כיצד להשתמש בקטע כלים בלוח המחוונים של וורדפרס

wordpress-tools.png


מלבד הגדרות וורדפרס המכילות כמעט את כל האפשרויות לאתר, יש עוד כמה תכונות שנמצאות בחגורת הכלים של וורדפרס. מכיוון שכלי וורדפרס אלה שונים במקצת משאר ההגדרות, יש להם מקום מיוחד בתפריט הניהול.

פרק כלים של וורדפרס מכיל סקריפטים הדרושים רק באירועים יוצאי דופן. זו הסיבה שסקריפטים אלה אינם מותקנים מראש עם WordPress, אלא מופיעים רק כך שתוכל למצוא אותם ביתר קלות בעת הצורך.

כלים זמינים

כדי להתחיל להשתמש לחץ על זה ועל ממיר קטגוריות ותגים, נווט אל כלים -> כלים זמינים.

החלק מכיל רק שני סקריפטים שתצטרך להתקין אם ברצונך להשתמש בהם.

לחץ על זה

ווידג’ט פשוט זה מאפשר לך לתפוס חלקים באינטרנט וליצור תוכן חדש בלחיצה אחת בלבד. על ידי בחירת טקסט, תמונות וסרטונים מאתרים אחרים, לחץ על זה יכניס את הבחירה לעורך WordPress. לאחר מכן, ניתן לערוך ולפרסם את התוכן שבחרת בקלות באתר שלך.

התקנת Press זה מאוד פשוט. פשוט גרור ושחרר את הסימנייה לסרגל הסימניות שלך (בדרך כלל נמצא בראש הדפדפן שלך). אם אינך יכול לעשות זאת, השתמש בשיטה אחרת:

 1. לחץ על הכפתור שליד הסימנייה עם התווית “לחץ על זה”
 2. העתק את הקוד
 3. צור סימניה חדשה בדפדפן שלך
 4. הדבק את הקוד בשדה ה- URL

אם ברצונך להשתמש לחץ על זה במכשיר נייד, השתמש בלחצן שבתחתית הקטע עם התווית “פתח לחץ על זה”. לאחר שהוא נטען, הוסף את הדף לסימניות הניידות שלך.

כעת בכל פעם שתרצה להעתיק את התוכן לעורך וורדפרס, לחץ על הכפתור בכרטיסיית הסימניות. לחץ על זה יפתח את העורך בדף חדש בו תוכלו להשתמש בעורך הוורדפרס הרגיל כדי לכתוב ולעצב טקסט, להוסיף קבצי מדיה ולנהל את הפוסט כמו כל דבר אחר. קל לשמור פוסט כטיוטה או לפרסם אותו מייד מהחלון החדש.

ממיר קטגוריות ותגים

כלי זה יקשר אותך לסקריפט שיכול לעשות את ההמרה עבורך. אם כבר התקנת את הסקריפט, זה המקום שבו אתה יכול להריץ אותו. אחרת, וורדפרס תאפשר לך להתקין את הממיר.

יבוא

אם השתמשת בפלטפורמת בלוגים אחרת ואתה רוצה לעבור ל- WordPress, תזדקק לכלי היבוא. זה מאפשר לך להעלות תוכן מבלוגים אחרים ואתרי WordPress אחרים לזה החדש. כברירת מחדל, תוכלו למצוא את הכלים הבאים ברשימת הייבוא:

 • Blogger – ייבא פוסטים, תגובות ומשתמשים מבלוג Blogger
 • Blogroll – ייבוא ​​קישורים בפורמט OPML
 • ממיר קטגוריות ותגים – המירו תגים קיימים לקטגוריות ולהפך
 • LiveJournal – ייבא פוסטים מ- LiveJournal
 • Type Movable Type ו- TypePad – ייבא פוסטים והערות מבלוג מסוג Movable או TypePad
 • RSS – ייבא פוסטים מהעדכון RSS
 • Tumblr – ייבא פוסטים ומדיה מטומבלר
 • וורדפרס – ייבא פוסטים, דפים, הערות, שדות מותאמים אישית, קטגוריות ותגים מקובץ ייצוא של וורדפרס

ייבא כלי וורדפרס

ישנן אפשרויות ייבוא ​​אחרות זמינות דרך תוספי וורדפרס שונים. אם אינך מצליח למצוא את זה שאתה צריך, נסה לחפש בתוספים הרשמיים של וורדפרס מאגר עבור כלי היבואן הנכון.

ייצוא

כלי הייצוא ייקח תוכן מאתר הוורדפרס הנוכחי ויעביר אותו לקובץ כך שתוכלו להשתמש בו במקום אחר. אפשר לייצא:

 • כל התוכן
 • פוסטים
 • דפים
 • מדיה

אם בחרת בכל התוכן, קובץ הייצוא יכיל את כל הפוסטים, הדפים, התגובות, השדות המותאמים אישית, מונחים, תפריטי ניווט ופוסטים מותאמים אישית שלך. על ידי בחירת אפשרות פוסטים או דפים, אתה יוצא לייצא רק ספציפיות על סמך מחבר, תאריך ומצב. אפשרות המדיה מאפשרת לסנן קבצים על סמך זמן ההעלאה.

ייצא כלי וורדפרס

לאחר בחירת האפשרות, לחץ על כפתור “הורד קובץ ייצוא”. לאחר שוורדפרס מייצרת קובץ XML עם התוכן, עליך לשמור אותו במקום בטוח במחשב שלך. זהו הקובץ שתזדקק לו ברגע שתחליט לייבא את התוכן לוורדפרס אחר או לכל סוג אחר של בלוג.

זה טוב לדעת שכלי וורדפרס הם בשבילך

אחרי שראיתם מהם מורכבים כלי וורדפרס, ברור שלא תשתמשו בהם על בסיס יומיומי. בין אם אתה צריך להגדיר לחץ על זה או להשתמש בכלי ייצוא וייבוא, רוב הסיכויים שתצטרך לגשת אליהם רק פעם אחת.

אבל נחמד לדעת ש מפתחים חשבתי על הכל ושאינך צריך להגיע מחוץ לוורדפרס כדי למצוא סקריפטים שיעזרו לך. גם אם אינך זקוק לאחד מהכלים ברגע זה, הם עשויים להועיל מתישהו בעתיד. פשוט שמור את התזכיר שלהם בחלק האחורי של הראש שלך או עדיף, הוסף סימניה לפוסט זה כדי שתוכל לקרוא אותו שוב במידת הצורך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map