כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- Tumblr לוורדפרס

כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- Tumblr לוורדפרס


בעולם המודרני, התחלת בלוג אישי או אתר פשוט זה די קל. אין צורך בקידוד, ולמעשה אינך צריך להיות בעל ניסיון בפיתוח אתרים. אתה רק צריך את הרצון לפתיחת בלוג וקצת גלישה על מנת למצוא את הפלטפורמה שתאהב ותרצה להשתמש בה במשך חודשים ובתקווה שנים של קריירת הבלוגים שלך.

אחת מאותן פלטפורמות שיעזרו לכם להתחיל את הבלוג הראשון היא טאמבלר. זה היה פופולרי מאוד מהימים הראשונים שהוקמה בשנת 2007. בין אם אתה רוצה לפתוח יומן אישי ולשמור עליו פרטי או לכתוב בלוג שתוכל לחלוק עם חבריך, טומבלר היה שם כדי לעזור. זה עדיין, אל תבינו אותנו לא נכון, אבל Tumblr פשוט לא יכול להשוות לוורדפרס בכל הקשור להיבטים רבים של בלוגים.

אם עדיין יש לך בלוג Tumblr שתרצה כעת לעבור לוורדפרס, אל תדאג. יש פיתרון; ולמרות שלא תוכלו להזיז הכל בלחיצת כפתור אחת, בעזרתנו תוכלו להשלים את כל ההעברה ללא שום בעיה. לאחר שתשלים את השלב האחרון, הבלוג שלך יטופל על ידי וורדפרס ותגיע סוף סוף להשתמש בכל ההטבות של וורדפרס הנמשכות בערך 60% מנתח השוק של CMS.

מדוע עלי להעביר את הבלוג שלי מטומבלר לוורדפרס?

Tumblr הוא פלטפורמה מדהימה עבור בלוגר מזדמן. אם אתה רק רוצה לכתוב פוסט פה ושם ללא שום ציפיות לגבי התאמה אישית, פופולריות ומונטיזציה של הבלוג שלך, אתה למעשה לא צריך לעשות את המעבר. Tumblr בהחלט נראה נחמד, וזה מחבר אותך מייד לבלוגרים אחרים שיכולים לעזור לך להגיע לאנשים חדשים. אבל אם שקלת מחשבה על רצינות רבה יותר בבלוג שלך, וורדפרס היא הדרך ללכת.

בתור התחלה, כשאנחנו מדברים עליהם WordPress.org, זוהי פלטפורמת קוד פתוח המאפשרת לך לשלוט בבלוג כולו. ברגע שיש לך בלוג ב- WordPress, אתה הופך אוטומטית לבעלים של אותו. למרבה הצער, עם Tumblr, זה לא המקרה. Tumblr נמצא בבעלות יאהו, ולכן בתרחיש הגרוע ביותר, אם החברה תחליט לסגור מחר את הפלטפורמה, תוכלו לנופף לשלום מהבלוג שלך.

אם נמשיך הלאה, וורדפרס מאפשרת אפשרויות התאמה אישית הרבה יותר מאשר Tumblr. במקום שינויים פשוטים בצבעים וערכות נושא, וורדפרס מאפשרת לך להשתמש ביותר מ- 50,000 תוספים (בחינם ופרמיום שיכולים לעשות ניסים אם תשתמש בהם בתבונה) וגם עשרות אלפי ערכות נושא שתוכל להתאים לצרכים שלך. ואם החלטתם ללמוד עוד (או לשכור איש מקצוע שיכול לקוד תכונות עבורכם), אין כמעט גבולות לפלטפורמה.

כתבנו כבר על הבדלים בין וורדפרס לטומבלר כך שלא נעבור לפרטים רבים הפעם.

הכינו הכל להעברה

לפני שנעבור להעברה עצמה, תצטרך לוודא שיש לך אתר וורדפרס מוכן למשמרת.

בתור התחלה, יהיה עליך שירות אירוח בו תתקין את וורדפרס. כשמדובר באירוח אתר וורדפרס, אנו ממליצים תמיד על Bluehost – אחד משירותי האירוח הנדירים המומלצים על ידי וורדפרס עצמה. אתה יכול להפעיל את הבלוג החדש שלך שמתארח בעצמך עבור עד 2.75 דולר לחודש.

דף הבית של Bluehost

לאחר שתבחר חבילה ותקבל שם תחום, תצטרך להתקין את WordPress. אנשים שניסו להתקין את וורדפרס באופן ידני לפני שנים ללא ידע טכני עשויים לפחד מהצעד הזה, אך האמת שאיש אינו עושה זאת ידנית יותר. Bluehost הכין עבורך הכל כדי שתוכל להתקין את הפלטפורמה הפופולרית באתר שלך בלחיצת כפתור אחת!

העבר את הבלוג שלך מ- Tumblr לוורדפרס

אם הכנתם הכל, סוף סוף אתם מוכנים להעברה. אנו נראה לך כיצד להעביר את הכל צעד אחר צעד; למרות שלא ניתן לעשות זאת רק בעוד חמש דקות, התהליך הוא יחסית פשוט, אז הפוך שרוולים, תפס כוס קפה או את בירת המלאכה המיובאת החדשה שתיהנה ממנה ותלחץ משם.

 1. כנסו לאתר וורדפרס חדש והתחברו
 2. מהמסך הראשי (לוח המחוונים), עבור אל כלים -> יבוא
 3. מצא את Tumblr בתחתית הרשימה
 4. לחץ על הקישור התקן עכשיו תחת רשימת Tumblr
 5. לאחר ההתקנה, לחץ על הקישור “הפעל יבואן”

התקנת כלי יבוא Tumblr

כפי שאתה יכול לראות בתיאור, כלי היבואן הזה מאפשר לך לייבא את כל המאמרים (הפוסטים) שלך, טיוטות ששמרת עד כה, את כל הדפים ואפילו קבצי המדיה מחשבון Tumblr שלך..

צור אפליקציית Tumblr

כדי לחבר את חשבון Tumblr שלך לאתר החדש, תצטרך ליצור יישום שיעשה עבורך את ההעברה בפועל (סמוך עלינו; הרבה יותר קל לרשום את האפליקציה מאשר לבצע את ההעברה באופן ידני).

 1. בקרו https://www.tumblr.com/oauth/apps
 2. לחץ על כפתור “קבל” הכחול כדי להמשיך
 3. התחבר לחשבון Tumblr שלך (אלא אם כן אתה כבר מחובר)
 4. לחץ על כפתור הירשם יישום ירוק
 5. מלא את “שם היישום”, “אתר היישומים”, “תיאור היישום” ו”כתובת ברירת המחדל של התקשרות חוזרת “. אתה יכול להשאיר את שאר השדות
 6. בשדות “אתר היישומים” ו”כתובת ברירת המחדל של חיוג חוזר “, הכנס את כתובת האתר של האתר החדש שלך. אם אינך בטוח, פשוט בדוק את כתובת האתר בתיאור כלי היבואן שאתה מעתיק

רישום אפליקציית Tumblr

 1. גלול חזרה לתחתית הדף, אשר שאינך רובוט ולחץ על “הרשמה”
 2. העתק והדבק את “מפתח הצרכן של OAuth” ו- “מפתח סודי” בשדות בכלי היבואן

מפתחות סודי של יבואן Tumblr

לאחר שתעתיק בחזרה את שני המפתחות ליבואן באתר האינטרנט החדש שלך בוורדפרס, כלי היבואן צריכים להודיע ​​לך שהכל בסדר. במקרה שתקבל שגיאה, אנא בדוק שוב את המקשים.

הרשאת אפליקציית Tumblr

באותו מסך, עליך לאשר את היישום על ידי לחיצה על הקישור. לאחר מכן, פשוט אשר את הגישה על ידי לחיצה על כפתור “הרשה” הירוק.

אפשר אפליקציית Tumblr

שימו לב כי לאפליקציות שזה עתה נרשמו יש מגבלה של 1000 בקשות לשעה (ו 5000 בקשות ליום). למקרה שהיה לך בלוג ענק ב- Tumblr ואתה זקוק ליותר מזה, אפשר לבקש הסרת גבול ברגע שתשלים את תהליך ההרשמה..

אם החיבור היה מוצלח, אתה אמור לראות את הבלוג Tumblr שלך מופיע בכלי היבואן של וורדפרס. לחץ על כפתור “ייבא בלוג זה” (בצד ימין) והמתן לביצוע ההעברה.

ייבא את הבלוג מ- Tumblr לוורדפרס

שימו לב כי מהירות ההעברה תלויה בכמה גורמים, כולל גודל הבלוג שלכם, לכן יש סבלנות, ותנו לכלי לבצע את הקסם שלו. פשוט קח כמה לגימות נוספות בזמן ההמתנה ואל תנפץ את המקלדת אם הדברים מאטים (תזדקק למקלדת כדי להמשיך בהעברה).

כלי היבואן יודיע לך ברגע שזה ייעשה, ועליך לראות את התוצאות באותו דף (פוסטים מיובאים, טיוטות מיובאות ודפים מיובאים).

אל תהסס לפתוח פוסטים -> כל הפוסטים בלוח המחוונים של וורדפרס שלך כדי לראות אם הפוסטים יובאו, ואיך הם נראים. עכשיו אתה יכול להשתלט עליהם, לערוך, להוסיף תמונות מוצגות או לעשות כל מה שתרצה.

הפנה מבקרים מ- Tumblr ל- WordPress

אם ניהלת בלוג מצליח ב- Tumblr, זה פשוט טבעי שהיית רוצה לשמור על הקהל. אז עכשיו, כשיש לך הכל בבלוג הוורדפרס החדש, אנו מציעים להפנות מבקרים מטומבלר לוורדפרס.

 1. עבור לדף הגדרות Tumblr
 2. הגדרות Tumblr

 3. בחר את שם הבלוג שלך
 4. שם בלוג הגדרות Tumblr

 5. לחץ על כפתור עריכת העיצוב
 6. הגדרות Tumblr עריכת נושא

 7. בחר בלחצן ערוך HTML
 8. הגדרות Tumblr ערוך HTML

 9. בקוד, מצא את ולהדביק קוד זה לאחר תגית:

אל תשכח לשנות http://yourblog.com לכתובת האתר בפועל של הבלוג החדש שלך.

HTML מותאם אישית Tumblr

 1. למצוא את ה תייגו באותו קוד והדבקו קוד זה אחרי ה- תגית:

HTML Tumblr

 1. לחץ על כפתור “עדכן תצוגה מקדימה” ולאחר מכן על כפתור “שמור” כדי לשמור שינויים.

כל מה שעשיתם עד כה יפנה בהצלחה את מבקרי Tumblr לאתר וורדפרס החדש שלכם. אבל אם מישהו נוחת על פוסט או עמוד ספציפיים מהבלוג Tumblr הישן שלך, הם בסופו של דבר יראו שגיאה. כדי לפתור זאת תצטרך להגדיר הפניה נוספת ב- WordPress.

 1. עבור אל תוספים -> הוסף חדש
 2. מצא את התוסף “הפניה מחדש”, התקן אותו והפעל אותו
 3. נווט אל כלים -> הפניה מחדש
 4. לחץ לכפתורים כדי לסיים את ההתקנה (אין צורך באפשרויות כרגע)
 5. עבור לכרטיסייה “הפניות מחדש” וללחצן “הוסף הפניה חדשה” ומלא אותו בהתאם:

כתובת האתר למקור: .* / פוסט / \ d + / (. *)

כתובת אתר של יעד: / $ 1

 באתר הנכון, בחר באפשרות “Regex”

 • לחץ על הלחצן “הוסף הפניה מחדש”
 • הפנה את Tumblr ל- WordPress

  לאחר שתלחץ על הכפתור, ההגדרות יישמרו וכל המבקרים בבלוג Tumblr שלך יופנו אוטומטית לבלוג הוורדפרס החדש שלך! מזל טוב; העברת בהצלחה את בלוג ה- Tumblr שלך ל- WordPress.

  מה לעשות לאחר ההעברה?

  למרות שבלוג שלך מתארח עכשיו בגאווה על ידי וורדפרס, זה לא אומר שסיימת איתו. אם אתה זוכר, הזכרנו ש- WordPress מאפשרת לך להתאים אישית את הבלוג שלך כמו שאתה רוצה אותו.

  בתור התחלה, ייתכן שתמצא נושא וורדפרס חדש שיכול לשנות את מראה הבלוג שלך תוך שנייה. לאחר מכן, אל תהססו לגלוש לתוספי וורדפרס ולמצוא כמה שיאפשרו לכם לשפר את האתר שלכם.

  כמו כן, אל תשכח ליידע את חבריך והמבקרים הקבועים שלך שעברת לוורדפרס – פתח את דפי המדיה החברתית שלך וספר להם מה התחום החדש שלך. אולי אתה יכול אפילו לכתוב פוסט חדש וקצר על איך עברת מ- Tumblr ל- WordPress.

  אם אתה חדש בפלטפורמה, סביר להניח שתרצה ללמוד עוד על WordPress ואל תשכח לבדוק את מדריכי הבלוגים שלנו שיעזרו לך להבין איך הכל עובד וכל הדברים המדהימים שתוכל להשיג באמצעות WordPress.

  שאלות נפוצות

  1. היכן אוכל לפרסם מאמר חדש לאחר ההעברה? האם עלי לפרסם גם ב- Tumblr וגם ב- WordPress?

  לאחר סיום ההעברה, כל העבודה צריכה להיעשות בוורדפרס בלבד. אין צורך לפרסם בשני האתרים (למען האמת, עליך להימנע מכיוון שבסופו של דבר יש לך תוכן כפול שאינו טוב עבור ה- SEO שלך), ולכתוב דברים חדשים רק באתר וורדפרס שלך..

  1. האם אוכל להעביר את הנושא שלי לוורדפרס?

  למרבה הצער, לא ניתן פשוט להעתיק או להעביר את מראה הבלוג שלך ל- Tumblr לוורדפרס. אמנם זה אפשרי מבחינה טכנית, אך זה דורש קידוד נושא וורדפרס מותאם אישית שידמה לתכנית ה- Tumblr, אך זה דורש הרבה עבודה וידע קידוד..

  1. האם ניתן להעביר עוקבים ותגובות?

  למרבה הצער, זה לא אפשרי.

  מסיימים

  זהו זה. אם עקבת אחר כל שלב ומדריך במדריך זה, יש להעביר את הבלוג שלך בהצלחה ל- WordPress. למרות שזה עשוי להיראות כמו סוף, זה בעצם רק ההתחלה של הבלוג החדש שלך.

  כפי שכבר אמרנו, וורדפרס מספקת הרבה יותר אפשרויות מאשר Tumblr. קח את הזמן שלך, למד עוד על WordPress ושפר את הבלוג האישי שלך כמו שלא היה מעולם!

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map