כיצד להשתמש בוידג’טים בלוח המחוונים של וורדפרס

wordpress-widgets.png


ווידג’טים של וורדפרס הם רכיבים עצמאיים קטנים המאפשרים למשתמשים להחיל פונקציה מסוימת בבלוג הוורדפרס החדש שלך. פשוט על ידי הפעלת ווידג’ט, המשתמשים יכולים להרחיב את הבלוגים שלהם ולהציג מידע נוסף על אזורים שהוגדרו מראש.

על ידי שימוש בווידג’טים כל אחד יכול לקבל שליטה על פונקציות העיצוב מבלי שיהיה לו ידע טכני. אם לא היו ווידג’טים, היית צריך להכין את הקוד ידנית כדי להציג דברים פשוטים בסרגל הצדדי של האתר. במקום זאת, כל שעליכם לעשות הוא לגרור ולשחרר את הבלוקים הקטנים שבהם תרצו להשתמש בהם.

מיקומים זמינים

למרות שיש חמישה עשר ווידג’טים של וורדפרס שמותקנים מראש, זה לא אומר שאתה יכול להשתמש בהם מייד. ראשית, נושא צריך היה לציין אזורים עבור ווידג’טים, הידועים גם כשטח מותאם.

עם יישומונים נמצאים בוורדפרס

בדרך כלל, ערכות נושא של וורדפרס מאפשרות ווידג’טים בסרגל הצדדי. יכול להיות רק סרגל צד אחד, או כמה אפשרויות אפשריות לאתר שלך. אך מכיוון שהנושאים משתכללים ללא הרף, אזורים מתומכים ממשיכים להתרחב. רוב הסיכויים שהנושא הנוכחי שלך יאפשר לך לחבר ווידג’טים לכותרת התחתונה, הכותרת העליונה או אפילו מתחת לתוכן בפוסטים ובדפים.

כיצד לדעת היכן ניתן להשתמש בווידג’טים?

אל תדאג; לא תצטרך לחקור הרבה מכיוון שכל האזורים המוכנים ל- Widget מצויים ברשימה מראה -> ווידג’טים. לאחר פתיחת הדף, אזורים זמינים ממוקמים בצד ימין. אם אתה משתמש בנושא העשרים ושבע עשרה של WordPress, אתה יכול לצפות בסרגל צד אחד ושני אזורי כותרת תחתונה שמקבלים יישומונים..

כיצד להוסיף יישומון

מכיוון שהווידג’טים של וורדפרס מיועדים למתחילים, קל יחסית להוסיף אותם לאתר שלך.

 1. לך ל מראה -> ווידג’טים
 2. בחר יישומון מהרשימה “יישומונים זמינים” בצד שמאל
 3. הוסף ווידג’ט:
  1. גרור את הווידג’ט לאזור הווידג’ט בצד ימין או
  2. לחץ על הווידג’ט ובחר היכן להוסיף אותו
 4. מלא את הפרטים ובדוק את האפשרויות

כיצד להוסיף יישומון וורדפרס

בהתאם לווידג’ט, אתה יכול לצפות לפונקציות ואפשרויות שונות. מהרגע שאתה מפיל אותו למיקומו החדש, וורדפרס תפתח אפשרויות זמינות עבור אותו יישומון מסוים.

לדוגמה, אם בחרת בווידג’ט הטקסט, מיד תקבל הזדמנות לכתוב כותרת ותוכן. שימו לב שלכל ווידג’ט יש לחצן שמירה, אז אל תשכחו לשמור את השינויים לפני הניווט משם.

ניתן להשתמש בכל יישומון מספר פעמים.

מה אם אתה לא יכול להשתמש בטכניקת גרירה ושחרור?

במקרים נדירים יתכן שלא תוכל להשתמש בפונקציונליות גרירה ושחרור כדי להוסיף יישומונים חדשים. במקרה כזה, אתה יכול לאפשר אפשרות פשוטה יותר:

 1. התבונן בראש עמוד הווידג’טים ולחץ על הכרטיסייה “אפשרויות מסך”
 2. לחץ על “הפעל מצב נגישות”

זה יציג יישומונים בסביבה שונה במקצת, כאשר כל רכיב יקבל לידו כפתור “הוסף”. לאחר מכן, כדי להוסיף ווידג’ט, לחץ על הכפתור, בחר באפשרויות שלו ובחר אזור עם הווידג’ט שבו ברצונך להוסיף אותו.

כדי לכבות את מצב הנגישות, חזור אל “אפשרויות המסך” ובחר “השבת מצב נגישות”

ווידג’טים לא פעילים

אם תמחק יישומון מאחד האזורים המותאמים לרכיב, כל ההגדרות שהחלת עליו יאבדו. לכן, כדי לא לאבד את התצורה, אתה יכול להסתיר יישומון מהציבור על ידי גרירתו לרשימת “יישומונים לא פעילים” שניתן למצוא בצד שמאל של הדף. אם תעשה זאת, שום הגדרות לא יאבדו. במקום זאת, הווידג’ט הספציפי הזה יישב ברשימה ויחכה שתפעיל אותו מחדש במידת הצורך.

יישומון וורדפרס לא פעיל ברשימה

בעת החלפת ערכות נושא שיש בהן מספר שונה של סרגל צידי ואזורים מוכנים לרכיב widget, ייתכן שתאבד כמה יישומונים. אל תדאג; אם וורדפרס לא הייתה מסוגלת לזהות אזורי ווידג’ט חדשים, היא תעביר אותם לרשימת “יישומונים לא פעילים”. כדי להפעיל אותם מחדש, פשוט העבר יישומונים למיקום חדש שזמין.

נהל באמצעות תצוגה מקדימה של Live

אם אתה יותר ויזואלי וסוגי תצוגה מקדימה של מה שאתה עושה, יש לך פינוק. בראש הדף, לחץ על כפתור “נהל באמצעות תצוגה מקדימה חיה”. זה יפתח מסך חדש.

ווידג'טים עם תצוגה מקדימה של Live

תוך כדי תצוגה מקדימה של דף הבית, ההתאמה האישית תראה לך אזור עם הווידג’ט בצד שמאל. בחר סרגל צד, כותרת תחתונה או כל אזור אחר שיש לך לערוך אותו. מכאן אתה יכול לשנות יישומונים קיימים או להוסיף יישומים חדשים. מה ששונה כאן הוא שתוכלו לראות מייד את כל השינויים שבוצעו בווידג’טים. אם ברצונך לסדר מחדש יישומונים, פשוט גרור ושחרר אותם במיקום שאתה אוהב מצד שמאל של המסך.

יישומוני ברירת מחדל של וורדפרס

וורדפרס מגיעה עם חמישה עשר ווידג’טים. כדי למצוא אותם, נווט אל מראה -> ווידג’טים

כברירת מחדל, ישנם חמישה עשר יישומוני וורדפרס שמותקנים מראש:

 • ארכיונים – ארכיון חודשי של פוסטים באתר שלך
 • שמע – מציג נגן שמע
 • לוח שנה – לוח הזמנים של ההודעות שלך
 • קטגוריות – רשימה או רשימה נפתחת של כל הקטגוריות
 • תפריט מותאם אישית – צור תפריט מותאם אישית
 • תמונה – הצגת תמונה
 • Meta – הצגת קישורי כניסה, RSS ו- WordPress.org
 • עמודים – רשימת כל העמודים
 • תגובות אחרונות – הערות אחרונות
 • הודעות אחרונות – ההודעות האחרונות
 • RSS – רשומות מכל עדכון RSS או Atom
 • חיפוש – מציג טופס חיפוש פשוט
 • תג ענן – קבוצה של התגים המשמשים ביותר
 • טקסט – הוסף טקסט, תמונות, סרטונים או כל קוד HTML
 • וידאו – מציג סרטון מספריית המדיה או מ- YouTube, Vimeo או מספק אחר

ווידג’טים נוספים

על ידי התקנת תוספים ונושאים חדשים, אתה יכול לצפות לווידג’טים חדשים ברשימה. מכיוון שיש עשרות אלפי ערכות נושא ותוספים זמינים עבור וורדפרס, יש כמעט יישומונים ללא מספר שניתן למצוא. לדוגמה, אתה יכול לאכלס את הרשימה באמצעות ווידג’טים אשר יציגו את מפות Google, טופסי מנוי, גלריות וכו ‘.

נצל יישומונים

כפי שהצלחת לראות מהפוסט הזה, זה פשוט יחסית להשתמש בוידג’טים של וורדפרס. אפילו הם ידידותיים מאוד למתחילים, אל תתנו לזה להטעות אתכם. רכיבים קטנים אלה יכולים להפוך את האתר שלך לאינטראקטיבי יותר ולעזור למשוך את תשומת ליבם של המבקרים בדברים ספציפיים. הם גם ניתנים להתאמה אישית מאוד, ותוכלו לכלול כמעט כל דבר שתרצו בווידג’ט. לאחר שתלמד לעבוד איתם, סביר להניח שלעולם לא תוכל לבנות אתר ללא ווידג’טים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map