כיצד לחפש ולהחליף טקסט בוורדפרס

כיצד לחפש ולהחליף טקסט בוורדפרס


האם אי פעם הבנת שטעית בעת כתיבת פוסט בוורדפרס רק כדי לגלות שאין דרך קלה לחפש ולהחליף את ההקלדה ההיא במהלך כל הפוסט? מה אם כתבת מילה, ביטוי או קישור שגויים בחודשים האחרונים? לרוע המזל, וורדפרס לא מאפשרת לך לחפש ולהחליף טקסט בצורה קלה, אך אנו עומדים להראות לך תוספים בחינם שיכולים לחסוך אותך ממחיקה ידנית של מאות, אם לא אלפי שגיאות דפוס..

חפש והחלף כל טקסט בוורדפרס וחסוך זמן בעת ​​עריכת פוסטים

כן, PHP ו- MySQL הם כלים רבי עוצמה שיכולים לפתור דברים מסוג זה בעזרת מספר שורות קוד או שאילתות ספורות. אבל לא כולנו קודאים ולא נוח להתעסק עם קוד. אז פשוט נדלג על זה ונראה לכם את הדרך הקלה להתמודד עם חיפוש והחלפה בוורדפרס.

 • חיפוש והחלף טקסט בעורך הפוסט
 • החלף כל מילה באתר וורדפרס כולו
 • צור אוטומטית קישורים ממילות מפתח בכל המאמרים

חיפוש והחלף טקסט בעורך הפוסט

ממש כמו במעבדי טקסט רבים שאולי השתמשת בהם (כמו Microsoft Word למשל), אולי תרצה לחפש ולהחליף טקסט בעורך WordPress. מכיוון שאתה קורא את זה, בטח גילית את החיסרון של עורך ה- WP – הוא לא מגיע עם תכונה כזו. כפי שכבר אמרנו לכם במבוא, אנו עומדים להראות לכם תוסף מסודר לתפקיד

TinyMCE מתקדם

מחיר: חינם

TinyMCE מתקדם מצא והחלף

TinyMCE Advanced הוא תוסף מדהים המאפשר להוסיף, להסיר ולארגן מחדש כפתורים שנמצאים בעורך החזותי של WordPress. כפי שאפשר לנחש, אחת התכונות הנהדרות שהתוסף הזה מציע היא פונקציית החיפוש והחלפה.

אם אתה רוצה להיות מסוגל למצוא טקסט במהירות בפוסט שאתה פשוט כותב ולהחליף אותו בטקסט אחר, תוכל להגדיר את התוסף תוך דקות ספורות. פשוט התקן את TinyMCE Advanced, הפעל אותו ותוכל להוסיף את הכפתור שלך:

 1. נווט ל הגדרות -> TinyMCE מתקדם
 2. מצא את רשימת הכפתורים שאינם בשימוש וחפש מצא והחלף
 3. גרור את הכפתור לתפריט העורך
 4. שמור שינויים

לאחר שתשלים את ארבעת השלבים האלה, התכונה החדשה שלך מוכנה לשימוש. כדי להתחיל להשתמש בחיפוש ולהחליף בוורדפרס, עליך להתחיל לכתוב פוסט חדש (או לערוך פוסט ישן יותר) ולוודא שאתה מציג את הפוסט בעורך החזותי. מוכנים להחליף מילים?

 1. לחפש מצא והחלף כפתור בראש העורך
 2. מלא את הטקסט שברצונך להחליף
 3. כתוב בטקסט כדי להחליף אותו עם
 4. בדוק אם ברצונך להתאים בין מקרה לחיפוש מילים מלאות
 5. מצא, החלף או החלף הכל

זהו זה! במקום לעבור ידנית על אלפי מילים שכתבת בפוסט הספציפי הזה, התוסף הפנטסטי הזה יעשה לך את העבודה תוך שניה.

זה היה קל, לא? אבל מה אם אתה רוצה לעשות את אותו הדבר עבור כל הפוסטים והדפים שלך? אולי אתה רוצה לחפש ולהחליף דברים בתגובות או בטקסונומיות? אם זה המקרה, המשך לקרוא כי תזדקק לפלאגין נוסף.

חפש והחלף טקסט לאורך כל וורדפרס

לפעמים אתה מבין שאתה עושה שגיאת דקדוק במשך ימים. אולי איגרת שגוי במשהו, אולי שירות שציינת שינה את שמו, או אולי אתה צריך לעדכן כתובת אתר. אל תדאג; אתה יכול לשנות את זה בקלות, ולא תצטרך להריץ שאילתות MySQL כדי לתקן את הבעיה.

החלף חיפוש טוב יותר

מחיר: חינם

חיפוש טוב יותר החלף תוסף עבור וורדפרס

כפי שהובטח, הנה עוד תוסף בחינם שיחסוך לך. מכיוון שאתה רוצה להחליף משהו בכל מערכת וורדפרס, התוסף הזה יאפשר לך לעבוד עם מסדי נתונים – מבלי שתצטרך לפתוח או לשנות בסיס נתונים ביד..

התקנת התוסף הינה סטנדרטית ומהירה. לאחר שתפעיל את התוסף Better Search Replace, כיף יכול להתחיל.

לפני שתבצע שינויים, אנא צור גיבוי של מסד הנתונים שלך.

 1. נווט ל כלים -> החלף חיפוש טוב יותר
 2. הקלד את הטקסט שאתה מחפש
 3. הקלד את הטקסט שיחליף אותו
 4. בחר טבלאות שיושפעו מהתוסף

לפני שתבצע את השינויים בפועל במסד הנתונים שלך, אנו ממליצים שתעזוב את ה- רוץ כמו Dry Run אפשרות מסומנת. אפשרות זו תאמר לפלאגין לבצע את החיפוש הדרוש, אך היא לא תעשה שינויים. על ידי שימוש ב ריצה יבשה, תראו כמה טבלאות ותאים במסד נתונים יושפעו ותוכלו לחשוב פעמיים לפני שתבצע שינוי בפועל.

ברגע שאתה מוכן להחליף טקסט, בטל את הסימון ריצה יבשה אפשרות ותיהנו מה התוסף המדהים הזה יעשה עבורכם.

היזהר בבחירת טבלאות משלב מס ‘4. אם אתה רוצה לבצע שינויים רק בפוסטים שלך, בחר בלבד wp_posts שולחן.

בהתאם למסד הנתונים שלך, פונקצית חיפוש והחלפה עשויה להימשך זמן מה לבצע את עבודתה. לפני שתתחיל להיכנס לפאניקה, עליך לדעת שזה בסדר לקבל פסק זמן ומסכים לבנים בזמן הפעלת חיפוש ולהחליף אותו בתוסף. במקרה כזה, פשוט נווט אל כלים -> החלפה טובה יותר של חיפוש -> הגדרות, ולהקטין את גודל עמוד מקסימלי ערך.

אם אתה מתקין את שני התוספים החינמיים האלה, אתה יכול להירגע ולהתחיל לעבוד על המאמר החדש שלך ללא דאגות. בין אם אתה צריך לחפש ולהחליף טקסט מתוך מאמר אחד בלבד, או שאתה צריך לעשות את זה עבור כל הפוסטים, התגובות וכו ‘שלך, עליך לדעת שטיינמקס Advanced and Better Search Replace plugins חיפשת..

במקום להחליף אותן, האם ידעת שאתה יכול בקלות לכתוב רשימת מילים שלא תותר בכותרות פוסטים?

האם ניסית את התוספים? איך אתה אוהב אותם? האם אתה מעדיף להחליף טקסט ידנית על ידי הפעלת שאילתות או שאתה אולי משתמש בתוסף אחר לצורך העבודה? ספרו לנו בתגובות למטה.

החלף כל מילה באתר וורדפרס כולו

לאחר שצברתם מאות ואפילו אלפי פוסטים ודפים שונים הפזורים בקטגוריות שונות, השינויים במאגר הנתונים כולו הופכים לקשים יותר ויותר בכל יום. אם אי פעם רצית להחליף רק מילה אחת או את הביטוי כולו בכל פוסט, עמוד, כותרת, תגובה וכו ‘, סיימת עם כאב ראש מכיוון שמשימה זו תדרוש ממך יותר מדי זמן או ידע טכני..

מכיוון שאתה כבר משתמש בפלטפורמת בלוגים של וורדפרס, ידועה בתוספים שלה (תוספים) המאפשרים לך לעשות כמעט כל דבר, בעיה זו מפסיקה להיות בעיה בכלל. כעת תוכלו להתקין תוסף בחינם ולנהל שינויים במילים בכמה לחיצות.

מחליף מילים

מחיר: חינם

מחליף מילים לוורדפרס

התוסף עליו אנו מדברים ידוע בשם Replacer ותוכל להתקין אותו בחינם על ידי הורדת התוסף מאתר מאגר הוורדפרס, או שתוכל למצוא את התוסף באמצעות חיפוש בוורדפרס שלך:

 1. נווט ל תוספים -> הוסף חדש
 2. חפש “מחליף מילים”
 3. התקן והפעל את התוסף
 4. פתח את דף ההגדרות בו תוכלו להחליף מילים בלחיצה אחת

אם השתמשת אי פעם ב- “חיפוש והחלף” ב- Microsoft Word או ביישום מעבד טקסט דומה, אתה מכיר את התוסף הזה. הממשק הידידותי למשתמש מאפשר לך להזין במהירות מילה או את כל הביטוי שאותו ברצונך להחליף, בחר במילה אחרת שתתווסף במקום המילה / הביטוי המקורי ותוכל להחליט היכן יתבצעו שינויים אלה..

מחליף מילים מאפשר לך להחליף מילים בפוסטים, דפים, הערות, כותרות ואפילו דפי פורום bbPress מאז גרסה 0.3.

דבר טוב עם התוסף הזה הוא שתוכל, למשל, לכתוב רשימה של מילולי גסויות, שבאפשרותך לצנזר בקלות בתגובות ובדפי הפורום שלך, או שתוכל לשנות ביטוי אחד בו השתמשת באופן שגוי במהלך החודשים האחרונים בערך. . ואתה יכול לעשות את כל זה על ידי הקלדת מילה / ביטוי פעם אחת בלבד בהגדרות התוסף והחלפת Word תעשה את הקסם שלה תוך שנייה.

דוגמה נהדרת נוספת למה שהפלאגין מסוגל הוא מודעות JavaScript. אם השתמשת ב מציין מיקום מודעה באתר שלך, כעת תוכל לומר בקלות למחליף Word לחפש את אותו מציין מיקום ולהחליף אותו בקוד JavaScript בפועל שיציג את הפרסומת הרצויה. לאחר שתחליט לשנות את המודעה, פשוט שנה את הקוד בהגדרות מבלי שתצטרך לדאוג לאן מוכנס הקוד. תכונה די נחמדה לתוסף פשוט כזה.

Replacer Word הוא באמת תוסף רב עוצמה שמאפשר לנהל את כל תוכן הוורדפרס שלך ממקום אחד. אפילו אם אינך מתכנן להשתמש בו כל הזמן, התוסף באמת יכול לעזור לך לשנות את הטעויות האלה ולצנזר את המילים הרעות שכתובות בתגובות או בדפי הפורום שלך. מכיוון שזה בחינם, אינך צריך לדאוג להפסיד עליו כסף – התקן את התוסף ונתן אותו. כמובן, אל תשכח ליצור גיבוי של האתר שלך לפני שתחליף מילים, מכיוון שאתה לא יודע מתי השגיאה עשויה להופיע..

לא יכול להיות קל יותר לחבר מילים או ביטויים שלמים בוורדפרס. בזמן כתיבת מאמר כל שעליכם לעשות הוא לבחור מילה / ביטוי ולחץ על כפתור הקישור בו תוכלו להדביק את יעד הקישור. אם אתה יודע HTML בסיסי, אתה יכול גם ליצור קישורים ישירות מעורך טקסט על ידי כתיבת קוד משלך במידת הצורך.

קישורי וורדפרס

אמנם קישור מילה למילה קל ויכול להיות די כיף אם אתה עובד לאט על פוסט חדש, מה אם אתה רוצה לקשר מילה / ביטוי ספציפיים לכל אוסף הפוסטים / דפים שלך?

אם רק התחלת עם אתר האינטרנט שלך המופעל באמצעות WP ויש לך רק כמה מאמרים להתמודד איתם, זו לא תהיה בעיה לקשר את כולם ידנית. אבל מה אם החלטתם לקשר מילה בכל המאמרים ויש לכם מאות כאלה?

צור קישורים ממילים ספציפיות:

בין אם ברצונך לקשר שם אתר ספציפי לכתובת אתר משלו או שהתחלת את תוכנית ההפניה שלך ואתה רוצה לקשר כל מילה הקשורה למחשב לאתר ההפניה שלך שמוכר ציוד מחשב, פונקציה זו תעזור לך להכניס תג קישור למילה / ביטוי לפי בחירה.

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הפונקציה הבאה:
 3. פונקציה link_words ($ טקסט) {
  $ להחליף = מערך (
  'google' => 'גוגל',
  'מחשב' => 'מחשב',
  'מקלדת' => 'קנה כאן מקלדת'
  );
  $ text = str_replace (array_keys ($ להחליף), $ להחליף, $ טקסט);
  להחזיר טקסט $;
  }
  add_filter ('the_content', 'link_words');
  add_filter ('the_excerpt', 'link_words');
  
 4. שנה מילות מפתח וקישורים במערך
 5. שמור שינויים

כפי שאתה יכול לראות מדוגמאות בקוד, ניתן להחליף כל מילה או כל ביטוי שנמצא במאמרים שלך. כמו כן, ניתן להחליף את המילה / הביטוי עצמו ולשנות את הקישור לחלוטין.

אמנם אתה יכול פשוט להוסיף את הקישור למילה “מחשב”, אתה יכול להוסיף את הקישור ולשנות את המילה “מחשב” ל”מערכת מחשב “או כל דבר שתרצה.

אמנם פונקציה זו תעזור לכם להתעדכן בכל המאמרים שנשארו מאחור, אך היא די בסיסית ככל שהיא מתקבלת. אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על קישורים, במיוחד אם אתה עובד עם הפניות, זו תהיה אפשרות חכמה יותר ללכת עם אחד מהתוספים המתמחים.

מכיוון שאתה כבר עובד עם קישורים, ייתכן שתהיה מעוניין להורות לוורדפרס לפתוח את כל הקישורים החיצוניים בכרטיסיות חדשות או אולי אפילו לקשר פוסטים ודפים לכתובת אתר חיצונית..

סיכום

אם רק התחלת בלוג של וורדפרס, חיפוש והחלפת מילים עשוי להיראות בלתי אפשרי. אבל אם תקדיש כמה דקות מזמנך לעבור על המדריך הזה, תפתור את הבעיה, וחיפוש והחלפת טקסט בוורדפרס ייראה כמו משחק ילדים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map