שלוט בעדכון ה- RSS באתר וורדפרס שלך כמו מקצוען

שלוט בעדכון ה- RSS באתר וורדפרס שלך כמו מקצוען


אם יצרת אתר שמופעל על ידי וורדפרס, רוב הסיכויים שאתה הולך לפרסם תוכן חדש על בסיס יומי או לפחות שבועי. אם כן, תרצה למסור את התוכן שלך למשתמשים.

בעוד שרבים מהם יקבלו עדכונים מהאתר שלך דרך האתר עצמו ודפי המדיה החברתית שאתה יוצר, אתה לא צריך לשכוח את עדכון ה- RSS.

סיכום אתרים עשיר או סינדיקציה ממש פשוטה נועד להציג תוכן תכוף ולהעביר אותו לקהל רחב. מסמך RSS המכונה ‘עדכון’ מורכב מכותרת ואחריה קטע קטן, תמונה או מידע נוסף נוסף על ההודעות, האתר, המחבר וכו ‘..

וורדפרס יוצר עדכון אוטומטי עבור אתר האינטרנט שלך ותוכל לראות אותו בקלות ב www.yourdomain.com/feed.

לא, עדכונים עדיין לא מתים, ויש מיליוני משתמשים ברחבי העולם. אז, רוב הסיכויים שהמבקרים שלכם משתמשים במצטברים שונים במחשבים או בסמארטפונים שלהם בכדי לקבל חדשות מהאתר שלכם. בגלל זה, האינטרס שלך הוא להפוך את עדכון ה- RSS הכי טוב שאפשר. הנה מה שתלמדו היום:

 • הוסף עדכוני RSS ללוח המחוונים שלך
 • כיצד להציג בקלות כל עדכון RSS חיצוני
 • אפשר תמונות בעדכוני RSS; זה קל משאתה חושב
 • קבעו את הפוסטים שלכם ל- RSS בחמישה שלבים פשוטים
 • הדרך הקלה ביותר להחריג קטגוריות מהעדכוני RSS

הוסף עדכוני RSS ללוח המחוונים שלך

כברירת מחדל, וורדפרס מציגה את עדכון ה- RSS בלוח המחוונים שלך. ברור שהעדכון הזה מכיל חדשות שלא מעניינות את כולם. במקום להשאיר את זה ככה, אתה יכול להתאים אישית לחלוטין את לוח המחוונים ולהסיר את העדכון, או שאתה יכול להתאים אישית רק את העדכון ולהוסיף דברים שבאמת חשובים לך.

ללא שום כוונה נוספת, אנו עומדים להראות לכם כיצד לשנות עדכון וורדפרס ולהוסיף קישור בהתאמה אישית שתדאגו לו בפועל:

 1. נווט לקובץ features.php ופתח אותו
 2. העתק והדבק קוד זה:
 3. פונקציה wpc_dashboard_widgets () {
  $ wp_meta_boxes גלובלי;
  // הסר יישומונים מיותרים
  // var_dump ($ wp_meta_boxes ['לוח המחוונים']); // השתמש בכדי להשיג את כל מזהי ה- widget
  לא הוגדר (
  $ wp_meta_boxes ['לוח המחוונים'] ['נורמלי'] ['הליבה'] ['לוח המחוונים_תוספים'],
  $ wp_meta_boxes ['לוח המחוונים'] ['הצד'] ['הליבה'] ['לוח המחוונים_השניות'],
  $ wp_meta_boxes ['לוח המחוונים'] ['הצד'] ['הליבה'] ['לוח המחוונים_primary']
  );
  // הוסף ווידג'ט לוח מחוונים מותאם אישית
  wp_add_dashboard_widget ('לוח מחוונים_ custom_feed', 'WP Loop', 'dashboard_custom_feed_output'); // הוסף פלט עדכוני RSS חדש
  }
  
  פונקצית לוח מחוונים_custom_feed_output () {
  הד '
  '; wp_widget_rss_output (מערך ( 'url' => 'http://www.firstsiteguide.com/feed', 'פריטים' => 5, 'show_summary' => 1, 'show_author' => 0, 'show_date' => 1 )); הד "
  "; } add_action ('wp_dashboard_setup', 'wpc_dashboard_widgets');
 4. שנה פרמטרים שתרצו
 5. שמור שינויים

אם אינך נוקט בקידוד, אל תפחד מכל מה שאתה רואה לעיל. התאמה אישית של הקוד כך שתוכל להוסיף עדכוני RSS שאתה באמת רוצה נמצאת רק כמה צעדים משם.

נתחיל עם החלק החשוב ביותר, וזו כתובת הזנת ה- RSS. כל שעליך לעשות הוא למצוא את שורת הקוד הבאה בפונקציה שלמעלה ושנה את כתובת האתר:

'url' => 'http://www.yourrssfeed.com/feed'

כעת, לאחר שאיתרת את השורה ושינוי הכתובת, אתה יכול להמשיך לאט לקרוא את הקוד. בתור התחלה, שנה את מספר החדשות שאתה רוצה שיופיע בעדכון שלך. סיכום, מחבר ותאריך יכולים להכיל ערכי “1” או “0” בלבד, כלומר אתה רוצה או לא תרצה להציג סיכום, שם המחבר וניחשת נכון – תאריך פרסום.

אחרון חביב, סביר להניח שתרצה לשנות את הכותרת של עדכון ה- RSS שלך. אם כן, מצא את השורה הבאה בפונקציה שיש לך c / p לפני רגע ושנה את הכותרת:

wp_add_dashboard_widget ('לוח מחוונים_ custom_feed', 'TITLE GOES HERE', 'dashboard_custom_feed_output'); // הוסף פלט עדכוני RSS חדש

אל תשכח לשמור את השינויים ולנווט למרכז השליטה שלך. אם הכל נעשה נכון, עדכון החדשות המותאם אישית שלך מוכן; מגניב, לא??

כיצד להציג בקלות כל עדכון RSS חיצוני

אמנם אתה יכול להציג בקלות עדכון RSS משלך פשוט על ידי הפניית משתמשים לקישור באתר וורדפרס שלך, הצגת קישור חיצוני עשויה להיות קצת יותר מסובכת. אבל אל תתנו לזה להרתיע מכיוון שעדיין תוכלו להציג עדכון RSS בכל מקום באתר שלכם רק על ידי העתקה / הדבקה של פונקציה אותה אנו הולכים להראות לכם במאמר זה.

במקום להתקין תוסף נוסף שייקח שליטה על העדכונים ויחייב טיפול מתמיד ועדכונים, תוכלו ליצור רשימה משלכם. כל שעליך לעשות הוא לשנות קישור לעדכון שברצונך להציג ולשנות את מספר העדכונים המוצגים באתר שלך..

בין אם אתה מתכוון להציג עדכוני RSS חיצוניים בדף / פוסט חדש או שברצונך לקנן אותו בסרגל הצד, כותרת עליונה או כותרת תחתונה, ההליך הוא כמעט זהה:

 1. פתח קובץ sidebar.php או כל קובץ שבו ברצונך שהעדכון יופיע
 2. העתק והדבק את הקוד הבא:
 3. get_item_quantity (4);
  $ rss_items = $ rss-> get_items (0, $ maxitems);
  ?>
  
  
 4. שנה את כתובת האתר בשורה מס ‘2
 5. שנה את מספר הזנות ה- RSS שיוצגו בשורה מס ‘3
 6. שמור שינויים

עכשיו לאחר שהגדרת עדכון RSS אחד או כמה מאתרים אחרים, אל תשכח לטפל בעדכוני RSS משלך.

אפשר תמונות בעדכוני RSS; זה קל משאתה חושב

אנשים רבים חושבים כי עדכוני RSS הם חלק מההיסטוריה. עם זאת, אפילו יותר, אנשים משתמשים ב- RSS על בסיס יומי. לא רק שאתה יכול לאחסן את האתרים המועדפים עליך בדפדפן שלך, באתר שלך או אפילו במנהל הוורדפרס שלך, עדכונים הפכו פופולריים עוד יותר ברגע שהסמארטפונים השתלטו על העולם. כעת תוכל להמשיך לעקוב אחר עדכונים מהעדכונים והמחברים המועדפים עליך תוך כדי גישה ולקבל גישה לתוכן חדש תוך שניות לאחר פרסום מאמר חדש.

גם אם עדיין לא נכנסת לעדכוני RSS, ברגע שתתחיל להפעיל אתר משלך, עליך לחשוב על מי שמשתמש בשירות זה באופן קבוע..

RSS feed

ישנן דרכים שונות לתמרון תוכן RSS בוורדפרס. לדוגמה, אתה יכול לתזמן את ההודעה שלך לעדכוני RSS או לשנות את הדרך בה וורדפרס מציגה קטעים המשפיעים גם על עדכוני RSS. אך לא משנה מה תעשה, עדיין לא תהיה לך תמונה מצורפת לעדכון ה- RSS שלך.

דמיין לעצמך שיש לך כמה אתרים באותו נושא אשר מעדכנים באופן קבוע את העדכונים שלהם. אתה פותח את אפליקציית העדכון שלך (Feedly למשל) בסמארטפון שלך ויש אתר עם תמונה לצד כותרת הפוסט, בעוד שלשני אין תמונות. כמעט בכל המקרים, אנשים ילכו לקישור עם התמונה שלידו מכיוון שזו נראית יותר מעניינת וזה נותן לך תחושה שלסופר אכפת מדברים שלו.

מכיוון שכבר הצגת תמונה המצורפת לכל פוסט, אין תירוץ – אתה יכול לצרף את התמונה הזו גם לעדכון RSS ולהפוך את האתר שלך לאטרקטיבי יותר לאנשים המשתמשים בעדכונים..

בחלק זה של המדריך, אנו עומדים להראות לך כיצד להוסיף תמונה מוצגת לעדכונים שלך. למעשה, זה פשוט מאוד ותצטרך רק להעתיק ולהדביק את הקוד שנמצא למטה:

 1. פתח קובץ פונקציות .php
 2. העתק והדבק את הקוד:
 3. add_filter ('the_content_feed', 'rss_post_tattnail');
  פונקציה rss_post_tattnail (תוכן $) {
  פוסט $ גלובלי;
  אם (has_post_tattnail ($ הודעה-> מזהה))
  $ תוכן = '

  '. get_the_post_tattnail ($ הודעה-> מזהה, 'תמונה ממוזערת'). '

  '. תוכן $; להחזיר תוכן $; }
 4. שמור שינויים

הנה לך. כל פוסט שמצורף אליו תמונה מוצגת ישתמש כעת באותה תמונה כתוספת לעדכוני RSS. עכשיו אתה יכול להמשיך לנסות את עדכון ה- RSS המעודכן שלך בכל יישום שאתה משתמש בו. במקום טקסט משעמם ופשוט, תהיה לך תמונה שמשנה את כל המצגת של האתר שלך.

קבעו את הפוסטים שלכם ל- RSS בחמישה שלבים פשוטים

בדרך כלל, וורדפרס תפרסם את המאמר החדש שלך בעדכון RSS באופן אוטומטי לאחר שתלחץ על כפתור הפרסום. אמנם אין בזה שום דבר רע ואתה בעצם רוצה שהמאמר שלך יופיע בעדכון בהקדם האפשרי, לפעמים כדאי לך לתזמן את הפוסט הזה. בחלק זה של המאמר, נראה לך כיצד לעכב פוסט RSS. רק לדוגמה, אם תעכב את הפוסט לכמה דקות, זה יספיק לך לבצע שינויים נוספים לפני פרסום הפוסט בעדכון..

הנה הקוד הדרוש לך כדי להשיג עיכוב זה:

 1. פתח קובץ פונקציות .php
 2. שכתב את הקוד מילה במילה … או העתק והדבק את הקוד, כמובן:
 3. פונקציה sched_feed ($ איפה) {
  $ wpdb גלובלי;
  
  אם (is_feed ()) {
  // חותמת זמן בפורמט WP
  $ now = gmdate ('Y-m-d H: i: s');
  
  // ערך להמתנה; + מכשיר
  $ wait = '10'; // מספר שלם
  
  // http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/date-and-time-functions.html#function_timestampdiff
  מכשיר $ = 'MINUTE'; // דקה, שעה, יום, שבוע, חודש, שנה
  
  // הוסף SQL-sytax לברירת המחדל של $ איפה
  $ איפה. = "AND TIMESTAMPDIFF (מכשיר $, $ wpdb-> posts.post_date_gmt, '$ now')> $ לחכות";
  }
  
  להחזיר איפה $;
  }
  
  add_filter ('posts_where', 'scheded_feed');
 4. שנה משתנה של מכשיר $ לדקות, שעות, ימים וכן הלאה
 5. שנה משתנה $ $ למספר הדקות, השעות, הימים או כל מה שבחרת. זה הזמן שההודעה שלך תחכה לפני שהיא תפורסם אוטומטית בעדכון RSS
 6. שמור שינויים

זהו זה. אתה לא צריך לעשות שום דבר אחר כדי לתזמן את עדכון ה- RSS שלך.

אוטומט את עדכון ה- RSS של הפוסט שלך

אוטומציה של עדכון ה- RSS שלך פלט עם התראות דחיפת אינטרנט. שלב בקלות את התראות דחיפת האינטרנט שלך כדי לפרסם אוטומטית את פריטי הזנת ה- RSS שלך באמצעות התראות דחיפות אינטרנט.

הדרך הקלה ביותר להחריג קטגוריות מהעדכוני RSS

מהרגע בו אתה מפרסם את הפוסט הראשון שלך באמצעות WordPress, הפוסטים החדשים שלך יפורסמו אוטומטית כעדכון RSS. לכל משתמש שרוצה לעקוב אחר אתר האינטרנט שלך ניתן להגיע אליו בקלות לעדכון זה, ובגלל זה אתה צריך להפוך את הזנת ה- RSS שלך טובה ככל שתוכל להשיג.

עדכון RSS

אמנם אתה יכול בקלות לדחות את פרסום העדכונים שלך בכל עת שתרצה, לפעמים תצטרך להציג קטגוריות ספציפיות לעוקבים שלך. עדיף שתרצה לכלול את הקטגוריות שאינך רוצה שיוצגו בעדכון.

אל תכלול בקלות קטגוריות מהעדכוני RSS:

לדוגמה, יתכן שיש לך תריסר קטגוריות שמתעדכנות בתוכן חדש על בסיס יומיומי ואינך רוצה להציף את המשתמשים שלך. אולי קטגוריה ספציפית מיועדת רק למשוך משתמשים מאתרי מדיה חברתית. או אולי אתה רוצה שהעדכון ה- RSS שלך רק יציג קטגוריה “חדשות”. תהיה הסיבה אשר תהיה, בשורות הבאות אנו עומדים להראות לך כיצד להחריג קטגוריה בקלות מהעדכוני RSS:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד:
 3. הפונקציה exclude_category_from_rss (שאילתת $) {
  אם ($ query-> is_feed) {
  שאילתת $-> סט ('חתול', '- 10, -21, -32');
  }
  השבת שאילתת $;
  }
  add_filter ('pre_get_posts', 'exclude_category_from_rss');
  
 4. שנה את מזהי הקטגוריות ב -3מחקר ופיתוח קו
 5. שמור שינויים

הדרך הקלה ביותר למצוא מספר תעודת זהות של קטגוריה היא פתיחת קטגוריה מ פוסטים -> קטגוריות. לאחר שתלחץ על כפתור “עריכה”, המזהה יוצג בראש הדפדפן שלך בצורה של URL.

כפי שאתה יכול להבחין בקוד, כדי להחריג קטגוריה תצטרך להזין תו “-” לפני המזהה. לאחר שתגדיר את המזהים, קטגוריות אלה לא יוצגו עוד בעדכון ה- RSS שלך. אם אתה צריך לשנות את זה בעתיד, אתה יכול פשוט לשנות את הפונקציה בעת הצורך ולהוסיף / להסיר קטגוריה מהרשימה.

עדכון ה- RSS שלך הפך אפילו טוב יותר. אל תשכח לבדוק את שיעורי ההדרכה האחרים שלנו כיצד לשפר את אתר האינטרנט המופעל באמצעות וורדפרס ולהפיק את המיטב מפלטפורמת הבלוגים הנהדרת שכבר הייתה.

מסיימים

בשלב זה היית צריך לקבל את העובדה שעדכוני RSS הם עדיין דבר. וגם אם אינך חובב RSS, עליך לחשוב על המבקרים שלך שעדיין משתמשים בעדכונים על בסיס יומי. כדי לעזור להם להפיק את המיטב מהעדכון ה- RSS שלך על ידי יישום אחד מהטיפים שהצגנו לך במדריך זה.

מה אתם חושבים על RSS? האם אתה מצטבר חדשות במחשבים או בסמארטפונים שלך? מה עם RSS בבלוג שלך?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map