כיצד להוסיף מספרי טלפון הניתנים ללחיצה ב – WordPress

מספרים לטלפון הניתנים ללחיצה-wordpress.png


הטלפונים החכמים שולטים בעולם. איננו צריכים לחזור על האופן בו סמארטפונים שינו את העולם ולמה הם מסוגלים. אנו גם יודעים שבחברה המודרנית, כל אתר שאתה יוצר צריך להיות מגיב. אבל מה קורה עם מספרי טלפון שאתה כותב בפוסטים ובדפי WordPress שלך?

מרבית דגמי הסמארטפונים האחרונים יזהו אוטומטית מספר טלפון. ובכן, זה נכון לפחות אם כתבת את המספר הזה בפורמט ראוי המכיל קודי מדינה ואזור:

 • <(Area Code) >

למרבה הצער, לא כל הסמארטפונים זהים, ולא כולם יזהו מספרי טלפון בכל הפורמטים. אנשים רבים עדיין משתמשים בטלפונים בני יותר מחמש שנים, והסיכויים הם שמספרי הטלפון, אפילו אם הם נכתבו נכון, פשוט לא ניתנים ללחיצה. במקרה כזה, גם אם יצרת אתר פנטסטי שמפתה משתמשים להתקשר אליך, אתה עלול להיתקל בבעיות. אם אותם משתמשים צריכים לרשום, להעתיק ולהדביק או להקליד את המספר, רוב הסיכויים שהם יגדלו את הערבות. לפני שתאבד לקוחות חסרי סבלנות שלא רוצים להתעסק עם המספרים, עליך להכין את הדשא לכל משתמש בסמארטפון, ללא קשר למכשיר שלו.

הוסף מספרי טלפון הניתנים ללחיצה

מספר טלפון שניתן ללחוץ עליו

אם אתה רק צריך להוסיף מספר טלפון אחד שניתן ללחוץ עליו לאתר שלך, אינך צריך להתקין תוספים נוספים. אתה יכול לעשות זאת על ידי שורה פשוטה של ​​קוד HTML שהיא למעשה זהה לקישור רגיל. בואו נראה כמה זה באמת קל:

  1. פתח הודעה בעורך טקסט או השתמש בקוד בתבנית
  2. העתק והדבק אחת מהשורות הבאות:
  +1 (234) 567-8912
 1. שנה את מספר הטלפון
 2. שמור, פרסם או תצוגה מקדימה של הפוסט שלךלפני כמה שנים פרוטוקול TEL יעשה את עבודתו באופן מושלם עבור משתמשי מובייל. הבעיה הייתה שמספרי הטלפון הניתנים ללחיצה לא זוהו על ידי דפדפני שולחן העבודה שאף אחד לא יזוז כלל או אפילו יציג הודעת שגיאה. כיום המפתחים פתרו את הבעיה ותוכלו להשתמש בפרוטוקול בכל הדפדפנים המודרניים. בעוד שהוא יפתח את מספר הטלפון ויתחיל להתקשר אליו בסמארטפונים, מחשבים שולחניים יכינו את סקייפ לשיחתך.

השתמש בשיחת Skype

אבל מה אם היית רוצה שמשתמשי הסמארטפון שלך יוכלו לבחור בין שיחה רגילה לשיחת סקייפ? אל תדאג; תצטרך לשנות את הפרוטוקול בקישור. אז במקום פרוטוקול TEL, השתמש בפרוטוקול CALLTO:

+1 (234) 567-8912

אם אתה משתמש בסקייפ, אתה יכול אפילו לאפשר למשתמשים להתקשר אליך על ידי מתן שם Skype:

סקייפ

השתמש ב- SMS

האם ידעת שאפשר אפילו ליצור קישור להודעות SMS? כפי שאולי כבר ניחשתם, עליכם רק לשנות את הפרוטוקול. כפי שניתן לצפות, קישור זה לא יעשה דבר אם לוחצים עליו על מחשב שולחני, אז וודאו שהמשתמשים שלכם מודעים לכך שאתם מאפשרים להם לשלוח הודעת SMS או להשתמש בקישור מסוג זה בדיוק כאשר האתר שלכם נמצא מצב מגיב.

 שלח SMS למספר +1 (234) 567-8912

הוסף לחצן שיחה עכשיו עם תוסף בחינם

אם העסק שלך מסתמך מאוד על שיחות טלפון, עליך לנקוט צעד נוסף בכל הנוגע לביצוע מספרי טלפון הניתנים ללחיצה. במקום ליצור קישור פשוט, תוכלו לשקול להוסיף לחצן שיחה עכשיו שיהיה נגיש תמיד למבקרים במובייל שלכם. למרבה המזל, בין כמה תוספי וורדפרס מדהימים, ישנו פנטסטי בחינם שיכול לעזור לכם להשיג זאת.

התקשר לחצן עכשיו

מחיר: חינם

התקשר עכשיו לחצן WordPress

התוסף החינמי הזה קל משקל ונדרש להתקין, להפעיל ולהגדיר שניות. כל שעליך לעשות לאחר ההתקנה הוא להזין את מספר הטלפון שלך, לבחור צבע עבור הכפתור ואת מיקומו. אתה יכול להציג לחצן שיחה עכשיו בצד שמאל או בצד ימין של המסך, או לבחור להציג כפתור תחתון מלא שידגיש את התכונה החדשה שלך.

אם יש לך חשבון Google Analytics המשויך לאתר שלך, התוסף מאפשר לך לעקוב אחר שיחות טלפון על ידי יצירת אירוע עבור כל קליק שמתבצע. זה פשוט; ברגע שתגדיר את התוסף, אפשר לפחות 24 שעות לפני שגוגל אנליטיקס מציגה את הנתונים.

לחצן התקשר עכשיו להגדרות וורדפרס

אם אינך רוצה להציג את הכפתור בפוסטים ובדפים ספציפיים, רשום את המזהים שלהם בהגדרות. זה קל כמו זה. כדי להציג את הכפתור בכל דפי וורדפרס, השאר את האפשרות האחרונה ריקה.


כמו בהרבה דברים אחרים בוורדפרס, יצירת מספרי טלפון הניתנים ללחיצה אינה קשה כלל. אנו מקווים שמאמר זה יעזור לך ליצור משלך. איך אתה אוהב את הקישורים החדשים שלך?

אם אתה זקוק לעזרה רבה יותר בבלוג הוורדפרס שלך, הרם את כישורי הוורדפרס שלך בעזרת הדרכות שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map