שנה את תכונות החיפוש באתר וורדפרס שלך

שנה את תכונות החיפוש באתר וורדפרס שלך


לאחר שתתחיל לכתוב ותצבור יותר ממספר מאמרים, נקווה שתקבל יותר מבקרים לבקר באתר שלך. וכשהם יגיעו, המבקרים שלך ירצו רק את התוכן הטוב ביותר וזה נכון רק אם הם מעוניינים בנושא. לכן, גם אם תצמצם את התחום ותכתבו רק עליו, נניח משחקי מחשב ולא את כל משחקי הווידאו, אנשים עדיין לא יתעניינו בכל מאמר שכתבתם עד כה.

לצד קישורים והמלצות מצדך או מבקרים אחרים, תרצה להעניק למשתמשים שלך את הכוח לחפש באתר שלך.

באותה דרך שאנשים מחפשים בגוגל להגיע לאתר שלך, אתה רוצה שהם יוכלו לחפש גם בבלוג שלך. כן, יש כברירת מחדל של חיפוש כבר משולב בוורדפרס. אבל אם ניסית לעבוד עם זה, בטח שמת לב שהוא לא טוב כמו שדמיינת, למרות שהוא השתפר עם השנים.

לכן, על מנת להפוך את תכונת החיפוש לטובה עוד יותר, במאמר זה אנו עומדים להראות לכם:

 • תוספי החיפוש הטובים ביותר עבור וורדפרס
 • כיצד לשנות את שבלול ברירת המחדל של כתובות אתרים
 • כיצד לחפש פוסטים באופן בלעדי לפי הכותרות שלהם
 • כיצד לשפר את פונקציית החיפוש ולמצוא תוצאות בקטגוריה ספציפית
 • כיצד להגדיר קטגוריות לתוצאות החיפוש של וורדפרס
 • כיצד לכלול את כל הדפים או הפוסטים
 • כיצד לכלול רק כמה דפים או פוסטים
 • כיצד לאפשר שימוש בחיפוש קולי בוורדפרס

Contents

תוספי החיפוש הטובים ביותר עבור וורדפרס

עם מגוון התוספים של WordPress, אל תדאג לשינוי פונקציית החיפוש. ישנם מספר תוספים נהדרים אשר ירחיבו את אפשרויות החיפוש שלכם ותציגו בגאווה את תיבת החיפוש באתר שבבעלותכם.

אם תעשה הכל נכון, סביר להניח שמשתמשים יקלידו את מבוקשם בתיבת החיפוש החדשה שלך ויקבלו תוצאות שציפו. כעת נראה כמה מהתוספים הטובים ביותר לחיפוש בוורדפרס שתוכלו להתקין תוך דקות ספורות.

חיפוש בגוגל WP

מחיר: חינם

חיפוש בגוגל WP

נתחיל עם תוסף שיעזור לך להשיג את הכוח של מנוע החיפוש של גוגל באתר שלך. תוסף חינמי זה יעזור לכם להקים תיבת חיפוש של גוגל שתוכלו למקם באתר שלכם בקלות כווידג’ט.

תצטרך לרשום חשבון חיפוש מותאם אישית של גוגל, לקבל את המזהה והתוסף יעשה את השאר. לאחר מכן, המבקרים שלך יוכלו לחפש באתר שלך או באינטרנט כולו, בהתאם להגדרות שלך, או אפילו לחפש רק תמונות אם תחליט לעשות זאת. אתה יכול להתאים אישית תכונות חיפוש רבות, להחיל פריסות בהתאמה אישית, לשנות צבעים, גופנים, תמונות ממוזערות ועוד ועוד.

 • תוצאות מופעלות על ידי גוגל
 • קישור ישיר לגוגל אנליטיקס
 • השלמה אוטומטית

חיפוש מהיר

מחיר: חינם

חיפוש מהיר

תוסף מודרני זה משמש כבר אתרי אינטרנט פופולריים רבים שהכירו בכוחו. לא רק Swiftype כולל את אחד מאלגוריתמי החיפוש הטובים ביותר אשר יעניקו לך תוצאות משמעותיות, אלא שהוא נותן לך תובנה מפורטות על כל החיפושים שבוצעו באתר שלך. בעזרת תכונה זו תוכלו למצוא בקלות את מילות המפתח הטובות ביותר עבור אתרכם ולהפוך את התוכן ואת תוצאות החיפוש שלכם לטוב אפילו יותר.

התוסף יחליף חיפוש וורדפרס רגיל, וברגע שיצרתם חשבון בחינם תוכלו להתאים אישית את Swiftype כך שיהיה הכי טוב שיהיה באתר שלכם. אם יש לך אפליקציה לנייד שמציגה תוכן מהבלוג שלך, אתה יכול לעזור למבקרים בנייד שלך לחפש את התוכן ביתר קלות באמצעות SDK לנייד..

 • גרור ושחרר ממשק
 • השלמה אוטומטית
 • ניתוחים מפורטים

SearchWP

מחיר: החל מ 49 $

SearchWP

SearchWP הוא עוד תוסף וורדפרס פופולרי אשר יהווה תחליף נהדר לחיפוש WP המוגדר כברירת מחדל. לאחר ההתקנה, לא תצטרך להתמודד עם הגדרה קשה, אלא במקום זאת תוכל להגדיר אותה כך שתעבוד עם שדות וסוגי פוסט מותאמים אישית, טקסונומיות שונות וכו ‘..

התוסף עובד נהדר עם סוגי מדיה שונים כך שהוא ימצא בקלות קטעי וידאו, מסמכי PDF, שמע ועוד ועוד. האלגוריתמים שלה רלוונטיים למילות מפתח במאמרים שלך, כך שלמילה שמילה שנמצאת בכותרת תשפיע יותר על תוצאת החיפוש מזו שמצאה אותה במאמר, בתגובה או בסרגל הצד. מפתחים יאהבו את האפשרויות להרחיב את הפונקציונליות של התוסף, בעוד שתוכלו להתקין תוספים שונים.

אתה יכול לצפות לסטטיסטיקה מפורטת של תוצאות חיפוש, כך שתוכל לעבוד על תוכן שאנשים מחפשים. נכון לעכשיו, ישנם שלושה רישיונות שונים שתוכלו לבחור מהם, החל מ- 49 $ לשנה.

 • בקרת משקל של מילות מפתח
 • חפש במדיה כמו וידאו, אודיו ו- PDF
 • ניתוחים מפורטים

רלוונטיות

מחיר: חינם / החל מ- $ 49.95

רלוונטיות

רלוונטיות יכולה להישמע כמו משהו רלוונטי. למעשה, מכיוון שרלוונטנססי היא מילה פינית לרלוונטית. התוסף הזה יחליף את מנוע החיפוש של וורדפרס המוגדר כברירת מחדל שלך ויהפוך אותו לטוב יותר. כדי להמשיך את הסיפור על שם התוסף, Relevanssi ימיין את התוצאות שלך לפי הרלוונטיות שלה, ולא לפי התאריך. וזו רק התכונה הראשונה ברשימה הארוכה. התוסף החזק הזה יכול להתאים למילים חלקיות (התאמה מעורפלת), הוא יאפשר לך לחפש ביטויים או לאפשר לך לחפש מונח אחד בלבד..

צרו קטעים מותאמים אישית, הדגישו את התוצאות במסמכים ועשו הרבה, הרבה יותר בעזרת תוסף מדהים זה. רלוונטיות יכול לחפש תגובות, תגיות וסוגי פוסטים מותאמים אישית. זה גם ייתן לך את הכוח לבחור את המשקל לכותרות, תגיות והערות ובכך לשפר את החיפוש.

אחת התכונות הרבות שברצוננו להדגיש היא פונקציית ההצעות שתעניק למשתמשים שאילתות חיפוש דומות – משהו כמו הידוע של גוגל “האם התכוונת?” הצעה. Relevanssi מציעה הרבה יותר, וזו רק גרסה חינמית עליה אנו מדברים. אם אתה זקוק ליותר, במיוחד אם אתה מנהל ריבוי אתרים, עליך להסתכל בגרסת פרימיום.

 • התאמה מטושטשת
 • מונחי חיפוש מודגשים במסמכים
 • תוצאות חיפוש מבוססות הצעות

SearchIQ

מחיר: חינם / $ 159 לחודש

SearchIQ

SearchIQ הוא תוסף חיפוש וורדפרס נהדר נוסף המספק חווית חיפוש משופרת למשתמשים. עם היגיון חיפוש רב עוצמה, ניתוח סמנטי מתקדם, טיפול בשגיאות, ותכונות רבות כאלה, SearchIQ מפנה את המשתמשים לתוצאות שהם חיפשו. SearchIQ די קל להתקנה והתאמה אישית.

התחלת העבודה מחייבת ליצור חשבון ב- SearchIQ, התקן והפעל את התוסף, העתק את מפתח ה- API ממרכז השליטה של ​​SearchIQ והזן מפתח API ב- wp backend. הגרסה החינמית זמינה עם תכונות בסיסיות ולעסקים הזקוקים לתכונות מתקדמות כמו PDF, CDN, Facet או מיתוג מותאם אישית, ניתן להירשם כמנוי על חבילות בתשלום..

לא רק אתה יכול לחפש בין דפים, פוסטים, שדות מערכת ברירת מחדל של וורדפרס, שדות מותאמים אישית המוגדרים על ידי המשתמש, תכונות מוצר וטקסונומיות, קובצי PDF וקטעים. אך לוח המחוונים של SearchIQ כולל גם נתוני ניתוח בזמן אמת המסייעים לך להבין את התנהגות החיפוש של המשתמש שלך, כך שתוכל לבצע אופטימיזציה טובה יותר של אסטרטגיית התוכן שלך..

חפש הכל

מחיר: חינם

חפש הכל

תחליף אחר בחינם נהדר לחיפוש ברירת המחדל שלך ב- WP הוא ללא ספק התוסף Search Everything. זה ישפר את תוצאות החיפוש שלך מבלי לשנות תבניות. אתה יכול להגדיר אותו לחיפוש כמעט בכל הוורדפרס שלך כולל דפים, קטעים, טיוטות, קבצים מצורפים, הערות, תגיות ואפילו שדות מותאמים אישית. חוץ מזה, אתה חופשי לעזוב דפים ולפרסם שאינך רוצה שיימצא בתוצאות החיפוש.

התוסף הזה מגיע עם עוזר קטן בשם Research Everything אשר יחפש את התוכן שלך בזמן שאתה כותב מאמר חדש וייתן לך את היכולת לקשר לתוכן אחר באופן מיידי. אם ברצונך לחקור, אפילו יותר מכך, תכונת ‘חיפוש כוח’ תעזור לך למצוא תוכן באינטרנט. אם אתה נמצא במנוסה, פשוט התקן והפעל את הפלאגין בלי להסתכל בדף ההגדרות ויהיה לך מנוע חיפוש משופר והופעל תוך מספר דקות..

 • אל תכלול תוכן שלא תרצה לחפש בו
 • חקר הכל וחיפוש כוח כלול
 • לא משנה את דפי התבנית שלך

שנה את שבלול ברירת המחדל של כתובת אתר ב- WordPress

אלא אם האתר שלך הוא אתר בן עמוד אחד המכיל רק את שם החברה שלך ופרטי קשר, אם תשאל אותנו, תכונת חיפוש היא תכונה חובה. לא משנה אם אתה רק מתחיל בלוג של וורדפרס או שכבר יש לך אלפי פוסטים ודפים באתר שלך, בין אם אתה כותב כתחביב או שאתה מרוויח כסף מהבלוג שלך, אתה צריך לעשות הכל כדי לשמור על המבקרים באתר . מתן להם דרך קלה ומהירה לחפש דרך אתר האינטרנט שלך הוא בהחלט אחד הדברים המכריעים שעליכם לדאוג להם.

לא משנה אם אתה משתמש במנוע החיפוש המובנה של וורדפרס או אם התקנת מנוע אחר, אתה צריך לדאוג לתוצאות חיפוש.

אמנם יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות בפונקציית החיפוש שלך, ייתכן ששכחת מדבר אחד פשוט אך חשוב. כן, אנחנו מדברים על שבלול ה- URL שמופיע בסרגל הכתובות ברגע שהחיפוש החזיר את דף התוצאה.

כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת בגרסה שאינה ידידותית למשתמש של הקליע. לא רק שהמבקרים שלך ימצאו את הקליע הזה מוזר, אלא שהוא עלול להזיק גם ל- SEO שלך. עדיף לומר, תוכלו לעזור לקידום אתרים שלכם על ידי שינוי הקליע למשהו מובן גם לבני אדם וגם למכונות.

אם ניסית לחפש דרך האתר שלך, היית יכול לראות שבלול /? S = מוזר מוזר שמופיע בסרגל הכתובות. בחלק זה אנו עומדים להראות לך כיצד לשנות את זה לכל דבר שאתה רוצה. לדוגמה, אנו עומדים להשתנות “/? S = מונח” לתוך “/מונח חיפוש” שיהיה קל יותר לזכור ולהשתמש בו.

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הדברים הבאים:
 3. פונקציה feed_dir_rewrite ($ wp_rewrite) {
  $ feed_rules = array ('search /(.+)' => 'index.php? s ='. $ wp_rewrite-> preg_index (1));
  $ wp_rewrite-> כללים = $ feed_rules + $ wp_rewrite-> כללים;
  }
  add_filter ('create_rewrite_rules', 'feed_dir_rewrite');
  
 4. שנה את כתובת אתר היעד בשורה השלישית לכל מה שתרצה
 5. שמור שינויים

לאחר שתבצע את השינויים האלה בקובץ ה- features.php, תוכל לנסות את שבלול ה- URL החדש שלך. אל תדאג; אם פלאגין או משתמש ניסו לקבל גישה לתוצאת החיפוש שלך על ידי ניווט אל שבלול כתובת אתר ישן, האתר שלך לא יחזיר שגיאה אלא פשוט יפנה מחדש את תוצאת החיפוש לכתובת האתר החדשה..

אם אתה רוצה לשנות את הקליע למשהו ייחודי, אתה יכול לעשות זאת בשורה השלישית של הקוד.

דף זה ייקח את דף תוצאות החיפוש שלך www.yourdomain.com/search/search-term

כעת תוכלו להירגע ולהפסיק לחשוב כיצד מוצגות תוצאות חיפוש למשתמשים שלכם, כמו גם לבוטים של מנועי חיפוש שעכשיו יקללו ביתר קלות את התוצאות הללו. כמו כן, האם איכשהו טבעי יותר לראות את כל מילת “החיפוש” במקום את סימן השאלה המוזר הזה ואחריו האות “s”? תגיד לנו מה אתה חושב.

חפש בפוסטים באופן בלעדי לפי הכותרות שלהם

אם אתה עדיין משתמש במנוע חיפוש של ברירת המחדל של וורדפרס, במוקדם או במאוחר תרצה לשנות את אופן פעולתו. אמנם אין שום דבר רע בדרך בה הוא מחפש את הפוסטים שלך, אך אולי תרצה להגביל את החיפוש לכותרות.

במקום לעבור על כל התוכן, הפונקציה הקטנה הזו תחפש רק בכותרות פוסטים. במקרים מסוימים, זה עשוי לעזור לך להשיג תוצאות חיפוש נקיות ומהירות יותר:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק קוד זה:
 3. פונקציה __search_by_title_only (חיפוש $, & $ wp_query)
  {
  $ wpdb גלובלי;
  אם (ריק (חיפוש $)) {
  להחזיר חיפוש $; // דלג על עיבוד - אין מונח חיפוש בשאילתה
  }
  $ q = $ wp_query-> query_vars;
  $ n =! ריק ($ q ['exact'])? '': '%';
  חיפוש $ =
  $ searchand = '';
  foreach ((מערך) $ q ['search_terms'] כמונח $) {
  $ term = esc_sql ($ wpdb-> esc_like ($ term));
  $ search. = "{$ searchand} ($ wpdb-> posts.post_title LIKE '{$ n} {$ term} {$ n}')";
  $ searchand = 'AND';
  }
  אם (! ריק ($ חיפוש)) {
  $ search = "AND ({$ search})";
  אם (! is_user_logged_in ())
  חיפוש $. = "AND ($ wpdb-> posts.post_password = '')";
  }
  להחזיר חיפוש $;
  }
  add_filter ('posts_search', '__search_by_title_only', 500, 2);
 4. שמור שינויים

לאחר השינויים תוכלו לפתוח את אתרכם ולהתחיל בחיפוש חדש. כדי להיות בטוח שהכל פועל כמו שצריך, עליך לנסות לחפש מילה שאתה מכיר באחד מכותרות הפוסטים שלך שאמורה להחזיר את הפוסט בדף התוצאות. אם תנסה לחפש מילה או מונח שלם שאינו מכיל בשום כותרת שפרסמת, תוצאות החיפוש ייצאו ריקות.

וזה בעצם כל מה שיש. אם אי פעם תחליט שאתה רוצה לחפש את החיפוש הישן, פשוט מחק או הגיב את הפונקציה.

שפר את פונקציית החיפוש ומצא תוצאות בתוך קטגוריה

פונקציית החיפוש המוגדרת כברירת מחדל בוורדפרס הולכת ומשתפרת עם כל עדכון. אתה יכול לכלול בקלות תכונת חיפוש בבלוג שלך ולאפשר לאנשים למצוא בקלות את התוכן שהם רוצים. אך אם לא ביצעת שינויים בפונקציה, תוצאות החיפוש יציגו את כל מה שקשור לשאילתה. וזה יכול להיות בעיה אם יש לך הרבה תוכן מכיוון שלאנשים יש טונות של טקסט בדפי התוצאות שלא יעזרו להם הרבה.

שפר את פונקציית החיפוש וורדפרס

בחלק זה של המאמר, נראה לך כיצד לאפשר למבקרים שלך לחפש רק בתוך קטגוריות ספציפיות שתוכל להגדיר בקוד או לאפשר למבקרים לבחור כאלה מהרשימה הנפתחת..

בחר קטגוריות מראש:

ראשית, נראה לך את הקוד שייצור תיבת חיפוש חדשה. עם קוד זה, לא תיתן לאנשים לבחור קטגוריות לחיפוש שלהם אלא תגדיר קטגוריות בתוך הקוד. זה עשוי לעזור לך עם קטגוריות מיוחדות הזקוקות לתיבת חיפוש נפרדת.

לדוגמה, ייתכן שיש לך קטגוריה המכילה רק ביקורות על הטלפונים החכמים. באמצעות קוד זה אתה יכול לאפשר לאנשים לחפש רק בקטגוריה זו, כך שתוצאות החיפוש לא יטענו מידע על מכשירי חשמל ביתיים או דברים אחרים שיש לך באתר. הגיוני, נכון?

 1. פתח דף בו תרצה שתיבת החיפוש תופיע או צור ממנו ווידג’ט חדש
 2. העתק והדבק את הקוד הבא:
 3. 
  
 4. שנה את הערך בסוג הקלט השלישי למזהה הקטגוריה שברצונך לחפש
 5. שמור שינויים

לאחר ביצוע השינויים תופיע תיבת חיפוש חדשה שתאפשר לך לחפש בקטגוריה באיזה זיהוי הזנת בקוד לעיל. אם אתה רוצה לחפש במספר קטגוריות, פשוט הוסף מזהים נוספים על ידי הזנת מספרים המופרדים בפסיקים.

למרות שזה עשוי להיות פיתרון נהדר במקרים מסוימים, יהיו זמנים שתרצו להציג רשימת קטגוריות ולאפשר למבקרים לבחור היכן לחפש.

אפשר למבקרים לבחור קטגוריה לחיפוש מתוך:

בעקבות אותה דוגמה שבה יש לך קטגוריות כמו סמארטפונים, מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, מכשירי חשמל ביתיים וכו ‘. מדוע לא תאפשר למבקרת לבחור באחת מאלה ולחפש רק בקטגוריה “מחשבים ניידים”, למשל?

בשורות הבאות, נראה לך כיצד לעשות זאת:

 1. פתח את sidebar.php או בכל מקום שתרצה שתיבת החיפוש תופיע
 2. העתק והדבק את הקוד:
 3. שנה קטגוריות תחת ערכי אופציות. כתוב שבלול בקטגוריה בערך ושם בין התגים
 4. שמור שינויים

הצג אוטומטית את כל הקטגוריות ברשימה:

אם ברצונך להציג את כל הקטגוריות ואינך רוצה לדאוג להוסיף או להסיר קטגוריות מקוד זה לאחר שתוסיף / מוחק אותן בלוח הניהול שלך, השתמש בקוד זה בין תגיות:

שבלול, '">', $ קטגוריה-> שם,"\ n ";
}
?>

קוד זה יפיק רשימה של כל הקטגוריות הזמינות.

וזה הכל. עכשיו אתה יכול להוסיף קטגוריה אחת או יותר שהמבקרים שלך יכולים לבצע בהן חיפוש בקלות. בין אם אתה רוצה שאנשים יבחרו בקטגוריה בעצמם ובין אם ברצונך לציין את אלה בקוד, אתה מכוסה.

הגדר קטגוריות לתוצאות החיפוש של וורדפרס

כברירת מחדל, וורדפרס מחפשת את כל מה שיש באתר שלך. אם משתמש מקליד מילה או את הביטוי כולו בתיבת חיפוש, הוא יקבל תוצאות מכל האתר וזה כולל פוסטים, דפים, קטגוריות ותגים, כותרות ותוכן וכו ‘. אם לא התקנת מערכת חיפוש אחרת , או שכבר ביצעת שינויים, מומלץ לשנות את תיבת החיפוש המוגדרת כברירת מחדל.

חפש בקטגוריה בוורדפרס

אם ברצונך לשנות את תיבת החיפוש הקיימת כבר ב- WordPress ולהגדיר קטגוריות שייכללו בדפי התוצאה, אתה עשוי לנקוט בגישה מעט שונה.

בחלק זה אנו עומדים להראות לך כיצד לעשות זאת. אתה יכול להוסיף או להסיר בקלות קטגוריות מהקוד ולהחליט איזה מהן אתה (לא) רוצה בתוצאות החיפוש שלך.

הוסף או הסר קטגוריות מתוצאות החיפוש:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד.
 3. קטגוריית חיפוש של פונקציות (שאילתת $) {
  if ($ שאילתה-> is_search) {
  שאילתת $-> סט ('חתול', '1,4,6');
  }
  השבת שאילתת $;
  }
  add_filter ('pre_get_posts', 'קטגוריית חיפוש');
  
 4. הוסף תעודת זהות של קטגוריות ב -3מחקר ופיתוח קו
 5. שמור שינויים

כעת לאחר שביצעת את השינויים, תוצאות החיפוש יקבלו מידע רק מקטגוריות שצוינו בעוד שהאחרות לא ייכללו. כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול להוסיף בקלות קטגוריות ברשימה; אתה יכול להכיל קטגוריה אחת בלבד אם תרצה, או שתוכל להגדיר כמה שרוצים שהמבקרים שלך יוכלו לחפש. כל שעליך לעשות הוא לכתוב מזהי קטגוריות מופרדים בפסיקים.

אם המטרה היחידה שלך היא להחריג קטגוריה או שתיים מתוצאות החיפוש, אתה יכול לעשות את זה הרבה יותר מהר; במקום להקליד את כל הקטגוריות שתרצה לכלול, אתה יכול לכלול אחת על ידי הקלדת סימן מינוס (-) מול מזהה הקטגוריה. לדוגמה, אם ברצונך לבצע אי הכללה של קטגוריה עם מזהה = 1, שורת הקוד השלישית תיראה כך:

שאילתת $-> סט ('חתול', '- 1');

הנה לך. עכשיו אתה יכול לנהל את תוצאות החיפוש שלך בצורה יעילה יותר.

אל תכלול דפים או פוסטים מחיפוש וורדפרס שלך

ברוב המקרים, תרצה שהמבקרים שלך יוכלו לחפש בפוסטים שלך בעוד שהתוצאות שמגיעות מדפים עשויים רק להסיח את דעתם של “מחפש” טיפוסי. אם הדפים שלך מכילים פרטי קשר, מפות, פרטי מחבר וכו ‘, סביר להניח שלא תצטרך לכלול את אותם דפים בתוצאות החיפוש.

כיצד להחריג דפים מחיפוש וורדפרס

אמנם אין דרך קלה לומר לוורדפרס לא לכלול סוג הודעה מתוצאות החיפוש, אך תצטרך לעשות זאת לבד:

 1. פתח את הפונקציות
 2. העתק והדבק את הקוד הבא בקובץ:
 3. פונקציה SearchFilter (שאילתת $) {
  if ($ שאילתה-> is_search) {
  שאילתת $-> סט ('post_type', 'עמוד');
  }
  השבת שאילתת $;
  }
  
  add_filter ('pre_get_posts', 'SearchFilter');
 4. שמור שינויים

לאחר שביצעת את השינויים ושמור אותם, אתה חופשי לבקר באתר שלך ולבדוק את מנוע החיפוש. אם הכל בסדר, אתה לא אמור למצוא מידע כלשהו מהדפים שלך בתוצאות החיפוש, כלומר, אתה שולל בהצלחה דפים מתוצאות החיפוש של WordPress.

כיצד להחריג פוסטים מחיפוש וורדפרס

במבוא אמרנו לכם שוורדפרס עוברת פוסטים ודפים והנחנו שאינכם רוצים שדפים יופיעו בתוצאות. אבל מה אם אתה לא רוצה פוסטים להיכלל בתוצאות האלה? אם כן, תוכלו לבצע שינוי פשוט אחד בקוד ולכלול פוסטים במקום דפים:

שוב, תצטרך לחזור על שלושת השלבים הפשוטים המוצגים לעיל, אך עם שינוי פשוט בשורה מס ‘3. במקום להגדיר את סוג ההודעה “עמוד“, עליך להגדיר את זה ל”הודעות”:

שאילתת $-> סט ('post_type', 'פוסטים');

אל תשכח לשמור את הכל וסיימת.

אל תכלול דפים / פוסטים מתוצאות חיפוש באמצעות תוסף

במקום לעבוד עם הקוד, אנו נראה לכם תוסף שיכול לבצע את אותה העבודה עבורכם ולהפוך את הכל להרבה יותר ידידותי למשתמש..

אי הכללה של חיפוש

מחיר: חינם

אי הכללה של חיפוש

התוסף בו השתמשנו למשימה הוא חיפוש אי הכללה. השימוש בתוסף לא יכול היה להיות קל יותר:

 1. נווט ל תוספים-> הוסף חדש
 2. חפש “אי הכללת חיפוש”
 3. התקן והפעל את התוסף
 4. עבור אל כל אחד מהפוסטים והדפים שלך
 5. בלוח הצד הימני, מצא א “אי הכללה של חיפוש” תיבת סימון שבה אתה יכול להחליט אם אתה רוצה שהפרסום / הדף יימנע מתוצאות החיפוש שלך או לא.

לאחר ששללת מספר פוסטים / דפים, תוכל למצוא בקלות את רשימת הפריטים שלא נכללו בהגדרות התוסף (הגדרות-> חיפוש אי הכללה). ברשימה תוכלו שוב להשתמש בתיבת הסימון כדי לשנות את הסטטוס של פוסט / עמוד.

כיצד לכלול רק כמה דפים / פוסטים מתוצאות החיפוש שלך

לא משנה אם זה רק עמוד אחד, שניים או עשרה שאותם ברצונך לכלול מלהופיע בתוצאות החיפוש, אתה יכול לעשות זאת בקלות על ידי יישום הקוד. לפני שאתה ממהר להדביק את הקוד להעתיק את הקובץ לקובץ function.php שלך, אנו ממליצים להכין את הדפים שלא תרצו שיופיעו בתוצאות החיפוש. תזדקק לזיהוי עמודים:

 1. לך ל עמודים-> כל העמודים
 2. מצא את הדף שברצונך לכלול ולחץ על “ערוך”
 3. בסרגל הכתובות, אתר את “post = 6” או משהו דומה במקום בו המספר ייצג מזהה עמוד
 4. לאחר שהכנתם את מספרי הזיהוי של הדפים, אתם מוכנים לקוד:

 5. עבור לקובץ function.php ופתח אותו
 6. העתק והדבק את הקוד הבא:
 7. פונקציה jp_search_filter (שאילתת $) {
  if ($ query-> is_search && $ query-> is_main_query ()) {
  שאילתת $-> סט ('post__not_in', מערך (1,2,3,4,5,6));
  }
  }
  
  add_action ('pre_get_posts', 'jp_search_filter');
 8. בשורה מס ‘3, שנה את המספרים בסוגריים למספרי תעודת זהות שקראת מהדף. בדוגמה זו, אי הכללנו 6 דפים עם תעודת הזהות שלהם 1 עד 6.
 9. שמור שינויים וסיימת

לאחר התקנת הקוד, אתה רשאי לערוך אותו לפי הצורך. אם אתה צריך לכלול אחד מהדפים לפעמים בעתיד, פשוט מחק את מספר הזיהוי שלו מהקוד. הדבר נכון גם לגבי הוספת דפים נוספים ל”סל שלא נכלל “. אם אתה, למשל, יוצר דף חדש שלא תרצה להציג בתוצאות החיפוש, אל תהסס להוסיף את מספר הזיהוי שלו לקוד.

לאחר שהסמארטפונים הפכו לחלק חשוב מחיינו, החיפוש הקולי השתפר במהירות. אף על פי שמעולם לא היה מושלם, חיפוש משהו בסמארטפונים שלכם הפך דברים כמו לקרוא לאדם משימה הרבה יותר קלה. כן, אתה עדיין צריך להיות זהיר מאוד בהיגוי מכיוון שאתה עשוי להתקשר למישהו שאתה לא רוצה או שהדיבור שלך לטקסט יכול להסתיים במשהו שלא קרוב אפילו למה שדיברת. כמו כן, לשאול את סירי שאלות מטופשות זה תמיד כיף, נכון?

לא משנה אם תרצו או לא, אנשים רבים משתמשים בפונקציונליות של חיפוש קולי בטלפונים שלהם. אז מדוע לא תאפשר למבקרים שלך לחפש דרך האתר שלך באותה דרך?

אולי לא ידעת שאתה יכול לעשות את זה עם וורדפרס או שלא ידעת לעשות את זה, אבל עכשיו לא יהיה לך תירוץ.

במקום הקוד, הנה תוסף שיאריך את חיפוש הוורדפרס שלך.

חיפוש קולי

מחיר: חינם

חיפוש קולי

לפני שאתה מוריד ומתקין את התוסף, חשוב לדעת שהוא יעבוד רק עם Chrome וספארי. אם אתה בסדר עם העובדה שהתוסף לא יעבוד באף דפדפן אחר, זה ייתן למבקרים שלך את היכולת לחפש בתוכן באמצעות הקול שלהם.

על ידי התקנת התוסף, אינך גובר על קלט הטקסט – אם משתמש רוצה להשתמש בתיבת החיפוש בדרך סטנדרטית על ידי הקלדתו, עליך לדעת שהפונקציונליות אינה שלמה..

כמו כן, התוסף צריך לעבוד עם כל תוסף חיפוש אחר שהייתם מתקינים, כך שתוכלו לנסות אותו עם תוספים כמו Relevanssi או Search Everything.

 1. לך ל תוספים-> הוסף חדש
 2. חפש “חיפוש קולי”
 3. התקן והפעל את התוסף

זהו זה. לאחר הפעלת התוסף, עליכם להיות מסוגלים להשתמש בחיפוש קולי ללא בעיות. איך אתה אוהב את התכונה הזו?

מסיימים

אלא אם כן יש לך אתר חוברות פשוט או כל דבר דומה לזה, אתה רק צריך שתהיה מוטבעת תכונת חיפוש פונקציונלית לאתר WordPress שלך. אם זה בלוג שמתעדכן על בסיס קבוע, אין תירוצים.

במדריך זה הראינו לכם כיצד לשנות את תכונת ברירת המחדל לחיפוש וורדפרס. אם אתה לא אוהב את זה, ישנם כמה תוספים שיכולים להחליף את תכונת החיפוש הרגילה תוך מספר דקות. לא משנה מה הבחירה שלך, שפר את אתר הוורדפרס שלך על ידי שיפור תכונת החיפוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked