כיצד לשנות תכונות כותרת בוורדפרס

כיצד לשנות תכונות כותרת בוורדפרס


בעל אתר או בלוג וורדפרס ללא ניהול כותרות זה דבר בלתי אפשרי. אם אי פעם שכחת לכתוב כותרת, מהר מאוד הבנת שוורדפרס הוסיפה כותרת בפני עצמה. מכיוון שהם חשובים למנהלים, למשתמשים אחרים, למבקרים ואפילו למנועי חיפוש, עליכם לנקוט משנה זהירות בעת כתיבת כותרות.

למרות שאתה בהחלט צריך להקדיש דקה נוספת על כל כותרת שאתה כותב, ישנם כמה דברים שתוכל לשנות בכל האתר. לכן, הישאר איתנו דרך מדריך זה ולמד כיצד לשנות תכונות כותרות שונות ב- WordPress.

 • כיצד להגביל את אורך הכותרת של וורדפרס
 • כיצד לשנות את יישור הכותרת שלך
 • כתוב רשימת מילים שלא ניתן להשתמש בהן בכותרות פוסטים
 • שינוי מפריד כותרות קטן יכול להשפיע מאוד על האתר שלך
 • ניתן לשנות בקלות תגי כותר באמצעות שדות מותאמים אישית

כיצד להגביל את אורך הכותרת של וורדפרס

כשאתה רוצה לשמור על כותרות הפוסט שלך ככל האפשר ואתה עובד עם מחברים מרובים, זה עשוי להיות בעיה. בין אם אתה מתחיל בלוג אופנה, בלוג אוכל או כל סוג אחר של אתר, כולם יצטרכו לדאוג לתארים שלהם, לספור מילים או אותיות וזה כנראה יהיה קשה לעשות זאת בכל פעם שאתה כותב חדש מאמר.

אז איך מגבילים את כותרת הפוסט בוורדפרס כך שהוא יטפל אוטומטית באורך הכותרת שמוצג בדף שלכם?

נתחיל בפיתרון פשוט.

 1. פתח את features.php בנושא שלך
 2. הדבק את הקוד הבא:
 3. פונקציה max_title_length ($ title) {
  $ מקסימום = 20;
  if (strlen ($ title)> $ max) {
  סוברט להחזר (כותרת $, 0, $ מקסימום). " …";
  } אחרת {
  להחזיר כותרת $;
  }
  }
 4. הצב את הפונקציה הבאה בכל מקום שתרצה בערכת הנושא שלך. לדוגמה, אם ברצונך להציג כותרות מקוצרות בדף הבית שלך, אתה רוצה להכניס קוד זה לתבנית האינדקס הראשי שלך (index.php)
 5. add_filter ('the_title', 'max_title_length');

כפי שאתה יכול לראות בקוד, משתנה $ מקסימום משמש כדי להגביל את אורך כותרת הפוסט שלך. אתה חופשי לשנות את זה לכל מספר שתרצה. אך שימו לב שהאורך האופטימלי של הכותרת שלכם הוא בין 55 ל 60 תווים.

הנה לך. אם קראת לפונקציה בתבנית האינדקס הראשי שלך, הכותרות שלך יוצגו מקוצרות ואחרי שבמקרה שלנו 20 תווים, שלוש נקודות ייחשפו כדי להראות שיש עוד מה להציג.

בכך אתה עושה את אותו הדבר, אתה חופשי לחבר את הפונקציה לאן שאתה רוצה – בין אם זה כותרת עליונה, כותרת תחתונה, סרגל צד או כל דבר אחר..

כיצד לשנות את יישור הכותרת שלך

ערכות נושא של וורדפרס בהן תוכלו להשתמש בוורדפרס שונות. אתה יכול להשתמש בתקן רגיל שמגיע עם WordPress, ליצור משלך, למצוא נושא בחינם בין אלפי נושאים זמינים או לרכוש פרימיום מהאינטרנט..

שנה יישור לכותרת של הפוסט

גם אם שילמתם דולרים גדולים עבור הנושא שלכם, לא יהיה בהישג יד כל דבר ואי אפשר לשלב הכל בממשק ידידותי למשתמש. לכן, אם ברצונך לשנות את היישור של כותרות הפוסט שלך והנושא שלך לא מגיע עם אפשרות קלה לשינוי, תצטרך לעשות זאת בעצמך.

הכן את הכלים שלך ונשחרר כמה ברגים כדי שתוכל לבצע את העבודה. אוקיי, זה נשמע כאילו יש שעות עבודה לפניכם – אל תדאגו, תסיימו בעוד דקה לערך.

לא משנה באיזה נושא אתה משתמש, כותרת לפוסט שלך תימצא באותו קובץ:

 1. נווט ל מראה-> עורך
 2. בצד ימין, מצא קובץ בודד (single.php) ופתח אותו או אפילו יותר טוב, פתח את הקובץ בעורך חיצוני כלשהו.
 3. חפש קובץ עבור “
 4. שנה את התג עם היישור הרצוי:
 5. שמאלה:

  מרכז:

  ימין:

 6. שמור שינויים

זהו זה. עכשיו אתה חופשי לפתוח את כל הפוסטים שלך ולראות את השינויים שביצעת. אם עקבת אחר הצעדים ושינאת יישור, כותרת ההודעה שלך אמורה להופיע בשמאל, במרכז או ימינה.

עבודה עם וורדפרס זה כיף, לא? אם ברצונך ללמוד עוד אודות בלוגים והתאמה אישית של וורדפרס, עיין במשאבים שלנו וברמה את כישורי מנהלי האתרים שלך תוך זמן קצר.

כתוב רשימת מילים שלא ניתן להשתמש בהן בכותרות פוסטים

אמנם אתה יכול יחסית בקלות להגביל את אורך הכותרת בוורדפרס, לפעמים תצטרך לשנות כותרות עוד יותר. הגבלת מספר התווים בכותרת פוסט יכולה לעזור לכם לשמור על עיצוב יציב וזה יכול לעזור עם קידום אתרים, אך המחברים שלכם עדיין יוכלו לכתוב כל מה שהם רוצים.

תלוי בדברים שאתה כותב או בשותפות שלך עם חברה אחרת, ייתכן שיהיו לך כמה מילים או ביטויים שתרצה להימנע מכותרותיך. אלה יכולות להיות מילולי גסות שברצונך להימנע מהם או פשוט שם מותג או שניים שאינך רוצה שיפורסם באתר שלך..

אמנם אתה יכול לשבת ולדבר עם המחברים שלך על זה ולבקש מהם לא להזכיר מילים שעלולות לפגוע במוניטין של האתר שלך, זה רק עניין של זמן שבו אחד המחברים ישכח את זה מכל דבר ופרסם כותרת שיכולה לגרום לך להראות רע או אפילו להפסיד כסף על ידי הפרת העסקה עם בן זוג.

רשימת מילים שלא להשתמש בכותרות

במקום אזהרה מילולית, מדוע שלא תכתוב פונקציה שתאסור על מישהו באתר לכתוב כותרת עם מילים ספציפיות? או אפילו יותר טוב, מדוע שלא תעתיק ותדביק את אותה פונקציה מלמטה ופשוט תשנה את המילים שברצונך לחסום?

כעת, לאחר שהחלטתם להסיר מילים ספציפיות מכותרות פוסטים, בואו נראה כיצד תוכלו לעשות זאת.

הסר מילים ספציפיות מכותרות:

 1. פתח קובץ פונקציות .php
 2. העתק והדבק את הקוד:
 3. פונקצית titlerestriction ($ title) {
  פוסט $ גלובלי;
  $ title = $ post-> post_title;
  $ restrictedWords = "word1; word2; word3";
  $ restrictedWords = התפוצץ (";", $ restrictedWords);
  foreach ($ מוגבלת AdWords כמילה מוגבלת $) {
  if (stristr ($ title, $ restrictedWord))
  wp_die (__ ('שגיאה: השתמשת במילה אסורה בכותרת ההודעה'));
  }
  }
  add_action ('publish_post', 'titlerestriction');
  
 4. שנה מילים ב -4th הוסף כמה שרק תרצה אך אל תשכח להפריד אותם עם פסיק
 5. התאם אישית את הודעת השגיאה ב- 8th קו
 6. שמור שינויים

אם אתה פותח פוסט חדש ומנסה לפרסם אותו בעוד הכותרת מכילה אחת מהמילים שציינת בקוד, וורדפרס יעצור אתכם מלפרסם את הפוסט ולהזהיר אותך עם ההודעה.

למרות שייתכן שסיפרת למחברים שלך על מילים אסורות, לא יזיק להציג את המילים האלה ממש מתחת לכותרת ולכתוב אותן כתזכורת.

אם זה לא סודי ביותר, האם תוכל לומר לנו אילו מילים הכנסת לרשימה ומדוע?

שינוי מפריד כותרות קטן יכול להשפיע מאוד על האתר שלך

מפריד כותרות הוא אותה תו פשוט המפריד בין כותרת האתר לבין שמות הדפים והדפים. אמנם לא חשוב כמו למצוא את מילות המפתח הנכונות עבור המאמרים שלך, אך ניתן לראות זאת בראש כרטיסיית הדפדפן ברגע שתפתח אתר, אך חשוב מכך, מפריד זה ישמש את גוגל ומנועי חיפוש אחרים כאשר הם יציגו את האתר שלך ב תוצאות חיפוש.

אמנם אין הוכחה שמפרידים שונים יכולים להשפיע באופן שונה על ה- SEO שלך, אך אולי תרצה לשנות את המפריד הסטנדרטי רק כדי לשנות את אופן הצגת אתר WordPress שלך בכל שאר האתרים בתוצאות החיפוש..

שנה מפריד כותר:

לאחר שוורדפרס 4.4 קם לחיים, הוצגו פילטרים חדשים, ואחד מהם אחראי ישירות על מפרידי הכותרות. כדי לשנות את מפריד הכותרות שלך, בצע את הצעדים הבאים:

 1. פתח קובץ פונקציות .php
 2. העתק והדבק את הקוד הבא:
 3. פונקציה wploop_change_separator ()
  {
  להחזיר '|';
  }
  add_filter ('document_title_separator', 'wploop_change_separator');
 4. שנה את המפריד בין ציטוטים בודדים בשורה השלישית
 5. שמור שינויים

שנה מפריד כותרות עבור גרסאות ישנות יותר של וורדפרס:

לפני הצגת WordPress 4.4, ניתן היה לשנות בקלות את מפריד הכותרות באמצעות הפונקציה wp_title. מפתחי וורדפרס תחילה הסיר את הפונקציה מרשימת התומכים והיא התיישנה. אך מכיוון שמספר עצום של נושאים עדיין משתמשים בו, המפתחים החליטו להחזיר אותו.

הפונקציה הבאה יכולה עדיין לעזור לך לשנות את המפריד אם אתה משתמש בגרסת וורדפרס ישנה, ​​אך אנו ממליצים שתעדכן את הוורדפרס שלך בהקדם האפשרי (מסיבות רבות ומגוונות) ותעבור לשיטה החדשה המוצגת למעלה; במוקדם או במאוחר, הפונקציה wp_title תפוטה אחת ולתמיד ותצטרך לשנות שוב את הפונקציות. php.

פונקציה change_wp_title_separator ($ title, $ sep) {
$ sep = '-';
$ title = str_replace ('|', $ sep, $ title);
להחזיר כותרת $;
}
add_filter ('wp_title', 'שינוי_wp_title_separator', 10, 2);

אמנם אתה יכול לשנות את המפריד לכל תו שתרצה, אנו ממליצים לא לעשות זאת. לדוגמה, יש כמה תווים מיוחדים שגוגל פשוט לא תציג ואינך רוצה שכותרת האתר שלך תיראה לא מקצועית. כמה מהמפרידים הנפוצים ביותר הם “|”, “-” ו- “>” אז אל תגזים ובחרו בזה שאתה הכי אוהב..

ניתן לשנות בקלות תגי כותר באמצעות שדות מותאמים אישית

תגי כותרת חשובים לאתר שלך. לא רק שהם יופיעו למשתמשים, אלא שהם יקבלו תפקיד חשוב ב- SEO שלך. בחירת תג הכותרת המתאים יכולה להשפיע מאוד על מנועי החיפוש ותוכלו ליהנות משינוי תגי כותרות אם הדבר נעשה כראוי.

למשתמש רגיל קל לשנות תגי כותר על ידי ניווט אל הגדרות -> כללי. באופן דומה, ללכת אל מראה -> התאמה אישית יציג מקום בו כמעט כל נושא יאפשר לך לשנות את כותרת האתר ואת קו התג שלו. בדרך כלל אתרים משתמשים בכותרת ובשם הפוסט / עמוד שלהם, מופרדים על ידי תו אחד. אבל אתה יכול לשנות את זה אם אתה רוצה להיות כל כך מרדן.

צור תג כותרת סטטי לכל הפוסטים שלך:

למרות שלא מומלץ, מומלץ לשנות את תג כותרת העמוד ולהפוך אותו לזה בכל הפוסטים והדפים שלך ב- WordPress. במקום להשתמש בכותרת, מפריד ושם פוסט, למשל, אתה יכול לשנות את זה למשהו סטטי:

 1. פתח קובץ פונקציות .php
 2. העתק והדבק את הדברים הבאים:
 3. פונקציה same_title_tag ()
  {
  להחזיר את 'מדריך האתר הראשון';
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'same_title_tag');
  
 4. שנה את הכותרת ב -3מחקר ופיתוח קו
 5. שמור שינויים

פונקציה זו תשנה כל כותרת של פוסט ודף ל”מדריך האתר הראשון “(היי, אל תשתמש בשם שלנו, תהיה קריאייטיבי), אך זה מקובל אם אתה עומד לעמוד אחד בלבד. במקום זאת, שימוש בכותרות ברירת מחדל היא אפשרות טובה בהרבה בכל הקשור לקידום אתרים וחווית משתמש כוללת. גם אם היה לך רק דף בית ויצירת קשר, זו עדיין אפשרות טובה יותר לכתוב את החלק “איש קשר” בתג הכותרת.

שנה תגי כותרות בשדות מותאמים אישית:

אבל בואו נבנה על זה וניתן למחברים שלכם אפשרות להוסיף כותרות מותאמות אישית לפוסטים שלהם:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד:
 3. פונקציה post_meta_title_tag ()
  {
  $ customPostTitleMeta = get_post_meta (get_the_ID (), 'custom_post_title', נכון);
  אם ($ customPostTitleMeta)
  {
  להחזיר $ customPostTitleMeta;
  }
  להחזיר '';
  }
  add_filter ('pre_get_document_title', 'post_meta_title_tag');
  
 4. שמור שינויים
 5. פתח פוסט שעבורו ברצונך לשנות את הכותרת
 6. בשם השדה המותאם אישית, כתוב “custom_post_title”
 7. בערך של שדה מותאם אישית, כתוב כל כותרת בה תרצה להשתמש עבור אותו פוסט
 8. שמור שינויים / פרסם פוסט

כעת, במקום לקבל כותרת ברירת מחדל, הפוסט שלך ישתמש בכינוי המותאם אישית שהזנת ב- 6th שלב. אם תשאיר את השדה המותאם אישית, וורדפרס תטען תג כותרת ברירת מחדל ותשתמש בו לאותו פוסט.

שלוט בכותרות הוורדפרס שלך

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך לשלוט בכותרות וורדפרס שלך ביתר קלות. אבל אם יש לך שאלות, אל תהסס לעזוב ולהעיר ואנחנו ננסה להשיב עליהן בהקדם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map