمرین

بد نیست که بهترین تجربه عملی خود را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. مردم دوست دارند کار خود را آسان تر کنند و اگر می توانید در این زمینه به آنها کمک کنید – چرا نه?

36. استعاره

اگر می خواهید در مورد چیزی که همه در مورد آن می نویسند بنویسید ، بد نیست که این کار را متفاوت انجام دهید. به یک موضوع از زاویه دیگری نزدیک شوید و همان داستان را از منظر کاملاً متفاوت بگویید.

37. برنامه های زمان بندی شده

می توانید برنامه هایی را برای برنامه ریزی یا برنامه ریزی برای برنامه ریزی ارسال کنید. به مخاطبان خود اجازه دهید بدانند که آنها می توانند شما را دنبال کنند. همچنین ، اگر بخواهند شما را ملاقات کنند ، یادآوری مفیدی برای بازدید کنندگان شما خواهد بود.

رخدادهای برنامه ریزی شده

38. محتوای “چرا”

برای مخاطبان خود توضیح دهید که چطور اتفاقی افتاده است یا چرا برخی از موارد به شکلی مشخص هستند. شما می توانید آن را با استفاده از حقایق محکم و یا بحث برانگیز انجام دهید – که همیشه سرگرم کننده است.

39. برگه هزینه

اگر صاحب یک وب سایت تجاری هستید و برخی از محصولات را می فروشید ، ایده خوبی است که یک برگه هزینه داشته باشید. برگه هزینه قیمت محصولات شما را به مشتریان خود نشان می دهد.

40. اعلامیه های محصول

اگر مجبور باشید یک محصول جدید را به زودی منتشر کنید ، این یک حرکت هوشمندانه برای اعلام آن است. شما می توانید مخاطبان خود را برای آن آماده کنید و از آنها بخواهید که بتوانند منافع عمومی را تقویت کنند.

اطلاعیه محصول

41. خبرنامه

این مطالب برای آگاه سازی مردم در مورد محصولات و خدمات جدید است. اگر صاحب مشاغل باشید این محتوا مفید است. تو می توانی خبرنامه ها را ایجاد کنید برای اطلاع رسانی به مشتریان خود در مورد جدیدترین به روز رسانی های خود.

خبرنامه ها

42. پست تبلیغی

می توانید کالای خاصی مانند پیشنهادات رایگان یا هدایا را از مارک خاصی که مربوط به طاقچه شما است ، فشار دهید. تبلیغات تبلیغی یک عمل استاندارد است و وبلاگ نویسان این کار را همیشه انجام می دهند.

43. دستور العمل ها

اگر در آشپزی خوب هستید و دوست دارید مهارت های خود را با سایر نقاط جهان به اشتراک بگذارید ، این یک محتوای مناسب برای شما است. بسته به ترجیحات شخصی خود ، می توانید این محتوای متنی یا چندرسانه ای را انتخاب کنید.

44. سلب مسئولیت

سلب مسئولیت معمولاً یک صفحه واحد از محتوای متنی است که مسائل مربوط به حق چاپ را توضیح می دهد. همچنین می توانید از یک سلب مسئولیت برای توضیح هدف و هدف وبلاگ یا پست خود استفاده کنید.

خواندن توصیه می شود: الگوی سلب مسئولیت نمونه

محتوای چندرسانه ای

45. اینفوگرافیک

این محتوا همه چیز مربوط به تجسم است. این واقعیت ها ، آمار و سایر اطلاعات مرتبط را به روشی بصری نشان می دهد. اینفوگرافیک یک روند رو به رشد است ، و آینده ای روشن برای همه کسانی که این نوع محتوا را ایجاد می کنند وجود دارد.

46. ​​ورق های تقلب

ورق تقلب نوعی محتوا است که تعداد زیادی بازدید کننده را به خود جلب می کند. مردم دوست دارند گوشه ها را برش دهند و کارها را به آسانی انجام دهند. بسته به نیاز و ترجیحات خود می توانید از ورق های تقلب استفاده کرده و ایجاد کنید.

47. کتابهای الکترونیکی

احتمالاً می توانید حدس بزنید که کتابهای الکترونیکی عملاً کتابهای الکترونیکی هستند. می توانید آنها را ایجاد کرده و در وب سایت های مختلف به اشتراک بگذارید یا آنها را در وبلاگ خود به عنوان PDF ذخیره کنید تا هر کسی بتواند بارگیری کند. تفاوت اصلی بین eBook و یک پست ساده در وبلاگ این است که کتاب های الکترونیکی مطالب بسیار بزرگتر و مفصل هستند.

48. تصاویر

اگر می خواهید نظر خود را اثبات کنید و نمی خواهید وقت زیادی را برای توضیح خود اختصاص دهید این روش برای انجام آن است. فقط عکس هایی از محتوای قبلاً ایجاد شده را بگیرید و نظر خود را بیان کنید.

49. پست های صوتی

این نوع محتوای چندرسانه ای به شما امکان می دهد پیام خود را با صدای خود برای مخاطبان ارسال کنید. می توانید از یک نرم افزار ضبط استفاده کرده و سپس فقط فایل صوتی را ارسال کنید تا همه گوش دهند.

50. کتابهای صوتی

همانند کتابهای الکترونیکی ، اما از رسانه صوتی استفاده می کند. اگر کتاب الکترونیکی خود را دارید ، می توانید خود را در فصل خواندن به فصل ضبط کنید و آن را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید. اگر شیوه صدای شما را دوست ندارید ، همیشه می توانید کسی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. در اینجا چگونه می توانید کتاب الکترونیکی خود را روایت کنید:

51. عکاسی

اگر دوست دارید عکس بگیرید ، ارسال محتوای عکاسی راهی استثنایی برای بیان خود و کارهایتان است. شما می توانید عکس های سهام ایجاد کنید که افراد بتوانند با هزینه ای بارگیری کنند. یا می توانید به آنها اجازه دهید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. همه چیز به تو بستگی دارد.

52. پادکست ها

پادکست محتوای صوتی است که می توانید ایجاد کنید تا نظرات خود را در مورد موضوعات مختلف به اشتراک بگذارید. اگر تصمیم دارید فایل ها را به صورت سری منتشر کنید ، می توانند در پادکست شما ثبت نام کنند. شما فایل های صوتی را ضبط می کنید و آنها را در وبلاگ خود ارسال می کنید تا افراد بارگیری یا گوش کنند.

پادکست ها

خواندن توصیه شده: نحوه شروع پادکست

53. ولوگ

Vlog یک محتوای ویدئویی است که می توانید در وبلاگ خود بنویسید و افرادی را بیاورید که شما را دنبال کنند. می توانید Vlog مسافرتی بسازید و داستانهایی را از سفر خود به اشتراک بگذارید. این یک محتوای داغ در حال حاضر است ، و هنوز هم بزرگتر می شود. اینجا نمونه جالب Vlog است.

54. فیلم های زنده

از وبلاگ خود برای ایجاد محتوای ویدیوی زنده استفاده کنید. بازدید کنندگان می توانند از جریان زندگی شما لذت ببرند و درباره فعالیت های شما اظهار نظر کنند. این نوع محتوا در بین افراد جوان بسیار محبوب است.

55. فیلم های میکرو

فیلم های کوتاه که می توانند محصول یا ایده ای را تبلیغ کنند. این یک راه خوب برای پیام کوتاه شما برای مخاطبان است. آنها می توانند چند ثانیه طول بکشند و هنوز یک پیام قدرتمند را منتقل می کنند. در اینجا لیست جالب فیلم های کوتاه توسط Lowes.

56. ارائه

ارائه ای از محصول یا خدمات خود ایجاد کرده و آن را در صفحه خود وارد کنید. ارائه روشی جامع برای به اشتراک گذاشتن یک ایده یا یک پروژه با مخاطبان شما است.

57. وبینارها

اگر در منطقه خود بسیار ماهر هستید ، می توانید وبینارها را شروع کنید و افراد را به سیستم وارد کنید و آنچه را برای گفتن دارید بشنوید. این یک راه عالی برای ایجاد یک نام واقعی برای خودتان است و دانش خود را با افراد علاقه مند به اشتراک بگذارید.

خواندن توصیه می شود: 15 نکته برای افزایش گسترده ثبت های Webinar

58. نظرسنجی ها

استخرها محتوای چندرسانه ای هستند که می توانید برای جلب افکار عمومی در مورد هر موضوعی ایجاد کنید. آنها به راحتی ایجاد می شوند ، افزونه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای رای گیری استفاده کنید. اینجا نمونه خوبی از نظرسنجی های ایجاد شده توسط دنیس واکمن است.

59. رویدادهای آنلاین

وبلاگ شما می تواند محلی باشد که افراد بتوانند رویدادهای آنلاین را که در آن شرکت کرده اید یا در مورد آن بخوانند تماشا کنند. این یک روش خوب برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود از وقایع مرتبط با طاقچه شماست.

60. دوره ها

این دوره نوعی از محتوای آموزشی است که افراد علاقه مند به یادگیری چیزهای جدید را جمع می کند. شما همچنین می توانید به افراد کمک کنید مهارت های خاصی را که می توانید به آنها منتقل کنید ، بدست آورند. در اینجا یک مثال عالی از دوره وبلاگ نویسی ارائه شده توسط جف گینز.

61. نظرسنجی

اگر دوست دارید داده یا نظرات مختلفی را جمع کنید ، می توانید انواع مطالعه هایی را انجام دهید که بازدید کنندگان شما بتوانند برای شما پر کنند. همچنین می توانید آنها را از طریق ایمیل ارسال کرده و بازدیدکننده بیشتری داشته باشید.

نظرسنجی

62. دور زدن

برای ایجاد این محتوا ، تنها کاری که باید انجام دهید جمع آوری مطالب مربوط به صنعت شما است که مورد علاقه شماست. سپس این موارد را برای بازدید کنندگان خود درج می کنید ، بنابراین مجبور نیستند وقت خود را صرف انجام تحقیقات کنند. باهوش ترین حرکت انتخاب محبوب ترین مطالب در اینترنت خواهد بود. می توانید این پست ها را بصورت هفتگی ، دو هفته ای یا ماهیانه منتشر کنید. در اینجا مثال خوبی در مورد چگونگی انجام این کار آمده است پست های گرداب تخصصی را تهیه کنید.

63. اسلایدها

SlideShare یک محتوای چندرسانه ای است که به شما امکان می دهد نمایش اسلایدها ایجاد کرده و در وبلاگ خود ارسال کنید. به این ترتیب می توانید کارهای خود ، ایده ها یا برخی عکس های جالب را با مخاطبان خود ارائه دهید.

خواندن توصیه می شود: راهنمای A-Z-SlideShare

64. تجسم داده ها

این محتوا به شما امکان می دهد تمام اطلاعات خود را با انواع نمودارها و نمودارها به صورت بصری نشان دهید. این روند نیز رو به رشد است و تقریباً در هر صنعت می تواند هدف خود را پیدا کند.

خواندن توصیه می شود: تجسم داده ها

65. جمع آوری داده ها

شما می توانید برخی از داده های جالب یا نتایج تحقیق را منتشر کنید که افراد علاقه مند به دیدن آن باشند. این اطلاعات روشی مناسب برای جذب مخاطب خاص در وبلاگ شما است.

66. نمودار

این یک محتوای تصویری است که از چند رسانه ای برای نشان دادن روابط بین برخی رویدادها یا افراد استفاده می کند. این یک راه عالی برای ساده سازی داده های پیچیده است زیرا مخاطبان شما زمینه بصری دارند. این یک مثال خوب است نمودارهای بازاریابی که بازاریابی محتوا را توضیح می دهد.

67. تصویرگری

می توانید برای ایجاد یک نکته یا یک داستان کوتاه ، عکس بسازید. مصورها محتوای گرافیکی هستند که می توانید در وبلاگ خود تنظیم و ارسال کنید. همچنین می توانید تصاویر و محتوای متنی را با هم ترکیب کنید تا تصویر متن شما را تقویت کند.

68. GIF

Gif های متحرک محتوای چندرسانه ای هستند که یک عمل کوتاه را نشان می دهند که بارها و بارها تکرار می شود. بیشتر برای تفریح ​​استفاده می شود و یک محتوای سرگرم کننده را نشان می دهد. این یک راه عالی برای به دست آوردن لایک و اشتراک گذاری زیادی در شبکه های اجتماعی است. می توانید از طریق اینترنت استفاده کنید سازنده gif به راحتی با استفاده از فیلم ها یا عکس های YouTube به عنوان منبع ، GIF را شلاق کنید.

GIF

69. تظاهرات

این تظاهرات تقریباً خود توصیفی است. می توانید محتوای چندرسانه ای ایجاد کنید و نحوه عملکرد محصول خود را نشان دهید. اگر محصولی را ارائه نمی دهید ، می توانید نحوه عملکرد برخی محصولات دیگر را نشان دهید. معمولاً برای نسل جوان نمایش نمایش های بازی های ویدیویی مشترک است.

70. شفافیت

بیایید بگوییم که شما صاحب یک تجارت هستید. شاید بخواهید اطلاعات مالی خود را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. شاید بخواهید رشد و سرمایه گذاری یا برنامه های خود را نشان دهید. این شفافیت همه چیز است همچنین می تواند محتوای متنی یا چندرسانه ای باشد. همه چیز بستگی به نحوه ارائه داده های شما دارد. مایکروسافت یکی از شفاف ترین شرکت های بزرگ است. در اینجا نحوه انجام آنها آمده است.

شفافیت

71. پوستر

این نوع محتوا پیش از عصر دیجیتال است. اطلاعات را نشان می دهد ، اما به متن به اندازه وجه بصری اعتماد نمی کند. تو می توانی پوستر ایجاد کنید اگر می خواهید به یک مسئله با کمترین کلمه ممکن اشاره کنید.

72. حافظه

meme یک محتوای گرافیکی است که برای کمدی و سرگرمی استفاده می شود. ممها عکس یا تصاویر هستند با یک پیام طنز که در قسمت بالا یا پایین نوشته شده است. مردم دوست دارند که الگوهای رفتاری را ببینند ، و جزو مطالب مشترک در اینترنت هستند.

خواندن توصیه می شود: وبلاگ meme چیست؟?

73. طنز و کارتون

اگر خلاق هستید و می خواهید مردم را بخندید ، پس این محتوای مناسب برای وبلاگ شماست. توضیح زیادی وجود ندارد ، همه ما می دانیم که طنز و کارتون چیست. یک قلم یا ماوس بگیرید ، شروع به ترسیم کنید و داستان های جالب و خنده دار ایجاد کنید.

74. مسابقات

شما می توانید انواع مسابقه هایی را ایجاد کنید که افراد می توانند وارد آن شوند. برای تضمین انصاف ، می توانید به بازدید کنندگان اجازه دهید تا مورد علاقه خود را رأی دهند.

خواندن توصیه می شود: چگونه برای یافتن خوانندگان جدید و ایجاد وبلاگ خود یک مسابقه وبلاگ را اجرا کنید

75. مجله آنلاین

مجله یک محتوای چندرسانه ای است که می توانید آن را ایجاد کنید و مخاطبان زیادی داشته باشید که به طور منظم درآید. این بستگی به تنظیمات شخصی شما دارد که مجله چه مواردی را شامل می شود. شیوه زندگی ، فناوری ، ساخت و ساز ، توسعه خانه و بسیاری مباحث دیگر وجود دارد که می توانید از آنها بهره برداری کنید.

مجلات آنلاین

76. آزمونها

این مسابقه یک محتوای جالب برای ایجاد است و می تواند مخاطبان گسترده ای را به سمت خود جلب کند. افزونه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد آزمونهای جالب و جالب استفاده کنید.

77. فیلم های موسیقی

اگر یک طرفدار موسیقی هستید و می خواهید ویدیوهای موسیقی مورد علاقه خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید ، می توانید انواع موسیقی فیلم را در وبلاگ خود جاسازی کنید. موسیقی می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و وبلاگ شما را به سطح جدید ببرد.

78. PSA

اطلاعیه های خدمات عمومی می توانند محتوای متنی یا ویدئویی باشند که می توانند در عموم مردم تأثیر بگذارند. شما می توانید PSA را برای حل هر مسئله سوخته یا آموزش مردم در موضوعات مختلف استفاده کنید. سازندگان محتوای PSA محتوای ویدیویی را ترجیح می دهند زیرا می توانند احساسات خود را آسان تر به مردم منتقل کنند.

PSA

79. نقشه ها

نقشه یک محتوای چندرسانه ای است که می توانید در وبلاگ خود ارسال کرده و با بازدید کنندگان خود به اشتراک بگذارید. می توانید به مکان های جالب یا وقایع تاریخی که در یک مکان یا منطقه دقیق اتفاق افتاده است ، اشاره کنید.

80. انجمن ها

این نوع محتوا یک روش عالی برای جذب تعداد زیادی بازدید کننده در صفحه شماست. افراد می توانند در مورد تعداد زیادی مبحث بحث و گفتگو کنند و پاسخی دریافت کنند. این یک روش عالی برای افراد است که دانش و تجربه خود را به اشتراک بگذارند.

خواندن توصیه می شود: 10 راه برای فعال کردن انجمن آنلاین یا انجمن آنلاین

81. صفحه فن

اگر از طرفداران برخی از ستاره های پاپ یا یک ستاره فیلم هستید ، این یک روش خوب برای به اشتراک گذاشتن فداکاری خود با دیگران است. می توانید عکس ها ، داستان ها ، فیلم ها و سایر موارد مرتبط را برای طرفداران خود ارسال کنید. این نوع محتوا معمولاً مخاطبان جوان تر را به خود جلب می کند.

82. رسانه ها ذکر می کنند

اگر تا کنون مورد توجه رسانه شما قرار گرفته است ، بد نیست یک صفحه ایجاد کنید و آن را با مشتریان و بازدید کنندگان خود به اشتراک بگذارید. به همه اطلاع دهید که رسانه ها درباره شما و تجارت شما چه فکر می کنند.

اشاره رسانه ها

83. هدیه دادن

مردم عاشق چیزهای رایگان هستند. اگر می خواهید مخاطبان بیشتری را به وبلاگ خود جذب کنید ، این یک روش برجسته برای رسیدن به این هدف است.

84. صفحات ویژه

این محتوا مربوط به ویژگی های خاص یک محصول واحد است. این یک راه عالی برای تبلیغ محصولی است که شما دوست دارید و یا می فروشید. در اینجا چند نمونه جالب از صفحات محصول زیبا.

85. نمایش روزانه

این نوع محتوای چندرسانه ای به شما امکان می دهد مرتباً مخاطبان خود را مخاطب قرار دهید. می توانید در مورد هر موضوعی صحبت کنید و الهام بخش مخاطبان خود باشید. نمایش Askgaryvee مثال خوبی برای شماست.

دیگر

86. پلاگین ها

این نوع محتوا روش خوبی برای پر کردن نقاط خالی در وبلاگ شما است. می توانید انواع افزونه هایی را که بازدید کنندگان شما می توانند از آنها استفاده کنند ، امتحان کرده و پیدا کنید.

87. قالب

این محتوا به شما امکان می دهد مخاطبان خود را درباره چگونگی انجام کاری توضیح دهید. به عنوان مثال ، می توانید قالب هایی برای اشکال و برگه های مختلف ایجاد کنید. فقط مطمئن شوید که تمام حقایق خود را مستقیماً دریافت کرده اید. همچنین می توانید به بازدید کنندگان خود اجازه دهید قالب ها را با هزینه بارگیری کنند و در این راه مقداری پول بدست آورند.

خواندن توصیه می شود: برای کمک به اینجا: ایجاد یک قالب یا الگوی دلخواه برای فرم های تیم خود

88. ابزار رایگان

شما می توانید ابزارهای مختلف متنوعی را برای انواع اهداف در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. همچنین می توانید بخش های مختلفی از وبلاگ خود ایجاد کنید که هرکدام دارای دستگاه های مربوط به آن بخش هستند. می توانید تصمیم بگیرید که آیا فقط داستان آن ابزارها را به اشتراک می گذارید یا لینک ها را برای بارگذاری ارسال می کنید. نگاهی به لیست ابزارهای ما برای بلاگ نویسان ، وب مسترها و راه اندازی ها بیندازید.

ابزارهای رایگان

89. برنامه های افزودنی مرورگر

این محتوا به شما امکان می دهد تا با محتوا ، تجارت خود را ارتقا و گسترش دهید در Chrome ادغام شد یا برخی مرورگر دیگر.

90. کدهای QR

اگر محصولی یا خدماتی برای ارائه به بازدید کنندگان خود دارید ، کدهای QR می توانند محتوای مفیدی باشند. افراد می توانند کد QR را اسکن کرده و یک محصول را سفارش دهند یا برای یک سرویس ثبت نام کنند.

خواندن توصیه می شود: نحوه تهیه کد QR

91. منابع رایگان

فقط تعداد موارد رایگان را برای بارگیری بازدید کنندگان خود جمع کنید. در صورت تمایل می توانید پیوندهای خارجی با آن منابع را به اشتراک بگذارید. همچنین ، شما می توانید بخش های مختلفی ایجاد کنید تا مردم به راحتی بتوانند آنچه را که لازم دارند پیدا کنند. نگاهی به بخش ما از منابع مفید بلاگ نویسی که برای کمک به تازه کار وب ایجاد هویت آنلاین خود دارند ، نگاهی بیندازید.

92. اتاق های گفتگو

می توانید چت زنده را در وبلاگ خود ایجاد کنید و کاربران را از این طریق جذب کنید. بازدید کنندگان می توانند صحبت کنند و از آن لذت ببرند ، اطلاعات و تجربیات را به اشتراک بگذارند. می توانید چت را تماشا کنید و ببینید که آیا مشکل ساز وجود دارد یا خیر.

خواندن توصیه می شود: چت زنده را در 3 مرحله آسان به سایت یا وبلاگ خود اضافه کنید

93. برنامه های تلفن همراه

این خبر قدیمی است که بیشتر و بیشتر افراد از دستگاه های تلفن همراه بالاتر از رایانه های رومیزی استفاده می کنند. می توانید از این موارد استفاده کنید تا همه افراد در وبلاگ خود جمع کنید. برنامه های تلفن همراه را به اشتراک بگذارید یا خود را توسعه دهید و آنها را در وبلاگ خود ارسال کنید تا همه بتوانند بارگیری کنند.

94. شمارش معکوس

شمارش معکوس مطالب جالب و سرگرم کننده است. می توانید این محتوا را در وبلاگ خود قرار دهید تا یک شمارش معکوس برای سال نو یا آغاز یک رویداد مهم نشان داده شود. تا زمان وقوع وقایع خاص وبلاگهایی وجود دارند که فقط به شمارش معکوس اختصاص داده شده اند.

95. دکمه های شبکه اجتماعی

اگر می خواهید وبلاگ شما توسط هرچه بیشتر افراد دیده شود ، باید دکمه های اجتماعی را روی وبلاگ خود قرار دهید. افراد می توانند پست های شما را با یک کلیک روی یک دکمه به اشتراک بگذارند. به این ترتیب در فیس بوک ، اینستاگرام ، Google+ ، Pinterest ، LinkedIn و غیره مشاهده خواهید شد.

96. ماشین حساب

ماشین حساب محتویات مفیدی است که به بازدید کنندگان شما کمک می کند تا چیزهای زیادی را تشخیص دهند. شما می توانید به آنها کمک کنید که چقدر پول برای یک پروژه خاص یا سفر هزینه کنند. این به خلاقیت شما و خواسته های بازار بستگی دارد.

ماشین حساب

97. مبدل

این نوع محتوا به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد ارز یا واحدهای مختلف (متر ، پوند ، اینچ ، اونس و غیره) را تبدیل کنند. همه مردم جهان از یک سیستم واحد استفاده نمی کنند و به همین دلیل مبدل ها می توانند مفید باشند.

خواندن توصیه می شود: نحوه ایجاد یک برنامه تبدیل ارز?

98. محتوای تولید شده توسط کاربر

وبلاگ خود را برای بازدید کنندگان باز کنید و به آنها اجازه دهید تا محتوای خود را با تأیید شما ارسال کنند. این نوع محتوا یک روش عالی برای تشکیل مخاطبان گسترده است. شما می توانید همه آنچه را که بازدید کنندگان ارسال می کنند مدیریت کرده و محتوای ناخواسته را حذف کنید.

99. همکاری

گاهی اوقات می توانید محتوا را ایجاد کنید که با سایر وبلاگ نویسان کار کند. به این روش وبلاگ نویسان یکدیگر را تبلیغ کنید و به یکدیگر کمک کنیم.

100. کمپین ایمیل

نوعی از محتوای بازاریابی که به شما امکان می دهد اخبار و پروژه های خود را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. لیستی از گیرندگان ایجاد کنید و هر بار که می خواهید چیزی استثنایی در فروشگاه داشته باشید ، به آنها اطلاع دهید.

101. صفحات فرود

روشی عالی برای گسترش لیست ایمیل شما. صفحات فرود معمولاً چیزی را در ازای آدرس ایمیل خود به بازدید کننده پیشنهاد می دهد.

102. سایتهای تبلیغاتی

این یکی کاملاً خود توصیفی است. سایت های تبلیغی صفحاتی هستند که محصول یا خدمات منحصر به فردی را تبلیغ می کنند. این می تواند محصول شما باشد ، یا شخصی می تواند به شما مبلغی را برای تبلیغ محصول یا خدمات خود بپردازد.

103. گزارش های درآمد

برخی از دارندگان مشاغل دوست دارند گزارش درآمد خود را به اشتراک بگذارند. این یک روش خوب برای شفاف ماندن و نشان دادن به مشتریان است که چگونه تجارت شما توسعه می یابد.

گزارش درآمد

104. بهترین جوایز

وبلاگ نویسان عاشق رقابت هستند. رویدادهایی که جوایزی را برای بهترین محتوای دیجیتال ارائه می دهند ، روش جالب دیگری برای تبلیغ صفحه شما و جذب مخاطبان جدید است. در اینجا است مثال از چنین محتوا.

105. بازی های آنلاین

اگر در ساخت بازی های مرورگر ساده ای هستید که افراد را به سمت وبلاگ خود جذب می کنند ، مهارت دارید ، این کاری است که می توانید انجام دهید. همچنین بازی های آنلاین وجود دارد که می توانید آنها را در وبلاگ خود میزبان کرده و به مخاطبان نیز برسید.

106. مجلات آفلاین

اگر از طرفداران رسانه های چاپی هستید ، می توانید برخی از مجلات چاپ شده را اسکن کرده و برای مخاطبان خود ارسال کنید. این یک روش خوب برای نگه داشتن بایگانی است که افراد در صورت لزوم از آنها استفاده می کنند.

107. چلچراغ

با تشکر از مشتریان و حامیان خود. با آنها هدایای سرگرم کننده و مفید برای آنها ارسال کنید آرم تجاری شما. این یک راه عالی برای نشان دادن قدردانی و تبلیغ برند شما است.

108. تبلیغات

اگر یک وبلاگ دارید ، می توانید در برخی از پست ها تبلیغات کنید تا مارک مربوط را تبلیغ کنید. این یک راه قانونی و آسان برای بدست آوردن پول اضافی برای خود است.

نتیجه

محتوا محدود به مطالب نوشته شده نیست بلکه به راحتی نادیده گرفته می شود. اغلب بهتر است از فرم های متنوعی استفاده کنید و به مخاطبان خود بیش از یک راه برای بدست آوردن دانش بدست آورید. محتوای عالی می داند مخاطب چه می خواهد و آن را تحویل می دهد. این کار را انجام دهید ، و شما نمی توانید شکست بخورید.


این مطلب در Blogging ارسال شده است. لینک ثابت را علامت گذاری کنید.

خواندن اضافی

 • بازاریابی محتوا چیست و چگونه می تواند به وبلاگ شما کمک کند?
 • نحوه ایجاد انواع ارسال های سفارشی در وردپرس
 • نحوه فروش محصولات دیجیتال و فیزیکی بصورت آنلاین
 • بازاریابی وبلاگ چیست؟?
 • آمار و آمار اینترنتی مفید 2020
کتاب وبلاگ را شروع کنید

BLOG خود را شروع کنید

این راهنما مقدمه ای برای تسلط بر هنر بلاگ نویسی است. پیروی از مراحل شروع ، نگهداری و رشد وبلاگ شما آسان است.

راهنما را بخوانید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map