כיצד לשנות את המחבר בוורדפרס והתוספים הטובים ביותר למחבר

התאם אישית את חווית המחבר באתר וורדפרס באמצעות שמונה טיפים וטריקים אלה


למרות שהיום וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חזקה ורב-תכליתית המסוגלת לכל דבר, היא עדיין משמשת בעיקר כפלטפורמת בלוגים. גם אם בלוג הוא רק חלק מאתר האינטרנט שלך, תצטרך להיות לפחות מחבר אחד שיכתוב תוכן חדש. אבל הסיכוי, יהיו לך כמה מחברים שיקבלו גם עזרה נוספת מבלוגרים אורחים אם זה משהו שאתה רוצה לעשות.

אם אתה מתמודד עם מחברים באתר וורדפרס שלך, זה פשוט נורמלי שאתה רוצה להפוך את הבלוג למקום טוב יותר עבורם. בגלל זה, הכנו מספר הדרכות שיעזרו להתאים אישית את הבלוג שלך ב- WordPress בכל מה שקשור למחברים. הנה מה שתלמד במדריך זה:

 • כיצד לשנות פרמלינק של מחבר מחבר
 • הפנה את קישור הארכיון של המחבר לדף אחר
 • שנה מחבר פוסט מבלי ליצור משתמשים נוספים
 • כותבים יכולים לעצב את הפוסטים שלהם בצורה שונה
 • ראה את התוספים הטובים ביותר לביוגרפיה של המחבר
 • שלח מחברים בדוא”ל כאשר מאמרים שלהם מתפרסמים
 • צור רשימת מחברים עליונה בהתאמה אישית בבלוג שלך
 • הצג סטטיסטיקות מחבר בווידג’ט

כפי ששמם כבר רומז, קישורי permalinks הם קישורים קבועים, כלומר כתובות URL המובילות לפוסטים, לקטגוריות, לדפי המחבר וכן הלאה. אתה יכול להגדיר בקלות מבנה פרמלינק בסיסי בהגדרות הכלליות של וורדפרס, אך אם ברצונך לשנות פרמלינק לדפי מחבר, תצטרך להכניס פרטים נוספים לפרטים.

יכולות להיות סיבות שונות לשינוי שבלול ברירת המחדל של דף המחבר. רק לדוגמא, אם אתם עובדים על אתר למסעדה בה אתם רוצים שלשפים שלכם יהיו דפים משלהם ושם יוכלו לכתוב בלוגים אישיים (על אוכל בתקווה), תרצו לשנות את מבנה הפרמלינק. אם הגדרת הכל כדי להסתדר עם המסעדה שלך, מדוע לא תשנה “מחבר” ​​ל”שף “?

לא רק שזה ייראה מקצועי הרבה יותר, אלא שהוא עשוי לעזור לך עם קידום אתרים ולהחזיר תוצאות חיפוש רלוונטיות בהרבה עבור המבקרים הפוטנציאליים שלך..

יתכן שיש לך סיבה אחרת לחלוטין להחליף את שבלול הבסיס, אבל נתמיד בשפים שלנו (כן, היינו רעבים כשכתבת את זה, ואנחנו חושבים על מטבח די הרבה כל הזמן) כדי להראות לך איך שנה את הפונקציה:

שנה פרמלינק של מחבר מחדל:

 1. פתח את קובץ ה- features.php שלך
 2. העתק והדבק את הדברים הבאים:
 3. פונקציה custom_author_base () {
  $ wp_rewrite גלובלי;
  $ author_slug = 'שף'; // לשנות את זה למה שאתה רוצה
  $ wp_rewrite-> author_base = $ author_slug;
  }
  add_action ('init', 'custom_author_base');
 4. שנה את $ author_slug לכל מה שתרצה שיופיע במקום “מחבר” ​​בדפים האישיים
 5. שמור שינויים
 6. נווט ל הגדרות-> Permalinks
 7. לחץ על “שמור שינויים” מבלי לבצע שינויים בפועל בדף ההגדרות

אאאנד, סיימת! עכשיו אתה יכול לנווט לדף באמצעות הפרמלינקס החדש שלך.

בעקבות הדוגמא שלנו, permalink מחבר חדש ייראה כך: http://www.firstsiteguide.com/chef/gordon.

כברירת מחדל, וורדפרס תארגן את הפוסטים שלך ותארגן אותם לפי מחברים. בסביבה מרובת מחברים זה יכול להיות שימושי באמת – פשוט על ידי לחיצה על שם המחבר שנמצא בדרך כלל בחלקו העליון או בתחתית הפוסט, תנותב לדף הארכיון שמפרט את כל הפוסטים שנכתבו על ידי אותו אדם..

אבל מה אם אתה סופר יחיד? פירוש הדבר שקישור לדף הארכיון שלך מוביל לאותה בלוג שיש לך כבר בדף הבית או בדף הבלוג שלך (תלוי בארגון האתר שלך) וזה לא הגיוני. במקום זאת, ייתכן שתרצה להפנות את המשתמשים שלך לדף אחר – לדוגמא לדף “אודותיי” בו תוכל לספר למבקרים שלך יותר על עצמך או לספק מידע נוסף על הפוסטים שלך, העסק שלך או כל מה שאתה רוצה..

אתה יכול לעשות זאת בקלות עם מספר שורות קוד בלבד:

 1. פתח קובץ פונקציות .php
 2. העתק והדבק את הפונקציה הבאה:
 3. add_filter ('author_link', 'redirect_link');
  פונקציה redirect_link () {
  חזור home_url ('אודותינו');
  }
 4. שנה את העמוד ב -4th קו לכל עמוד שתרצה
 5. שמור שינויים

וזה כל מה שיש. לאחר ששמרת שינויים, כל מי שלוחץ על קישור שם המחבר ינותב לדף שציינת בקוד. בדוגמה שלנו, תנותב אליך http://www.firstsiteguide.com/about-us.

בעוד ששיטה זו תפנה אותך לדף חדש כאשר תלחץ על קישור ארכיון המחבר (שם המחבר), הזנת כתובת האתר המלאה תוביל אותך אל דפי ברירת המחדל של הארכיון. אם תנווט ידנית אל www.yourdomain.com/archive/john לדוגמה, הקישור עדיין יציג את כל הפוסטים של ג’ון. אתה יכול להשאיר את זה כך שאם אתה עדיין מעוניין שעמודי הארכיון שלך יהיו נגישים או שתוכל להפנות מחדש את כל ה- URL.

שנה מחבר פוסט מבלי ליצור משתמשים נוספים

כשמדובר בכתיבת מאמרים חדשים, מרבית האנשים יתחילו לכתוב בלעדית בעצמם. עוד מעט יחלפו חודשים עד שהם יחליטו שהגיע הזמן להעסיק מחברים נוספים שיעזרו להם ביצירת חומר מעניין לאתר. לא משנה אם יש לך מחבר נאמן אחד או שיש עשרות תורמים שכתבו יותר מחתיכה אחת, כנראה שיצרת חשבונות לכולם ואפשרת להם להזין את החומר שלהם ישירות לפוסטים ודפים..

לפעמים תזדקק למאמר שהמחברים שלך לא יוכלו לכתוב. לדוגמה, יתכן שיש לך פרסום ממומן שיכול לעזור לך להרוויח כסף, שעבורו אתה רוצה שיהיה לך מחבר אחר. יהיו גם זמנים שבהם אדם יצטרך לפרסם רק מאמר אחד באתר שלך.

אם זה המקרה, אין צורך ליצור חשבונות וורדפרס מיותרים אלה רק כדי להציג פוסט. במקום זאת, אתה יכול להחליף שם משלך או את אחד משמות המחבר ולהציג את השם החדש רק בפוסט בודד זה. אם אתה רוצה שליטה רבה יותר עליו, התבונן בתוסף שיאפשר לך לנהל מחברים אורחים ולהקצות מספר מחברים למאמר אחד.

הכן את הפונקציה:

לשם כך, נראה לך כיצד לפרוץ את השדות המותאמים אישית ולהחליף מחבר בלחיצת כפתור העכבר:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד הבא:
 3. add_filter ('the_author', 'guest_author_name');
  add_filter ('get_the_author_display_name', 'guest_author_name');
  
  פונקציה guest_author_name ($ name) {
  פוסט $ גלובלי;
  $ author = get_post_meta ($ post-> ID, 'מחבר', נכון);
  אם ($ מחבר)
  $ name = $ מחבר;
  להחזיר שם $;
  }
 4. שמור שינויים

שנה מחבר באמצעות שדות מותאמים אישית:

לאחר שביצעת את השינויים בקובץ, אתה מוכן לשנות את המחבר של פוסטים ספציפיים. כפי שכבר הזכרנו לעיל, הדבר ייעשה על ידי הוספת שדה מותאם אישית לפוסט:

 1. פתח פוסט שעבורו ברצונך לשנות את המחבר
 2. נווט לשדות מותאמים אישית
 3. הוסף שדה חדש וקרא לו “מחבר.”
 4. הקלד את שם המחבר בשדה הערך
 5. שמור שינויים

שנה מחבר באמצעות שדות מותאמים אישית

לאחר שתלחץ על כפתור העדכון או תפרסם את הפוסט, הפונקציה תבדוק אם השדה המותאם אישית, ואם תמצא אותה, הפונקציה תשנה את שם המחבר אוטומטית לכזה שנמצא בשדה הערך..

גרזן די שימושי, לא?

כותבים יכולים לעצב את הפוסטים שלהם בצורה שונה

בזמן הגלישה באתרי אינטרנט שונים, יתכן שנתקל באתרים שעליהם פוסטים מעוצבים בצורה שונה. אמנם ניתן לעצב את הפוסטים על פי תנאים שונים (לדוגמה, באפשרותך לשנות את המראה של הפוסט האחרון רק בבלוג שלך), דרך אחת פופולרית לעיצוב הפוסטים שלך מבוססת על מחברים.

באתרים מסוימים יתכן שראית שלכל מחבר צבע פוסט משלו, גבול שונה או צבע קישור שונה. בסביבה מרובת מחברים זה יכול להיות רעיון נחמד.

הקוראים שלך עשויים למצוא בקלות רבה יותר פוסטים מהסופרים האהובים עליהם, והכל יכול להיראות נהדר אם לא תגזים בהגזמת הסטיילינג; אתה לא רוצה שהבלוג שלך ייראה כמו קרקס … נו, מי אנחנו שנשפט, אתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה, כמובן.

בגלל זה, אנחנו לא מתכוונים לעצב את הפוסטים שלך, אבל בשורות הבאות אנו עומדים להראות לך את הקוד שיבצע עבורך את הסגנונות. אז בואו נתחיל.

לפני שתוכל לעצב פוסטים בצורה אחרת, עליך לומר לוורדפרס שלך למצוא את השמות הפרטיים של המחבר.

מצא שמות מחברים:

 1. פתח קובץ index.php או כל אחד שמכיל את הלולאה
 2. לפני הלולאה, עליך להכניס שורת קוד זו:
 3. 
  
 4. שמור שינויים

כעת, וורדפרס יודעת לקרוא את שמו הפרטי של המחבר ואתם מוכנים לשלב הבא. לאחר שיצרתם משתנה מחבר $ ואמרתם לוורדפרס למקם את שמו הפרטי של המחבר (השם שיונח במשתנה הוא השם הפרטי שניתן לשנות בהגדרות פרופיל המשתמש), עליכם למקם את המשתנה בקוד post_class.

יש להכניס קוד זה לולאה:

 1. פתח את קובץ index.php או את הקובץ בו השתמשת בשלבים הקודמים
 2. מצא את אלמנט ה- DIV שמכיל את ה- post-id בפני עצמו והחליף את השורה הבאה:
 3. >
 4. שמור שינויים

אוקיי, סיימתם להכין את הדשא לפוסטים לעיצוב לכותביכם והחלק המהנה יכול להתחיל. הגיע הזמן לפתוח את קובץ ה- CSS ולהגדיר כללי CSS עבור כל משתמש. אם אתה זוכר, אמרנו לוורדפרס למצוא את שמו הפרטי של המחבר ולהשתמש בו ככיתה. זה אומר שאתה צריך לתת שם לשיעורים שלך בהתאם. היזהר – שמות פרטיים רגישים לאותיות רישיות, כך ש”ג’ון “לא יהיה כמו” ג’ון “..

אם הכנת את השמות, תוכל להמשיך.

הודעות בסגנון:

 1. פתח קובץ style.css
 2. הוסף כיתות חדשות עם שמות הפרטים של המשתמש. לדוגמה, אם יש לך שני מחברים, ג’ון וג’ניפר, קוד ה- CSS היה נראה כך:
 3. .ג'ון {
  צבע כחול;
  }
  .ג'ניפר {
  צבע אדום;
  }
 4. השתעשע עם הסטיילינג שלך. בדוגמה זו שינינו את הצבע של הפוסט שלהם, אך כפי שכבר כדאי לכם לדעת, CSS הוא כלי חזק מאוד המאפשר לכם לעשות כל דבר כמעט – החל משינוי צבעים וגדלים וכלה באנימציית אובייקטים..
 5. שמור שינויים

זהו זה. כעת תוכל לטעון את בלוג הבלוגים שלך ולראות כיצד השינויים נכנסים לתוקף. אנא קח את הזמן והסטייל שלך בצורה יפה … אה, הנה אנו שוב אתה יכול לעצב את הפוסטים שלך כמו שאתה אוהב (אבל בבקשה עשה אותם יפהפיים).

התוספים הטובים ביותר לביוגרפיה לסופרים של וורדפרס

בסוף כמעט כל בלוג שנתקלת בו, בטח שמתם לב שיש מידע קצר על המחבר. המידע מוצג בדרך כלל בתיבה פשוטה בה מוצגים תמונה, שם ומעט פרטים אישיים.

על ידי הצבת הביוגרפיה של המחבר במאמר, אתה מתחבר למבקרים שלך ואתה נותן להם סיכוי לדעת לפחות משהו על האדם שכתב את המאמר. אתה נותן להם הזדמנות להתחבר למחבר ולהבין אפילו יותר את התוכן.

לא רק זה; תוספי ביוגרפיה של מחבר יכולים לאפשר למבקרים שלך למצוא את כל המאמרים שנכתבו על ידי אדם ספציפי ולפנות אליו באמצעות דואר אלקטרוני או רשתות חברתיות..

לא משנה מה הסיבות להצבת אחד מהתוספים לביוגרפיה של המחבר באתר האינטרנט שלך, במאמר זה אנו עומדים להראות לך כמה מהתוספים הטובים ביותר שיעזרו לך לעשות בדיוק את זה.

סופר סקסי ביו

מחיר: חינם
DEMO

סופר סקסי ביו

בואו נתחיל את הרשימה עם פלאגין בחינם אשר בהחלט ימשוך אתכם לשמו – מי לא ירצה לעצמם ביוגרפיה של מחבר סקסי? התוסף יוצר תיבה שתומכת במחבר אחד או במספר. זה מגיב שמשמעותו שאינך צריך לדאוג לשנות את גודל הדף בו מוצגת הביוגרפיה שלך. התוסף יכול להציג עד חמישה אייקונים של מדיה חברתית שיכולים לקשר לדפי הפייסבוק של המחבר ולעוד הרבה אתרי מדיה חברתית שתוכלו לבחור בהם.

ביוטי סקסי ביו מאפשרת לך להתאים אישית רבות מהתכונות שלה כך שתוכל לשנות את גודל הסמל של Gravatar, גודל גופן וצבע, רקע, ועוד ועוד. לאחר שתיצור את תיבת הביולוגיה שלך, תקבל קוד קצר שתוכל למקם בכל מקום שתרצה שהביוגרפיה הסקסית שלך תוצג.

 • עד 5 סמלי רשת חברתית
 • מגיב
 • ניתן להתאמה אישית

תיבת הסופרים הכי מפוארת

מחיר: 18 דולר
DEMO

הסופר הכי מפואר ביו

תוסף פרימיום זה הוא בחירה נהדרת עבור אלו מכם שרוצים שליטה רבה יותר בביוגרפיה של המחבר שלהם. בין אם אתה צריך להציג ביוגרפיה משלך או שיש לך יותר מחבר אחד, התוסף מכסה אותך. זה נראה נחמד ו הוא יכול להציג ווידג’טים שונים המאפשרים לך להתחבר לקהל ולהגדיל את ההמרות. בין לשונית הביוגרפיה עצמה ומספר סמלי רשת חברתית שתוכלו להציב בתיבה, אתם חופשיים להוסיף פוסטים מחבר אחרונים ו- HTML מותאם אישית שתוכלו להתאים אישית לצרכים שלכם..

התוסף מגיע עם בורר צבע כך שתוכלו לצבוע את הווידג’טים שלכם. זה עובד באופן אוטומטי, כלומר אתה צריך רק לבחור היכן אתה רוצה שהתיבה שלך תופיע (לדוגמה, לפני או אחרי הודעה / עמוד). יש תיבת מחברים להזנת RSS, התוסף הוא תרגום ומוכנה לרשתית, כולל הודעות מחברים אקראיות עבור ווידג’טים, עומס עצלן ועוד ועוד.

 • ווידג’טים הניתנים להתאמה אישית שונים
 • סמלי רשת חברתית
 • כרטיסיית HTML מותאמת אישית

תיבת מחברים פשוטה

מחיר: חינם

תיבת מחברים פשוטה

אתה יכול לקבל תמונה של התוסף הזה פשוט על ידי קריאת שמו – הוא פשוט, נקי וקל לשימוש. לאלו מכם שאינם זקוקים ליותר מדי מתוסף ביוגרפיה, תוסף מחבר פשוט יכול להיות בחירה נהדרת. זה יוצר תיבת ביו מחברת מסוגננת ומודרנית למראה בה אתה יכול להציג את תצלום המחבר (gravatar), 30 אייקונים של רשת חברתית לבחירה וכמובן מקום לביוגרפיה קצרה.

התוסף מגיב וזה דבר נהדר לאתר הנייד שלכם ותוכלו להגדיר אפקט שיסובב את התיבה בעכבר העכבר. התוסף ניתן להתאמה אישית כך שתוכל בקלות להפוך אותו לחלק מהנושא שלך, אך עליך לדעת שניתן להציב אותו רק בסוף כל מאמר – אין אפשרות לכלול את התיבה בראש הפוסט שלך או בסרגל צדדי. / כותרת תחתונה כווידג’ט.

 • פשוט, מסוגנן ומודרני
 • מגיב וניתן להתאמה אישית
 • ניתן להציג רק בסוף פוסט / עמוד

שלח מחברים בדוא”ל כאשר מאמרים שלהם מתפרסמים

כשאתה מנהל או מחבר עם הפריבילגיה לפרסם פוסטים משלך, אינך זקוק להודעות נוספות בנושא – אתה רק פרסמת את הפוסט שלך, נכון? אבל אם אתה מחבר / תורם ללא הרשאות אלה ואינך מחובר למנהל WordPress כל הזמן כדי שלא תוכל לראות את סטטוס הפוסטים שלך, יהיה נחמד לקבל הודעה כאשר הפוסט שלך סוף סוף יוצא לחיות.

במקום לחשוב על שליחת הודעה פרטית למחבר שהטקסט שלו אושר או לקרוא הגהה, תוכלו לבצע אוטומציה של כל התהליך.

ישנם מספר תוספים שיכולים לעזור לך לשלוט בזה, אך במדריך הקצר הזה אנו עומדים להראות לך פונקציה פשוטה שתשלח דוא”ל במקום לך.

ללא תנאים נוספים, בואו ליצור פונקציה פשוטה שתמצא את מחבר הפוסט, את הדוא”ל שלו, את כותרת הפוסט ונשלח את הדוא”ל לאחר פרסום הפוסט:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד:
 3. פונקציה wpr_authorNotification ($ post_id) {
  $ post = get_post ($ post_id);
  $ author = get_userdata ($ post-> post_author);
  $ הודעה = "
  היי שם ". $ Author-> display_name.",
  הפוסט שלך, ". $ Post-> post_title." זה עתה פורסם. עכשיו אתה יכול לבקר בטקסט משלך וליהנות ממנו המוטמע באתר! ";
  wp_mail ($ author-> user_email, "המאמר שלך פורסם", $ $);
  }
  
  add_action ('publish_post', 'wpr_authorNotification');
 4. שנה את טקסט ההודעה
 5. שמור שינויים

אם אינך רוצה שכולם יקבלו הודעה על הפוסט, אתה יכול לבדוק אם תפקיד המשתמש מבצע את הקוד בלבד אם, למשל, למחבר הפוסט יש תפקיד תורם או שם משתמש ספציפי.

לדוגמה, אתה יכול לשלוח את הדוא”ל שמודיע למשתמש על הפוסט רק אם המשתמש הוא ג’ון:

if ($ author = 'John') {
add_action ('publish_post', 'wpr_authorNotification');
}

אם אתה רוצה שליטה רבה יותר בהודעת המשתמשים שלך, ראה כיצד להודיע ​​באופן אוטומטי לחברים על ההודעות החדשות שלך באמצעות תוסף. יחד עם זאת, תוכלו לאפשר לוורדפרס להודיע ​​לכם על כל שינוי בפוסט.

צור רשימת מחברים עליונה בהתאמה אישית בבלוג שלך

כאשר ישנם מספר מחברים באתר זה חשוב לאפשר לאנשים לדפדף במאמרים שונים שנכתבו על ידי מחברים שונים. זו הסיבה שוורדפרס כבר מיושמת את התכונה שממיינת ארכיוני פוסט עבור כל מחבר.

במדריך הקצר הזה אנו עומדים להראות לכם ליצור רשימת מחברים עליונה על ידי הצגת רשימה פשוטה בסרגל הצד..

לפעמים תרצה ליצור רשימה עליונה של שמות המחברים ולהציג אותה בסרגל הצד. כמובן שלא תעשה זאת באופן ידני על ידי ספירת פוסטים של מחברים או מיון אותם לפי האלף-בית. למרבה המזל, וורדפרס מוכנה למיון מחברים באתר שלך מה שאומר שלא תתקשו ליצור את הרשימה. הפונקציה הבסיסית נראית כך:

אם אתה משתמש בפונקציה זו, כברירת מחדל, וורדפרס תציג את כל המחברים ותמיין אותם לפי שמם. זה יכול להיות מספיק טוב אם ברצונך להציג רשימה פשוטה של ​​כל המחברים שעובדים באתר שלך, אבל מה אם אתה רוצה למיין אותם אחרת? אולי רצית להראות למחברים עם הכי הרבה פוסטים או להזמין אותם באמצעות כתובת דוא”ל בדף יצירת הקשר?

הרשימה העליונה של המחבר

במקרה כזה, תרצו להתמקד במשתנה $ args המאחסן מערך של פרמטרים שתוכלו לשנות בקלות. אם ברצונך ללמוד עוד אודות הפונקציה וכל הפרמטרים, עליך לבקר בדף קודקס של WordPress המוקדש פונקצית wp_list_authors.

צור את רשימת המחברים העליונה:

בשורות הבאות, אנו עומדים להראות לך א פונקציה שממיינת מחברים לפי ספירת הפוסטים שלהם ומציג רק את עשרת הראשונים:

 1. פתח את סרגל הצד .php
 2. העתק והדבק את הפונקציה הבאה:
 3. 'הודעה_מספר',
  'order' => 'DESC',
  'מספר' => '10',
  'optioncount' => נכון,
  'show_fullname' => שקר,
  );
  wp_list_authors ($ args);
  ?>
 4. שמור שינויים

אם הצצת בדף וורדפרס קודקס, ראית את כל הפרמטרים האחרים שניתן להשתמש בהם במערך. על ידי הוספת כל פרמטר במערך, אתה יכול לשנות את האופן שבו הפונקציה ממיינת את המחברים שלך. אל תהסס לשחק עם הפרמטרים הללו ולראות כיצד הרשימה העליונה משתנה.

אם לא ביצעת שינויים, הפונקציה תציג את 10 המחברים המובילים (לפי סדר הפוסטים שלהם) בסדר יורד ותציג את מספר הפוסטים ליד שם כל מחבר. כמו כן, שם המחבר יקושר אוטומטית לדף הארכיון האישי של אותו מחבר, המפרט את כל הפוסטים שנכתבו על ידי אותו אדם. כמה מגניב זה?

בעוד שרשימה עליונה זו יכולה להראות טוב בסרגל הצד שלך, היא תעזור למבקרים החדשים שלך למצוא מחברים שתרמו הכי הרבה לאתר שלך. מצד שני, הרשימה העליונה הזו עשויה לפתוח בתחרות בריאה בין מחברים ויכולה להתנהג כמו משחק שבו ניתן לרשום רק את האנשים עם הכי הרבה מאמרים בעשירייה הראשונה. אם רק היה לך שני מאמרים קצרים להיות בראש, האם לא היית עובד רק קצת יותר קשה כדי לקבל את שמך בראש?

הצג סטטיסטיקות מחבר בווידג’ט

כשיש יותר מכמה מחברים שכותבים לאתר שלך, הדברים הופכים להיות הרבה יותר מעניינים. לא רק שאתה עומד להגדיל משמעותית את מספר המאמרים, אלא שתמשוך קהל רחב יותר לאתר שלך ותכסה את הנושא מנקודות מבט שונות.

בעוד הכותבים שלך כותבים בשקדנות, אתה יכול לתת להם קרדיט נוסף על ידי הצגת הסטטיסטיקות שלהם ממש בווידג’ט. במקום פשוט להוסיף תיבת מחבר בתחתית כל פוסט, אתה יכול להציג את גלגול המחברים, את מספר הפוסטים שהוא כתב עד כה, את מספר הצפיות בפוסט וכו ‘..

כדי לעזור לך בכך, אנו עומדים להראות לך פלאגין נהדר שיגדיר אותך תוך דקות ספורות.

יישומון סטטיסטי של מחבר ופוסט

מחיר: חינם

יישומונים סטטיסטיים של מחבר ופוסט

תוסף חינמי זה נקרא בשם הכותב ווידג’ט פוסט סטטיסטי וניתן להתקין אותו בקלות ממאגר התוספים של וורדפרס:

 1. נווט ל תוספים-> הוסף חדש
 2. חפש “יישומון מחבר ופרסום סטטיסטי”
 3. התקן והפעל את התוסף
 4. נווט ל מראה -> ווידג’טים

כל שעליך לעשות כעת הוא לבחור אחד מהווידג’טים שהותקנו לאחרונה ולשחרר אותם לאזור הווידג’ט שלך.

ווידג’טים:

בגרסה החינמית, אתה מקבל את הגאדג’טים הבאים:

 • משתמשים פעילים – מציג רשימת מחברים הפעילים באתר שלך. הוא מפרט שמות משתמש עם קישור לפרופילים שלהם ומציג את מספר הפוסטים שפורסמו
 • רשימת סופרים פופולרית – מציג רשימה של המחברים הפופולריים ביותר באתר שלך ומוסיפה ספירת פוסטים ותגובות לצד שמות המחברים. אתה יכול לבחור את מרווח התאריכים ממנו ייבחרו הפוסטים
 • פוסטים פופולריים – מציג רשימה של הפוסטים הפופולריים ביותר. הווידג’ט מציג את הפוסטים שלך ומוסיף ספירת צפיות לצידם. זה מאפשר לך לבחור מרווח תאריכים ממנו ייבחרו הפוסטים
 • רשימת פוסטים פופולרית – מציג רשימה של הפוסטים הפופולריים ביותר, ולצד ספירת הצפיות שהוזכרו בעבר היא מציגה גם ספירת תגובות. אתה יכול לבחור להציג פוסטים מהימים 7, 30, 90 ו- 365 הימים האחרונים
 • סטטיסטיקה של מחבר ופוסט – מציג רשימת מחברים וכל הפוסטים שלהם

ניתן לשנות את שמותיהם של כל הווידג’טים וניתן להיגרר סביב סרגל הצד ו / או הכותרת התחתונה שלך (בהתאם לנושא שלך). כמו כן, לכל ווידג’ט יש מערכת אפשרויות משלו המאפשרת לך להתאים אישית בנוסף סטטיסטיקות של מחברים ופרסום. אתה יכול אפילו להוסיף סגנון CSS משלך כדי לשנות את מראה הווידג’טים ויש פונקציות וקודי קיצור שמוכנים לשימוש בהם בפוסטים ובדפים היומיומיים שלך..

אם כל זה לא מספיק עבורך, ניתן להרחיב את התוסף הזה לגירסת PRO שעולה 14 – 55 $ ומוסיף מספר נתונים סטטיסטיים גרפיים למרכז השליטה שלך. גרסת PRO מגיעה גם עמוסה בקיצורי דרך חדשים המאפשרים לך להציג נתונים סטטיסטיים נוספים על המחברים והפוסטים שלך.

מסיימים

אם יש לך בלוג, לא תוכל להריץ אותו בהצלחה מבלי שיהיה לך לפחות מחבר פעיל אחד. מכיוון שסביר להניח שיהיה לכם יותר מסתם מחבר אחד, קחו את הזמן והפכו את החוויה שלהם לגדולה ככל האפשר. אנו מקווים שעצות וטריקים אלה עזרו לך בכך.

רשומה זו פורסמה בוורדפרס. הוסף את הפרמלינק לסימניות.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked