כיצד לעדכן אוטומטית תוספי וורדפרס

עדכן אוטומטית-wordpress-plugins.png


למרות שתוכלו ליצור בלוג ללא תוסף אחד ברשימה, רוב הסיכויים שתצטרכו להתקין לפחות כמה מהם. לא משנה כמה אתה גדול ממומחה, כמה תכונות פשוט ייקח יותר מדי מזמן היקר שלך להתפתח מאפס. מכיוון שיש עשרות אלפי תוספים בחוץ, במוקדם או במאוחר תבינו שאתם זקוקים לחלק מהם בבלוג.

למרות שהתוספים הם רק תוספי וורדפרס והם אינם יכולים לעבוד מחוץ ל- CMS, התוספים פועלים כמו תוכנה בפני עצמה. כל תוסף מקודד בצורה שונה, יש לו תכונות ייחודיות וצריך עדכונים שוטפים.

על מפתחים לעדכן תוספים של וורדפרס על בסיס קבוע. ובכן, לפחות אם אכפת להם מהמוצר שלהם. עדכונים מסוימים יביאו לך תכונות חדשות, אחרים יתקנו באגים ובעיות תאימות, ואילו הדבר החשוב ביותר הוא לתקן חורי אבטחה ידועים. לא תרצה שיהיה לך פלאגין שמאפשר לפורצים גישה לאתר שלך, לא?

ככל שהזמן יעבור, בסופו של דבר יתכן שיש לך עשרות תוספים באתר שלך, ותצטרך לעדכן תוספים של וורדפרס על בסיס קבוע. לחלקם יהיו עדכונים חדשים מספר פעמים בחודש, ועדכוןם ידנית עשוי להשתגע. אם יש לך נתיך קצר, ייתכן שתרצה לעדכן תוספי וורדפרס באופן אוטומטי.

עדכן אוטומטית את כל התוספים של WordPress

כדי לאפשר עדכונים אוטומטיים עבור כל תוספי הוורדפרס שלך, אתה רק צריך ליידע את זה ל- CMS שלך. לא, תפסיק לצעוק על מסך המחשב שלך; למרבה הצער, אנו עדיין רחוקים מלהיות עם הטכנולוגיה שתבין אותנו לחלוטין, לכן עליך לשנות את ערוץ התקשורת ולעדכן את קובץ ה- features.php במקום זאת. אפילו אם אין לך מושג על מה הקובץ, אתה לא צריך לדאוג. רק כדי להיות בטוח שאתה מכוסה, צור גיבוי.

  1. פתח קובץ פונקציות .php
  2. העתק והדבק את הדברים הבאים:
  3. add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
  4. שמור שינויים

במקרה שתרצה לעשות את אותו הדבר עבור כל הנושאים שהתקנת, אתה צריך מסנן אחר שנראה כמעט זהה:

add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

למידע נוסף בנושא זה, אנא עיינו כיצד להגדיר עדכוני רקע אוטומטיים בוורדפרס – –.

לאחר שמירת השינויים, וורדפרס תעדכן אוטומטית את כל התוספים כשיש גרסאות חדשות זמינות להורדה. אתה לא צריך לעשות דבר. למרות שזה נשמע מעשי, זה עלול להיות מסוכן לאפשר עדכונים אוטומטיים עבור כל התוספים שלך. חלקם עשויים לשבור את האתר שלך לחלוטין, חלקם יגרמו לבעיות תאימות, והתוספים אותם התאמת אישית יחליפו את כל מה שעשית. לכן, אם יש לך סוגים כאלה של תוספים שאינך רוצה לעדכן אוטומטית, אתה מעוניין לאפשר עדכונים אוטומטיים רק עבור תוספים ספציפיים.

בחר תוספים שיקבלו עדכונים אוטומטיים

אם אתה רוצה שרק חלק מהתוספים שלך יתעדכנו אוטומטית, עליך לנקוט בגישה אחרת. למזלך, הפעם לא תצטרך להעתיק פונקציות. אתה רק צריך להתקין תוסף שיסלק את הדאגות שלך.

מנהל עדכונים קל

מחיר: חינם

עם יותר מ 100,000 התקנות פעילות, התוסף החינמי הזה הוא הבחירה הפופולרית ביותר בכל הנוגע לעדכוני וורדפרס אוטומטיים. מנהל העדכונים הקלים מעניק לך שליטה מלאה על עדכוני וורדפרס, אך אנו לא מתכוונים לדבר על כל התכונות במאמר זה.

מנהל עדכונים קל

החלק המעניין הוא התכונה המאפשרת לך לאפשר עדכונים אוטומטיים עבור תוספים ועיצובים. התוסף יחסית פשוט, והוא מאפשר לבחור תוספים ועיצובים מהרשימה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור אילו פריטים צריכים ואילו אסור לעדכן אוטומטית.

עדכוני פלאגין אוטומטיים

מחיר: חינם

למרות שהוא לא פופולרי כמו זה שהוזכר קודם לכן, התוסף הזה פשוט כמו שהוא מקבל. לאחר התקנתו והפעלתו, כל התוספים שיש לכם בבלוג הוורדפרס שלכם יתחילו להתעדכן אוטומטית. עכשיו, אם אתה רוצה לשלוט בזה, עבור אל הגדרות -> עדכוני פלאגין אוטומטיים.

עדכוני פלאגין אוטומטיים

בדף ההגדרות תראה רשימה של כל התוספים שברשותך. פשוט בדוק את התוסף שלא ברצונך לעדכן אוטומטית. זהו זה!

מכיוון שהרגע התחלת לעדכן תוספים של וורדפרס באופן אוטומטי, כדאי לאפשר לתוסף להודיע ​​לך על שינויים בדוא”ל. לכן, במקרה שמשהו ישתבש, תוכלו להגיב בזמן.

כיצד להחזיר את הגרסה הישנה

במקרים מסוימים העדכונים יגרמו לבעיות באתר שלך. עד שתקבל הזדמנות לתקן דברים או למצוא פיתרון אחר, סביר להניח שתרצה את הגרסה הישנה בחזרה. כן, זה אפשרי ותוכלו לחזור לכל גרסה שתרצו. כבר הראינו לכם כיצד לעשות זאת, אז אנא ראו כיצד להחזיר את הגרסה הישנה של ערכת הנושא או התוסף לאתר שלכם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked