הפק את המיטב מתגיות וורדפרס

הפוך את הטוב ביותר מתגיות בוורדפרס


בדומה לקטגוריות, תגים הם דרך לקבץ פוסטים ודפים בוורדפרס. הם בדרך כלל ספציפיים יותר מקטגוריות, אך הם אופציונליים לחלוטין. למרות שאתה יכול בקלות להחליט לא להשתמש בתגיות בפוסטים שלך, רוב האנשים בוורדפרס כן מתייגים את הפוסטים שלהם לפחות עם מילה אחת שהיא הרלוונטית ביותר למאמר שהם כתבו.

הבעיה עם התגיות היא שרוב הבלוגרים החדשים שהתחילו את הבלוגים שלהם, לא משתמשים בהם נכון. חלקם ימלאו את תיבת הטקסט של התג רק כדי להרגיש שהפוסט שלהם משתפר, בעוד האחרים ימשיכו להוסיף תגיות לא רלוונטיות ויבצעו יותר מדי אוכלוסיות בתיבת הטקסט. כמו ברוב הדברים בחיים, אתה צריך להיות מתון. אנו ממליצים להוסיף 2-3 תגיות לפוסט וגם לשמור על המספר המינימלי של תגיות ייחודיות. מכיוון שוורדפרס יוצרת דף נוסף עבור כל תג, אינך רוצה למלא את מסד הנתונים במידע המיותר.

במדריך זה אנו עומדים להראות לכם:

 • כיצד להוסיף תגים אוטומטית בוורדפרס
 • כיצד להגביל את מספר התגים בפוסט
 • כיצד להגביל את מספר התגים בווידג’ט Tag Cloud

כיצד להוסיף תגים אוטומטית בוורדפרס

אם אתה רציני לתייג את הפוסטים שלך, אתה כבר יודע שאתה יכול להפסיד אפילו כמה דקות יקרות לכל פוסט על ידי בחירת התגים הנכונים. אבל מה אם היינו אומרים לכם שתוכלו להוסיף תגיות אוטומטית לפוסטים של וורדפרס שלכם?

הכנס תג חכם

מחיר: חינם

הכנס תג חכם

כפי שכבר ניתן לראות, הוספה אוטומטית של תגים יכולה להיעשות בעזרת תוסף בחינם. לא תצטרך לשנות קבצים או לכתוב קוד מכיוון שהוספת תג חכם תעשה את העבודה בשבילך. במקום לאבד זמן לחשוב על תגים עבור כל פוסט שאתה כותב, התוסף יאפשר לך להגדיר דברים באמצעות ממשק משתמש ידידותי. התוסף ימצא מספר תגים שהכי טובים עבור הפוסטים שלך ותוכל להשתמש בהם או לשנות אם תצטרך לעשות זאת.

צור רשימת תגים

לאחר התקנת הפלאגין והפעלתו, הדבר הראשון שתרצו לעשות הוא לעשות זאת צור רשימת תגים. הוספת תג חכם תשתמש ברשימה זו בעתיד; התוסף יסרוק את כל התגים שרשמתם כך שיוכל למצוא את המתאימים ביותר למאמרים שלכם.

אתה יכול להשתמש במילים או בביטויים שלמים. כדי לכתוב תג ארוך יותר, פשוט הוסף רווח בין מילים.

סוגי פוסטים מותרים

במקום להוסיף תגים אוטומטית לכל סוג פוסט שיש לכם, התוסף מאפשר לכם לבחור את סוגי ההודעות איתם הוא יעבוד. פירוש הדבר שאתה יכול לבחור רק פוסטים, דפים או תיקונים, למשל. החדשות הטובות הן שהפלאגין יזהה את כל סוגי הפוסטים המותאמים אישית שלך כך שתוכל גם לבחור לעבוד איתם.

תגיות חכמות הכנס הגדרות

תפקידי משתמשים רשאים להוסיף תגים מותאמים אישית חדשים

אפשרות זו תאפשר לך לבחור בתפקידי משתמש אשר יוכלו להוסיף תגים מותאמים אישית מהווידג’ט התגיות. לדוגמה, אם תסמן את התיבה שליד מחברים, רק הם יוכלו להעלות רעיונות לתגים חדשים בעת כתיבת מאמרים. כל שאר המשתמשים לא יוכלו לראות את יישומון התגים.

הוסף תגים אוטומטית לפוסטים ישנים יותר

כל מה שצוין לעיל יעבוד עבור הפוסטים העתידיים שלך. ברוב המקרים, כבר יהיו לך כמה פוסטים שפורסמו לפני התקנת התוסף הזה. אבל זה לא צריך להדאיג אותך מכיוון שתוסף תג חכם חיפש את האפשרות האחרונה, כך שתוכל להקדיש זמן רב יותר לקידום התוכן שלך ולהרוויח כסף באתר שלך..

בלחיצת כפתור אחת אתה יכול להוסיף אוטומטית את התגים הרלוונטיים לכל הפוסטים הישנים שלך. הכפתור הראשון יוסיף את המספר המוגדר של התגים לסוגי הפוסטים שנבחרו, ואילו הכפתור האחר יסיר את כל התגים הישנים ויחליף אותם בתגיות החדשות. לפני שתלחץ על הכפתור, עליך לדעת כי אפשרות זו אינה הפיכה, וודא שאתה יודע מה אתה עושה וצור גיבוי לפני שתפעיל שינויים.

למרות שייקח לך קצת זמן להגדיר את התוסף, תחסוך לעצמך זמן בעתיד. התוסף ידאג לתגיות שלכם ותוכלו להירגע ולחשוב על יצירת התוכן. האם ניסית את התוסף Smart Smart Insert? איך אתה אוהב את זה?

כיצד להגביל את מספר התגים בפוסט

כשאתה עובד לבד, סביר להניח שלא תצטרך להשתמש בפונקציות ובפלאגינים כדי להגביל את עצמך מלפרסם לתגיות רבות או לכתוב תגיות בהודעות שלך. זה כנראה המקרה אם יש לך בלוג אישי או אתר פשוט שתוכל לשמור עליו בעצמך.

אך אם יש לכם יותר מכמה מחברים שכותבים באתר וורדפרס שלכם, הסיכוי שלא כולם תמיד ידאגו לכללים שיצרתם..

למרות שלעיתים תגיות רבות יותר הן אפשרויות טובות יותר מאשר להכיל רק תג אחד או אף אחד, יותר מדי תגיות לא יועילו לאתר שלך. הצבת תגיות רבות מדי בפוסט תאבד במוקדם או במאוחר את מטרתו. כך שאם עליכם להגביל את המחברים למספר תגים, תוכלו לעשות זאת בקלות. כמובן, יש תוסף לזה וזה בחינם וקל להתקנה ולהגדרה.

תג מגבלת WP

מחיר: חינם

מכיוון שהתוסף בחינם, עליכם להתקין ולהפעיל אותו רק לפני שתעבורו לאזור ההגדרות. ברגע שתעשו זאת תוכלו לקבוע בקלות את המספר המרבי של התגיות שמשתמש יכול להשתמש בפוסט. לאחר שמירת שינויים, כאשר מחבר יגיע להגדרת הגבול, כפתור “הוסף חדש” פשוט ייעלם ויהפוך את הוספת התגיות החדשות לבלתי אפשריות. באופן זה, המחברים שלך יצטרכו לבחור רק את התגים המתאימים ביותר לפוסט.

לא רק זה, אלא שיש לך את הכוח לבחור אילו סוגי פוסטים מוגבלים על ידי תוסף זה ואילו לא, בעוד שהתוסף יעבוד עבור כל הטקסונומיות שאינן היררכיות..

הגבל את מספר התגים בווידג’ט הענן של WordPress Tag

כתכונה של Web 2.0 המוקדמת, ענן התגים הפך לחלק פופולרי מאוד באתרי אינטרנט חדשים שנוצרו. ענן התגים הוא ייצוג ויזואלי של מטא נתונים של מילות מפתח, aka תגיות, כאשר המילים השכיחות ביותר מוצגות בדרך כלל בגופן גדול יותר או בצבע אחר שיבליט את המילה הזו. הענן נראה כמו מפה קטנה שיכולה לומר למבקר באופן מיידי מהם הנושאים הנפוצים ביותר באתר שלך ולנווט בהם ישירות למאמרים המעניינים אותם.

למרות שענן תגיות יכול להיראות נהדר ויכול לעזור רבות, אם אתה משתמש יותר מדי בתגים שונים, הענן שלך ייראה צפוף מאוד. לא רק זה ייראה מבולגן, אלא שכמה תגיות חשובות עלולות ללכת לאיבוד בקהל בגלל זה.

אז אתם בטח תוהים כיצד להגביל את מספר התג המקסימלי בוורדפרס. מכיוון שאין אפשרות פשוטה בלוח המחוונים של וורדפרס או באזור ההגדרות להגבלת התגים ב- Tag Cloud, תצטרך להכין לעצמך אחת כזו. כן, יהיה עליכם להעתיק ולהדביק מספר שורות קוד, אך העבודה נעשית תוך מספר שניות.

  1. פתח קובץ function.php של נושא שאתה משתמש בו
  2. העתק והדבק את הקוד הבא:
add_filter ('widget_tag_cloud_args', 'limit_tag_in_tag_cloud_widget');

פונקציה limit_tag_in_tag_cloud_widget ($ args) {
if (isset ($ args ['taxonomy')) && $ args ['taxonomy'] == 'post_tag') {
$ args ['number'] = 10; // הגבל את מספר התגים
}

להחזיר $ args;
}
 1. בשורה מספר 5, שנה את המספר למספר התגים הרצוי בענן.
 2. שמור שינויים

זה הכל. כעת תוכל להוסיף ווידג’ט Tag Cloud שאמור להציג לא יותר ממספר התגים שציינת בקוד. תהנה!

סיכום

לפעמים תגיות עשויות להרגיש כמו פיסת טכנולוגיה ארכאית. אם אתה מרגיש ככה, טוב אתה פשוט טועה. תגיות הן עדיין מרכיב חשוב בבלוגים ואתרי אינטרנט רבים, אך הבעיה היא שרוב האנשים פשוט לא משתמשים בהם נכון.

כשאתה עובד עם תגיות, הקפד לשמור על דברים מסודרים ומאורגנים. אם אתה זקוק לעזרה בהגבלת מספר התגים, או שאתה רוצה להגדיר תגים אוטומטית לפוסטים שלך, מדריך זה יעזור לך. עכשיו, יידע אותנו – האם אתה משתמש בתגיות באתר שלך? האם יש לך כללים ספציפיים עליהם?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map