כיצד לשפר תמונות בוורדפרס

כיצד לשפר תמונות בוורדפרס


עבר זמן רב שהתמונות היו משהו גדול מכדי לטעון דרך האינטרנט. כיום אתרים אינם יכולים להתקיים בלעדיהם. למרות שמהירות האינטרנט עלתה באופן דרמטי במהלך השנים, חשוב שתקפיד על תמונות בבלוג שלך.

רק מכיוון שקל להעלות תמונות לאתר שלך, זה לא אומר שעליך לעשות זאת ללא כל הכנה. תמונות שאינן ממומנות עלולות לפגוע באתר שלך במובנים רבים; מההשפעה על הדרך בה מבקרים חושבים עליכם ועד למהירות הדירוג של אתר האינטרנט שלכם ו- SEO. אם עדיין לא חשבת על זה, אנו כאן כדי להראות לך כמה דרכים לשיפור תמונות בוורדפרס.

במדריך זה אנו עומדים להראות לכם:

 • כיצד לבצע אופטימיזציה של תמונות עבור WordPress כדי להאיץ את האתר שלך ולשפר את קידום אתרים
 • שנה את האופן בו וורדפרס דוחסת תמונות JPEG
 • התוספים לאופטימיזציה של התמונות הפופולריות ביותר עבור וורדפרס
 • הוסף טעינה עצלה לסרטונים והתמונות שלך
 • הצג תמונות לפני ואחרי בצורה מושכת
 • כיצד ליצור תמונות אינטראקטיביות – לצייר, להוסיף תיאורים וקישורים
 • כיצד ליצור מחדש גדלי תמונה נוספים
 • הסר את תכונות התמונה הרוחב והגובה באמצעות jQuery
 • כיצד ליצור גדלי תמונה מותאמים אישית ב- Uploader Media
 • צור צילום מסך אוטומטי של כל אתר ופרסם אותו כתמונה בפוסט שלך

Contents

כיצד לבצע אופטימיזציה של תמונות עבור WordPress כך שתאיץ את האתר שלך ותשפר את קידום אתרים

מדוע עליכם לבצע אופטימיזציה של תמונות עבור וורדפרס? אם תשתדל, אתה יכול לצפות לדברים הבאים:

 • אתר מהיר יותר
 • SEO טוב יותר
 • גיבויים קטנים יותר
 • פחות שימוש ברוחב פס
 • משתמשים שמחים יותר

עליכם גם לדעת כי ישנם שלבים שונים בהם תוכלו לייעל את התמונות. אתה יכול לדאוג לתמונות עוד לפני שתעלה אותן לבלוג או שתוכל לעשות זאת לאחר ההעלאה.

בדוק במהירות תמונות באתר שלך

לפני שתתחיל לעבוד על האופטימיזציה, תוכל לבדוק במהירות את האתר שלך במהירות ובביצועים. על ידי שימוש בכל אחד מהכלים מהרשימה תוכלו לדעת במהירות באיזו צורה התמונות באתר שלכם.

אנו אוהבים להשתמש GTmetrix אשר אפילו יראה לך את התמונות המדויקות הגורמות לאתר שלך להיטען לאט יותר.

בצע אופטימיזציה של תמונות עבור WordPress לפני העלאה

תוך כדי כתיבת בלוגים, רוב האנשים אינם נוקטים בכל הצעדים הנדרשים בכדי לייעל את התמונות שלהם. בדרך כלל אנשים פשוט היו מצלמים תמונה מהמצלמה או מהסמארטפון שלהם, מורידים תמונה מהאינטרנט או יוצרים תמונה באמצעות תוכנת מחשב.

הם לא חושבים על פורמטים, מידות תמונה ולא על שמות הקבצים. אם התמונה נראית טוב, הם פשוט מניחים שהיא מוכנה לאינטרנט. אם אתה לא בודק את התמונות שלך, אתה בונה לקראת אסון.

שינוי גודל של תמונות

שינוי גודל של תמונות

אל תעלה תמונות לאתר וורדפרס שלך לפני שתבדוק את הרוחב והגובה של כל תמונה. אם אתה מציג תמונות לכל היותר של 700 פיקסלים, למשל, אין באמת צורך להעלות תמונה רחבה יותר. אם תעשה זאת, יהיה לך קובץ גדול יותר שיהפוך את האתר שלך לאיטי יותר, בעוד שהפלט יהיה זהה. וורדפרס תיצור גודל נוסף, אבל זה לא התירוץ לא להכין את התמונות לפני העלאה.

שינוי גודל התמונות מהיר וקל. ישנם כלים בחינם רבים כמו Microsoft Paint שיעזרו לך בכך. אתה יכול אפילו למצוא כלים מקוונים בחינם לשינוי גודל של תמונות כמו שינוי גודל קל.

מידות התמונה ישתנו מנושא לנושא. אם אינך בטוח באיזה אתה צריך להשתמש, עיין מקרוב בנושא WordPress שלך ובדוק תמונות, חפש תיעוד או בקש תמיכה לקבלת עזרה..

שנה את האיכות

לאחר שינוי מידות, כדאי לשקול לשנות את איכות התמונות. בהתאם לתוכנה, ישנן דרכים שונות לשנות את איכות התמונות. לדוגמה, פוטושופ פופולרי תמיד מאפשר לשמור תמונות באינטרנט. אפשרות זו תאפשר לך לשמור תמונות באיכות נמוכה יותר, אך הן יעברו אופטימיזציה לאתר שלך.

כמו כן, אם תבחר לשמור תמונה כ- JPEG, פוטושופ תבקש ממך לבחור את רמת האיכות. במקרה זה, הורדת האיכות מ -12 ל -8 בלבד תפחית באופן דרמטי את גודל התמונה, בעוד שההבדל באיכות לא יהיה גדול כל כך.

אם אתה עדיין לא משתמש בתוכנה כלשהי כדי לשנות את איכות התמונות שלך, אתה יכול לנסות בחינם באינטרנט זעיר PNG כלי. פשוט העלה תמונה ובדוק מה ההבדל זה יכול לעשות.

בחר את הפורמט הנכון

גם לאחר השינויים בגודל ובאיכות, כדאי לשקול לשנות את הפורמט. בתור התחלה, פשוט על ידי בחירת הפורמט הנכון, תוכלו להוריד כמה קילובייט מתמונה, אם לא יותר.

פורמטים של תמונות

הכלל פשוט מאוד. אם יש לך צילום, הפוך אותו ל- JPEG. אם יש לך לוגו, תמונת וקטור או גרפיקה פשוטה מאוד המיוצרת מחשב, עבור עם PNG. אם יש לך תמונה ממש קטנה בלי מעבר צבע או שאתה רוצה להציג אנימציה פשוטה כמו זו שמוצגת למעלה, אתה יכול להשתמש ב- GIF. באופן כללי, תמונות PNG יהיו גדולות למדי מתמונות JPEG ותוכלו ליהנות משינוי הפורמט.

במקרים רבים, רפורמה מחדש של תמונות לא תעשה הבדלי איכות משמעותיים, בעוד שאתה יכול לצפות להבדל בגודל. בפעם הבאה לפני שתעלה תצלום PNG, תן לו צילום ונסה לשמור אותו כ- JPEG כדי לראות את ההבדל. להסבר מפורט יותר אנא עיין בסעיף ההבדל בין PNG, JPEG, GIF ו- SVG.

דאג לשמות קבצים

אמנם שם הקובץ עשוי להישמע לא חשוב, אבל זה בעצם משהו שעליך להיות מודע אליו מאוד. שם קובץ התמונה שלך מכיל מידע חשוב עבור SEO. אם אתה רוצה שאחרים יוכלו למצוא את התמונה שלך בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים, עליך לתת לה שם ראוי.

אנו ממליצים שתנקוב בתמונות בלי להשתמש ברווחים. אל תשכח לכלול מילות מפתח אם אתה רוצה שהדף והתמונה ידרגו. לדוגמה, אם אתה מעלה תמונה של פרארי קליפורניה, שם הקובץ צריך להיות “ferrari-california.jpg.” אם אתה משתמש בתוסף SEO עבור וורדפרס, אתה כבר יודע שהוא בודק את תגי ה- alt שלך לפי מילות מפתח. כן, באמת שחשוב שיהיה שם תמונה ראוי.

בצע אופטימיזציה של תמונות עבור WordPress לאחר העלאה

לאחר הכנת תמונות במחשב, תוכלו להמשיך בהעלאה. יש לקוות שהתמונות שלך הן בדיוק בגודל ובאיכות הנכונים. וודאת שהתבנית ושם הקובץ נכונים. לאחר ההעלאה, וורדפרס תבקש ממך מידע נוסף. אל תדלג על המידע המטה; מלא את הפרטים על התמונות שלך כך שתוכל לארגן אותן בקלות ולהתכונן לקידום אתרים.

כותרת, תיאור, טקסט alt וכיתוב

כשאתם דואגים לטכניים, אל תשכחו את קידום אתרים. הוסף תמיד את הכותרת ואת התיאור למדיה שלך. זה יעזור לכם בניהול מדיה של וורדפרס, וזה גם יעבוד לקידום אתרים טוב יותר. כמו כן, אל תשכח את תג alt שיוצג למבקרים שלא יכולים לראות את התמונה שלך כמו שצריך. לא רק שזה יעזור למשתמשים שלך, אלא שזה גם יעזור לך עם קידום אתרים. הדף שלך ידורג טוב יותר, והמשתמשים יוכלו למצוא את התמונות החדשות שלך קלות יותר.

למרות שלא תזדקק לכיתובים כל הזמן, הקפד להוסיף תמונות לתמונות הזקוקות להסברים נוספים (לדוגמה, צילומי מסך).

ערוך תמונות באמצעות WordPress

אם אתה מבין שתמונה עדיין זקוקה לעריכה נוספת, עליך לדעת שוורדפרס מאפשרת לך לעשות זאת גם לאחר שהעלית את הקובץ.. שנה את תמונות הסיבוב, החיתוך והקנה המידה כבר העלית. אתה יכול אפילו לערוך רק תמונה ממוזערת או את כל הגדלים האחרים. העורך המקורי של WordPress הוא פשוט מאוד, אך הוא יכול לחסוך מעת לעת.

התחדש את כל התמונות הממוזערות

רוב הטכניקות הקודמות יעזרו לכם עם קבצי תמונה חדשים שעדיין אתם עומדים להעלות. אבל מה אם יש לך מאות אם לא אלפי קבצים שכבר הועלה לאתר וורדפרס שלך? אל תדאג; אתה עדיין יכול לייעל את התמונות האלה ולשנות את הגודל שלהן.

לקבלת פיתרון מהיר, ייתכן שתהיה מעוניין בתוסף תמונות ממוזערות חינמיות המשמשות יותר ממיליון משתמשים. אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על תמונות, עליך לבדוק כמה מהתוספים הטובים ביותר של וורדפרס לאופטימיזציה לתמונות שאותם נציג לך בשורות הבאות במאמר זה..

כיצד ליצור מחדש גדלי תמונה נוספים

השתמש בתוספי וורדפרס

כמובן שיש עשרות תוספים של וורדפרס שיכולים לעזור לכם לבצע אופטימיזציה של תמונות באתרכם. גלול מטה כדי לראות את התוספים הטובים ביותר עבור וורדפרס לאופטימיזציה של תמונות.

עצלן טען תמונות במידת הצורך

לפעמים, איכות התמונות תהיה חשובה בהרבה מגודלן. זה נכון בעיקר לצלמים שרוצים שהתמונות שלהם יהיו מהשורה הראשונה. הם לא יכולים להסתכן בהקטנת הגודל או האיכות של הקבצים. ובכל זאת, זה לא אומר שכדאי לשכוח מאופטימיזציה. כדי לבצע אופטימיזציה של תמונות עבור וורדפרס במקרה זה, עליך לשקול טעינה עצלה.

עומס עצלני הוא טכניקה טוענת תמונות רק כאשר משתמשים זקוקים להן (גלול אליהם). לדוגמה, אם העלית עשרים תמונות באיכות גבוהה במאמר אחד, הן היו מאטיות את האתר שלך בצורה אדירה. אבל אם תעצל לטעון את התמונות, המאמר יהיה מהיר וברקים ותמונות היו נטענות רק בעת הצורך – ברגע שמשתמש יגיע אליהם.

יש תמונות מגיבות

למרות שרוב הנושאים של וורדפרס מגיבים, זה לא בהכרח אומר שהתמונות שלך גם מגיבות. מכיוון שאינך רוצה שתטען תמונה גדולה על גבי מסך קטן, תצטרך לרשום גדלי תמונה נוספים לאתר שלך. אם הנושא שלך אינו משתמש בתמונות מגיבות, שקול לשכור איש מקצוע לתפקיד – זה לא קל כמו שזה יישמע.

בצע אופטימיזציה של תמונות למדיה חברתית

אם אתה רוצה לוודא שהתמונות שלך נראות טוב במדיה החברתית, תצטרך לעשות צעד נוסף ולבצע אופטימיזציה של מטא תגים וסימון סכמות.

אם אתה משתמש בתוסף SEO כמו Yoast, אל תשכח לבדוק את ההגדרות. לדוגמה, יואסט יאפשר לך להגדיר כמה דברים שקשורים למדיה החברתית. אז נווט אל SEO -> חברתי והזן את המידע בפייסבוק, טוויטר, Google+ ופינטרסט.

אם אתה רוצה יותר, ואתה רוצה לבצע אופטימיזציה של תמונות לאתרי מדיה חברתית נוספים, בדוק את זה WPSSO – תגי מטה מדויקים + סימון סכמות לאופטימיזציה של שיתוף חברתי ותוסף SEO.

שנה את האופן בו וורדפרס דוחסת תמונות JPEG

אם אתה מעלה חבורה של תמונות JPEG לאתר וורדפרס שלך, יכול להיות ששמת לב שהן מפסידות באיכות המקורית שלהן. אם תהיתם אם אשם בוורדפרס, כעת תהיה לכם תשובתכם – כן, כן!

ברגע שאתה מעלה תמונה בפורמט JPEG, וורדפרס משנה באופן אוטומטי את הדחיסה ומחליט שאתה רוצה שהתמונה תאבד באיכות. ליתר דיוק, WP משתמשת ב 90% דחיסה ב- JPGE שלך. זה נהדר אם התמונות שלך ישמשו רק לשם תמונות ממוזערות או שיוצגו בפוסט, אבל אם אתה מעלה את התמונות שלך, אתה רוצה שהן יהיו הכי טוב שאפשר, נכון?

למזלך, תזדקק רק לשורת קוד אחת כדי לשנות זאת.

עצור דחיסת תמונות JPEG:

אם אינך רוצה שתמונות JPEG שלך ילחצו, פשוט העתק והדבק את הקוד הבא בקובץ הפונקציות שלך. Php:

add_filter ('jpeg_quality', פונקציה ($ arg) {return 100;});

אל תשכח לשמור את השינויים ואתה מוכן להעלות תמונות חדשות.

מצד שני, תמונות עשויות להיות לא כל כך גדולות בשבילך. אז אולי תרצו שיהיו דחוסים עוד יותר ויחסכו לכם זמן בטעינת האתר. אם תשנה את המספר האחרון בשורת הקוד, תשנה את האיכות של תמונות שהועלו לאחרונה.

דחוס תמונות JPEG עוד יותר:

ככל שהמספר נמוך יותר, כך דחיסות יותר תמונות. לדוגמה, כדי לדחוס JPEGs עוד יותר, תזדקק לקוד זה:

add_filter ('jpeg_quality', פונקציה ($ arg) {return 80;});

אל תשכח; רמת דחיסת ברירת המחדל היא 90.

חשוב: זה ישפיע רק על תמונות שאתה מעלה לאחר שהדבקת את הקוד בפונקציות.php. כדי לשנות את גודל ואיכות התמונות שכבר יש לכם בספריה, תזדקקו לתוסף. ראה כיצד להתחדש בגדלי תמונה נוספים.

התוספים לאופטימיזציה של התמונות הפופולריות ביותר עבור וורדפרס

בתחילת מאמר זה דיברנו על אופטימיזציה של תמונות עבור WordPress כך שתאיץ את האתר שלך ותשפר את קידום אתרים. כפי שיכולתם לראות, יש כמה שיטות שונות בהן תוכלו להשתמש. חשוב לדאוג לתמונות עוד לפני שתעלה אותן לבלוג שלך. אך כאשר תמונות כבר קיימות באתר, יתכן ויהיה בלתי אפשרי לממש מחדש כל תמונה וכל אחת בנפרד ואז להעלות אותן שוב.

אל תדאג; אף אחד לא מצפה שתעשה זאת מלכתחילה. הישאר איתנו בדקות הבאות כי אנו עומדים להראות לכם את התוספים הפופולריים ביותר לאופטימיזציה של תמונה עבור WordPress.

כדי לבצע אופטימיזציה של תמונות, עליכם רק לבחור את התוסף מהרשימה. יהיה עליכם לקבוע את התצורה ולבחור דברים שהתוסף יעשה עבורכם. לאחר מכן תוכל להירגע ולהאציל את העבודה לתוסף שבחרת, תוך כדי שתתחיל לארגן את קבצי המדיה שלך.

התוספים הבאים יעזרו לכם לדחוס את התמונות בכל אתר וורדפרס שיש לכם. הם יגרמו לאתר לטעון מהר יותר ובסופו של דבר יסייעו לכם בשיפור קידום אתרים.

WP סמוש

מחיר: חינם

עם יותר מ- 700,000 התקנות פעילות, WP Smush צריך להיות אחד מהתוספים הטובים ביותר לאופטימיזציה של תמונה עבור WordPress. זה יכול לבצע אופטימיזציה של תמונות במהירות באמצעות טכניקות דחיסה שונות. הדבר הנפלא עם דחיסת תמונות עם WP Smush הוא שתמונות לא יפסידו באיכות. לא מאמינים לנו? בדוק את התוסף.

כשדיברנו על הכנת תמונות לוורדפרס, הזכרנו כי שינוי גודל הוא חלק מכריע בתהליך האופטימיזציה. עם תוסף זה, לא תצטרך לדאוג לכך מכיוון ש- WP Smush מאפשר לך להגדיר מידות מקסימליות. לאחר שתעשה זאת, כל התמונות הגדולות יותר יורדות באופן אוטומטי לפני שתוסיף אותן לספריה.

התוסף הפנטסטי הזה יכול לעבוד עם קבצי JPEG, GIF ו- PNG. זה עובד עם כל הספריות שלך, דואג אוטומטית לקבצים המצורפים ואפילו עובד על ריבוי אתרים. אתה יכול לפעול באופן ידני על כל תמונה או לערוך חמישים מהם בכמויות גדולות. אם אתה רוצה תוצאות טובות יותר ואפשרויות נוספות, בדוק את WP Smush PRO.

מיטוב תמונה EWWW

מחיר: חינם

מאחורי השם המצחיק, יש אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לאופטימיזציה של תמונה עבור WordPress. בדיוק כמו זו שצוינה לעיל, EWWW Optimizer Image יכול לדחוס את התמונות שלך מבלי לפגוע באיכותן. כשאתה חושב על כך שהתוסף יכול להאיץ את האתר שלך תוך שניות, אתה כבר בדרך להוריד אותו. לאחר שתעשה זאת, תשיג אופטימיזציה של תמונות בכמויות גדולות, וגלריות כמו GRAND FlaGallery, NextCellent ו- NextGEN אפילו יקבלו דפים מיטוב אופטימיזציה משלהם..

כל התמונות המשתמשות בכיתת WP_Image_Editor בוורדפרס יהיו מותאם אוטומטית, בזמן שאתה יכול לעבוד באופן ידני את הקסם על כל האחרים. אנו אוהבים שתגיע לתיקיות שאתה רוצה לייעל. לפרטים נוספים על זה ואילו תוספים משתמשים בכיתה, אנא פתח את הרשמית דף מיטוב התמונות של EWWW במאגר וורדפרס.

דחוס תמונות JPEG ו- PNG

מחיר: חינם

תמונות דחיסה זעירות

אם פנדה קטנה וחמודה עם לוגו וורדפרס לא עושה חשק ללמוד עוד אודות תוסף זה, אנחנו לא יודעים מה יהיה. ואם הפנדה נראית מוכרת, הסיבה לכך היא שהיא זו שעוזרת לך לדחוס תמונות באתר TinyPNG. כן, נראה שהחיה מגוונת יותר ממה שחשבנו במקור. אבל בואו נתמקד בתוסף.

אם אתה הולך עם תוסף זה, הפנדה תייעל את התמונות שלך באופן אוטומטי. בכל פעם שתעלה אחד חדש, התוסף ישתלט ויבצע את העבודה שלו. עם זאת, תוכלו לבצע אופטימיזציה של תמונות בודדות או לעשות זאת בכמויות גדולות רק על ידי מעבר לספריית המדיה.

דחוס תמונות JPEG ו- PNG אפילו תומך ב- PNGs מונפשים, עובד בצורה מושלמת על ריבוי אתרים, זה תואם WooComerce ולא יהיו בעיות עם WP Offload S3.

הדבר הנפלא עם התוסף הוא שהוא מאפשר להגדיר תכונות רוחב וגובה מקסימליות לכל התמונות. אם דאגתם מה זה יעשה את המטא נתונים, אל תדאגו; הפנדה תשמור על כל המידע על כנו.

אין מגבלות גודל קובץ, אתה צריך להגדיר ווידג’ט לוח מחוונים, וזה אפילו עובד עם אפליקציית הנייד של וורדפרס. מכיוון שכל זה, דחיסת תמונות JPEG ו- PNG יש יותר מ 100,000 התקנות פעילות ומגיע להן מקום ברשימת התוספים הטובים ביותר לאופטימיזציה של תמונה עבור WordPress..

אי-שפיות

מחיר: חינם

אי-שפיות

למרות שתמונת הכיסוי של התוסף הזה עשויה להפחיד אתכם, קחו שנייה ותראו את כל התכונות של Imsanity. אה, אפילו שם התוסף נשמע לא שפוי, נכון? ברגע שאתה בסדר עם שם התוסף, תראה שיש לו הרבה מה להציע.

Imsanity יכול לשנות תמונות באופן אוטומטי בקנה מידה, מאפשר לך להגדיר מידות מקסימליות, והיא אף כוללת אפשרות לשנות גודל בכמות גדולה. זה חשוב אם כבר יש לך מאות תמונות בבלוג שלך הזקוקות לאופטימיזציה.

תוסף חינמי זה הוא אפשרות נהדרת אם אינך רוצה להיאבק בהגדרות התוסף הרבה. כל שנדרש זה להתקין ולהפעיל את Imsanity, להגדיר כמה אפשרויות, ותוכלו לשכוח מזה; היא תנהל את הדרך שלה בדרך לאופטימיזציה של תמונות.

אהבנו את האפשרות שמאפשרת להמיר תמונות BMP ל- JPG. למקרה שיש לך הרבה קבצי BMP שהעלית בטעות לפני זמן מה, זה יהיה מציל הצלה.

אופטימיזציית התמונות של ShortPixel

מחיר: חינם

אופטימיזציית התמונות של ShortPixel

עם יותר מ 30,000 התקנות פעילות, תמונת ShortPixel היא עדיין אחד מהתוספים הפופולריים ביותר לאופטימיזציה של תמונה עבור WordPress. התוסף מלא בתכונות וזה יהיה חובה לאתרים שיש להם הרבה תמונות לייעל.

כלי אופטימיזציית התמונות של ShortPixel לא רק יבצע אופטימיזציה של מסמכי JPG, PNG, GIF ו- PDF עבורך, אלא שהוא גם יאפשר לך המיר כל תמונת JPEG, PNG או GIF ל- WebP. התוסף עובד טוב עם תוספים אחרים לגלריה, ולא משנה אם האתר שלך משתמש ב- HTTP או HTTPS. זה יאפשר לך להסיר נתונים של EXIF ​​מתמונות (משהו שצלמים יאהבו שיהיו).

התוסף מזהה תמונות שכבר עברו אופטימיזציה כך שהוא ידלג עליהן בעת ​​הצורך. אתה יכול לאפשר או לבטל אופטימיזציה אוטומטית, ולעשות הרבה, הרבה יותר עם התוסף הפנטסטי הזה. עיין בדף הרשמי במאגר כדי לראות את כל התכונות.

Optimus – כלי האופטימיזציה של וורדפרס

מחיר: חינם

Optimus

ממש כמו התוסף שהוזכר קודם לכן, אופטימוס תייעל את התמונות שלך עבור וורדפרס והיא תעשה זאת מבלי לפגוע באיכות התמונות שלך. אתה יכול לתת לתוסף לפענח את הדברים באופן אוטומטי, או שתוכל לכבות את האפשרות ולבצע אופטימיזציה של תמונות רק במידת הצורך.

Optimus עובד על ריבוי אתרים, זה לא זר באתרי המסחר האלקטרוני של וורדפרס, והוא מותאם לחלוטין לאפליקציות WordPress Mobile ו- Windows Live Writer. זה יאיץ את האתר שלך מבלי שתצטרך לגעת בשורת קוד. התוסף מציע הרבה יותר, אך תצטרך להצטרף לגרסת הפרימיום. למידע נוסף, עבור לדף הרשמי במאגר התוספים של וורדפרס.

הוסף טעינה עצלה לסרטונים ולתמונות שלך בוורדפרס

ברגע שתתחיל להוסיף הרבה חומר וידיאו ותמונות באתר שלך, ברור שזה יתחיל לטעון לאט יותר. לא משנה מאיפה הם מגיעים, סרטונים ותמונות גדולות ישמשו כמשקל כבד באתרכם ויגרמו למבקרים שלכם לחכות הרבה יותר זמן מהנדרש כדי לטעון את כל התוכן. עם וורדפרס זה לא אמור להיות עניין גדול וכאן תוכלו לתקן את המצב בקלות.

אם אתה יודע את דרכך ב- PHP, יש מאמר נהדר אודות הוספת טעינה עצלנית לתמונות והמגילה האינסופית שנכתבה על ידי עמיתינו ב- ערכות נושא אלגנטיות.

אם לא, בשורות הבאות נזכיר כמה מתוספי הטעינה הפופולריים ביותר שעושים לגרום לטעינה של האתר שלך להיות מהירה יותר. ואתה אפילו לא צריך לעשות הרבה אלא להתקין תוסף ולהגדיר אותו בכמה צעדים מהירים.

עומס עצל לסרטונים

מחיר: חינם

עומס עצל לסרטונים

אם יש לך הרבה סרטוני YouTube ו- Vimeo, עליך לשקול להתקין את התוסף הזה. לאחר שתגדיר אותה, התוסף יניח תמונה בסרטון שלך ובשל כך האתר שלך יטען הרבה יותר מהר. ברגע שמבקר יגלול לסרטון, תמונה זו תוצג עם כפתור “הפעל” מעליו. לאחר לחיצה, הסרטון יתחיל לטעון ולהשמיע. ניתן להציג הדגמה פשוטה באתר המפתח.

WP YouTube Lyte

מחיר: חינם

WP YouTube Lyte

תוסף זה יעשה את עבודתו בצורה מהירה וקלה. לאחר התקנתו, פשוט הוסיפו קישור לסרטון ה- Youtube שלכם או השתמשו בקיצור הדרך כדי להוסיף אחד. אתה יכול לבחור בין הוספת וידאו רגיל, רשימת השמעה או רק אודיו מהסרטון שנבחר. לאחר מכן, קטעי הווידיאו שלך ב- YouTube יקבלו מעליה תמונה שתאפשר טעינה עצלה. פשוט לחץ על התמונה כדי להתחיל את הווידיאו או האודיו שלך.
ראה הדגמה באתר המפתח.

a3 עומס עצל

מחיר: חינם
DEMO 1
DEMO 2

a3 עומס עצל

אתר זה מוקדש לאתר הנייד שלך. אם יש לך הרבה תמונות ו / או קטעי וידאו שברצונך להציג למבקרים שלך במכשירים ניידים, עליך להציץ ב a3 Lazy Load. זה יאפשר לך להוסיף טעינה עצלה לתמונות והסרטונים שלך והתוסף אפילו יאפשר לך לבחור אפקטים של מעבר שיופיעו למשתמשים בזמן שהם גולשים בתוכן שטוען..

באזור הניהול אתה יכול בקלות להפעיל ולכבות את התוכן שאתה רוצה לטעון. עבור אלו שהופעלו, התוכן יטען רק ברגע בו מבקר גולל לחלק זה של התוכן.
יש הדגמה שמוצגת יפה הכוללת 1000 תמונות – כל אחת נטענת רק ברגע שאתה גולל אליה. כמו התוסף הזה לטעון סרטונים עצלנים, יש גם הדגמת וידאו שתוכלו לראות על ידי לחיצה על הקישור למעלה.

BJ Lazy Load

מחיר: חינם

BJ Lazy Load

אם אינך זקוק לתמיכה בסרטונים ורוצה רק שהתמונות שלך יטענו בעצמך, עליך לבדוק את התוסף WP הזה. לאחר התקנתו והתקנתו, הוא יחליף את תמונות, תמונות ממוזערות, תמונות Gravatar ואפילו iframes עם מציין מיקום. בדומה לתוסף שכבר הוזכר, הוא יטען תוכן רק ברגע שמשתמש יבוא אליו.

בין אם מדובר בתמונות או בסרטונים שתרצו לטעון בעצמם, אחד מהתוספים שהוזכרו לעיל יסייע לכם בעוד רגע. כולם בחינם כך שאין תירוץ לא לנסות לפחות את אחד התוספים ולראות כמה משקל הכתפיים יידרש. כמובן שיש עוד הרבה תוספים עם אותה פונקציה ואתם חופשיים לגלוש ולנסות את כולם.

הצג תמונות לפני ואחרי בצורה מושכת

אנו בטוחים שכבר ראית דוגמאות רבות לתמונות לפני / אחרי. אינך יודע עליך, אך הדבר הראשון שעלינו לזכור כשאנחנו רואים את הביטוי “לפני ואחרי” הוא תוכנית אימוני כושר בה אנשים מראים את גופם לפני ואחרי תוכנית אימון..

אם אתה חושב על זה, מרבית האתרים משתמשים בגישה פשוטה כדי להציג את ההבדלים – הם מצלמים את שתי התמונות ומציבים אותן אחת ליד השנייה או אפילו אחת מעל השנייה. אם אתה רוצה את אותה התוצאה, אתה לא קורא מאמר זה מכיוון שאתה כבר יודע לעשות זאת.

מה אם היינו אומרים לכם שיש דרך מדהימה ויזואלית לפתור את הבעיה לפני / אחרי הבעיה וזה רק בהישג ידכם? ובכן, יש אחרי ההתקנה ותשבח את המפתחים כי התוצאה הסופית ממש מגניבה.

עשרים ועשרים

מחיר: חינם

עשרים ועשרים

Twenty Twenty הוא שמו של התוסף המדהים הזה שתוכלו להוריד בחינם במאגר התוספים של וורדפרס.

התוסף יאפשר לך למקם תמונה אחת מעל השנייה ויאפשר לך לשחק עם סליידר כך שתוכל להסתיר / לחשוף את התמונה. אנא, ראה את ההדגמה ותראה על מה אנחנו מדברים.

אוקיי, עכשיו כשאתה מחובר לתוסף הקטן הזה, בוא נראה איך ליצור את האפקט המהמם הזה. למרות שקל יחסית ליצור את אפקט ההדגמה, עדיין תצטרך לדעת את דרכך ב- HTML בסיסי. בוא נלך:

 1. צור הודעה חדשה או פתח את הקיים
 2. הכנס שתי תמונות לפוסט. אם אתה עובד בעורך חזותי, אתה אמור לראות את התמונה מעל התמונה השנייה. אם אתה עובד בעורך טקסטים, עליך לראות קוד הדומה לזה:
 3. 
  
  
  
 4. הזן תג [twentytenty] לפני התמונה הראשונה
 5. אחרי השני הזן תג [/ twentytwenty]
 6. אתה אמור להסתיים במשהו כזה בעורך הטקסטים שלך:

  [עשרים ואחת]
  
  
  
  [/ twentytenty]
  
 7. וודא שהתמונות שלך באותו גודל כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר
 8. תצוגה מקדימה או פרסם את הפוסט שלך ותיהנה מהתמונות החזותיות שלך לפני ואחרי

כיצד ליצור תמונות אינטראקטיביות – לצייר, להוסיף תיאורים וקישורים

כיום קשה להפעיל אתר ללא מולטימדיה. תמונות, קטעי וידאו ומוזיקה הם חלק כמעט מכל אתר. משתמש אינטרנט ממוצע תלוי במידה רבה בגירויים חזותיים, ולכן עליכם לדאוג לחלקים הויזואליים ולחלקים האינטראקטיביים של האתר שלכם. מאמרים עם תמונות מקבלים 94% יותר צפיות מאשר אלה ללא אחד. כמו כן, זו כבר עובדה ידועה שמולטימדיה באתרים יכולה להגביר את החזר ה- ROI לשיווק תוכן.

אנו מקווים שאין צורך לשכנע אותך לטפל בתמונות באתר שלך. גם אם אינך משתמש בתמונות במאמרים (שאתה צריך), אתה משתמש בתמונות מוצגות, נכון? ישנם לא מעט תוספי גלריה שיכולים לעזור לך לנהל תמונות באתר וורדפרס שלך, אתה יכול לקבל נושאים הקשורים לצילום, לחבר את אינסטגרם לאתר WordPress שלך ולעשות כל כך הרבה יותר. אבל מה אם הייתם רוצים ליצור תוכן אינטראקטיבי יותר?

בתור התחלה, יתכן ותהיה מעוניין להוסיף אפקט תמונה לפני תמונה שאחרי המשתמשים שלך יאהבו. אל תשכח את המציאות הווירטואלית בוורדפרס שהופכת פופולרית יותר לאחר ש- Automattic הציגה VR ל- WordPress.com. בכל זאת, חסר משהו. האם ניתן ליצור תמונות אינטראקטיביות עם חלקים הניתנים ללחיצה? כן, זה אפשרי, ואנחנו עומדים להראות לכם כמה כיף וקל זה.

למשוך תשומת לב

מחיר: חינם
DEMO

הדבר הראשון שתוסף תאהב זה שהוא לגמרי בחינם! בדיוק כמו עם כל תוסף אחר ממאגר וורדפרס, אתה יכול להוריד, להתקין ולהפעיל אותו תוך דקות ספורות. הגרסה החינמית תאפשר לכם לעבוד עם תמונה אינטראקטיבית אחת. אם תרצה עוד, תצטרך להצטרף לגרסת ה- PRO, אך על כך נדבר בהמשך.

התוסף מגיב ואינך צריך לדאוג שהתמונות האינטראקטיביות יופיעו כראוי בשום מכשיר. לא סתם שהתמונה תתרחש בהתאם לגודל המסך, אלא שהיא תעבוד ברוב הדפדפנים המודרניים והוותיקים יותר (שולחן עבודה ונייד). תשומת לב לצייר משתמשת באלמנטים של קנבס כאשר הם מוצגים בדפדפנים חדשים בזמן שהיא תחזור למפות תמונות אם תטען אותם באחד הישן יותר..

תכונות

לפני שנלך לדוגמה שתראה לך עד כמה חזק התוסף הפשוט הזה, בוא נראה למה לצפות מתשומת הלב:

 • לצייר – לאחר שתעלו תמונה, תקבלו הזדמנות לצייר עליה צורות. בחר כל חלק בתמונה שלך שיהפוך לבחירה / לחיצה
 • צבעים – התאם אישית את הצבעים כך שתוכל להתאים נקודות חמות לעיצוב האתר שלך
 • הדגש על ריחוף – הצג חלק אחר של התמונה אם משתמש מרחף מעל החלק שנבחר
 • הצג מידע נוסף – הצגת מידע נוסף על החלק שנבחר בתמונה
 • עבור אל כתובת האתר – הפנה משתמשים לכל כתובת אתר אם הם לוחצים על הבחירה

צייר הגדרות תשומת לב

דוגמה – מפה אינטראקטיבית של הוואי

אנו נשתמש בדוגמה מאתר ההדגמה כדי להראות לכם מה בדיוק תוכלו לעשות עם Draw Attention. אז בואו נראה איך נראית מפה אינטראקטיבית של הוואי כשנוצרה באמצעות התוסף.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא למצוא תמונה של איי הוואי. לאחר הניווט אל שימו לב -> ערכו תמונה, עליך להעלות את התמונה לאזור שבסרגל הצד הימני. ברגע שהתמונה נטענת, הכיף יכול להתחיל.

כאן תוכלו לבחור צבעים להדגשות (צבע, גבול, אטימות וכו ‘), לסגנון “תיבת מידע נוסף” (תמונה, כותרת, צבע טקסט וכו’). אם אינך רוצה לבחור כל צבע ותמונה באופן ידני, אתה יכול לבחור במהירות ערכת צבעים מהסרגל הצד הימני..

שימו לב - כיצד ליצור תמונות אינטראקטיביות בוורדפרס

החלק הקסום ביותר קורה באזור אזורי נקודה חמה הגדרות מסך. כאן תוכלו להעלות את התמונה שלכם לגודל מלא. כל שעליך לעשות כעת הוא להתחיל לצייר וליצור נקודה חמה חדשה. אתה יכול להוסיף כמה נקודות שאתה רוצה, מה שאומר שאתה יכול ליצור בחירות מקיפות ככל שאתה רוצה. אתה צריך ליצור כמה שיותר נקודות חמות, ולכל אחת מהן יכולות להיות הגדרות משלה.

אז בדוגמה זו, עליכם לבחור באחד האיים. בחר כותרת לאי, הוסף תיאור ואת התמונה הנוספת שתוצג ברגע שמשתמש מרחף את הנקודה החמה (חלק ימני מתמונת GIF המוצגת למעלה).

עליך לחזור על התהליך עבור כל אחד מהאיים שאתה רוצה להיות אינטראקטיבי. לאחר שנקודות החם שלך יהיו מוכנות, פשוט העתק את הקיצור מהצד הימני. הדבק את הקיצור בפוסט, עמוד, ווידג’ט או בכל מקום שתרצה להציג את המפה האינטראקטיבית החדשה שלך, וסיימת! אם רצית להפנות משתמשים לדף אחר ברגע שלחצו על הבחירות, עליכם רק לבחור את כתובת האתר במקום בתיאור. קל ככה!

גרסת PRO

הגירסה החינמית תהיה מושלמת אם אתה זקוק רק לתמונה אחת, גרסת PRO תאפשר לך לקבל תמונות אינטראקטיביות רבות באתר שלך כפי שאתה רוצה. למרות שזה יהיה הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון, גרסת ה- PRO תקבל אפילו יותר מתמונות מרובות.

תכונת אפשרויות הפריסה תאפשר לך להציג מידע נוסף על חלקים נבחרים בתמונה. לדוגמה, תצטרך להציג מידע בתיבת lightbox או בסרגל כלים פשוט שיופיע לאחר שמשתמש מרחף מעל החלק שנבחר בתמונה..

ישנם גם עשרים משטחים צבעוניים מוגדרים מראש, כך שלא תצטרכו להתאים כל צבע באופן ידני. גרסת ה- PRO תעלה לכם 74 $ עבור רישיון אתר בודד, אך אם תזדקקו ליותר מתמונה אינטראקטיבית אחת, זו תהיה מבטל-מוח..

כיצד ליצור מחדש גדלי תמונה נוספים

קל יחסית לרשום גדלי תמונות חדשים בנושא וורדפרס שלך. אחרי שסיפרת למערכת שלך כמה גדול התמונות שלך צריכות להיות, קראת להן והחלטת כיצד לחתוך אותן, אתה חופשי להפיץ תמונות בכל מקום שאתה רוצה. אבל מה עם הדימויים הישנים?

אם השתמשת באחת מהטכניקות שהראנו לך, הכנת את הדשא לתמונות חדשות. בין אם אתה משתמש ברישום תמונות בגדלים חדשים עבור תמונות ממוזערות או לאפשר למחברים להשתמש בהן בפוסטים, כללים חדשים חלים רק על התמונות שהועלו לאחר ביצוע השינוי בקובץ הפונקציות .php. כדי לשנות את התמונות הישנות יותר, אנו ממליצים להשתמש בתוסף התמונות הממוזערות הרגנרציה.

התחל מחדש תמונות ממוזערות:

מחיר: חינם
 1. לך ל תוספים-> הוסף חדש
 2. חפש “התחל מחדש תמונות ממוזערות”
 3. התקן והפעל את התוסף
 4. נווט ל כלים-> רג’נה. תמונות ממוזערות

אם ברצונך לשנות את גודל כל התמונות שלך, פשוט לחץ על כפתור “התחל את כל התמונות הממוזערות” והמתן שהתוסף יבצע את העבודה הקשה.

כיצד ליצור מחדש גדלי תמונה נוספים

אם אתה רוצה לראות את התמונות שעומדות לשנות גודל, או אם ברצונך לשנות את גודל חלקן של התמונות, עבור לספריית המדיה שלך שם תוכל למצוא אפשרות חדשה תחת “פעולות בתפזורת” ואחת ליד כל תמונה בתמונה גלריה.

הדבר הטוב עם התוסף הוא שהוא לא מוחק את התמונות המקוריות שלך. היא תיצור רק גדלי תמונות חדשים שבהם תוכלו להשתמש בעיצוב שלכם, בעוד שהגודל המקורי יישאר לכם להשתמש בהם אחר כך או למחוק ידנית אם תחליטו שאינכם זקוקים להם..

זהו זה. תיהנה מהתמונות הממוזערות החדשות שלך או בדוק מידות תמונה פשוטות תוסף שיכול לעשות את אותו הדבר.

הסר את תכונות התמונה הרוחב והגובה באמצעות jQuery

בעת הוספת תמונות לפוסט וורדפרס, המערכת מוסיפה אוטומטית את תכונות הגובה והרוחב שלה לתמונה. זה בדרך כלל דבר טוב, אבל יש פעמים שלא תאהב את העובדה שכל תמונה מקבלת את התכונות האלה.

אם אתה רוצה להפשיט את התכונות ממש בנקודת העלאה, אתה יכול לעשות זאת באמצעות פונקציה פשוטה שהראינו לך בפעם האחרונה.

אבל אם קראת את המאמר או ניסית את הפונקציה בעצמך, שמת לב שהיא משפיעה רק על תמונות שהועלו לאחר שהפונקציה הותקנה במערכת ה- WP שלך. אם כבר יש לך בסיס נתונים מלא בפוסטים עם תמונות שהוכנסו, הפונקציה הנ”ל לא תעזור לך הרבה עם תכונות התמונה הישנות שלך.

מכיוון שאתה כנראה לא יכול לעבור כל תמונה ידנית ולמחוק רוחב וגובה בזה אחר זה, אתה כנראה זקוק לפונקציה אחרת שתפשיט את התכונות הללו עבור כל התמונות הקיימות המוטמעות בפוסטים שלך. במקרה כזה, אתה נמצא במקום הנכון כי אנו עומדים להראות לך דרך פשוטה להסיר באופן אוטומטי תכונות רוחב וגובה עם מספר שורות של קוד jQuery. אל תיבהל מהביטוי הקודם – אתה אפילו לא צריך לדעת מה זה jQuery, פשוט עקוב אחר שלושת השלבים הבאים ותסיים לג’יפי.

הסר תכונות תמונה ברוחב וגובה:

 1. פתח קובץ header.php מתיקיית העיצוב שלך
 2. העתק והדבק קוד זה בכל מקום שבין ו תגיות:
 3. 
 4. שמור שינויים

וסיימת! הקוד יעשה את הקסם שלו לאחר שתפתח פוסט שמכיל תמונה ויסיר ממנו תגי רוחב וגובה.

כיצד ליצור גדלי תמונה מותאמים אישית ב- Uploader Media

אם אתה משתמש ב- Media Uploader כדי להתמודד עם תמונות בוורדפרס, כנראה שראית אפשרויות רבות לתמונות. בין רבים אתה יכול לבחור גודל תמונה שתוכל לשלוח למאמר שלך.

ישנן אפשרויות ממוזערות, בינוניות, גדולות וגודל מלא לבחירה, אך לכל אותן אפשרויות יש ערכים מוגדרים מראש. לכן, אם אתה משתמש בעיצוב מותאם אישית, לרוב אתה תקוע עם רוחב וגובה משתנים עבור כל תמונה שוב ושוב.

למעשה, אינך צריך לעשות זאת. יש פונקציה קטנה ומסודרת בשם add_image_size () שהיא כלי נהדר למפתחים. ואחרי מאמר זה, תמצא גם את זה מועיל.

נניח שלנושא שלך יש רוחב מותאם אישית ואתה רוצה להטמיע בקלות תמונות כדי שישתלבו שם בצורה מושלמת. נניח שהרוחב הוא 666 פיקסלים (לא נבדוק מדוע הגדרת את הרוחב למספר הזה, זו הבחירה שלך). לשם כך עליכם להוסיף לחצן הבחירה הנוסף העלאה למדיה. עם הקוד למטה, תוסיף גודל נוסף שהוא החצי גודל של הגודל המקורי.

 1. פתח את קובץ ה- features.php שלך
 2. העתק והדבק את פיסת הקוד הזו:
 3. פונקציה custom_image_sizes () {
  add_image_size ('גודל אחד', 333, 333, נכון);
  add_image_size ('גודל אחר', 666, 666, נכון);
  }
  
  add_action ('init', 'custom_image_size');
  
  פונקציה show_image_sizes ($ גדלים) {
  $ Size ['one-size'] = __ ('גודל מותאם אישית 1', 'isitwp');
  $ Size ['another-size'] = __ ('גודל מותאם אישית 2', 'isitwp');
  להחזיר גדלים של $;
  }
  
  add_filter ('image_size_names_choose', 'show_image_sizes');
 4. שמור שינויים
 5. נסה להוסיף תמונה ממעלה המדיה שלך שם אתה אמור לראות את אפשרויות הגודל החדשות שלך תחת “הגדרות תצוגה של קבצים מצורפים”

צור צילום מסך אוטומטי של כל אתר ופרסם אותו כתמונה בפוסט שלך

אם ברצונך להציג תמונה ממוזערת של אתר אינטרנט, תצטרך לעבור לאתר, להדפיס אותו למסך או לצלם צילום מסך עם תוכנית או תוסף לדפדפן. אז יהיה עליכם לשנות את התמונה, לחתוך אותה לגודל המתאים ולהעלות אותה לוורדפרס, כך שתוכלו להשתמש במסך המסך בפוסט.

אם אינך נדרש לצלם תמונת מצב זו מדי פעם, זו לא תהיה בעיה, אך אם אתה משתמש בתצלומי מסך של אתרים שונים לעתים קרובות יותר, תשמח לשמוע שיש פונקציה מדהימה שתוכל חסוך לך זמן ועצבים.

בחלק זה של המדריך, אנו עומדים להראות לכם את הפונקציה השלמה היוצרת קוד קצר שתוכלו להשתמש בו לצורך צילומי תמונות של כל דף אינטרנט שתרצו..

צור צילום מסך אוטומטי:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד הבא:
 3. פונקציה wp_webscreen ($ atts, $ content = NULL) {
  תמצית (shortcode_atts (מערך (
  "snap" => 'http://s.wordpress.com/mshots/v1/',
  "url" => 'http://www.firstsiteguide.com',
  "alt" => 'wploop',
  "w" => '600', // רוחב
  "h" => '450' // גובה
  ), $ $));
  
  $ img = ''. $ alt. '';
  להחזיר $ img;
  }
  add_shortcode ("מסך", "מסך wp_web");
 4. שנה משתני ברירת מחדל במערך
 5. שמור שינויים

פונקציה זו יוצרת קיצור אשר תוכלו להשתמש בו בקלות בכל מקום באתר וורדפרס שלכם. בין אם ברצונך להשתמש בצילום המסך של דף אינטרנט בפוסט, בווידג’ט של הסרגל הצדדי או בכותרת התחתונה שלך, למשל, פשוט הזן את קוד הקיצור במקום הנכון:

[url url = “http://www.firstsiteguide.com” alt = “fsg” w = “600 ″ h =” 450 ″]

המדהימה בפונקציה הזו היא שהיא שומרת את התמונה ככתובת URL דינמית, שמשמעותה שברגע שתיצור תמונת מצב עם הקיצור, היא תרענן את עצמה אוטומטית בעתיד ותראה תמיד את המראה הנוכחי של האתר שצוין בקודקוד..

שימו לב שתוכלו לשנות את הפרמטרים של קיצור הדרך ישירות ממנו. אינך צריך לשנות את הקוד בקובץ function.php אם אתה רוצה לצלם תמונה של כתובת אתר אחרת או לצלם את תמונת המצב בממד אחר.

דוגמא:

נניח שאתה רוצה לצלם צילום מסך של גוגל ולהפוך אותו לגודל של 200 × 400 פיקסלים:

[url url = “http://www.google.com” alt = “Google” w = “200 ″ h =” 400 ″]

אתה יכול להקל על הכל אפילו יותר על ידי שמירת הקיצור בכפתור, כך שתוכל להכניס אותו לפוסט בלחיצת כפתור אחת.

סיכום

אינך צריך להתקין את כל התוספים והפונקציות שהזכרנו כדי לשפר את התמונות באתר וורדפרס שלך. אבל אנו מקווים שמצאת לפחות כמה טיפים שיעזרו לך לבצע אופטימיזציה של תמונות או לשפר אותן בכל דרך שהיא.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map